سه شنبه ۱۲ مهرساعت ۱۹:۰۴Oct 2022 4
جستجوی پیشرفته

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 29 اسفند 1398 دیار آفتاب 30 اسفند 1399 دیار آفتاب 29 اسفند 1400 دیار آفتاب 31 فروردین 1401 دیار آفتاب 31 اردیبهشت 1401 دیار آفتاب 1 خرداد 1401 دیار آفتاب 31 تیر 1401 دیار آفتاب 31 مرداد 1401 دیار آفتاب 1 شهریور 1401 دیار آفتاب 1 مهر 1401 دیار آفتاب 2 مهر 1401 دیار آفتاب 3 مهر 1401 دیار آفتاب 4 مهر 1401 دیار آفتاب 5 مهر 1401 دیار آفتاب 6 مهر 1401 دیار آفتاب 7 مهر 1401 دیار آفتاب 8 مهر 1401 دیار آفتاب 9 مهر 1401 دیار آفتاب 10 مهر 1401 دیار آفتاب 11 مهر 1401 دیار آفتاب 12 مهر 1401 
  ۲ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
تجمع دانشجویان دانشگاه شریف با شعارهای رکیک و الفاظ شنیعی همراه شد که بسیاری از دانشجویان و اساتید خود این دانشگاه نسبت به آن موضع گیری کردند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیربرکنار شده ورزشگاه آزادی گفت: شکست سکوها آزادی ایجاد شده و احتمال ریزش آن وجود دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
نمونه آزمایشی بلوک انتقال مداری سامان با کاوشگر زیرمداری سامان به همت وزارت دفاع با موفقیت پرتاب و مورد آزمون قرار گرفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۴۵ سایت دیگر  
اطلاعیه دبیرخانه شورای سنجش و پذیرش دانشجو در خصوص پذیرش متقاضیان ورود به آموزش عالی در سال تحصیلی 1403-1402 براساس مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی صادر شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
محققان با استفاده از فناوری تصویربرداری پیشرفته، رابطه بین میزان خستگی شناختی با تغییرات ریزساختاری مغز در افراد مبتلا به ام اس را بررسی کردند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵۰ سایت دیگر  
حسین زمانی دیدار دو تیم پیکان تهران و آلومینیوم اراک از هفته هشتم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور را قضاوت خواهد کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دولت قطر طبق قوانین اسلامی مسابقات جام جهانی 2022 را برگزار می کند.
  ۵ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
ویلیام برنز مدیر سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) در مصاحبه با یک شبکه تلویزیونی این کشور علنا از اغتشاشات در ایران حمایت کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شرکت متا که شرکت مادر اینستاگرام و واتساپ است تاکنون با جریمه های مختلفی از سوی دولت ها روبرو بوده است. برخی از این جریمه ها نقدی و برخی دیگر باعث مسدودی این شبکه های اجتماعی در کشور ها بوده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس جمهور آمریکا، مدعی شد این کشور قصد دارد اینترنت امن را از طریق پلتفرم های خارجی و جهانی در دسترس ایرانیان قرار دهد.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یاری گفت: امپراتوری رسانه ای دشمن همواره باعث شده با یک جنگ شناختی گسترده حقیقت را به محاق ببرند و روایت های جعلی را غالب کنند، با هیچ منطقی نمی توان پذیرفت که غرب و آمریکا نگران فوت یک خانم هستند.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شهید مهدی زاهدلویی متولد 1381 از طلبه های بسیجی استان قم که در آشوب ها و اغتشاشات اخیر قم از ناحیه قلب با سلاح سرد مجروح شده بود ، به آروزی خود رسید و به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
  ۶ ساعت پیش   + ۵۲ سایت دیگر  
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در اطلاعیه ای اعلام کرد: مدت زمان استفاده از حجم باقیمانده بسته های اینترنت کاربران تمدید می شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دشمنان مجددا با انگیزه ساقط کردن نظام وارد میدان شده اند و در تلاش هستند تا با توسل به حربه شکست خورده دمیدن بر آتش آشوب ها و حمایت سیاسی و رسانه ای از آن ...
  ۷ ساعت پیش    
مراسم مشترک دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه های افسری نیروهای مسلح، صبح امروز دوشنبه 11 مهرماه 1401 با حضور فرمانده کل قوا در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (علیه السلام) برگزار شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون گردشگری کشور گفت:با همکاری وزارت خارجه برای اولین بار در طول مدت جام جهانی ویزای ورود به ایران برای جذب گردشگر رایگان است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی تعاون، کار و رفاه اجتماعی صبح امروز با حضور رئیس جمهور در صحن علنی مجلس برگزار شد و موافقان و مخالفان زاهدی وفا به بیان دلایل مخالفت و موافقت خود پرداختند.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آصفری با بیان اینکه خواسته به حق مردم در حوادث اخیر برخورد قاطع با برهم زنندگان امنیت کشور است، گفت: البته کسانی که به عنوان تماشاچی و یا از سر هیجان در صحنه اغتشاشات حاضر شدند صف آنها با آشوب گران و ...
