جمعه ۰۹ آبانساعت ۰۲:۲۴Oct 2020 30
جستجوی پیشرفته

گیلانستان (gilanestan.ir)

  ۸ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لنگرود از شناسایی و کشف یک انبار لوازم خانگی احتکار شده به ارزش پنج میلیارد ریال توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان خبر داد.
  ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
آیین تودیع و معارفه شهردار رشت برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تغییرکاربری باغ های کیوی در بخش چابکسر شهرستان رودسر و تولید شمشاد برای دیگر استان ها و خارج از کشور موجب شده فعالان فرهنگی نگران خاک نباتی گیلان باشند که با فروش گلدان های شمشاد به دیگر استان ها می ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب گیلان گفت: با رضایت اولیای دم جوان 31 ساله از اجرای حکم قصاص نجات یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
باوجود قرعه کشی لیگ یک، هنوز هم اماواگرهایی درباره بودن یا نبودن تیم داماش در مسابقات این فصل وجود دارد و در حال حاضر نام تیم اروند کارون برای مسابقات اعلام شده و باید منتظر بود که در روزهای آینده و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان اهانت به مقدسات اسلامی را نشانه افول فرهنگ غربی دانست و گفت: نظام سلطه با اهانت به پیامبراکرم(ص) چهره واقعی خود را نشان داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۱:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: پایش سراسری دریای خزر با هدف جلوگیری از ساخت وسازهای غیرمجاز انجام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۸:۳۰   + ۱۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از دستگیری عامل اخذ تسهیلات 44 میلیارد ریالی با اسناد جعلی در شهرستان رشت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
این مطلب دهباشی جدای از آنکه با واکنش های تندی در فضای مجازی مواجه شد، از سوی خطبای برجسته با اسناد متقن رد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
تربه میراثی قوشه جد ، مزار دو تن از سادات منسوب به امام کاظم(ع) به نام های سید قطب الدین و سید فضل الله صفوی یکی از زیارتگاه های شهرستان تالش است که در سریال پس از باران سکانس هایی در آن فیلمبرداری ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
در جریان سفر یک روزه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به استان گیلان، تفاهمنامه همکاری بین این ستاد و استانداری گیلان امضا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس با اشاره به پیگیری مجلس از وزیر صمت برای ثبات بازار گفت: به وزارت صمت پیشنهاد داده شد تا برای کنترل قیمت ها و نظارت دقیق از نیروهای بسیج استفاده کرده تا آن ها در ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان به مناسبت آغاز هفته وحدت بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
گودرزوند چگینی با اشاره به زمزمه هایی در خصوص افزایش نرخ سود بانکی گفت: مجلس حمایت از تولید داخلی و زمینه سازی برای حمایت از این بخش را در دستور کار خود دارد و قطعاً اگر نرخ سود بانکی افزایش یابد به ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۱:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گیلان، ابعاد درگیری فیزیکی چند تن از همراهان بیمار با کادر درمان در بیمارستان پیروز لاهیجان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به عدم استقبال دانش آموزان گیلانی از کلاس های حضوری گفت: 30 درصد دانش آموزان مناطق روستایی گیلان امکان دسترسی به شبکه آموزشی شاد را ندارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: علیرغم رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی متأسفانه همچنان هفت تن از دانشجویان خوابگاهی و غیر خوابگاهی نیز مشکوک به بیماری کرونا هستند که تست از آن ها گرفته شده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۲۹ سایت دیگر  
در جریان سفر یک روزه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به استان گیلان از 26 داروی جدید تولیدشده توسط این ستاد رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت در حوزه اقتصاد و معیشت مردم، غیرکارشناسی و غیرمسئولانه عمل کرده است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس اتحادیه تالارداران رشت گفت: کرونا باعث شده که تالارداران رشت در آستانه ورشکستگی باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اینکه چرا رئیس جمهور به طور مستقیم در برابر فرانسه موضع گیری نمی کند مسئله قابل تاملی است. این سکوت متاسفانه در برابر اقدامات ضدایرانی فرانسوی ها وجود داشته است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان بسیج دانش آموزی گیلان با اشاره به عضویت 60 درصدی دانش آموزان این استان در این سازمان، گفت: بیش از هزار و 700 ویژه برنامه برای هفته بسیج دانش آموزی اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
