سه شنبه ۲۷ مهرساعت ۱۱:۱۶Oct 2021 19
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری استناد (estenadnews.ir)

  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۲۰:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت کرونا در کلانشهر تهران اعلام کرد: تاکنون 33 درصد از جمعیت هدف استان بر مبنای جمعیت ساکن، در برابر کرونا واکسینه شده اند که از میانگین کشوری بالاتر است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۹:۵۱   + ۱۳۹ سایت دیگر  
رییس جمهوری بر لزوم اصلاح رویکرد دستگاه ها از واردات محوری به صادرات محوری و ریل گذاری برای جهش صادرات غیرنفتی تاکید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با هفته تعاون شرکت دقیق سنج کهرود روز سه شنبه با حضور ویدئو کنفرانس وزیر کار در شهرستان آمل افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر پلسفید، گفت: محبوب خلیلی با اکثریت آراء توسط اعضای شورای دوره ششم به عنوان شهردار پلسفید، انتخاب شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 635 نفر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند این درحالی است که تعداد جان باختگان کرونایی در روز یک شنبه 583 نفر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۵:۵۱    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ از رهاسازی زنبور تریکوگراما در بیش از 600 هکتار از زمین های شالیزاری سطح این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر از معرفی 12 واحد صنفی سطح یک بدلیل عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به تعزیرات حکومتی در این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی وزارت کشور با اعلام اینکه باید در ابتدا نسبت به انتخاب استانداران ارزیابی های اولیه انجام شود، گفت که تا درباره تغییر استانداران سراسر کشور تصمیم گیری های لازم انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۲:۵۱    
اختلافات میان مسئولین شهری و نمایندگان قائمشهر موجب از دست رفتن فرصت های بسیاری برای توسعه می شود که نیازمند میانجیگری بزرگان شهر و مصلحت اندیشی مسئولین در جهت منافع شهر و مردم می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: جاده کندوان صبح امروز برای سومین روز پیاپی و آخرین بار در این ماه از ساعت 8 تا 17 امروز به علت تعمیرات بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۱   + ۱۱ سایت دیگر  
در 24 ساعت گذشته 27 هزار و 579 بیمار جدید مبتلا به کووید 19 در کشور شناسایی شد که سه هزار و 973 نفر از آنها بستری شدند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۰۸ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه از 15 مهر ماه کلاس های دانشگاه ها باید دایر شود و اساتید باید در دانشگاه ها حاضر شوند، افزود: دانشجویان بر اساس قرنطینه هوشمند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۵:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه طولانی شدن روند رسیدگی به پرونده ها یکی از مشکلات مردم بود که تا حدودی برطرف شده است، گفت که اما هنوز تا وضع مطلوب فاصله داریم و این کار باید شتاب بگیرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۲۱   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در تامین واکسن مشکلی نخواهیم داشت، در نظر داریم شیب گروه سنی مشمول واکسیناسیون را کاهش دهیم و به سمت واکسیناسیون هوشمند و هدفمند حرکت کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
محمد صالح خویی با کسب 3 رای از اعضای شورای اسلامی دوره ششم، به عنوان شهردار نوشهر انتخاب شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
حمید صالح زاده با کسب پنج رای اعضای اسلامی شورای شهر، به عنوان شهردار ارطه انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
طی 24 ساعت گذشته 610 نفر دیگر در کشور بر اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست دادند این درحالی است که شمار جانباختگان این بیماری در روز جمعه 13 شهریورماه 515 نفر بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
توزیع 14 هزار بسته معیشتی با عنوان تبرکات حسینی به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه کشور در آستان مقدس امام زاده عباس (ع) ساری آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان مازندران با بیان اینکه دستگاه قضایی استان حامی گردشگری منطبق بر موازین قانونی و فرهنگ اسلامی است، گفت: زیرپا گذاشتن موازین اخلاقی را نمی پذیریم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۲۸ سایت دیگر  
