جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۲۴Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

پایگاه خبری تحلیلی گرو (garoo.ir)

پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1395 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 فروردین 1396 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 اسفند 1397 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 اسفند 1398 پایگاه خبری تحلیلی گرو 31 فروردین 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 اردیبهشت 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 خرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 تیر 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 مرداد 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 شهریور 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 29 مهر 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 30 آبان 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 30 آذر 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 30 دی 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 بهمن 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 1 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 2 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 3 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 4 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 5 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 6 اسفند 1399 پایگاه خبری تحلیلی گرو 7 اسفند 1399 
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
محورهای مواصلاتی شهرستان نهاوند لغزنده و با تلاش راهداران همه جاده ها باز و تردد در جریان است.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شهرستان نهاوند در هفتمین روز از اسفندماه سفیدپوش شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
معاونت فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اهداء لوح و تندیس یادبود، از اقدامات و فعالیت های شرکت سیمان نهاوند در راستای پیش گیری از انتشار ویروس کرونا تجلیل به عمل آورد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان گفت: از 25 فرایند انتخابات 24 فرایند الکترونیکی است و مشکلی در زیرساخت های همدان برای برگزاری انتخابات وجود ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت:با فوت 2 نفر دیگر از مبتلایان قطعی کرونا در 24 ساعت گذشته،جان باختگان کرونا در این استان به یک هزار و 515 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
شهردار نهاوند گفت: بازار روز جدید نهاوند با اعتباری 600 میلیون تومانی در 50 غرفه احداث می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ احمد ساکی گفت: از ابتدای سال تا امروز با تلاش پلیس شهرستان نهاوند یک تن انواع مواد مخدر کشف و چندین باند قاچاق متلاشی شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۲۴ سایت دیگر  
معاون پیش بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: از هفتم اسفند در نوار شمالی بارش کاهش می یابد و سامانه بارشی در جنوب کشور تقویت خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۳۹ سایت دیگر  
حدود یک ماهی می شود که قیمت گوشت قرمز در بازار افزایش یافته است و مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت این کالای پروتئینی همچنان برای مصرف کنندگان بالا است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، علیرضا وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت طی توییتی نوشت: این خانم فرمانده خط مقدم مبارزه با کروناست. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۴۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، محمد باقر قالیباف، رئیس مجلس به مناسبت روز پدر در صفحه اینستاگرام خود نوشت: وقتی به چهرۀ پدرم نگاه می کنم ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی رسالت عوارض وحشتناک نشستن طولانی مدت را منتشر کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، طرح اقتدار پلیس امنیت عمومی (دستگیری اراذل و اوباش) و طرح صاعقه پلیس پیشگیری (دستگیری موبایل قاپ ها) صبح امروز با حضور سردار حسین رحیمی رئیس پلیس پایتخت در ستاد فاتب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مؤسسه آلرژی و بیماری های عفونی آمریکا بعد از گذشت تعداد قربانیان این کشور از مرز 500 هزار نفر گفت عملکرد آمریکا در مقابله با همه گیری کرونا تقریباً از هر کشور دیگری بدتر بوده است
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
فرآیند ورود سرمایه گذار به بازار سرمایه نشان می دهد تا پایان بهمن ماه نزدیک به 80درصد از معاملات بورس اوراق بهادار تهران توسط سرمایه گذاران حقیقی و عمدتا از طریق سامانه های معاملات برخط انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۲۸ سایت دیگر  
باشگاه پرسپولیس برای پرداخت طلب سنگین ماریو بودیمیر میزان بدهی خود به شرکتی که حامی مالی خود نیست را افزایش داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، خانه تاریخی امیر لطیفی که در حال حاضر به موزه صنایع دستی گرگان تبدیل شده در بافت قدیم گرگان، خیابان امام خمینی جنب مسجدجامع و بازارچه سنتی نعلبندان قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
