یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۰:۱۲Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 29 اسفند 1398 دیار آفتاب 30 اسفند 1399 دیار آفتاب 29 اسفند 1400 دیار آفتاب 29 اسفند 1401 دیار آفتاب 29 اسفند 1402 دیار آفتاب 31 فروردین 1403 دیار آفتاب 31 اردیبهشت 1403 دیار آفتاب 31 خرداد 1403 دیار آفتاب 1 تیر 1403 دیار آفتاب 2 تیر 1403 دیار آفتاب 3 تیر 1403 دیار آفتاب 4 تیر 1403 دیار آفتاب 5 تیر 1403 دیار آفتاب 6 تیر 1403 دیار آفتاب 7 تیر 1403 دیار آفتاب 8 تیر 1403 دیار آفتاب 9 تیر 1403 دیار آفتاب 10 تیر 1403 دیار آفتاب 11 تیر 1403 دیار آفتاب 12 تیر 1403 دیار آفتاب 13 تیر 1403 دیار آفتاب 14 تیر 1403 دیار آفتاب 15 تیر 1403 دیار آفتاب 16 تیر 1403 دیار آفتاب 17 تیر 1403 دیار آفتاب 18 تیر 1403 دیار آفتاب 19 تیر 1403 دیار آفتاب 20 تیر 1403 دیار آفتاب 23 تیر 1403 دیار آفتاب 24 تیر 1403 
  ۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس اطلاعات دریافت شده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای استان مرکزی، متوسط شاخص کیفیت هوای اراک صبح امروز به 136 رسید که بیانگر شاخص کیفیت هوای ناسالم برای گروه های حساس است.
  ۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 58 اکیپ ثابت و 30 اکیپ سیار، نظارت بهداشتی دامپزشکی ویژه ایام تاسوعا و عاشورا با حضور 26 دامپزشک، 51 بازرس بهداشتی گوشت و 32 ناظر ذبح شرعی در استان ساماندهی شده است.
  ۱ ساعت پیش    
اجتماع بزرگ مادران و شیرخوارگان حسینی در حسینیه امام(ره) کمیجان برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
هر روز، یک صفحه از کلام حق را به صورت آنلاین بشنوید.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کارشناس فوتبال با تاکید بر این که سبک بازی سرخپوشان به اسپانیا نزدیک است، گفت: اگر مدیران باشگاه پرسپولیس مطابق با سیاست های گاریدو پیش بروند، پرسپولیس موفق خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس دیوان عدالت اداری با بیان اینکه 339 مصوبه دولتی و نهادهای حاکمیتی در سال 1402 ابطال شد، گفت: بیشترین شکایت مردمی از تصمیمات مرتبط با حوزه کار و تأمین اجتماعی است.
  ۱ ساعت پیش    
تجمع رهپویان أحلی من العسل نوجوانان و جوانان حسینی در کمیجان برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
در بخشی از وصیت نامه شهید قاسمعلی توکلی آمده است: حجاب و عفت و پاکدامنی را سرلوحه زندگی خودتان قرار داده و همیشه فاطمه وار و زینب گونه زندگی کنید.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
رئیس حوزه علمیه امام خمینی(ره) اراک گفت: ارتباط مردم با سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ارتباط قلبی و عمیقی است.
  ۱ ساعت پیش    
شهردار اراک گفت: در صدد ساماندهی روز بازارها و وانت بارهای سطح شهر اراک هستیم.
  ۱ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
بانک جهانی در گزارش 2024 خود از رشد اقتصادی بالای 5 درصد کشور و کاهش نرخ بیکاری به 7٫6 درصد در پایان دولت شهید رئیسی خبر داده است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق ملی مسکن گفت: 2 میلیون و 700 هزار پروژه نهضت ملی مسکن آغاز شده است که 700 هزار واحد تحویل شده و مابقی در حال ساخت است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۶ سایت دیگر  
فردا یکشنبه 24 تیرماه، فعالیت ادارات و بانک های استان مرکزی تا ساعت 11 صبح دایر است.
  ۱ ساعت پیش    
در روانشناسی شناختی، اصطلاح حل مسئله به فرآیند ذهنی اطلاق می شود که افراد برای کشف، تجزیه و تحلیل و حل مسائل طی می کنند.
  ۱ ساعت پیش    
دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان مرکزی گفت: دفاع از دین، مبارزه با ستم، وحدت، برادری و روحیه شهادت طلبی مهمترین اهداف قیام امام حسین(ع) است.
