جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۳:۴۹Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

دامپروری ایران - دامنا (damna.ir)

  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با بیان اینکه در کشور کمبود دام نداریم، گفت: باعرضه کنندگان گوشت اتمام حجت کرده ایم در صورت عدم کاهش قیمت ، میزان نامحدودی از این کالا را وارد بازار می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس موسسه تحقیقات واکسن وسرم سازی رازی از تلاش برای تولید صنعتی واکسن تب برفکی خبرداد و گفت : واکسن تب برفکی روغنی از اواخر سال آینده وارد بازار می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۶   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: به منظور تشویق تولید کنندگان به صادرات امسال دو هزار میلیارد ریال برای مشوق های صادراتی پیش بینی شده است تا کارخانه ها بتوانند تولیدات خود را صادر کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۲۹ سایت دیگر  
راه های گسترش تعاملات در دیدار رییسان دامپزشکی ایران و عراق بررسی و بر لزوم رفع مشکل صادرات فرآروده های دامی ایران به عراق تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
همزمان با شیوع آنفلوانزای مرغی، در صورت آلودگی یک واحد مرغداری به این ویروس، علاوه بر خود کانون آلوده، تمام واحدهای موجود تا شعاع 3 کیلومتری معدوم می شوند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
در پی شیوع آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در برخی نقاط کشور، قیمت تخم مرغ در مغازه های سطح شهر افزایش یافته و نرخ هر شانه از این محصول به 10 تا 12 هزارتومان رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۲۱ - ۱۲:۲۱   + ۲۴ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار با بیان اینکه هفته قبل یک مورد آلودگی به آنفلوانزای پرندگان در قم گزارش و واحد آلوده معدوم شد، گفت: احتمال دارد مرغ های بومی شمال به این ویروس آلوده باشند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۶۸ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار تهران با بیان اینکه صادرات مرغ و تخم مرغ متوقف شده است، گفت: مردم از مصرف مرغ و تخم مرغ نیم پز خودداری و این محصولات را به صورت کاملا پخته مصرف کنند.
  ۱۳۹۵/۰۹/۱۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تولیدکنندگان مرغ گوشتی از اجرای طرح کاهش سن کشتار مرغ در سالن های مرغداری سراسر کشور خبر داد و گفت: هدف از اجرای این طرح تولید برون گرا و ایجاد بسترهای صادراتی برای صنعت مرغداری کشور است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
طرح ملی واکسیناسیون طیور روستایی کشور در برابر بیماری نیوکاسل با مشارکت سازمان بسیج سازندگی در 12 استان آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور عشایر ایران، از افزایش 100درصدی صادرات گوشت قرمز و دام عشایر در سال جاری خبر داد و گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون بالغ بر 700 هزار راس دام سبک به خارج از کشور صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۱۶ سایت دیگر  
سند همکاری موسسه واکسن و سرم سازی رازی و یک شرکت کره جنوبی برای تولید واکسن های جدید طیور در ایران امضا می شود.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۸ - ۱۲:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از افزایش حدود 500 تا 1000 تومانی قیمت این نوع گوشت در بازار خبر داد و گفت: سردی هوا و بازگشت زائران کربلا از جمله دلایل این امر است.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اسلامی از تلف شدن 60 هزار گوسفند به دلیل آلودگی کارخانه ذوب مس خبر داد و خواستار مداخله وزیر صنعت برای پرداخت خسارت دامداران منطقه شد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان دامپزشکی کشور طی اطلاعیه ای رسمی معدوم سازی دو واحد مرغداری در استان تهران را به دلیل مشاهده آنفلوانزای مرغی تایید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخمگذار از افزایش صادرات به افغانستان خبر داد و گفت: تا پایان مهرماه امسال، بیش از 29هزار تن تخم مرغ از کشور صادر شده که نسبت به سال قبل حدود 40درصد کاهش دارد.
