جمعه ۲۴ اردیبهشتساعت ۰۵:۰۷May 2021 14
جستجوی پیشرفته

گیلانستان (gilanestan.ir)

گیلانستان 1 فروردین 1398 گیلانستان 30 اسفند 1399 گیلانستان 31 فروردین 1400 گیلانستان 1 اردیبهشت 1400 گیلانستان 2 اردیبهشت 1400 گیلانستان 3 اردیبهشت 1400 گیلانستان 4 اردیبهشت 1400 گیلانستان 5 اردیبهشت 1400 گیلانستان 6 اردیبهشت 1400 گیلانستان 7 اردیبهشت 1400 گیلانستان 8 اردیبهشت 1400 گیلانستان 9 اردیبهشت 1400 گیلانستان 10 اردیبهشت 1400 گیلانستان 11 اردیبهشت 1400 گیلانستان 12 اردیبهشت 1400 گیلانستان 13 اردیبهشت 1400 گیلانستان 14 اردیبهشت 1400 گیلانستان 15 اردیبهشت 1400 گیلانستان 16 اردیبهشت 1400 گیلانستان 17 اردیبهشت 1400 گیلانستان 18 اردیبهشت 1400 گیلانستان 19 اردیبهشت 1400 گیلانستان 20 اردیبهشت 1400 گیلانستان 21 اردیبهشت 1400 گیلانستان 22 اردیبهشت 1400 گیلانستان 23 اردیبهشت 1400 
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
گیلانیان با توجه به تجربه برجام که شروط رهبر معظم انقلاب اسلامی در آن اعمال نشد، نگران فرآیند و محتوای مذاکرات محرمانه وین بوده لذا با امضای طوماری بعد از نماز عیدسعید فطر نگرانی خود را از فرایند و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه پیام نور گیلان از تغییر تاریخ امتحانات الکترونیکی پایان ترم نیمسال 1400-1399 این دانشگاه خبر داد و گفت: آزمون های پایان نیمسال دانشگاه پیام نور بدون تغییر در ترتیب برگزاری آن ها ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۱:۲۷   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان از برخورد قاطعانه با عوامل تعرض با خبرنگاران در شفت خبر داد و گفت: با توجه به زایش طبیعت در فصل بهار ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
سرهنگ حمید رضا فیضی با حضور مسئولان استانی و شهرستانی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان فومن معرفی شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به آغاز انتفاضه جدید جوانان فلسطینی اشاره کرد و گفت: مقاومت در دنیای اسلام پاسخ داده و افول صهیونیست های غاصب در حال تحقق است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری رشت در حالی تلاش دارد با جذب سرمایه گذاران بازارچه های رشت را دوباره به رونق بیاندازد که هدف اصلی احداث آن هاساماندهی دستفروشان هیچگاه محقق نشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به اینکه ایجاد شور انتخاباتی اولویت و رسالت همه مسئولان است، گفت: برگزاری انتخابات پرشور آبروی نظام را حفظ و تقویت خواهد کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل انتقال خون گیلان با اشاره به ورود به فصل بهار و افزایش بیماری فاویسم در استان، گفت: نیازمند اهدای همه گروه های خونی در گیلان هستیم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای شهر رشت گفت: اعضای شورای شهر رشت با تصویب کمک یک میلیارد تومانی به تیم پرهوادار و قدیمی شهر رشت موافقت کردند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۸:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی استاندار گیلان خواستار برخورد سازمان اطلاعات سپاه استان با برخی رسانه هایی شد که به دنبال تسویه حساب شخصی و بردن آبروی افراد رد صلاحیت شده هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا گیلان گفت: با اقدامات پیشگیرانه پلیس میزان جرایم سایبری در گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته 40 درصد کاهش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
کوچکی نژاد گفت: مجلس با همکاری و مشارکت دولت درصدد حمایت از بخش های کارگری و حذف قوانین زائد و دست و پاگیر این حوزه است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان، گفت: نماز عید سعید فطر با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در سراسر استان گیلان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به استقرار پلیس از ساعات ابتدای آغاز طرح ممنوعیت تردد در مبادی ورودی استان، گفت: دوربین های هوشمند نیز تخلفات را ثبت می کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
استودیوی کارگاه های تخصصی برخط اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان در آستانه عیدسعید فطر در رشت به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۳۹    
