دوشنبه ۲۰ مردادساعت ۱۲:۲۲Aug 2020 10

گیلانستان (gilanestan.ir)

 
گیلانستان 1 فروردین 1398 گیلانستان 7 فروردین 1399 گیلانستان 1 اردیبهشت 1399 گیلانستان 1 خرداد 1399 گیلانستان 2 تیر 1399 گیلانستان 1 مرداد 1399 گیلانستان 2 مرداد 1399 گیلانستان 3 مرداد 1399 گیلانستان 4 مرداد 1399 گیلانستان 5 مرداد 1399 گیلانستان 6 مرداد 1399 گیلانستان 7 مرداد 1399 گیلانستان 8 مرداد 1399 گیلانستان 9 مرداد 1399 گیلانستان 10 مرداد 1399 گیلانستان 11 مرداد 1399 گیلانستان 12 مرداد 1399 گیلانستان 13 مرداد 1399 گیلانستان 14 مرداد 1399 گیلانستان 15 مرداد 1399 گیلانستان 16 مرداد 1399 گیلانستان 17 مرداد 1399 گیلانستان 18 مرداد 1399 گیلانستان 19 مرداد 1399 گیلانستان 20 مرداد 1399 
  ۴۰ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
معاون میراث فرهنگی گیلان گفت: حمام تاریخی مریان تالش با کاربری کافه موزه از طریق صندوق احیاء وزارتخانه به بخش خصوصی واگذار می شود.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم گیلان در مجلس خبرگان رهبری بر ضرورت برپایی عزا برای سرور سالار شهیدان با رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد و خواستار تقویت شکوه عزاداری ها و همچنین تقویت بهداشت از سوی خیران و نیکوکاران ...
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس با اشاره به کاهش فروش نفت در کشور گفت: اینکه گفته می شود آینده اقتصادی ایران همچون ونزوئلا است ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در گیلان با اشاره به برگزاری آزمون سراسری در 11 شهرستان استان گیلان گفت ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر اینکه امروز اوضاع معیشتی مردم خوب نیست گفت: مردم منتظر اقدامات عملیاتی و جلوگیری از رشد روزافزون قیمت ها هستند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گیلان با بیان اینکه برای احداث پارک موزه دفاع مقدس در گیلان اعتباری بالغ بر 100 میلیارد تومان لازم است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش گیلانستان ، حجت الاسلام حمیدرضا کریمی اظهار کرد: تثبیت مالکیت موقوفات از ماموریت های سازمان اوقاف است. ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از کسب رتبه برتر کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان در نخستین رویداد ملی فهما در رشته غنی سازی اوقات فراغت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان صمت گیلان با بیان اینکه تولید یکی از داروهای ضد کرونا برای اولین بار در کشور و در گیلان آغازشده است، گفت: شرکت سبحان دارو که یکی از موفق ترین شرکت های بازار دارویی است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۸:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عدم توجه مسئولین ممکن است باعث ورود واسطه ها و رانت خواران شده و حاصل دسترنج کشاورزان را با بهای اندکی از بین برود ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
مسئول فضای مجازی سپاه قدس گیلان با بیان اینکه والدین باید نسبت به حضور فرزندانشان در شبکه های اجتماعی حساسیت بیشتری داشته باشند گفت: اپلیکیشن لایکی برای نوجوانان و نونهالان نامناسب است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
استاندار گیلان با اشاره به ضرورت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در مراسمات ماه محرم گفت: جابه جایی هیئت ها و دسته روی ممنوع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
به مناسب روز عید غدیر، گروه جهادی امامین انقلاب با کمک هیئت رزمندگان اسلام، عتبات عالیات و خیرین چهار هزار غذا گرم را در بین نیازمندان و مردم آستانه اشرفیه توزیع و جهیزیه برای دو نوعروس به ارزش 250 ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۴۲   + ۱۸ سایت دیگر  
با حکم وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیرکل دبیرخانه شورای فرهنگ عمومی منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۲:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
یک هزار و 313 بسته کمک معیشتی توسط توسط کمیته خادمین الشهدا سپاه قدس گیلان در این استان توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه باران سیل آسا آسیب های شدیدی به شالیکاران گیلانی وارد کرده است گفت: اعتبارات استانی و شهرستانی جوابگوی حجم آسیب ها نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۵:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه به موازات تحریم جریان تحریف حقایق وجود دارد گفت: تحریف حقایق شگرد دشمن است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۱۴:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
پنجمین همایش فعالان عرصه هیات با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان، حاج محمدرضا بذری و حجت الاسلام جوشقانیان به همت جامعه ایمانی مشعر استان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان گفت : تعامل و ارتباط صادقانه رسانه و نیروی انتظامی منجر به ارتقا احساس امنیت و اعتماد عمومی در سطح جامعه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۸:۱۲    
نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای از مسئولان گیلان خواب آلود هستند و ضعف مدیریت، علت عقب ماندگی هاست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
