چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۴:۵۳Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای روزنامه همشهری 17 دی 1399 - hamshahrionline.ir

روزنامه همشهری 29 اسفند 1393 روزنامه همشهری 29 اسفند 1394 روزنامه همشهری 30 اسفند 1395 روزنامه همشهری 29 اسفند 1396 روزنامه همشهری 27 اسفند 1397 روزنامه همشهری 21 مهر 1398 روزنامه همشهری 31 فروردین 1399 روزنامه همشهری 31 اردیبهشت 1399 روزنامه همشهری 31 خرداد 1399 روزنامه همشهری 31 تیر 1399 روزنامه همشهری 30 مرداد 1399 روزنامه همشهری 31 شهریور 1399 روزنامه همشهری 30 مهر 1399 روزنامه همشهری 30 آبان 1399 روزنامه همشهری 30 آذر 1399 روزنامه همشهری 1 دی 1399 روزنامه همشهری 2 دی 1399 روزنامه همشهری 3 دی 1399 روزنامه همشهری 4 دی 1399 روزنامه همشهری 5 دی 1399 روزنامه همشهری 6 دی 1399 روزنامه همشهری 7 دی 1399 روزنامه همشهری 8 دی 1399 روزنامه همشهری 9 دی 1399 روزنامه همشهری 10 دی 1399 روزنامه همشهری 11 دی 1399 روزنامه همشهری 12 دی 1399 روزنامه همشهری 13 دی 1399 روزنامه همشهری 14 دی 1399 روزنامه همشهری 15 دی 1399 روزنامه همشهری 16 دی 1399 روزنامه همشهری 17 دی 1399 روزنامه همشهری 18 دی 1399 روزنامه همشهری 19 دی 1399 روزنامه همشهری 20 دی 1399 روزنامه همشهری 21 دی 1399 روزنامه همشهری 22 دی 1399 روزنامه همشهری 23 دی 1399 روزنامه همشهری 24 دی 1399 روزنامه همشهری 25 دی 1399 روزنامه همشهری 26 دی 1399 روزنامه همشهری 27 دی 1399 روزنامه همشهری 28 دی 1399 روزنامه همشهری 29 دی 1399 روزنامه همشهری 30 دی 1399 
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۶    
برنامه یاد استاد ویژه گرامیداشت سیدجعفر شهیدی، علامه فقید برگزار می شود
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۰۷:۲۰    
انار و عصاره های موجود در آن می توانند در برابر عفونت های سیستم ایمنی مقاومت ایجاد کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۱۵    
کارشناسان تغذیه فهرستی از بایدها و نبایدهای تغذیه را برای افرادی تهیه کرده اند که دهه چهارم عمر خود را پشت سر می گذارند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۵۵    
دادستان پیشوا از بازداشت بخشدار سابق و پنج دهیار این شهرستان استان تهران در راستای مبارزه با مفاسد مالی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۴۳    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان زنجان گفت: 768 اثر غیر منقول تاریخی اعم از بنا و تپه در فهرست میراث ملی ثبت شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۱۱    
نشر روزبهان دو کتاب کاتالپسی و خزان را در حوزه ادب و هنر روانه بازار نشر کرده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱    
آیت الله هاشمی رفسنجانی در کتاب بازسازی و سازندگی روایتی از جلسه با رهبر انقلاب در 32 سال پیش دارد که در آن درباره بنیاد جانبازان مذاکره کرده اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۶    
چهارمین مرحله از رزمایش کمک های مؤمنانه با مشارکت دهیاری روستای گلدسته، سپاه امام جعفر صادق(ع) و شهرداری ناحیه 7 منطقه 18 برگزار شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۹:۳۷    
عضو کمیته کشوری ستاد مقابله با کرونا، گفت: مرگ و میر ویروس انگلیسی نسبت به ویروس قبلی بیشتر نیست و از این نظر نگران نیستیم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۴۵    
یک ماه دیگر 20:ساله می شد. پسری که وقت نداشت به آرزوهایش فکر کند. از نوجوانی کار کرد. درآمد داشت. مجبور بود برای ادامه زندگی کار کند. می گویند رضا با دستان خودش به زندگی خود پایان داده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۸:۳۹    
ماجرای مرگ غلامرضا منصوری، قاضی بلندپایه ای که پایش به پرونده اکبر طبری باز و مدتی بعد جسدش در هتلی در رومانی پیدا شد، هنوز هم به نتیجه مشخصی نرسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۵    
در دومین روز از تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش جمهوری اسلامی ایران و در اجرای مراحل عملیاتی این تمرین، پهپاد کرار رهگیر نیروی پدافند هوایی ارتش با موفقیت عملیات رهگیری هوایی و انهدام اهداف متخاصم را اجرا ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۱۳    
مراسم اختتامیه پنجمین دوره مسابقات فوتبال حرف و مشاغل، با محوریت یاد شهدای سلامت برگزار شد. در این رقابت ها، تیم پزشکان سوم، تیم هنرمندان دوم و تیم رسانه ورزش با کاپیتانی عادل فردوسی پور قهرمان شد. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۷    
محافظان مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا پس از حمله طرفداران ترامپ او را از ساختمان کنگره خارج کردند و نمایندگان کنگره با ماسک های ضد گاز در اتاق هایشان سنگر گرفته اند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۵۹    