لازم است بعد از بازداشت شهردار شرق گیلان، این بار با باج بگیران و دلالان فسادساز پروژه های آن شهرداری نیز برخورد شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیر امور باغبانی سازمان جهاد کشاورزی گیلان از آغاز برداشت گل محمدی از باغ های این استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مراسم بزرگداشت دوازدهمین سالگرد ارتحال آیت الله العظمی محمدتقی بهجت فومنی (ره) در فضای مجازی برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
علی علیزاده طی حکمی به عنوان سرپرست انجمن بوکس کارگری استان گیلان منصوب شد
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
21اردیبهشت ماه سالروز شهادت دکتر حشمت طالقانی یکی از مبارزان جنبش جنگل است. بنای یادبود این شهید 90درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی سنگ مزار وی توسط یکی از خطاطان بنام حکاکی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
تأخیر 10 ساله در اجرای پروژه آسفالت جاده روستای خنفچه شهرستان رشت موجب گلایه اهالی روستا شده و در این شرایط هیچ مسئولی پاسخگوی این مطالبه به حق نیست.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه لاهیجان درخواست زوج های جوان از دفتر امام جمعه برای تهیه کانکس را بسیار شرم آور و زیبنده شهری مثل لاهیجان ندانسته و معتقد است اگر مسؤولان در شهرستان لاهیجان فکری نکنند بخشی از لاهیجان در ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان: با توجه به شرایط خاص کشور ناشی از همه گیری بیماری کرونا، کمیته امداد استان با فراهم کردن زیرساخت های الکترونیکی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
روز گذشته خبری مبنی بر پرداخت 400 میلیارد ریال تنخواه برای اجرای طرح های اولیه تأمین آب کشاورزی و آشامیدنی گیلان از سوی سازمان برنامه بودجه کشور امید را برای حل مشکل کم آبی کشاورزان زنده کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به بستری شدن 90 بیمار کرونایی در 24 ساعت گذشته در مراکز درمانی گیلان گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به افتتاح دومین کتابخانه ویژه مادر و کودک استان، گفت: راه اندازی این کتابخانه در بافت های پرجمعیت گیلان در دستور کار است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
محمدرضا احمدی نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام طی تذکری در صحن مجلس گفت: این اظهارات دل مردان میدان و روزهای سخت را به درد آورده و نگران کرده است ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
با پیگیری های نماینده عالی دولت در گیلان و در دیدار با رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ، دستور پرداخت 400 میلیارد ریال تنخواه برای اجرای طرح های اولیه تأمین آب کشاورزی و آشامیدنی استان صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ورزش و جوانان گیلان، با اشاره به پنج سهمیه المپیکی استان، گفت: هم اکنون چهار سهمیه المپیک را کسب کردیم و طی این هفته نیز پنجمین سهمیه به آن اضافه خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۲۵ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گیلان گفت: عاملان ایجاد درگیری، قمه کشی و ضرب و جرح در یکی از روستاهای آستانه اشرفیه دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به شناسایی مواردی از کرونای جهش یافته هندی و آفریقایی در کشور، گفت: استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی تنها راه پیشگیری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
کارو حیادخت از نقاشان کشورمان است که نقاشی را کاملا خودآموخته فرا گرفته و ابداع کننده تکنیک و سبک مخصوص هم است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
محمد حسین واثق کارگرنیا گفت: ممانعت از سفر به گیلان در تعطیلات پیش روی عید فطر ، به دستور استاندار محترم گیلان ، تصمیمی درست و الزامی می باشد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون حفاظت و بهره برداری آب منطقه ای گیلان با اشاره به پیش بینی کاهش 80 درصدی آورد به هنگام سد سفیدرود در فصل بهار، گفت: کشاورزان برای جلوگیری از خسارت تقویم زراعی را رعایت کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
