دوشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۸:۰۵Sep 2020 28

خبرگزاری کتاب ایران - ایبنا (ibna.ir)

خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری کتاب ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کتاب ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کتاب ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری کتاب ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری کتاب ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری کتاب ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 31 مرداد 1399 خبرگزاری کتاب ایران 31 شهریور 1399 خبرگزاری کتاب ایران 1 مهر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 2 مهر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 3 مهر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 4 مهر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 5 مهر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 6 مهر 1399 خبرگزاری کتاب ایران 7 مهر 1399 
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
محسن کاظمی می گوید حجم عظیمی از اطلاعات حوزه تاریخ شفاهی دفاع مقدس بدون هیچ گونه صحت سنجی وارد جامعه شده و تاریخ این دوران را با ساخت و ساز خاطره مواجه کرده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
نمایشنامه چهارراه خندق از انتشارات بنیاد رودکی و به قلم محمود فرهنگ با موضوع زندگی سردار شهید عبدالحسین برونسی رونمایی شد.
  ۳ ساعت پیش    
امروز مطمئن شده بودند که هرگونه عمل خوب یا بدی از جانب دانش آموزان در آن دفتر ثبت شده و در وقت خودش مورد توجه قرار می گیرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر شورای هماهنگی پاسداشت زبان فارسی با علام اینکه این شورا اقدامات پژوهشی در زمینه پاسداشت زبان فارسی را آغاز کرده ...
  ۳ ساعت پیش    
در تابستان سال جاری، 10 عنوان از کتاب های پرفروش انتشارات سروش معرفی شدند.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهرنامه نصرالله امامی، استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و پژوهشگر حوزه ادبیات فارسی منتشر شد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در دومین مراسم یادها و نام ها با بیان اینکه مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در صدد استمرار ثبت و ضبط سرمایه اسنادی مرکز در حوزه های مختلف است ...
  ۳ ساعت پیش    
دعوت به خواندن کتاب کاک حسین نیم نگاهی به زندگی شهید حسین شهرام فر از انتشارات شهید کاظمی با صدای آرش امجدی
  ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
انتشارات سروش، 1693 شماره از ماهنامه سروش، ویژه مهرماه با عنوان ناخدا خورشید از سوی انتشارات سروش منتشر کرد.
  ۳ ساعت پیش    
کتاب محله سنگ فرش اثر سیدمحمدهادی طباطبایی توسط نشر معارف منتشر شد.
  ۴ ساعت پیش    
محسن حیدریان فرد شاعر، نویسنده و پژوهشگر فعال در حوزه دفاع مقدس معتقد است: بزرگ ترین آسیب در حوزه ادبیات دفاع مقدس، توجه بیش از اندازه به کمیت به جای کیفیت است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
حجت الاسلام خاموشی با تأکید بر اینکه پاسداران و بسیجی ها خودشان را وقف آرمان های انقلاب کرده اند، گفت: علاوه بر کتاب، اختراع و اکتشاف هم قابلیت وقف شدن دارند.
  ۴ ساعت پیش    
دعوت به خواندن کتاب هنر اهل بیت از انتشارات شهید کاظمی با صدای خانم انصاری
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با هفته دفاع مقدس، کتاب سرودهای ب تکرار به قلم شیلان اویهنگی از تولیدات حوزه هنری استان کردستان در گلزار شهدای بهشت محمدی سنندج رونمایی شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
پرفروش های کودک و نوجوان تابستان 99 انتشارات سروش معرفی شدند.
  ۴ ساعت پیش    
مریم بیات تبار نویسنده زنجانی که در سال 1387 با کتاب دعوت رتبه دوم جایزه ادبی یوسف را از آن خود کرد، معتقد است: هر یک کتاب های حوزه دفاع مقدس قطعه ای از پازل این حماسه بزرگ است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شهردار شیراز گفت: با افتخار به نمایندگی از مردم شیراز اعلام می کنم که این شهر نامزد پایتختی کتاب جهان می شود و مدارک لازم به یونسکو ارائه شده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
هشتم مهرماه در تقویم رسمی کشور به نام روز مولانا نامگذاری شده است. علت نامگذاری زادروز مولانا و روز بزرگداشت وی به سال 2007 بر می گردد که از سوی یونسکو به عنوان سال جهانی مولانا به ثبت رسیده است.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شصت و هشتمین جلد از کتاب فهرست نسخ خطی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با تحقیق و تالیف حمزه مرادی بهرام توسط انتشارات سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران منتشر و روانه بازار نشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کتاب بیا وانمود کنیم هیچ اتفاقی نیفتاده است نوشته جنی لاوسن با ترجمه سامان شهرکی منتشر شد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
دبیر پویش کتابخوانی سلیمانی عزیز در قم، مهلت نهایی پیوستن به این پویش را 13 آبان ماه سال جاری اعلام کرد.
