جمعه ۰۸ اسفندساعت ۰۱:۱۴Feb 2021 26
جستجوی پیشرفته

گیلانستان (gilanestan.ir)

  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه خمام گفت: بیش از 3 میلیارد و 600 میلیون ریال کمک های مردمی در خمام جمع آوری شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
یکی از 66 شرکت دانش بنیان و فناور فعال در گیلان شرکت آستان کیمیای گیل است که در سال 96 تأسیس و در حوزه های تولید نسل نوینی از شوینده های خانگی و صنعتی و خودرویی فعالیت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به احتمال گسترش کرونای انگلیسی در استان با توجه به بافتن دو مورد، گفت: شهروندان لطفا دورهمی نروید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان صومعه سرا با دستور به جهاد کشاورزی در خصوص کنترل بازار مرغ در شهرستان صومعه سرا گفت: مردم از نبود مرغ در صومعه سرا گلایه داشته و باید این امر بررسی و جهاد کشاورزی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اتاق اصناف گیلان با اشاره به اینکه تعطیلات بستگی به قرمز بودن رنگ شهر و استان داشته و مسؤولیت آن هم با ستاد ملی مقابله با کرونا است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به بارش شدید برف در ارتفاعات گیلان گفت: رانندگان تجهیزات زمستانی را به همراه داشته باشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
با وجود 203 مرغداری در شهرستان صومعه سرا، طی روزهای اخیر شاهد کمبود فروش مرغ در این شهرستان هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام مومنی گفت: عده ای قصد دارند تعابیر دینی را مصادره به مطلوب کرده و از آن به نفع خود استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضازاده از اجرای طرح عبادت و اعتکاف در منزل خبر داد و گفت: امسال به خاطر وجود بیماری کرونا امکان حضور در مساجد نیست و مردم می توانند در پویشی تحت عنوان فرصت انس مراسم اعتکاف را در منازل ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۵ سایت دیگر  
در جلسه علنی شورای شهر رشت از اختصاص یک صدوپنجاه میلیارد تومان اعتبار به پروژه های بازآفرینی گیلان و سهم 57 میلیارد تومانی شهرداری رشت از این اعتبارات خبر داده شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۴۹   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های گیلان گفت: به همت خیران و در قالب پویش نذر هشتم 81 نفر از زندانیان جرائم غیر عمد گیلان آزاد شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
ششم اسفند یاد آور روز تلخ برای ملت ایران به ویژه گیلان است، روزی که خبر رسید نرجس خانعلی زاده در راه مداوای بیماران کرونایی، خود مبتلا شد و نخستین شهیده عرصه سلامت کشور لقب گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی پلیس گیلان از کشف سوله احتکار 400 تن آهن آلات ساختمانی در رشت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
گرانی سرسام آور و بیش ازحد قیمت میوه در بازار و کوچک شدن سفره و سبد خانوار در تأمین آن گلایه مردم را در برداشته و نظارت بیشتر مسؤولان را می طلبد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
در ماه های اخیر اخباری مبنی بر انتقال سند مالکیت تالاب انزلی به وزارت نیرو دست به دست شد که به گفته مسئولان هدف از این کار حفاظت و صیانت از تالاب بین المللی انزلی است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
مسئول کانون های فرهنگی هنری مساجد استان گیلان گفت: پویش مسجد؛ کانون مهر علوی به منظور کمک به زلزله زدگان سی سخت برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش برف و باران در استان، گفت: این سامانه تا روز جمعه در استان فعال بوده و در این مدت دمای هوا نیز 7 تا 12 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
به گفته معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان بعد فوت نخستین فرد مبتلا شده به کرونای انگلیسی در گیلان امروز دومین فرد مبتلا به کرونای موتاسیون یافته در گیلان شناسایی و اقدامات لازم اتخاذشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان گفت: در صورت تخصیص اعتبارات پروژه بزرگ کتابخانه مرکزی رشت در اردیبهشت ماه سال 1400 به بهره برداری می رسد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف رشت گفت: سه هزار بسته معیشتی در قالب اجرای هفتمین مرحله کمک مومنانه در میان آسیب دیدگان ناشی از کرونا از محل نیات واقفان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
ویلاسازی در جای جای طبیعت بکر و کوه های ماسال رو به افزایش است و رشد فزاینده ساخت ویلاها، این طبیعت را به طور جدی تهدید می کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی گیلان از تشدید اجرای طرح برخورد پلیس با خودروهای هنجارشکن در رشت خبر داد و گفت: در این طرح که به مدت هفت شب اجرا شد، پلیس 73 خودرو متخلف ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه مخاطب شناسی مولفه اصلی در کار گویندگی است، گفت: امروز با گسترش فضای مجازی باید از این عرصه برای معرفی فعالیت ها استفاده شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
