چهارشنبه ۱۳ مهرساعت ۰۹:۱۳Oct 2022 5
جستجوی پیشرفته

گیلانستان (gilanestan.ir)

  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از اضافه شدن بیش از 10 هزار و 800 تخت جدید بیمارستانی به بیمارستان های کشور خبر داد و گفت: بخش دولتی و خصوصی باید در کنارهم رشد کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۱:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان، از کاهش پنج تا 10 درجه ای متوسط دمای هوای استان از پنجشنبه خبر داد و گفت: به تدریج با نفوذ توده هوای خنک و شمالی شدن جریانات، شرایط برای بارندگی رگباری و رعد و برق مهیاست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
جانشین رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور گفت: امروز تمرکز دشمن، حملات سایبری بر دستگاه هایی است که ارائه کننده خدمات عمومی به مردم هستند تا از این طریق فشار را بر مردم مضاعف کند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۲۰:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس پیشین دانشگاه علوم پزشکی گیلان ضمن تشریح عملکرد دوران خدمتی خود، گفت: دکتر بالو- سرپرست دانشگاه، فردی پیگیر و پاک دست است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به نقش مهم اهالی فرهنگ و هنر در امیدآفرینی و نشاط جامعه اشاره کرد و گفت: امروز نیازمند تقویت انسجام ملی و امیدآفرینی هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت از سقوط و جان باختن چوپان 42 ساله به داخل یک معدن متروکه زغال سنگ در رودبار خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: افزایش درآمد و کاهش هزینه ها با توجه به کاهش پرداختی از سوی وزارت بهداشت باید در دستور کار علوم پزشکی گیلان قرار گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان حربه امروز دشمنان انقلاب و نظام را به راه انداختن جنگ شناختی و ادراکی برشمرد و گفت: جهاد تبیین برگ برنده مقابله با دسیسه های رسانه ای دشمن است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۹:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گیلان با تاکید بر اینکه در دانشگاه در حوزه جهاد تبیین باید اقدامات جدی انجام شود، گفت: اساتید و کارشناسان سیاسی باید تحلیل های درست را در اختیار قشر دانشجو قرار دهند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۲۱    
استان گیلان بعد از کردستان و تهران، در صدر استان های دارای اغتشاش آنهم از نوع بحرانی ( آتش زدن مسجد، آمبولانس، ضرب و شتم مامور پلیس و...) قرار داشت.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه مسیر نقد و اعتراض با آشوب متفاوت است، گفت: امنیت و آرامش مهم ترین خواسته مردم در کنار انتقاد به مسائل جاری کشور است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از کشف خودرو مرسدس بنز قاچاق در شهرستان رودبار خبر داد و گفت: راننده 42 ساله این خودرو برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۵۰   + ۱۶۱ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در مراسم دانش آموختگی نیروهای مسلح گفتند: در این حادثه ای که پیش آمد، دختر جوانی درگذشت که دل ما هم سوخت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی فومن از کشف 10 تن شن و ماسه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد و گفت: متهم 40 ساله به مراجع قضائی معرفی شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس اداره محیط زیست فومن از مشاهده یک قلاده خرس قهوه ای در منطقه جنگلی پایین تریشوم این شهرستان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
استاندار گیلان با بیان اینکه دانشگاه تنها در مسائل تخصصی، علمی و آموزشی خلاصه نمی شود بر ضرورت توجه ویژه به مباحث اجتماعی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی فومن، با بیان اینکه فیلم منتشر شده در فضای مجازی اساسا نادرست بوده است، افزود ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بندرانزلی گفت: تاکنون برای کسانی که موقوفات را تصرف غیر قانونی کرده اند چهار پرونده قضایی تشکیل و 10 فقره برگه اظهار نامه ارسال شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۲:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
سید امیر حسین علوی شهردار رشت گفت: هزار میلیارد ریال از اعتبارات تخصیصی سفر ریاست محترم جمهوری و وزیر کشور در بخش اعتبارات دولتی پسماند طی یک هفته جذب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان از امحای هزار و 150 تن انواع مواد مخدر صنعتی و سنتی در رشت خبر داد و گفت: این مقدار مواد مخدر از 18 باند قاچاق و توزیع کشف شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۲۲:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با تاکید بر اینکه افزایش قدرت نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه و جهان بین الملل منجر به نگرانی استکبار و صیهونیست شده است ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۹:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مبالغ لازم جهت خرید املاک و بحث تملک اراضی خیابان اقتصاد صورت پذیرفت و فرآیند بازگشایی این محور آغاز شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۴:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