هجدهمین محموله واکسن کرونا تهیه شده از سوی جمعیت هلال احمر حاوی 5 میلیون دُز واکسن، امروز یکشنبه؛ چهاردهم شهریورماه در فرودگاه امام خمینی (ره) به وزارت بهداشت تحویل داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۰۸:۲۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس جمهوری با بیان اینکه تا پایان شهریورماه 40 میلیون دز واکسن کرونا تامین می شود، گفت: وزارت خارجه، بسیج ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران پس از کسب هفتمین طلای ادوار پارالمپیک، گفت: به نمایندگی از همه بچه های تیم این مدال را به همه مادران سرزمینم و مادر شهید بابایی تقدیم می کنم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۵:۲۲   + ۱۹۶ سایت دیگر  
رییس جمهوری برگزاری مراسم اربعین منوط به موافقت دولت عراق دانست و گفت: در صورت موافقت کشور میزبان، کسانی می توانند به زیارت اربعین مشرف شوند که با تایید وزارت بهداشت و درمان هر دو دُز واکسن کرونا را ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر تعاون با بیان اینکه بیشتر اقدامات صورت گرفته در شرایط کرونا تاثیر کوتاه مدت داشته است، گفت: در حوزه کسب و کارها باید چند کار اساسی صورت گیرد، در مورد مشاغل رسمی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
محمدحسین فقیه مشاور جوانان استاندار اسبق مازندران و بخشدار موفق گیلخواران جویبار با رای اکثریت اعضای شورای شهر به عنوان شهردار شهر ساحلی جویبار انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۵۲   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی مازندران از دستگیری کلاهبردار 900 میلیارد ریالی در شهرستان محمودآباد خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۳:۵۲    
رئیس کمیته امداد امام خیمنی(ره) شهرستان قائمشهر از اهداء ده هزار دست لباس ائم از بچه گانه، زنانه و مردانه توسط خیر قائمشهری به کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۲:۲۲   + ۲۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: در راستای اجرای مصوبات ستاد ملی کرونا، مأموران پلیس با حضور در ورودی های استان مازندران از تردد خودروهای با پلاک های غیربومی جلوگیری می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت آخرین روز از هفته دولت و در راستای افزایش توان تامین و حل مشکل کمبود آب در مناطق شرقی قائمشهر، 3 طرح آبرسانی با حضور نمایندگان حوزه انتخابیه قائمشهر، قائم مقام شرکت آب و فاضلاب مازندران ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۹:۵۲    
ماجرای سد فینسک و حواشی آن تمامی ندارد و درحالی که بنا به تصاویر منتشر شده از فعالین محیط زیستی در فضای مجازی، ساخت سد درحال انجام است، نمایندگان ساری وارد حواشی اعتبار جدید 20 میلیاردی سد شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۶:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اعلام اینکه روزانه 650 هزار دز واکسن کرونا در کشور تزریق می شود، گفت: از هفته آینده پنج میلیون دز واکسن بصورت هفتگی وارد کشور می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۵:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
در تازه ترین آمار مبتلایان به ویروس کرونا و در شبانه روز گذشته 643 نفر بدلیل این بیماری جان باختند این درحالی است که آمار قربانیان کرونا در روز یکشنبه 669 نفر اعلام شده بود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۳:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی گفت: در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت نرخ ارز در بازار از 28 هزار تومان به 26 هزارتومان بودیم و انتظارداریم این روند ادامه یابد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۲:۵۲    
سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در بدو ورود به مازندران از چندین پروژه های نیمه تمام ورزشی، در غرب مازندران بازدید به عمل آورد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۲۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت آخرین روز از هفته دولت و در روز دوشنبه پنج طرح عمرانی شهرداری قائمشهر با حضور صالح زاده شهردار، مهندس علیپور نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۰:۲۲    
رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر از فوت 1100 نفر بر اثر ابتلای کرونا از اسفند سال 98 تا امروز خبر داد که از این تعداد 882 نفر قائمشهری بودند
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس علوم پزشکی بابل با اعلام اینکه امروز با یک جهش کم سابقه ترخیص بیماران کرونایی به رقم کل بستری 449 نفر رسید، گفت: هم اکنون رعایت پروتکل های بهداشتی به 60 درصد رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
در ششمین روز از هفته دولت و در روز یک شنبه با حضور مسئولین 3 طرح اشتغالزایی کمیته امداد در سطح شهرستان سوادکوه شمالی به بهره برداری رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۲    
