چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۲۳:۵۰Nov 2018 14

گام نیوز (gamnews.ir)

گام نیوز 30 اسفند 1395 گام نیوز 29 اسفند 1396 گام نیوز 31 فروردین 1397 گام نیوز 31 اردیبهشت 1397 گام نیوز 30 خرداد 1397 گام نیوز 31 تیر 1397 گام نیوز 30 مرداد 1397 گام نیوز 31 شهریور 1397 گام نیوز 30 مهر 1397 گام نیوز 1 آبان 1397 گام نیوز 4 آبان 1397 گام نیوز 5 آبان 1397 گام نیوز 6 آبان 1397 گام نیوز 7 آبان 1397 گام نیوز 8 آبان 1397 گام نیوز 9 آبان 1397 گام نیوز 10 آبان 1397 گام نیوز 11 آبان 1397 گام نیوز 12 آبان 1397 گام نیوز 13 آبان 1397 گام نیوز 18 آبان 1397 گام نیوز 19 آبان 1397 گام نیوز 20 آبان 1397 گام نیوز 21 آبان 1397 گام نیوز 22 آبان 1397 گام نیوز 23 آبان 1397 
  ۷ ساعت پیش    
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از آمادگی مرکز کنترل دیسپاچینگ برای مقابله با هرگونی بحران احتمالی در زمان بارندگی خبر داد؛
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۵۰    
گام نیوز : به دلیل بارندگی و وضعیت جوی، در نوبت صبح مدارس ابتدایی و پیش دبستانی در بوشهر و دیلم تعطیل شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۴۰    
مدیر مرکز جهاد کشاورزی کاکی اظهار داشت: پیش بینی می شود حدود 110 هزار تن محصول گوجه فرنگی از مزارع بخش کاکی شهرستان دشتی استان بوشهر برداشت شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۴۰    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر اظهار داشت: 10 واحد جدید صنایع بسته بندی و فرآوری خرما با ظرفیت 20هزار تن در استان بوشهر ایجاد می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۴۰    
برخی شواهد نشان می دهد حضور سیاسی بن سلمان در معادلات داخلی سعودی نیز کم رنگ شده است. در همین چند هفته اخیر حداقل دو پروژه ملی – پروژه نیوم و پروژه بزرگترین قطار شهری غرب آسیا که جده را به مدینه متصل ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۷:۳۰    
اصطلاحی که جان بولتون درباره ایرانی ها به کار برده است، 100 سال پیش از این از سوی اریک کیدز، سیاستمدار انگلیسی در سال 1918 مورد استفاده قرار گرفته بود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۰    
گام نیوز: رئیس پلیس استان بوشهراز دستگیری قاتل و افشای قتل زنی که جسدش در زیر پل جاده فرعی بوشهر- عالی شهر رها شده بود خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۳ - ۰۰:۱۰    
گام نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر رعایت انصاف و مروت در گزینش استخدامی گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۰    
درخواست نمایندگان کارگری برای بازنگردی در دستمزد سال 97 با توجه به مشکلات معیشتی کارگران در نشست شورای عالی کار بررسی شد اما بی نتیجه ماند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۰    
درگیری مسلحانه روز سه شنبه در شهرستان شوش 2 کشته و هشت مجروح بر جا گذاشت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۴۰    
بارسا در لالیگا و منچستر در لیگ جزیره بیشترین دستمزد را به بازیکنان خود می دهند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
سنگربان ملی پوش پرسپولیس تهران رکورد دیگری را هم از خود به جای گذاشت تا بالاتر از تمامی بازیکنان حاضر در رقابت های این فصل آسیا قرار گیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
وزیر آموزش وپرورش با تاکید بر اینکه اعتماد جامعه به آموزش و پرورش، معلمان و مدیران نباید کاهش پیدا کند، گفت: فعلاً نمی توان از حذف کنکور صحبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
برخی مسئولان تصمیم گیر در ورزش در نشستی شرایط کنار رفتن افراد بازنشسته در مسئولیت های مهم از جمله مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و ریاست فدراسیون فوتبال را بررسی کردند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
نخست وزیر دولت پیشبرد امور لبنان مدعی شد حزب الله تصمیم گرفته روند تشکیل دولت را به تأخیر بیندازد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
مدیر دبیرخانه سی وهفتمین جشنواره فیلم فجر درباره روند ارسال آثار به دبیرخانه فجر توضیحاتی ارائه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
مدیرپروژه نسخه نویسی الکترونیک بیمه سلامت گفت: به تمام استان ها اعلام شده است از بهمن ماه باید در یکی از شهرهای استان خود طرح حذف دفترچه بیمه را اجرایی کنند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