  ۸ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان خنداب از اتمام مرمت گنبد امامزاده ابوالحسن و آمنه خاتون روستای دیز آباد شهرستان خنداب خبر داد.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
علینقی پور گفت: شرکت های حمل ونقل با نرخ مصوب سرویس مدارس مشکلی ندارند و موظف به ارائه سرویس هستند ولی تعدادی از مدارس به صورت مستقیم با رانندگان قرارداد می بندند که این کار باعث شده تا به بالا رفتن ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
واحدی گفت: طرحی تحت عنوان شمیم خدمت در سازمان اوقاف و امور خیریه با محوریت اشتغال در حال اجرا است که در این راستا ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
حمید مجیدی مهر گفت: 220 هزار موقوفه تاکنون در کشور شناسایی شده که ظرفیت عظیمی را در اختیار جامعه قرار داده است و 75 درصد موقوفات کشور اختصاص به عزاداری امام حسین (ع) دارد.
  ۱۰ ساعت پیش    
تصاویر نیم صفحه روزنامه های سیاسی و اقتصادی 12 مهر به موضوعات مختلف اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۹    
در مراسمی از تندیس معلم توسط استاد غلامعلی صفری از معلمان و اساتید فرهنگ و ادب شهرستان رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
سردار کریمی با اشاره به اینکه کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای بسیار زیادی دارد که یکی از آنها بیانات راهبردی مقام معظم رهبری در دیدار با اعضای ستاد کنگره است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۸:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
نماینده اسبق ایران در اوپک با اشاره به سفر وزیر نفت به ژاپن و توافق با شرکت های بزرگ نفتی در این کشور گفت: ایران مانعی برای فروش نفت به ژاپن ندارد و در صورت دریافت مجوز خرید نفت ایران ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ب ام و با معرفی شاسی بلند XM کانسپت در نوامبر سال 2021 همه طرفداران خود را شگفت زده کرد. حال ب ام و XM در مدل تولیدی رونمایی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۹    
رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری سارق سابقه دار مشاعات منازل مسکونی با 6 فقره سرقت ازپارکینگ آپارتمان های مسکونی در سطح شهرستان اراک خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۴۰ سایت دیگر  
منوچهر منطقی از تعادل عرضه و تقاضا در اغلب خودروهای تولیدی در کشور برای عرضه خودرو به مصرف کنندگان واقعی در نیمه دوم امسال خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۵:۲۹   + ۵۳ سایت دیگر  
سخنگوی اقتصادی دولت با بیان اینکه در مورد فروش نفت توافقاتی با چین صورت گرفته است، گفت: دولت مصمم است تعامل خود را با شرکای راهبردی همانند چین ادامه بدهد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۵۹    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق کالا و توقیف 8 دستگاه خودروی شوتی و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش تقریبی 19 میلیارد ریال در یک هفته گذشته خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب صبح امروز (دوشنبه) در دانشگاه افسری و تربیت پلیس امام حسن مجتبی (علیه السلام) حضور پیدا کردند. نکاتی درباره علت این حضور وجود دارد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
مالی مسئول تیم اعزامی آمریکا به مذاکرات وین آزادی زندانی های آمریکایی را پیش شرط هرگونه توافق اعلام کرد. دموکرات ها خواهان این برچسب از سوی جمهوری خواهان نبودند که به ایران باج دادند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرانِ 7 تکه، هدفِ دومین نقشه ای بود که برای تجزیه ایران کشیدند؛ نقشه ای که جیمز برنز وزیر خارجه آمریکا در سال 1324 شمسی کشید و مبتنی بر جدایی قومیت ها در ایران بود. ماجرایی هم داشت این نقشه تجزیه!