استاد علوم سیاسی و روابط بین الملل دانشگاه گیلان با بیان اینکه برخی از سلبریتی ها با درک نادرست و جاهلانه زمینه به اشتباه افتادن بیشتر بدنه اجتماعی را فراهم کردند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گیلان از دستگیری 6 نفر از عاملان حمله به پلیس این استان طی اغتشاشات اخیر خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
بازآفرینی جداره و سردر ضلع شرقی بقعه منسوب به خواهر امام رضا(ع) درحال اجرا است. بقعه ای که مهمترین مرکز زیارتی رشت است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل تامین اجتماعی گیلان، بیش از نیمی از جمعیت استان گیلان را تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد: 170 هزار مستمری بگیر در استان داریم که 100 هزار نفر آنان بازنشسته هستند ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر گروه پزشکی انتقال خون گیلان از رشد 12.64 درصدی اهدای خون در استان گیلان خبرداد و گفت: در نیمه نخست امسال 44067 نفر در استان موفق به اهدای خون شده اند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر لزوم اجرای دقیق قوانین، برخورد با ساخت و سازهای غیرمجاز و تغییر کاربری ها از سوی دستگاه های متولی در استان تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
فرمانده نیروی انتظامی گیلان از شناسایی و دستگیری 11 نفر از اعضای یک شرکت هرمی در شهرستان املش خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۱۹   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان روند مناسب سازی اماکن عمومی استان را رضایت بخش ندانست و گفت: 50 هزار سالمند گیلانی تنها زندگی می کنند و نیازمند تکمیل و اجرای قانون جامع حمایت از سالمندان هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۲۱:۳۹    
فعال اقتصادی گیلان گفت: بالاترین مقامات اجرایی و نظارتی استان باید نسبت به مسایل بازار مرغ حساسیت نشان بدهند و به کمتر از حل پایدار رضایت ندهند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۸   + ۲۵ سایت دیگر  
روحانیون شیعه و سنی آستارا اغتشاشات اخیر در کشور را محکوم کرده و از تلاش شبانه روزی نیروهای امنیتی و انتظامی در جلوگیری از تحرکات دشمنان در این شهرستان تشکر کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
راه اندازی موزه های تخصصی در گیلان مرتب از سوی مدیران میراث فرهنگی وعده داده می شود ولی عمده ساختمان های تاریخی مطرح شده در تملک ادارات دولتی است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه دامداران گیلان گفت: اغلب دامداری ها در استان گیلان سنتی هستند و نیاز است برنامه ریزی های حمایتی از دامداران گیلانی منطبق با شرایط اقلیمی استان صورت گیرد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مشاور وزیر ارتباطات از اتصال بیش از 3400 خانوار به شبکه ملی اطلاعات در گیلان تا پایان سال جاری خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ورود 470 هزار خودرو به استان طی یک هفته گذشته و رشد 23 درصدی در مقایسه با مدت مشابه گفت: در این مدت 12 مورد فوتی ناشی از تصادفات جاده ای ثبت شده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
استاد دانشگاه گیلان ریشه آشوبات اخیر و اتفاقات رخ داده در برخی از دانشگاه های کشور را وجود جریان غرب گرا در بدنه دانشگاه ها دانست و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از کشف کالای قاچاق در حوزه لوازم بهداشتی و آرایشی و لوازم خانگی در چند روز اخیر و جریمه 2 میلیاردی متخاطیان این پرونده ها خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۹:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس مسائل سیاسی با بیان اینکه فتنه و آشوب ایجاد شده در کشور نشأت گرفته از یک جنگ ترکیبی است، گفت: هدف اپوزیسیون های خارج نشین در ایجاد فتنه در جمهوری اسلامی تجزیه این نظام مقدس است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
ناظر گمرکات گیلان گفت: صادرات کالاهای غیرنفتی از گمرکات گیلان از ابتدای امسال تا کنون نسبت به مدت مشابه سال گذشته 10 درصد افزایش داشته است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گیلان با اشاره به آغاز فصل صید ماهیان استخوانی از 22 مهر ماه گفت: 3700 صیاد در قالب پره های صیادی در این فصل فعالیت می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۱    
.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۲:۳۱    
با وجود فراخوان های متعدد گروهک های ضدانقلاب، اما دیگر شاهد حتی تجمعات کوچکی هم در خیابان های استان نیستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۱:۵۴    
در بیانیه انجمن اسلامی پزشکان گیلان آمده است: وزارت بهداشت فضا را برای ارتقای حوزه سلامت گیلان فراهم نموده است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
