پنجشنبه ۱۴ اسفندساعت ۱۲:۱۰Mar 2021 4
جستجوی پیشرفته

گذار نیوز (gozarnews.ir)

گذار نیوز 29 اسفند 1394 گذار نیوز 26 اسفند 1395 گذار نیوز 11 خرداد 1396 گذار نیوز 29 اسفند 1398 گذار نیوز 2 فروردین 1399 گذار نیوز 31 اردیبهشت 1399 گذار نیوز 31 خرداد 1399 گذار نیوز 1 تیر 1399 گذار نیوز 29 مرداد 1399 گذار نیوز 31 شهریور 1399 گذار نیوز 30 مهر 1399 گذار نیوز 28 آبان 1399 گذار نیوز 29 آذر 1399 گذار نیوز 30 دی 1399 گذار نیوز 30 بهمن 1399 گذار نیوز 1 اسفند 1399 گذار نیوز 2 اسفند 1399 گذار نیوز 3 اسفند 1399 گذار نیوز 4 اسفند 1399 گذار نیوز 5 اسفند 1399 گذار نیوز 6 اسفند 1399 گذار نیوز 7 اسفند 1399 گذار نیوز 8 اسفند 1399 گذار نیوز 9 اسفند 1399 گذار نیوز 10 اسفند 1399 گذار نیوز 11 اسفند 1399 گذار نیوز 12 اسفند 1399 گذار نیوز 13 اسفند 1399 گذار نیوز 14 اسفند 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
در پی شایعه خبر درگذشت محمدعلی اسلامی ندوشن، علی اصغر دادبه این خبر را تکذیب کرد.
  ۲ ساعت پیش    
جمعی از خانواده شهدا، بسیجیان، ورزشکار و فرهنگیان از جانباز وایثارگر هشت سال دفاع مقدس برای حضور در شورای شهر مشهد دعوت به عمل آوردند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۳۷ سایت دیگر  
معاون اجتماعی قوه قضائیه گفت: تبلیغات زودهنگام انتخاباتی مورد رصد قرار گرفته، در پوشه های مربوط نگهداری شده و در ارزیابی صلاحیت نامزدهای احتمالی آینده مدنظر قرار خواهد گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۷   + ۳۸ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور با اعلام اینکه در زمان لازم درباره نوسانات ارز صحبت خواهد کرد، گفت: سیاست هایی که در جنگ اقتصادی تنظیم و اجرا شد باید متناسب با شرایط جدید اصلاح شوند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات جانبازان معلولان تربت حیدریه گفت: به عنوان نماینده خراسان رضوی در مسابقه های لیگ برتر والبیال نشسته جانبازان و معلولان کشور، به یک میلیارد ریال اعتبار نیاز داریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس گفت:به رغم اینکه در حوزه تبیین و معرفی دفاع مقدس تلاش های زیاد صورت گرفته اما آن گونه که شایسته است به نقش مردم در خلق این حماسه عظیم پرداخته نشده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: باید تلاش کنیم در شهر امام رضا(ع) موزه هایی طراحی کنیم تا برای زائران خارجی امام رضا(ع)، قطب گردشگری زیارتی ایجاد شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۶:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت:نیروی انتظامی از خروج دام زنده، گوشت مرغ و گوشت قرمز از خراسان رضوی بدون مجوز دامپزشکی خراسان رضویجلوگیری کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: با مدیریت نیروی انتظامی و سردار نظری اثر مثبتی در خراسان رضوی احساس می شود و بسیاری از ارازل و اوباش دیگر توان قدرت نمایی برای مردم عزیزمان را ندارند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۲:۳۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی از برخورد با عاملان خرید و فروش گونه های گیاهی و جانوری وحشی در ایام پایانی سال در خراسان رضوی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی نیشابور جزییات مربوط به خودروی مشکوک به بمب گذاری در این شهرستان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۷:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیرکل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی خراسان رضوی گفت: در قالب اجرای طرح نذر هشتم 10 نفر از زندانیان معسر و نیازمند تربت حیدریه امروز آزاد شدند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه حضرت زینب(س) قهرمان دشت کربلا بودند، گفت: انقلابی که از عاشورا شروع شد و دنباله این انقلاب ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۳:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس هیأت نظارت بر انتخابات خراسان رضوی گفت: لازم است آموزش نیروهای ناظر و آشنایی کامل آن ها با قوانین و مقررات انجام شود به علاوه اینکه اصل بی طرفی، ملاک اصلی کار هیأت های نظارت باید باشد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۲:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی گفت: انتخابات پیش رو انتخابات سرنوشت سازی است چون باید دومین دولت جوان، حزب الهی و انقلابی را روی کار بیاوریم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۰:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: برادران مسئول و جریان های سیاسی قرآن بخوانید و قرآن را باور کنید، مگر برجام مقدس است؟ که 8 سال پای آن ایستادید؟!