دهیار روستای طالش محله از بخش مرکزی جویبار مهم ترین مشکل این روستا را کمبود آب شرب بیان کرد و گفت : در دو طرف طرح هادی باید لوله گذاری آب انجام شود که تقاضا ارائه شد اما تاکنون لوله های آب شرب در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۲۲    
در ششمین روز از هفته دولت و در روز یک شنبه 3 طرح اشتغالزایی و مسکن محرومین با حضور معاون فرماندار جویبار، بخشدار مرکزی و گیلخوارن، رئیس کمیته امداد و مسئولین شهرستان افتتاح شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۳    
دهیار روستای ترک محله از بخش مرکزی جویبار مهم ترین مشکلات روستا را نبود امکانات، قطعی چندین ساله تلفن ثابت و ضعیف بودن برق روستا اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۲:۲۳    
دهیار روستای ماندی محله از بخش مرکزی جویبار مهم ترین مشکلات این روستا را کمبود شدید آب شرب، ضعیف بودن برق و جمع آوری نشدن زباله ها اعلام کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۲۰:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اعلام این که در حال حاضر 50 درصد از چهار هزار و 200 تخت بیمارستان های استان فقط برای بستری بیماران کرونایی استفاده می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۸:۵۳    
در پنجمین روز از هفته دولت طرح هادی روستایی در 4 روستای طالش محله ، ماندی محله، آزاد بن و ترک محله منطقه پهناب بخش مرکزی شهرستان جویبار با حضور علیپور نماینده مردم جویبار، قائمشهر ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
در پنجمین روز از هفته دولت و در روز شنبه دو طرح هادی روستایی در سطح شهرستان قائمشهر به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۷۳ سایت دیگر  
رهبر انقلاب اسلامی گفتند: اعتماد مردم بزرگترین سرمایه دولت است که متاسفانه تا حدی آسیب دیده است و راه ترمیم آن، یکی شدن حرف و عمل مسئولان است ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۵:۵۳   + ۱۸۳ سایت دیگر  
رییس جمهوری با تاکید بر برخورد قاطعانه با سوء استفاده کنندگان از موضوع واکسن، گفت: واردات واکسن کرونا از سوی هر نهاد یا شخصی باید تحت نظارت وزارت بهداشت باشد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۴:۲۳    
رئیس کمیته امداد امام خمینی ( ره) شهرستان سوادکوه شمالی، گفت: به مناسبت هفته دولت یک واحد مسکن مددجویی به متراژ 60 متر در سطح این شهرستان به بهره برداری رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۵۳    
در پنجمین روز ازهفته دولت چند طرح مخابراتی با حضور مرادی رئیس مخابرات شهرستان جویبار، زینب خدابنده معاونت فرمانداری، بخشدارگیلخواران به بهره برداری رسید .
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری مازندران گفت سیلاب چندر روز گذشته بیش از 500 میلیارد تومان به به بخش های مختلف سطح این استان خسارت وارد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر از ادامه روند کاهشی مجموع بستری شدگان کرونایی در این شهرستان خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت، درمان و آموزشی پزشکی با اعلام اینکه راه اندازی مرکز شبانه روزی واکسیناسیون در اهواز یک اقدام ارزشمند بوده است، گفت که باید به عنوان یک الگو برای کل کشور محسوب شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رییس جمهوری با اعلام اینکه ما نسبت به همه مردم کشور وظیفه داریم ولی نسبت به مردم خوزستان وظیفه مضاعف داریم،گفت: مشکلات مردم خوزستان و مشکلات منطقه همه را رنج میدهد ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
376 بیمار تازه مبتلا به کرونا امروز در بیمارستان های زیر مجموعه دانشگاه های علوم پزشکی مازندران و بابل بستری شدند و 36 بیمار نیز در این مدت جان خود را از دست داده اند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۶:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت سومین روز از هفته دولت و در روز پنج شنبه 26 طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی در بخش چمستان شهرستان نور به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت هفته دولت 8 پروژه آبرسانی در سراسر استان مازندران به بهره برداری خواهد رسید و کلنگ عملیات اجرایی یک پروژه آبرسانی نیز به زمین زده می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۵:۲۲    
به مناسبت سومین روز از هفته دولت و در روز پنج شنبه دو طرح ورزشی در شهرستان سوادکوه شمالی به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۴:۲۲    
در سومین روز از هفته دولت دو طرح جهاد اعم از تجهیز و نوسازی و احداث کانال بتنی با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و 540 میلیون تومان با حضور اسد فرماندار جویبار، مدانلوبخشدار مرکزی ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۲:۵۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر با بیان اینکه هم اکنون 239 بیمار کرونایی در بیمارستان های این شهرستان بستری هستند ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۱:۵۲   + ۳۶ سایت دیگر  
