شنبه ۲۷ دیساعت ۰۶:۳۲Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

هرمز پرس (hormozpress.ir)

  ۱۳۹۷/۰۱/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
نامناسب بودن تنها پایانه مسافربری فعلی بندرعباس باعث شد تا در سال 1390 کلنگ ساخت ترمینال جدید در بلوار راه آهن بر زمین بخورد، این پروژه که قرار بوده تا سال 1393 افتتاح شود ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۶ - ۰۹:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
گروهی از پژوهشگران دانشگاه های آمریکا و سوئیس در همکاری با یکدیگر، واکسنی ابداع کرده اند که شاید در آینده به درمان شخصی سازی شده تومورهای سرطانی منجر شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۹:۳۸   + ۱۷ سایت دیگر  
طبق تصمیم جلسه فوق العاده ستاد اقتصادی دولت، نرخ دلار به قیمت 4200 تومان برای همه گروه ها ارائه می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۱ - ۰۸:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
دانشگاه هرمزگان بزرگترین مرکز آموزشی استان هرمزگان است که در منطقه بیابانی که از مرکز استان فاصله دارد، احداث شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
به دلیل عدم جمع آوری به موقع زباله ها در برخی از محلات بندرعباس، و گسترش آن ها در مناطق مختلف شهر، متاسفانه شاهد تغذیه کارتن خواب ها از این زباله ها و پیدایش جانوران موذی در نزدیکی محلات مختلف شهر ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی دانشگاه تهران از آماده شدن طرح راه اندازی رادیو این دانشگاه خبر داد و گفت: در صورت تصویب این طرح، رادیو دانشگاه تهران از اردیبهشت ماه راه اندازی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۴ سایت دیگر  
رییس سازمان امور دانشجویان وزارت علوم از تصمیم این وزارتخانه برای افزایش میزان وام ویژه دانشجویان دکتری در سال جاری خبر داد و گفت: میزان مبلغ افزایشی تا یک ماه آینده اعلام می شود.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۱۳ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل غرب آسیا با بیان اینکه سازمان های منطقه ای و اسلامی باید نقش خود را به طور جدی در مسئله فلسطین ایفا کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
دو سال از ابلاغ قوانین اصلاح شده رزرو اتاق در هتل های ایران می گذرد و با اینکه قوانین و ضوابط رزرو اتاق واضع و شفاف در آن مشخص شده ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح در خصوص دو تغییر مهم در طرح جریمه غیبت سربازی در سال 97 سخن گفت.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۲۶ سایت دیگر  
در حمله شیمیایی تروریست ها به شهر دوما در غوطه شرقی دمشق، دهها نفر کشته و زخمی شدند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۹ - ۰۸:۳۰   + ۱۶ سایت دیگر  
مسئول سازمان بسیج دانشجویی گفت: دشمن می داند که با سابقه تر از منتشرکنندگان نامه اخیر در انقلاب اسلامی چه به واسطه مسئولیت ها و چه به واسطه سوابق انقلابی هم وجود داشته اند که در محاسباتشان دچار ...
  ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۵   + ۸ سایت دیگر  
مشاور وزیر علوم و رییس صندوق رفاه دانشجویان از برنامه این صندوق برای احداث و خرید سراهای دانشجویی، با هم افزایی بانک عامل و تخصیص اعتبار 5 هزار میلیارد ریالی در سال جاری خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۴ - ۰۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
امروز کسانی که به صورت عبوری از بندرعباس گذر کرده و یا می خواهند از این شهر اقتصادی و تجاری بازدید کنند، با مشکلی به نام پیدا کردن سرویس بهداشتی عمومی مواجه خواهند شد.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۳۸ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای فرمودند: ملت ایران توانسته اصول بنیادین و شعارهای اصلی انقلاب را با همان استحکام اول تا امروز حفظ کند.
