سه شنبه ۰۱ بهمنساعت ۰۸:۲۰Jan 2020 21

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

  ۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
کنگره بزرگ عقیق سلیمانی برای پاسداشت مجاهدت های شهیدان حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس و دیگر شهدای مقاومت دوشنبه 30 دی 1398 با حضور فرزندان شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر خانواده های شهدا در تالار ...
  ۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
بازیکن آمریکایی تیم بسکتبال شهرداری گرگان گفت: همیشه در ایران و گرگان احساس امنیت کردم و معتقدم ایران جای خوبی برای بسکتبال و پیشرفت کردن است.
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی یکم بهمن به رشته های مختلف ورزشی، به خصوص فوتبال اختصاص یافته است.
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با وجود اطلاعیه های پی در پی شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران اما همچنان نحوه سوخت گیری و جلوگیری از کسر شدن سهمیه بنزین صاحبان کارت سوخت مشخص نیست.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
عین الاسد به عنوان مهمترین پایگاه ارتش آمریکا در عراق، در زمان حمله موشکی ایران، محل نگهداری و عملیات بسیاری از تجهیزات ازجمله انواع بالگردها، پهپادها، هواپیماها و .. ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان امروز در نشست خبری با رسانه ها از لغو سفر ظریف به سوئیس از جانب کشور میزبان خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ظریف درحالی بیان می کند هیچکس به اندازه من از توان موشکی ایران دفاع نکرده است که وی در سال 92 در دانشگاه تهران مطرح کرده بود آمریکا با یک بمبش می تواند تمام سیستم های نظامی ایران را از کار بیندازد و ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
"شیر" می تواند تبدیل به بنزین شود و بر آتش اعتراضات روانی ریخته شود. هنگامیکه مراقب فرایندهای کنترل از راه دور برای "نگران سازی مردم" و تشویش افکار عمومی نباشیم.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دانشیار حقوق بین الملل گفت : اگر رئیس شورای امنیت نسبت به ترور سپهبد سلیمانی، بیانیه ای صادر کند آمریکا و دیگر کشورها نمی توانند وتو کنند و در طرح قضیه ای در شورای امنیت، وتو تاثیری ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۲۲۱ سایت دیگر  
آیت الله خامنه ای بیان داشتند: علت عصبانیت آمریکایی ها از ملت ایران، جذابیت ناشی از تصویر ایستادگی یک نظام مستقل در مقابل یک قلدر سر گردنه است که باید از این جاذبه برای نشر و توسعه حقیقت اسلام و ملت ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۲۰ سایت دیگر  
سردار سرتیپ پاسدار سید محمد حجازی با حکم فرمانده کل سپاه بعنوان جانشین نیروی قدس سپاه منصوب شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۷۱ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه از دلجویی و تماس نمایندگان رئیس قوه قضاییه با تمامی خانواده های ایرانی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی خبر داد و بر ضرورت پرداخت فوری غرامت به بازماندگان قربانیان تاکید کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۰۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: طبق بررسی ها و گزارش مسئولان ستاد کل نیروهای مسلح خطای انسانی در سقوط هواپیمای اوکراینی اثبات شد و علت سقوط بر اثر حمله سایبری منتفی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۹ سایت دیگر  
با توجه به پیش بینی سازمان هواشناسی مبنی بر احتمال آغاز بارش های جدید و طغیان رودخانه ها و ایجاد سیلاب در برخی از استان ها، سازمان مدیریت بحران اخطار هایی را صادر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۵۹ سایت دیگر  
سخنگوی شورای نگهبان نوشت: هر روز تعدادی از نمایندگانی که صلاحیت آنان تایید نشده با اعضا شورای نگهبان ملاقات می کنند. مدارک و دلائل برای آنان تبیین شده و توضیحات آنها استماع می گردد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
پول خرج کردن برای دیگران می تواند فی نفسه سودمند باشد. افراد پس از پول خرج کردن برای دیگران، در مقایسه با خرج پول برای خودشان شادترند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
صفحه توییتر سردار سلیمانی عکسی جدید و دیده نشده از این شهید بزرگوار در هوای برفی را منتشر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
طی هفته گذشته اخبار بسیاری درباره شیوه همکاری هنرمندان با سازمان صداوسیما منتشر شد و در این میان خانه سینما نیز اطلاعیه ای صادر کرد که هنرمندان با رسانه ملی همکاری نکنند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