رئیسی رییس جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه شکرگزاری به این است که همکاران شب و روز نشناسند و با همه وجود همه تلاش های ارزشمند کارآمد را به کار بگیرند و برخی از عقب ماندگی ها در حوزه های مختلف را ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۲۳:۵۲    
اعتراض پذیرفته شدگان آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی و انتظاری که از وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای صدور دستوری فوری به منظور جذب نیروی مورد نیاز آن سازمان مطابق فرصت های شغلی مندرج در ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۵۲    
به مناسبت دومین روز از هفته دولت و در روز چهارشنبه چهار طرح برق رسانی با حضور مهندس نبوی معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان، فرماندار جویبار، حاجی کلائی رئیس شرکت برق شهرستان جویبار ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۶:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رمضان پاریاو به عنوان شهردار جدید کیاکلا با 5 رای موافق اعضای شورای اسلامی ششمین دوره این شهر، انتخاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
مرکز مدیریت راه ها از ادامه ممنوعیت تردد بین استانی به شهرهای قرمز و نارنجی با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسبت دومین روز از هفته دولت و در روز چهارشنبه 2 واحد سورتینگ و بسته بندی میوه در شهرستان سیمرغ به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۴:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بابل با اعلام اینکه لامبدا از دلتا خطرناک تر است، گفت: با توجه به شناسایی بیماری لامبدا در ترکیه و نیز احتمال شیوع موج ششم کرونا ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۱:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
پایگاه خبری اکسیوس نوشت: نتایج یک پژوهش تازه از سوی "مرکز کنترل و پیشگیری بیماری" آمریکا نشان می دهد نرخ ابتلا به کووید-19 و بستری شدن ناشی از آن در میان واکسن زده ها به ترتیب پنج و 29 برابر کمتر از ...
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۹:۲۲    
بخشدار مرکزی جویبار با اعلام اینکه در حال حاضر میزان فضای سبز و سرانه ورزشی در این بخش به 25 هزار متر مربع رسیده است، گفت: با احداث 2 پارک بوستان دیگر فضای سبز در این بخش به 30 هزار متر مربع می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۹:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان ساری گفت : به مناسبت هفته دولت 33 طرح با اعتباری بالغ بر 138 میلیارد تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
کارشناس اداره هواشناسی مازندارن گفت: براساس نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز و فردا پدیده رگبار باران و رعد و برق را در ارتفاعات مازندران شاهد هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه دولت های یازدهم و دوازدهم در پیامی در توییتر از فعالیت های دیپلماتیک خداحافظی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۲۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر، گفت: 6 بیمار مبتلا به کرونا طی 24 ساعت گذشته در بیمارستان های این شهرستان جان باختند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۵۲    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان سیمرغ، گفت: به مناسبت هفته دولت 2 واحد بسته بندی و سورتینگ در سطح این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۲۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار مازندران گفت: همزمان با آغاز هفته دولت ،بهره برداری از 388 طرح عمرانی، اقتصادی و زیربنایی استان با سرمایه گذاری بیش از 2هزارو 55 میلیارد تومان آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۲   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران گفت: محور کندوان برای انجام تعمیرات از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر روز های یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته بسته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۲   + ۳۰ سایت دیگر  
فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از بانک ها دعوت کرد تا در تولید واکسن داخلی کرونا و واردات آن سرمایه گذاری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی سوادکوه از قلع و قمع 10 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی روستای انارم و دهمیان این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۸:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان جویبار، گفت: در سال گذشته 6 واحد تولیدی در سطح این شهرستان تسهیلات رونق تولید دریافت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار سوادکوه شمالی، گفت : به مناسبت هفته دولت 18 طرح با اعتباری بالغ بر 44 میلیارد و 73 میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۷:۵۲    