  ۱۳۹۷/۰۱/۰۲ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در پی انفجار آزمایشگاه مجتمع فولاد هرمزگان، هفت نفر مصدوم شدند که در این میان حال چهار تن از آنان وخیم گزارش شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۹:۳۰   + ۲۹ سایت دیگر  
خبرگزاری رویترز گزارش داد که سه کشور اروپایی، در تلاشی برای جلوگیری از خروج واشنگتن از برجام، تحریم های جدیدی را علیه ایران پیشنهاد کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۶ - ۰۸:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس آمار های منتشر شده، امروزه عواملی همچون افسردگی، طلاق عاطفی و نا امیدی از جمله عوامل گسترش بحران تنهایی در جوامع غربی شده است ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۲۴ سایت دیگر  
استیون هاووکینگ که امروز درگذشت، از تاثیرگذارترین چهره ها در فیزیک نظری بود. علاوه بر این تعدادی از کتاب های او بین مردم دنیا محبوبیت فراوانی دارد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
بهار، همیشه با تازگی و نو شدن همراه است و پوشیدن لباس نو یکی از سنت های جدا نشدنی از عید نوروز بوده است، اما در حال حاضر عده کثیری تازگی بهار را دستاویزی برای مدگرایی و تجمل گرایی قرار داده اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۱۲:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
مسئول قرارگاه جنوب کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: مراسم تبادل پیکرهای 118 شهید دفاع مقدس در مرز شلمچه برگزار برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۱    
شهدا اینگونه در پیشگاه پروردگار متعال و ملت بزرگ ایران و تمامی آزادگان جهان سربلند و سرافرازانه که باحماسه های جاودانشان تاریخ را مبهوت هنرنمایی خویش ساختند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
خادمان شهدا هر ساله با آغاز راهیان نور جنوب در تکاپوی عزیمت به مناطق عملیاتی هستند،تا بتوانند بار دیگر دل های خود را به سیره شهدا پیوند بزنند. و فرهنگ شهدایی را بار دیگر در وجود خود زنده کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مبنای افزایش مزد سال 1397 کارگران 26 میلیون و 700 هزار ریال تعیین شد که نسبت به پارسال یک میلیون و 800 هزار ریال افزایش یافت.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۲۲:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی خطاب به رئیس مجلس گفت: اسامی کسانی که امضای خود را از سؤال از رئیس جمهور گرفته اند اعلام کنید تا مردم بدانند چه کسی سؤال را امضا کرده و چه کسی امضا نکرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۲ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
لاتیدان طولانی ترین پل تاریخی کشور که در مقایسه با سی وسه پل اصفهان سه برابر طول دارد و در 50 کیلومتری غرب بندرعباس در روستای نیم کار واقع شده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
هر ساله با قرار گرفتن در آستانه عید نوروز، قیمت پارچه در بازار روز بندرعباس دچار نوساناتی می شود که اغلب فرشندگان پارچه علت گرانی آن را افزایش قیمت درهم در کشورهای عربی می دانند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
چهارشنبه سوری در هرمزگان با آیین و سنت های خاص همراه است که از آن می توان رفتن به دریا، برافروختن آتش، قاشق زنی و تعریف چیچکا و خوردن غذای محلی در این شب نام برد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
برخی از گیاهان آپارتمانی که به خانه های ما زیبایی فراوانی می بخشند در حقیقت می بایست جایی دور از محیط منزل پرورش یابند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ - ۰۸:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
منابع خبری بامداد شنبه از گروگان گیری در یکی از شهرهای ایالت کالیفرنیا در آمریکا خبر دادند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
با وجود اینکه شش سال قبل زنان دستفروش توسط سازمان شهرداری در پارکینگ صدف ساماندهی شدند به دلیل نداشتن مجوز و ایمنی باید در مدت 48 ساعت این بازار را تخلیه کنند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان سنجش گفت: امشب (چهارشنبه 16 اسفند 96) آخرین فرصت ثبت نام در آزمون کارشناسی سال 97 است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۰    
