پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۲۳:۴۱Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری تحلیلی گرو (garoo.ir)

پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 اسفند 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 31 فروردین 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 خرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 تیر 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 شهریور 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 مهر 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 2 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 3 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 4 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 5 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 6 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 7 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 8 آبان 1399 
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خطاب به مدیران فدراسیون فوتبال گفت: من حاضرم از فوتبال بروم، ولی با این کار نمی توانید صدای حق طلبی را خاموش کنید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۲۱۶ سایت دیگر  
در پی اظهارات توهین آمیز رئیس جمهور فرانسه رهبر انقلاب اسلامی خطاب به جوانان فرانسه پیامی صادر کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مذاکرات مدیران استقلال با باشگاه کورتریک بلژیک برای گرفتن رضایتنامه محمد نادری ادامه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرری از کشف 130 سکه متعلق به دوره آل بویه از اتاقک یک قبرکن در ری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سپاه انصارالحسین(ع) استان همدان اظهار داشت: اردوگاه کرامت نهاوند بیش از 98 درصد پیشرفت دارد و تکمیل آن نیازمند یک میلیارد تومان اعتبار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سعید درویشی زنبوردار نهاوندی که وعده داده بود با اصلاح نژاد زنبور عسل میزان تولید را به 35 کیلو در هر کلونی برساند توانست با تولید 60 کیلو رکورد کشوری را هم بشکند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
علی مختاری از اجرای مرحله ششم رزمایش کمک مؤمنانه با توزیع 1000 بسته معیشتی توسط سپاه نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: با افزایش 89 بیمار بستری جدید ویروس کرونا شمار بیماران کرونایی بستری شده در استان به 6 هزار و 236 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
در سومین روز از اعمال محدودیت های شدید کرونایی خیابان های سطح شهر نهاوند ضدعفونی و گند زدایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۹    
مراد ناصری از عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، طرح فاصله گذاری و رعایت نکردن بهداشت در مطب پزشکان، آزمایشگاه ها ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
ابطال دستورالعمل شماره 24202/97/194 مورخ 1397/10/9 مدیر کل درمان استان تهران سازمان تامین اجتماعی درخصوص عدم محاسبه دوران خدمت سربازی به عنوان سابقه مشاغل سخت و زیان در دیوان عدالت بررسی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۷۱ سایت دیگر  
دژپسند: خبر خوش من به سهامداران این است که شاهد افزایش نرخ سودآوری شرکت ها هستیم. شرکت های بورسی از بنگاه های گلچین و صادراتی هستند که در حال حاضر نرخ رشد سود برخی از آنها بیش از 300 درصد بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیران باشگاه استقلال بدون جلب رضایت مدیران باشگاه کورتریک بلژیک با مدافع پرسپولیس مذاکره کرده و در نهایت با وی قرارداد بستند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۴۶ سایت دیگر  
مرد بنا که به بهانه انرژی درمانی دختر جوانی را مورد تعرض قرار داده در جلسه دادگاه مدعی شد این دختر را به عقد موقت خود درآورده بود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
تقویت سیستم ایمنی بدن می تواند جلوی بیمارشدن های مکرر شما را بگیرد و با قوی کردن بدن تان اعتماد به نفس بالایی خواهید داشت تا بتوانید با استرس های زندگی مقابله کنید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۱۵۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، محمد باقر قالیباف در توییتر نوشت: یکی از همکاران دفترم به ⁧کرونا⁩ مبتلا شد، نیمه شب پاسخ تست بنده هم اعلام و کرونا مثبت شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۲۶ سایت دیگر  