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۲:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
استاندار خراسان رضوی گفت: بیش از 700 پروژه عمرانی و زیر بنایی در قالب طرح های باز آفرینی شهری در مناطق حاشیه ای مشهد در حوزه های بهداشتی و درمانی، فرهنگی، آموزشی ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۳:۰۲    
آغوش گرفتن فرزند شیرین ترین و لذت بخش ترین حسی است که هرکس در زندگی اش می تواند تجربه کند اما این روزها پدرانی هستند که این حسرت در دل دارند مهدی نورزوی یک پرستار است که این حسرت را دارد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۹:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و سرپرست دادسرای ناحیه 6 مشهد با اعلام پلمپ دفتر موقوفه رضوان در مشهد از تشدید برخورد با زمین خواری و دست اندازی به حقوق بیت المال در استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۶:۲۹    
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: کمک خیران و مردم نیک اندیش، جریانی امید بخشی است که مشعل های امید را در دل مردم زنده می کند، ما در آغار راه هستیم
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
برگزیدگان بخش های مختلف ششمین جشنواره ملی عکس زعفران ایران مشخص شد و از برترین های این جشنواره تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۲    
دبیر ششمین جشنواره ملی عکس زعفران ایران گفت: درمجموع سه هزار اثر از سوی خبرگزاری داخلی و خارجی به دبیرخانه ارسال شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رییس کانون وکلای دادگستری خراسان گفت: در سال گذشته پرونده، 3هزار نفر از افراد محروم و نیازمند به صورت رایگان از سوی کانون وکلای دادگستری خراسان مورد پیگیری قرار گرفته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۴۸ سایت دیگر  
دبیر کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فعالیت هایی که در گروه خودروسازی سایپا دنبال می شود بسیار دلگرم کننده است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: فرناز رهنما بازیگر سریال ساختمان پزشکان بر این باور است که این مجموعه با وجود گذشت نزدیک به 10 سال از زمان تولیدش همچنان مخاطبان خودش را دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
به موازات روزهای عمر مجلس یازدهم،طرح و ایده های عجیب و غریب علیه نهاد وکالت ومرتبط با عدلیه و حقوق قضایی ملت انشاء یا مطرح شده است.گویی راه برون رفت از مشکلات ملت اعم از مشکلات معیشتی و.. ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
ایران نوشت:ظهر سه شنبه 30 دی مأموران کلانتری 117 جوادیه در جریان مرگ زن جوانی در بیمارستان قرار گرفتند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
پس از انقلاب عده ای از دوست داران پرسپولیس تصمیم داشتند تا یک هیئت موسس تشکیل بدهند و سهامی ارزان قیمت را به علاقمندان بفروشند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
گربه ها موجودات بسیار حیرت انگیزی هستند؛ بعضاً بسیار بازی گوش و بعضاً بسیار باهوش. آنها حتی قادرند با مهارت های ویژه خود، از دیوار صاف هم بالا بروند.منبع: خبرفوری
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرنیوز نوشت:دکتر مهران بابایی؛ فوق تخصص گوارش، کبد و مجاری صفراوی با حضور در برنامه در انتهای الوند از شبکه دو سیما درمورد دردهای شکمی توضیحاتی ارائه داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۷ سایت دیگر  
علی مطهری، نماینده ادوار مجلس می گوید: خروج از پروتکل الحاقی این خطر را دارد که روسیه و چین را هم مقداری به سمت امریکا و اروپا سوق دهد چون آنها هم راضی نیستند که ایران در صنعت هسته ای خیلی جلو رود .