کنگره آمریکا در جلسه مشترک دو مجلس نمایندگان و سنا روز چهارشنبه شروع آرای الکترال را آغاز کرد اما اکنون طرفداران ترامپ توانسته اند به درون ساختمان کنگره راه پیدا کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۴۵    
معاون بهداشت وزارت بهداشت، در واکنش به شناسایی دومین بیمار مبتلا به ویروس انگلیسی در تهران، توضیحاتی ارائه داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۳    
باشگاه پرسپولیس معتقد است تصمیمات داوران در لیگ متناقض است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۳۲    
به منظور گرامیداشت یاد و خاطره قربانیان سانحه هواپیمای اوکراینی، غروب چهارشنبه (17 دی) ویدئومپینگی از سوی شهرداری تهران در برج آزادی اجرا شد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۲۴    
سعید نمکی، وزیر بهداشت درباره مشاهده دو فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در ایران گفت: این ویروس معمولا جوان ترها را مبتلا می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۲:۱۴    
منابع آگاه می گویند جو بایدن، رئیس جمهوری منتخب آمریکا مریک گارلند، قاضی دادگاه استیناف فدرال را که قبلا در دوران باراک اوباما نامزد دیوان عالی کشور شده بود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۱:۱۷    
سازمان ناظر دارویی اتحادیه اروپا روز چهارشنبه واکسن کرونای شرکت آمریکایی مدرنا را به عنوان دومین واکسن کرونا در این مجموعه 27 کشوری تایید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۰:۵۶    
سعید نمکی، وزیر بهداشت درباره مشاهده دو فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در ایران گفت: این ویروس معمولا جوان ترها را مبتلا می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۵۰    
امروز سالگرد درگذشت جهان پهلوان غلامرضا تختی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۳    
محققان مالزیایی موفق شده اند از برگ های میوه آناناس برای ساخت قطعات هواپیماهای بدون سرنشین یا همان پهپادها استفاده کنند و
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۴۲    
تصویر ثبت شده با "تلسکوپ فضایی هابل"، کهکشانی را نشان می دهد که سیاه چاله ای بسیار بزرگتر از خورشید در آن قرار دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۷    
سردار امیرعلی حاجی زاده می گوید: هنگام حمله به عین الاسد اقدام های ما براساس یک درگیری فراگیر بود. ما بدترین حالت را در نظر گرفتیم و حدود 400 موشک روی سکو آماده شلیک به سوی پایگاه های آمریکایی بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۴    
محمود احمدی نژاد در نامه ای خطاب به حجت الاسلام حسن روحانی از وی خواست تا به عنوان رئیس جمهوری ایران تلاش خود را در جهت پیشگیری از وقوع جنگ به کار گیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۳    
رهبر جوان کره شمالی اعلام کرد برنامه پنج ساله او برای سامان دادن به اقتصاد این کشور منزوی تقریبا در تمام جنبه ها شکست خورده و به اهداف خود نرسیده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۲۱    
گرچه ایده سکونت انسان روی مریخ، مدت ها پیش مطرح شده است اما نظرات موافق و مخالف بسیاری در این مورد وجود دارند و مشکلات گوناگونی نیز مانع تحقق آن می شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۳    
بازار اجاره آپارتمان در مناطق مختلف پایتخت از افزایش تمایل موجران برای دریافت اجاره ماهانه حکایت دارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۹:۰۰    
علی اکبر صالحی، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان انرژی اتمی با صدور پیامی به مناسبت فرارسیدن سالگرد سانحه دلخراش سقوط هواپیمای اوکراینی، یاد جانباختگان این حادثه را گرامی داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۹    
نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو قیمت خودرو در بازار آزاد را اعلام کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۸    
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی ایران گفت: خسارت هایی که بر اثر تحریم ها به ما وارد شد طبق اعلام خود آمریکایی ها فقط 70 میلیارد دلار بابت جلوگیری از فروش نفت ایران است که این رقم و دیگر خسارت ها باید ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۶    
رئیس شورای فرهنگ عمومی استان تهران گفت: تعطیلی نمازهای جماعت و جمعه به طور کلی توجیه ندارد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۶    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدیدی نشان داده اند که گیاهان نیز مانند انسان ها، نور آبی را دریافت می کنند و نسبت به آن واکنش نشان می دهند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۵۱    