طبق تحقیق جدید دانشمندان, 22 درصد از افرادی که از بیماری کرونا بهبود یافته اند ممکن است بعد از 6 ماه دچار ریزش مو شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کانال تلگرامی افسران جوان جنگ نرم نمونه ای از چند تصویر دروغ که توسط اکانتهای برانداز و تجزیه طلب در مورد حوادث سراوان استفاده شده است، را منتشر کرد. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون نظارت سازمان بورس گفت: سود سهام عدالت در صورت تحقق برای سهامداران روش مستقیم در پرتفوی قرار می گیرد و برای روش مدیریت غیر مستقیم به شرکت های سرمایه گذاری استانی واریز می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت با انتشار لحظه زیبای نماز ظهر در بیمارستان رازی اهواز نوشت: غیر ازمن که برایت خدایی کرده است؟ (اعراف 59) ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۳۶ سایت دیگر  
بر اساس یافته های جدید، حداقل یک ماه پس از ترخیص بیماران کرونایی از بیمارستان، آسیب قبلی در نیمی از آنها مشاهده شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون درمان ستاد مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در ارتباط با ویژگی های ویروس انگلیسی، نکاتی را متذکر شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نهاوند از برگزاری بیش از 150 برنامه فرهنگی و قرآن توسط این اداره در سال 99 خبر داد
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته 16 نفردر استان به بیماری کرونا مبتلا شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند داشتن کارت مربیگری را مهمترین شرط لازم برای مربیان تیم های ورزشی دانست و گفت: استفاده از مربیان فاقد کارت مربیگری، تخلف درجه یک به شمار می رود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
شهردار نهاوند گفت: بازار روز جدید شهرداری نهاوند با 50 غرفه در مساحت 600 متر مربع در چهارراه ابوذر کوچه حاج خدارحم با هزینه ای بالغ بر 600 میلیون تومان با مشارکت بخش خصوصی در حال احداث است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰    
مراسم گرامیداشت سالروز شهادت شهید سعید قهاری سعید اولین فرمانده سپاه نهاوند در مصلی این شهر برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۳۶ سایت دیگر  
سخنرانی امروز رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار رئیس و منتخبان ملت در مجلس خبرگان رهبری از بازتاب گسترده ای در رسانه های خارجی برخوردار بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
مسوول روابط عمومی بیمارستان شهید مدنی کرج اعلام کرد که یکی از بانوان پرستار این بیمارستان براثر ابتلا به کووید19 و حین عمل سزارین به آسمان ها پرکشید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۲۲ سایت دیگر  
زرده تخم مرغ سرشار است از ویتامین هایی که می توانند موها را در برابر آسیب مقاوم کنند. همچنین زرده می تواند موهایی که به نظر خشک می آیند را مرطوب کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۱۲ سایت دیگر  
دزد 38 ساله ای است که با تلاش نیروهای تجسس در چنگ قانون گرفتار شد؛ درباره ماجرای سرقت هایش به کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس ستادکل نیروهای مسلح گفت: بعنوان کسانی که بیش از 40 سال سابقه حضور و فعالیت نظامی داریم، اذعان و افتخار می کنیم که در تمامی امور نظامی، امنیتی و دفاعی، تخصص ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۴۹ سایت دیگر  
معاون کل وزارت بهداشت، با هشدار درباره موج چهارم کرونا، گفت: موارد بستری کووید 19 سیر صعودی دارد و افزایش موارد سرپایی با کمی تاخیر موجب افزایش موارد بستری و مرگ و میر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
دانشگاه آمریکایی جانز هاپکینز در تازه ترین گزارش خود درباره تلفات ویروس کرونا در این کشور اعلام کرد که این تعداد به بیش از نیم ملیون نفر رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، کاربرفضای مجازی در توییتی نوشت: بعد از انفجار کابل تصویری چنین تلخ رقم خورد؛ مادری که جان داده و کودکانش بهت زده و گریان بالای جنازه مادر ایستاده اند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
استاد بیماری های پوست با اشاره به نشانه ها و عوارض کرونا بر پوست بدن، گفت:بسیاری از بیماران که دچار کرونا شدند با نشانه کهیر به پزشک مراجعه می کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۴۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، سازمان هواشناسی با صدور هشدار نارنجی رنگ با اشاره به نفوذ سامانه بارشی به کشور آورده است: بارش برف، کاهش دما و یخبندان، رخداد مه و کاهش دید افقی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، در ادامه ریزش های بورس امروز در بازار سهام 485 نماد در صف فروش و فقط 26 نماد در صف خرید قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، در جریان حمله افراد مسلح در جمهوری دموکراتیک کنگو، سفیر ایتالیا در این کشور کشته شد. برخی رسانه ها تصویر زیر را به عنوان جسد سفیر ایتالیا در کنگو منتشر کرده اند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت:بازیکن معمولی که خیلی هم برای تیمش بازی نکرده برای یک نیم فصل 2.5میلیارد تومان می خواهد، نمی دانم این مسیر به کجا ختم می شود؟!