  ۵ ساعت پیش    
پدیده دین دیجیتال برآمده از تغییرات در سپهر تکنولوژی است. اما دین دیجیتال و معنای آن چیست؟ کتاب دین دیجیتال می کوشد به همه این پرسش ها از طریق مقالاتی به قلم مهم ترین و برجسته ترین نویسندگان این حوزه ...
  ۵ ساعت پیش    
مصطفی حیدری، نویسنده اصفهانی کتاب هایی مانند فانوس شکسته و شهر من پرواز کن در حوزه دفاع مقدس، با اشاره به تألیف و تجربه خود در این حوزه ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
انجمن آثار و مفاخر فرهنگی به مناسبت هفتم و هشتم مهرماه، نشست مجازی روز بزرگداشت شمس تبریزی ومولانا جلال الدین محمد بلخی را برگزار می کند.
  ۶ ساعت پیش    
تفاهم نامه همکاری بنیادملی بازی های رایانه ای و امورایثارگران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منعقد خواهد شد.
  ۶ ساعت پیش    
آنچه در کتاب تاریخ فلسفه غرب (3) ارائه شده نه مشتی اطلاعات تاریخیِ بی روح و گسسته، بلکه تصویری زنده و پویا از مقطعی از تاریخ اندیشه است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان آذربایجان غربی گفت: کاری فاخر و در تراز دفاع مقدس هنوز که هنوز است کمتر به رشته تحریر درآمده و باید گفت دفاع مقدس نیاز به تدوین یک دایره المعارف با تمام مختصات خود ...
  ۶ ساعت پیش    
غلامرضا شیرالی می گوید: ذائقه مخاطب امروزی تغییر کرده و باید تلاش کنیم با نیازسنجی مخاطب، برشی جدید از دوران دفاع مقدس به جوانان ارائه دهیم.
  ۶ ساعت پیش    
دعوت به خواندن کتاب علی فرعون، تکاور کُرد از انتشارات پیام آزادگان با صدای فرزانه قلعه قوند
  ۷ ساعت پیش    
عوامل مختلف و پدیده های تازه، روزبه روز کتاب فروشی را بیشتر به یک حرفه تخصصی تبدیل می کند؛ حرفه ای که به آموزش، دانش و علاقه نیاز دارد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
چهلمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب اندونزی صبح امروز (7 مهر ماه) به صورت مجازی با حضور موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران افتتاح شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ماه غمگین، ماه سرخ اثر تازه رضا جولایی با موضوع روزهای پایانی زندگی میرزاده عشقی منتشر شد.
  ۷ ساعت پیش    
دعوت به خواندن کتاب نورعلی نیم نگاهی به زندگی سردار شهید نورعلی شوشتری نوشته علیرضا اشرفی نسب از انتشارات شهید کاظمی با صدای آرش امجدی
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس اداره کتابخانه های عمومی مهاباد گفت: 2 هزار جلد کتاب طی نیمه نخست امسال به اعضای کتابخانه های این شهرستان امانت داده شد.
  ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عبدالله محمدی جانباز و آزاده اردبیلی که نوشتن را در اردوگاه رمادی 7 کمپ اسرای اطفال آغاز و تاکنون چند کتاب در حوزه دفاع مقدس منتشر کرده است، می گوید: متأسفانه تاریخ و آثار ماندگار جنگ در مدارس ...
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دومین روز از هم اندیشی سه روزه مجازی بر خوان شمس و مولانا در روز سه شنبه هشتم مهرماه همزمان با روز بزرگداشت مولوی ساعت 11 صبح برگزار می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
جلسه شماره 110 شورای حمایت از کتب ارزشمند با حضور معاون امور فرهنگی، مدیرکل دفتر امور چاپ و نشر و دیگر اعضای این شورا برگزار شد.
  ۸ ساعت پیش    
نتیجه یک تحقیق نشان می دهد که کتاب خواندن در حضور دیگران تاثیر مثبت بیشتری در فهم و درک زبانی از متن در مقایسه با کتاب خواندن به شکل انفرادی دارد.
