یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۲۲:۱۹Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

  ۳۶ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
رسانه های معاند و ضدانقلاب همواره تلاش کرده اند با دروغ پراکنی و فریب مردم از آب گل آلود ماهی بگیرند و از هر فرصتی هم برای اهداف خودشان استفاده می کنند.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
ملی پوش تیراندازی ایران، گفت: برد جواد فروغی در بازی های المپیک تعجب برانگیز و دور از ذهن نبود و با قدرت تمرین کرد و بهترین نتیجه را کسب کرد.
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
قهرمان ووشوی بانوان کشور با بیان این که هر ورزشکاری آرزوی حضور در المپیک را دارد، کسب مدال طلای المپیک را بسیار بااهمیت و دشوار دانست.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
ترکی گفت: کسب مدال طلا توسط جواد فروغی و قهرمانی اش، امید را در دل دیگر افراد که در رشته تیراندازی فعالیت می کنند زنده کرد تا بتوانند انگیزه او را سرلوحه خود قرار داده و برای ایران افتخارآفرینی کنند.
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
پیشکسوت برجسته داوری کشور با اشاره به افتخار آفرینی جواد فروغی در المپیک گفت: طلای فروغی افتخار بزرگی برای کشور به ارمغان آورد.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یحیی السنوار در 13 فوریه سال 2017 به عنوان رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس در نوار غزه انتخاب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۷۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تأکید کرد: بیانیه کمیسر درباره وقایع اخیر خوزستان ازجهت میزان بی اعتباری و آلوده بودن به اتهامات واهی و اطلاعات نادرست تأسف بار است.
  ۲ ساعت پیش   + ۴۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ارتقا و توسعه مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه یکی از اهداف این نیرو در راستای خدمت رسانی به مردم بوده و ما به نوکری مردم افتخار می کنیم و از کادر ...
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زند رئیس اتاق اصناف اراک گفت: حدود 3 تا 4 هزار صنف آلاینده غیر خودرویی در شهر اراک وجود دارد که طبق قانون باید به خارج از شهر انتقال یابند ولی متاسفانه شهرداری اهتمام لازم برای انجام این کار را ندارد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ملیکا برون با اشاره به اینکه آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است بیان کرد: جواد فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای جمهوری اسلامی ایران افتخار آفرید.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
محمدحسین طاهری گفت: اگر پیروان پاپ و مسلمانان در کنار یکدیگر قرارگیرند به راحتی می توانند مانع وقوع ظلم و ستم در جهان شوند و هر بی عدالتی را محکوم کنند و رفتارهای اصلاحی در جهان داشته باشند.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
معاون هماهنگ کننده ارتش با اشاره به اقدامات قرارگاه پدافند زیستی حضرت امام رضا (ع) آجا گفت: ارتش مسیر پر افتخار خدمت به مردم را تا حصول نتیجه ادامه می دهد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
در نشست تأمین آب شرب استان مرکزی آخرین وضعیت منابع آب شهرستان های استان و راهکارهای موجود برای حل تنش آبی در ایام پیش رو مورد بررسی قرار گرفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۳۳ سایت دیگر  
شیوع ویروس کرونا و تعطیلی تمامی مشاوران املاک باعث شده که این بازار به سمت افزایش قیمت و نابه سامانی هدایت شود.
  ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه در آخرین گزارش روند اجرای برجام تلاش کرده است که با ارائه اطلاعات و تحلیل های غلط، تصویری غیرواقعی و رویایی از برجام بسازد تا آیندگان از مسئولان دولت روحانی این سوال را نپرسند که چرا ...
  ۷ ساعت پیش    
آقازاده گفت: نیاز است شرایط قرمزی کرونا برای تالارها و رستوران ها با جدیت اعمال شود و شهربازی اراک تعطیل شود.
  ۷ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یکی از سوالاتی که ذهن دانشمندان و مردم را درگیر کرده این است که اگر زمین مسطح بود چه اتفاقی می افتاد، در این گزارش مشکلات ناشی از صاف بودن زمین را می خوانید.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی پیشین وزارت امور خارجه با بیان این که فردی که قرار است عهده دار وزارت خارجه در دولت سیزدهم شود باید تغییر ساختار این وزارتخانه را در اولویت قرار دهد ...
  ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
اگر کسی به دین هم اعتقاد ندارد، عقل حکم می کند که رابطه ها بر مبنای یک سازوکار ایمن پیش برود تا منافع دو طرف به خطر نیفتد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
جمالیان گفت: درصد درگیری کودکان به سویه جدید کرونا بسیار بیشتر از سویه های دیگر است و در صورت سهل انگاری فاجعه ای جبران ناپذیر در استان اتفاق می افتد.
  ۹ ساعت پیش    
درعملیات پلیس شهرستان دلیجان، 28 کیلو و 200 گرم تریاک در بازرسی از یک دستگاه خودروی سواری در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان کشف شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: در عید سعید قربان کشتار هزار و 30 رأس دام سبک و سنگین در استان مورد نظارت و بازرسی قرار گرفت.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کریمی گفت: در راستای رفع مشکلات کم آبی در برخی از مناطق استان خوزستان تیپ 71 مردم پایه سپاه روح الله استان مرکزی در مرحله اول تانکرهای آبرسان خود را به مناطق هدف اعزام کرد و در صورت نیاز سایر امکانات ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دنیای رسانه موضوع تربیت فرزندان را به شدت تحت تاثیر قرار داده و نگرانی هایی را برای خانواده ها به وجود آورده است ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال با احضار علیرضا منصوریان به این کمیته، اعلام کرد که منصوریان باید اظهارات اخیر خود درباره فساد در فوتبال را با سند و مدرک ثابت کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای اراک با توجه به اثرات سوء ذرات معلق بار دیگر در وضعیت ناسالم قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۱:۰۹   + ۲۳ سایت دیگر  
عیسی الفاخر تروریست، این روز ها وظیفه دعوت مردم به اقدامات تروریستی و مسلحانه را در دستور کار خود قرار داده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۴۴   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر از ورود نهمین محموله واکسن کرونا توسط هلال احمر به کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۵۷ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، تعطیلی 6 روزه استان های تهران و البرز را بی فایده و در عین حال مضر دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۵۹ سایت دیگر  
پزشک سابق کاخ سفید در دوره های ریاست جمهوری باراک اوباما و دونالد ترامپ پیش بینی کرد جو بایدن رییس جمهوری کنونی این کشور با یک بیماری جدی مواجه است و مجبور خواهد شد پیش از پایان دوره مسئولیتش استعفا ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
در روز سوم بازی های المپیک توکیو، ورزشکاران کشورهای مختلف در رشته های گوناگون به مصاف رقبای خود رفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
اعضای منتخب ششمین دوره شورای اسلامی کلانشهر اراک با صدور بیانیه ای از تعیین فرآیند انتخاب شهردار اراک پس از برگزاری چندین جلسه اختصاصی و مشورت با نخبگان مختلف در حوزه مدیریت شهری خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اراک از آغاز برنامه واکسیناسیون کرونا در افراد بالای 58 سال در استان مرکزی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۰۹   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیر مسئول روزنامه کیهان در مطلبی تحت عنوان گزارشی که ارائه آن ضروری است، نوشت: جناب روحانی دولت را با چه خصوصیاتی به آقای رئیسی تحویل می دهد و طی 8 سالی که بر کرسی ریاست قوه مجریه نشسته بودند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سلیمی گفت: آقای رئیس جمهور یک سال ونیم در قرنطینه است، خوب است آقای روحانی توضیح بدهند که آیا واکسن زده اند یا نه ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۸:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر توزیع برق شهرستان تفرش گفت: در شهرستان تفرش هیچ گونه مجوزی جهت فعالیت مراکز تولید ارز دیجیتال یا دستگاههای ماینر صادر نشده است و تمام مراکز شناسایی شده به صورت غیر قانونی فعالیت داشته اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
تصویر نیم صفحه روزنامه های ورزشی امروز به رشته های مختلف ورزشی اختصاص یافته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۷:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۳:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
رادار عصر از مهم ترین رادار های بومی کشورمان است که در حوزه دریایی کاربرد های فراوانی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