طرح توسعه شرکت گلدشت افشره با سرمایه گذاری 10 میلیارد تومانی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) به بهره برداری رسید .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه چهره دروغین و تمدن وحشی غرب باید افشا شود، گفت: اقدام فرانسوی ها نشان دهنده استیصال نظام سرمایه داری در مقابل رشد اسلام است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه ادبیات پایداری در دوران دفاع مقدس به ثبات رسید، گفت: اندک بودن منابع چالش این حوزه است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل بهزیستی استان گیلان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بیش از 36 هزار کودک 3 تا 6 ساله تحت پوشش غربالگری بینایی در استان قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان گیلان از ممنوعیت شکار و توقف صدور مجوز شکار پرندگان در تالاب انزلی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۸:۳۰    
رئیس، نائب رئیس و دبیر مجمع کانون های فرهنگی و جهادی گیلان طی برگزاری انتخاباتی مشخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
زمانی که به مزار شهدا رسیدید اگر خوش شانس باشید و با سگ های ولگرد مواجه نشوید قطعاً با معتادانی روبرو خواهید شد که در پشت این گلزار با بلوک های سنگی دپو شده در آنجا برای خود محل استعمال مواد مخدر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
همیت لازم از سوی دستگاه های متولی در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای واگذاری ایران پوپلین دیده نمی شود و به نظر می رسد استان گیلان بار دیگر قربانی تصمیمات از راه دور برخی از متصلان به قدرت شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
سپاه قدس گیلان و کمیته امداد امام خمینی (ره) تفاهم نامه همکاری در قالب طرح های اشتغال زایی و حمایتی به ارزش بیش از 501 میلیارد ریال به امضا رساندند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
نماینده کانون پیشکسوتان باشگاه سپیدرود رشت معتقد است گروهی تلاش می کنند تحت هر شرایطی نفوذ خود را در سپیدرود حفظ کنند و این تیم زیر بلیت آنها باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
حکم “سید محمد احمدی” برای تصدی بر کرسی شهرداری رشت توسط وزیر کشور امضا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۶:۰۰    
ماموریت مشاوره ای هرمز ربانی در سازمان منطقه آزاد انزلی پایان یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
معاون اجتماعی سپاه قدس گیلان با اشاره به پیگیری و اراده تمام ارکان سپاه برای محرومیت زدایی گفت: مشکلات محلات محروم به صورت سازمانی و مردمی بررسی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان با اشاره به کمک شرکت های فناور برای هوشمندسازی پلیس گفت: 20 شرکت فناور در مرکز نوآوری صنایع خلاق گیلان فعالیت دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر ضرورت آشنایی مردم با مختصات مطلوب دینی اهل بیت، گفت: فضای فرهنگی برای حاکمیت نهضت مهدوی آماده سازی شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۰:۵۶   + ۳۵ سایت دیگر  
فرد هتاک به بانوی آمر به معروف و ناهی از منکر که در بوستان کشاورز به نزاع و درگیری پرداخته بود بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت، گفت: شهرداری ها علاوه بر فعالیتهای عمرانی نقش بسزایی در ایجاد سبک زندگی و الگوهای رفتاری شهروندان دارند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۸:۰۶    
مدیر عامل شرکت از شهری، قائم مقام از شهری ، از مجموع 6 معاونت 5 معاون از شهری و تنها معاون از حوزه روستایی نیز در شرف بازنشستگی بوده که قطع به یقین نفر جایگزین نیز از بخش شهری انتخاب میگردد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۷:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان در راستای تکریم از آمران به معروف و ناهیان از منکر از بانوی محترمه رشیدی که در بوستان کشاورز رشت مورد ضرب و شتم قرار گرفت، عیادت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به نقش مهم روحانیت در جلوگیری از تحریف انقلاب، گفت: تخریب چهره روحانیت نقشه دشمن است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۸:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
نماینده مردم رشت در مجلس گفت: رمز ماندگاری و تحقق امنیت پایدار، وجود قوانین مناسب و همکاری همه آحاد مردم برای اجرای آن است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