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: وقتی تمام اعضای تیم هدفی مشترک پیدا کنند می توانند خودشان را به بهترین جایگاهی که از پیش تعیین کرده اند برسانند چون همدل هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۹۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: برای افزایش قدرت خرید کارمندان دولت در سال گذشته، 50 درصد به حقوقشان اضافه شد و این باعث شکاف و تبعیض میان دریافتی شاغلین و بازنشستگان شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۰۰   + ۱۶۶ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای با اشاره به اختلاف نظر بین مجلس و دولت درباره اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها فرمودند: مجلس و دولت اختلاف نظر امروزشان را حل کنند که نشان دهنده دوصدایی نباشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مسئول جشنواره فیلم عمار در نهاوند گفت: به منظور رشادت های شهید حاج میرزا سلگی در عملیات مرصاد مستند قهرمان مرصاد در نهاوند با همکاری عوامل فیلم عمار ساخته می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان شایعات منتشر شده مبنی بر گزارش ابتلا به ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در استان را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
تیم فوتبال کاویان نقده در هفته هشتم مرحله نخست رقابت های فوتبال لیگ دسته 3 باشگاه های کشور مقابل تیم گرین کشاورز نهاوند با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی نهاوند از توزیع 120 هزار اصله نهال در سطح شهرستان در روز درختکاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاطت از محیط زیست نهاوند گفت: بر روی تلویزیون شهری نهاوند ایستگاه سنجش و پایش میزان آلودگی هوای نهاوند راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
کارشناس هواشناسی گفت: امشب سامانه بارشی از سمت شمال غرب وارد کشور می شود که استان های واقع در شمال غرب و غرب را در بر می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وجود ویتامین A در بدن برای رشد و نمو طبیعی و حفظ بافت پوششی ضروری است و برای حفظ دید در شب نیز ضرورت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
یک رسانه سعودی اخباری را در زمینه میزبانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا 2021 اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری استان هرمزگان به عنوان بیست و هفتمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
استقلال به شکل جدی خواهان جذب هافبک گل گهر سیرجان است اما سرمربی این تیم مخالفت جدایی بازیکن تیمش است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: از مالیات معافن، میلیارد میلیارد از بیت المال پول می گیرن، همه جا هزاران امتیاز ویژه دارن؛ دائم درحال نق زدن ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
برخی از مشترکان همراه اول و ایرانسل، نسبت به ناکارآمد بودن بسته های هدیه این اپراتورها گلایه دارند، مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف کننده رگولاتوری می گوید این بسته ها فقط برای ترافیک داخلی است و اگر ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
آخرین وضعیت پیوستن مهاجم تیم سانتاکلارا پرتغال به پرسپولیس مشخص شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف نهاوند گفت: فعالیت تالارهای نهاوند با رعایت پروتکل های بهداشتی از سر گرفته شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت که با فوت یک نفر دیگر از مبتلایان قطعی کووید 19 در 24 ساعت گذشته، شمار متوفیان کرونا در این استان به یک هزار و 509 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت از محیط زیست نهاوند گفت: با حضوربه موقع ماموران محیط زیست تلاش دو شکارچی متخلف که قصد شکار در منطقه کوهستانی تازناب نهاوند را داشتند ناکام و یک قبضه سلاح شکاری از آنان کشف شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور کارگردان، فیلم مستند ” بچه های ناون” به یاد گروه انقلابی ابوذر نهاوند در این شهرستان اکران شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس در دو دیدار با فرمانده نیروی انتظامی و مدیرعامل تعاون روستایی کشور دیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اداره صمت نهاوند گفت: در اجرای رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری تغییرات گسترده در روسای اتحادیه های اصناف نهاوند شکل گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۴۳ سایت دیگر  