استان شبوه حیات خلوت های سعودی ها در خاک یمن بوده اما با پاکسازی شمال استان البیضاء این معادله دیگر برقرار نیست چرا که راه برای پیشروی رزمندگان باز شده و ریاض باید خود را برای شکست دیگر آماده کند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۱:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: آنچه نیاز است که در کابینه دولت آیت الله رئیسی به آن توجه شود هماهنگی در تیم اقتصادی است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رقابت ورزشکاران ایران در سی و دومین دوره بازیهای المپیک در شرایطی آغاز شده است که مسئولان ورزش پیش بینی رسمی و دقیقی از تعداد مدال در این رویداد را نداشتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۹:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: ترور شهید رضایی نژاد دانشمند هسته ای و نخبه علمی کشور، نشان دهنده ضعف و زبونی استکبار جهانی و ترس از توسعه و پیشرفت ایران اسلامی دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت:برای این هفته وقت بیشتری داشتم و مطمئنا فردا یک دیدار کاملا تاکتیکی از سوی بازیکنان تیم ما خواهید دید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بازی با سایپا سخت ترین بازی ما است چون این تیم شرایط بسیار سختی دارد و برای نیفتادن می جنگد ولی جایگاه این تیم اینجای جدول نیست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
سرلشکر حسین سلامی گفت: خوزستان برای ما نه تنها مهم بلکه مقدس است، این استان کربلای ایران و لاله زار شهدای بزرگ ماست هر وجب از این خاک برای ما مثل کربلا مقدس دوست داشتنی و سرمه چشمان ماست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۴   + ۲۲ سایت دیگر  
جمعی از اندیشکده های مطرح سیاست خارجی و دیپلماسی اقتصادی طی نامه ای به آیت الله سید ابراهیم رئیسی بر ضرورت تحول ساختاری و سازمانی در نهاد وزارت امور خارجه تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
تیم ملی والیبال ایران در نخستین مسابقه خود در رقابت های المپیک به مصاف لهستان رفت و توانست حریف خود را شکست دهد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدراستان ازکشف 269 عدد قرص و 2700 سی سی شربت غیر مجاز از 5 واحد عطاری متخلف در شهرستان اراک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل انواع 60 دستگاه جارو برقی و 60 طاقه پارچه خارجی قاچاق در مسیر اراک- قم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از دستگیری باند سارقان حرفه ای در عملیات تخصصی مآموران پلیس شهرستان اراک خبر داد و گفت: اعضای این باند به 100 فقره سرقت اعتراف کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
سارقی که پس از سرقت منزل در شهرستان ساوه قصد فرار داشت از طبقه چهارم سقوط کرد و جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح ویژه پلیس راهنمایی و رانندگی استان در برخورد با رانندگان متخلف خودروهای مختلف در شهرستان اراک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در طرح عملیاتی پلیس شهرستان شازند،9 توزیع کننده مواد مخدر شناسایی، دستگیر و در حدود دو کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنها کشف شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۲۴    
حداقل تا یک سال شاهد تشدید قابل توجه مبارزات خواهیم بود، چرا که طالبان احتمالاً از اواخر تابستان 2021 تا حداقل سال 2022 یک عملیات شدید را ترتیب خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
بازاری های کشور این روزها از عدم ثبت چک در سامانه صیاد به خاطر اخذ مالیات صحبت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۳۹   + ۴۳ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران در پی درگیریهای مرزی پراکنده بین جمهوری آذربایجان و ارمنستان، دو طرف را به خویشتنداری دعوت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۳۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اتفاقات اخیر خوزستان را حاصل عملکرد دولت دانست و گفت: نباید اجازه داد زمینه ورود ضد انقلاب و دشمنان به صفوف اعتراضی مردم فراهم شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۴:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک گفت: اصلاح قیمت برق نقش بسزایی در مدیریت مصرف برق دارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
rnرئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی اراک گفت: مصلی بیت المقدس اراک به عنوان بزرگترین مرکز واکسیناسیون استان، برای مهار کرونا آماده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۴۴   + ۲۴ سایت دیگر  
