چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۴۰Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای روزنامه همشهری 13 دی 1399 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 27 اسفند 1397 روزنامه همشهری 21 مهر 1398 روزنامه همشهری 31 فروردین 1399 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1399 روزنامه همشهری 31 خرداد 1399 روزنامه همشهری 31 تیر 1399 روزنامه همشهری 30 مرداد 1399 روزنامه همشهری 31 شهریور 1399 روزنامه همشهری 30 مهر 1399 روزنامه همشهری 30 آبان 1399 روزنامه همشهری 30 آذر 1399 روزنامه همشهری 1 دی 1399 روزنامه همشهری 2 دی 1399 روزنامه همشهری 3 دی 1399 روزنامه همشهری 4 دی 1399 روزنامه همشهری 5 دی 1399 روزنامه همشهری 6 دی 1399 روزنامه همشهری 7 دی 1399 روزنامه همشهری 8 دی 1399 روزنامه همشهری 9 دی 1399 روزنامه همشهری 10 دی 1399 روزنامه همشهری 11 دی 1399 روزنامه همشهری 12 دی 1399 روزنامه همشهری 13 دی 1399 روزنامه همشهری 14 دی 1399 روزنامه همشهری 15 دی 1399 روزنامه همشهری 16 دی 1399 روزنامه همشهری 17 دی 1399 روزنامه همشهری 18 دی 1399 روزنامه همشهری 19 دی 1399 روزنامه همشهری 20 دی 1399 روزنامه همشهری 21 دی 1399 روزنامه همشهری 22 دی 1399 روزنامه همشهری 23 دی 1399 روزنامه همشهری 24 دی 1399 روزنامه همشهری 25 دی 1399 روزنامه همشهری 26 دی 1399 روزنامه همشهری 27 دی 1399 روزنامه همشهری 28 دی 1399 روزنامه همشهری 29 دی 1399 روزنامه همشهری 30 دی 1399 
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۲۵    
فارماتون، در سطح جهانی به عنوان یک مکمل پرمصرف در بین مولتی ویتامین ها شناخته می شود. از سال 1397 شرکت سانوفی با خرید حق تولید فارماتون به صورت جهانی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۵۳    
حفظ سلامت کلیه ها برای برخورداری از وضعیت جسمی مطلوب ضرورت دارد و لازم است افراد به سلامت کلیه های خود دقت داشته باشند تا کلیه ها نیز بتوانند از سلامت بدن مراقبت کنند
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۴۷    
دادستان عمومی و انقلاب مراغه گفت: قاتل محکوم به قصاص با تلاش اعضای صلح و سازش انجمن حمایت از زندانیان مراغه بخشیده شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۵۸    
گروه های مدافع حقوق حیوانات ادعا کرده اند که صدها پرنده در شب سال نو و پس از برپایی مراسم آتش بازی در رم جان خود را از دست داده و این حادثه را قتل عام خوانده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۹    
معاون میراث فرهنگی استان قزوین از ارسال پرونده ثبتی هفت میراث ناملموس استان به دفتر ثبت آثار و حفظ و احیای میراث معنوی و طبیعی کشور خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۸    
گروه سیریا و آلبوم موسیقی میز دوتایی که برگرفته از موسیقی بوشهر است، برنده مدال نقره جوایز موسیقی جهانی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۱:۰۷    
مجری طرح های عمرانی شرکت توزیع نیروی برق خراسان رضوی گفت: هزار خانوار عشایری در این استان تا پایان سال جاری از نیروگاه خورشیدی خانگی قابل حمل بهره مند می شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۱۹    
رئیس پلیس آگاهی البرز گفت: زنی که به دلیل اختلاف های شخصی همسرش را با همدستی یک فرد سابقه دار به قتل رسانده بود، پس از 8 سال دستگیر شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۰:۰۶    
استاندار آذربایجان غربی گفت: تا پایان سال جاری 155 کیلومتر از نقاط بحرانی رودخانه های استان لایروبی می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۴۴    
وزارت دفاع آمریکا با صدور بیانیه ای از تصمیم خود برای بازگرداندن ناو یواس اس نیمیتز از خاورمیانه خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۵    
فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در نامه ای خطاب به معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت مطالباتی را مطرح کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۱    
مشاور امنیت ملی سابق دونالد ترامپ می گوید، رئیس جمهور آمریکا با حمله به هم حزبی های خود آتش هیزم برای سوزاندن جنازه سیاسی خود را روشن کرده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۸:۲۱    
روسیه اعلام کرد قصد دارد یکی از قدرتمندترین موشک های قاره پیمای خود را که توانایی عبور از تمام سامانه های دفاع موشکی دارد، آزمایش کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
درحالی که بیش از 3ماه از شروع سال تحصیلی می گذرد، معاون مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی استان تهران از نیاز 11هزار و 467 دانش آموز این استان به تبلت خبر داده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
