شنبه ۲۸ فروردینساعت ۱۱:۵۵Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

دیار آفتاب (diyareaftab.ir)

دیار آفتاب 13 دی 1394 دیار آفتاب 30 اسفند 1395 دیار آفتاب 29 اسفند 1396 دیار آفتاب 1 فروردین 1397 دیار آفتاب 29 اسفند 1398 دیار آفتاب 30 اسفند 1399 دیار آفتاب 1 فروردین 1400 دیار آفتاب 2 فروردین 1400 دیار آفتاب 3 فروردین 1400 دیار آفتاب 4 فروردین 1400 دیار آفتاب 5 فروردین 1400 دیار آفتاب 6 فروردین 1400 دیار آفتاب 7 فروردین 1400 دیار آفتاب 8 فروردین 1400 دیار آفتاب 9 فروردین 1400 دیار آفتاب 10 فروردین 1400 دیار آفتاب 11 فروردین 1400 دیار آفتاب 12 فروردین 1400 دیار آفتاب 13 فروردین 1400 دیار آفتاب 14 فروردین 1400 دیار آفتاب 15 فروردین 1400 دیار آفتاب 16 فروردین 1400 دیار آفتاب 17 فروردین 1400 دیار آفتاب 18 فروردین 1400 دیار آفتاب 19 فروردین 1400 دیار آفتاب 20 فروردین 1400 دیار آفتاب 21 فروردین 1400 دیار آفتاب 22 فروردین 1400 دیار آفتاب 23 فروردین 1400 دیار آفتاب 24 فروردین 1400 دیار آفتاب 25 فروردین 1400 دیار آفتاب 26 فروردین 1400 دیار آفتاب 27 فروردین 1400 دیار آفتاب 28 فروردین 1400 
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۸ سایت دیگر  
بومی سازی 85 درصد از تجهیزات موردنیاز صنعت نفت در دل تحریم های نفتی آمریکا یک سوال جدی را پیش روی مخاطبان قرار می دهد که اساسا دلیل جهش تولید و رونق بازار تجهیزات نفتی در سال های اخیر چه بوده است؟
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و سیاسی نهاد رهبری در دانشگاه ها گفت: دیدار رمضانی دانشجویان با رهبر انقلاب اواخر ماه رمضان برگزار می شود.
  ۴۵ دقیقه پیش    
به همت بسیج دانشجویی، 72 تخت بیمارستانی در اراک جهت پذیرش بیماران کرونایی اضافه شد.
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
نماینده اراک در مجلس گفت: آغاز غنی سازی 60 درصد اراده و عزم جمهوری اسلامی را به طرف های مقابله خوبی نشان داد و اعلام کرد که ایران برای حفظ و حراست از منافع ...
  ۵۰ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
کرونا علاوه بر مرگ و میرهایی که به دنبال دارد، آسیب های دیگری هم دارد که از جمله آنها می توان به تخریب های روانی و اجتماعی که بر جای می گذارد، اشاره کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
تحقیقات نشان داده است نوشیدن قهوه به صورت متعادل می تواند انرژی در دسترس بدن را افزایش دهد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته انتخابات مجلس یازدهم ضمن اشاره به جریان داشتن طرح اصلاح قانون انتخابات مجلس خاطرنشان کرد: باتوجه به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بیت کوین یکی از مهم ترین و مشهورترین ارزهای دیجیتال است که در سال های اخیر و به ویژه چندماه گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در واکنش به اظهارات مداخله جویانه سازمان های موسوم به اتحادیه عرب و یا شورای همکاری خلیج فارس درباره برجام تأکید کرد که هدف آنها تخریب روند گفتگوهای فنی در وین است.
  ۱ ساعت پیش    
امام جمعه فرمهین گفت: لازم است دولت حمایت سریع و مشخصی از کسبه داشته باشد و انتظار می رود که بانک ها خدمات ویژه ای را به کسبه و بازاریان ارائه کنند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
الهامی نیا با اشاره به برخی آثار و برکات روزه داری در روایتی از پیامبر، گفت: خواب روزه دار عبادت، نفس کشیدن او تسبیح خداوند، دعای روزه دار مستجاب، ارزش نمازش 70برابر نمازهای اوقات دیگر ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب اسلامی حضور گسترده مردم در انتخابات را مهم ترین اولویت می دانند.