ارائه گزارش از آخرین تحولات منطقه محور دیدار یک روزه سردار قاآنی فرمانده سپاه قدس با مراجع عظام تقلید و علما در قم بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده کشور چین اولین مدال طلای المپیک توکیو را به نام این کشور ثبت کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۹    
براساس اطلاعات دریافت شده از سامانه پایش کیفی هوای کشور، کیفیت هوای شهرهای اراک و ساوه با حجم بیش از حد مجاز آلایندگی ذرات معلق در وضعیت ناسالم برای گروه های حساس قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۹   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در واکنش به اظهارات اخیر رئیس جمهور درباره رفع تحریم ها، گفت: رئیس جمهور با چه سند و مدرکی ادعا می کند که مذاکرات در اسفند ماه به نتیجه رسیده است؟
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۳۹    
علیرضا فغانی دیدار دیدار سایپا و آلومینیوم از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور را قضاوت خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
اصلاح طلبان افراطی، بخشی از نهاد اجماع ساز را به نفوذ متهم کردند. مقصود آنها از نفود، کسانی است که در این جبهه پای در مسیر دموکراسی نهادند و معتقد به اصلاح از طریق صندوق رای هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
یکی از شروط مهم تحقق بازگشایی مدارس منوط به واکسیناسیون کادر آموزشی در مرداد اعلام شده بود، اما برای این موضوع هنوز زمان دقیق وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
متداول ترین روشها برای کاهش بار اداری مجوزهای کسب وکار ایجاد درگاه الکترونیکی ، ادغام مجوزها و حذف مجوزهای غیرضروری بوده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاهای شهرستان پای کار آورده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۵   + ۱۱ سایت دیگر  
2 مرداد سال 1367 شمسی، ایران در جنگ تحمیلی عملیات غدیر را اجرا کرد. حالا پس از پذیرفتن قطعنامه 598 چه وقتِ عملیات بود؟ ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱۶ سایت دیگر  
چراغ سبز رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره اعطای فوق العاده ویژه به کارکنان دستگاه های اجرایی در اوج کسری بودجه موجب شده است که درخواست نهادهای مختلف برای استفاده از این ظرفیت و همچنین فوق العاده خاص ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دو کارشناس مسائل بین الملل در میزگرد خبرگزاری مهر با بیان اینکه نباید اجازه تصاحب کامل قدرت به طالبان را داد، بر تشکیل یک دولت فراگیر با مشارکت طالبان در افغانستان تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی صنعت برق گفت: هفته آینده به دلیل افزایش دمای هوا روز های سختی پیشرو صنعت برق خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
سردار سلیمانی کتاب را در ایامی که در جبهه های سنجار و ارتفاعات نینوا بودند، خوانده بودند؛ نوشته بود در همه چهار قفسی که رفته بودید، رفتم و برای شما یادداشت هایی نوشتم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شهرداری خنجین گفت: بودجه امسال شهرداری خنجین نسبت به سال گذشته با رشد 50 درصدی همراه است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۵   + ۳۴ سایت دیگر  
ارتش جمهوری اسلامی ایران در بیانیه ای، شهادت شهید ضرغام پرست را نشانه دیگری از سبعیت دشمنان عنود و کوردل نظام دانست.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
از هفته ماقبل پایانی رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور روز یکشنبه سوم مردادماه تیم آلومینیوم اراک در ورزشگاه شهید دستگردی تهران میهمان سایپا خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: مطالبه مردم از ما مسئولین بر حق و ما به آن ها توجه می کنیم و تمام تلاشمان در جهت برآورد این مطالبات است البته برخی از توان ما خراج است که ما دعا می کنیم دولت بعدی در جهت رفع ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۵   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر و بستری در افرادی که واکسن زده اند بسیار کاهش یافته و بیشتر موارد در پیک پنجم مربوط به کسانی است که در گروه 50 تا 60 سال هستند و واکسن نزده اند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نعمتی گفت: هر چند قیمت آرد از سوی دولت تغییری نداشته است اما با توجه به افزایش دستمزد و هزینه های جاری در واحدهای نانوایی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۷:۳۰    
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۳۵   + ۶۴ سایت دیگر  