کمتر از 3هفته مانده به حضور جو بایدن در کاخ سفید و یک روز بعد از انتشار اخباری مبنی بر قصد ایران برای غنی سازی 20درصد، رئیس سازمان انرژی اتمی جزئیات این درخواست را اعلام کرد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
هوای کلانشهرهای کشور آنقدر آلوده شده که بار دیگر پای دستگاه قضایی به موضوع آلودگی هوا باز شود. اما این بار برخلاف سال های گذشته که موضوع از بررسی جزئی سازمان بازرسی فراتر نمی رفت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان از فوت 5 نفر و نابینایی یک نفر بر اثر مسمومیت الکلی در این استان خبر داد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
کریستیز و ساتبیز دو حراجی رقیب و بزرگ فروش آثار هنری، در سال 2020 علی رغم بحران جهانی کرونا رکوردهای جدیدی را در عرصه حراجی آنلاین و خصوصی ثبت کردند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۴    
آلودگی هوای تهران در پاییز و زمستان سال هاست به روالی تکراری تبدیل شده است. هرسال شاهدیم که در چنین روزهایی کودکان، افرد مسن و بیماران تنفسی از خروج از خانه و حضور در سطح شهر منع می شوند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۱۳    
حضرت آیت الله خامنه ای در پیامی درگذشت عالم ربانی، فقیه و حکیم مجاهد، آیت الله مصباح یزدی را تسلیت گفتند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۳:۰۹    
شجاع خلیل زاده در بازی برابر السیلیه به شکلی عجیب دروازه تیم خود را باز کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۳:۰۹    
سازمان جهانی بهداشت واکسن کرونای شرکت های فایزر و بیونتک برای مصرف اضطراری تایید کرد و راه را برای استفاده کشورهای با درآمد کم و متوسط را برای استفاده از این واکسن برای ایمن سازی جمعیت هایشان گشود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۲۲:۳۷    
قیمت روز محصولات سایپا در بازار آزاد را در جدول زیر مشاهده می کنید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۴    
سفیر جمهوری عراق در تهران از ارسال پیام نخست وزیر این کشور به تهران خبر داد و تاکید کرد: جمهوری عراق از هیچ تصمیمی علیه جمهوری اسلامی ایران حمایت نمی کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۴    
صفحه اول همشهری، با استفاده از تصاویر 750 نفر از شرکت کنندگان در مراسم تشییع پیکر سردار سلیمانی در دی ماه سال 98 طراحی شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۴    
مراسم رونمایی از تمبر یادبود سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با حضور رئیس جمهور و اعضای دولت در نهاد ریاست جمهوری برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۳    
نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی باصدور پیامی از مردم و جامعه روحانیت خواست در مراسم تشییع پیکر مرحوم آیت الله محمد تقی مصباح یزدی در مشهد شرکت کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۲۲    
اگر قصد دارید تلفن را به فرد دیگری بدهید، باید "حفاظت فکتوری ریست" را حذف کنید. گزینه مذکور مانع از این می شود که یک دزد تلفن شما را پاک کرده و آن را انگار که متعلق به خودش بوده است، استفاده کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۰    
ویدیوی اختصاصی همشهری از سرنوشت خودرو حامل شهید قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس که سال گذشته در اطراف فرودگاه بغداد مورد اصابت موشک های آمریکایی قرار گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۱۰    
قرعه کشی طرح پیش فروش 5 محصول گروه خودروسازی ایران خودرو یکشنبه برگزار می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۹:۰۹    
وزیر امور خارجه کشورمان بار دیگر به آمریکا هشدار داد که هرگونه اقدامی علیه ایران پیامدهای وخیمی برای واشنگتن خواهد داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۷    
سخنگوی وزارت خارجه در واکنش به رد و بدل شدن پیام احتمالی بین ظریف و جو بایدن گفت: مطلقا هیچ پیامی بین آقای ظریف و بایدن نرفته و نیامده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۳    
شخصیت شامل ویژگی هایی نسبتا پایدار است که در توصیف آن ها از صفاتی متفاوت استفاده می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۳    
کلانه یا که لانه، یک نان سنتی خوشمزه و مقوی کردستان، سنندج و کرمانشاه است که به عنوان یکی از قدیمی ترین فست فودهای دنیا شهرت دارد و آن با عنوان پیتزای کردی هم می شناسند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۸:۰۳    
یک نهنگ گرسنه، برای شکار حرفه ای چند فُک، به ساحل دریا هجوم آورد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۵۶    
مجری مراسم قرعه کشی کنفدراسیون فوتبال آسیا و شبکه فاکس اسپورتس اعلام کرد تیم لیورپول برای حل مشکل پنالتی گرفتن به مهدی طارمی مهاجم ایران نیاز دارد!