کنفدراسیون فوتبال آسیا با اشاره به بحث های مربوط به قانون منع به کارگیری بازنشسته ها، فدراسیون فوتبال ایران را تهدید کرد که استقلال خود را برای جلوگیری از مجازات حفظ کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۳۰    
شاپرک پیشنهاد داده است که پرداخت یارانه سوخت خودروها از طریق شبکه شاپرک و واریز یارانه به کارت بانکی دارنده خودرو انجام شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۲۰    
وزیر دفاع گفت: اگر متجاوزی در عرصه فضا اقدامی علیه ایران اسلامی از خود نشان دهد با چنان پاسخی مواجه خواهد شد که از کرده خود پشیمان خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۱:۱۰    
در لایحه پیشنهادی دولت به صراحت ذکر شده بود که حل اختلاف موضوع این ماده برای ایران لازم الرعایه نمی باشد، اما در جریان تصویب در مجلس، اجرای این امر منوط به رعایت اصل 139 قانون اساسی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۰    
گله ای از شیرها در جاده منتهی به پارک ملی Kruger در آفریقای جنوبی هجوم آوردند و سوژه گردشگران شدند./عکس: Geoffrey Veenendaal
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۴۰    
امام جمعه گناوه گفت: با افزایش وسایل ارتباط جمعی مدرن متاسفانه سرانه مطالعه در کشور بسیار پایین است؛ اگر چه در فضای مجازی کاربران ایرانی دارای رکورد بالایی هستند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۰    
مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت: در هفت ماه نخست امسال، کمک های خیرین بوشهری به ایتام 124 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۰    
معاون پژوهش و برنامه ریزی آموزش و پرورش استان بوشهر از سهمیه 284 نفری آموزش و پرورش استان در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۰    
گام نیوز : فرمانده انتظامی استان بوشهر از کشف راز قتل زن جوان بوشهری خبر داد و گفت: همسر این زن به قتل وی اعتراف کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۳۰    
فرماندار گناوه گفت: اولین خانه جوان روستانی کشور و استان بوشهر در روستای چهارروستایی بندرریگ در هفته کتاب و کتابخوانی افتتاح خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۲۰    
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: آموزش و پرورش در بحث مالی نیاز به همکاری و همراهی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۰    
رقابتهای لیگ دسته اول هفته دوازدهم خود را پشت سر گذاشت و تا حدودی ترکیب تیم های بالا و پایین جدول مشخص شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۰    
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی زنگ کتاب و کتابخوانی با حضور مسئولان در مدارس شهرستان دیلم نواخته شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۱۰    
ناظر گمرکات استان بوشهر از کاهش میزان واردات در استان خبر داد و گفت: صادرات از گمرکات استان بوشهر 18 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر گفت: ورزش و تحرک بدنی خطر ابتلا به دیابت نوع دو را کاهش می دهد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۲۰:۰۰    
امام جمعه کاکی اظهار داشت: اقتدار، امنیت و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیشرفت کشور توسط جوانان، مرهون و مدیون خون پاک شهداست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۹:۵۱    
طی حکمی از سوی محمدتقی منوچهری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، علی حیدری به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر منصوب گردید.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۰    
رئیس دانشگاه جامع علمی و کاربردی استان بوشهر از برگزاری جشنواره اشتغال و توسعه کارآفرینی استان در روزهای 29 و 30 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۲۹    
از پوستر چهارمین جشنواره رسانه ای ابوذر در بوشهر رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۹    
مدیرکل دفتر امور شهری استانداری بوشهر بر ضرورت تقویت زیرساخت های گردشگری گناوه تاکید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۱:۰۹    
بر اثر ریزش یک عمارت قدیمی در محلات جنوبی شهر بوشهر، یک نفر زیر آوار ماند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۵۹    
