جمعه ۲۹ تیرساعت ۱۳:۲۹Jul 2018 20

گام نیوز (gamnews.ir)

گام نیوز 30 اسفند 1395 گام نیوز 29 اسفند 1396 گام نیوز 31 فروردین 1397 گام نیوز 31 اردیبهشت 1397 گام نیوز 30 خرداد 1397 گام نیوز 1 تیر 1397 گام نیوز 2 تیر 1397 گام نیوز 3 تیر 1397 گام نیوز 4 تیر 1397 گام نیوز 5 تیر 1397 گام نیوز 6 تیر 1397 گام نیوز 7 تیر 1397 گام نیوز 8 تیر 1397 گام نیوز 9 تیر 1397 گام نیوز 10 تیر 1397 گام نیوز 11 تیر 1397 گام نیوز 12 تیر 1397 گام نیوز 13 تیر 1397 گام نیوز 14 تیر 1397 گام نیوز 15 تیر 1397 گام نیوز 16 تیر 1397 گام نیوز 17 تیر 1397 گام نیوز 18 تیر 1397 گام نیوز 19 تیر 1397 گام نیوز 20 تیر 1397 گام نیوز 21 تیر 1397 گام نیوز 22 تیر 1397 گام نیوز 23 تیر 1397 گام نیوز 24 تیر 1397 گام نیوز 25 تیر 1397 گام نیوز 26 تیر 1397 گام نیوز 27 تیر 1397 گام نیوز 28 تیر 1397 
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۹    
تبدیل شدن اعتراضات مردمی در عراق به آشوب و ناآرامی های خشونت بار در این کشور در سایه اظهارات مقامات عراق نشان دهنده دست داشتن کشورهای خارجی در اداره این اعتراضات است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۹    
در منابع روایی برای مصرف این نوع خاص از شیر خواص متعددی از جمله "زیاد شدن عقل کودکان" ذکر شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۹    
بازیکن انگلستانی تیم گلاسکو رنجرز به تراکتورسازی تبریز ملحق شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۹    
نتایج کنکور کارشناسی دهه اول مرداد ماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۴    
از جوش شیرین که تقریبا در تمامی خانه ها وجود دارد، می توان برای موارد متعددی از شیرینی پزی گرفته تا تمیز کردن لوله فاضلاب استفاده کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۴    
سخنگوی سپاه گفت:مقابله با تهاجم رسانه ای ماموریت قرارگاه جنگ نرم سپاه است وتسلط سردار آبرومند بر موضوعات جنگ نرم منجر به تصمیم سرلشکر جعفری در انتصاب وی به عنوان جانشین خود در قرارگاه جنگ نرم شده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۵۴    
هندوانه حاوی چندین نوع از ترکیبات فنولیک طبیعی است که در کاهش التهاب بدن مفید می باشد و لذا می تواند به عنوان یک روش جایگزین طبیعی برای پیشگیری یا درمان بیماری های التهابی مزمن به کار گرفته شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۴۹    
تعمیر موتور هواپیماهای مختلف به علت دشواری دسترسی به قسمت های مختلف آن و همین طور مدت زمان بالایی که باید صرف این کار شود، امری پیچیده و سخت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۹    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: کلید موفقیت کشور تا به امروز دلبستگی مردم به نظام و همبستگی آنان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۹    
چربی ها را در برنامه ی غذایی تان محدود کنید، چرا که سرشار از کالری هستند، و مصرف بیش از اندازه ی کالری نیز باعث چاقی خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۴    
سفیر روسیه در تهران در مصاحبه ای با یک رسانه روس بر اینکه حضور ایران در سوریه قانونی است، تأکید کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۲۹    
محافل غربگرا در حالی درباره عواطف مادرانه رئیس جمهور کرواسی در حاشیه اختتامیه جام جهانی فوتبال مانور دادند که وی در جنایت های سازمان ناتو شریک است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۹    
سرپرست گمرکات استان بوشهر از صادرات بیش از 5 میلیون تن کالا غیر نفتی از گمرک های استان بوشهر در سه ماهه نخست امسال به خارج از کشور خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۹    
معاون آبزی پروری اداره کل شیلات استان بوشهربا اشاره به اینکه ذخیره سازی بچه میگو در استخرهای پرورشی تا 10 مرداد ماه ادامه دارد گفت ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۹    
فرماندار شهرستان دشتی گفت: عدم سکونت برخی از مدیران ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان دشتی در شهرستان پذیرفتنی نیست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۹    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر از آغاز طرح پویش امامزادگان سرزمین من همزمان با آغاز دهه کرامت در بوشهر خبر داد و گفت: این پویش در قالب تیزر، موشن گرافی ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۰:۰۴    
