یکشنبه ۳۰ خردادساعت ۱۹:۳۱Jun 2021 20
جستجوی پیشرفته

خبرهای روزنامه همشهری 30 آبان 1399 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 27 اسفند 1397 روزنامه همشهری 21 مهر 1398 روزنامه همشهری 31 فروردین 1399 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1399 روزنامه همشهری 31 خرداد 1399 روزنامه همشهری 31 تیر 1399 روزنامه همشهری 30 مرداد 1399 روزنامه همشهری 31 شهریور 1399 روزنامه همشهری 30 مهر 1399 روزنامه همشهری 30 آذر 1399 روزنامه همشهری 30 دی 1399 روزنامه همشهری 30 بهمن 1399 روزنامه همشهری 1 آبان 1399 روزنامه همشهری 2 آبان 1399 روزنامه همشهری 3 آبان 1399 روزنامه همشهری 4 آبان 1399 روزنامه همشهری 5 آبان 1399 روزنامه همشهری 6 آبان 1399 روزنامه همشهری 7 آبان 1399 روزنامه همشهری 8 آبان 1399 روزنامه همشهری 9 آبان 1399 روزنامه همشهری 10 آبان 1399 روزنامه همشهری 11 آبان 1399 روزنامه همشهری 12 آبان 1399 روزنامه همشهری 13 آبان 1399 روزنامه همشهری 14 آبان 1399 روزنامه همشهری 15 آبان 1399 روزنامه همشهری 16 آبان 1399 روزنامه همشهری 17 آبان 1399 روزنامه همشهری 18 آبان 1399 روزنامه همشهری 19 آبان 1399 روزنامه همشهری 20 آبان 1399 روزنامه همشهری 21 آبان 1399 روزنامه همشهری 22 آبان 1399 روزنامه همشهری 23 آبان 1399 روزنامه همشهری 24 آبان 1399 روزنامه همشهری 25 آبان 1399 روزنامه همشهری 26 آبان 1399 روزنامه همشهری 27 آبان 1399 روزنامه همشهری 28 آبان 1399 روزنامه همشهری 29 آبان 1399 روزنامه همشهری 30 آبان 1399 
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۷:۵۳    
کمبود گرمای بخاری یکی ازشایع ترین عیوب انواع خودروهاست که با توجه به برخی نکات می توان آن را افزایش داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۸    
اغلب مردم در طی همه گیری ویروس کرونا زمان بسیار زیادی را صرف استفاده از تکنولوژی می کنند که این مسئله شانس ابتلا به گردن درد را افزایش داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۰۰:۰۰    
حجت الاسلام و المسلمین قرائتی به بیان خاطره ای از دوران ریاست جمهوری حضرت آیت الله خامنه ای پرداخت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۴۸    
بیماران خاص و صعب العلاج با اجرای طرح جامع محدودیت های کرونا مشکلی برای تردد در ساعات ممنوع و مراجعه به پزشک یا بیمارستان ندارند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۳    
رئیس پژوهشکده چای موسسه تحقیقات علوم باغبانی گفت: در جلسه کمیته رقم موسسه تحقیقات ثبت و گواهی بذر و نهال سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی دو رقم چای با اسامی کاشف و لاهیج به ثبت رسید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۷:۲۸    
در شرایطی که یک رژیم غذایی مغذی و متعادل از ارکان اصلی یک زندگی سالم و طولانی محسوب می شود، برخی مواد غذایی نیز وجود دارند که می توانند به آرامی یا سریع موجب مرگ انسان شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۶:۱۴    
محسن رضایی در یادداشتی کوتاه نوشت: مردم امروز می گویند کاش یک نفر بیاید و بگوید من رئیس نیستم، سربازم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۵۰    
رئیس اداره نظارت بر امور حیات وحش محیط زیست مازندران گفت: برخی پرندگان کمیاب در خطر انقراض هستند، فعلا زمان نیاز هست تا کشتار پرندگان دغدغه همگانی شود و به یک ضد فرهنگ برای عموم در بیاید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۴:۰۵    
شهرک صنعتی رامشار با هدف توسعه صادرات به منطقه ویژه اقتصادی سیستان ملحق شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۵    
هوای پایتخت بر اساس اطلاعات شرکت کنترل کیفیت هوای تهران طی آبان ماه 21 روز در شرایط مطلوب قرار داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۱:۳۰    
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش درباره شرایط حضور کارکنان وزارت آموزش و پرورش در ادارات سطح کشور در 2 هفته آتی و همزمان با محدودیت های جدید کرونا توضیح داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۲    