اتحادیه صنف درودگران و مبلسازان مصنوعات و فراورده های چوبی رشت با توجه به نزدیک بودن سال نو و خرید های نوروزی مردم حساسیت ویژه ای روی برگزاری نمایشگاه با عنوان مبلمان داشته و معتقد است اصناف در یک ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۱۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان با تأکید بر اینکه خروج مرغ زنده از مبادی ورودی استان ممنوع است، گفت: دلالان و سود جویان در انتقال مرغ به خارج از گیلان نقش آفرین هستند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: تست کرونای 12 نفر از نزدیکان نخستین قربانی کرونای انگلیسی در گیلان منفی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
شهردار رشت از آمادگی شهرداری و مناطق پنجگانه برای بارش برف خبر داد و گفت: تمام تلاش ما این است که با یک برنامه ریزی درست و با هوشیاری و دقت کاری کنیم تا بارش برف به معضلی برای شهروندان تبدیل نشود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پارک علم و فناوری گیلان از تغییر خط تولید شرکت های فناور در دوران شیوع کرونا خبر داد و گفت: محصولات شرکت های فناور گیلان در حوزه کرونا به کشورهای دیگر صادر می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹   + ۷ سایت دیگر  
فرماندار رشت بر ضرورت حضور میدانی مدیران دستگاه های شهرستان در هنگام بحران برف پیش رو تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۰:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
یکی از مدیران ارشد اقتصادی استان گیلان بازداشت شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
کرمی از تشکیل کتابخانه سالمندان در گیلان برای نخستین بار در کشور خبرداد و گفت: طرح کتاب دوخان در لاهیجان اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
حسین میربلوک برای مدت 4 سال عهده دار سمت ریاست هیات شطرنج گیلان شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی گیلان از ثبت چهار اثر میراث طبیعی گیلان در فهرست آثار ملی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
استاندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به رتبه برتر استان در اجرای طرح برخورد با توزیع کنندگان و خرده فروشان طی سالجاری ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت علمی دانشگاه گیلان با بیان اینکه تولد امام جواد (ع) در اواخر عمر امام رضا (ع) رخ داده و از آن به عنوان یک کرامت الهی یاد می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۶:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس آتش نشانی رشت با اشاره به وقوع آتش سوزی شدید در یک باب مغازه پارچه فروشی، گفت: در هنگام اطفای حریق دو آتش نشان مصدوم شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
جانشین فرمانده سپاه استان گیلان در امور اقشار بسیج با اشاره به نقش آفرینی بسیج در عرصه های مختلف گفت: بسیج به میدان نظامی محدود نمی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قاسم نژاد از لغو برگزاری مراسم اعتکاف در مساجد توسط ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد و گفت: محدودیت های تردد نوروز در سه استان شمالی کشور به ویژه شهرهای استان گیلان اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان از ورود کرونای انگلیسی به گیلان خبر داد و گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی در اماکن عمومی استان 20 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
عمارت معروف به طارمسری در محله چهاربرادران رشت که به عنوان مکانی برای پذیرایی میهمانان فرمانده قشون احمدشاه قاجار ساخته شده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر کل کانون پرورش فکری گیلان گفت: فاطمه خلیلی عضو نوجوان کانون پرورش فکری استان عنوان شایسته تقدیر بخش ادبی مهرواره ستاره بی نشان را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با اشاره به رشد 45 درصدی کشفیات مواد مخدر در گیلان گفت: “اعتیاد” جلوی ابتلا به کرونا را نمی گیرد بلکه سم ناشی از مصرف مواد مخدر به خودی خود باعث کاهش سیستم ایمنی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
بنا بر گفته های معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی گیلان با توجه به رشد هفت درصدی جوجه ریزی و تأمین نهاده های دامی هیچ گونه کمبودی در تولید مرغ ندارد .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
کلیه اسناد تخلفات که موجب تضییع حقوق بیت المال و خسارات مالی به اموال شهرداری شده، اسناد بی توجهی به تذکرات رییس شورا و بی احترامی به ساحت شورا و رای مردم در سایه حمایت برخی در داخل و خارج مجموعه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۵:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
تعدادی از اهالی روستای چولاب بخش کوچصفهان شهرستان رشت صبح امروز در مخالفت با مجوز برداشت شن از محل جزیره گردشگری رودخانه سپیدرود در حاشیه این روستا، در کنار این رودخانه تجمع کردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۲:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه با توجه به جهش های ویروس اولیه کرونا در حال حاضر پایانی برای این ویروس مشخص نیست، گفت: شهروندان رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۱:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در شرایطی که کشور ایران با ظالمانه ترین تحریم های وضع شده علیه یک کشور از ابتدای تاریخ دست وپنجه نرم می کرد، شیوع ویروس کرونا و مشکلات ناشی از همه گیری این ویروس باعث شد کسب و کارهای مختلف با تعطیلی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