رئیس شبکه بهداشت شهرستان قائمشهر، گفت: بیماری کووید 19 طی 24 ساعت گذشته سبب بستری شدن 48 شهروند دیگر قائمشهری شده است.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سیمرغ گفت: به مناسبت هفته دولت 23 طرح عمرانی و خدماتی با اعتباری بالغ بر 22 میلیارد و 756 میلیون تومان به بهره بردرای و عملیات اجرایی یک طرح هم آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان جویبار، گفت: به مناسبت هفته دولت 23 طرح عمرانی و خدماتی با مجموع اعتبار حدود 23 میلیارد و 300 میلیون تومان در این شهرستان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۲   + ۱۱۳ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: باید برای صیانت از اعتبار کادر درمان کشور با کسانی که با احتکار یا فروش داروی تقلبی و اقدامات مشابه نسبت به سلامت مردم خیانت و کار خادمان اصلی این عرصه را بی نتیجه یا کم نتیجه می ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۲۱:۲۲    
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر با اشاره به روند کاهشی آمار بستری بیماران کرونایی در این شهرستان، گفت: هم اکنون 310 بیمار کرونایی در بیمارستان های این شهرستان بستری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۲    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران، گفت: با پیگیری و هماهنگی های صورت گرفته توسط استاندار، مبلغ 200 میلیارد ریال برای ورزش این استان تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۸:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
ماموران یگان حفاظت محیط زیست ده روز گذشته حین گشت و کنترل در شهر های چالوس، آمل، بابل، کیاسر، ساری و پارک ملی پابند متخلفان شکار و صید را دستگیر کردند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی مازندران ازوارد شدن 45هزاردز واکسن جدید به استان خبر داد و گفت:از آن جایی که فاصله زمانی تزریق دز دوم نباید بیش از حد شود و از طرفی اختلاف نفرات دز اولی ها با دز دومی ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۷:۲۲   + ۷۷ سایت دیگر  
رییس جمهوری شناسایی و برطرف کردن موانع موجود در رفع تعهدات ارزی را مورد تاکید قرار داد و گفت: انجام اقدامات قضایی برای رفع تعهدات ارزی باید بعنوان آخرین راهکار بوده و تا جایی که امکان دارد از ساز ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه بنا به درخواست مسئولین فوتبال شهرستان نسبت به تعویض چمن مصنوعی به کاشت چمن طبیعی اقدام کرده ایم ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی مازندران از دستگیری 13 حفار غیرمجاز در شهرستان های ساری، سوادکوه و آمل خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۷:۵۲    
رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر گفت: طی هماهنگی های انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی و با کمک خیرین در حال حاضر، بیمارستان های رازی و ولیعصر با کمبود اکسیژن مواجه نیستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سرپرست پلیس راه مازندران با اعلام اینکه ورود خودرو ها به جاده های ورودی مازندران در مقایسه با روز قبل 45 درصد کاهش داشته است ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۷:۲۳    
رئیس مرکز بهداشت و درمان شهرستان قائمشهر با اعلام اینکه روند بستری بیماران کرونایی در این شهرستان کاهشی شده است، گفت: اولین مرکز واکسیناسیون خودرویی در روزهای آینده در این شهرستان راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۶:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان قائمشهر با بیان اینکه بنا به تصویب ستاد ملی کرونا، واحدهای صنفی غیرضرور اجازه فعالیت ندارند ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۸:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
زلزله ای به بزرگی 3.9 ریشتر در استان تهران و در نزدیکی شهرهای بومهن، رودهن و پردیس به وقوع پیوست
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۳   + ۶ سایت دیگر  
تلفات روزانه کرونا بار دیگر شکسته شد طی 24 ساعت گذشته 620 نفر دیگر جان خود را از دست دادند و شمار قربانیان این ویروس در کشور به 97 هزار و 828 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان سوادکوه از ممنوعیت تردد، خودروهای پلاک غیر بومی به ورودی های اصلی و فرعی سطح این شهرستان خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...