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
نخستین سوئیت ویژه زوج های سالمند استان مرکزی در مرکز نگهداری سالمندان روستای ابراهیم آباد اراک همزمان با هفته سالمند افتتاح شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۰۹    
عین القضاتی گفت: سند سالمندی در جمهوری اسلامی تدوین شده است که برش استانی هم دارد و در این سند وظایف دستگاهها و تکالیف مورد انتظار مشخص شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مولوی خالقی گفت:اتفاقات صورت گرفته در زاهدان قطعا از طرف عوامل خارجی بوده که این عوامل خارجی را محکوم می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
پانسمان ویژه بیماران پروانه ای که داروی حمایتی اصلی آنها محسوب می شود به دلیل تحریم های ظالمانه آمریکا وارد نمی شود و نرسیدن پانسمان ها و کمبود پانسمان میپلکس به دلیل تحریم های دارویی آمریکا مرگ ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
اسپوتنیک در یادداشتی مواضع مدیران چند رسانه بین المللی در خصوص تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند شهر و پایتخت کشورهای خارجی را منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۱۹   + ۵۸ سایت دیگر  
سردار پاکپور گفت: رژیم صهیونیستی از پایگاه های ضد انقلاب در اقلیم شمال عراق بهره برداری می کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۰۹   + ۱۲۰ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی با تأکید بر اینکه این اغتشاش ها برنامه ریزی شده بود، گفتند: اگر قضیه این دختر جوان هم نبود، بهانه دیگری به وجود می آوردند تا امسال در اول مهر، در کشور نا امنی و اغتشاش ایجاد کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۹    
رئیس پلیس راه استان از توقیف یک دستگاه خودروی سواری و کشف43 هزار و 840 نخ سیگار خارجی قاچاق در محور ساوه- تهران خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۵۹    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از کشف بیش از 48 کیلوگرم شیشه در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر و سربازان گمنام امام زمان (عج) در توقیف یک دستگاه خودروی سواری در ساوه خبرداد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۴۹    
فرمانده انتظامی استان از کشف یک هزا ر و 293 فقره سرقت، یک تن و 297 کیلو گرم انواع مواد مخدر و بیش از36 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق، طی یک ماه گذشته در استان مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
این روزها جمعی از اپوزیسیون های خارج نشین دست به اعتراضاتی علیه کشور به بهانه مرگ مهسا امینی زده اند اما آنچه در این تجمعات جلب توجه می کند زیر پا گذاشتن عقایدی است که به بهانه زنده کردن آن ها در ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت با اشاره به تجارب به دست آمده از سه دوره عرضه خودرو در سامانه یکپارچه فروش خودرو بر مبنای قرعه کشی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۱:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام مومنی گفت: امیرالمؤمنین(ع) به خوارج فرمودند: سوال دارید جواب می دهم، شبهه دارید پاسخ می دهم، اعتراض دارید گوش می دهم، اما شمشیر بکشید با شما برخورد می کنم ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مؤمنی اظهار کرد: بیش از 1 هزار و 100 مدرسه اقدام به جمع آوری کمک ها می کنند و کمیته امداد در 870 مدرسه رابط فرهنگی دارد و در راستای رفع مشکلات دانش آموزان تلاش می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حسینی معاون گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: 9760 میلیارد ریال در یک سال گذشته در حوزه گردشگری استان مرکزی سرمایه گذاری شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نظری با اشاره به اینکه قوام و دوام نظام مقدس جمهوری اسلامی به برکت ایثارگری های مادران شهدا است گفت: دل و قلوب مادران شهدا پر از ناگفته ها و حرف های شنیدنی است که باید برای جوانان به خوبی بیان شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
سبزی گفت: نباید با اغتشاشگر مماشات کرد و باید با عوامل بر هم زننده امنیت جامعه با جدیت برخورد شود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
سردار کریمی گفت: مهمترین راهکار خنثی کردن توطئه های دشمنان علیه جوانان و نوجوانان و صیانت از آینده سازان کشور ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت است و راه آن جهاد تبیین و روایت صحیح از حماسه های دفاع ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مراسم روایت مادری که به نقد و بررسی کتاب "به بها خریدند" روایت داستانی مادر شهیدان احمد،یونس،علی و محمد جوادنیا پرداخت با حضور مسئولین برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی در پی درگذشت پدر شهید والامقام محمود جلالی مشایخی پیام تسلیتی صادر کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
پاسخ مردم و نیروهای مسلح به اغتشاش گران تیتر بیشتر روزنامه های امروز بود.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۳:۲۸   + ۹۳ سایت دیگر  