بیست و یکمین دوره ازدواج دانشجویی با حضور 7 زوج دانشجو در دانشگاه هرمزگان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۳:۰۰    
به دنبال فرهنگ سازی معنی واقعی شهادت باشیم و شهیدان رو به دیگران و دانشجویان آشنا کنیم اهداف شهدا آرمان های شهدا با ارزشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۲۲:۳۰    
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی گفت: 300 اولین کاروان راهیان نور دانشجویی با حضور 300 دانشجوی دانشگاه های مختلف استان هرمزگان به اردوی راهیان نور اعزام شدند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
محققان موسسه علوم و فناوری “اُکیناوا” (Okinawa)در ژاپن یک حسگر”نانوپلاسمونیک” (nanoplasmonic) توسعه داده اند که می تواند تقسیم سلولی دوره های طولانی مدت را اندازه گیری و “بیومولکول” ها یا “مولکول های ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۵ - ۰۷:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزیر علوم از توقف پذیرش دانشجو در واحدهای علمی کاربردی دولتی خبر داد و گفت: دانشجویان مشغول به تحصیل در این مراکز نگران وضعیت تحصیلی خود نباشند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
جمعی از دانشجویان در واکنش به سفر وزیر امورخارجهٔ فرانسه به ایران نیمه شب گذشته در فرودگاه مهرآباد تهران تجمع کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۴ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
استان هرمزگان با قدمتی دیرینه دارای آداب و رسوم کهن است، که می توان جلوه هایی از این فرهنگ و تمدن ارزشمند را در نوروز باستانی جست و جو کرد ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
رئیس فوریت های پزشکی شوشتر گفت: علت مرگ دانشجوی دانشگاه هنر شوشتر توسط پزشک قانونی در دست بررسی است و تا مشخص نشدن نتیجه ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۳ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور پژوهشی وزارت علوم با اشاره به فرآیند تصویب و ابلاغ قانون مقابله و پیشگیری از تقلب در تهیه آثار علمی گفت ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۲ - ۰۹:۵۷    
در محیط دانشگاه یکپارچگی خود را حفظ کنیم و متوجه باشیم عده ای با نیت و قصد خاص ، فکر تداخل این یکپارچگی را دارند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۱۵:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس مرکز جذب اعضای هیأت علمی وزارت علوم از اتمام مهلت ثبت نام متقاضیان اعضای هیأت علمی برای عموم واحدهای دولتی و غیرانتفاعی تا ساعت 8 صبح روز شنبه، 12 اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۱ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
همایش مردان بی ادعا گرامیداشت یاد و خاطره 44 شهید محله کوی ملت بندرعباس برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
بندرعباس – ایرنا – معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری گفت: استان هرمزگان با وجود جوان بودن دانشگاه ها و پارک علم و فناوری خود، در حال حرکت به سمت اقتصاد دانش بنیان است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۱۴:۱۵    
آقای روحانی با مدیریتی جهادی و انقلابی به دور از بازی های سیاسی و حزبی صدای پیگیر حداقل مطالبات مردم بشاگرد برای تحقق عدالت باشید.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۱:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان جنگ که نیاز بود همه برای حفاظت از کشور تلاش کنند ،عده ای به بهانه تحصیل به خارج از کشور رفتند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سیل بیاید، تهران در آلودگی غرق شود، خوزستان زیر گرد و غبار دفن میشود، هر فاجعه ای دیگری رخ دهد دانشگاه ها تعطیل نمیشوند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۸ - ۱۳:۱۹    
اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام و سومین یادواره 35 شهید دفاع مقدس سه شنبه بعد از نماز مغرب و عشا در دهستان شمیل برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۲۲:۴۴    
دانشجویان دانشگاه پیام نور بندرعباس امشب میزبان حضور یک شهید گمنام در دانشگاه بودند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۷ - ۰۳:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده گفت: با وجود اینکه کشور آمریکا دارای انگشتان و پنجه ها ی بزرگی در زمینه قدرت بود؛ اما مردم ایران باپنجه های کوچک اما قدرتمند خود انگشتان آمریکا را شکستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۹:۰۵    