صبح امروز شهید فرمان پور یعقوب سرباز لشکر 21 حمزه نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران پس از 35 سال به خانه خود بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت با اشاره به نزاع دسته جمعی در مراسم عروسی در بخش لشت نشا این شهرستان، گفت: در این نزاع یک جوان 30 ساله به قتل رسید و سه نفر زخمی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی استان گیلان با تأکید بر لزوم توجه مسؤولان هوشمند سازی مرزهای کشور گفت: در صورت تحقق هوشمند سازی مرزهای کشور اشراف مرزبانان در منطقه بیشتر و امنیت به طور کامل در تمامی مرزهای خاکی و ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۳۴    
فارغ از این موضوع جالب است که برخی از مدیران شهرداری و برخی دیگر از اشخاص طی نشستی با اعضای شورای این تشکل، تفاهم نامه ها و وعده وعیدهایی رد و بدل نموده اند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف گیلان با اشاره به کمک بیش از دو میلیارد و سیصد میلیون تومانی خیرین گیلانی برای مبارزه با کرونا گفت: تهیه و توزیع پنجاه هزار پرس غذای گرم، توزیع حدود 20 هزار ملزومات بهداشتی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به افزایش ضریب امنیت عمومی استان گفت: پلیس گیلان در حوزه پیشگیری از جرائم رتبه نخست کشور را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۳۴    
سگ گردانی از منظر قانون به قلم یک دانشجوی دکتری حقوق و جرمشناسی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۰:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
با حضور معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کشور، سالن دفاع دانشکده علوم انسانی با نام شهید مدافع حرم “حامد کوچک زاده” نامگذاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۳۴    
نماینده رشت در مجلس نسبت به اجرای سند 2030 در تعدادی از مدارس ابراز نگرانی کرده و گفت: به هشدارهای رهبر معظم انقلاب توجه شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۴:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان ریشه کن کردن سگ گردانی از معابر عمومی را خواسته مردم مومن و نمازگزاران استان عنوان کرد و گفت: همه مردم باید آمر به معروف و ناهی از منکر باشند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
مدیران کل جدید مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و نیز فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری توسط استاندار گیلان منصوب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۹:۰۱    
آیا سگها باید حقوق داشته باشند و از حقوق شهروندی بهره مند شوند ولی دختران مظلوم و معتقدان به آیین اسلام باید مورد هجمه قرار گیرند ؟
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
صبح امروز طیبه بینا به مناسبت هفته دفاع مقدس با روسای نیروی انتظامی و پلیس راهور مناطق دو و سه به مناسبت هفته نیروی انتظامی دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سابق باشگاه داماش گیلان گفت: با پرداخت بدهی این باشگاه به فدراسیون، تیم فوتبال داماش جان تازه ای می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر برگزاری دوره های مبانی اندیشه های دینی گیلان با اشاره به برگزاری نخستین دوره طرح ولایت با این موضوع در استان، گفت: این دوره با حضور 46 نفر در استان گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از بستری 104 بیماری کرونایی جدید در گیلان خبر داد و گفت: موج سوم پاندمی کرونا در گیلان آغاز شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
پاکدل از نیاز فوری مراکز درمانی گیلان به خون و پلاکت گروه خونی Aمثبت خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۷:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
بیش از یک تن انواع مواد مخدر غیرقابل استحصال و غیردارویی امروز در رشت امحا شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مهدوی از برگزاری برنامه های مختلف از جمله جشن وحدت در سه شهرستان آستارا، تالش و رضوانشهر خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۳۱   + ۲۳ سایت دیگر  
معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان از کشف سه جسد در لنگرود خبر داد و گفت: قاتل دستگیر و علت قتل اختلافات مالی اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت معدن تجارت گیلان با تأکید بر اینکه فروش غیر از قیمت مصوب، تخلف است، گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار کشور و به تبعیت آن کارگروه تنظیم بازار گیلان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان گفت: امروز پلیس در خط مقدم نبرد با برهم زنندگان امنیت عمومی عملکرد هوشمندانه ای دارد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج سازندگی گیلان با اشاره به پایان مأموریت سپاه گیلان در ساخت مسکن سیل زدگان گلستان گفت: 87 واحد مسکونی اخیراً به صاحبان آن ها تحویل و بیش از 200 واحد نیز تعمیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۵    
زن هنجارشکن و سگ باز در حالی که به چادری ها و مقدسات فحش میداده، سر آن خانم را محکم به نیمکت میکوبد و به دستانش هم ضربه میزند!