کارخانه نساجی پوشش رشت پیش از تصویب قانون اصل 44 و بر اساس ماده 111 قانون برنامه سوم و ضوابط عرفی و کلی واگذار شد که در آن خریدار، اهلیت نداشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۵۷    
گرچه پرداخت حقوق وظیفه ذاتی شهرداری و دیگر ارگانهاست اما دستمزد این قشر ضعیف همیشه به تعویق می افتاده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام عاشوری با تاکید بر اینکه خداوند سبحان در قرآن کریم، آمران به معروف و ناهیان از منکر را در ردیف انبیاء ذکر کرده است گفت: امر به معروف و نهی از منکر باید تبدیل به فرهنگ عمومی شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
آبایی با اعلام خبر امضای تفاهمنامه سرمایه گذاری احداث و بهره برداری از مرکز ساخت و تعمیرات کشتی ها در مجتمع بندری انزلی گفت: این تفاهمنامه جهت ایجاد مرکز ساخت و تعمیرات کشتی ها به امضای طرفین رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش باران در مناطق جلگه ای با فعالیت سامانه ناپایدار، گفت: بارش در برخی مناطق جلگه ای و ارتفاعات به صورت برف خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به تشکیل قرارگاه عملیات سایبری با بهره گیری از ظرفیت روحانیون مستقر، گفت: مقابله با دشمن در فضای مجازی هدف راه اندازی این قرارگاه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه اکنون دین و اقتصاد 2 دغدغه اصلی مردم است گفت: سیاسی کاری به مردم و حیثیت نظام لطمه می زند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد مدیرت و مقابله با کرونا گیلان با اشاره به نارنجی بودن 6 شهرستان گیلان به لحاظ شیوع ویروس کرونا گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به رد استعفای سهیل حق شناس گفت: برای حل مشکلات سپیدرود نیاز به یک همدلی استانی داریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه چهار شهرستان استان آبی شدند، گفت: تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در استان مشاهده نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گودرزوند چگینی کاهش برداشت از صندوق توسعه ملی را از جمله ویژگی های مثبت لایحه بودجه اعلام کرد و گفت: میزان وابستگی بودجه سال 1400 به نفت کم شده که این امر هم از دیگر موارد مثبت لایحه بودجه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
قنبرپور از راه اندازی بخش تروما و حوادث بعد از 20 سال در بیمارستان رسول اکرم(ص) خبر داد و گفت: در سه ماه گذشته بیش از هزار نیازمند درمان اورژانس و تروما به این بیمارستان مراجعه کرده و درمان شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
یک فوق تخصص بیماری های ریه، با اشاره به شیوع ویروس کرونای جهش یافته جدید، خاطرنشان کرد: این بیماری بر خلاف کرونای قبلی از قدرت بیماری زایی شدیدتری برخوردار است و علائم تنفسی آن شدیدتر بروز می کند و ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
در همچنین روزی از سال گذشته اعلام شد که دو تن از هم استانی ها براثر شیوع ویروس کرونا جان خود را ازدست داده اند و این خبر نامبارک همچنان در صدر اخبار قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر رشت با اشاره به وجود هزار هکتار اراضی ناکارآمد در محدوده شهر رشت گفت: به دنبال دریافت پروانه ساختمانی برای اراضی نسقی هستیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: معلمان نهضتی، حق التدریسی، پیش دبستانی و خرید خدمتی تا سال 1400 مرحله به مرحله استخدام می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل پارک علم و فناوری گیلان گفت: طرح گرنت فناوری برای حمایت از دانشجویان فناوری مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در رشته آی تی و آی سی تی در گیلان اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۲۲    
آیا سزاوار است مردم این استانی که بزرگترین مرغداریهای کشور را در خود دارد، برای تهیه مرغ یا قیمت هایی گزاف پرداخت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۵:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به تعلیق پروتکل الحاقی توسط ایران طبق مصوبه مجلس اشاره کرد و گفت: همه مسئولان نظام اسلامی ملزم به رعایت قوانین هسته ای مجلس هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