اظهارات روحانی علیه شورای نگهبان پس از عدم احراز صلاحیت دامادش بسان اظهارات وی علیه قوه قضائیه پس از زندانی شدن برادرش است که نشان می دهد دغدغه های فامیلی بر ملی رئیس جمهور غلبه دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۲۱:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اراک عصر امروز لایحه 6400 میلیارد ریالی بودجه پیشنهادی سال 99 کلانشهر اراک را تقدیم شورای اسلامی شهر کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: من بلد نیستم سخن جدیدی از روحانی نیست، او در کتابی که با عنوان امنیت ملی و نظام های اقتصادی نوشته است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
فعال زیست محیطی با بیان اینکه متأسفانه قانون هوای پاک هنوز به طور کامل اجرایی نشده، گفت: اجرای شدن قانون هوای پاک مستلزم پیگیری نهادهای متولی همچون محیط زیست، شهرداری و نظارت سازمان بازرسی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۲۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی بسیج از برگزاری بزرگترین رویداد تولید محتوای دیجیتال 48 ساعته خبر داد که با توجه به وسعت و همزمانی رقابت نمونه مشابهی در جهان ندارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
یک روزنامه کویتی با ارائه روایتی متفاوت از ادعاهای دولت آمریکا، شواهد تازه ای از تلفات نظامیان این کشور در حمله موشکی انتقامی ایران به پایگاه نظامی عین الاسد در عراق مطرح کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
با بسته شدن یکی از کتابفروشی های قدیمی تهران در روزهای اخیر موضوع مشکلات موجود در این صنف و وضعیت مالی کتابفروشی ها بار دیگر محل توجه قرار گرفته و لزوم توجه متولیان فرهنگی را می طلبد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
راننده کامیون در محور ساوه - بوئین زهرا بر اثر خروج از جاده جان خود را از دست داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
تست های موفق ماهواره های ظفر 1 و2 به پایان رسید و این ماهواره ها که قسمت اعظم قطعات آن از سوی جوانان ایرانی ساخته شده در حال طی مراحل قرار گرفتن در مدار زمین است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در حالی که ارتش آمریکا در روزهای اول به صورت جدی و شدید، هرگونه زخمی شدن نیروهایش در خلال پاسخ موشکی سپاه را تکذیب می کرد، اما حالا با شیب ملایم در حال قبول و انتشار بخشی از واقعیت است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
از زمان تصویب قانون اخراج نیروهای تروریست آمریکایی از خاک عراق در پارلمان این کشور، تلاش های خصمانه واشنگتن برای دور زدن قانون مذکور کلید خورده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
غرب و متحدینش می خواهند موقعیت کف خیابانی را مزمن کنند تا کم کم با هر انگیزه ای مردم به خیابان ها بیایند و فشار حداکثری خارجی را با فشار داخلی همراه و ما را وادار کنند پای میز مذاکره بیاییم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴۸ سایت دیگر  
مهلت یک ماهه بانک مرکزی برای استفاده از رمز دوم ثابت رو به اتمام است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
بهتر از هرکسی رهبر معظم انقلاب به ویژگی ولایتمداری و اعتقاد قلبی و راسخ حاج قاسم به "ولایت فقیه" واقف بودند اما از آنجا که این موضوع به شخص و جایگاه والای ایشان برمی گشت از اشاره مستقیم به آن خودداری ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی معتقد است برخی وقتی می بینند در یک رقابت سالم انتخاباتی حرفی برای گفتن ندارند می کوشند قواعد بازی را به هم بزنند و شرایط را تغییر دهند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۳۱ سایت دیگر  
تیراندازی در میدان مسابقه بسکتبال آموزشگاهی در یکی از شهرهای آمریکا به کشته شدن یک جوان 18 ساله منجر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
آتش بس در جنوب شرق استان ادلب فرو پاشیده و درگیری های سنگین میان نیروهای ارتش سوریه و تروریست های مورد حمایت ترکیه در محور شهرک های تل خطره و ابوجریف جریان دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
سفر عمره مفرده از سال 94 متوقف شد و اکنون با توجه به موافقت طرف سعودی با شروط ایران و آمادگی وزارت خارجه برای مذاکره با عربستان به نظر می رسد که برقراری عمره مفرده به ایستگاه پایانی نزدیک شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیات نظارت بر انتخابات استان مرکزی از اعلام قطعی تائید و یا رّد نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی 22 بهمن ماه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان غذا و دارو، با اشاره به حواشی پیرامون خبر آلوده بودن شیرهای پاستوریزه به سم آفلاتوکسین، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۲:۰۳   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال میزبانی ایران را تصمیمی سیاسی و ناجوانمردانه خواند و گفت که باید مقابل آن ایستادگی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