بررسی تقاضای تفحص از پرداخت حقوق های نامتعارف در دستگاه های اجرایی و تقاضای عده ای از نمایندگان مجلس درباره رسیدگی به طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی و ساماندهی پیام رسان های اجتماعی بخشی از ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۹:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با اشاره به پرداخت 1900 هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی در سال 99 گفت صفر بودن رشد اقتصادی کشور در این سال نشان می دهد این تسهیلات وارد بخش تولید نشده که عملکرد و سیاستگذاری های غلط ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۴۰    
امام جمعه خنداب گفت: در این روزها کم آبی خوزستان با تلاش سپاه و بسیجیان و جهادگران و برخی مسئولان حل شد و آب به همه جای خوزستان رسید اما منافقین داخلی و خارجی دنبال سیاه نمایی و ناامن نشان دادن ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با بیان اینکه حل مشکلات کشور نیاز به همت و غیرت مسئولین دارد، گفت: همبستگی ملی و حمایت همه جانبه باعث می شود بتوان مشکلات را برطرف کرد و نیاز است در این راستا مدیران ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۰   + ۵۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان حج و زیارت گفت: اگر امکان اعزام زائران عتبات با رعایت شیوه نامه های بهداشت فراهم شود هزینه های زائران کاهش می یابد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۶   + ۸۹ سایت دیگر  
رئیس دستگاه قضا به مسئولیت سنگین سازمان زندان ها در مراقبت، تأمین نیاز های بهداشتی و رفاهی زندانیان و بازاجتماعی کردن آن ها تاکید کرد و گفت: هرچه قدر امکانات زندان ها افزایش یابد ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
ویروس دلتا که حالا ویروس غالب در پیک پنجم کرونا شده است، با اینکه از استان های جنوبی کشور آغاز شد، اما به نظر می رسد باید منتظر خیزش این ویروس در شمال کشور باشیم.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
ملی پوش قایقرانی ایران در مرحله گروهی رویینگ یک نفره بازی های المپیک شد و به یک چهارم نهایی راه یافت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۶   + ۶۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از آغاز واکسیناسیون 20 هزار راننده تاکسی از دوشنبه هفته آتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۲:۵۶   + ۶۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب فرمودند: اگر به توصیه هایی که نسبت به آب و فاضلاب خوزستان انجام شده بود توجه میشد، حالا مسلما این اشکالات را نداشتیم؛ مردم ناراحتیشان را بروز دادند و هیچ گله ای نمی شود از آنان داشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
باعث تاسف است در حالی که نهاده دامی در گمرکات کشور در حال فاسد شدن و نابودی است، مسئولین بجای آنکه برنامه ای برای توزیع صحیح نهاده میان دامداران داشته باشند، با آزاد کردن صادرات دام ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
اردو جهادی قرارگاه جهادی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در روستاهای اراک با حضور جمعی از بسیجیان در ایام عید قربان تا عید غدیر در حال برگزاری است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر کل میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از آغاز مرمت گذر چهار سوق و سرای نقشینه بازار تاریخی اراک خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
مهجوری با بیان اینکه یکی از مهمترین اقدامات جهادگران بسیجی در این ایام ساخت واحدهای مسکونی برای محرومین است ،گفت: بیش از 45 واحد مسکونی در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
66 المپین از 16 رشته برای دفاع از کیان ایران و اهتزاز پرچم کشورمان بر بلندای توکیو، در سی ودومین دوره بازی های المپیک حضور خواهند داشت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۹   + ۶۲ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: به نیروهای امنیتی دستور داده شد بازداشتی های حوادث اخیر خوزستان که عمل مجرمانه ای نداشته اند به سرعت آزاد شوند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۱:۵۴   + ۷۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت ضمن اشاره به اینکه مراجعه به مراکز واکسیناسیون در روز گذشته کمتر بوده است، در نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی اظهار کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
شب گذشته نیز چند نفر غیر خوزستانی و غیر بوشهری که از شهر های دیگر آمده بودند و عرب زبان نیز نبودند، در اقدامی خودسرانه چند حلقه لاستیک در نزدیکی محله مهاجران خوزستانی به آتش کشیدند که دستگیر شدند
مشاهده نتایج بیشتر...