در حالی که دانشمندان تا به امروز اصرار داشته اند که ورزش صبحگاهی برای سوزاندن کالری مفیدتر است، حالا مشخص شده ورزش در عصر بیشتر موجب کالری سوزی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹    
یک برنامه جدید به تازگی برای گوشی های هوشمند توسعه یافته که می تواند تعیین کند آیا کاربر در معرض حمله قلبی جدی قرار دارد یا خیر!؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹    
سنگ کلیه توده های سختی هستند که در مجاری ادرار تشکیل می شوند و در صورت گیر کردن و دشواری به هنگام عبور از مجرا می توانند موجب بروز علائم دردناکی شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۴۹    
به گزارش گام نیوز یک کاربر فضای مجازی در توییتر درباره حاج حسن طهرانی مقدم به نقل از سید حسن نصرالله نوشت:
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹    
23اسفند 96 رفت و 20 فروردین 97 هم شهید شد. دو بار در این مدت تلفنی صحبت کردیم. به نظر می رسید منطقه آرام است.آن موقع پایان حکومت داعش اعلام شده بود و فکرش را نمی کردم به این زودی ها درگیری صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹    
الان که زنگ زدم، حالم بد شد و نشستم؛ امروز بندی 220هزار تومان. حالت تهوع گرفتم و نشستم. کاغذ می خرم و باهاش کتاب چاپ می کنم. به نظر شما قیمت ِ هر کدام از کتاب ها سه برابر بشوند، کسی می خرد؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹    
بازیکنان تیم ملی ایران در اعتراض به کمبود های موجود دست به اعتصاب زدند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹    
موشک باران نیروهای مقاومت علیه اراضی اشغالی در حالی ادامه دارد که سامانه دفاع موشکی گنبد آهنین همچنان در دفع این حملات موشکی ناکارآمد است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹    
رییس کمیته سازماندهی جام جهانی 2022 قطر اعلام کرد که این کشور در حال بررسی پیشنهاد ایران برای مشارکت در میزبانی از برخی تیم ها در طول برگزاری جام جهانی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۳۹    
اجرای برنامه های مد نظر روحانی در وزارت راه باعث می شود تا وزیر جدید راه به زودی برخی معاونان این وزارتخانه را تغییر دهد. در این بین تغییر معاونان مسکنی بیش از معاونان حمل ونقلی محتمل به نظر می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۲۹    
امام صادق علیه السلام فرموده اند چون مؤمن برادرش را دیدار کند و با او دست دهد خداوند به آن دو بنگرد و گناهان از رخسارشان فرو ریزد تا آنگاه که از یکدیگر جدا شوند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۱۹    
مدیرعامل منطقه ویژه پارس جنوبی با تاکید بر تحقق مسئولیت های اجتماعی صنایع مستقر در منطقه ویژه پارس جنوبی گفت: رفع دغدغه های مردم شهرستان عسلویه از اولویت های صنعت نفت در منطقه ویژه پارس جنوبی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۹    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان بوشهر با اشاره به ظرفیت های سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی شمال استان گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۱۰:۰۹    
شهردار بنک با تاکید بر توسعه زیرساخت های عمران شهری گفت: طرح های ساحل سازی برای توسعه گردشگری دریایی در اولویت برنامه شهرداری بنک کنگان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۵۹    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر با اشاره به مبارزه با زنده گیری پرندگان با ارزش شکاری گفت: از ابتدای فصل مهاجرت و زنده گیری پرندگان شکاری تا پایان مهرماه 84 پرنده با ارزش شکاری از خانواده شاهین ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
تصویری از آهوی گواتردار ایرانی(Goitered gazelle) که در حیات وحش سبزوار به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۴۹    
تصویری زیبا از جاده "دشه" به "پاوه" در استان کردستان
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۳۹    
مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری بوشهر گفت: 36 هزار تبعه افغانستانی در استان بوشهر سکونت دارند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹    
سرپرست کمیساریای عالی سازمان ملل در امور پناهندگان در ایران گفت: آموزش های مهارتی نقش مهمی در بازگشت پناهندگان به کشورشان دارد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹    