  ۸ ساعت پیش    
صفوی بیان کرد: برنامه ریزی های فرهنگی باید طوری هدایت شود که بخش خصوصی پای کار بیاید؛ چراکه دولتی کردن فعالیت ها و برنامه ها در ترویج کتاب و کتابخوانی در دراز مدت آسیب هایی ایجاد می کند.
  ۸ ساعت پیش    
تسلیم، مدیر فرهنگی دانشگاه جهرم، از رونمایی کتاب مسافران آسمان به همت گروه فرهنگی دانشگاه جهرم، خبر داد.
  ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
روشنفکری دینی با سیاست و اهداف و اغراض سیاسی به پیش می رود و به سیاستمداران اعتراض می کند. تفسیر عرفانی دین در ظاهر با مدرنیته سازگار است ...
  ۸ ساعت پیش    
رمان شاید سرنوشت این طور نوشت نوشته مینا فتحی روانشناس و مترجم آثار روانشناسی منتشر شد.
  ۸ ساعت پیش    
علی اصغر دریایی گفت: تنظیم شیوه نامه واقعی در صدور پروانه تاسیس رسته های صنعت چاپ و ساماندهی پروانه های تاسیس غیرفعال این صنعت در سراسر استان توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با هما هنگی ...
  ۸ ساعت پیش    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان یزد، موضوع گم شدن نسخه های خطی موزه کاظمینی را یک شایعه دانست.
  ۸ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هشتمین همایش ملی نقد و نطریه ادبی، به میزبانی دانشگاه نیشابور و با همکاری انجمن علمی نقد ادبی ایران در تاریخ چهارشنبه 23 مهر سال جاری به صورت مجازی در دانشگاه نیشابور برگزار خواهد شد.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نمایشنامه چهارراه خندق به قلم محمود فرهنگ با موضوع زندگی شهید برونسی در دهمین دوره تئاتر صاحبدلان در تالار وحدت رونمایی می شود.
  ۹ ساعت پیش    
احمد اکبرپور معتقد است اگر بدون رعایت جنبه های ادبی درباره جنگ بنویسیم سبب می شود کودکان و نوجوانان از این آثار زده شوند.
  ۹ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه سمنان از صدور مجوز فعالیت مرکز آموزش زبان فارسی به دانشجویان غیر فارسی زبان به این دانشگاه ازسوی سازمان امور دانشجویان غیرایرانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
  ۹ ساعت پیش    
رئیس حوزه هنری استان زنجان گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، در غرفه مجازی روشنایی خاطره ها 1000 عنوان کتاب دفاع مقدس با تخفیف 20 درصدی عرضه شده است.
  ۹ ساعت پیش    
نشست کتابخوان مجازی ویژه ایثارگران و نویسندگان حوزه دفاع مقدس استان آذربایجان غربی در قالب برنامه چهل برگ حماسه برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۴۱   + ۱۴ سایت دیگر  
نادره رضایی در مراسم عصر علمی و فرهنگی گفت: در شرایط کرونایی بیش از سال گذشته فروش داشته ایم و حدود 75 درصد بودجه امسال در نیمه اول سال محقق شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۶    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، بیان کرد: در مجموعه بنیاد شهید 12 میلیون از آثار شهدا را جمع آوری کرده ایم و 9 میلیون اثر نیز در حوزه دیجیتال در حال جمع آوری است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست تبیین مکتب شهید سلیمانی با سخنرانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران در موزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر انتشارات شمع و مه گفت: شاید کسی نداند اما هزینه ترجمه و چاپ یک کتاب 200 صفحه ای برای ما در آن طرف چیزی حدود 200 میلیون می شود و شاید به همین دلیل است که هیچ ناشری به سمت چنین کارهایی نمی آید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر انتشارات کتابسرای تندیس معتقد است اگر کاغذ دولتی از معادلات تهیه کاغذ ناشران حذف شود، صنعت نشر تعطیل می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۱    
نقد کتاب امتحان سخت خاطرات آزاده سیداحمد فشمی با سخنرانی سیداحمد فشمی و دکتر جواد کامور بخشایش در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۴۱    
نقد کتاب تأملی بر ادبیات داستانی کودک و نوجوان دفاع مقدس با سخنرانی مصطفی خرامان در باغ موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
دائره المعارف نویس ها به یک معنا حافظ فرهنگ ملی هستند و در عین حال باعث غنای بیشتر فرهنگ ملی می شوند و تمام این داشته های فرهنگی را غبارزدایی می کنند و از لابه لای تاریخ بیرون می کشند و بستری که در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
