یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۱۸Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

گیلانستان (gilanestan.ir)

  ۱۶ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نازنین ملایی با کسب رتبه سوم در مرحله یک چهارم نهایی به نیمه نهایی مسابقات قایقرانی روئینگ تک نفره زنان المپیک 2020 توکیو راه یافت.
  ۹ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی بدلیل ابتلا به ویروس کرونا ساعتی پیش درگذشت.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۸:۰۷   + ۳۲ سایت دیگر  
تعطیلی 6 روزه تهران و البرز موجی از مسافر را روانه گیلان کرد، مسافرانی که بی توجه به محدودیت ها، با کرایه خودرو به قیمت های گزاف، در پی خوشگذرانی های مرگ آفرین هستند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده رشت و خمام در مجلس با اشاره به آلودگی محصولات کشاورزی مناطق فخب و سیاه اسطلخ به دلیل ورود فاضلاب، گفت: برای رفع این مشکل باید اقدام اساسی انجام شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۳۷   + ۱۳ سایت دیگر  
در مراسمی سرهنگ دوم مهدی پارسا به عنوان معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه قدس گیلان منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ررسی ها نشان می دهد عوامل طبیعی، انسانی و همچنین اعمال سیاست های نا به جا تالاب انزلی را رو به سوی نابودی کشانده است هرچند باید به تلاش های آبخیزداری در جهت احیا آن خوش بین بود و دولت را همراهی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام عادلی با بیان اینکه 14 موضوع محوری برای برنامه های فرهنگی ائمه جمعه تعیین شده است از تدارک و اجرای 25 برنامه در گرامیداشت سالروز اقامه اولین نماز جمعه در تهران در سراسر گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اهمال کاری همه جانبه در مقوله عفاف و حجاب امری است که بسیاری از تحلیلگران مذهبی و اجتماعی به آن تاکید دارند و معتقدند هنوز که هنوزه بعد از 42 سال از پیروزی انقلاب اسلامی تولید پوشاک اسلامی-ایرانی به ...
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۵۲    
مدیر کل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به تأکیدات معصومین در زمینه اطعام در روز غدیر، گفت: باید این سنت حسنه در میان مردم احیا ، ترویج و تبلیغ شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون درمان علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه تعداد بستری های روزانه کرونا در استان صعودی است، گفت: رعایت پروتکل ها همچنان زیر 50 درصد بوده که نگران کننده است.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر زراعت جهاد کشاورزی گیلان با اشاره به خوشه دهی 90 درصد شالیزارهای استان و رسیدگی دو درصد مزارع، گفت: 75 درصد شالیزارهای گیلان با کمباین مخصوص برنج برداشت می شود.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
دادستان آستارا خبرداد: عاملان رفتار خودسرانه مردم با یک متهم در آستارا تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۴۶    
برای افتتاح استودیو در صدا و سیمای مرکز گیلان این همه مسئول کشوری و استانی حضور داشتند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رییس سازمان صداوسیما با اشاره به اینکه گیلان نخستین استان کشور است که کل چرخه در آن HD می شود، گفت: این آغاز حرکت در مسیری جدید و متنوع برای صدا و سیما کشور است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۰۶    
حدودا یکصد نفر برای تصدی استانداری گیلان اعلام آمادگی کرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
143 کانتینر آب ثابت توسط سپاه استان گیلان امروز به خوزستان ارسال شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۷:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
امیرسرلشکرخلبان شهید حسین فرزانه، جوان ماسالی که در 31تیر1367 به درجه رفیع شهادت نائل آمد آخرین شهید هوانیروز ارتش جمهوری اسلامی ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به حجم بالای ورود مسافر به حوزه استحفاظی استان، گفت: از ابتدای اجرای محدودیت ها روزانه 700 خودرو در ورودی های استان اعمال قانون می شوند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