  ۱ ساعت پیش    
معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی استاندار مرکزی گفت: مردم و رئیس جمهور کشور با تمام قدرت از ارزش های دینی و هویتی و مظلومان جهان تا آخرین لحظه از زندگیشان دفاع می کنند.
  ۱ ساعت پیش    
در بخشی از وصیت نامه شهید قدرت الله توانا آمده است: در صحنه انتخابات شرکت فعال داشته باشید و صحنه را ترک نکنید.
  ۱ ساعت پیش    
عزاداری شب هشتم محرم شامگاه شنبه در ساوه برگزار شد.
  ۱ ساعت پیش    
کارشناس مذهبی با اشاره به اینکه ستون قیام عاشورا امر به معروف بود گفت: مهمترین هدف امام حسین(ع) دعوت به امر به معروف و نهی از منکر بود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: 8 هزار و 337 نفر اولیای دانش آموزان در اراک، تقاضای سرویس مدرسه را ثبت کردند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: با اقدامات انجام شده و پیشگیرانه در استان مرکزی بیماری تب دنگی مشاهده نشده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
تب دنگی یک بیماری ویروسی است که به واسطه نیش پشه آئدس ماده منتقل می شود. این بیماری در مناطق استوایی شایع است، اما در برخی مناطق کشور نیز مشاهده شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۳۲    
نماینده مردم آشتیان، تفرش و فراهان گفت: مجلس و مجمع نمایندگان استان به رئیس جمهور منتخب کمک می کند ان نشاءلله معیشت، مسکن و اشتغال جوانان رونق بگیرد و مشکلات مردم برطرف شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۷   + ۸۴ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار زرد رگبار و وزش باد شدید در 11 استان از افزایش دمای هوا در تهران و اهواز به ترتیب به 38 و 50 درجه طی امروز خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۲   + ۱۹ سایت دیگر  
طرح های سرمایه گذاری عقد قرارداد شده در مناطق آزاد در سال گذشته از 112 همت با رشد سه برابری به 363 همت رسیده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۱۲    
آئین سنتی و مذهبی طوق گردانی با حضور گسترده مردم و عاشقان اهل بیت(ع) در ساوه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
عمادالدین فتحعلیان، کوهنورد اراکی بعد از پشت سر گذاشتن تست های فدراسیون کوهنوردی و صعودهای ورزشی در کمیته هیمالیا نوردی جهت تلاش بر روی قله 7 هزار و 134 متری لنین در منطقه کوهستانی پامیر عازم ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۲    
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی از غرق شدن جوان 29 ساله در سد نقره کمر شهرستان تفرش خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۵:۴۲    
امام جمعه موقت اراک گفت: ارزش های حادثه عاشورا در همه ایام جاری است چون در همه روزگارها ظلم و ستم و مقابله با آن وجود دارد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۰:۱۳    
در بخشی از وصیت نامه شهید قدرت الله جلالوندی آمده است: از شما برادران و امت حزب الله می خواهم که اسلحه زمین افتاده مرا بردارید و به مبارزه با مزدوران شرق و غرب بپردازید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۰:۳۳    
هر روز، یک صفحه از کلام حق را به صورت آنلاین بشنوید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۱۸   + ۸ سایت دیگر  
استاندار مرکزی گفت: شرکت توزیع برق استان درخواست تعطیلی ادارات و سازمان های دولتی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه بیستم و بیست و یکم تیرماه را در راستای مدیریت مصرف برق اعلام کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۴۸   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی گفت: با توجه به آلودگی هوا و مدیریت مصرف انرژی، تمام ادارات استان مرکزی (به جز دستگاه های خدمات رسان و اداراتی که دارای نوبت کاری و کشیک هستند) پنجشنبه 21 ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: با آغاز دوره گرما، میزان مصرف برق نسبت به هفته گذشته در استان مرکزی 5 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۲۸    
مدیر امور فرهنگی دانشگاه اراک گفت: در سومین جشنواره ملی برهان دانشگاه اراک با کسب سه عنوان برتر درخشید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، از رونمایی نسل جدید تجهیزات و خودروهای جدید آتش نشانی ویژه این سازمان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۶:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر مخابرات منطقه مرکزی گفت: مخابرات منطقه مرکزی پیشرفت 40 درصدی فیبر نوری و 49 هزار ظرفیت سازی در استان را فراهم کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۴:۵۵   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی گفت: کالاهای اساسی شامل برنج، شکر، گوشت گوساله منجمد است برای برگزاری مراسم سوگواری ایام محرم و صفر و تهیه نذورات در اختیار هیئت ها و تشکل های مذهبی قرار خواهد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