سرپرست انجمن محیط زیست استان ایلام گفت: 2 شکارچی غیرمجاز در منطقه حفاظت شده کولک با پرتاب سنگ و شلیک تیر هوایی از منطقه متواری شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۲    
آیین افتتاحیه شانزدهمین جشنواره بین المللی فیلم مقاومت با ادای احترام به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شنبه اول آذر در کرمان برگزار می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷    
کشتی حامل کالای اساسی به ظرفیت 68 هزار تن گندم در بندر شهید بهشتی چابهار در استان سیستان و بلوچستان پهلو گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۵۷    
رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: گرو گرفتن پول اوراق مشارکت را که اکنون در حساب بانکی است و بهره روزانه اش نیز باید پرداخت شود، برای شهرداری گران تمام خواهد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۳    
سرمربی تیم فوتبال استقلال به کمیته انضباطی دعوت شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۷    
کاهش سطح آب خلیج گرگان به دلیل فروکش کردن تبادل آبی این زیستگاه با دریای خزر سبب شد جزیره ای به مساحت تقریبی 700 هکتار در نزدیکی جزیره آشوراده از دل آب بیرون بیاید ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۵۴    
یک شرکت دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان قزوین موفق به ساختن دستگاه ضدعفونی کننده الکترواپتیکی محیط از ویروس های مرگبار کرونا، سارس و آنفلوانزا شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۳۴    
امانوئل مکرون، رئیس جمهوری فرانسه، به رهبران جامعه مسلمان کشورش 15 روز فرصت داده است تا در مسیر مقابله با اسلام گرایی افراطی، منشور ارزش های جمهوری خواهانه را بپذیرند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۲۸    
محمد حسین فرهنگی سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی درباره ماجرای تصویب 20 دقیقه ای برجام در مجلس گفت: چون احساس کردم آیین نامه درست رعایت نشده، اعلام وصول نکردم و خود رئیس این کار را کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۷:۵۲    
سیدرضا اکرمی معتقد است زنان باید به استراحت بپردازند و ریاست جمهوری را به مردان بسپارند. این عضو جامعه روحانیت مبارز، درباره نامزدی زنان در انتخابات ریاست جمهوری گفته است: زنان در بخش آموزش وپرورش ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۵۵    
امام جمعه لواسانات به تخریب خانه زنی در بندرعباس که باهدف اجرای حکم ساخت وسازهای غیرمجاز انجام شد واکنش نشان داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۴۰    
ایالت جورجیا پس از بازشماری دستی آرا در این ایالت پیروزی نامزد حزب دموکرات در جورجیا را اعلام کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۲۵    
کارشناس هواشناسی با اشاره به تشدید بارش ها در کل کشور گفت: امروز در تهران بارش باران و در ارتفاعات برف پیش بینی می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۰۶    
شرکت قطر ایرویز در فاصله دو سال مانده به رقابت های جام جهانی، از اولین هواپیمای رسمی برای جام جهانی 2022 که لوگوی جام جهانی روی آن طراحی شده است، رونمایی کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۰۴    
نیروی دریایی سپاه، یک شناور خارجی با پرچم پاناما را در حین قاچاق سوخت توقیف کرد. شناور مذکور حامل بیش از 300 هزار لیتر سوخت قاچاق بوده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۱:۵۸    
آیت الله کاظم صدیقی امام جمعه موقت تهران در برنامه پیام جمعه با انتقاد از وضع معیشتی و گرانی موجود در جامعه، تاکید کرد: این بیکاری و این سرگردانی و این فشار معیشتی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۴۸    
ماجرای فحاشی محمود فکری احتمالا برای سرمربی استقلال گران تمام خواهد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۱۸    