استاندار گیلان بر لزوم تسریع اجرای پروژه های عمرانی استان تأکید کرد و گفت: دولت برای تکمیل هشت کیلومتر باقیمانده آزاد راه رشت – قزوین جدی است و اهتمام خوبی در این زمینه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل ارشاد گیلان با اشاره به عدم برگزاری مراسم روز خبرنگار در این استان به دلیل شیوع کرونا ، گفت: از تلاش خبرنگاران فعال گیلان قطعا تقدیر خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
از زمان انتشار نخستین جریده در گیلان، 113سال می گذرد. اما هنوز دانشنامه ای که تمام دوره های تاریخی جراید گیلان را در برداشته باشد، تدوین نشده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۴۲    
.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در خانه ملت شرایط بیمارستان پیروز در هنگام افتتاح را استیبل ندانست و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان گفت: 210 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه برای خود اشتغالی و ایجاد مشاغل مورد حمایت کمیته امداد پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
کارت زرد عضو شورای شهر رشت به رئیس جدید و طرح سئوال از عملکرد و برخی حواشی ایجاد شده توسط شهردار از جمله مباحث مطرح شده در صد و پنجاه و هفتمین جلسه شورا بود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس بر ضرورت جلوگیری از تغییر کاربری اراضی کشاورزی در گیلان تأکید کرد و گفت: گیلان فرصت های زیادی برای توسعه دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه رشت اعلام کرد: یک هزار متر از موقوفه فخر الدوله لشت نشا با اقدام قضایی و خلع ید از متصرف، به موقوفه بازگشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
میثاق نامه و نظام نامه راهیان گام دوم انقلاب اسلامی گیلان تنظیم شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۴    
حجت الاسلام طاها حجت طی صدور حکمی یک مسئولیت ورزشی در استان گیلان گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
امین با اشاره به ضرورت معرفی واقعه غدیر و تبیین فرهنگ امامت و ولایت به کودکان و نوجوانان با شیوه های جذاب و مبتکرانه، گفت: برگزاری جشنواره بازی و شادی در مصلی رشت با این هدف برگزار شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
مهدی نظامعلی با اکثریت آرا به عنوان رئیس کانون مداحان استان گیلان معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس از برنامه مجلس برای نظارت دقیق بر ورودی شوراها در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از تصویب کلیات طرح تأمین کالاهای اساسی خبر داد و گفت: مجلس درصدد است تورم را مهار کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
هنوز مدتی از شروع درسش نگذشته بود که جنگ شروع شد و او از همان شهر راهی جبهه جنوب شد، در ابتدا به مادرش می گفت بعد از اتمام جنگ تحصیلات حوزوی ام را ادامه می دهم اما پس از مدتی حضور در میدان نبرد دیگر ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
فاضلی با بیان اینکه باید معرفت و اخلاق شهدا را در جامعه نهادینه کنیم گفت: تکریم خانواده شهدا وظیفه و تکلیف مسئولان است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست لنگرود از صدور محکومیت 100 روز حبس برای عامل آلوده کننده محیط زیست در این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ساحل فیلسوف راننده تاکسی اهل رشت هفت سالی است تاکسی خود را به کتابخانه کوچک سیار تبدیل کرده تا در کنار جا به جایی مسافر در ترویج فرهنگ کتابخوانی نیز نقش داشته باشد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار رشت با اشاره به اقدامات صورت پذیرفته از سوی فرمانداری جهت اشتغال زایی در سطح شهرستان رشت، گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۶ سایت دیگر  
مسئول بسیج کارگری سپاه قدس گیلان گفت: واحدهای تولیدی گیلان 500 میلیون تومان به نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا کمک کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اداره امور قرآنی اوقاف گیلان گفت: مرحله استانی مسابقات تفسیر قرآن کریم 24 مرداد ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی در گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۶:۱۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی هوشنگ عباسقلی زاده را به سمت فرماندار شهرستان رودبار منصوب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول سازمان فضای مجازی سراج گیلان از برگزاری دوره های آموزشی توسط این سازمان در حوزه مهارت های رسانه ای خبر داد و گفت: دوره آموزش برنامه نویسی اندروید توسط سازمان سراج گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اشتغال اداره کل تعاون گیلان با اشاره به ایجاد هزار و 556 شغل توسط دستگاه های اجرایی در استان، گفت: این میزان معادل 27 درصد تعهد اشتغال دستگاه ها برای امسال است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به تداوم هوای بارانی در استان تا پایان هفته جاری، گفت: دمای هوا در این مدت 4 تا 8 درجه کاهش می یابد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
آبنمای موزیکال رشت که در سال 96 عنوان “بزرگترین ابنمای موزیکال کشور” را یدک می کشید، تسه سال است خاموش مانده و غبار فراموشی بر بقایای آن در بوستان ملت، می نشیند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی گیلان کلیپ منتشر شده در فضای مجازی که در آن ادعا شده شخصی به نام دکتر معصومه محمد پور دشتابی بیماران کرونایی بیمارستان امینی لنگرود را درمان کرده را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۵۷    
به عقیده برخی رسانه ها و فعالین فضای مجازی، این ️دیدار در درون خود یک پیام مهم داشت!