این نکته ثابت شده که مصرف مواد غذایی با خاصیت قلیایی و ضد التهابی به بهبود علائم زخم معده کمک می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، سید محمود رضوی مشاور رسانه ای قالیباف در واکنش به توییت حسام الدین آشنا در توییتی نوشت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲۰ سایت دیگر  
زن 33 ساله ای که در عملیات تعقیب و گریز سارقان توسط نیروهای گشت کلانتری سپاد مشهد به دام افتاد؛ درباره سرگذشت تاسف بارخود به کارشناس اجتماعی کلانتری توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز از مرگ دو کودک خوزستانی بر اثر ابتلا به کرونا خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مرد میوه فروش که با ریختن اسید روی برادرش مرتکب قتل شده بود، در جلسه محاکمه مدعی شد قصد دفاع داشته است. رئیس قوه قضائیه از طرف فرزند صغیر مقتول برای متهم درخواست قصاص کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، اهالی شهر هیوستون تگزاس، در پی وقوع سرمای شدید و بی سابقه که به زیرساخت های شهری آسیب زده و به یخ زدگی لوله کشی ها منجر شده ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
یک مقام مسئول گفت: با افزایش 20 درصدی تولید گوشت مرغ در پی تصمیم اخیر وزارت جهاد کشاورزی پیش بینی می شود که التهاب بازار مرغ به پایان برسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
اینکه ما چطور در بورس به این نقطه رسیدیم و بعد از این چه نوع سناریوهایی را می توانیم در مورد بورس متصور باشیم باید ببینیم چطور شد که بورس به یک باره اوج گرفت و چه عواملی باعث افت آن شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، سیدنظام الدین موسوی نماینده مجلس در توییتی نوشت: مثل محمود حاج قاسمی که از نوجوانی در جبهه بود با بدنی پر از تیر و ترکش. در دفاع از حرم هم در سوریه تا مرز شهادت رفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۳۰   + ۳۷ سایت دیگر  
قاتل نوعروس تهرانی برای صحنه سازی زنش را با برق گرفتگی به قتل رساند و جسد را به آتش کشید. مهندس کامپیوتر که نامزدش را به قتل رسانده و جسدش را به آتش کشیده بود ادعای بیگناهی کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در 24 ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه 14 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده اند و 2 مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی استان همدان رخ ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی، گفت: دومین دستگاه سی تی اسکن مدرن در آینده نزدیک وارد نهاوند می شود
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
بر اساس اعلام سامانه ماسک، در حال حاضر استان همدان در بحران شیوع کرونا دارای 6 شهرستان با وضعیت زرد، 1 شهرستان با وضعیت نارنجی 3 شهرستان با وضعیت آبی است و شهرستانی با وضعیت سفید و قرمز ندارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۴:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سالانه به علت تخریب جداول بتنی کم دوام در اثر عوامل مخرب هزینه های سنگینی به سازمان های متولی و خدمات شهری و شهروندان تحمیل می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
امام جمعه نهاوند گفت: طرف های مقابل برجام باید در عمل تحریم ها را بردارند و ما راست آزمایی کنیم چون از طرف های مقابل شعار زیاد شنیده ایم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ،
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشت وزارت بهداشت، در ارتباط با تازه ترین وضعیت شیوع ویروس انگلیسی در کشور و همچنین موارد ابتلا و مرگ و میر ناشی از این ویروس، توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۰   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه کرونای انگلیسی در همه نقاط کشور شیوع پیدا کرده است، گفت:نوجوانان و جوانان عامل پخش این ویروس و انتقال به دیگر افراد و به ویژه سالمندان هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