املاک منطقه 12 که در محدوده مرکزی و بافت قدیمی تهران قرار دارند کم مشتری هستند و بررسی ها نشان می دهد در چند ماه گذشته این منطقه کمترین میزان رشد قیمت را داشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: آمادگی داریم تا سوله های مدیریت بحران را دوباره برای پذیرش بیماران کرونایی درنظر بگیریم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
درحالی که خبرهای امیدوار کننده درباره بهبودی نسبی پرویز پورحسینی باعث دلگرمی اهالی هنر و دوستداران این بازیگر توانمند کشور شده خبرهای نگران کننده درباره وضعیت ابتلای چنگیز جلیلوند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
دوبی: یک گروه6 نفره در امارات متحده عربی که با ورود غیرقانونی به داخل یک انبار اقدام به سرقت 156 هزار قطعه ماسک صورت کرده بودند، به 3 سال حبس و جریمه نقدی محکوم شدند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۰:۰۲    
این روزها کادر درمان با تلاشی وصف ناپذیر در صف اول مبارزه با کرونا هستند و با تمام خطرات و مشقات این کار، با امید به روزهای بهتر در کنار بیماران مبتلا به کووید-19 ایستاده اند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۳۱    
بر اساس طرح جدید مجلس، در صورت استفاده از خودروی امانی، پرداخت مبلغ مربوط به حمل و نقل و ایاب و ذهاب به نمایندگان ممنوع است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۵    
وکیل رئیس جمهور آمریکا در ادامه تلاش برای اثبات تقلب در انتخابات آمریکا مدعی شد، صاحبان شرکت تأمین کننده دستگاه های انتخاباتی، متحد دولت ونزوئلا هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۴    
اسناد نظامی آمریکا که به تازگی از حالت محرمانه خارج شده، نشان می دهد که سرکرده جدید گروه تروریستی داعش در گذشته با دستگاههای اطلاعاتی آمریکا همکاری داشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۳    
کارشناس شبکه MSNBC آمریکا با هشدار با سران ایالات متحده گفت: ترامپ هر اقدامی علیه ایران کند، ایرانی ها قطعا انتقام می گیرند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۲۱    
وزیر خارجه آمریکا با تایید اینکه هنوز هم تمام گزینه ها برای مقابله با ایران روی میز است، مدعی شد کارزار فشار حداکثری و تحریم های یکجانبه علیه تهران موفق بوده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۵    
وزارت ارشاد و امور دینی عربستان سعودی خواستار بازداشت و تحت پیگرد قرار دادن علما و مفتیانی شده است که حاضر به همراهی با سیاست های ریاض در خصوص اخوان المسلمین نشده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۴    
خواهر رئیس جمهور آمریکا که طی تقریبا 4 سال گذشته هیچگونه سخنرانی یا حضور رسمی نداشته در پیامی با شکستن سکوت خود از برادرش حمایت کرد و مدعی شد که ترامپ در انتخابات پیروز شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۲    
تیم فولاد خوزستان در اهواز موفق شد دو بر یک استقلال را شکست دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۳:۰۲    
اگر قرار است دو هفته در خانه بمانید و به فیلم های کمدی هم علاقه دارید، لیست پیشنهادی همشهری را ببینید.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۵    
دکتر رضا ملک زاده معاون تحقیقات وزارت بهداشت طی جوابیه ای سخنان روز گذشته وزیر بهداشت در خصوص تحقیقات در نظام سلامت ایران را ناشی از نداشتن شناخت کافی از عرصه تحقیقات و فرار رو به جلو در پذیرش ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۴    
نماینده پیشین مجلس گفت: از جمله کارهای اشتباه مجلس یازدهم عزل دبیران کمیسیون ها بود زیرا دبیران کمیسیون ها معدن اطلاعات هستند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۲۱    
یک صاحب فروشگاه در شهر تورین ایتالیا برای تنظیم ورود مشتریان در دوران شیوع کرونا یک چراغ راهنمایی در بیرون مغازه نصب کرده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۱۵    
شرکت داروسازی آمریکایی فایزر اعلام کرد برای نخستین بار در این کشور برای واکسن کرونایش از سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) تقاضای مجوز مصرف اضطراری خواهد کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۳    