میزان حجم ورودی احتمالی مسافر به گیلان منجر به ایجاد نگرانی در بین مردم این استان و کادر درمان شده است زیرا سوغاتی مسافر به استان های شمالی در این مدت تنها کرونا بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس مجمع نمایندگان گیلان در واکنش به فساد در ادارات استان گفت: برخی از مدیران موجبات وهن در نظام اسلامی را فراهم می آورند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۲۲:۰۹    
این خطر و بلیه (سهم خواهی) در حقیقت همان عامل سقوط و شکست دولت علوی و حاکمیت امیرالمومنین علی علیه السلام نیز بوده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
میزان اثرگذاری برخوردهای قهری با بدحجابی یا بی حجابی امری است که به عقیده بسیاری از تحلیلگران باید مورد واکاوی قرار گیرد از طرفی مشاهده می شود برخی دستگاه ها هنوز که هنوزه تکلیف خود در مورد ترویج ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۱۷ سایت دیگر  
یک فوق تخصص ریه، به افراد توصیه کرد مصرف ویتامین ها به ویژه ث و د را فراموش نکنند و متذکر شد: مصرف ویتامین به ویژه در کودکان نوعی پیشگیری از ابتلاست.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی گیلان گفت: 47 گروه ثابت و سیار برای نظارت بر ذبح گوسفند در عید سعید قربان در سراسر استان گیلان حضور دارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
تعطیلات شش روزه استان های تهران و البرز و سرازیر شدن مسافران به گیلان موجب نگرانی مردم و مسئولان حوزه بهداشت و درمان این استان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
اسناد باستان شناسی خبر از رد پای رومیان باستان در گیلان می دهد و توجه به این موضوع بسیار مهم، ما را به نتایجی می رساند که نمی تواند بی ارتباط با کهن دژ سَکسار گیلان باشد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
محمود باقری طی صدور حکمی به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل بازرسی منطقه آزاد انزلی منصوب شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
زمان نشان خواهد داد که در مقطعی بسیار بسیار حساس که یک عده دُگم فکر می کردند آقای ظریف با توانمندی اش توانست در عرصه بین الملل حضور یابد و به عنوان یک وطن پرست واقعی از کشورش دفاع کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
رؤسای کارگروه های تخصصی شورای مدیریت آموزش عالی دانشگاه های استان گیلان طی احکام جداگانه ای منصوب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهور گیلان با اشاره به ارسال لیست افراد مبتلا به کرونا از سوی وزارت بهداشت به ناجا، گفت: پلیس راهور در صورت مشاهده افرادی که قرنطینه را رعایت نکرده اند، اعمال جریمه می کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
معاون فناوری اطلاعات و برنامه ریزی دادگستری استان گیلان از راه اندازی نوبت دهی اینترنتی واحدهای اجرای احکام مدنی و کیفری محاکم قضایی استان گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی گیلان، با بیان اینکه 40 هزار خانوار از خانوارهای تحت پوشش بهزیستی مستمری دریافت می کنند، افزود: همچنین حدود 10 هزار خانوار در نوبت دریافت مستمری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
حیدر زاده از بستری 158 بیمار کرونایی جدید در گیلان خبر داد و گفت : حال 107 بیمار کرونایی وخیم بوده و در بخش مراقبت های ویژه بستری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان، با بیان اینکه راه اندازی کوله های کتاب در روستاهای فاقد کتابخانه به یکی از اصلی ترین وظایف مجموعه کتابخانه های عمومی تبدیل شده است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به جمع آوری نذورات هفت میلیارد تومانی در عید قربان سال گذشته، گفت: امسال نیز آماده دریافت کمک خیران و نیکوکاران گیلانی در عید قربان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
فعالان اجتماعی انزلی با جمع آوری امضاء از مردم خواستار رسیدگی به مشکلات روستای خمیران از توابع بخش مرکزی این شهرستان شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان تالش در مجلس شورای اسلامی با درخواست از مجلس در خصوص احضار وزیر نیرو به مجلس گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نانوایان گیلان با توجه به شایعات افزایش قیمت نان در گیلان گفت: قیمت نان در گیلان هیچ گونه افزایشی نداشته و قیمتی که در فضای مجازی و رسانه ها منتشر شده مربوط به استان تهران است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
شهردار رشت خبر داد: راه اندازی فاز تکمیلی آب نمای موزیکال بوستان ملت در عید سعید غدیر