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون گردشگری گیلان با اشاره به برخورد با 67 تور گردشگری غیر مجاز، گفت: با توجه به شیب صعودی بیماری کرونا در کشور و افزایش بیماران در استان گیلان، از صدور و هرگونه مجوز تورهای گردشگری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۷:۱۰   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری اجتماع بزرگ یوم الله 13 آبان در میدان شهدای ذهاب رشت، گفت: این مراسم با رعایت دستور العمل های بهداشتی برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان رشت از 2 برابر شدن آمار مبتلایان به کرونا در این شهرستان خبر داد و گفت: حضور مسافران در استان گیلان و شهرستان رشت این وضعیت را تشدید می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
هیئت رئیسه دانشگاه علوم پزشکی گیلان در بازدید از زیرساخت های بخش بهداشت و درمان شفت و نشست با مسئولان این شهرستان کمتر توسعه یافته ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه گیلان گفت: 55 درصد کشته شدگان حوادث جاده ای در استان گیلان مربوط به عابران پیاده و راکبان موتور سیکلت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از انتشار فراخوان دومین جشنواره سرود بچه های مسجد تحت عنوان سردار آسمانی خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
میثم کیانی فرد با کسب 5 رأی موافق اعضای شورای شهر به عنوان شهردار جدید صومعه سرا انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان با بیان اینکه امسال بیش از یک میلیارد تومان به مستمندان استان از محل موقوفات کمک شد گفت: 140 هزار عدد ماسک امسال در بقاع متبرکه استان تولید شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گیلان با اشاره به 20 طرح میراث فرهنگی گیلان که در انتظار ثبت ملی است گفت: ثبت جهانی ماسوله در اولویت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان گیلان، از اجرای طرح احسان سلامت با همکاری ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در قالب توزیع بسته های بهداشتی در بین دانش آموزان روستاهای استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به سیر صعودی کرونا در استان گفت: بیش از 400 نفر به زودی به حوزه بهداشت و درمان استان گیلان اضافه می شوند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: پیاده راه شهرداری رشت نیازمند حضور جدی نیروی انتظامی است و به گروه های امر به معروف و نهی از منکر اعلام کردیم در این زمینه با نیروی انتظامی همکاری کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در این ده تا دوازده سال، مسئله شهرستان شدن خمام محصولی جزء امروز و فردا شدن برای مردم نداشته است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
print
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۴:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
تست فنی print
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور، از امضای تفاهم نامه جهت تعیین 1500 مورد زمین برای تامین مسکن ایثارگران گیلان خبر داد و تصریح کرد: فرایند ساخت مسکن به زودی شروع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون علوم پزشکی گیلان، با بیان اینکه متاسفانه همشهری ها همچنان از زدن ماسک امتناع می کنند، گفت: از امروز برخوردهای جدی را آغاز خواهیم کرد و در اولین گام برخورد قهری با اصنافی خواهیم داشت که اقدام به ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس ستاد کنگره سرداران، امیران و 8 هزار شهید گیلان از شناسایی پیکر شهید گیلانی دوران دفاع مقدس پس از 35 سال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد دیه استان گیلان گفت: پویش مردمی آزادسازی زنان زندانی دارای جرائم غیرعمد با هدف کاهش آسیب های اجتماعی در گیلان اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۱:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان از افزایش دما در پی وزش باد گرم خبر داد و گفت: هوای استان از روز سه شنبه روند کاهش دما خواهد داشت و تا پایان هفته این جو در استان ماندگار است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۰۹:۴۵    
احتمالا ورژن جدید دکتر مصطفی سالاری انتصاب مدیران کراواتی در سازمان تامین اجتماعی در ماههای پایانی عمر دولت دوازدهم خواهد بود.
مشاهده نتایج بیشتر...