دکتر رضا ملک زاده معاون تحقیقات وزیر بهداشت یک روز پس از انتقادات تند وزیر، در نامه شدیدالحنی از سمت خود استعفا داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۱    
فرمانده انتظامی شهرستان بناب از دستگیری سارقان طلافروشی در این شهرستان استان آذربایجان شرقی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۰    
تصویربرداری مجموعه تلویزیونی بوتیمار به تهیه کنندگی مهران مهام و کارگردانی علیرضا نجف زاده و نویسندگی سعید جلالی، شهاب عباسی و آرمان صبوری در جنگل سی سنگان آغاز شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۲:۰۰    
حجت الاسلام شریعت زاده گفت: بسیارند افرادی که در خاندان اهل بیت متولد نشدند اما با تأسی به سیره آن بزرگان، نام خود را جزء یاران و شیعیان ایشان ثبت کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۵۲    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان در خصوص بازدید وزیر خارجه آمریکا از سرزمین های اشغالی توییتی منتشر کرد و به دکترین اعلامی پمپئو طعنه زد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۹    
رئیس فراکسیون زنان مجلس از وزیر کشور خواست تا نسبت به تخریب خانه یک زن در بندرعباس پاسخ دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۴۶    
گزارشگر صدا و سیما امروز دو اشتباه فاحش داشتند؛ یکی از این اشتباهات توسط گزارشگر دیدار حساس استقلال تهران و فولاد خوزستان اتفاق افتاد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۹    
رئیس علمی انستیتو پاستور فرانسه می گوید این انستیتو با وجود اعلام تاثیربخشی بالای واکسن های شرکت های فایزر/ بیونتک و مدرنا به کار خود برای ساخت سه واکسن برای کووید-19 ادامه می دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۲۴    
در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران تیم های گل گهر سیرجان و مس کرمان به مصاف هم رفتند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۱۹    
تصویر تشییع پیکرهای سردار قاسم سلیمانی، ابو مهدی المهندس و یارانشان در جمع صد تصویر منتخب سال 2020 خبرگزاری رویترز قرار گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۶    
سرمربی رئال مادرید در نشست خبری پیش از بازی مقابل ویارئال در خصوص وضعیت مصدومیت واران، راموس و تمدید قرارداد این بازیکن و فشردگی بازی ها در فوتبال اروپا صحبت کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۱:۰۳    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: به بازیکنان تیمم خسته نباشید می گویم که با تمام وجودشان بازی کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۵۳    
پسربچه ای در بازار قاضی در بغداد پایتخت عراق کنار گربه های به فروش گذاشته شده نشسته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۲۰:۴۷    
یک بررسی جدید در میان کارکنان مراقبت بهداشتی خط اول مبارزه با کرونا در بریتانیا نشان می دهد بسیار بعید است کسی دست کم در شش ماه اول پس از نخستین عفونت کرونا دوباره به عفونت با این ویروس دچار شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۶    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان تهران از تعطیلی امامزاده های این استان از شنبه یکم آذرماه خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۵۶    
جدول پخش فیلم های شبکه نمایش همزمان با تعطیلی طرح فاصله گذاری اجتماعی تغییر می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۶    
مدیر روابط عمومی سازمان نظام پزشکی با انتشار این ویدیو در توییتر نوشت: این هم امروز به دستم رسید. جمعه 30 آبان، بلوار آزادگان! دستورالعمل ها فراوان اما ضابطه ها کم ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۵    
رئیس اورژانس اردستان از انفجار در کارخانه ذوب فلز اردستان و کشته و زخمی شدن دو نفر خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۵    