اعضای شورای شهر تهران با کلیات تاسیس موزه کودک در تهران موافقت کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست تبیین مکتب شهید سلیمانی با سخنرانی مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران در موزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دفاع مقدس غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس با عنوان روشنای خاطره ها و نمایشگاه عکس و آثار مکتوب در حوزه هنری کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و از موشن گرافیک سردار شهید سلیمانی و پرتره شهید ولی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۴۱    
قاسم سیدناظمی، پژوهشگر تبریزی ادبیات پایداری و نویسنده کتاب های خداحافظ سردار و گیرنده، منطقه جنگی گفت: کتاب هایی در حوزه دفاع مقدس چاپ شده اند که بعضی از آنها نزدیک به 200 بار تجدید چاپ شده اند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۳۱    
با اینکه بسیاری از کتابفروشی های کشور اوکراین باز شده و به فعالیت عادی ولی محدود خود بازگشته اند ولی هنوز بسیاری از ناشران و مالکان کتابفروشی ها از تهدیدهایی صحبت می کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶    
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بیان کرد: اگر می خواهیم تاریخ دفاع مقدس تحریف نشود، باید به پژوهش توجه بیشتری داشته باشیم. حوزه پژوهش می تواند پشتیبان یک روایت صادقانه، علمی و محکم از دفاع مقدس باشد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۴:۲۶    
مرتضی سرهنگی در مراسم رونمایی از کتاب فرماندهان نبرد با بیان اینکه ادبیات جنگ راه را بر تحریف بسته است، گفت: هر فرمانده که کتاب می نویسد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
کمال شفیعی گفت: ما مدیون خون شهدایی هستیم که در دفاع از کشورمان ریخته شده و باید بتوانیم میراث داران خوبی باشیم و حس زیبایی شناسانه موجود را در قالب آثار کودک و نوجوان ارائه دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
از قدیمی ترین و باسابقه ترین کتابفروشی های شهر مونترال کتابفروشی دراون اند کورترلی است که با وجود فرانسوی زبان بودن کل مردم شهر به ارائه و فروش کتاب های انگلیسی زبان می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۱۱    
امیر رجبی، رئیس حوزه هنری استان اردبیل گفت: انتقال ارزش ها و مفاهیم دفاع مقدس به نسل های آینده، از مزایای ترویج و توسعه ادبیات پایداری و مقاومت است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سیدعلیرضا مهرداد نویسنده حوزه ادبیات داستانی دفاع مقدس، گفت: راهی که تا به امروز آمده ایم، راهی طولانی و پر پیچ وخم بوده است؛ جنگ اکثر رزمنده های خود را از بین مردم و از بین رزمندگان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
کانت و مسئله متافیزیک معرفی مختصری بر این اثر ارزشمند فلسفی است. مارتین هایدگر با قرار دادن مسئله ی هستی در کانون تأملات فلسفی خود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
فراخوان فصلِ پاییز جایزه کتاب ماه و سال کودک و نوجوان کانون پرورش فکری از سوی معاونت فرهنگی کانون منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱    
از ابتدای شکل گیری دبیر خانه گرنت در مجموع هفت عنوان کتاب در سه کشور لبنان، ترکیه و سوریه با حمایت 7100 ترجمه و منتشر شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
نمایشگاه کتاب وین 2020 به دلیل افزایش بیماری کووید-19 در اتریش برگزار نخواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۴۱    
مریم بازرگانی ، پژوهشگر و مولف زنجانی و نویسنده حوزه دفاع مقدس با اظهار تاسف از رقابت بی مورد برخی از نهادها در چاپ کتاب های موضوعی دفاع مقدس ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
همزمان با چهلمین سالگرد دفاع مقدس و آیین رونمایی از سردیس شهید مدافع حرم ستار عباسی ، 1000 عنوان کتاب در غرفه مجازی کتاب دفاع مقدس کرمانشاه عرضه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۶    
اعضای کانون شعر حوزه هنری آذربایجان غربی در یک دورهمی در سالن صفی الدین اُرموی حوزه هنری، چهلمین سالگرد دفاع مقدس را گرامی داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
اولین روز از هم اندیشی سه روزه مجازی بر خوان شمس و مولانا در روز دوشنبه هفتم مهر ماه ساعت 11 با سخنرانی محمدعلی موحد آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۶    
عبدالمحمد کوچک نویسنده دزفولی گفت: هنوز نتوانسته ایم در زمینه دفاع مقدس دین مان را به نسل جوان ادا و فرهنگ جبهه را که همان مدیریت جهادی است، به آنان معرفی کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