به تازگی آگهی هایی در فضای مجازی منتشر می شود تا از کاربرانی که به دنبال ایجاد درگیری و نزاع هستند، دعوت به همکاری و در ادامه استخدام بزن بهادرها صورت بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، صفحه توییتری دیلی میل درباره تاثیر آسپرین بر مرگ کرونایی نوشت: مطالعه جدید محققان دانشکده پزشکی دانشگاه مریلند نشان می دهد افرادی که آسپرین مصرف کرده و کرونا گرفتند ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی جامعه المصطفی (ص) العالمیه گفت: سه گناه بشر سبب نزول برخی بلاها می شود که آن سه گناه، کمک نکردن به مظلومان، ترک همیاری با محرومان و همچنین ضایع کردن امر به معروف و نهی از منکر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۱۹   + ۳۷ سایت دیگر  
مردی که دختری جوان را با وعده ازدواج فریب داده و سپس برای منتشرنکردن عکس های خصوصی او 200 میلیون تومان باج گرفته بود، دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون پرورشی آموزش و پرورش نهاوند گفت: انتخابات شوراهای دانش آموزی نهاوند به صورت الکترونیکی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: تعداد مبتلایان به کرونا در همدان از ابتدای اپیدمی این ویروس تاکنون به 6 هزار و 147 نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
علی کیانی از اجرای طرح آمران سلامت به منظور فرهنگ سازی برای رعایت دستورات بهداشتی در سطح شهرستان همزمان با محدودیت های کرونایی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
با اعمال محدودیت های شدید کرونایی در شهرستان نهاوند بازار و اصناف این شهرستان تعطیل و ضدعفونی سطح خیابان ها در حال انجام است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی هاون مدیا با انتشار تصویری از رای دهی ترامپ و همسرش نوشت: ترامپ حتی به همسرش ملانیا هم شک داره که مبادا به بایدن رای بده.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
متخصص تغذیه با اشاره به اینکه ویروس کرونا طبعی سرد دارد، گفت: برای مقابله با این بیماری، مصرف مواد غذایی که طبع گرم دارند مانند سیر، دارچین، زنجبیل، رازیانه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
علی کریمی طی روزهای آینده قرارداد خود را با باشگاه استقلال تمدید خواهد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
زن جوان در نقشه ای حساب شده 660 سکه طلا از خانه پدر شوهرش سرقت کرد تا با فروش آن ها به کانادا مهاجرت کند، اما همدست افغانستانی اش پول ها را برداشت و فرار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
نتایج مطالعه جدید نشان می دهد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان که به خاطر پیشگیری از بیماری قلبی عروقی روزانه آسپرین مصرف می کردند با خطر کمتر مرگ روبرو بودند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۳ سایت دیگر  
مسمومیت با مواد غذایی، یکی از شایع ترین مسمومیت هایی است که بعضا می تواند با مرگ و میر نیز همراه باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
با آغاز دور تازه نزول از 20مهر ماه، 413هزار میلیارد تومان از ارزش بازار سهام کاسته شده و شاخص بورس 15درصد افت کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مطالعات نشان داده است که برخی از دمنوش ها و گیاهان دارویی در تقویت و تنظیم سیستم ایمنی بدن نقش دارند. در این مطلب قصدداریم شما را با چند دمنوش موثر در تقویت سیستم ایمنی بدن، آشنا کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۶۱ سایت دیگر  
متخصص مغز و اعصاب با اشاره به آسیب کرونا به مغز، گفت: علائم بیماری کرونا می تواند خود را با علائم عصبی مانند سردرد، سرگیجه، گیجی، منگی، اختلال شناختی ، درگیری اعصاب مرکزی، محیطی و عضلات نشان دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
هنگام برخورد با افراد عصبی می توان به حفظ خونسردی و آرامش خود، دلایل عصبی شدن فرد مقابل، درک کردن او، به سمت مثبت بردن رابطه، منطقی صحبت کردن و تغییر وضعیت اشاره کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نهاوند:، گفت:مسیرهای منتهی به مرکز شهر نهاوند مسدود شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان از رکورد شناسایی 714 بیمار با علائم کرونا طی یک شبانه روز در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 21 تن سویای دامی قاچاق با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) در شهرستان نهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۹:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