بارش برف شهرستان نهاوند را سفید پوش کرد و باعث خوشحالی کشاورزان شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند از دعوت فوتبالیست ناشنوای نهاوندی به اردوی تیم ملی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
سحرگاه 30 بهمن سال 52 شش جوان انقلابی نهاوند به دستور مستقیم شاه عاشقانه و تکبیرگویان به دیدار معبود شتافتند و نقطه عطفی در تاریخ مبارزات برعلیه رژیم پهلوی رقم زدند که درنهایت منجر به پیروزی انقلاب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰    
سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان همدان گفت:متاسفانه در 24 ساعت گذشته یک نفر دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا در استان همدان جان باخت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
با حضور معاون امور مجلس و استان های وزارت ورزش و جوانان سالن باستانی شهید جاوید الاثر محمد مبر افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک کاربر فضای مجازی در واکنش به پست باشگاه پورتو درباره مهدی طارمی در صفحه اینستاگرام این باشگاه نوشت: نامردا اگر همتون فارسی بلدین، دیگه ما انگلیسی یاد نگیریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۰۱:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، تصویری از رزمنده دلاور علی اکبر مقدسی از رزمندگان دامغان در عملیات والفجر هشت درحالیکه آرپی جی ضدنفر به او اصابت کرده ولی عمل نکرده است و همرزمانش او را در همان ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
30 بهمن 1352 روزی است که 6 دانش آموز انقلابی نهاوند با آرمان هایی برگرفته از اسلام، برای زدون فقر فکری و فرهنگی ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، مهدی طارمی در اولین تجربه خود در ترکیب اصلی پورتو در لیگ قهرمانان در دقیقه یک دروازه یوونتوس را باز کرد تا یکی از سریع ترین گل های تاریخ لژیونرهای ایران را در اروپا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
از امروز شمارش معکوس برای کور کردن چشم آمریکا در تأسیسات هسته ای و غیرهسته ای ایران آغاز خواهد شد. اتفاقی که شاید برای آمریکا دردناک تر از غنی سازی 20 درصد باشد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
دو بازیکن تیم گل گهر سیرجان قادر به همراهی این تیم در دیدار مهم روز جمعه نیستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، یک کاربر فضای مجازی طی توییتی نوشت: حالا اگه جای این دوتا یه زوج دانشجوی خارجی بود، همه صدای به به و چه چهشون بلند بود!
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۳۱ سایت دیگر  
مسئول نقل و انتقالات لیگ برتر گفت: فسخ یک طرفه قرارداد برای بازیکنان طبعات حقوقی دارد و ممکن است باعث محرومیت آن ها شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
محققان پی بردند رطوبت ایجاد شده در داخل ماسک ممکن است به مقابله با بیماری های تنفسی نظیر کووید 19 کمک کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
در این روزها به دلیل شیوع ویروس کرونا و ازدیاد خبرهای مرگ و میر، نگرانی از مرگ در کودکان افزایش یافته است. یک روانشناس درخصوص این مساله راهکارهایی به والدین ارائه کرده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که سطح هورمون استرس "کورتیزول" در ماه های قبل از حمله قلبی افزایش می یابد از اینرو استرس طولانی مدت یک فاکتور پرخطر برای حملات قلبی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی گرو ، علیرضا وهاب زاده، مشاور وزیر بهداشت در واکنش به اظهارات علی مطهری درباره عدم فراهم سازی منابع مالی برای تهیه سهمیه ایران از واکسن کرونا سازمان جهانی بهداشت در توییتر ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۰۸:۳۰   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در ماه های آینده ما به عنوان یکی از تولیدکنندگان واکسن کرونا در منطقه، چه برای داخل کشور و چه خارج از کشور با نظر سازمان بهداشت جهانی عمل می کنیم.
مشاهده نتایج بیشتر...