  ۳ ساعت پیش    
سم پاشی و مبارزه به موقع علیه آفت سن غلات در کنترل و مقابله با آن بسیار تعیین کننده است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آمار و ارقام در یک محاسبات ساده نشان می دهد رسیدن به رشد اقتصادی دو رقمی برای سالیان متوالی شدنی است مشروط به اینکه نوع نگاه مسئولین، نخبگان و عموم مردم به ظرفیت های کشور تغییر یابد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۲۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی اخیرا دلایل و پشت پرده مهم افت چشم گیر صادرات غیر نفتی ایران به لحاظ ارزی را افشا کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها قیمت طلا بیش از 9 دلار گران شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۱۰   + ۱۲ سایت دیگر  
کنفدراسیون فوتبال آسیا از 5 بازیکن برتر هفته اول لیگ قهرمانان رونمایی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۵   + ۲۵ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال رایکا بابل به دلیل ابتلا به کرونا دار فانی را وداع گفت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: برای ساخت واکسن چراغ خاموش حرکت می کنیم تا آمریکا کارشکنی نکند اما اکنون در بهترین شرایط قرارداریم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۵   + ۱۳۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد آزاد سازی سهام عدالت گفت: پنجاه درصد باقیمانده سود سهام عدالت بزودی به دارندگان این سهام پرداخت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی از دستیابی دانشمندان ایرانی به محصول اورانیوم با غنای 60درصد خبر داد و رئیس سازمان با تایید این خبر گفت: همزمان در حال غنی سازی 60 درصد و 20 درصد هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۴۰   + ۸۱ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه با بیان اینکه ارتش و سپاه، دست در دست یکدیگر، با هوشمندی مشت آهنین ملت عظیم الشأن ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهند بود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۵۶   + ۲۵ سایت دیگر  
علی رغم همه کلافگی مردم از سوء مدیریت های واضح دولت، همچنان دغدغه اصلاح طلبها و سرگروه آنها (خاتمی) منافع حزبی است نه مشکلات مردم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۲:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: 46 گروه وظیفه نظارت بر واحدهای تولید، توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی را در طرح کنترل نظارت بهداشتی ویژه ماه مبارک رمضان در این استان برعهده دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد فراهان گفت: 30 درصد از خانوارهای این شهرستان زیر چتر حمایتی این نهاد قرار دارند و به صورت تک خدمتی و یا دریافت مستمری از خدمات این نهاد بهره مند می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
مسئول دفتر شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان: نماز جمعه این هفته (27 فروردین) در استان مرکزی اقامه نمی شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج تفرش گفت: در مرحله دوم قرارگاه شهید سلیمانی، 12 قرارگاه شامل 6 شهری و 6 روستایی تشکیل شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۰۹:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
رمضان یکی از مناسبت های اسلامی است که پس از ورود به ایران رنگ و بویی ایرانی به خود گرفت و مردم این سرزمین، آیین های رمضان را به شیوه خود برگزار می کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نوزاد یک ماهه ازنایی در پی ابتلا به کرونا درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۴۱    
رزمایش کمک مومنانه مسجد حضرت صاحب الزمان(عج) به همت بسیجیان پایگاه هشتم حزب الله برگزار شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۰:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
گودرزی با بیان اینکه در سطح استان مرکزی بیش از 275 هزار بسته کمک مومنانه توزیع شده، گفت: البته این آمار رسمی است و تعداد بسته های توزیع شده بسیار بیشتر از این ها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۵۶   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور بین الملل وزارت کار ضمن تشریح جزئیات همکاری با عراق، گفت: اسناد برای همکاری با 12 کشور همسایه همچون ترکمنستان، تاجیکستان، قرقیزستان، قزاقستان و ... نیز آماده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۷:۰۱   + ۲۰ سایت دیگر  
اوپک از افزایش 137هزاربشکه ای تولید روزانه نفت ایران در سومین ماه سال جاری میلادی خبر داد و متوسط قیمت نفت سنگین ایران در این ماه را 64دلار و 30سنت اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۵:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
آیت الله جنتی گفت: امسال نیز به دلیل کرونا، توفیق مناجات های دسته جمعی ماه رمضان از همه گرفته شده و همه باید برای قطع زنجیره بیماری مراعات کنند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۴:۳۱   + ۳۹ سایت دیگر  
فیلم مستند لشکر زینبی به کارگردانی محسن اردستانی ساعت 20:10 پنجشنبه شب بیست و ششم فروردین ماه از شبکه اول سیما پخش می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در این گزارش به بررسی اجمالی گزینه هایی خواهیم پرداخت که موجب اجماع اصولگرایان خواهندشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۳:۰۰   + ۹۵ سایت دیگر  