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۵۱    
باشگاه اسپارتاک مسکو قصد داشت با فوق ستاره تیم فوتبال بارسلونا مذاکره کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۷    
12 هزار و 573 طلاق در سال 98 ثبت شده است که زوجین کمتر از یک سال زندگی مشترک را در کنار یکدیگر تجربه کرده بودند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۳    
تهران، کرج، قم و اهواز در شرایط بحرانی آلودگی هوا هستند و اصفهان، تبریز، اراک و مشهد نیز در وضعیت هشدار قرار دارند. این ویدیو که ظهر شنبه 13 دی ضبط شده، ترسناکی تهران را نشان می دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۳۱    
گزارش خبرنگار همشهری از بازار آشفته رایانه ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۷:۰۰    
هروویه میلیچ بعد از مسابقه تیمش مقابل گل گهر سیرجان در واکنش به نیمکت نشینی اش یک استوری در اینستاگرام منتشر کرد که با خشم باشگاه مواجه شد
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۱۵    
ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان ساوه در استان مرکزی موفق به شناسایی یک انبار احتکار روغن موتور و فیلتر خودرو و توقیف اقلام شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۰    
معاون کل وزارت بهداشت گفت: اگر مرگ و میر کرونا در یک استان از متوسط کشوری بالاتر اما میزان بستری در آن کم باشد، نشان می دهد که پذیرش بیمار در بیمارستان ها کم است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۱۴    
تعزیه نگین سلیمانی عنوان ویژه برنامه ای است که همزمان با سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی توسط پردیس تئاتر تهران برگزار می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۵:۰۴    
بوقون نزدیک به 25 سال است که در سطح اول فوتبال دنیا می درخشد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۸    
رییس جمهوری گفت: در شرایط فعلی از نظر شیوع کرونا به جز چهار شهرستان، اغلب شهرستان ها، زرد و نارنجی هستند و با شرایط مساعد و مناسبی مواجه هستیم اما اگر رعایت ها ادامه نیابد باز به وضعیت قبل برمی گردیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۳    
روند کاهشی ارزش سهام عدالت تحت تأثیر روند کاهشی بازار سرمایه کماکان ادامه دارد به گونه ای که نسبت به بالاترین رکورد، حدود 17 میلیون تومان ارزان تر شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۳    
سید احسان خاندوزی نماینده مجلس خاطره ای را به نقل از یک مقام مسئول اجرایی کشور درباره جذب حاج قاسم سلیمانی به سپاه کرمان روایت می کند که جزئیات آن را در در این ویدئو ببینید.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۹    
رقابت و اختلاف اصولگرایان برای انتخابات 1400 جدی تر شده است. از یک سو کاندیداهایی متعدد در میدان دارند که هیچ کدام هم قصد ندارند حتی یک گام عقب بنشینند و از آن سو برای خود وحدت به تعداد چهره های شاخص ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۱    
دومین هوادار درگذشته پرسپولیس، بیماری زمینه ای نداشت، بازی را در خانه تنها دید و بعد از شکست تیمش حالش بد شد و کسی هم نبود که با اورژانس تماس بگیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۲۱    
معاون مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت گفت: تعداد مبتلایان انسانی به بیماری آنفلوآنزا امسال انگشت شمار بوده و به 10 نفر هم نمی رسد و حتی یک نفر فوتی هم تا الان در ایران نداشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۷    
پیشکسوت فوتبال ایران گفت: من هرگز حاضر به حضور در انتخابات فدراسیون فوتبال نیستم و به هیچ عنوان قبول نمی کنم که در انتخابات شرکت کنم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۶    
فیداراویل یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه ی فروش انواع روغن صنعتی پرفروش از جمله روغن بهران هیدرولیک و بردبار , با بهترین کیفیت ها و ارسال به تمامی شهرهای ایران
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۱۵    
فوق تخصص بیماری های ریوی بیمارستان مسیح دانشوری گفت: الان باید نگران این باشیم که افزایش میزان ذرات معلق در هوا و سوخت مازوت می تواند میزان انتقال عفونت ویروس کرونا و سایر ویروس ها و عفونت های تنفسی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۷    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با بیان درصد آمار بستری و مرگ و میر کووید-19، از روند نزولی ابتلا به این بیماری در کشور خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۰۵    
پس از تشدید و تداوم آلودگی هوای تهران از دقایقی پیش جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران، پشت درهای بسته و بدون حضور خبرنگاران در حال برگزاری است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۸    