محدودیت های شدید کرونایی به مدت یک هفته در پی اوج گیری ابتلا به کرونا در نهاوند اعمال می شود و واحدهای صنفی تعطیل شده به اتحادیه ها و اتاق اصناف این شهرستان اعلام شده تا شاید روند صعودی ابتلا به ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۳:۴۹   + ۱۲۲ سایت دیگر  
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای با محکومیت شدید اقدام رئیس جمهور فرانسه در حمایت از توهین به پیامبر اسلام(ص)؛ اسلام ستیزی را پروژه شکست خورده ، اما شتاب دهنده به افول گریزناپذیر امریکا و رژیم
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف نهاوند گفت: طرح تشدید نظارت بر بازار مصرف در نهاوند اجرا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مراد ناصری گفت: با توجه به اعمال محدودیت ها به دلیل بحرانی شدن اوضاع کرونا بازار نهاوند برای یک هفته تعطیل و صرفا دستگاه های خدمات رسان فعالیت خواهند کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
قهوه و چای سبز موجب افزایش طول عمر دیابتی ها می شود
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۳۱ سایت دیگر  
متخصص پزشکی ورزشی گفت: هر فرد معمولی باید هفته ای 150 دقیقه ورزش هوازی با شدت متوسط داشته باشد، اما افرادی که دچار اضافه وزن هستند باید 250 دقیقه پیاده روی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۸ سایت دیگر  
پلیس لس آنجلس پدر 38 ساله بی رحمی را به جرم قتل 3 پسر کوچکش دستگیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، در پی تماس تلفنی با فوریت های پلیسی 110مبنی بر درگیری مرد جوان با خانواده همسرسابقش و همچنین درگیری با اهالی محل همراه با تخریب وسایل ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
دخترجوان هنگام سوار شدن به آسانسور به علت نقص فنی و نبود کابین به درون چاهک سقوط کرد و جان باخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، از دو مأمور دیگر کلانتری هم که مقتول را به کلانتری منتقل کرده اند تحقیق شده و از شهود و مطلعان نیز تحقیقات در حال انجام است و فردا نیز ادامه دارد. ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۴۴ سایت دیگر  
مرد جنایتکار که پس از قتل همسر صیغه ای خود جسدش را در کمد دیواری خانه مخفی کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
باشگاه الریان به مناسبت پیوستن شجاع خلیل زاده به این تیم عکسی از او را منتشر کرد که برای هواداران پرسپولیس بسیار تلخ و معنا دار است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار نهاوند بر استفاده از ظرفیت بسیج برای کنترل و نظارت بیشتر بر بازار نهاوند تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
روزهای سیاه و بحرانی کرونا در کشور همچنان تداوم دارند و شهرستان نهاوند نیز اوضاع فوق حادی دارد و از روز دوشنبه محدودیت های شدید کرونایی در این شهرستان اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به دلیل عدم توجه به هشدارهای ستاد مقابله با کرونا مبنی بر عدم برگزاری مراسمات به دلیل شرایط فوق قرمز شهرستان نهاوند پدر داماد در یکی از مراسم های عروسی بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
فهرست گروه های شغلی 2، 3 و 4 که از روز دوشنبه پنجم آبان در 43 شهرستان که به دلیل عدم مراعات پروتکل های بهداشتی و میزان شیوع در وضعیت قرمز قرار دارند، تعطیل خواهند شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیر آموزش وپرورش نهاوند از توزیع 50 بسته ی غذایی بهداشتی بین خانواده های دانش آموزان آسیب دیده از کرونا به ارزش 110 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۰:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان همدان گفت: 127 هکتار بافت فرسوده در نهاوند شناسایی شده که بیشتر در مناطق مرکزی شهر قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عباس آزادبخت گفت: به دلیل برگزاری مراسم عروسی با حضور جمعیت و تهدید سلامت شهروندان و طبق اعلام قبلی مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم، خواننده و نوازنده یکی از مراسم های عروسی بازداشت شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۴۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، حسن رحیم پور ازغدی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در دومین توییت خود با اشاره به اتفاقات آبان 98 نوشت: ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دومین مناظرزه رو در روی نامزدهای ریاست جمهوری آمریکا برگزار شد و موضوعاتی همچون ایران، دخالت در انتخابات ایالات متحده، کره شمالی و کرونا سایه سنگینی بر مجادلات بایدن و ترامپ انداخته بودند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲۴ سایت دیگر  