رهبر انقلاب با تأکید بر اینکه فرسایشی شدن مذاکرات برای کشور ضرر دارد، فرمودند: آمریکا مذاکره نمی کند که حرف حقی را قبول کند بلکه آمریکا می خواهد مذاکره کند تا حرف باطلی را تحمیل کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان هدفمندسازی یارانه ها براساس قانون بودجه 1400 مکلف کرد شرایط ثبت نام از کلیه افراد واجد شرایط ازجمله افراد جدید ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور دو طرح تولید صنعتی کاتالیست پلی اتیلن سنگین و تکنولوژی CXدر مجتمع پتروشیمی امام خمینی(ره) با 2500میلیارد ریال سرمایه گذاری بهره برداری شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کمتر از یک ماه تا ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری باقی نمانده است، اما در این مدت کم، افرادی علنی یا غیر علنی اعلام کاندیداتوری کرده اند که این موضوع از خانه ملت هم دور نمانده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۵   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر کشور و دو معاون او به کرونا مبتلا شده اند و رحمانی فضلی در بیمارستان بستری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
براتعلی با اشاره به اینکه در شهر اراک نیازمند تشکیل 60 قرارگاه محله اسلامی هستیم بیان کرد: با ایجاد قرارگاه به دنبال ایجاد مشارکت حداکثری مردم ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
اکرمی گفت: طرح بسیار کاربردی و دقیق معاونت اجتماعی سپاه روح الله مبنی بر تشکیل قرارگاه محله اسلامی که منجر به تشکیل محلات اسلامی می شود یک پایه و کار زیرساختی در حوزه آسیب های اجتماعی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
میقانی مسئول جهادگران بسیج دانشجویی استان، گفت: پس از تکمیل ظرفیت سه بیمارستان در اراک و درخواست رئیس دانشگاه علوم پزشکی از بسیج دانشجویی، سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی با 72 تخت بیمارستانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از مرمت گچبری کتیبه دار مسجد جامع ساوه به همراه 40 شی فلزی تاریخی-فرهنگی در استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۴۵   + ۱۰ سایت دیگر  
نهاد ناظر بر فعالیت های هسته ای سازمان ملل روز چهارشنبه اعلام کرد که ایران مقدمات آغاز غنی سازی 60 درصدی در سایت هسته ای نطنز را تقریباً تکمیل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۲۰    
عملیات اجرایی زیرگذر میدان مقاومت کلانشهر اراک در دو شیفت کاری در دست اجرا است
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک: از حمایت ها و کمک های ارتش ، سپاه روح الله استان، هلال احمر و شرکت نفت تشکر و قدردانی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سالن ورزشی دانشگاه علوم پزشکی جهت پذیرش بیماران کرونا مثبت، به همت بسیج دانشجویی تجهیز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
صورت های مالی چهار بانکی که در بورس عرضه شدند، با زیان همراه است و انتقال مالکیت آن ها موفق نبوده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رسانه های آمریکایی از رسوایی اخلاقی جدید ولیعهد عربستان پرده برداشتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۳۳ سایت دیگر  
محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون در سن 80 سالگی جان به جان آفرین تسلیم کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
نیروگاه برق الرابغ در 80 کیلومتری شمالغرب شهر جده بر اثر اصابت پرتابه های مهاجم به 2 مخزن نفتی حاضر در این نیروگاه دچار آتش سوزی شدید شده و دود ناشی از آن به وضوح در تصاویر ماهواره ای قابل مشاهده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم های کشتی آزاد و فرنگی کشورمان در چهار میدان گزینشی، قهرمانی آسیا، جام دانکلوف و نیکلاپتروف حضور فعال دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کل ناتو، وزیر دفاع و وزیر خارجه آمریکا در نشست خبری مشترک، با اشاره به آغاز عقب نشینی نیروهای غیرآمریکایی از افغانستان در اول ماه می، بر تقابل با گروه طالبان تاکید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
رمضان فصل بهار قرآن و نزول کلام الله مجید بر قلب مبارک پیامبر گرامی اسلام و هنگامه ی شکفتن گل بندگی پروردگار است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
باتوجه به اینکه میزان ترخیص روغن از گمرک افزایش یافته بازار چشم انتظار توزیع آن است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیاد برکت با سرمایه گذاری 15میلیارد تومانی، جانی دوباره به کارخانه ذوب روی ایجرود شهرستان آشتیان بخشید و گامی در مسیر جهش تولید برداشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۰۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های امروز را اینجا مشاهده کنید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به روزهای منتهی به انتخابات اخبار محافل سیاسی جناح های مختلف بازگو کننده فضای داخلی هر جریان است و اینکه آسمان کدام طیف آبی آفتابی و کدام طیف ابری و طوفانی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۲:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