پژوهشگران آمریکایی، نوعی ژل هوشمند ابداع کرده اند که در معرض نور، تغییر شکل می دهد و به عضله مصنوعی تبدیل می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۴۷    
خبر توییتری یکی از نمایندگان مجلس از رای آوردن حذف معافیت مالیاتی سلبریتی ها با درآمد بیش از 500 میلیون تومان در سال با واکنش مردم روبه رو شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۲۴    
انتقادها از تایید یک واکسن کرونای ساخت هند در این کشور بدون اینکه شاهدی از اثربخشی آن در دست باشد، بالا گرفته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۱۶    
نخستین مرکز مشاوره و سرمایه گذاری کارگزاری فارابی - 16 دی ماه - هم زمان با افتتاح شعبه تهرانپارس با حضور جمعی از مدیران، سرمایه گذاران و فعالان بازار سرمایه آغاز به کار کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۸    
پیش از هرچیز ورود به بورس ملزم به شناخت کارگزاران بورس است. شما بدون عضو شدن در یک کارگزاری نمی توانید در بازار بورس به معامله بپردازید ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۰۱    
مدیرعامل شرکت کنترل کیفیت هوای شهر تهران گفت: خسارت آلودگی هوای تهران سالانه دو میلیارد و 600 میلیون دلار برآورد شده بود که معادل روزانه 7 میلیون دلار است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۴۰    
دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا امسال دیرتر آغاز خواهد شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۴    
باشگاه ماشین سازی مدعی است فسخ یکطرفه هافبک فصل قبلش غیر قانونی بوده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۴    
زنی در انگلستان اخیرا متوجه شد سنگی که سال ها از آن برای سوار شدن بر اسبش استفاده می کرد، در حقیقت یک اثر باستانی نادر رومی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۳    
سال هاست انتخاب یک لوگو برای هر موسسه و نهاد یک باید شده است، آن هم زمانی که پای موسسه های هنری همانند موزه ها به میان می آید ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۱    
فیلم های سینمایی قطار آن شب و مسیر معکوس در بخش رقابتی دو جشنواره بین المللی در کشور هند به نمایش گذاشته می شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۳۰    
او یکی از مهره های بزرگ دوبله ایران است که صدایش به این زودی ها فراموش نمی شود. صدای به یادماندنی اسدلله خان با بازی محمدعلی کشاورز در سریال پدرسالار را کمتر کسی از یاد برده است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۹    
دبیر کمیته امنیتی - اجتماعی ستاد ملی کرونا از ابتلای فرد دیگری به کرونای انگلیسی در کشور خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۸    
ستاره پسیانی به جمع بازیگران فصل دوم سریال زیرخاکی پیوست.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۷    
اکرم محمدی، بازیگر سریال های پدرسالار ، خانه سبز و ستایش درباره نحوه انتخاب نقش هایش می گوید: همیشه تلاشم این بوده کارهایی که انجام می دهم شاخص باشد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۷:۲۵    
دفتر موسیقی وزارت ارشاد در هفته نخست دی ماه مجوز 121 تک آهنگ و هشت آلبوم را صادر کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۳۰    
داستانی گمشده از شرلی جکسون، خالق تسخیر خانه هیل به تازگی پیدا شده که در آن نویسنده دیدگاهی انتقادی نسبت به تبعیض جنسیتی و نژادی در جامعه آمریکا دارد. این داستان را جکسون سال 1944 نوشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۶    
مجموعه نمایشی شبکه کوچک با اتمام مرحله نگارش و ساخت دکور خود، از بهمن ماه روانه آنتن می شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۵    
زهره الهیان، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در نامه ای به رئیس جمهوری نسبت به استفاده از واکسن فایزر در ایران هشدار داد و خواستار پاسخگویی درباره چرایی ورود و انتقال این واکسن به کشور شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۳    
تانیا رابرتس که پیش از این خبر درگذشتش تکذیب شده بود، در بیمارستانی در شهر لس آنجلس در سن 65 سالگی از دنیا رفت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۱    
از روزی که اسامی فیلم های متقاضی شرکت در جشنواره فجر اعلام شد، بازار حدس و گمان و تحلیل غایبان و حاضران جشنواره حسابی داغ شده و چند روز دیگر که فیلم های نهایی برای داوری مشخص شوند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۰    
ایران خواستار رسیدگی آژانس بین المللی انرژی اتمی به برنامه هسته ای مخفی رژیم صهیونیستی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۸    
بانک مرکزی اعلام کرد تقاضای واریز وجه از شهروندان با عنوان سامانه 2706 (ارتباطات مردمی بانک مرکزی) شگرد کلاهبرداران و فرصت طلبان برای اخاذی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۷    