انتشار دو ویدئوی جنجالی از سرپرست مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس که از روز اول هم انتقاداتی به حضورش در این باشگاه مطرح بود، تیر خلاص را به وی زد تا ناچار شود استعفا دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی تونل زمان با انتشار روزنامه اطلاعات 7 آبان 1341نوشت: جایگاه 7 آبان و روز کوروش در دوران پهلوی هیچ بوده است و در زمان پهلوی هم روزی به نام کوروش نداشتیم.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
دومین ویدئویی جنجالی و خبرساز که از سرپرست باشگاه پرسپولیس منتشر شده حاوی توهین به مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال و افشای استعفای سرمربی سرخپوشان است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک کاربر فضای مجازی درباره مسیح علی نژاد طی توییتی نوشت: مسیح علینژاد بو می کشد ببیند در کدام کوچه پس کوچه از کدام شهر و روستای ایران دو نفر یقه هم را گرفته اند که ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، استفان والت استاد دانشگاه و استراتژیست معروف آمریکایی در واکنش به گزارش ها درباره جدا کردن صدها کودک مهاجر از پدر و مادرهایشان در آمریکا طی توییتی نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
آویشین گیاهی است که از گذشته های دور و حتی از زمان مصر و یونان باستان در درمان بیماری ها کاربرد داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۵:۵۷   + ۷۵ سایت دیگر  
نتایج تحقیقات جدید دانشمندان نشان می دهد که کووید 19 می تواند باعث عقیم شدن آقایان شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان نهاوند، از دستگیری یک سارق منزل و کشف 7 فقره سرقت توسط مأموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
در راستای جلوگیری از ایجاد تجمع در مراسم های ختم، اعلام زمان و مکان مراسم خاکسپاری در اعلامیه های فوت در شهرستان نهاوند ممنوع اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۲۵ سایت دیگر  
معاون بازار شرکت بورس با اشاره به عدم عرضه اولیه سهام جدید در این هفته، شرط بازگشایی نماد شستا را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: براساس نظر تحلیلگران، بازار سرمایه وضعیت رو به رشد و بهبودی را خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۵۵ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال درباره آخرین وضعیت علی کریمی صحبت هایی را عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه از راه اندازی سرویس مسدودی الکترونیکی حساب های بانکی ظرف 2 ساعت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک کاربر فضای مجازی با توجه به کمبود انسولین در کشور طی توییتی از کیانوش جهانپور، مدیر روابط عمومی وزارت بهداشت خواستار پاسخ این مقام مسئول برای رفع این مشکل می شود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۱:۲۴   + ۳۲ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه استقلال گفت: با محمد نادری مذاکراتی داشتیم اما هنوز به نتیجه نرسیده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:با اضافه شدن 59 بیماران بستری کرونایی، آمار کووید 19در همدان افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
نهاوند در لیست شهرهای فوق پرخطر کشور ازنظر میزان ابتلا به کرونا قرارگرفته است و در این شرایط کادر درمانی و پزشکان شهرستان از وضعیت بحرانی این منطقه و احتمال تکمیل شدن ظرفیت دومین بیمارستان نهاوند از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۰:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
قیمت جدید گوشت در نهاوند اعلام شد که نسبت به قیمت دو هفته قبل تا 20 هزار تومان در هر کیلوگرم نیز افزایش داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
زنگ خطر برای جمعیت ایران به صدا آمده، مسئله ای که امروزه به یک بحران جدی تبدیل شده و ممکن است آینده تلخی را برای ایران رقم بزند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
خالد شفیعی مدافع ایرانی فوتبال راهی لیگ برتر بنگلادش شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲    
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، پرش ایمپالا و شکار شدنش توسط یوزپلنگ را ببینید./عکس: gettyimages
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۶ سایت دیگر  
اگر آیت الله سیستانی در منظومه فکری و سیاسی مدعیان اصلاحات، مهم و مطرح است چرا از بازنشر دیدگاه های معظم له در رابطه با رژیم منحوس صهیونیستی ابا دارند؟!