انتخاب سید حسن خمینی از سوی افراطیون اصلاح طلب و رسانه های معاند برای بهره برداری سیاسی قابل تأمل است. متاسفانه وی در مرزبندی با این جماعت و طیف هایی از جمله نهضت آزادی دقت لازم را به کار نبرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۳۰   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید بر پرهیز از سیاسی کاری در مبارزه با بیماری کرونا گفت: متاسفانه عده ای تلاش می کنند ویروس کرونا و مرگ مردم را عاملی برای موفقیت در عرصه سیاست بدانند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل اسبق شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت گفت: سیاست هایی که در وزارت نفت دنبال شده سنتی بوده و در راستای توسعه پالایش و پتروپالایش نبوده است ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
حق تحفظ یا حق شرط پیشنهادی دولت برای پیوستن ایران به کنوانسیون های درخواستی FATF، هم برخلاف چارچوب حق تحفظ براساس ماده 19 کنوانسیون وین است و هم قطعا مورد تایید کشورهای عضو این کنوانسیون ها و FATF ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۹:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: ما این قابلیت را داریم که در عرض 45 روز علیه جهش های ویروس کرونا واکسن بسازیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
فعالان اقتصادی با اظهار نگرانی از قطع ارتباط سامانه جامع تجارت و قوه قضائیه ، معتقدند عدم حل این مساله، یک مانع بزرگ پیش روی فعالیتهای تولیدی و تجاری کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در سایه سکوت سازمان های بین المللی و مدعیان حقوق بشر در هر 10 دقیقه یک کودک یمنی به دلیل تبعات جنگی که آل سعود شش سال بر این کشور تحمیل کرده است، جان می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
امیر سرتیپ سپهری راد با اشاره به دستاوردهای بومی کشور در حوزه پدافند هوایی گفت: پدافند هوایی ارتش، امروز در تراز انقلاب اسلامی است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سال گذشته با وجود شرایط سخت کرونا برای حوزه علمی جمهوری اسلامی ایران سال پرباری بود و محدودیت ها روند تولید علم را کاهش نداد و گروه های علوم فیزیکی و پزشکی سهم عمده ای در این رشد داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
رجبی گفت: در طی این یکسال اقدامات قرارگاه عملیاتی شهید سلیمانی بسیار چشمگیر بوده و توانسته برکات فراوانی داشته باشد که بیش از 34 گروه جهادی در قالب طرح شهید سلیمانی در بسیج طلاب استان مرکزی سازماندهی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
موسوی گفت: دستورالعمل های ابلاغی توسط ریاست معظم قوه قضائیه ازجمله بخشنامه مقابله با ترک فعل مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی و اجرای درست این بخشنامه ها می تواند امید را در دل مردم بیشتر کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
اکرمی، رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از تائید صلاحیت 95 درصد داوطلبان حضور در انتخابات میان دوره ای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی از تائید صلاحیت 96 درصد داوطلبان حضور در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در استان مرکزی توسط هیئت های اجرایی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
محیط بانان افرادی هستند که برای حفاظت از محیط زیست و حیات وحش جان خود را به خطر می اندازند، اما هیچ قانونی برای پشتیبانی از آنان وجود ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۶:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
ستاد کرونا برگزاری جلسات ماه رمضان را ممنوع اعلام کرد اما وزیر بهداشت برگزاری جلسات شب های قدر را مجاز اعلام کرد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آمار، تحصیلات عامل موثری بر افزایش سن ازدواج جوانان به خصوص دختران است. آن ها ازدواج را مانعی بر سر راه پیشرفت تحصیلی خود می بینند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۵:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
سریال افخمی از شبکه پنجم سیما پخش می شود و سریال علیرضا افخمی از شبکه اول سیما و رقابت این دو برادر در نوع خود بسیار دیدنی خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۴:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پاسخ به توضیحات ایران درباره جزئیات غنی سازی 60 درصدی تأکید کرد که ایران همواره در گام های برجامی خود شفاف عمل کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
آفت سن غلات به عنوان آفت کلیدی گندم، نقش به سزایی در کاهش عملکرد کیفی و کمی گندم داشته و لازم است با مبارزه به موقع با این آفت خسارت آن را به حداقل رساند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
برای جلوگیری از بوی بد دهان در ماه رمضان می توان از چند راهکار ساده استفاده کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه فرمهین گفت: برابر شعار امسال باید قوای سه گانه بخصوص دولت فعلی و آینده در سال 1400 از تولید و تولیدکننده و کارآفرینان حمایت و پشتیبانی ویژه کند تا کارآفرینان و تولیدکنندگان بتوانند اقتصاد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اراک از فوت 9 نفر و شناسایی 538 مورد جدید ابتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در استان مرکزی خبر داد و اعلام کرد 140 نفر از بیماران جدید در بیمارستان های استان بستری شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲۸ سایت دیگر  
رئیس جمهور روحانی صبح امروز گفت: برخی می گویند دست ظالم باید قطع شود ولی در اردیبهشت و خرداد کراهت دارد، بگذارید به تیر ماه و این ها برسیم بعد!