فرماندار شهرستان گناوه از بهبود وضعیت وضعیت ترافیک شهر گناوه خبر داد و گفت: خیابان حرم به حرم در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۵۹    
حجت الاسلام حسین حق شناس تنگستانی از علما و روحانیون استان بوشهر به دیار باقی شتافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
افراد خائن درون دولت وسودجویان تبانی کننده به خاطر منافع خودشان ضربه سختی به منافع کشورواعتماد مردم زده اند و امروز فساد اقتصادی بغی بر نظام اسلامی محسوب می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۰۹:۴۹    
عباس آخوندی که پیشتر مسکن مهر را مزخرف خوانده بود، بیان داشت: به عقیده من اگر قرار باشد عملکرد دولت با ساخت خانه اندازه گیری شود، دولت نباید حتی یک واحد خانه بسازد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۸:۱۹    
گام نیوز: مدیر عامل شرکت توزیع برق استان بوشهر از راه اندازی اتاق بحران مدیریت مصرف و کنترل پیک بار در این شرکت خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۴۴    
سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد علت بازنده اعلام شدن استقلال در سوپرجام اطلاعیه ای منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۸    
پدر شهید سرتیپی تعریف کرد: من و مادرش با چهره خندان در مراسم ختم حسن حاضر شدیم و حتی لباس مشکی نپوشیدیم، شاکر بودیم که خدا به ما افتخار شهادت فرزندمان را داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۸    
مدیرعامل پدافند غیرعامل استان بوشهر گفت: آذرماه امسال رزمایش پرتویی در استان بوشهر برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۸    
مدیر کل کمیته امداد استان بوشهر از ارائه خدمات بهداشتی به بیش از دو هزار و 500 نفر مددجوی نیازمند تحت حمایت در سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۳    
معاون سیاسی امنیتی استاندار بوشهر گفت: با هدف کاهش خاموشی برق 300 دیزل ژنراتور مولد برق شناسایی شده در دستگاه های اجرایی این استان باید در ساعت های پیک بار مصرف برق بکار گرفته شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۳۳    
مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر از تشکیل ستاد مسابقات آسیایی جاکارتا در بوشهر خبر داد و گفت: هیات های ورزشی که بیشترین شانس را داشتند به این مسابقات اعزام شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸    
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: به منظور توانمندسازی متقاضیان اشتغال بر اساس ظرفیت صدرا، کارگاه های آموزش مهارتی در جوار صنایع دریایی صدرای بوشهر افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸    
نماینده ولی فقیه در استان بوشهر بر تعامل سازنده و روز افزون نیروهای مسلح برای راهبرد اهداف نظام تاکید کرد و نقش نیروهای مسلح در اقتدار و توسعه همه جانبه کشور را مهم برشمرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸    
تیم تنیس روی میز دختران استان به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی کشور عازم سفر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸    
درنا ماهینی ورزشکار بوشهری همراه با تیم سکان به مقام سوم مسابقات دارگون بوت قهرمانی جهان رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۸    
مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: در 3 ماه نخست سال جاری، بیش از 8 میلیون و 900 هزار بشکه میعانات گازی در پالایشگاه چهارم مجتمع گاز پارس جنوبی تولید و صادر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر گفت: برای اجرای پروژه فاضلاب در بافت قدیم 20 میلیارد تومان تخصیص یافت که در سال جاری اجرایی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۲۳    
مجری فازهای 20 و 21 از تکمیل ظرفیت تولید اتان فاز های 20 و 21 میدان گازی پارس جنوبی خبر داد و گفت: تولید این میزان اتان، ماهانه حدود 18 میلیون دلار سودآوری در صنایع پایین دستی کشور به دنبال دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۸    
سرمربی استقلال در پستی اینستاگرامی از تمامی ارکان این باشگاه گله کرد و گفت که آبی ها شرایطی بحرانی دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۸    
به دنبال تقویت ارزش دلار، قیمت طلا در معاملات امروز به 1223.16 دلار در هر اونس کاهش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۸    