سازمان بسیج مداحان از 12 دی ماه تا 12 بهمن ماه همزمان با چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین کنگره شعر آئینی انقلابی کوثر ناب را برگزار می کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۹:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی گفت: تعامل با 15 کشور همسایه با جمعیتی حدودا 500 تا 600 میلیون نفر و بازار چند میلیارد دلاری قطعا می تواند نیاز کشور به تعامل با اروپایی ها را کاهش دهد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۰۸:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
تصویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی امروز به رشته های مختلف ورزشی، به خصوص فوتبال اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۳:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
از هفته بیستم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور عصر امروز یکشنبه تیم های خوشه طلایی ساوه و شهرداری تبریز به مصاف هم رفتند که این دیدار در پایان با برتری دو بر یک تیم میزبان خاتمه یافت.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۲۳:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
به دلیل بارش برف، سرما و لغزندگی جاده ها و معابر مدارس برخی از مناطق استان مرکزی در روز دوشنبه 30 دی ماه تعطیل و فعالیت برخی دیگر با تاخیر آغاز می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
مراسم تحویل ماهواره های ظفر یک و دو در دانشگاه علم و صنعت برگزار شد ، این ماهواره از سوی این دانشگاه به سازمان فضایی ایران تحویل داده شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: سهمیه بنزین بهمن ماه ساعت 24 فردا شب (دوشنبه شب) به کارت سوخت خودروها واریز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
بعد از اینکه التهاباتی در برخی از دانشگاه ها ایجاد شد ، شاهد آن بودیم که ترامپ با مصادره به مطلوب این موارد با توئیت فارسی از اراذل و اوباش اغتشاشگر اعلام حمایت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۳۴ سایت دیگر  
یک منبع مطلع جزئیات بیشتری از ماجرای درخواست رئیس جمهور از رئیس سازمان صداوسیما را در اختیار مشرق قرار داده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
جالب اینکه در بخشهایی از این کلیپ، همراهی مرحوم هاشمی با فتنه 88 نیز بخشی از همصدایی او با مردم عنوان شده که مشخص نیست این سایت فعال در حوزه ارزش افزوده ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
اصلاح طلبان با حمله به شورای نگهبان درحالی مطرح می کنند که با چوب رد صلاحیت رانده شده اند که در هنگام انتخابات نیروهای زیادی از این جریان به صورت سیاهی لشکر ثبت نام کردند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
تروئیکای اروپایی در حالی ادعای تلاش برای حفظ توافق هسته ای را دارند که اقداماتشان بوی باج دهی به آمریکا می دهد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
انتشار اطلاعاتی درباره حجم آسیب های وارد شده به پایگاه عین الاسد و نیز زخمی شدن شماری از نظامیان امریکایی در پی اقدام موشکی ایران ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۵۶ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی بیانیه جمعی از نمایندگان مجلس درباره اتفاقات اخیر را قرائت کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۳۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با بیان اینکه علی دایی گزینه سرمربیگری تیم ملی است، گفت: امیدوارم تصمیم نهایی در این ارتباط به زودی گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۲۸ سایت دیگر  
تیم اطلاع رسانی دولت با فشار به صدا و سیما دنبال ایجاد یک بدعت جدید برای رییس جمهور است که تا به حال سابقه نداشته است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سه فروند شناور متخلف کویتی به همراه خدمه های هندی توسط پایگاه دریایی سپاه امام حسن علیه السلام منطقه سوم ندسا توقیف شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان طی نامه ای از دبیر شورای نگهبان خواست پرونده نمایندگانی را که به دلایل مفاسد اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
برای نخستین بار در تاریخ ایران، مصرف گاز در بخش خانگی به 599میلیون مترمکعب در روز رسیده است و وزارت نفت با حداکثر ظرفیت در حال تأمین گاز بخش خانگی است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
پس از گذشت چندین سال از مذاکره با آمریکا و توافق برجام، تجربه های متفاوت و آموزنده ای از آن کسب شد که هیچ گاه نباید فراموش شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۱۲ سایت دیگر  
شماری از نمایندگان پارلمان عراق از توافق اولیه برای تعیین نخست وزیر جدید خبر دادند که انتظار می رود شخصیت جدید برای تصدی پست نخست وزیری طی هفته جاری معرفی شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
عوامل سریال وارش همزمان با پخش قسمت های پایانی این مجموعه ضمن اشاره به ظرفیت های اقتباسی فیلمنامه این سریال، از ایده ها و داستان هایی گفتند که در کشوی مدیران خاک می خورند!