انتشار شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر اتمام ذخایر خونی تا 5 روز آینده نگرانی ضمن ایجاد نگرانی هایی در جامعه سبب حضور چشمگیر مردم آن هم بدون رعایت پروتکل های بهداشتی در پایگاه انتقال خون ساوه شد که ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۳۳    
تخفیف 20 درصدی کتاب در طرح پاییزه سبب رونق کتابفروشی ها شد و کتابفروشی های عضو طرح در سراسر ایران در طول هفته کتاب بیش از 17 میلیارد تومان کتاب فروختند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۹:۰۴    
هفته دوم رقابت های لیگ برتر برتر با اولین شکست استقلال و صدرنشینی گل گهر سیرجان ادامه یافت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۵۸    
مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی با اشاره به حادثه ای که تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۹    
تعطیلی گسترده ای با تصمیم ستاد ملی کرونا از شنبه اول آذر 99 در ایران اجرا می شود اما دقیقا چه محدودیت هایی در چه شهرهایی برقرار خواهد بود و اداره ها و بخش خصوصی چطور فعالیت خواهند کرد؟
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۸:۰۵    
معاون رئیس جمهور در امور مجلس گفت: پیش بینی ما این است که امسال هم دولت در موعد قانونی و تا پانزدهم آذر لایحه بودجه سال آینده را تقدیم مجلس شورای اسلامی کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۷    
مشاور فرمانده کل قوا در صنایع دفاعی گفت: حادثه ای که تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید احمدی روشن (نطنز) رخ داد یک خرابکاری صنعتی بود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۲    
یکی از شاعران و ترانه سرایان مطرح کشورمان از انتشار یک اثر موسیقایی بین المللی با حضور 40 خواننده خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۲۰    
سازمان جهانی بهداشت می گوید داروی رمدسیویر را نباید در بیماران بستری کووید-19 بدون توجه به شدت بیماری به کار برد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۹    
اخراج بازیکن ذوب آهن سریعترین اخراج تاریخ لیگ برتر لقب گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۱۸    
رودالف ویلیام لوئیزرودی جولیانی (Rudolph William Louis Giuliani)، مشهور به رودی جولیانی، سیاستمدار آمریکایی در سال 1944 در بروکلین نیویورک متولد شد. وی هم اکنون مشاور و وکیل شخصی دونالد ترامپ است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۷:۰۲    
سفیر سابق ایران در عراق می گوید: داعش به اربیل حمله کرد. مسعود بارزانی رئیس اقلیم کردستان عراق با آقای سلیمانی تماس گرفت. همان روز حاجی بغداد بود و سریع به اربیل رفت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۸    
جانشین رئیس پلیس راهور تهران گفت: معاینه فنی خودروهایی که در تعطیلی دوهفته ای به پایان می رسد، همچنان معتبر و قانونی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۷    
یک محقق ایتالیایی مدعی است طراحی جدیدی از مسیح(ع) کشف کرده که احتمالا لئوناردو داوینچی خالق آن بوده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۵    
فرانسه با فیلم دو نفر ما به رقبای خود در بخش بهترین فیلم بین المللی اسکار نودوسوم پیوست.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۵۲    
فرماندار رامسر گفت: ورودی به مازندران از سمت استان گیلان در محدوده این شهرستان از نخستین دقایق بامداد شنبه (امشب) بر روی خودروهای غیربومی بسته می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۶    
رودی جولیانی، وکیل کمپین دونالد ترامپ در صحبتهایش در فاکس نیوز طی پنجشنبه شب با طرح این ادعا که حزب دموکرات "توسط کلینتون دزدیده شده" گفت که "یک نفر باید سر را ببرد" و با دستش نیز ادای بریدن گلو را ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۳۱    
به گفته دبیر هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، با توجه به ادامه کاهش قیمت طلای جهانی در طول دو هفته اخیر و به ویژه کاهش چشمگیر آن در هفته گذشته و کنترل بازار ارز در داخل ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۶:۲۹    