سرلشکر سلامی در پیامی ضمن تسلیت شهادت مظلومانه پاسداران و بسیجیان حریم امنیت به ویژه شهید سید حمیدرضا هاشمی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
آیت الله سیدمحمدمهدی میرباقری گفت: دنیای مجازی و ارتباط لسانی که مدیریتش دست غرب است، ولو به شما هم اجازه حضور بدهند، مادامی که مدیریتش در دست آنها باشد، محیط نجوای شیطان است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۱:۵۸   + ۳۷ سایت دیگر  
وزرای خارجه عراق و عمان خبر آزادی حاجی بازداشت شده ایرانی در سعودی را به وزیر امور خارجه کشورمان اعلام کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۵۸   + ۴۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: امروز شاهدیم که صف بندی و تلاش های مذبوحانه جبهه استکبار و سیلی خوردگان از انقلاب ملّت بزرگ ایران، علیه نظام مقدّس جمهوری اسلامی، صریح تر و خصمانه تر از گذشته شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۰:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی خانه طلاب جوان گفت: انقلاب یعنی همان حرکت و سلوک که در اندازه یک جامعه رخ می دهد. شما اگر قصد کشتن جامعه را داشته باشید، آن را بیاندازید داخل مارپیچ سکوت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۰۸   + ۹۰ سایت دیگر  
رؤسای قوای مجریه، مقننه و قضائیه ضرورت شناخت و تبیین توطئه های ایران ستیزان و دشمنان انقلاب را از سوی رسانه ها و نخبگان مورد تاکید قرار دادند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
یک نفر خیال جماعت سلبریتی و بعضی مسئولان را راحت کند و بگوید: ترسوها!نگران نباشید. این حکومت،حکومت امام زمان(عج) است.بعضی هایشان دچار وحشت شده اند که نکند این نظام سقوط کند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۶:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: باید بدانیم دشمن به دنبال گرفتن دین از ملت ایران است، دنبال تجزیه ایران است، دنبال از بین بردن منافع و چپاول منابع ایران هستند که این امر واضحی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۵:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
پیری و سالمندی جمعیت بحرانی است که طی سال های آینده به طور جدی پیش روی کشور ما قرار دارد و فراهم کردن زیرساخت های مراقبت از سالمندان در کنار توجه به جوانی جمعیت امری ضروری و مهم است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مسئول موزه های اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی گفت: 15 هزار و 200 نفر در نیمه نخست امسال از 11 موزه این استان بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یکی از ویژگی های عملیات اخیر علیه تروریست های شمال عراق، تمرکز بر شلیک تعداد زیاد موشک و راکتهای دقیق در بازه زمانی کم است. ضمن آنکه شاهد عملیات به صورت "حمله از مناطق معدود به سمت اهداف متنوع" هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سلیمی گفت: بازار شانگهای یک سوم اقتصاد دنیاست و نمی توان از آن غفلت کرد و پیوستن ایران به سازمان شانگهای یک فرصت است که باید از آن به بهترین شکل استفاده کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
خالمحمد آخوند سرفراز گفت: مردم باید مطالبات خود را از راه های قانونی مطالبات پیگیر شوند نه با اقداماتی که به اسلام ضربه بزند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۲۸   + ۷۱ سایت دیگر  
طی هفته های اخیر مذاکرات فشرده ای با وساطت یکی از کشورهای منطقه درباره آزادسازی هم زمان زندانیان ایران و آمریکا انجام و میلیاردها دلار از منابع ارزی مسدود شده کشورمان نیز در این چارچوب در شرف ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نوزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان سیستم های سرمایشی و گرمایشی و صنایع وابسته از تاریخ دوازدهم لغایت پانزدهم مهرماه سال جاری ساعت 15 الی 21 پذیرای متخصصین ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۸   + ۳ سایت دیگر  
آرام آرام خودش را به پنجره ای رساند که صندلی چوبی بلوطی رنگ در کنارش جا خوش کرده بود. کار هر روزش بود. نشستن روی این صندلی قدیمی و تماشای تکراری مردمی که در هیاهوی شهر، روزها را سپری می کردند...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
دری نجف آبادی گفت: تکریم حقوق بانوان و حفظ حرمت زنان در نظام اسلامی همواره مهمترین مسئله در کشور بوده و مسئولین همه به حقوق بانوان و دختران که فرزندان این آب و خاک هستند احترام می گذارند و اجازه ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۱۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس گفت: توجه دولت به دیپلماسی اقتصادی پاسخ محکمی به غربی هاست که جمهوری اسلامی ایران معطل مذاکره با آنان نمی ماند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۷    
در اجرای طرح نظارت بر اماکن عمومی 475 عدد لوازم آرایشی تاریخ مصرف گذشته کشف و یک واحد صنفی متخلف پلمب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عیسی آبادی از شناسایی و دستگیری یک کلاهبردار حرفه ای و اعترافش به 113 فقره کلاهبرداری از شهروندان به بهانه وعده خرید مسکن به ارزش تقریبی 130 میلیارد ریال دریک عملیات پلیسی در سطح این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۶    