مسئول برگزاری هفتمین یادواره شهدای دانشجو گفت: عمل به سیره شهدا عاملی است که موجب تقویت روحیه شهادت طلبی در بین جوانان می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در هنگام عبور از خیابان های هرمزگان افرادی را می بینیم که در حال فروش بنزین های ناخالصی هستند که بخش اعظمی از آن را آب فراگرفته است، همچنین در ایستگاه های عرضه کپسول های خانگی نیز ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۶ - ۰۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی استان هرمزگان گفت: هزار و دویست از دانشجویان هرمزگانی در قالب 25 دستگاه اتوبوس، در شش مرحله به اردوی راهیان نور اعزام خواهند شد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۳۲ سایت دیگر  
طبق آخرین آمار در پاییز سال جاری 23 استان نرخ بیکاری دو رقمی و فقط 8 استان نرخ تک رقمی داشته اند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۲۰:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
آنطور که رئیس سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد، دولت عیدی و حقوق بهمن تمام کارکنان را پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی گفت: 60 هزار نفر در استان هرمزگان زیر خط فقر قرار دارند به طوری که در روستاهایی که در فاصله 15 کیلیومتری از مرکز استان قرار گرفته اند ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۰   + ۸۶ سایت دیگر  
در 10 ماهه اول امسال یک میلیارد و 868 میلیون دلار میوه های خوراکی، پوست مرکبات یا پوست خربزه صادر شده و کشورهایی مانند لهستان، کانادا و آلمان بزرگترین مشتریان پوست مرکبات و خربزه ایران هستند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۳ - ۱۴:۱۵    
مسئول کتابخانه بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان گفت: با توجه به اینکه نشر فرهنگ شهدایی وبصیرت افزایی در بین دانشجویان اهمیت بسزایی دارد، اقدام به راه اندازی کتابخانه ای با محوریت شهدا کرده ایم ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۲ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت ومنابع بنیاد ملی نخبگان کشورگفت: با همکاری ستاد کل نیروهای مسلح به نخبه های که در شرکت های دانش بنیان فعالیت دارند به جای انجام خدمت سربازی در پادگان در شرکت های دانش بنیان دوران ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نتایج تحقیق پژوهشگران کشور نشان داد که ماساژ سر و صورت، بی قراری بیماران مبتلا به آلزایمر را به شدت کاهش می دهد و می توان با آموزش این روش به پرستاران و مراقب ها ...
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۴۱   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی سپاه پاسداران از پیدا شدن لاشه هواپیمای تهران-یاسوج توسط بالگردهای نیروهای هوا فضای سپاه خبر داد
  ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۳:۰۶   + ۷ سایت دیگر  
مؤلف سلسله موضوعات الغدیر گفت: یکی از مدافعان سرسخت ولایت امیرمؤمنان علی(ع)، حضرت صدیقه طاهره(س) بودند، ایشان در چند مرحله دفاع از ولایت داشتند که شهید صدر در کتابش به این مسأله اشاره کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۶:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی وزارت علوم گفت:طرح حذف تکمیل ظرفیت هنوز در دست بررسی بوده و نهایی نشده است.طرح حذف تکمیل ظرفیت از کنکور به کجا رسید؟
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
در برخی محله های حاشیه نشین بندرعباس پارک هایی در مجاورت کانال های بزرگ فاضلاب(خور) احداث شده است که بنا بر اظهارات اهالی تاکنون چند کودک در هنگام بازی به درون آن سقوط کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۳۰ - ۱۴:۰۶   + ۳۶ سایت دیگر  
مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون دکتری نیمه متمرکز سال 97 از فردا سه شنبه اول اسفند آغاز می شود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
در گذشته تعداد زیادی از اهالی هندوستان برای تجارت به هرمزگان سفر می کردند. و چون مدت زیادی در این استان اقامت داشتند اقدام به ساخت معبد برای پرستش و برگزاری مراسمات مذهبی کردند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۸۷ سایت دیگر  