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
قائم مقام دفتر شورای نگهبان در گیلان، با بیان اینکه شورای نگهبان برای اظهارنظر درباره طرح ها و رد یا تایید لوایح دو شاخص قانون اساسی و شرع را در نظر می گیرد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
کمبود مرتع برای چرای دام، افزایش قیمت نهاده های دامی و علوفه و در مقابل نرخ پایین دام زنده و تولیدات دامی اصلی ترین مشکلات پیش روی دامداران است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
احمدی سنگری سهم گیلان را از مراکز درمانی و بیمارستان های تامین اجتماعی ناچیز خواند و گفت: در همین استان همجوارمان یعنی مازندران پنج بیمارستان تامین اجتماعی وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به تناسب کوهستانی و پرشیب بودن بخش قابل ملاحظه ای از سطح استان گیلان، بیش از نیمی از حوزه های استان، سیل خیز هستند و بر اساس سیل های به وقوع پیوسته، مناطق شرقی و مرکزی، بیشتر در معرض خطر قرار دارند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تشریح انتظارات خود از وزیر دادگستری دولت رییسی از وی خواست که به کاهش اطاله دادرسی در محاکم کمک کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
کارگران سد شفارود پس از چهار ماه عدم دریافت حقوق و پرداخت حق بیمه دست به تجمع اعتراضی در مقابل فرمانداری رضوانشهر زدند ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه در حال حاضر روزانه 10 تا 15 هزار دُز واکسن در استان تزریق می شود، گفت: ظرفیت افزایش این میزان به 20 هزار دُز در روز نیز وجود دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
عضو هیات علمی گروه مهندسی آب دانشگاه گیلان گفت: مقابله با کم آبی صرفا با مدیریت کمیت آب راه به جایی نمی برد بلکه باید در خصوص کیفیت آب نیز برنامه ریزی کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
رمضانپور نرگسی با بیان اینکه شهردار رشت در چند ماهه اخیر چهره رشت را به بهترین نحو ممکن تغییر داده است گفت: امیدواریم در آینده هم ایشان در همین سمت ابقا شوند و بتوانند کارهای مفید خود را پیگیری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان گفت: متهم 25 تن نهاده های دامی در رشت به پرداخت 928 میلیون ریال جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
منتخب شورای ششم رشت گفت: اگر بخواهیم رشت را به جایگاه اصلی خود برگردانیم لاجرم باید از شخصیت هایی همچون مهندس سعید محمد که قطعا برای رشت بزرگ آورده خواهد داشت استفاده کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۱:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان گفت: با تشدید محدودیت های تردد از 15 تیرماه هزار و 500 خودروی غیربومی در پی مسافرت به گیلان اعمال قانون شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان با اشاره به صدور پروانه بهره برداری برای 54 واحد صنعتی، گفت: در مقایسه با سال گذشته شاهد رشد 63 درصدی هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان با تأکید بر تأثیرات استفاده از زبان روز برای تبلیغ حجاب، گفت: باید برای فضای مجازی با موضوع حجاب تولید محتوا کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰    
معاون اجتماعی ستاد امر به معروف گیلان با اشاره به تأثیر برخورد قهری در مبارزه با بدحجابی، گفت: برای رعایت حدود اسلامی در جامعه ناگزیر به استفاده از این نوع برخورد هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
بنای تاریخی اداره نوغان لنگرود به تازگی توسط شورای ثبت میراث فرهنگی کشور، در فهرست آثار ملی ثبت شد، اما مرمت و تغییر کاربری این ساختمان تاریخی که در مالکیت اداره نوغان شهرستان لنگرود قرار دارد ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه از آغاز واکسیناسیون تاکنون 322 هزار دوز واکسن وارد استان شده است، گفت: تاکنون 295 هزار دوز تزریق شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد گیلان، گفت: به مناسبت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت زهرا (س)، 135 فقره کمک هزینه ازدواج به افراد تحت پوشش کمیته امداد گیلان اعطا شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
روستای مراددهنده لاهیجان از روستاهای درگیر با بحران کم آبی است و به گفته شالیکاران این روستا مسئولان تاکنون اقدامی برای حل این مشکل نداشتند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