وکیل پرسپولیس از آخرین نامه دادگاه عالی ورش به پرسپولیس در خصوص آل کثیر خبر داده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۳    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: 204 کیلومتر فیبر نوری با قید فوریت در دشتیاری اجرا و اسامی 1200 روستایی که قرار است تا پایان سفر من به اینترنت متصل شود، آنلاین اعلام می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۴۲    
پذیرش گردشگر در خطه کویری خور و بیابانک استان اصفهان با 50 درصد ظرفیت و رعایت موارد بهداشتی از مبدا تا مقصد و مدت اقامت انجام می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۹    
سایت گل پوینت ستاره ایرانی پورتو را به عنوان بهترین بازیکن ماه لیگ برتر فوتبال پرتغال انتخاب کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۹    
ناسا ساعاتی پیش در حساب کاربری خود در اینستاگرام تصویری زیبا از یک سامانه ستاره ای در صورت فلکی شاه تخته منتشر کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۸    
رژه موتوری همزمان با گرامیداشت سالروز شهادت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در شهر بجنورد مرکز استان خراسان شمالی برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۷    
فرماندار اراک گفت: شناسایی عاملان هتک حرمت به بنرهای اقامه عزای حضرت فاطمه زهرا(س) در این شهر در حال پیگیری است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۴    
کاروانسرای میاندشت، بزرگ ترین مجموعه کاروانسرای ایران و یکی از سه کاروانسرای دوره های صفویه و قاجار به سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۳    
نتایج تحقیقات آزمایشگاهی نشان می دهد که پرالاترکسات (فلوتین)، داروی شیمی درمانی که در اصل برای درمان لنفوم ساخته شده است می تواند برای درمان بیماری کووید-19 نیز مورد استفاده قرار گیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۲۳    
در نخستین روز سال جدید میلادی خبر هک شدن سورس های شرکت مایکروسافت تایید شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۳:۱۵    
یکی از معضلات قدیمی فرحزاد نور کم معابر و بروز بزه ها و آسیب های اجتماعی مختلف در بستر این تاریکی است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۴۵    
کتاب زائران کوهستان مه آلود محمدرضا بایرامی داستانی با محور سفر به کوهستانی رازآمیز در روستایی است که هر سال با مراسم مذهبی سنتی بسیاری را از گوشه و کنار سوی خود می کشد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۵    
سخنگوی اورژانس استان آذربایجان شرقی از رخ دادن یک سانحه مرگبار رانندگی در محور بستان آباد - تبریز خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۴    
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی گفت: خط ریلی همدان-ملایر که از بخش های پروژه راه آهن تهران - سنندج محسوب می شد، با تلاش و پیگیری ردیف اعتباری مستقل در بودجه سال 1400 گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۳۱    
10 کتاب پرفروش در فرانسه که شامل آثار داستانی و غیرداستانی می شوند و نویسندگان پرفروش در این کشور در سال 2020 معرفی شدند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۷    
انوشیروان محسنی بندپی، استاندار تهران گفت: پیشنهاد 2 روز تعطیلی برای برای همه دستگاه های اداری، خصوصی و عمرانی و دولتی به دولت ارائه شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۲    
مأموران انتظامی شهرستان راسک یک باند بزرگ ترانزیت و قاچاق شیر خشک به خارج از کشور را منهدم و در بازرسی از 6 دستگاه تریلی بیش از 168 تن شیر خشک قاچاق کشف کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۱    
کتاب از چیزی نمی ترسیدم ، زندگینامه خودنوشت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی روز یکشنبه 14 دی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما رونمایی می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۲۰    
سازمان ها همواره از یک سو به دنبال راهکارها و روش هایی برای افزایش بهره وری و به تبع آن درآمد خود و از سویی دیگر کاهش هزینه ها و زمان پاسخگویی به مشتریان خود هستند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۲:۱۶    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل از قطع سهمیه 15 واحد نانوایی و تعدیل سهمیه 41 واحد دیگر در شهر اردبیل در آذرماه امسال خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۵    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از روند نزولی کووید19 در کشور خبر داد و گفت: خوشبختانه اکنون 401 شهر زرد و 43 شهر نارنجی داریم که حدود 15 تا 18 شهر نارنجی متعلق به استان مازندران هستند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۴    
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی ضمن اشاره به تداوم آلودگی هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت کشور گفت ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۴    
مدیرعامل شرکت مترو تهران از افتتاح ایستگاه مترو شهید محلاتی در آینده نزدیک خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۳    