  ۱۳۹۵/۰۹/۰۴ - ۱۵:۲۳   + ۳۵ سایت دیگر  
دبیر انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه میزان صادرات مرغ بسیار پایین تر از ظرفیت موجود است، گفت: دولت مرغ مازاد را 6400 تومان خریداری می کند که این نرخ، برای مرغداران به صرفه نیست.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
دبیر برگزاری روز جهانی بز در سال 2017 طی فراخوانی از افراد حقیقی و حقوقی برای شرکت در این برنامه دعوت بعمل آورد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۹ سایت دیگر  
دبیرکل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار از توقف صادرات تخم مرغ به عراق به دلیل فرا رسیدن ایام اربعین خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۶ سایت دیگر  
هزینه تولید مرغ در تابستان نسبت به بهار 17.15 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
عضو انجمن شرکت های زنجیره ای تولید گوشت مرغ گفت: عرضه مرغ در بورس کالا موجب می شود تا علاوه بر شفافیت قیمت، نقش واسطه ها کمتر شده و کیفیت محصول نیز افزایش پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
دبیر علمی سمپوزیوم هشدار مصرف آنتی بیوتیک ها گفت: با تلاش های صورت گرفته سال گذشته، کارگروه کاهش مصرف آنتی بیوتیک ها در بخش های دامپزشکی ، دامپروری و تولید دارو تشکیل شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام با اشاره به دلایل افزایش 20 درصدی قیمت گوشت قرمز گفت: ذخیره استراتژیک محصولات پروتئینی کشور تامین شده و 200 هزار تن مرغ مازاد به کشورهای عراق ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور تولیدات دامی گفت: پارسال 80 هزار تن مرغ از ایران به دیگر کشورها صادر شد و ایران در ردیف یکی از کشورهای بزرگ منطقه در ردیف صادرات مرغ و تخم مرغ قرار گرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۲۸ - ۱۳:۲۵   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که وزارت صنعت، معدن و تجارت و تشکل های بخش خصوصی معتقدند که صادرات بی رویه دام زنده یکی از عوامل گرانی گوشت قرمز در بازار و نوسان آن بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
اجرای طرح ملی بررسی کیفیت واکسن های طیور روز شنبه در مرکز ملی تشخیص بیماری های طیور کشور واقع در روستای ' دوک ' شهرستان قائمشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی خوزستان از تداوم ممنوعیت صادرات دام زنده سبک از بنادر خوزستان به کشورهای حوزه خلیج فارس خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۹ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزیر جهادکشاورزی گفت: تراز تجاری دام و طیور کشور از 15میلیون دلار سال 92 به 450 میلیون دلار در سال جاری افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار گفت: با توجه به آغاز خرید تضمینی تخم مرغ از هفته گذشته، تاکنون 60 محموله تخم مرغ به کشورهای عراق و افغانستان صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس انجمن علمی شتر کشور از کاهش 5.2 درصدی شترداری طی سال های اخیر در ایران خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
پانزدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور، فراورده های لبنی و صنایع وابسته و همچنین نخستین نمایشگاه خوراک و آبزیان ششم آبان در تهران برگزار می شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیر سازمان تعاون روستایی تهران با بیان اینکه 90 درصد مطالبات دامداران این استان پرداخت شد، گفت: قرار است 4 پایانه عرضه مستقیم محصولات کشاورزی در تهران ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفند از الزامی شدن عرضه گوشت با تعیین کیفیت و برچسب های مجزا خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
برای صادرات تخم مرغ به بازارهای کشورهای همسایه باید دولت سیاست حمایتی پایداری را اجرا کند.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
تولید خاویار پرورشی امسال به سه تن می رسد که این میزان تولید با اهداف از پیش تعیین شده است، هماهنگی دارد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
مجتمع دامداری 30 هزار راسی پرواربندی گوسفند در شهرستان خمین با حضور وزیر جهاد کشاورزی و جمعی از مسئولان محلی عصر روز یکشنبه بهره برداری شد.