واگذاری رایگان 10 سیم کارت به یک نفر در برخی از مناطق به ویژه روستاها در کنار پاسخ به نیازهای مشترکان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی با اشاره به افزایش 25 درصدی حقوق معلمان با اجرای لایحه رتبه بندی فرهنگیان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
بررسی ها نشان می دهد به علت گم بودن حلقه های فرهنگ عفاف و حجاب، فعالیت مزون های بعضا زیرزمینی، بی توجهی به حوزه مد و طراحی پوشاک اسلامی و ده ها مورد دیگر یک بانوی عفیفه ایرانی حتی برای خرید یک لباس ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
بابایی پور با اشاره به برگزاری حداقل 15 جشن عید غدیر در هر شهر استان با رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی، گفت: جشن های امسال دهه امامت و ولایت ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۸:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت : از ابتدای امسال تاکنون با اجرای محدودیت های کرونایی ، 38 هزار و 700 دستگاه خودرو اعمال قانون شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۳۳ سایت دیگر  
قائم مقام دبیر شورای نگهبان با نامه ای به وزیر کشور انتخابات میان دوره ای مجلس در آستانه اشرفیه را تایید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به ادامه استقرار هوای خنک در استان، گفت: بارش باران تا روز شنبه در گیلان ادامه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۷:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
دادستان رودبار از تشکیل پرونده برای یکی از مدیران ارشد گیلان در ماجرای رانش زمین در روستای خِرشک خبر داد و گفت: میزان خسارت در بخش منازل بیش از 3 میلیارد تومان است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
معاون درمانی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه 470 بیمار کرونایی در بیمارستان های استان بستری هستند، گفت: حضور مسافر تهدیدی است و گیلانیان باید از پذیرش مسافر جدا خودداری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
شهر صنعتی رشت به عنوان یکی از پنج شهر بزرگ صنعتی کشور این روزها علیرغم مزیت ها و توانمندی های قابل توجه به کانون شائبه برانگیزی برای اهالی رسانه و مسئولان شده در حالی که این شهر صنعتی با سرمایه گذاری ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۴ - ۱۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: طرح دوفوریتی الزام دولت برای پاسخگویی به نمایندگان مجلس در دستورکار مجلس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
غلامی با اشاره به همکاری متداوم امدادگران و بسیجیان با هم گفت: امدادگران همان بسیجیان صحنه امداد و نجات هستند که با جان و دل به آن ها خدمت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۱۵    
در این مکان ها اوج بی حجابی و فساد و بی بند و باری بسیار مشهود است و متاسفانه خبر چدانی هم از مسئولین امر به معروف و گشت ارشاد نیست!
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
در جلسه شورای شهر رشت از فعالیت 77 ایستگاه دوربین نظارتی در رشت از مجموع تعداد 110 ایستگاه های دوربین مورد قرار داد با شرکت فناپ تلکام خبر داده شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۸:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
فاضلی با بیان اینکه نباید در طرح اوقات فراغت از ظرفیت فضای مجازی غافل شد از آغاز طرح ویژه مسجد، مدرسه، تابستان در کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان خبرداد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
علیرغم یک دوره لغو واگذاری شرکت ایمن ترابر آریا از شرکت های تحت مالکیت مه آفرید امیر خسروی، این شرکت مجدداً در سایه از سکوت و احتمالاً غیرقانونی واگذارشده و فعالان حمل ونقل معتقدند دادستانی به عنوان ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اوقاف گیلان با اشاره به اجرای مانور سلامت در بقاع متبرکه استان، گفت: این مانور با هدف ترویج فرهنگ وقف در حوزه سلامت اجرا می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
معاون درمانی علوم پزشکی گیلان با اشاره به افزایش تصاعدی بیماران کرونایی در استان، گفت: هموطنان لطفا به گیلان سفر نکنید.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تأمین اجتماعی گیلان با اشاره به رشد 167 درصدی پرداخت مستمری این سازمان طی 14 ماه گذشته، گفت: این افزایش به دلیل تورم شدید موجود در جامعه کم رنگ است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: کیوی گیلان میوه صادراتی استراتژیک کشور محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