برنامه تلویزیونی شب ادبیات در چهارمین قسمت از فصل تازه خود به بررسی شعر و شخصیت منوچهر آتشی می پردازد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۱    
مارال دوستی، نویسنده، مجری و برنامه ساز رادیو و تلویزیون در یادداشتی به اشتباهات رایج این روزهای زبان فارسی واکنش نشان داده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
حمید محمدی محمدی گفت: افراد صاحب نظری داریم که در حوزه دفاع مقدس کار روزنامه نگاری انجام داده اند اما خیلی از نوشته هایی که اسم آنها را مرور و معرفی کتاب می گذاریم نتوانسته اند به بازار کتاب جهت دهند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
کتاب صوتی مربای شیرین به قلم هوشنگ مرادی کرمانی با صدای حسن علیکرمی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس همزمان با چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس، دومین مراسم یادها و نام ها را برگزار می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر عزتی پاک معتقد است جنگ جزء واقعیات غیرقابل انکار زندگی است اما باید توجه داشت که ما جنگ نمی خواستیم و دیگران بودند که با زور و خشونت و استکبار جنگ را بر ما تحمیل کردند و این مساله را باید ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱    
مدیرنشر و پخش دوستان با اشاره به فروش خوب کتاب در روزهای پس از همه گیری بیماری کووید19، کم کاری ناشران و کتاب فروشان را به عنوان عامل آسیب زننده به آن ها در این پاندمی مطرح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
نمایش شناخت که یکی از معدود نشریات تخصصی حوزه تئاتر کشور محسوب می شود به سردبیری نظر احمدی، مشاوره علمی دکتر فرهاد ناظرزاده کرمانی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
فراخوان شرکت در هفتمین دوره جشنواره تقدیر از مروجان کتاب خوانی با رویکرد فضای مجازی منتشر شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
با توجه به نبود امکان برگزاری بیست وسومین جشنواره ملی تئاتر فتح خرمشهر در سال جاری، اداره کل هنرهای نمایشی و انجمن هنرهای نمایشی ایران با همراهی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد اروند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر اولین کارگاه مجازی نمایشنامه نویسی رضوی گفت: طرح های منتخب نمایشنامه های اولین کارگاه مجازی نمایشنامه نویسی رضوی معرفی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۰:۰۱   + ۶ سایت دیگر  
همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس کتاب های همین چند صباح پیش و گنج های شنیدنی اثر سمیرا سادات امامی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۵۱    
هرگز مانند یک انقلاب به انقلاب جنسی در صفحات اول مطبوعات یا در رادیو و تلویزیون اهمیت نداده اند؛ کتابی که پیتریم سوروکین به آن پرداخته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۱    
انتشارات قاف مشهد الرضا به زودی دو کتاب رخدادهای جنگ جهانی دوم در طبس گلشن و مورخ طبس در اواخر دوره قاجار را در پاییز روانه بازار نشر می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
محسن بخشی نیا همرزم شهید مهدی زین الدین، نویسندگی، جمع آوری منابع متقن و نقل قول از بازماندگان خانواده های شهدا را ازجمله ارکان روایتگری عنوان کرد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۴۱    
نشست آزادگان، عزت مداران دفاع مقدس ، یکشنبه 6 مهرماه در موزه انقلاب و دفاع مقدس برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۶    
مدیر انتشارات شمع و مه از حضور این انتشارات در نمایشگاه کتاب پکن با هدف گسترش تعاملات با ناشران چینی خبر داد، تعاملاتی که ریشه در به حضور دو کشور به عنوان میهمان ویژه در نمایشگاه های یک دیگر دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۳۶    
از جرج الیوت و خواهران برونته تا جی کی رولینگ، زنان نویسنده اغلب انتخابشان این بوده که از نام مستعار به جای نام واقعی خود استفاده کنند. وقت آن رسیده که چرایی این اتفاق را بررسی کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور آیت الله سیدمحمد شاهچراغی نماینده ولی فقیه در استان سمنان، از عوامل تولید کتاب صوتی سبک روحان عاشق در دانشگاه سمنان قدردانی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: با هدف توجه به فرهنگ بومی استان، بنیاد فرهنگ، هنر و ادب آذربایجان در زنجان آغاز به کار می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...