4 داور از استان بوشهر در تست های لیگ برتر موفق شدند جواز قضاوت در لیگ هجدهم را بدست آوردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۳    
رهبر انصارالله یمن از شرط خود برای سپردن نظارت بر بندر الحدیده به سازمان ملل خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۳    
کتاب آیت الله احمد جنتی از سلسله کتاب های مجموعه یاران امام به روایت اسناد ساواک منتشر شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۱۳    
تجربه تاریخی نشان می دهد پذیرش قطعنامه 598 شاید حتی فراتر از نیت طراحان آن برای دیپلماسی ایران فرصت ساز شد تا به سوی مقاصدی گام بردارد که دستیابی به آن ها میسر نشده بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
گروه های کارگری درخواست بازنگری در دستمزد سال 97 کارگران را برای بررسی در نشست شورای عالی کار به این شورا ارائه داده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
بهترین دروازه بان جام جهانی 2018 با قهرمان اروپا به توافق رسید
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
بعد از مذاکرات مسئولان استقلال با نماینده های سرور جباروف و مامه تیام در ترکیه این بازیکنان شروط خود را مطرح کردند اما در نهایت قرارداد امضا نشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۵:۰۸    
نماینده مردم تهران در مجلس نهم گفت: کسانی که می کوشند به این بحث دامن بزنند که موضوع نشست های اصولگرایان با آقای رئیسی انتخاباتی است، در حقیقت آنچه را برای خودشان اولویت دارد، گمانه زنی می کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۸    
این جوان، پس از انتقال به زادگاهش، با استقبال پرشکوه و تاریخی پدر جانبازش مواجه شد و برگ پرافتخار دیگری به شاهنامه ی مبارزات فرزندان حضرت حیدر(صلوات الله علیه) و درس آموخته گان مکتب روح الله اضافه شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۵۳    
معاون راهبری تولید شرکت برق حرارتی گفت:در پیک تابستان امسال به طور متوسط کمتر از سه درصد ظرفیت نیروگاه های حرارتی از مدار خارج بوده اند که علت خروج یک درصد آن مربوط به کمبود آب است
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸    
ادامه وضعیت موجود و دل بستن به سراب گشایش اقتصادی از طریق توافق با غرب، همچنان اقتصاد کشور را در بلاتکلیفی نگه داشته و مشکلات اقتصادی کشور را بیش تر خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸    
وزیر ارتباطات گفت: اگر کارشناسان می خواهند آنها را هم به وزارت ارتباطات دعوت می کنیم.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸    
مدیرعامل شرکت مپنا از افزایش 160 مگاواتی ظرفیت تولید برق کشور تا 10 روز آینده خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۸    
مادرم سخت مریض بود. حقوقم فقط ماهی 3 هزار تومان بود. 15 هزارتومان پول لازم بود تا در بیمارستان عملش کنند. به هر دری زدم جور نشد. بدجوری قاطی کرده بودم. به هر کسی رو زدم، ولی نشد که نشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳    
اهل سفره داری بود. گاهی که پشتیبانی لازم به رزمنده ها نمی رسید، به شهرهای اطراف می رفت و با هزینه شخصی، برای نیروها غذا و خوراکی تهیه می کرد.سوری ها هم وضع بدی داشتند و همیشه هوای آن ها را هم داشت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳    
دبیر انجمن تولیدکنندگان آبهای معدنی و آشامیدنی ، گفت: کارخانجات با توجه به رشد قیمت مواد اولیه ناچار به افزایش قیمت ها شده اند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳    
در جریان رقابت های 5 وزن دوم کشتی فرنگی جوانان آسیا، 4 نماینده ایران راهی دیدار فینال شدند و یک فرنگی کار دیگر ایران نیز راهی دیدار رده بندی شد تا با توجه به کسب 4 مدال طلا و یک نقره قهرمان شوند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۴۳    
معاون وزیر ارتباطات از اصلاح تعرفه اینترنت و آزادسازی این تعرفه ها تا پایان تابستان امسال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۳    
وزیر اقتصاد با اعلام فروش 4400 میلیارد تومان از اموال مازاد بانک ها، از دستور رئیس جمهور برای جلوگیری از افزایش هزینه های جاری دولت و همچنین گزارش روزانه پرداخت های خزانه از طریق وزارت اقتصاد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۴:۳۳    
خبرگزاری میزان- مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری پایتخت از دستگیری سارق مسلح بانک خبر داد .