هواشناسی گفته طی امروز تا جمعه بارشها در استان شدت خواهند یافت و در پی آن اطلاعیه های هشداری نیز صادر کرده که این هشدار موجب آماده باش به دستگاه های اجرایی و کشاورزان شده است.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان با اشاره به بازدید از سه هزار و 278 واحد صنفی استان، گفت: 77 واحد صنفی به دلیل انجام تخلف پلمب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۳ - ۱۲:۰۰   + ۷ سایت دیگر  
دادستان مرکز استان گیلان گفت: با رصد اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج) باند بزرگ قاچاق سوخت در انزلی شناسایی و متهمان بازداشت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
22تیرماه، سالروز فتح تهران توسط مشروطه خواهان گیلانی است درحالیکه این استان هنوز فاقد موزه و مرکزی است که بتواند اسناد این مجاهدت ها را به نمایش بگذارد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
یک روانشناس، بالا رفتن آدرنالین را موجب کاهش اشتها دانست که موقتی است و گفت: بعد از کاهش آدرنالین، افزایش کورتیزول اتفاق می افتد و شروع به خوردن می کنیم، اما کاهش سوخت و ساز بدن ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کمبود نهاده های دامی و علوفه یکی از دغدغه های محوری دامداران سراسر کشور است، گفت: در نخستین هفته کاری مجلس ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۸:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
سالیان سال مادران ما با دندان گوشه آن را حفظ کردند و نگذاشتند از سرشان بیفتند، با آن جنگیدند، انقلاب کردند، شهید دادند و حالا به راحتی سُرش می دهیم به سمت غرب و غربگرایی...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی از برگزاری دعای پر فیض عرفه در همه شهرستان های گیلان در فضای باز و با رعایت پروتکل های بهداشتی خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار گیلان در دیدار با معاون اول رئیس جمهوری، اختصاص حداقل نیمی از درآمد فروش چوب سنواتی اراضی ملی به موضوع حفاظت و صیانت از جنگل های استان را خواستار شد.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شهردار رشت با بیان اینکه خدمات ارزنده سازمان فناوری اطلاعات شهرداری به خوبی دیده نمی شود گفت: سازمان فناوری اطلاعات یکی از آرام ترین، بی حاشیه ترین و کم توقع ترین سازمان های شهرداری رشت محسوب می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
محجوب از پخت و توزیع بیش از 5 هزار پرس غذای گرم به مناسبت عید غدیرخم در رشت خبر داد و گفت: بیش از 300 بسته معیشتی نیز بین نیازمندان شهر رشت توزیع می شود.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل مرکز خدمات حوزه های علمیه اگیلان با تأکید بر لزوم پرهیز از تجویز نسخه واحد برای مبارزه با کرونا برای همه استان ها، گفت: ستاد مرکزی باید تنها روی فعالیت های استانی نظارت کند.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
در روزهایی که موج پنجم کرونا در کشور شروع و مسؤولان بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به رعایت دستورالعمل های بهداشتی تاکید و کادر درمان روزهای سختی را سپری می کنند ولی کماکان سواحل گیلان روز به روز ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
شهرداری آستارا که موفق شده بود عنوان قهرمانی نیم فصل را کسب کند، با پیروزی پر گل برابر گل ریحان سقوط کرده از قعر جدول گریخت.
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۷:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام علیزاده با اعلام معرفی هیئت امنای امامزاده ابراهیم(ع) شفت گفت: گیلان به برکت مزار امامزادگان و بقاع متبرکه یکی از قطب های مذهبی کشور است
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گیلانستان، شهر ساحلی چاف در بخش مرکزی شهرستان لنگرود به دلیل وجود مزارع ساحلی و حاصلخیز، قطب کشت هندوانه در گیلان است ...
  ۱۴۰۰/۰۴/۲۱ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
محیط زیست و زندگی اهالی برخی نواحی منطقه دیلمان شهرستان سیاهکل به دلیل فعالیت کارخانه سیمان در این منطقه دچار آسیب شده و بسیاری از پوشش های گیاهی و کشاورزی از بین رفته است.
مشاهده نتایج بیشتر...