یک پایگاه خبری عراقی از انتشار گزارش فوق محرمانه کمیته حقیقت یاب این کشور درباره ترور فرماندهان پیروزی بر داعش خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۱۴    
مراسم سالانه جوایز موسیقی گرمی 2021 به دلیل نگرانی از همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۷    
سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بیانیه ای به مناسبت سالروز سقوط هواپیمای اوکراینی تاکید کرد: بار سنگین فراق فرزندان عزیز ایران بسیار سخت و اندوهبار و انتقام سخت از جنایتکاران در دستور کار است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۰۶    
سازمان هواشناسی نسبت به آلودگی هوای کلانشهرها تا هفته آینده هشدار داد و بر ضرورت خودداری از تردد غیرضروری تاکید کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۴۱    
جمعی از بچه های شهرستان اسلامشهر استان تهران با نصب یک بنر از گروه سازنده سریال شبکه نمایش خانگی قورباغه تقدیر کردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۹    
مراسم معنوی رونمایی از دیوارنگاره شهید سجاد زبرجدی ، اولین شهید مدافع حرم منطقه 19، طی مراسمی با حضور خانواده معزز شهید، شهردار و مدیران شهرداری این منطقه، شورایاران، فرمانده سپاه ناحیه ابوذر ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۳۴    
فوق تخصص بیماری های عفونی و یکی از پزشکان ناظر در مرحله بالینی واکسن ایرانی کرونا آخرین وضعیت آزمایش های واکسن کرونا را تشریح کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۶    
نوع جدید کروناویروس که چند هفته پیش مسئولان کشور انگلیس از وجود آن هشدار دادند، نوعی جهش یافته از کروناویروس است که به گفته دانشمندان قدرت شیوع بسیار بیشتری دارد و تاکنون 33 کشور از ردیابی این نوع ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۲۰    
در ادامه مرحله نهایی تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، پهپادهای ابابیل نیروی زمینی مجهز به موشک های هوابه زمین و نقطه زن الماس با موفقیت اهداف سطحی را مورد اصابت قرار دادند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۷    
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: کره جنوبی بداند بخش اعظم اقتصادشان مدیون مردم ایران است، لذا رفتار گستاخانه در بلوکه کردن پول مردم ایران پذیرفتنی نیست.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۵    
نشر مارکوزیا نسخه انگلیسی دومین جلد از رمان های گرافیکی ارشیا 2 نوشته اشکان رهگذر را منتشر کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۱    
رئیس دفتر رئیس جمهوری با تاکید بر اینکه نباید موضوع لوایح مرتبط با FATF را سیاسی و تبلیغاتی کنیم، گفت: تصویب این دو لایحه هم به نفع شفافیت در کشور است ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۴۷    
در حالی که دیروز برای نخستین بار در 6 ماه گذشته شمار جان باختگان کرونا دورقمی شد، اما تنها 2 مورد از عدد 100 پایین تر بود ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۹    
هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (چهارشنبه 17 دی ماه) با کاهش 120 هزار تومانی نسبت به روز گذشته 12 میلیون و 200 هزار تومان معامله شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۸    
وزیر دفاع گفت: مبارزه جهانی با تروریسم و خشونت نیازمند کنار گذاشته شدن رفتارهای دوگانه در مبارزه با تروریسم دولتی است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۵    
دادستان کل کشور درباره پرونده ترور شهید محسن فخری زاده گفت: قوه قضاییه در دو بخش ورود کرده است؛ یک بخش پرونده قضایی که از حیث مسائل داخلی پیگیری می شود و بخش دوم مربوط به حوزه بین الملل که از طریق ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۲    
قیمت هر دلار آمریکا امروز چهارشنبه 17 دی 99 در صرافی ملی دوباره تغییر کرد و 25 هزار و 850 تومان عرضه شد که نسبت به آخرین نرخ امروز 50 تومان کاهش داشت.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۱    
رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت گفت: دولت در همه مقاطع اولین هدفش این بوده است که اقشار آسیب پذیر در این جنگ حداقل معیشت را داشته باشند ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۴    
روز گذشته شاهد انتشار تصویری از نقشه ایران در سایت سازمان ثبت و اسناد کشور بودیم که بخشی از خاک لرستان در آن حذف شده بود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۴    
مدیرکل منابع انسانی وزارت بهداشت درباره آزمون استخدامی وزارت بهداشت و اعلام ظرفیت های جدید در این آزمون توضیح داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۳    