  ۱۳۹۵/۰۸/۰۳ - ۱۱:۲۷   + ۳۴ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهادکشاورزی از اجرای طرح کاهش وزن و سن کشتار مرغ های گوشتی از ابتدای آذرماه امسال در سراسر کشور خبرداد و گفت: در مرحله نخست حداکثر وزن مرغ گوشتی بین 1.8 تا 2 ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مرکزی تعاون روستایی با بیان اینکه 50 درصد از مطالبات دامداران پرداخت شد، گفت: هنوز تصمیمی برای توقف طرح خرید توافقی شیر خام نداریم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۲۱ سایت دیگر  
نخستین نمایشگاه تخصصی دام، طیور، آبزیان، مواد غذایی، تجهیزات کشاورزی و صنایع وابسته درمحل دائمی نمایشگاه ها و همایش های منطقه آزاد انزلی افتتاح و درمعرض دید عموم قرار گرفت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۲۴ سایت دیگر  
مرکز آمار از افزایش 5.38 درصدی شاخص قیمت تولید مرغ در بهار امسال نسبت به فصل قبل خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران تخم گذار، از آغاز خرید تضمینی تخم مرغ با نرخ پایه کیلویی 35 هزار ریال در پایانه های صادرتی کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۹ - ۱۵:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران اعلام کرد:شاخص قیمت تولید کننده محصولات گاوداری های صنعتی در بهار 95 به عدد 215.45 رسید که 2.06 درصد کاهش نسبت به فصل قبل (زمستان 94 ) و 0 ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: براساس برنامه پیش بینی شده در مدت 6 ماهه نخست امسال 40 هزار تن گوشت مرغ از کشورمان به بازارهای هدف صادر شد که 50 درصد هدف امسال تحقق یافت .
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۶ - ۱۵:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با توجه به روش علوفه دهی دستی در محیط های پرورش دام سنگین ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهادکشاورزی جنوب کرمان با بیان اینکه بز مورسیا اسپانیایی برای نخستین مرتبه وارد ایران شده است گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۹   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس شورای تأمین کنندگان دام ایران گفت: دلالان برای بالا بردن قیمت گوشت قرمز از ارائه و ورود دام زنده به کشتارگاه ها جلوگیری می کنند.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور تدوین و تصویب قانونی برای پذیرش مسئولیت واحدهای تولیدی در قبال محصولات دامی را برای ارتقای تولید کیفی و سالم در کشور ضروری دانست.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون شرکت پشتیبانی امور دام از رضایت 90 درصدی کشاورزان از طرح قیمت تضمینی جوی دامی کل کشور در بورس کالای ایران خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه مرکزی مرغداران مرغ تخمگذار گفت: صدور بی رویه مجوز مرغداری مرغ تخمگذار در دولت های گذشته این صنعت را با مشکل مواجه کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد کشوری ترویج مصرف تخم مرغ از افزایش تنوع تولید تخم مرغ غنی شده در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از ثبات قیمت گوشت گوسفندی در بازار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی واردات گوشت آلوده را تکذیب کرد و گفت: از 6 میلیون راس دام سبکی که در 6 ماهه امسال تولید شده یک درصد صادراتی است و نمی توانیم بازار صادرات را به بهانه تنظیم بازار از ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی گفت : مجوز واردات معادل 6 درصد نیاز داخلی گوشت قرمز به منظور تامین نیاز بازار صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۴ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
کارشناسان سازمان دامپزشکی کشور براین باورند که موفقیت طرح تحول سلامت جز با تعامل تنگاتنگ با سازمان دامپزشکی کشور میسر نمی شود و در این زمینه تخصیص اعتباراتی از محل این طرح برای سازمان یادشده را ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از دپوی گوشت قرمز گاوی و گوسفندی توسط سودجویان خبر داد و گفت: این افراد سوجو با فروش محصولات دپو شده در دهه اول محرم و نیز اربعین حسینی همانند عید سعید قربان از ...