رزمنده دوران دفاع مقدس با اشاره به اینکه وارونه جلوه دادن دستاوردهای نظام و انقلاب حربه دشمن است، گفت: باید در جنگ روایت ها حضور فعال تری داشته باشیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حسن پیر اولیا به سمت معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به جوجه ریزی بیش از 10 میلیون جوجه در استان گیلان گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان گفت: در تابستان امسال از سه شنبه تا جمعه تعدادخودروهای ورودی به استان هر هفته به چهار میلیون می رسد و لذا گیلان فقط مربوط به مردم استان نیست و حتی در طول سال از اواسط هفته تا ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۰:۱۳   + ۲۲ سایت دیگر  
محمد بینا با حکم استاندار گیلان به عنوان سرپرست روابط عمومی و تشریفات استانداری گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۲۱ سایت دیگر  
مراسم معارفه تعدادی از مدیران مجموعه شهری به ریاست سید امیر حسین علوی شهردار رشت و با حضور مدیرکل حراست استانداری گیلان برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۳   + ۴۶ سایت دیگر  
طی ابلاغی از سوی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر حیدرعلی بالو به عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام روحانی ضمن اشاره به کینه توزی معاندان علیه امامت با تاکید بر اینکه دشمن از ولایت وحشت دارد گفت: مردم کسی را که در خط ولایت نباشد از قطار انقلاب پیاده می کنند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس ستاد کنگره شهدای گیلان با اشاره به آغاز برنامه های دومین کنگره شهدای گیلان از مردادماه امسال به مدت 18 ماه ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: برای بهره برداری از هشت کیلومتر باقیمانده آزاد راه قزوین- رشت نیازمند اعتبار 500 میلیارد تومانی هستیم.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
مراحل انجام ثبت جهانی شهر تاریخی ماسوله سالهای زیادی است که به طول انجامیده اما این روزها گیلان میزبان ارزیابان یونسکو برای بررسی آخرین وضعیت این شهر است.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان اعلام کرد: ورود مسافران به استان طی شش ماهه نخست امسال حدود 53 میلیون نفر برآورد شده که بیش از 42 میلیون نفر شب در اماکن اقامتی ثابت و موقت گیلان سکنی ...
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با سالروز شهادت هشتمین نور ولایت امام رضا (ع)، اجتماع عزاداران رضوی در جوار مسجد امام موسی کاظم (ع) سبزه میدان رشت برگزار شد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام در دیدار با شهردار رشت، پیشرفت پروژه های پسماند را مورد بررسی قرار داد.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) هوشیاری و حضور غیرتمندانه مردم گیلان در محکومیت اغتشاشات اخیر را موجب افتخار دانست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۷:۱۲    
خانواده شهید مدافع حرم سیرت نیا و رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات گیلان از جوان مجروح اغتشاشات عیادت کردند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۱:۱۲   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان آشوب های اخیر را یک حرکت سازمان دهی شده با عقبه زمانی طولانی دانست.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۲   + ۳۶ سایت دیگر  
همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، ارائه خدمات ناوگان اتوبوسرانی رشت در هفته نخست مهر ماه رایگان شد .
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری گیلان گفت: اوباشی که به مردم رحم نکرده و از تخریب اموال مردم و کشیدن چادر از سر زنان در انظار عمومی ابایی ندارند از مردم نیستند.
  ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
امام جمعه رشت گفت: مردم هوشیارانه و با بصیرت تمام، صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در میان آشوبگران دستگیر شده گیلان، 2 تبعه اروپایی دیده شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: با اقدام به موقع پلیس و همکاری خوب مردم 3 نفر از عاملان تیراندازی شناسایی و دستگیر شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گیلان گفت: با تمرین بازگشایی مدارس قبل از آغاز سال تحصیلی جدید، مدارس استان به پیشواز مهر رفتند تا آماده حضور پرشور دانش آموزان باشند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان، از مجازات قاطع تعزیرات حکومتی رودبار برای یک شرکت تولیدی مرغ به علت تقلب خبر داد و گفت: این شرکت به پرداخت بیش از 21 میلیارد ریال جریمه در حق دولت محکوم شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۱:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان گیلان گفت: ملت ایران اسلامی با دفاع مقدس به همه نشان دادند که هرگز از اعتقادات خود عقب نشینی نمی کنند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۳:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان از تخریب اموال عمومی و اموال شهروندان در اغتشاشات شب گذشته رشت خبر داد و گفت: در این اتفاقات آمبولانس اورژانس آتش زده شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۱۲:۳۲    
.
  ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۱:۳۲    
اغتشاشگران با به آتش کشاندن مسجد و خودروی آمبولانسی در سبزه میدان رشت، حجت را بر همگان تمام کردند!
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان، از درگیری قاچاقچیان چوب با ماموران یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گیلان در محدوده پلنگ پشت شهرستان شفت خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۳۲    
محمدصادق نیازمند از جوانان هیئتی و مذهبی شهر رشت با ضرب و شتم اغتشاشگران روانه بیمارستان شد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۳:۰۲   + ۵۹ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری 22 نفر از تخریب کنندگان اموال عمومی در رشت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون بندری و حوزه خزر سازمان منطقه آزاد انزلی از پهلوگیری بزرگترین محموله کانتینری از کریدور چین -قزاقستان با روش حمل و نقل ترکیبی به بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی گیلان از شناسایی و دستگیری 55 نفر از محکومان متواری در طرح عملیاتی یک روزه در گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان، با بیان اینکه در حوزه آموزش ابتدایی هیچ کمبود معلمی نداریم و هر کلاس همزمان با آغاز سال تحصیلی معلم خودش را خواهد داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل توسعه، تجهیز و نوسازی مدارس گیلان با اشاره به تحویل 14 واحد آموزشی جدید با 75 کلاس درس به آموزش و پرورش استان گفت: 40 درصد هزینه ساخت این مدارس توسط خیران تامین شده است.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اورژانس گیلان با اشاره به برخورد دو خودروی سمند و پژو گفت: بر اثر این حادثه پنج نفر مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به آزادسازی بیش از 14 هزار متر مربع از اراضی ملی در رستم آباد رودبار گفت: دو نفر با تشکیل پرونده برای طی کردن مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت با اشاره به اینکه علوی با حکم قاضی به طور موقت در شهرداری حضور دارد، گفت: به دنبال ثبات مدیریتی هستیم و از رأی خود در دادگاه دفاع می کنیم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اورژانس گیلان از انتقال هوایی مصدوم 53 ساله در ارتفاعات بره سر خبر داد و گفت: این فرد بر اثر سقوط از درخت به شدت مصدوم شده بود.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان با اشاره به خدمات رسانی 149 شرکت حمل و نقل مسافری به زائران اربعین گفت: چهار هزار و 500 زائر گیلانی به استان بازگشته اند.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۲:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به ورود بیش از 460 هزار خودرو در شش روز گذشته به این استان گفت: در مقایسه با سال گذشته رشد 77 درصدی داشته ایم.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار گیلان با واکس زدن کفش مردم به زائران امام حسین(ع) دقایقی خدمت کرد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد اربعین گیلان، با بیان اینکه 65 درصد زوار استان با خودروهای شخصی تا مرز عراق جابجا شدند، گفت: بدون خودروهای شخصی امکان جابجایی زوار با ناوگان حمل و نقل عمومی وجود نداشت.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان تشدید و تقویت نظارت بر فعالیت عطاری ها و بازار سیاه داروها و قرص های روانگردان را از جمله ضروری ترین اقداماتی دانست که می تواند نقش چشمگیری در کاهش دسترسی جوانان و ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اورژانس گیلان با بیان اینکه کاروان اعزامی اورژانس استان تا بازگشت کامل زائرین از کشور عراق جهت ارائه خدمات فوریت های پزشکی در مرز خسروی حضور خواهد داشت ...
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
صف های طولانی و تعطیلی های خودسرانه نانوایی ها در انزلی معضلی است که به آسیب شناسی و تدبیر متولیان ذی ربط نیاز دارد.
  ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۲۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
برای دومین سال متوالی پویش نذر آزادی اربعین با محوریت خبرنگاران گیلانی برای آزادی زندانیان استان انجام می شود.
مشاهده نتایج بیشتر...