جانشین رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف 44 کیلوگرم تریاک با کار اطلاعاتی ماموران این پلیس و همکاری پلیس شهرستان آباده استان فارس خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۱    
مدیر کل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به فریب دادن مردم به اسم تخفیف های غیرواقعی در فروشگاه های زنجیره ای هشدار داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۰    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا امروز گفت: درحال حاضر 401 شهر ایران زرد و 43 شهر نارنجی هستند. 18 مربوط به مازندران است. باید در لاهیجان در گیلان مراقبت بیشتری شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۷    
فرمانده انتظامی شهرستان مانه و سملقان از مرگ پسربچه 4 ساله به دلیل خوردن قرص ترک اعتیاد پدرش خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۳۴    
شورای اسلامی شهر بوشهر در حالی برای شهردار جدید مرکز استان بوشهر خانه 650 میلیون تومانی رهن کرده که از سرنوشت پول رهن خانه دو شهردار پیشین خبری در دست نیست.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۸    
خیران و نیکوکاران برای حمایت از خانواده های نیازمند می توانند کاغذهای باطله را به مؤسسه خیریه هیأت الشهدا در لواسان تحویل بدهند و در کار خیر سهیم شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۸    
آیین تشییع و وداع مردم تهران با پیکر مرحوم آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) صبح روز شنبه 13 دی ماه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۵    
قیمت هر دلار آمریکا امروز شنبه 13 دی 99 در صرافی ملی 25 هزار و 670 تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ روز پنجشنبه 30 تومان ارزان شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۴    
اگرچه یگان خدمتی مشترکی نداشتند و یکی در نیروی دریایی فرمانده بود و دیگری در لشکر نیروی زمینی سپاه ولی بسیاری از عملیات های جنگ تحمیلی 8ساله خاطرات حسین علایی را به یاد و نام سردار شهید قاسم سلیمانی ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۱۲    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: باید همه مرزهای کشور را کنترل و رصد کنیم تا از ورود ویروس انگلیسی به کشور جلوگیری شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۱:۰۱    
مشکل دفع فاضلاب خانگی و تکمیل نشدن شبکه فاضلاب شهری درکه سال هاست که گریبان اهالی این محله را گرفته و هرازگاهی با بروز مشکلات جدی تر دردسرساز می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۴    
توسعه مزارستان روستای آتشکده در حریم کاخ اردشیر ساسانی در فیروزآباد، بیم آسیب رساندن به این محوطه ثبت جهانی را افزایش داده است؛ بزنگاهی که در آن باید هم خواست اهالی بومی دیده شود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۳    
ویروس کرونا ممکن است باعث از دست رفتن میزبانی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۱    
رئیس مرکز تحقیقات آلودگی هوای دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: مطالعات نشان می دهد هر سال حدود 40 هزار نفر در کشور به دلیل مواجهه با ذرات آلاینده معلق کمتر از 2.5 میکرون در هوا جان خود را از دست می دهند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۵۰    
معاون کل وزارت بهداشت گفت: میزان مرگ و میر کرونا در دوران اوج (پیک) 3 برابر می شود و باید تلاش کنیم دوباره به دوران اوج شیوع این بیماری برنگردیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۹    
رئیس کمیته سلامت شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به فوت حدود 23 هزار نفر در پایتخت به دلیل کرونا گفت: روزانه حدود 10 نفر طی هفته گذشته از آمار متوفیان ناشی از کرونا کاسته شده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۲    
در حالی که بسیاری از کتابفروشی ها در دوران شیوع ویروس کرونا با مشکلات زیادی روبرو هستند، گزارش های عجیبی از فروش کتاب های نایاب در بین افراد ثروتمند وجود دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۱    
رئیس دادگاه کیفری 2 شعبه 119 مجتمع شهید بهشتی ارومیه گفت: شهروند ارومیه ای که به خاطر افترا و توهین به 7 ماه حبس محکوم شده بود، باید خدمات رایگان سفیر سلامت به نیازمندان ارائه دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۹    
رضایی دو سال قبل در حالی به بروژ پیوست که گران ترین بازیکن فصل تیم لقب گرفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۵    
رئیس اداره میراث فرهنگی سنقر و کلیایی از مرمت بنای تاریخی بقعه مالک این شهرستان استان کرمانشاه پس از 4 دهه خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۳۲    
سطح اهمیت بهداشتی، ناسالم است. افراد مبتلا به بیماری قلبی یا ریوی، سالمندان و کودکان باید از فعالیت های طولانی یا سنگین خارج از منزل خودداری ورزند ...