ابر می بارد قطعه ای است از آلبوم “رگ خواب” با صدای همایون شجریان ... مهدی پاکدل و رعنا آزادی ور بازیگران نماهنگ “ابرمی بارد” هستند که همایون شجریان این قطعه را با شعری از امیرخسرو دهلوی و آهنگسازی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۵۷    
سخنگوی وزارت خارجه تاکید کرد: از سه کشور اروپایی انتظار می رود که به جای فرافکنی سیاسی، در جهت پایبندی کامل به تعهداتشان طبق برجام و مصوبات کمیسیون مشترک اقدام نمایند و به اجرای کامل برجام برگردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۳۷    
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: دانشگاه علوم پزشکی ایلام با استفاده از ظرفیت بهداشتی و درمانی جمعیت هلال احمر اقدام به برپایی یک نقاهتگاه برای پذیرش بیماران مبتلا به کرونا در یکی از سالن های ورزشی خود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۲۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان ادعای نیویورک تایمز درباره تماس عباس عراقچی با مشاوران بایدن را ساختگی خواند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۱۹    
بازار خودروهای داخلی پرتیراژ در هفته ای که گذشت، روندی سینوسی داشت. بازار خودرو در بیشتر روزهای هفته افت قیمت را ثبت کرد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۷    
فرمانده پلیس راه خوزستان گفت: در یک سانحه رانندگی در خوزستان 3 نفر کشته و 2 نفر مصدوم شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۴    
مدیر امور منابع آب شهرستان ری گفت: 2 هزار 164 هکتار از اراضی بستر رودخانه شور در بخش حسن آباد فشافویه این شهرستان به مالکیت آب منطقه ای استان تهران درآمد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۵:۰۳    
دبیر ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران البرز گفت: احتمال سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل های فصلی با ورود سامانه بارشی به این استان پیش بینی شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۸    
آنجلینا جولی قرار است با همکاری تام هاردی فیلمی بر اساس زندگینامه دون مک کالین، فتوژورنالیست مشهور انگلیسی بسازد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۵    
داگلاس استوارت برای خلق نخستین رمان خود به عنوان برنده جایزه بوکر معرفی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۳    
رئیس فوریت های پزشکی و حوادث جاده ای لالی گفت: برخورد 2 دستگاه وانت نیسان در بخش حتی این شهرستان 3 کشته و 4 مصدوم برجا گذاشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۵۱    
بخشدار جزیره هرمز گفت: ورود مسافران و گردشگران غیرساکن به جزیره هرمز در استان هرمزگان برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۴۷    
رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای آذربایجان غربی گفت: یک مخترع جوان ارومیه ای نخستین گیربکس اتوماتیک را در ایران ساخت.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۹    
روزهای متمادی است که به آمارهای فاجعه آمیز کرونا عادت کرده ایم؛ مرگ های بالای 470 نفر و ابتلای بیش از 13 هزار نفر ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۸    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای قهرمانی نباید امتیاز بازی های خانگی را از دست بدهیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۴    
باشگاه پرسپولیس به بخشیده نشدن کامیابی نیا برای دیدار با صنعت نفت آبادان اعتراض کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۶    
روند حرکت بازار سرمایه پس از حدود چهار ماه دوباره صعودی شده است، اتفاقی که یک تحلیلگر بازار سرمایه دلیل آن را عوامل مختلفی از جمله بازگشت اعتماد به بازار سرمایه می داند و بر این باور است که شاخص کل ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۰۵    
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در طول 24 ساعت گذشته، 479 بیمار مبتلا به کووید19 جان خود را از دست دادند و به این ترتیب مجموع جانباختگان این بیماری از ابتدای شیوع ویروس تا امروز به 43 هزار و 896 نفر رسیده ...
  • ۱