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان با بیان اینکه در حال حاضر 604 میلیون متر مکعب ذخیره آب در سد سفیدرود وجود دارد، از آبگیری 58 درصدی این سد خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۲۳    
پیست اسکی شیرباد در دامنه بلندترین قله استان خراسان رضوی با 3310 متر در دل رشته کوه بینالود قرار گرفته است. مساحت این منطقه 50 هکتار و طول پیست 880 متر است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان سنجش گفت: در لایحه پیشنهادی سازمان سنجش تنها حفظ چهار گروه از سهمیه های کنکور مد نظر بوده و پیشنهاد ما این است که سایر سهمیه ها حذف شوند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۹    
میزان تولید و مصرف برق در استان اصفهان برابر شده و در صورتی که مصرف برق افزایش یابد، در زمستان دچار خاموشی می شویم.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۸    
مدیر کل دامپزشکی آذربایجان شرقی گفت: بخش خصوصی استان در مرند موفق به تولید مرغ آ مثبت، بالاترین رتبه این محصول شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۷    
مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: جنوبی شدن جریان های گرمیج موجب افزایش تدریجی دمای هوا در طول روز خواهد شد و رخداد بهمن در ارتفاعات استان دور از انتظار نیست که انتظار داریم مردم از صعود به ارتفاعات ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۶    
فرمانده انتظامی عجب شیر از دستگیری سارق حرفه ای خودرو و کشف 4 خودرو سرقتی در این شهرستان آذربایجان شرقی خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۵    
پسر جوانی که جسد زنی را به مدت 3 هفته در خانه اش نگه داشته بود، توسط ماموران پلیس دستگیر شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۰۳    
به دنبال مبتلا شدن 20 نفر از کارمندان آموزش و پرورش ایرانشهر، این اداره تا اطلاع بعدی تعطیل شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۷    
رئیس جمهوری درباره حادثه هواپیمای اوکراینی گفت: مسببین این حادثه باید در یک دادگاه عادلانه محاکمه شوند و دولت بر این موضوع اصرار دارد و قوه قضاییه هم حتما این کار را انجام می دهد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۶    
وینگر تیم ملی ایران می گوید تصور میکرده که در این فصل فرصت بیشتری برای حضور در ترکیب برایتون داشته باشد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۵۴    
رهبر معظم انقلاب اسلامی در سالروز قیام 19 دی مردم قم علیه رژیم ستمشاهی به صورت تلویزیونی سخنرانی می کنند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۹    
بانک مرکزی از عملیاتی شدن قابلیت ثبت چک در سامانه صیاد از هفته آینده خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۲۰    
کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به دبیرکل فدراسیون زمان و محل برگزاری برنامه بازی روزهای هفتم و هشتم مسابقات مرحله دوم جام جهانی 2022 را اعلام کرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۷    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر از کسادی بازار داخلی و خارجی خرما خبر داد و گفت: 65 هزار تن خرمای تولیدی استان روی دست نخلداران و بازرگانان مانده است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۶    
رمان اگر این نیز انسان است داستان 10 ماه از زندگی پریمو لوی، شیمیدان و نویسنده ایتالیایی است که آن را پس از رهایی از اردوگاه آشویتس نوشته است.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۶    
سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره وجود واکسن کرونا در بازار سیاه ناصرخسرو توضیح داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۰    
فوق تخصص مراقبت های ویژه گفت: تعلل و تاخیر در خرید واکسن کرونا قابل قبول نیست زیرا موجب مرگ های بیشتر می شود و زمینه ایجاد بازار سیاه واکسن کرونا را هم در کشور فراهم می کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۰    
مدیرکل مدیریت بحران استان تهران از یافتن هر 5 کوهنوردِ مفقودشده در زرین کوه دماوند خبر داد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۹    
سیدسجاد مصطفوی، مرزبان اهل آذربایجان شرقی عضو هنگ مرزی بانه در استان کردستان حین خدمت به درجه رفیع شهادت نائل آمد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۷    
مدیر کل مدیریت بحران استان تهران از پیدا شدن 5 کوهنورد مفقود در ارتفاعات دماوند خبر داد و گفت: همه گمشده ها سالم هستند و تا ساعاتی دیگر به منازل خود برمی گردند.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۰۷    
مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی از تخفیف 100 درصدی دانشجویان دوره های کاردانی و کارشناسی که در حین تحصیل ازدواج می کنند خبر داد.