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
سرتربت مدفن دوتن از حاکمان محلی آل کیا در بخش رانکوه واقع در شهرستان املش است که هرسال مراسم علم واچینی در آن برگزار می شود درحالیکه راه دسترسی به این زیارتگاه خاکی و بسیار صعب العبور بوده و مسیر ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۸:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل کتابخانه های عمومی گیلان گفت: ارائه کتاب در کتابخانه ها باید نیاز سنجی شده و بر اساس نیاز و ذائقه مخاطب ارائه شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بر ضرورت برگزاری کنکور سراسری با رعایت پروتکل های بهداشتی تأکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به ضرورت رعایت اصول بهداشتی توسط آحاد جامعه گفت: متاسفانه برخی مشاغل و مردم اصول بهداشتی را رعایت نمی کنند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۲۷    
دبیر هیات دو و میدانی استان گیلان اظهار داشت ؛ در پی شیوع بیماری کرونا با توجه به نقش ورزش در تقویت سیستم ایمنی و سلامت بدن و نیز ایجاد نشاط اجتماعی این هیات با توجه به دستور العملهای ستاد کرونا و با ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری رشت از برگزاری جشنواره مردمی بهار ولایت در رشت خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
روستای سلکابن بخش رحیم آباد رودسر یکی از روستاهای است که از نبود جاده مناسب تولید کنندگان گیاهان دارویی در رنجند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس ضمن انتقاد به رویکرد بانک ها در حوزه مسکن گفت: بر اساس آمارها در سنوات اخیر تنها 7 درصد از منابع بانک ها به سمت پرداخت تسهیلات مسکن هدایت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
اعضای شورای اسلامی شهر بندرانزلی با اکثریت آرا موسی زنجانخواه را به عنوان رئیس این شورا انتخاب کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
در این زمانه سختی فرهنگ عاشورا التیامی به زخم های روحی و روانی مردم است و بسیاری چشم عنایت ائمه اطهار(ع) دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به هشدار هواشناسی مبنی بر کاهش چند درجه ای هوا در استان گفت: شالیکاران مراقب محصولات خود باشند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۸:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
در پی انتشار فیلمی از توزیع نامناسب سبد حمایتی، از سوی موسسه ای در آستارا که موجب تشویش افکار عمومی شده بود اداره کل بهزیستی استان گیلان این مرکز خاطی را پلمب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان گفت: عزاداری مراسم محرم هیچ گونه تقابلی با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ندارد و با رعایت این موازین می توان برگزار کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش سازمان سنجش در چگونگی برگزاری کنکور سراسری گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۴۲   + ۱۲ سایت دیگر  
اعضای کودک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گیلان عنوان برگزیده ششمین جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در سال 98 را از آنِ خود کردند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام رضوانی نژاد از برگزاری مسابقه مجازی پدران و مادران قصه گو با محوریت قصه گویی از واقعه غدیر در گیلان خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل میراث فرهنگی گیلان تأکید کرد: ایجاد موزه های تخصصی به معرفی غنای فرهنگی و تاریخی مناطق مختلف استان گیلان کمک کرده و فرصت خوبی برای جذب گردشگر است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان گفت: نرخ اعلام شده برای معاملات ملکی و نمایشگاه های خودرو در سراسر گیلان یکسان است و با متخلفان در این زمینه برخورد قانونی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
میلاد نصیری قهرمان ووشو کشور به دلیل ایست قلبی درگذشت.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
برداشت برنج از شالیزارهای استان گیلان آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
احمد رمضانپور نرگسی با کسب 8 رای شورای پنجم رشت به ریاست سال پایانی شورا رسید و جایگزین اسماعیل حاجی پور شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۲۳   + ۴۲ سایت دیگر  
دستگیری اساسی سربازان گمنام امام زمان عجل الله به یک گروه تروریستی مستقر در آمریکا توسط وزارت اطلاعات.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با اشاره به تخصیص 40 هزار میلیارد تومان اعتبار به واحدهای تولیدی آسیب دیده در ایام کرونا گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه شهرهای ورودی استان وضعیت قرمزی از نظر کرونا دارند، گفت: شهروندان و مسافران باید هشدارها را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با اذعان به اینکه بخش اعظمی از تصرفات در سواحل توسط بخش دولتی صورت گرفته ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