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان دامپزشکی کشور گفت: از ابتدای امسال 40 نوع باقیمانده دارویی را با نمونه گیری از محصولات خام دامی از جمله شیر، ماهی قزل آلا، گوشت و طیور آغاز کرده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره امور مراتع اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان تهران از اجرای طرح مدیریت چرا و کنترل دام در مراتع قشلاقی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه خرید توافقی شیرخام همچنان ادامه دارد،گفت: مطالبات دامداران هنوز تسویه نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی اظهار امیدواری کرد، با توسعه نژاد گاو سیمنتال در کشور به دلیل بهره وری بالاتر در تولید شیر و گوشت دیگر مشکلی در تعادل عرضه شیر و گوشت در کشور نداشته باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نخستین مجتمع پرورش نژاد دو منظوره سمینتال کشور، با ظرفیت دو هزار راس در آبیک به بهره برداری رسید.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور گفت: این سازمان در 6 ماهه نخست امسال 10 هزار مجوز بهداشتی صادرات دام برای نزدیک به 67 کالا صادر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
دبیرکل کانون سراسری مرغ تخم گذار از کاهش 43 درصدی صادرات تخم مرغ در 5 ماهه امسال خبر داد و گفت: در صورت عدم تخصیص یارانه برای صادرات این کالا، کاهش صادرات ادامه خواهد یافت.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت کشت و دام گفت: روس ها از صادرات محصولات لبنی به این کشور استقبال کرده و بر این اساس قرار است، پس از فراهم شده شرایط ، نسبت به صادرات محصولات اقدام شود.
  ۱۳۹۵/۰۷/۰۳ - ۱۱:۰۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون وزیر جهادکشاورزی در امور دام تاکید کرد : حمایت از صادرات لبنیات و مرغ و تخم مرغ در اولویت است تا استمرار داشته باشد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی از تصویب بسته تشویقی دولت برای صادرات مواد لبنی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۲:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رییس سازمان دامپزشکی کشور می گوید، هیچ دستوری برای توقف صادرات دام زنده سبک نداشته ایم و صادرات در این بخش کماکان ادامه دارد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۵ - ۱۰:۵۰   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون 80هزارتن شیرخام از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت: دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی از عرضه 50 هزار راس دام با قیمت 14 هزار تومان در هر کیلوگرم در میادین ویژه عید قربان خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران با اشاره به آشفته بازار ذرت دامی، گفت: 200هزارتن تخم مرغ مازاد داریم که باید از صادر شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۲۲ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی استان تهران، از قیمت بین 135 تا 140 هزارریالی دام زنده در آستانه عید سعید قربان خبر داد و توصیه کرد ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۱۸ - ۱۳:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی از اجرای بسته کامل صنعت شیر در کشور خبر داد و گفت: یکی از محورهای این بسته ، توزیع شیر رایگان در مدارس است که از مهرماه انجام می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۸ - ۱۳:۱۷   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخمگذار استان تهران از کاهش قیمت تخم مرغ خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۴:۴۵    
مدیر عامل اتحادیه سراسری صنعت دامپروران همگام کشور گفت: در حال اجرای طرح پاستوریزاسیون و فروش شیر از طریق تعاونی های دامداران و یا خود دامداران هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
در حالی که حدود 20 روز تا عید قربان باقی مانده است، رئیس مرکز اصلاح نژاد دام و بهبود تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی از عرضه بدون محدودیت دام زنده به قیمت مناسب در میادین میوه و تره بار خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۳:۱۶   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون7هزارتن شیرخام به ارزش 10میلیاردتومان به صورت توافقی از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت:دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۱:۴۸    
دستاورد ترویجی ̋جایگزینی بتافین به جای متیونین درجیره بوقلمون های بومی در موسسه تحقیقات علوم دامی کشور ̋ معرفی شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۹ - ۱۱:۱۸    