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
تمام مشاغل و صنوف حسب تاریخچه و نقشی که در جامعه دارند در تقویم رسمی کشور دارای روز و مناسبتی هستند و در این بین اصیل ترین و قدیمی ترین نهاد مدنی کشور علیرغم شیاع و شهرت 7اسفند ماه به این عنوان و نام ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۳ سایت دیگر  
خبرنیوز نوشت: رزیتا قبادی مجری شیرازی که به خاطر برنامه شب یلدا و سخن مهمان برنامه اش درباره رقص، ممنوع الکار شده این روزها در نقش یک فعال اجتماعی ظاهر شده است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رهبر انقلاب در دیدار با اعضای مجلس خبرگان رهبری بار دیگر درباره ی ممنوعیتِ تولید و به کارگیری سلاح هسته ای از منظر اسلامی سخن گفتند و سیاست جمهوری اسلامی در این زمینه را تبیین کردند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
شرق نوشت:اگر مصوبه هسته ای مجلس در یکی، دو روز آینده اجرائی شود، چه اتفاقی خواهد افتاد؟ دست اندرکاران پرونده هسته ای در داخل کشور در کلیت آن باید پاسخ این سؤال را بدهند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
روزنامه ایران در باره موضع مجلس در برابر برجام نوشت:کسانی که می گویند ایران باید اکنون دست به اقدامات سریع و سخت در خصوص برجام بزند باید به دو پرسش پاسخ دهند ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
پس از برتری اورتون در دربی مرسی ساید، کشیش کلیسا روزاری به شکلی جالب برای لیورپولی ها کری خواند. منبع: اسکای اسپورت
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
انتخابات فدراسون فوتبال روز 10 اسفند سال جاری برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۱۸ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : سهم اوقات فراغت در زندگی روزانه خانوارهای ایرانی براساس اطلاعات رسمی، اندکی بیشتر از 4 ساعت است ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
اعتماد نوشت: بسیاری از احزاب اصلاح طلب می گویند برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 منتظر تصمیم نهایی این نهاد بالادستی و اجماع ساز جریان اصلاحات می مانند ولی در عین حال تحرکات و فعالیت های انتخاباتی خود ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
با وجود اینکه مسئولان المپیک توکیو و IOC روی برگزاری بازی های 2020 تاکید فراوان دارند اما هم چنان موانعی بر سرراه برگزاری این بازی ها وجود دارد که می تواند همه چیز را برای میزبان و البته ورزشکاران ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان به اعتراضات دیروز مجلس به توافق ایران و آژانس واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۹:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدتی است که کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان گسترده ترین نهاد علمی کشور، در اعتراض به دریافتی نامتناسب صدها هزار عضوش با تورم دست به اعتراض هایی مسالمت آمیز ازجمله تجمع در جلوی مجلس و شهرستان های ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
پنج عضو هیات نظارت بر انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری خراسان رضوی مشخص و احکام به آنها ابلاغ شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
سه مورد مشکوک مبتلا به ویروس کرونای انگلیسی در سبزوار و یک نفر در درگز شناسایی شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
عثمان محمد پرست استاد موسیقی مقامی پیشکسوت دوتار نواز خراسانی برای تکمیل درمان در بیمارستان امام رضا مشهد بستری شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی مشهد از کشف 60 کیلو موادمخدر و 6 هزار و 800 عدد قرص قاچاق از یک اتوبوس مسافربری در حاشیه این کلان شهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۸:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مسابقات شمشیربازی خراسان رضوی در اسلحه اپه با معرفی نفراتی در دو بخش آقایان و بانوان به پایان رسید.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۷:۲۹    
منطقه دشت لاغری بردسکن با وسعت26هزار و 213 هکتار به عنوان پناهگاه حیات وحش زیستگاه یوزپلنگ آسیایی به مناطق تحت مدیریت سازمان حفاظت محیط زیست پیوسته است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی خلیل آباد گفت: ده میلیارد ریال کمک بلاعوض در باب اجرای طرح های لوله گذاری به خلیل آباد تخصیص داده شده که پیگیر هستیم تا پایان سال این اعتبار را جذب کنیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر مه ولات گفت: واژگونی خودرو دنا در محور مهنه به تربت حیدریه 4 مصدوم برجای گذاشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۸:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
جمعیت جوانان انقلابی مشهد با صدور بیانیه ای رسمی اعلام موجودیت کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
معاون سلامت اداره دامپزشکی خراسان رضوی گفت: فقط یک مورد آنفلوآنزای روستایی در هفته گذشته در یک واحد مرغداری روستایی که از جاده اصلی فاصله داشت رخ داد که حدود 700 تا 800 مورد طیور داشت که بلافاصله ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۵:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: باید کارهای قرآنی یک متولی داشته باشد، قرآن باید یک مرکزیت داشته باشد و این مرکزیت کارهای قرآنی را هماهنگ و حمایت کند چرا که هر نهادی کارهای قرآنی را با سلیقه ...