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
یک پدربزرگ مصری در فاصله یک ماه مانده تا سالروز 75 سالگی خود، با حضوری 45 دقیقه در یک بازی فوتبال، مسن ترین فوتبالیست دنیای فوتبال حرفه ای لقب گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ماندگاری در اذهان دیگران کاری دشوار، اما امکان پذیر است. راز موفقیت در این کار درون کلماتی نهفته است که از دهان شما خارج می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، حسین دلیریان فعال رسانه ای در خصوص اقتدار تسلیحاتی ایران طی توییتی نوشت: بنظرم یکی از تسلیحاتی که برای خریدش از ایران صف خواهند کشید ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۲۰ سایت دیگر  
هافبک پرسپولیس در بغداد به همراه تیم سابقش تمرین کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۳۵ سایت دیگر  
عملیات بازارگردانی سهام 31 شرکت در بورس اوراق بهادار آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
تنفس شکمی یکی از شناخته شده ترین انواع تمرینات تنفسی است. این تکنیک نه تنها برای مقابله با استرس مفید است، بلکه نشان داده است در افزایش سطوح اکسیژن به افراد مبتلا به بیماری مزمن ریه کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۴۲ سایت دیگر  
مردی که به خاطر تأمین هزینه های درمان سگ همسرش مرتکب قتل شده بود، ازسوی اولیای دم بخشیده شد و به لحاظ جنبه عمومی جرم پای میز محاکمه رفت. او از قضات دادگاه درخواست بخشش کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
باشگاه سانتوس یک هفته پس از جذب ستاره اسبق برزیلی ها، قرارداد او را به دلیل مشکل اخلاقی این بازیکن فسخ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون وزیر بهداشت گفت: الگوی بیماری کرونا خانوادگی شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، امیر حسین عاصف، فعال رسانه ای در خصوص مذاکره ایران با آمریکا در کانال تلگرامی خود نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصویرسازی نمادین از استقبال حاج قاسم از شهدای تازه تفحص شده خانطومان در حرم امام رضا علیه السلام.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
صندوق پالایشی یکم که در ماه گذشته پذیره نویسی شده بود امروز با 30 درصد تخفیف در اختیار سهامداران قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کاری از محمدرضا میرشاه ولد روزنامه امروز خبرورزشی
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمربی رئال مادرید پس از نخستین شکست تیمش در لالیگا اعلام کرد در همه زمینه ها بد بودند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
سارق مسافرنمایی که به بهانه نداشتن شارژ تلفن همراه 30 دستگاه گوشی رانندگان تاکسی را سرقت کرده بود، به دام افتاد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۹:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی موسسه پژواک خرد معاصر درباره عصبانیت ترامپ از ایران نوشت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در طی 24 ساعت گذشته شمار مبتلایان به ویروس کرونا با 67 مورد قطعی بستری شده در استان به 5 هزار و 375 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان نهاوند گفت: با توجه به افزایش مبتلایان به کرونا و پرشدن تخت های بیمارستان علیمرادیان، بخش اول بیماران کرونایی به ظرفیت 25 نفر در بیمارستان آیت الله قدوسی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان نهاوند گفت: مدیران بی توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی در نهاوند عزل می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
وضعیت بحرانی کرونا در نهاوند هر روز اوضاع این شهرستان و شرایط بخش درمان را پیچیده تر می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...