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
سرپرست مرکز پژوهش های مجلس گفت: ما عملا شاهد بودیم که در 6 ماهه ابتدای امسال نه تنها شوک ناشی از تحریم ها توسط بخش ها تا حدود زیادی هضم شده بود بلکه کم کم بخش های اقتصادی در حال تامین زنجیره های لازم ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۹:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عراقی ها در حالی بر افزایش تولید نفت و سبقت از سایر کشور های نفتی تأکید دارند که وضعیت سیاسی به وجود آمده در این کشور، کار را برای آن ها سخت کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۴:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل اقتصادی با اشاره به اظهارات رئیس جمهور مبنی بر اینکه نمی توان کشور را بدون ارتباط با دیگر کشورها اداره کرد ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از توقیف کامیون حامل 5 تن پارچه قاچاق در عملیات پلیس ساوه خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در حوادث روز گذشته در محورهای مواصلاتی استان مرکزی 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر مجروح شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی گفت: نقش آلودگی هوا بر شیوع و بروز بسیاری از بیماری ها غیر قابل انکار است و این امر توسط بسیاری از پژوهش گران به اثبات رسیده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان مرکزی از شناسایی و دستگیری فردی که شب گذشته در یکی از محله های شهر اراک به سمت همسرش تیراندازی کرده و متواری شده بود خبر داد و گفت: ضارب در کمتر از 2 ساعت دستگیر شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۱۳   + ۳۵ سایت دیگر  
چای یکی از نوشیدنی های محبوب و قدیمی در میان خانواده های اصیل ایرانی است که نوشیدن آن قواعد خاص خودش را دارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۱۷ سایت دیگر  
ماهواره ظفر دانشگاه علم و صنعت صبح امروز جهت پرتاب به سازمان فضایی وزارت ارتباطات تحویل داده شد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
کیمیا علیزاده در شرایطی بابت رفتن از ایران دچار ندامت شده که عامل مهاجرت خود را معرفی کرده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۲:۰۳   + ۴۱ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه نوشت: به جناب مکرون یادآور می شوم خلیجی که در جنوب ایران واقع است تنها یک نام دارد و آن خلیج فارس است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سریال سلمان فارسی به کارگردانی داوود میرباقری از پروژه های عظیم رسانه ملی است که این روزها مراحل تصویربرداری را پشت سر می گذارد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۵۸ سایت دیگر  
پزشکانی که تاکنون موفق به ثبت پایانه های فروشگاهی (کارتخوان بانکی) نشده اند، بر اساس تفاهمنامه امضا شده بین سازمان نظام پزشکی و سازمان امور مالیاتی کشور ملزم به انجام این کار تا 30 بهمن 98 شدند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۷ سایت دیگر  
حسن روحانی رییس جمهور کشورمان به تازگی اروپایی ها را تهدید کرده است در صورت همراهی با اقدامات خصمانه آمریکا، دوران امنیت نظامیانشان به پایان خواهد رسید.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
ابوترابی گفت: امیرعلی و فاطمه فراوان ترین نام انتخابی خانواده های ایرانی است که برای نوزادان خود از ابتدای فروردین تا پایان آذر سال جاری انتخاب کرده اند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش استان مرکزی از تعطیلی مدارس ابتدایی شهری و روستایی شهرستان زرندیه استان مرکزی امروز در نوبت عصر خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۳   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب اراک از بازداشت مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
استاندار مرکزی با رئیس سازمان برنامه و بودجه دیدار و در خصوص سهم اعتبارات استان در لایحه بودجه سال99 و بررسی مشکلات واحدهای تولیدی استان رایزنی کرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان مرکزی گفت: نمایشگاه سراسری تخصصی مبلمان، لوستر و دکوراسیون داخلی در اراک برپا می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۲۷ سایت دیگر  