چندی پیش فیلمی در فضای مجازی از نحوه توزیع گوشت در بین نیازمندان شهرستان آستارا توسط یک مرکز نیکوکاری دست به دست شد که این نهاد را مجبور به ارائه توضیحات کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس حل مشکلات اقتصادی را در گرو کنارگذاشتن نگاه سیاسی دانست و گفت: مردم در سخت ترین شرایط معیشتی قرار دارند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار رشت با بیان اینکه بیش از هزار مرکز مرتبط با خوراک و رستوران در این شهر وجود دارد گفت: شهر رشت نخستین شهری در کشور است که طرح شب های روشن در آن اجرایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه رودسر تأسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را بزرگترین نعمت برای انقلاب عنوان کرد و گفت: فلسفه وجودی این شورا ایجاد وحدت در جامعه است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به ویژگی های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کرد و گفت: وجود عمار انقلاب در راس این شورا، نخستین ویژگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۴   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون آمار سازمان مدیریت و برنامه ریزی گیلان با اشاره به نرخ 25 درصدی تورم این استان در ماه گذشته، گفت: گیلان از این نظر در جایگاه بیست و سوم کشور قرار دارد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه آستارا با اشاره به حضور هوشمندانه و با بصیرت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در بزنگاه های انقلاب، وجود این شورا را ستونی برای برگزاری مناسبت های ملی و مذهبی عنوان کرد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل کانون پرورش فکری گیلان گفت: از آغاز آموزش های برخط توسط کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان شاهد استقبال خوب مخاطبان کودک و نوجوانان از این آموزش ها هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۰:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در گیلان به احساس بعضی از آدم های ضعیف در داخل مبنی براینکه اقتدار در سایه رابطه با آمریکاست اشاره کرد و گفت: هر کشوری که با آمریکا رابطه برقرار کند ذلیل است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس از کسری بودجه بیش از 150 هزار میلیارد تومانی دولت در سال 99 خبر داد و گفت: انتشار اوراق برای جبران این کسری، دولت های بعد را دچار بحران می کند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر رشت در جلسه امروز به صرف هزینه های گزاف برای پروژه ها توسط شهرداری اعتراض کردند و خواستار مدیریت این هزینه ها و صرف آن برای رسیدگی و ساماندهی وضعیت کارگران شدند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۹:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
رسول فرخی میکال نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی به عنوان نماینده معین مردم آستانه اشرفیه در مجلس انتخاب شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۲۲:۵۷    
معاون یکی از ادارات کل استان گیلان توسط پلیس امنیت عمومی نیروی انتظامی دستگیر شد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت حمایت از ایتام رشت گفت: امکان ذبح گوسفند به طور مستقیم در پرورشگاه مژدهی فراهم نیست.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدبری از رهاسازی هفت میلیون بچه ماهی استخوانی از نوع سفید و کپورماهیان در تالاب بین المللی انزلی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۸:۱۲   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرکل اوقاف گیلان گفت: مراسم دعای روز عرفه با رعایت دستورالعمل های بهداشتی در 74 بقعه متبرکه استان گیلان برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۷:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی لنگرود با اشاره به کشف 404 بسته تجهیزات مربوط به دستگاه علف زنی قاچاق، گفت: ارزش کالاهای کشف شده یک میلیارد و 600 میلیون ریال است.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تأکید بر ضرورت رعایت نکات بهداشتی در فصل برداشت برنج گفت: کشاورزان برای حفظ سلامتی خود توصیه ها را جدی بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۷:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
مجری اشتغال بنیاد برکت استان گیلان با اشاره به منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر محرومیت زدایی و توانمندسازی مناطق محروم از طریق فراهم آوردن فرصت های کسب وکار بیان کرد: بنیاد برکت ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فنی و حرفه ای گیلان با بیان اینکه از اسفندماه سال گذشته سازمان فنی و حرفه ای نگاه ویژه ای به آموزش مهارت های فنی و حرفه ای از طریق فضای مجازی داشته ...
مشاهده نتایج بیشتر...