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۴:۲۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: دنیا به سمت برداشتن قیمت گذاری از روی کالاها پیش رفته و برداشتن این مهم در کشور نیز به نفع جامعه است.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۲:۲۹   + ۲۸ سایت دیگر  
به دبیری استاندار خراسان رضوی و با حضور استانداران منطقه 5 کشور، مهم ترین مسائل استان های شرقی مورد بررسی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۲۱:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دختران مشهدی در مسابقات تنیس قهرمانی دختران کشور مقام قهرمانی و سومی این رقابت ها را کسب کردند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۶:۲۹   + ۱۲ سایت دیگر  
در نخستین شب جمعه ماه رجب موسوم به لیلة الرغائب از سوی معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی ویژه برنامه هایی در بارگاه نورانی ثامن الحجج(ع) تدارک دیده شده است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
علی مطهری، فعال سیاسی گفت: یکی از عوامل شکست ترامپ مقاومت سه ساله مردم ایران بود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۵:۲۹   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه کار اقتصادی باید به بخش خصوصی واگذار شود، گفت: مردم بهتر می توانند تولید و اقتصاد را اداره کنند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
جماران نوشت: امام خمینی در سی ام بهمن ماه سال 62، ماموریت مهمی به آیت الله هاشمی رفسنجانی دادند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر اجتماعی امور مساجد خراسان گفت: هدف ما در اجرای طرح نذر هشتم این است تا زندانیان آزادشده بعد از آزادی حمایت شوند تا دیگر پایشان به زندان باز نشود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی رئیس سازمان بهزیستی، مسعود فیروزی به سمت سرپرست بهزیستی خراسان رضوی منصوب شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۶:۲۹   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با اشاره به اقدامات انجام شده جهت ساخت واکسن کرونادر کشور گفت: یکی از موثرترین واکسن های کرونای دنیا را در پاستور خواهیم ساخت و زودتر از واکسن های برکت و رازی به آن دست خواهیم یافت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
سید وحید موسوی فعال فرهنگی و رسانه ای در استان خراسان رضوی مدیر آکادمی ارتباطات و رسانه بیان شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
معاون بهداشتی دانشکده علوم پزشکی ساوه از شهروندان درخواست کرد که با مشاهده هرگونه علائم کرونا حتی سرماخوردگی خفیف به نزدیکترین مرکز جامع سلامت مراجعه نمایند. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۰۰ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: بررسی FATF مراحل پایانی را طی می کند و به احتمال قوی تا پایان سال، نتیجه بررسی موضوع FATF در مجمع تشخیص مصلحت نظام را اعلام می کنیم. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
فرمانده پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان گفت: بروز 2 فقره تصادف خودروهای حامل اتباع بیگانه در راه ارتباطی خاش _ زاهدان هشت کشته و سه مجروح برجا گذاشت. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
پیکان تیم صاحب مهره ای نیست، این شیوه پرتال اوت هم تا امروز جواب داده ولی آیا چیزی به فوتبال افزوده است یا آن را مضحک کرده؟ پاسخ به این سوال تا زمانی که شما عضو کادر پیکان نباشید متفاوت است.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
کارخانجات گروه قطعات خودرو عظام با تولید محصولات با کیفیت و در سطح استانداردهای روز دنیا اقدام به صادرات تولیدات خود به سایرکشورها از قبیل روسیه ، ترکیه ، عراق ، سوریه ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ضمن هشدار خیز چهارم ویروس کرونا و ویروس انگلیسی در کشور، گفت: اهواز، آبادان، ماهشهر، دزفول، شادگان، شوش، شوشتر، کارون ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
11 نفر در حمله به دو پایگاه نظامی در شهر "لوبومباشی" دومین شهر مهم جمهوری دمکراتیک کنگو کشته شدند. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی محمد نوذری را به عنوان سرپرست استانداری ایلام منصوب کرد. به گزارش ایرنا، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی محمد نوذری را به عنوان سرپرست استانداری استان ایلام منصوب کرد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
دفتر ریاست جمهوری آرژانتین با صدور بیانیه ای از درگذشت کارلوس منم، رئیس جمهور پیشین این کشور خبر داد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۷ سایت دیگر  
گردهمایی اعضای هیات علمی و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی جهت احقاق مطالبات خود، امروز در مقابل ساختمان اصلی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی رییس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها و عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی گفت: نظام لیبرالی غربی در برابر چالش های جدی قرار گرفته و در حال فروپاشی است. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