رهبرانقلاب، امروز در دیدار مردم آذربایجان شرقی فرمودند: واقعاً 22بهمن امسال در سرتاسر کشور، 22بهمن متفاوتی بود. بعد از 39سال این حرکت عظیم مردمی شبیه معجزه است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر اجرایی هفته آگاهی از مغز با بیان اینکه برنامه های این هفته از 4 تا 11 اسفند ماه در کشور برگزار می شود، گفت: در این هفته سعی می شود تا با برگزاری برنامه های مختلف ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۲۰:۳۷   + ۱۷ سایت دیگر  
با توجه به سن هواپیما در حال حاضر بحث هایی به سرعت در شبکه های اجتماعی در حال گسترش است که به از رده خارج بودن هواپیما اشاره می کند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۹:۵۵   + ۶۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه 97 جزئیات حذف یارانه پردرآمدها در سال 97 را تشریح کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۹ - ۰۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
وجود ساختمان های قدیمی و در آستانه ی تخریب در مرکز شهر بندرعباس نگرانی هایی برای عابران و صاحبان مشاغل ایجاد کرده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۸ - ۰۸:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
دادستان های فدرال روز جمعه سه نفر را به اتهام تلاش برای صادرات قطعات هواپیماهای بدون سرنشین به گروه حزب الله لبنان متهم کردند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۹:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
دفترچه راهنمای شرکت در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) و دکتری پژوهشی رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی سال 97 منتشر شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۵ - ۰۸:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا- مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسۀ ژئوفیزیک دانشگاه تهران اعلام کرد: زمین لرزه ای به بزرگی 4ریشتر در مقیاس درونی زمین حوالی هجدک در استان کرمان را لرزاند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
گسترش شبکه های مجازی در بین مردم جامعه باعث شده تا این فضا به مکانی برای کسب درآمد تبدیل شود به طوری که افرادی در سایت ها و کانال های تلگرامی از طریق فروش کالاهایی مانند لباس، کفش ،کیف و.. ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بهاره کودک 8 ساله افغان، علی رغم وجود قانون تحصیل رایگان اتباع خارجی در مدارس، به دلیل ناتوانی در پرداخت ماهانه 150 هزار تومان شهریه برای تحصیل و اعلام مدیر مدرسه مبنی بر اینکه در صورت پرداخت نکردن ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
درشهر سنندج زنانی وجود دارند که علاوه بر ایجاد درآمدهای مناسب برای خودشان و اشتغالزایی برای دیگران، به عنوان کارآفرین برتر نیز دست پیدا کرده اند....
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۱۰:۳۴   + ۳۹ سایت دیگر  
مادرید- ایرنا- سید حسین موسویان متخصص امور هسته ای و خاورمیانه دانشگاه پرینستون و معاون پیشین سیاست خارجی دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی گفت: رهبران عربستان و ایران برای تحقق همکاری های منطقه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۱۱۱ سایت دیگر  
رئیس رسانه ملی با اشاره به صحبت های شب گذشته ابراهیم حاتمی کیا در اختتامیه جشنواره فجر گفت: در این زمینه حق با ابراهیم حاتمی کیاست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۳۴   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر حضور مفید، مؤثر و همچنین استقرار اعضای هیأت علمی در واحدهای دانشگاهی تأکید کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۳ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خانواده 5 نفره ای که در مغیری(یکی از محله های میناب) زندگی می کنند به دلیل مشکلات مالی قادر به تامین نیازهای اولیه زندگی نیستند و دلیل نداشتن هزینه برای خرید آبگرمکن مجبورند با آب سرد حمام کنند ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۲۹ سایت دیگر  
فرصت انتخاب رشته در تکمیل ظرفیت کدرشته های دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی در آزمون کارشناسی ارشد سال 96 ساعت 24 امشب 21 بهمن پایان می یابد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۱ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