فرماندار گناوه از برگزاری برنامه های باشکوه هفته وحدت با مشارکت شیعه و سنی در گناوه خبر داد و گفت: پیامبر گرامی اسلام (ص) الگو و اسوه زندگی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹    
نماینده استان بوشهر در شورای عالی استان ها و رئیس شورای شهرستان کنگان گفت: دوربین های پایش تصویری ترافیکی و امنیتی در شهرستان کنگان نصب شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۲۹    
مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر از ثبت 181 مورد چندقلوزایی طی سال جاری در سطح استان خبر داد و گفت: طی این مدت تعداد ازدواج ها در استان بوشهر 6.6 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۹    
اظهارات اخیر ظریف در دفاع از پیوستن ایران به گروه اقدام مالی FATF بلافاصله با عنوان در ایران پولشویی گسترده انجام می شود ...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۲ - ۰۹:۱۹    
گام نیوز : تنها زمین چمن طبیعی فوتبال بخش در ورزشگاه شهدا شهر آبپخش نابود شده است و وعده مسئولان برای بازسازی این زمین چمن هنوز محقق نشده تا عملا فوتبال در این شهر تعطیل شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۲۳:۰۸    
مصوبه خرید کالای توربین زیمنس در حالی صادر شده است که مجتمع گاز پارس جنوبی باید 240 میلیارد تومان بیشتر از براورد اولیه بپردازد. چرا؟
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸    
علی الفت پور درکتاب نقاب ها به نفوذ در اداره شنود اطلاعات سپاه در دهه شصت پرداخته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸    
با اینکه ایران بزرگ ترین مصرف کننده پارچه چادر مشکی در دنیاست اما بازار این محصول در انحصار کشورهای خارجی است و نوسانات ارز هم مرتب قیمت این محصول را بالاتر می برد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۳۸    
باشگاه پرسپولیس در تلاش است برنامه جدید سازمان لیگ فوتبال برای بازی های معوقه این تیم در لیگ برتر را تا حد امکان از حالت فشرده خارج کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۸    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درباره بسته حمایتی دولت گفت: در هفته جاری بسته حمایتی را در گام اول برای تحت پوشش های نهادهای حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی در دستور کار داریم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۸    
آرزویش این بود که مشت ولایت را هرچه محکم تر و پولادین تر کند تا وقتی مقام معظم رهبری می فرمایند: تهدید را با تهدید جواب می دهم ، مشت ولایت پر باشد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۸    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: مقایسه این لیگ قهرمانان حرفه ای با جام هایی که 100 سال قبل انجام شده و استقلال نمایندگان نپال و بنگلادش را شکست داده درست نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۲۸    
وزیر راه و شهرسازی حکم وزیر مستعفی راه و شهرسازی در خصوص تعلیق پروانه اشتغال رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور را لغو کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۸    
گاهی فرشته ها کاسب محل می شوند...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۸    
دبیر انجمن واردکنندگان برنج گفت: قیمت برنج ایرانی در بازار به دلیل عدم قیمت گذاری و نبود نظارت بر بازار، افزایش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۸    
تیم های پرسپولیس و تراکتورسازی 9 و 10 پله صعود کردند اما استقلال با سقوط 2 پله ای مواجه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۸    
یکی از دلایل به تاخیر افتادن احیای کارت سوخت، مشکلات موجود در صدور کارت های جدید در کشور است و برای حل این مشکل، استفاده از کارت های بانکی به جای کارت سوخت در حال بررسی است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۸    
بانوی تکواندوکار ایرانی گفت: وقتی به خانه شهید گیتی نما رفتم، از اینکه دیدم یک مادر چطور بیش از سه دهه است که با عکس ها و خاطرات تک پسرش روزگار می گذراند، حس عجیبی پیدا کردم.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۱۸    
رسم "سید سعید" هم مانند تمام شیعیان عراقی، پهن کردن سفره هایی سخاوتمندانه و بی پیرایه برای زائران اربعین بدون توجه به ملیت آنهاست، ملیت زائران هم در نحوه میزبانی او از زائران حسینی تاثیری ندارد...