شهردار رشت برای هواداران تیم سپیدرود پیامی خوشحال کننده صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت با اشاره به عدم صدور برگه تردد سفر بین استانی و شهری در شهرستان رشت گفت: از 21 لغایت 25 اردیبهشت هرگونه تردد بین شهری در کشور و گیلان ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس با بیان اینکه با اعلام وزارت کشور دو دهستان بزرگ بخش مرکزی این شهرستان به بخش تبدیل شد ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به فعالیت دانشجویان بسیجی در راستای مطالبه گری از مسئولان گفت: در حوزه مشکلات کارخانجات و صنایع گیلان طرح هایی ارائه شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان از ممنوعیت تردد در ایام تعطیلات عید سعید فطر خبر داد ئ گفت: اگر خودروها در شهرهای قرمز تردد کنند، یک میلیون تومان و خودروهایی که در شهرهای نارنجی و زرد تردد داشته باشند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مدیر باغبانی سازمان جهادکشاورزی گیلان از آغاز برداشت ازگیل ژاپنی (انبه) از باغات استان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مسئول انجمن نجوم گیلان، با بیان اینکه 20 لغایت 26 اردیبهشت هفته جهانی ستاره شناسی است، گفت: انجمن نجوم ثاقب گیلان مانند سال های گذشته با مشارکت و همراهی اساتید نجوم و اعضای انجمن میزبان هفته جهانی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه سه نهالستان بزرگ گیلان را اختصاص به زراعت چوب دادیم و سالانه 500 هزار اصله نهال صنوبر تولید می کنیم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به بازگشت سامانه بارشی به استان از عصر امروز، گفت: با توجه به شرایط هشدار سطح زرد صادر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۸:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
این روزها با شیوع کرونا که اقبال به خریدهای اینترنتی افزایش یافته، بی حجابی و جولان پوشش های غیراسلامی در صفحات رسمی فروشگاه ها و استفاده ابزاری از زنان به یکی از معضلات اساسی جامعه در فضای مجازی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به لزوم تقویت تفکر بسیجی در جامعه، گفت: شرایط مشارکت حداکثری در انتخابات باید فراهم شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به نزدیکی ایام تعطیلات عید فطر، مردم گیلان نگران هجوم مسافران به استان خود هستند، ولی به گفته جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونای گیلان ورود خودورهای غیر بومی به استان ممنوع است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل شیلات گیلان از افزایش 43 درصدی تولید خاویار در گیلان خبر داد و گفت: پنج هزار و 451 کیلوگرم خاویار در استان گیلان تولید شده که از این میزان یک هزار و 140 کیلوگرم آن صادر می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
کتاب بیست و هفت روز و یک لبخند روایت زندگی نامه شهید مدافع حرم بابک نوری هریس به قلم بانو فاطمه رهبر منتشر و وارد بازار کتاب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان از افزایش تعداد حوزه های امتحانات نهایی در گیلان خبر داد و گفت: امتحانات دانش آموزان پایه های نهم و دوازدهم حضوری برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
18 کاندیدای میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر از سوی هیئت نظارت بر انتخابات تأیید صلاحیت شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان یکی از نیازهای جامعه را ارائه خدمات درمانی مناسب به مردم دانست و گفت: داروخانه های جمعیت هلال احمر علیرغم مشکلات فراوان در ایام کرونا به طور شبانه روزی فعال بوده و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۰    
جبهه پایداری استان گیلان قرار است در روزهای منتهی به انتخابات لیست خود را منتشر کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان با اشاره به افتتاح کتابخانه پروفسور مریم میرزاخانی صومعه سرا، گفت: این دومین کتابخانه ویژه مادر و کودک در گیلان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مدیریت کرونا گیلان با اشاره به تغییر رنگ بندی کرونایی و کاهش محدودیت ها، گفت: مشاغل گروه های یک، دو و سه در شهرهای نارنجی و زرد می توانند فعالیت خود را آغاز کنند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
کانون های خدمت رضوی آستان قدس رضوی گیلان با همکاری بنیاد کرامت رضوی در ایام ماه مبارک رمضان سفره مهربانی خود را در سراسر استان گشود و با اهدای کارت های هدیه و توزیع نان و اقلام معیشتی رأفت امام هشتم ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۱۶ سایت دیگر  
جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از معرفی عاملان درگیری بخش جوکندان شهرستان تالش به مرجع قضایی خبر داد و گفت: یکی از متهمان این پرونده در بیمارستان بستری است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی از افزایش دما طی امروز در گیلان خبر داد و گفت: از فردا سامانه خنک و بارشی به گیلان برگشته و دمای هوا بین 5 تا 10 درجه کاهش می یابد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
علیزاده در دیدار با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره انجمن تالاسمی استان گیلان بر توجه مسئولین در فراهم کردن امکانات درمانی مطابق با استاندارد های جهانی و همچنین تسهیلگری در ارایه دیگر خدمات رفاهی و ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، با اشاره به اینکه در طول سال 99، صادرات مجدد انجام شده در منطقه آزاد انزلی به 168 ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کاربرد پنجره های ارسی در معماری خانه های گیلان، برگرفته از معماری استان های مرکزی است. ولی اندک خانه های باقیمانده که دارای پنجره های ارسی هستند، یا متروک و تخریب شده و یا ارسی های آن فروخته می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به روند نزولی ویروس کرونا در استان، گفت: با توجه به شیوع نوع هندی و آفریقایی شهروندان باید این موضوع را جدی بگیرند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۰    
مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه لایحه کمک یک میلیارد تومانی شهرداری رشت به سپیدرود در شورای شهر رشت مصوب شده ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به مصدومیت شش بانوی شالیکار بر اثر برخورد صاعقه، گفت: یک نفر از بانوان به علت شدت مصدومیت جان باخت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۹ سایت دیگر  
مدیر عامل برق منطقه ای گیلان با اشاره به اینکه شرایط در تابستان امسال برای صنعت برق بسیار سخت است، گفت: مهم ترین اولویت، مدیریت استفاده بهینه از انرژی برق و ظرفیت ها برای زمان پیک است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۲:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
معاون هنری و سینمایی ارشاد گیلان با اشاره به تقویت محور فکری مقاومت در قالب هنر، گفت: نمایش مقاومت فلسطینیان با استفاده از ابزارهای هنری بر جامعه جهانی تأثیرگذارتر خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های رشت و خمام در مجلس شورای اسلامی قدس را نخستین کانون اعتقادی و الهی مسمانان دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مرادی بیمه محصولات کشاورزی را راهکاری برای کاهش تبعات ناشی از خسارت های احتمالی دانست و گفت: شالیکاران گیلانی تا پایان اردیبهشت ماه برای بیمه کردن محصولات خود فرصت دارند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گیلانستان، در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان و روز قدس، مردم روزه دار شهر رشت راهپیمایی خودرویی برگزار کردند و ضمن انزجار از اقدامات رژیم کودک کش رژیم صهیونیستی خواستار آزادسازی قدس شریف شدند ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
موج چهارم کرونا همچنان در گیلان پیش روی می کند و 620 بیمار کرونایی در حال حاضر در بیمارستان های استان بستری هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان مذاکره تا جایی که ذلیل شویم را دور از معارف قرآن و دین عنوان کرد و گفت: پیام استقامت رمز ماندگاری کربلا در مقابل دشمنان خدا است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به کشف و ضبط 200 کیلوگرم انواع مواد مخدر در استان طی سه روز گذشته، گفت: 15 نفر دستگیر شدند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
امیدها برای نجات رودخانه های آلوده رشت در سایه همکاری شهرداری این شهر با قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا(ص) نقش بر آب شد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
میزان درصد سوختگی حسن آقا 95 درصد بود و آتش صورت زیبایش را هم از وی گرفت ولی آن چیزی که امروز از این معلم فداکار به یادگار مانده و قطعاً از یاد آن 33 دانش آموز گرفتارشده در حریق نمی رود سیرت زیبایی ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۸:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان گیلان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی قدس : پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (رحمت الله علیه) علاوه بر دستاوردهای عظیم داخلی برای ملت انقلابی و مبارز ...