خلاصه بازی آلومینیوم اراک - ملوان در چارچوب رقابتهای هفته هفت لیگ برتر خلیج فارس را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
"حجاب و امنیت" دو خواسته همیشگی و تاریخی ایرانیان بوده و کسی که بر این دو خدشه وارد می کند یا ایرانی نیست یا هویت خود را به اجنبی فروخته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۲۶    
کریمی با اشاره به اینکه 36 دستگاه از اتوبوس های جدید خریداری شده به همراه 4 دستگاه اتوبوس که به صورت کامل بازسازی شده ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۶   + ۷۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ایران خودرو از توقف تولید دو خودروی سمند معمولی و پژو 405 در روز های آینده خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در آخرین رنگ بندی کرونایی، 9 شهرستان در وضعیت زرد، دو شهرستان در وضعیت نارنجی و یک شهرستان استان مرکزی در وضعیت آبی قرار دارند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۹:۳۳   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان نوسازی شهر تهران با بیان اینکه فروش متری مسکن از آبان سال جاری آغاز می شود، گفت: با فروش متری مسکن مردم راحت تر خانه دار می شوند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
تشویش به اغتشاش جرم مشترک سلبریتی هایی است که نمک خوردند و نمکدان شکستند. کسانی که با حمایت و پول بیت المال رشد کرده و شناخته شدند حالا مردم را تشویق به تخریب اموال عمومی بیت المال کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
نظری پیرامون اتفاقات اخیر و میدان داری اغتشاشگران با پشتوانه و برنامه ریزی جریانات معاند گفت: آخرین مدل های دشمن این است که با القای این تفکر که مردم از نظام فاصله گرفته اند به مسائل دامن بزند و به ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز (یکشنبه 10 مهرماه) را مشاهده می کنید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
صحبت های فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه به هر تهدیدی با صلابت پاسخ می دهیم بخشی از تیتر روزنامه های امروز است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
رسانه ها و شبکه های ماهواره ای فارسی زبان در این چند روز از ترفند استفاده از یک فیلم ثابت برای چند شهر مختلف استفاده کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۰:۴۸    
تیم آلومینیوم اراک در چارچوب رقابت های هفته هفتم لیگ برتر فوتبال با یک گل از سد ملوان بندر انزلی گذشت و به اولین برد خانگی در این فصل رسید.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۰:۲۸   + ۱۳ سایت دیگر  
در روزهای اخیر برخی از شخصیت های اصلاح طلب همنوا با گروه های ضدانقلاب، اغتشاشگران را تحریک کردند که دیده شدن و رسیدن دوباره به قدرت از جمله اهداف آنان است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
امین حیایی در آب گل آلود اغتشاشات، با علم کردن بیرقی دورغین به نام حمایت از مردم، سرگرم صید ماهی مقصود است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در دهه 90، شبکه های اجتماعی ایرانی نیز وارد فضای مجازی شدند تا مشابه انواع خارجی نه تنها برای تعامل و ارتباط، بلکه برای کسب درآمد، تبلیغات و بازاریابی مورد استفاده قرار بگیرند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: امیدواریم که از نیمه دوم مهر بتوانیم دور دوم سفرهای استانی را آغاز کنیم ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۲    
آیین بزرگداشت روز ملی آتش نشانی و ایمنی در اراک برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مخلص الائمه گفت: در شهریورماه شاهد کاهش بسیار معنادار نرخ تورم استان مرکزی از کشور هستیم که در شهریورماه سال جاری نرخ تورم کل کشور 2 ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
اطلاعاتی که به بیرون درز کرده است نشان می دهد گوشی های گلکسی S23 و S23+ از طراحی جدیدی برخوردار هستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰    
مسابقات کشتی نوجوانان در داودآباد برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار اراک گفت: 6دستگاه از 13 دستگاه ماشین آلات راهسازی و عمرانی خریداری شده از شرکت هپکو به ارزش 23 میلیارد و 500 میلیون تومان، تحویل شهرداری اراک شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۳:۱۰   + ۲۲ سایت دیگر  
استاندار سیستان و بلوچستان گفت:حادثه تروریستی امروز در زاهدان 19کشته و 20 نفر مصدوم بر جای گذاشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از برگزاری تور استان گردی برای سالمندان به مناسبت هفته گردشگری و روز سالمند خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و هفته گردشگری در مراسمی غبارروبی، عطر افشانی و گلباران مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اراک انجام شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ملکی گفت: کالای اساسی اکنون به میزان کافی در استان مرکزی ذخیره سازی شده و مجوز حمل این کالاها به استان صادر شده است.
مشاهده نتایج بیشتر...