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس جمهور صبح امروز در سخنانی با انتقاد به کسانی که می گویند باید بازگشت به توافق با صحت سنجی کامل و بدور از عجله مشابه در برجام که باعث ناکام ماندن آن شد انجام شود گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
آقای سیدیاسر خمینی برادر آقای سیدحسن خمینی شب گذشته اعلام کرد که جناب سیدحسن بر اساس مشورت با رهبر معظم انقلاب یقیناً نامزد انتخابات ریاست جمهوری نخواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۲:۴۰   + ۳۹ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حاتمی گفت: خروج نیروهای آمریکایی از عراق در چارچوب مصوبه هوشمندانه مجلس این کشور به ایجاد و تقویت امنیت و ثبات در عراق و منطقه کمک خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف فراهان گفت: در بازرسی بازرسان یک واحد تالار پذیرایی به دلیل عدم رعایت محدودیت های شهر قرمز در شهرستان فراهان پلمپ شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
سلیمی گفت: پاسخ اقدام تروریستی نطنز فقط غنی سازی 60 درصد و نصب سانتریفیوژهای پیشرفته نیست، باید دشمن را گوشمالی سختی داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
زاکانی می گوید: در پنجم خرداد احمدی نژاد 14.5 درصد و قالیباف 22.5 درصد نظرسنجی ها را به خود اختصاص دادند، باوجوداین نظرسنجی احمدی نژاد به عهد خود وفا نکرد و از انتخابات کنار نکشید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
انجام حمله خرابکارانه در تاسیسات هسته ای نطنز، سیگنالی روشن به جمهوری اسلامی ایران و غرب از جانبِ جناح بین المللیِ مخالف با برجام و پیشرفت های هسته ای ایران ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
6 ماه از زمانی که سعد حریری مامور تشکیل کابینه شده است می گذرد و از تشکیل دولت لبنان خبری نیست. موانع تشکیل برخی از آنها داخلی هستند و برخی دیگر خارجی هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
نهادهای رسمی بهداشت و درمان ایالات متحده آمریکا پس از دریافت چند گزارش از موارد لخته شدن خون بالقوه خطرناک ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل 8 میلیارد ریال کولر گازی و قطعات آن در عملیات پلیس در یکی از محورهای مواصلاتی شهرستان دلیجان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
جوانی 25 ساله در حین کار با دستگاه میکسر بلوک زنی به علت اتصالی برق سه فاز، دچار برق گرفتگی شد و جان خود را از دست داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
علیمحمدی با اشاره به اینکه حدود 5 هزار نفر تاکنون واکسن کرونا را دریافت کرده اند اظهار کرد: خوشبختانه تا این لحظه در هیچ یک از افرادی که این واکسن ها را دریافت کرده اند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور گفت: مسیر کنونی در برگزاری کنکور را باید با هم اندیشی و با برطرف کردن اشکالات و نواقص، اصلاح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی گفت: اگر از مردم پرسیده شود که دوست دارید به سال 92 باز گردید؛ پاسخ آنها مثبت است؛ چه کرده اند در این مذاکرات که امروز دنبال دو قطبی مذاکرات و غیرمذاکرات هستند؟
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۳۹ سایت دیگر  
یک متخصص تغذیه با توجه به شروع ماه رمضان و با اشاره به اهمیت تغذیه سالم به معرفی مواد غذایی که مصرف آنها به هنگام روزه داری سبب بروز مشکلات گوارشی می شود، پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در این نوشتار اندیشه سه شخصیت تاثیرگذار معاصر در جهان اسلام و راهبرد مقاومت تبیین شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ماه رمضان، فرصتی ارزشمند برای ایجاد تحول بنیادی در اندیشه ها و روحیه ها، عادتها و عملکرد انسان است، فضائل اخلاقی در سایه ایمان و تقوا تقویت می شود و بیماریهای اخلاقی در پرتو روزه و رمضان علاج می یابد.
مشاهده نتایج بیشتر...