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۸    
قبرستان تاریخی سفید چاه (گورستان سپید) در بهشهر مازندران که مربوط به دروان تیموریان و اولین گورستان مسلمانان در ایران است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۳:۱۸    
بقعه آقا سید جعفر ابیض در روستای میانده چابکسر استان گیلان قرار دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۳    
همزمان با دهه کرامت کاروان زیر سایه خورشید که حامل پرچم متبرک حضرت رضا(ع) است، با حضور در منزل حاج نادر طالب زاده از ایشان عیادت کردند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
عضو مرکزیت مجمع روحانیون می گوید چرا باید رابطه اصلاح طلبان با رهبری کمرنگ یا قطع باشد؟!
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
دلیلی ندارد دانشگاه ها تحت نظارت بازرسان آژانس بین المللی اتمی قرار بگیرند، چون دانشگاه سایت هسته ای نیست، افزود: نظارت توسط آژانس فقط باید در سایت های هسته ای که آن ها را اعلام کرده ایم صورت بگیرد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۸    
دولت این روزها از شفافیت در اقتصاد سخن می گوید این درحالی است که در موضوعات اصلی اقتصادی از جمله ترمیم کابینه دولت همه چیز در هاله ای از ابهام فرو رفته است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۸    
گام نیوز: در محکومیت بازدید بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی از دانشگاه های کشور شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان بوشهر بیانیه داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۳    
گام نیوز: بر اساس اعلام فرماندهان انتظامی شهرستان های دشتستان و جم، کودک ربایی در آب پخش و جم تکذیب شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۱:۳۸    
گام نیوز: مجری نیروگاه اتمی بوشهر گفت: 25 میلیارد تومان برای ساخت مجتمع آموزشی شهدای هسته ای در بوشهر هزینه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۹:۳۸    
گام نیوز: روابط عمومی ستاد مردمی مدافعان حریم خانواده شهرستان بوشهر با انتشار پیامی به ارائه توضیحاتی پیرامون برنامه های این ستاد در هفته عفاف و حجاب پرداخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۴۹    
رئیس هیات موسس دانشگاه آزاد گفت: آمریکا پس از جنگ جهانی دوم عادت کرده است که با متوسل شدن به نیروی نظامی خود اموال و سرمایه های ملتها را غارت کند و این موضوع در بحث علمی نیز به نحو دیگری در جریان است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۹    
کتاب زندگی و مبارزه نواب صفوی نوشته استاد سید هادی خسروشاهی از سوی انتشارات اطلاعات به چاپ سوم رسید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۹    
سرپرست مجموعه ورزشی آزادی از آمادگی کامل این مجموعه برای میزبانی از دیدار سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴    
نرخ عوارض خروج از کشور برای زائرانی که امسال برای نخستین بار به عربستان (سفر حج) مشرف می شوند، با زائرانی که در سال جاری به سفرهای خارجی رفته اند، متفاوت است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴    
رئیس کل دادگستری استان تهران، از احضار تعداد دیگری از مسئولان وزارت صنعت و معدن، ظرف امروز و روزهای آینده در رابطه با پرونده واردات خودرو خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴    
وزیر ورزش گفت: مقام معظم رهبری در دیدار اعضای هیات دولت فرمودند: از تیم اقتصادی دولت می خواهم مثل تیم ملی که در جام جهانی دلاورانه جنگیدند و به ویژه دروازه بان خوب تیم، برای حل مشکلات تلاش کنند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴    
تحویل سکه های پیش فروش شده با موعد سه ماهه از امروز در شعب بانک ملی ایران آغاز شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۲:۰۴    
اطلاعات محرمانه و فوق سری نیروی هوایی ارتش ایالات متحده آمریکا در محیط دارک وب به فروش رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۴۴    
کاهش حق بیمه کارگری، هزینه حمل ونقل، مالیات و قیمت گاز، برق و آب نانوایی ها راهکارهای اساسی کاهش هزینه و پشتیبانی از صنف نانوایی ها در کوتاه مدت است تا از این طریق افزایش قیمت نان هم منتفی باشد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
درپی ممنوعیت تخصیص ارز دولتی به واردات خودرو، 2 واردکننده خودرو که هزاران خودرو را ثبت سفارش کرده و قبل از واردات به مردم فروخته اند، حالا درخواست کرده اند که ارز دولتی به آنها پرداخت شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۹    
کارشناس نجوم از وقوع طولانی ترین ماه گرفتگی قرن 21 خبر داد و گفت: این پدیده در ایران نیز قابل رویت خواهد بود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۴    