معاون پژوهشی موسسه علوم دامی کشور از برنامه ریزی برای ثبت جهانی گاو سیستانی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز آمار ایران، وزن گوشت قرمز تولیدی انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های کشور طی سال 1394 جمعاً 476 هزار تن است که سهم گوشت گاو و گوساله بیش از سایر انواع دام بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۵:۲۷   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی مثبت شدن تراز تجاری دام و طیور را یکی از مصادیق اقتصاد مقاومتی برشمرد و گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۴:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام از کاهش و متعادل شدن قیمت ذرت با واردات این محصول درکشور خبرداد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی گفت: به دلیل جلوگیری نکردن از خروج دام زنده، قیمت گوشت گوسفند بازهم افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام معاونت امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: میانگین قیمت هر کیلو دام زنده گوسفند در کشور یازده هزار تومان و دام سنگین نیز حدود 9 هزار تومان است که هیچگونه افزایش قیمتی نداریم و نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۵۹   + ۸ سایت دیگر  
وزیرتعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: نخستین سرمایه گذار خارجی در بخش تولید عسل پس از اجرای برجام امروز وارد کشور شد و بررسی های خود را در این زمینه آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۲۱:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی کشور گفت: از عرضه مرغ در بورس کالا استقبال می کنیم زیرا از زمان ورود این محصول به بورس کالا علاوه بر شفافیت قیمت ها ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۲۱:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رییس انجمن صنفی پرورش دهندگان مرغ گوشتی دلیل افت 6 هزار ریالی قیمت گوشت مرغ در سه روز گذشته را کاهش میزان تقاضا اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۲۰:۴۵   + ۵۰ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تهیه و توزیع گوشت گوسفندی از وارد شدن شوک تدریجی به بازار گوشت قرمز خبر داد و گفت: طی یک ماه و نیم گذشته شاهد افزایش 4000 تومانی قیمت گوشت گوسفندی بوده ایم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه صنعت خوراک دام، طیور و آبزیان کشور گفت: بنا داریم در برنامه ششم توسعه صادرات خوراک دام، طیور و آبزیان را به یک میلیون تن در سال افزایش دهیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون امور دام وزارت جهادکشاورزی ازطراحی دو بسته تشویقی برای توسعه صادرات در بخش دام وطیور خبر داد .
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
مردم باید گوشت قرمز خود را از مراکز مجاز عرضه تهیه نموده و ممهور به مهر و برچسب بهداشتی دامپزشکی باشد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۹ سایت دیگر  
رئیس انجمن صنایع خوراک دام، طیور و آبزیان ایران پس از تشریح مشکلات تولید و صادرات در کارخانه های خوراک دام، طیور و آبزیان از تشکیل کنسرسیومی برای صادرات خوراک دام خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۰۱:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران از وزارت جهادکشاورزی خواست واحدهای غیرمجاز تولید خوراک دام را یک آفت در بخش کشاورزی بداند و با آنها مقابله کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در سه ماهه اول سال 95 به میزان 880/799/22 دز جهت کنترل و پیشگیری از بیماریهای واگیردار طیور در واحدهای پرورشی گوشتی مصرف گردیده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۲   + ۳۹ سایت دیگر  
دانشمندان حوزه مواد غذایی در تلاش هستند تا همبرگر با گوشت آزمایشگاهی بسازند اما نتیجه کار آنها طعم مصنوعی یا بسیار گران بوده است ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۶ سایت دیگر  
گفته معاون وزیر جهاد کشاورزی مصرف گوشت مرغ در کشور دو میلیون تن در سال است، ولی با زیرساخت های ایجاد شده، زمینه تولید دو و نیم میلیون تُن گوشت سفید در کشور وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کل کانون پرورش دهندگان مرغ تخم گذار گفت:در سه روز اخیر روزانه 30 الی 40 تن تخم مرغ به بازارهای هدف صادر شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۴ - ۱۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
4 تن و 500 کیلوگرم پشم شتر در نهبندان قطب پرورش شتر خراسان جنوبی تولید می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان شمیرانات گفت: به منظور حفظ مراتع لار و بهبود وضع آن و افزایش ظرفیت تولید علوفه امسال و همزمان با آغاز فصل چرای دام تمهیدات لازم در نظر گرفته شد و اقدامات ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که برخی از کارشناسان معتقدند که به دلیل صادرات بی رویه دام زنده و کاهش عرضه آن، قیمت این محصول در بازار طی هفته های آینده افزایش می یابد ...
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: خودکفایی در تولید محصولات دامی نظیر گوشت قرمز مهمترین رویکرد این وزارتخانه است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه هیچ گونه کمبودی در زمینه دام زنده نداریم، گفت: سالانه 40 هزارتن گوشت مازاد وارد می شود و دام روی دست دامدار مانده است.
مشاهده نتایج بیشتر...