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت گفت: فرماندار رشت در ابتدای فصل وعده هایی داد اما 2 ماه است که حتی جواب تلفن ما را نمی دهد و ما را تنها گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان گفت: نماز جمعه فردا در رشت همراه با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و پذیرش محدود نمازگزاران اقامه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۷:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نزدیک بودن ایام تعطیلات عید فطر به دغدغه مردم و مسؤولان وزاررت بهداشت در گیلان تبدیل شده و انتظار مردم این استان از ستاد ملی و استانی مدیریت و مبارزه با کرونا اعمال محدودیت های سفر به گیلان است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به مشکلات استان گیلان در حوزه کارخانجات و واحدهای تولیدی تعطیل شده گفت: پشت صحنه تعطیلی کارخانجات و بیکاری 150 هزار کارگر گیلانی باید پیگیری قضایی شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۱۰    
این مسابقه که در سایه بی تدبیری مسئولان مربوطه انجام شده است سعی در عادی سازی شرایط کنونی و آسیب رساندن به سلامت شرکت کنندگان دارد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۲:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
شهردار رشت در جلسه ستادی عصر امروز تاکید کرد: تا زمانی که مسئولیت داریم باید با جان و دل کار کنیم و فرصتی برای توجه به حاشیه ها نداریم.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۵۵    
دو عضو برکنار شده هیئت نظارت بر انتخابات انزلی گفتند سکوت ما تنها برای جلوگیری از تنش در شرایط حساس کشور است اما آگاه باشید که برخی افراد سابقه دار در حال ورود به انتخابات شورای شهر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به معوقات دولت در پرداخت بدهی بانک ها گفت: مطالبات بانک ها از دولت پایه پولی کشور را افزایش داده و سبب ناترازی در ترازنامه بانک ها می شود .
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ابراهیمیان از برگزاری مانور رسانه ای به حمایت از مردم مظلوم فلسطین همزمان با روز قدس در گیلان خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۷:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
اکبرنژاد از صادرات 70درصدی گوشت بوقلمون گیلان به دیگر استان ها خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل هوانشاسی گیلان با اشاره به آغاز فعالیت سامانه بارشی از در استان، گفت: سامانه خنک و بارشی تا اوایل هفته آینده در گیلان فعال خواهد بود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
جانشین رئیس ستاد مقابله با کرونا گیلان گفت: با توجه به تغییر رنگ بندی شهرهای استان گیلان محدودیت های کرونایی با توجه به رنگ بندی جدید اعمال می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۶:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
محمد محبتی رییس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت عملکرد یکساله این سازمان را تشریح کرد
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات گیلان گفت: پروژه های نرم افزاری حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات پس از بررسی و برطرف شدن مشکل تسهیلات کم بهره دریافت می کند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۳:۵۶    
عده ای از مدیران شهرداری رشت به نوعی عضو ستاد برخی کاندیداهای انتخابات شورای شهر شده اند.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
جنگل گیسوم یکی از زیباترین مناطق دیدنی گیلان است که ریخت و پاش زباله گردشگران موجب زشتی برخی از مناظر آن شده است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
هرسال اردیبهشت ماه، درختان نارنج باغ های مرکبات شکوفا می شود. تهیه مربای بهارنارنج، دمنوش و عرقیات بهارنارنج موجب افزایش اشتغال خانگی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به پایین بودن میزان رعایت دستور العمل های بهداشتی در استان، گفت: با وجود تغییر رنگ شهرها، خطر کرونا همچنان باقی است.
  ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی اهل بیت (ع) با اشاره به اینکه قلب یکی از موارد مهم در حوزه اخلاق، سلوک و عرفان، گفت: قلب مرکز فرماندهی، مدیریت و هدایت انسان ها است
مشاهده نتایج بیشتر...