داراب زاده از بهره برداری چهار طرح توسعه و تقویت برق تا پایان دولت تدبیر و امید در استان گیلان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۸:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به اینکه برگزاری طرح ولایت در راستای مقابله با هجمه های دشمن است، گفت: برگزاری این طرح از ابتکارات علامه مصباح یزدی است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سید محمد احمدی در کارگروه ویژه پیشگیری و برخورد موثر و فوری با تخلفات ساخت و ساز و تغییر کاربری غیر مجاز به تدوین شیوه نامه برای نسق سازی اشاره کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی رشت با بیان اینکه مواد مخدر بیشترین عامل دستگیری در رشت است گفت: امسال تاکنون 11 هزار و 445 معتاد متجاهر در رشت جمع آوری شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه گیلان، از اقامه نماز جمعه در 22 شهر گیلان خبر داد و افزود: 13 شهر دارای وضعیت نارنجی هستند و لذا نماز جمعه با نظر کمیته شهرستانی مبارزه با کرونا اقامه خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۳:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل هواشناسی گیلان با اشاره به آغاز بارش باران و برف از روز گذشته با نفوذ جریانات شمالی، گفت: از شنبه نیز موج جدید بارش ها وارد استان می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با اشاره به تصویب طرح درمان رایگان برای افراد بالای 65 سال در تمام مراکز درمانی گفت: بستر این طرح در استان نیز فراهم است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۲:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان بر ضرورت اعتنای پلیس نسبت به گزارش های مردمی تاکید کرد و گفت: زمانی که مردم می بینند پلیس نسبت به گزارش های آنها واکنش نشان می دهد خوشحال می شوند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد با اشاره به پایان رویداد ملی فهما از کسب چهار میلیون و 477 هزار امتیاز توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد گیلان در این رویداد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۲۰   + ۲۹ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه کرونای انگلیسی در کمین نوجوانان و جوانان است، گفت: شهروندان باید با جدیت بیشتری دستور العمل ها را رعایت کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
رقیه باقری یکی از هزاران بانوی کارآفرین در کشور است که با هزینه اندک به پرورش قارچ در یک کارگاه کوچک مشغول بوده و به درآمد نسبتاً خوبی در این حوزه رسیده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مسؤولان جهاد و صمت گیلان مدعی شده اند مرغ به اندازه کافی تولید و اگر در چرخه توزیع قرار بگیرد بر نحوه عرضه آن نظارت می شود و التهابات کنونی نیز ناشی از تقاضای کاذب توسط مصرف کنندگان است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت تعطیلی کارخانه ها به دلیل بدهی بانکی را قابل قبول ندانست و گفت: هر کارخانه ای که از توجیه اقتصادی و فنی برخوردار است نباید صرفاً به دلیل بدهی بانکی تعطیل شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
اعضای پیوندی جوان 19 ساله رودباری به سه بیمار نیازمند عضو، زندگی دوباره بخشید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۶:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
علیزاده با بیان اینکه گیلان از حیث جذب تسهیلات حمایتی کرونا در رتبه نخست کشور قرار گرفته است گفت: در پی شیوع ویروس کرونا 3 هزار و 464 میلیارد ریال تسهیلات برای تثبیت اشتغال بیش از 38 هزار نفر در ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون فنی معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه تاکنون گزارشی از کرونای انگلیسی در استان نداشته ایم، گفت: احتمال شیوع کرونای انگلیسی در گیلان وجود دارد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به اینکه نمی توانیم جامعه ای را بدون شاعر و نویسنده متصور شویم، گفت: آرمان های یک جامعه به واسطه شعر ماندگار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس امنیت اقتصادی گفت: بیش از 26 هزار عدد انواع مواد محترقه در یکی از خیابان های شهر رشت کشف شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای گیلان با اشاره به ضرورت مهارت افزایی دانش آموزان گفت: 150 رشته برای دانش آموزان شاخه کار و دانش در گیلان فراهم شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۲۰   + ۹ سایت دیگر  
عبدالله عباسی، محیط بان گیلانی به عنوان محیط بان نمونه تالابی کشور انتخاب و تقدیر شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۱:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل پارک علم و فناوری گیلان با اشاره به حمایت از ایده پردازان گفت: مراکز رشد گیلان محصولات نوآوران استان را در نمایشگاه های بین المللی عرضه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
اکثر کاندیداهای رشت علاوه بر نگاهی به وضعیت مالی خود، نگاه ویژه تری نیز به لیست های انتخاباتی احزاب و گروه های مختلف می نمایند و درصدد قرار گرفتن در آن لیست ها هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
خرمی حمایت از فعالیت های گردشگری آبی در گیلان را مورد تأکید قرار داد و گفت: بیش از 9 هزار هکتار آب بندان در گیلان وجود دارد که می توان از ظرفیت آن ها برای بخش های مختلف از جمله گردشگری استفاده کرد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و پرورشی آموزش و پرورش گیلان با اشاره به شرکت بیش از 36 هزار دانش آموز گیلانی در راهیان نور مجازی استان، گفت: این برنامه در کشور نمونه شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
توزیع بذرهای گواهی شده برنج در گیلان در حالی آغاز شده که استفاده از این بذرها در میان شالیکاران مخالفان و موافقانی دارد.
مشاهده نتایج بیشتر...