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۸    
سردار نقدی افزود: سردار نقدی حاکمیت انسان های بی سواد، خدعه گر، هرزه و جنایتکار بر ملت ایران را لکه های ننگی برشمرد که باید توسط انقلاب پاک شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۸:۰۸    
من سند مربوط به شهید بهشتی را به یاد دارم. آن سند، بسیار به نفع شهید بهشتی بود چرا که تجزیه و تحلیل دقیقی از شخصیت ضد آمریکایی ایشان ارائه کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۸    
جانشین سپاه امام حسین(ع) شهرستان دیر گفت: کاروان راهیان نور شهرستان دیر 30 آبان عازم مناطق جنگی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان بوشهر از راه اندازی دستگاه های خودپرداز در روستاهای استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۸    
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان بوشهر گفت: بزرگترین کتابخانه عمومی استان بوشهر امسال افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۸    
معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر گفت: فعالیت بانوان در تحقق اقتصاد مقاومتی تقویت شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۵۸    
معاون امورعمرانی فرمانداری شهرستان گناوه گفت: در بازدید از طرح های عمرانی در روستاهای چاهبردی و قلعه حیدر دستور توقف و بهسازی یک طرح در روستای چاهبردی به پیمانکار آن صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۸    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تاکید بر لزوم استفاده از همه ظرفیت های استان، گفت: سهم استان بوشهر از درآمدهایی که برای ایران دارد بسیار ناچیز است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۸    
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان گناوه گفت: بیش از 40 برنامه در هفته کتاب و کتابخوانی در شهرستان گناوه اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۸    
هیئت فوتبال استان بوشهر به عنوان اولین هیئت فوتبال در سطح کشور موفق به اخذ لایسنس ایزو 9001 و ایزو 1004 از اکادمی رلیانس فرانسه شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۴۸    
مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر از برگزاری چهارمین جشنواره سرودهای حماسی و آواهای انقلابی خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۸    
مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان بوشهر گفت: همایش یاوران وقف و وقف ورسانه در بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۳۸    
گام نیوز : کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از بارش های شدید در استان طی روزهای آخر هفته جاری خبر داد و گفت: آب گرفتگی معابر عمومی و سیلابی شدن مسیل ها دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۸    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دشتستان گفت: طرح آموزش حرفه های مهارتی کوتاه مدت با عنوان ایران مهارت در مدارس متوسطه دوره اول و دوم این شهرستان اجرا می شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۸    
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای دیلم اظهار داشت: ارائه آموزش های مهارتی با توجه به نقش آفرینی در توانمندسازی نیروی اشتغال باید از سنین پائین آغاز شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۲۸    
امام جمعه خورموج اظهار داشت: باید برای انتشار کتاب توسط نویسندگان از سوی مسئولان تدبیری اندیشیده شود و از نویسندگان بومی حمایت صورت گیرد تا آن ها بتوانند با مشکلات کمتری آثار خود را چاپ کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۸    
اظهارات دوپهلو وزیر سابق رفاه یکبار دیگر گمانه زنی درباره جدایی جهانگیری از روحانی و همچنن شایعات درباره وضعیت سخت جهانگیری در دولت تدبیر و امید را تقویت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۷:۱۸    
بنیادهای دستور گویش دشتی نوشته سید کوچک هاشمی زاده در شهرستان 86 هزارنفری دشتی رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۵:۱۸    
حجت الاسلام اسماعیل پور اظهار داشت: همایش یاوران وقف در کنار همایش وقف و رسانه با هدف تجلیل از واقفان خیر اندیش و رسانه های فعال عرصه وقف برگزار می شود
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۸    
پس از گذشت 9 ماه از مراسم تدفین ، مقبره شهدای گمنام دانشکده به صورت نیمه کاره با وضعیتی زننده رها شده و روی قبر شهدا نیز با تکه ای تخته پوشانده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۴:۵۸    
از آنجا که احداث راه آهن استان بوشهر گام مهمی در توسعه این استان محسوب می شود و در این زمینه در سنوات گذشته کوتاهی شده، تاخیر و غفلت سالهای گذشته باید به سرعت جبران شود.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۷    
پیرو کناره گیری رسول خادم و با پیشنهاد سرپرست فدراسیون و موافقت اعضای شورای فنی تیم های ملی، غلامرضا محمدی بعنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۷    
پایگاه اطلاع رسانی KHAMENEI.IR در سالروز شهادت سردار سرلشکر حسن طهرانی مقدم، تصویری از دست نوشته رهبر انقلاب برای تقدیر از وی و همکارانش در سازمان جهاد خودکفایی سپاه پاسداران را منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۸/۲۱ - ۱۳:۱۷    
مدیر کل دفتر تأمین مسکن کمیته امداد گفت: امسال 30 هزار واحد مسکن روستایی مددجویان در 14 استان مقاوم سازی می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...