شرکت ملی نفتکش به ادعاهای فردی که در یکی از شبکه های معاند خود را وکیل خانواده بازماندگان سانحه سانچی معرفی کرده بود، پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۳۴    
بازیکنان ایرانی هیچ گاه تجربه موفقی در سوپرلیگ ترکیه نداشتند با این حال مدافع تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه قصد دارد تا در فصل پیش رو در این لیگ توپ بزند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۱۹    
سرمربی پرسپولیس نسبت به لغو سوپرجام واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۴    
تلاقی زیبای کویر و دریا در روستای تنگ چابهار در 70 کلیومتری کنارک، استان سیستان و بلوچستان را مشاهده می کنید.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۱:۰۴    
هتل "مانتا" در یکی از جزایز زیبای آفریقا واقع شده است. این هتل یک اتاق مخصوصِ شناور روی آب های اقیانوس دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۴    
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر بر لزوم رعایت استانداردها در عرصه عمرانی تاکید کرد و گفت: کنترل کیفیت و نظارت بر اجرای پروژه های عمرانی افزایش یابد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۵۴    
مدیر بنیاد مسکن شهرستان دشتی گفت: تلاش می شود پروژه های عمرانی در روستاها بر اساس اقلیم هر منطقه اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۹    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان دیر گفت: 10 کیلومتر جاده بین مزارع در شهرستان دیر احداث می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۹    
رئیس اداره تأمین اجتماعی شهرستان دیر گفت: درمانگاه تأمین اجتماعی شهرستان دیر سال آینده تکمیل می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۹    
فرماندار جم گفت: بخش وسیعی از اراضی کوهستانی شهرستان جم در آتش سوخت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴    
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: دو باند توزیع مواد مخدر در دشتستان متلاشی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴    
نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: راه حل های اصولی و زیربنایی تامین آب در استان بوشهر اجرا شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۴۴    
سرپرست دفتر شورای نگهبان در استان بوشهر از ارائه آموزش های تخصصی به ناظران شورای نگهبان در استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۳۹    
بخشدار ویژه خارگ با تاکید بر توسعه زیرساخت های ورزشی، گفت: ورزش های آبی و ساحلی در جزیره خارگ راه اندازی شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۹    
سرمربی تیم ملی ایران خواهان بازگشت مهاجم روبین کازان به تیم ملی شد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۹    
امام جمعه بوشهر به نقش مهم استان بوشهر در جنوب ایران و حوزه خلیج فارس اشاره کرد و گفت: پیشنهاد شد که استان بوشهر مرکز دانشگاهی دانشگاه مذاهب اسلامی باشد و مورد پذیرش واقع شد و باید شرایط لازم فراهم ...
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۹    
مدیرکل بهزیستی استان بوشهر گفت: یک هزار و 107 واحد مسکونی تاکنون به معلولان استان واگذار شده و در هفته بهزیستی امسال هم 41 واحد مسکونی ویژه معلولان افتتاح می شود.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۲۹    
گام نیوز : مدیرعامل شرکت آب منطقه ای بوشهر گفت: با کارهای صورت گرفته، ورودی آب به برازجان از بامداد امروز افزایش یافت.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۹    
به گفته سخنگوی سپاه در رفتار و گشت ها و کنترل های نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس و تنگه هرمز تغییر خاصی صورت نگرفته و اگر رویارویی با آمریکایی ها کمتر اتفاق افتاده بدلیل درک قدرت سپاه توسط آنهاست.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۴    
رئیس جمهور آمریکا می گوید همتای روسی اش خواهان حفظ برجام بوده، چراکه این توافق برای روسیه توافق خوبی است، اما برای آمریکا و جهان، نه.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۰:۰۴    
مقام معظم رهبری در خصوص فاجعه منا به صراحت فرمودند: این فاجعه نباید فراموش شود اما خانواده شهدای منا از بی توجهی مسئولان به این حادثه عظیم در جهان اسلام، گلایه دارند.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۹    
حواشی مختلفی که یکی از آنها تذکر رهبری به وزیر اطلاعات است حول سید محمود علوی وجود دارد.
  ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۰۹:۵۹    
درحالی که روحانی با بیانیه ای به مردم وعده داده بود که جلو نجومی بگیران را بگیرد، حالا شاهد اعطای پاداش های نجومی به مدیران دولتی هستیم.
مشاهده نتایج بیشتر...