بازی پر حاشیه استقلال ملاثانی و قشقایی شیراز، با پیروزی پُر گل میزبان همراه بود، مسابقه ای که نماینده خوزستان در آن بازی و اخلاق را یکجا باخت. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دولت عراق برای خانواده های اعضای گروه تروریستی داعش شهرک احداث می کند. همچنین وزارت کشور عراق اعلام کرد که طی یک هفته اخیر 65 عضو گروه تروریستی داعش در مناطق مختلف این کشور دستگیر شده اند. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون امور مشتریان شرکت مخابرات ایران در زمینه همکاری شرکت مخابرات ایران با سایر FCPها گفت : تا قبل از مصوبه بیت استریم،علی رغم اینکه هیچ یک از مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات به نفع مخابرات نبوده ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان بویراحمد گفت: ورود خودروهای با پلاک غیر بومی به یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد ممنوع است. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۷۰ سایت دیگر  
کاظم غریب آبادی، سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی اعلام کرد، ملاحظات و نگرانی های ایران در زمینه اصل محرمانگی رسما طی نامه ای به اطلاع آژانس بین المللی انرژی اتمی رسید. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر صمت با بیان این که به لحاظ پشتوانه کالا هیچ مشکلی در کشور نداریم، گفت: برای تأمین مایحتاج ضروری مردم در شب عید هیچ مشکلی وجود ندارد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی توضیحاتی درباره رمز پول این بانک مطرح کرد. به گزارش ایسنا، عبدالناصر همتی در صفحه شخصی اینستاگرام خود درباره رمزپول بانک مرکزی نوشت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۸۰ سایت دیگر  
هیات وزیران در جلسه امروز - یکشنبه - خود پس از بررسی سوابق اجرایی و برنامه کاری قاسم سلیمانی به وی به عنوان استاندار منتخب خوزستان رأی اعتماد داد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۳:۲۹   + ۴۲ سایت دیگر  
معاون درمان سازمان تأمین اجتماعی گفت: مطابق با برنامه ریزی صورت گرفته انتشار و توزیع دفترچه های کاغذی از ابتدای اسفند ماه متوقف می شود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۵:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح یکشنبه در جمع اعضای مجمع خیرین کارآفرین خراسان رضوی گفت: اکنون بهترین موقعیت برای جهش کارآفرینان است و هیچگاه دولت های ایران مثل این دوره به کارآفرینان محتاج نشده بود ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر کل مدیریت بحران استانداری خراسان رضوی درباره شرایط در مرزهای ایران و اخباری مبنی بر ورود غیرقانونی به کشور گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
زالی فرمانده ستاد کرونا از شناسایی 7 فرد مبتلا به ویروس کرونای جهش یافته در تهران خبر داد. فرمانده ستاد کرونای تهران گفت ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
مصاف سپاهان و استقلال در هفته پانزدهم رقابت های لیگ برتر با برتری 2 بر صفر شاگردان محرم نویدکیا به پایان رسید. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی مدعی شد که چون وزارت خارجه نتوانست هماهنگی مناسبی به عمل آورد، قالیباف نامه مقام معظم رهبری را به رییس دومای روسیه تحویل داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
کدخدایی گفت: شورای نگهبان هم تا الان اظهار نظر صریحی را در رابطه با این اصل قانون اساسی نداشته است و به همین دلیل است که خانم ها ثبت نام می کنند و شورای نگهبان در بررسی صلاحیت ها، اعلام نظر می کند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
همه زنان قدرتمند جهان را بشناسید.
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز از دستگیری اعضای یک باند حرفه ای که با جعل عناوین دولتی اقدام به 21 فقره کلاهبرداری کرده بودند، توسط پلیس آگاهی این استان خبر داد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
مدیر اجرایی منطقه ویژه اقتصادی دوغارون خراسان رضوی گفت: شعله های آتش همچنان در حال زبانه کشیدن است و هنوز وضعیت آرام نشده است. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز تحقیقات زمین شناسی آمریکا از وقوع زمین لرزه ای به بزرگی 7.1 ریشتر در استان فوکوشیمای ژاپن خبر داد. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: ویروس جهش یافته تقریباً در کشور چرخیده است و این یکی از زنگ خطرهای جدی در مدیریت کروناست. ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
تیم فوتبال فولادخوزستان با برتری خانگی مقابل شهرخودرو به جمع مدعیان لیگ برتر بازگشت. به گزارش ایرنا؛ امروز (شنبه) از هفته پانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه های ایران ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۲۲ سایت دیگر  
رسانه روسی گزارش دادند وزارت دفاع روسیه به زیردریایی هسته ای با قدرت ایجاد سونامی دست می یابد. به گزارش ایرنا ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۲۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
استقلال و سپاهان در چهارچوب رقابت های لیگ برتر و برای کسب قهرمانی نیم فصل به مصاف هم رفتند.
مشاهده نتایج بیشتر...