تب دنگی، این روزها به مثابه پاندمی کرونا شده و هر کسی مبتلا می شود، اطرافیانش نگران می شوند که مبادا خطرناک باشد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
مراسم عزاداری شب سوم محرم در امامزاده سید علیاصغر(ع) ساوه همراه با ورود کاروان نمادین برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۱    
مجوز حرفه ای باشگاه لیگ برتری آلومینیوم اراک توسط وزیر ورزش به مدیرعامل باشگاه اهدا شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان مرکزی گفت: ازدواج های ثبت شده در دو سال اخیر در استان مرکزی با کاهش 9 درصدی همراه بوده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: پیکر سومین کارگر مفقود معدن شن و ماسه شازند پیدا شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۱۱    
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است که وزارت نیرو در حوزه های کشاورزی و صنعت یک آسیب شناسی جدی داشته باشد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۴۱    
نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی گفت: به منتخب مردم نیز تبریک عرض می کنم امیدواریم تمام تلاش خود را بکار گیرند تا راه شهید رئیسی که پر کار و فعال بودند، ادامه داشته باشد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سومین روز ماه محرم کاروان اباعبدالله(ع) به صورت نمادین در تفرش به حرکت در آمد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۱۱    
قطب دامپروری استان مرکزی (شهر داودآباد) این روزها درگیر بیماری تیلر یوز گاوی یا زردی گاو است و به دلیل کمبود داروی این بیماری شاهد تلفات فراوان دام های این منطقه هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۵۶   + ۱۶ سایت دیگر  
افزایش تولید و صادرات نفت، افزایش درآمدهای مالیاتی بدون فشار به تولید و کسبه، کنترل نسبی متغیرهای اقتصاد کلان، صعود رشد اقتصادی و افزایش تجارت غیرنفتی از جمله دستاوردهای دولت سیزدهم است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۳۱    
آنچه در این میان بسیار مهم است و باید سرلوحه همه ایرانیان قرار گیرد، شکل گیری رفاقت ها به جای رقابت های انتخاباتی است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
مقامات فدراسیون فوتبال برای اتصال تجهیزات سیستم کمک داور ویدیویی توانستند تأییدیه سازمان صداوسیما را بگیرند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما قدرت آمریکا را مستهلک کرده ایم، این آمریکا کوچک و ضعیف شده است و قدرت اثر خویش را به خاطر استحکاک و فرسایشی که انقلاب اسلامی در او ایجاد کرده به تدریج ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۱:۴۱    
هر روز، یک صفحه از کلام حق را به صورت آنلاین بشنوید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۰:۱۱    
در بخشی از وصیت نامه شهید قدرت الله ساریخانی آمده است: همه در انتخابات شرکت کنید که تکلیف الهی است و رأی شما دفاع از اسلام و قرآن است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۰:۴۱    
به دلیل تداوم آلودگی هوا، پایان ساعت کار ادارات استان مرکزی برای فردا سه شنبه 19 تیرماه، ساعت 11صبح اعلام شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
آئین سنتی نخل گردانی و بازسازی واقعه عاشورا در روستای ساکی علیا و سفلی همزمان با عاشورای حسینی برگزار می گردد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۸:۱۱    
مراسم تعویض پرچم امامزاده سید علی اصغر(ع) با حضور گسترده مردم و مسئولان برگزار شد و جلوه ای ویژه از ارادت و عشق مردم به امام حسین(ع) را به نمایش گذاشت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۸:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی گفت: گروه های حساس از قبیل سالمندان، کودکان، مادران باردار و افرادی که دارای بیماری های زمینه ای هستند باید از حضور در مناطق مرکزی شهر که آلودگی هوای بیشتری ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۷۵ سایت دیگر  
سازمان هواشناسی با صدور هشدار طغیان رودخانه ها و خسارت به محصولات کشاورزی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید تا روز جمعه در برخی مناطق کشور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۴   + ۱۶ سایت دیگر  
حمید کمیزی ورزشکار با اخلاق اراکی در رشته فیزیک کلاسیک قهرمان آسیا شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان ایران گفت: در کافا دنبال کسب تجربه برای بهبود کیفیت و شرایط خوب تیمی هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۳۹   + ۳۷ سایت دیگر  
در 33 ماه فعالیت دولت سیزدهم 690 طرح سرمایه گذاری خارجی به ارزش سرمایه گذاری خارجی مصوب و معتبر 11٫8 میلیارد دلار به تصویب هیأت سرمایه گذاری خارجی رسیده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۲۴   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: بیش از 25 اداره پرمصرف در اراک شناسایی و برق 15 اداره قطع شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۱:۱۴    