ارتش سوریه در بیانیه ای در ساعات پایانی روز جمعه پایان حضور گروه تروریستی داعش در استان های حماه و حلب را اعلام کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۵:۰۴    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رودان گفت: 50 نفر از دانشجویان خواهر وبرادر و رئیس دانشگاه آزاد، رئیس دانشگاه پیام نور معاون توسعه عمرانی اداره ورزش و جوانان شهرستان ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴    
جمعی از دانشجویان دانشگاه های شهرستان های میناب و رودان با حضور در برنامه ی تور انقلابی با اماکن تاریخی و چهره های انقلابی آشنا شدند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۸ سایت دیگر  
ابراهیم حاتمی کیا با فیلم جدیدش به نام به وقت شام و به تهیه کنندگی محمد خزاعی، در جشنواره فجر توجهات را به خود جلب کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۸:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه گرانی نرخ ارز دلایل روانی و تبلیغاتی دارد نه اقتصادی، گفت: همه بخش های دولت باید بنگاه های خودشان را واگذار کنند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۲۳:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
کم طاقتی ما در مقابل پستی و بلندی های زندگی راهی برای سودجویانی شده است که از این طریق برای جیب ما کیسه دوخته اند و با دادن وعده های دروغین علاوه بر زدن ضربه های مادی به ما ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
محققان یکی از شرکت های مستقر در دانشگاه اصفهان موفق به تولید کیت تشخیص سرطان شدند که به گفته آنها این طرح در مرحله دریافت مجوز برای ورود به بازار است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۷ - ۰۸:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علم و صنعت از تخصیص 75 درصدی بودجه دانشگاه ها خبر داد و گفت: این در حالیست که هنوز بودجه ماه گذشته به دانشگاه ها پرداخت نشده است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۷:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان گفت: انقلاب اسلامی ایران با رهبری مدبرانه امام خمینی (ره) و حمایت های مردم به انقلابی جهانی تبدیل شده است و قطعا مردم نیز برای پایدار بودن این انقلاب عظیم تلاش ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
کارآفرین روستایی گفت: نداشتن خود باوری بین جوانان روستایی باعث شده تا جوانان برای پیدا کردن شغل به شهرها مهاجرت کنند اگر دولت ومسئولان بتوانند از جوانان حمایت های مالی کنند قطعا کارآفرینی در جامعه ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۱:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
دانشجومعلمانی که در این برهه حساس زمانی که کشور نیازمند رشد و پیشرفت علمی است به جای دغدغه آموزشی و تحقیقاتی با دغدغه جولان حشرات وحیوانت موذی مواجه هستند.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۰:۵۹    
مدیر دفتر بسیج دانشجویی میناب گفت: تور انقلاب از 16 تا 18 بهمن ماه ویژه دانشجویان با حضور راوی انقلابی برگزار می شود ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر برگزاری دوره میثاق گفت: با تلاش های گسترده برای تداوم مباحث مطرح شده در دوره میثاق کارگاه های تخصصی را برگزار خواهیم کرد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۵ - ۱۶:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
نرخ بیکاری ایران از کشورهایی چون اسپانیا، یونان و برزیل کمتر است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اولین روز جشنواره فیلم فجر در دوره سی و ششم برای اهالی رسانه متفاوت از چند سال قبل آغاز شد که آن هم تحت تاثیر تغییر مکان برگزاری سینمای رسانه ها از برج میلاد به پردیس سینمایی ملت بود.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
خشکسالی های 18 ساله در هرمزگان و هجوم آفات به بخش های زراعی و باغی، گریبانگیر کشاورزان شده که آفت شب پره مینوز را می توان یکی از مهم ترین و خطرناک معضلات کشاورزی در هرمزگان دانست.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۳ - ۱۴:۵۰    
انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی (ره ) که با حمایت قاطع این ملت عزیز به وقوع پیوست، یک مشت محکم به دهان استعمارگران خارجی و ایادی داخلی و قطع دستان آلوده دشمنان غربی به ویژه آمریکا ...
مشاهده نتایج بیشتر...