آمریکا درباره هواپیمای اوکراینی ژست طرفداری از صداقت گرفته است، با این حال نگاهی به کارنامه کاخ سفید نشان می دهد دولت ایالات متحده پیش از ادعا درباره دیگران ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی زادگان گفت: بازرگان در کتاب سازگاری ایرانی می گوید ایرانیان روحیه ای سازگارانه دارند و اهل سازش و تسلیم اند ولی با انقلاب اسلامی این نظریه به چالش کشیده می شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۲۰ سایت دیگر  
قانونگذاران دموکرات در گزارشی به سنای آمریکا، با بیان اینکه رئیس جمهور این کشور سوگند خود را شکسته، از سنا خواستند او را استیضاح کند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رژیم تروریستی آمریکا با خودزنی در عراق تلاش می کند مانع از عملیات انتقام حشدالشعبی شود و همچنین میان نیروهای مسلح این کشور اختلاف ایجاد کند و سناریوی حذف این سازمان را به پیش ببرد.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر(عج) خوزستان با بیان این که اقدامات آمریکا نشان از ضعف او دارد افزود: حضور میلیونی مردم خوزستان در تشییع پیکر سردار سلیمانی واقعا بی نظیر بود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
فیلم 23 نفر مستند گونه کارگردانی شده و به هیچ وجه سعی در به رخ کشیدن کارگردانی یا به قولی امضا زدن نشده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
علی رغم اهمیت حذف موانع توسعه کسب و کارهای خرد، همت در اجرای این موضوع با چالش همراه شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
در مقاطع دشوار زندگی شاید لازم باشد ظرفیت ها، توانایی ها و امکانات بالقوه خود را مجدداً مرور کنیم! همه که تاجر، انبوه ساز مسکن، پزشک و... نیستند که بتوانند امور مادی و مخارج خود را اداره کنند ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رویارویی پرجمعیت ترین کشور جهان با بحران کاهش جمعیت، منجر به اجرای سیاست های تشویقی و ارائه تسهیلات مالی به خانوار برای تولد فرزندان بیشتر شده است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۴۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه ایران خطاب به رئیس جمهور فرانسه گفت: خلیجی که در جنوب ایران واقع است، تنها یک نام دارد و آن خلیج فارس است.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
مجید انصاری تأکید کرد: کسانی که مسئله "تحریم خاموش انتخابات" را مطرح می کنند خودشان باید پاسخ بدهند.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان محصولات معدنی ایران، با تاکید بر اینکه به راحتی می توان تحریم های خارجی برای صنایع فلزی را دور زد گفت: تحریم های اخیر، موضوع جدیدی نیست.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
شاید یکی از مهمترین سوالات مطروحه این باشد که انتقام سخت چه تاثیری بر اقتصاد کشور خواهد داشت؟ آیا پروژه انتقام سخت ضربه جدی بر اقتصاد ایران خواهد زد؟ آیا ندای خویشتن داری به بهانه حفظ ثبات اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
روز هایی که بر ما می گذرد، تداعی گر شصت و چهارمین سالروز شهادت رهبر فدائیان اسلام و یاران اوست. هم از این روی نشان آن پیشکسوت مبارزات ضد استعماری را ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سلیمی نمین گفت: تشییع ده ها میلیونی حاج قاسم سلیمانی و حمله به عین الاسد مقدمه تحولات مهم در دنیاست ولی دشمن می خواهد این دو واقعه بسیار مهم به فراموشی سپرده شود.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه باشگاه های ما نباید به سادگی از حضور در لیگ قهرمانان آسیا انصراف بدهند، گفت: باید با کشورهایی مثل ژاپن، قطر و کره جنوبی لابی کنیم.
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۵ سایت دیگر  
اهالی روستای میانه بازار چهار روز است آب آشامیدنی ندارند. روستای کلاکنتک محاصره در آب است. فاضلاب در بعضی از روستاها پس زده و با آب سیلاب یکی شده است ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
با شهادت حاج قاسم سلیمانی، یک واکنش پیش بینی نشده اجتماعی در سراسر ایران، کل منطقه و جهان اسلام و حتی فراتر از آن در کشورهای اروپایی و حتی داخل آمریکا شکل گرفت که در تشییع تاریخی این شهید ...
  ۱۳۹۸/۱۰/۲۹ - ۰۹:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی تشییع باشکوه شهدای مقاومت و درهم کوبیدن پایگاه آمریکائی ها را از ایام الله ماندگار و تاریخ ساز خواند و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...