هر روز، یک صفحه از کلام حق را به صورت آنلاین بشنوید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: مصرف برق در این استان در ظهر امروز (یکشنبه) نسبت به هفته قبل، 70مگاوات افزایش یافت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۳:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از ارائه خدمات توسط 60 مجموعه ورزشی سپاه به مردم استان مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۲۳:۰۹   + ۱۳ سایت دیگر  
کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای استان مرکزی اعلام کرد: با توجه به تداوم شرایط ناسالم کیفی هوا، ادارات استان مرکزی تعطیل شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۱۳۳ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: خستگی ناپذیری از کار، یکی دیگر از ویژگی های شهید رئیسی بود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم شب اول محرم در موکب بیت المهدی کلانشهر اراک برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی استان مرکزی کاهش بیشتر کیفیت هوا و افزایش شاخص آلودگی هوا در حد ناسالم حساس برای تمامی گروه ها از روز شنبه تا روز دوشنبه صادر شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
بر اساس گزارش مرکز آمار ایران، در اردیبهشت ماه 1403، درصد تغییرات شاخص قیمت تولیدکننده بخش زراعت، باغداری و دامداری سنتی در دوازده منتهی به اردیبهشت 1403 نسبت به دوره مشابه سال قبل 36٫7 درصد می باشد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۳:۲۷    
معاون سیاسی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه حضور مردم در انتخابات نشانه ولایتمداری است گفت: مردم با لبیک گفتن به ندای رهبر انقلاب پای صندق های رای حاضر شدند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تیم ملی فوتبال برزیل با شکست برابر اروگوئه در ضربات پنالتی از صعود به نیمه نهایی کوپا آمه ریکا بازماند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
معاون پروژه های نیروگاهی شرکت صنایع آذرآب گفت: تست هیدرواستاتیک پروژه بویلرهای پتروشیمی کرمانشاه با موفقیت انجام شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۱۳ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس گفت: جلسات رای اعتماد به وزرای دولت چهاردهم، شهریورماه برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۴۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه حمل و نقل مسافر شهری کشور گفت: آخرین زمان ثبت نام والدین جهت دریافت خدمات سرویس مدرسه در سامانه پایش ناوگان دانش آموزی (سپند) برای سال تحصیلی 1404-1403 تا 21 تیرماه امسال تمدید شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۲    
فرمانده انتظامی شهرستان فراهان از کشف یک دستگاه خودروی پراید مسروقه و دستگیری سارق آن در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شهر فرمهین با نصب ریسه های مشکی، سیاه پوش کردن معابر، میادین و خیابان های اصلی و نمادهای مناسبتی در میدان اصلی حال و هوای محرم گرفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۷   + ۲۰ سایت دیگر  
هیأت نکات ایمنی اتصال برق را رعایت کنند و از هر گونه دخالت غیرمجاز در تأسیسات برق رسانی منصوبه و وصل خودسرانه، غیر ایمن و غیرمجاز انشعاب برق جدا و اکیدا پرهیز کنند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین(ع) هیات های مذهبی استان مرکزی برنامه عزاداری دهه اول ماه محرم خود را اعلام کردند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
هوش مصنوعی با ابزارهایی که ارائه می دهد، بدون کوچکترین آموزشی، همه ما را در انجام کارهای مختلف حرفه ای و متخصص می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۰:۰۷    
در بخشی از وصیت نامه شهید غلامرضا بهرامی آمده است: به خانواده ام و برادران و خواهرانم و مردم شهیدپرور محلات سفارش می کنم که در یاد گرفتن قرآن کریم کوشا باشند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۰:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
(یکشنبه 17 تیر) ادارات استان مرکزی (به جز دستگاه های خدمات رسان و اداراتی که دارای نوبت کاری یا کشیک هستند) از ساعت 11 ظهر تعطیل اعلام می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با صدور پیامی از حضور گسترده و پُررنگ مردم در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اسلامی ایران تقدیر کرد و به رئیس جمهور منتخب تبریک گفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی طی پیامی از حماسه حضور مردم دیار آفتاب در مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تقدیر کرد و حضور در انتخابات را لبیک به ندای رهبر دانست .
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۳۹   + ۱۶۸ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب فرمودند: مردم عزیز، با احساس مسئولیت به میدان آمدند و صحنه ای گرم و پرشور آفریدند.
مشاهده نتایج بیشتر...