چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۲۶Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

اتاق تعاون ایران (icccoop.ir)

  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۴:۴۹    
مرکز آمار نتایج طرح آمارگیری از باغداری های کشور در سال 94 را منتشر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۷ - ۱۰:۴۸    
پایگاه خبری اتاق تعاون ایران فعالیت آزمایشی خود را آغاز کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۴۵ سایت دیگر  
مجتبی خسروتاج با حکم وزیر صنعت، معدن و تجارت و پس از استعفای افخمی راد، رئیس سازمان توسعه تجارت شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
محمد رستمی مدیرعامل فعلی صندوق بیمه روستائیان عشایر از پیشنهاد مدیرعاملی بانک توسعه تعاون به وی خبر داد و گفت: فعلا در مراحل مقدماتی رایزنی ها هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۶ سایت دیگر  
دبیر هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که برنامه ششم توسعه در مجلس در حال پیگیری است، اعلام کرد: این برنامه تا پایان آبان سال جاری به دولت تحویل می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۳ - ۱۰:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی نقص در حلقه های زنجیره تامین محصولات کشاورزی را از بزرگترین مشکلات در این بخش برشمرد و بر ضرورت بازمهندسی زنجیره های تامین محصولات کشاورزی تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۳:۵۹    
انالله و انا الیه راجعون به مناسبت چهلمین روز درگذشت حاج محمد صادق نظام آبادی مجلس پدر سردار شهید عباسعلی نظام آبادی یادبودی در روز پنجشنبه 4 شهریور 95 از ساعت 11 صبح بر سر مزار آن مرحوم واقع در ...
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
با گذشت 31 ماه از ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی، دولت یازدهم امسال اجرای 121 برنامه ملی را برای اجرای این سیاست ها در دست اقدام دارد تا در پایان سال شاهد به ثمر نشستن بخشی از آنها باشیم.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: به طور میانگین تورم تولیدکنندگان امسال در کشور 3.5 درصد است و برای سال جاری رشد اقتصادی پنج درصدی هدفگذاری شده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۲:۲۹    
بیست و ششمین نشست تخصصی کمیسیون شیلات ،کشاورزی و صنایع تبدیلی اتاق تعاون ایران با حضور باباخانلو مدیر کل دفتر تعاونی های تولیدی وزارت تعاون و برخی از مدیران عامل اتحادیه های سراسری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۱:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رییس کنفدراسیون صادرات ایران با اشاره به افزایش 21.11 درصدی صادرات غیرنفتی در چهار ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه پارسال، دستیابی به این رشد اقتصادی را نتیجه افزایش صادرات عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۳۸ سایت دیگر  
شورای پول و اعتبار قرار است در جلسه عصر امروز خود مجدد، موضوع کاهش نرخ سود سپرده و تسهیلات بانکی را بررسی کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران گفت: بانک مرکزی و نظام بانکی مکلف است ظرفیت خود را در حمایت از رونق تولید متمرکز کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۸۸ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی مصوبه قبلی خود را درباره لایحه کاهش ساعات کار بانوان دارای شرایط خاص به منظور تامین نظر شورای نگهبان اصلاح کرد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۱۵ سایت دیگر  
عاون رفاه اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: خیلی از افرادی که دارای درآمد هستند به دلیل سبک زندگی غلط دچار سوء تغذیه هستند اما آمار فقر خوراکی در ایران کمتر از یک سوم میانگین جهانی است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹   + ۴۲ سایت دیگر  
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اگر نقدینگی که رقم قابل توجهی است، مدیریت شود، موجب جبران رکود و کاهش تورم می شود.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۱۰:۵۹    
محمد تیموری در دیدار وزیر، معاون و مدیران وزارت تعاون،روسا و اعضای اتحادیه های تعاونی با رییس تشخیص مصلحت نظام گفت : صنعت حمل و نقل بعنوان یکی از مولفه های مهم در توسعه اقتصادی و اجتماعی کشور است .
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۲ - ۰۹:۲۹   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران با تأکید بر این موضوع که با وجود تصویب کاهش نرخ سود بانکی تعدادی از بانک ها با پرداخت تسهیلات با سود بالا اختلال ایجاد کرده اند، گفت: زمزمه شناورسازی سود بانکی بدون همکاری بانک ه
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۹ سایت دیگر  
مرکز آمار ایران گزارش شاخص قیمت کالاها و خدمات مصرفی خانوارهای شهری کشور در مردادماه را 8.7 درصد اعلام کرد که نسبت به تیرماه، 6.5 درصد افزایش را نشان می دهد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموع حداقل مزد در سال های 1393 تا 1395 معادل 56 درصد رشد کرد، در حالی که در این مدت میانگین رشد تورم12.7 درصد و نرخ رشد حداقل مزد 18.7 درصد بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس کل بانک مرکزی گفت: در اجرای سیاست های جدید هیچ محدودیتی برای استانهای مختلف وجود ندارد و به میزانی که استان بتواند رونق تولید و اشتغال ایجاد کند، تسهیلات دریافت می کند.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۶:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس کل بیمه مرکزی ایران درباره کاهش نرخ سود تضمینی بیمه های عمر گفت: نگران تعهدات آتی هستیم و به همین خاطر کنترل و تدوین آیین نامه مناسب برای این رشته در دستور کار است.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۹    
دومین کمیسیون تخصصی صنعت ،معدن و تجارت اتاق تعاون با حضور برخی از مدیران عامل اتحادیه های سراسری در سالن کنفرانس اتاق تعاون ایران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۳:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
بهمن عبداللهی در پیامی فرارسیدن هفته دولت را به تمام دولتمردان،کارمندان خدوم و خدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۴۵ سایت دیگر  
درآمدهای گمرکی کشورمان طی چهار ماهه اول سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 10 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۵/۰۶/۰۱ - ۱۲:۰۰   + ۶۶ سایت دیگر  
دور جدید مذاکرات ایران و زیمنس آلمان به منظور مشارکت و همکاری در صنایع پتروشیمی در دوران پسابرجام به میزبانی تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۷:۳۲    
روابط عمومی اتاق تعاون ایران درپیامی مصیبت وارد شده به آقای بداقی را تسلیت گفت.متن پیام به شرح زیر است:
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۲:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
در سه سال فعالیت دولت یازدهم (95-1392) تعداد 16هزار و 777 تعاونی در کشور تاسیس شد که توانست 359 هزار و هفت نفر فرصت شغلی برای جویندگان کار ایجاد کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۱ - ۱۱:۳۲    
بیست و پنجمین نمایشگاه بین اللملی فرش دستباف تهران از تاریخ یکم تا هفتم شهریور فعالیت خود را آغاز می کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی نرخ بیکاری استان تهران در سال گذشته را 13.8درصد، نرخ بیکاری مردان را 47.6 درصد و نرخ بیکاری زنان را 87.16 درصد اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیر کل امور بین الملل وزارت آموزش و تحقیقات آلمان با معاون وزیر کار کشورمان دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۶۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه تامین واحدهای تولیدی کوچک و متوسط را برنامه محوری نظام بانکی در سال جاری عنوان کرد و گفت: این بانک تاکنون بیش از 6 هزار میلیارد ریال تسهیلات به این بخش ها پرداخت کرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
این طرح با سرمایه گذاری 400 میلیارد ریالی از ابتدای سال جاری آغاز شده و تمرکز خود را بر تولید محتوای محلی ، استانی و گردشگری قرار داده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون و کار و رفاه اجتماعی استان تهران گفت:در اقتصاد استان تهران سهم بخش کشاورزی 1.2 درصد، سهم بخش صنعت 35.5 درصد و سهم بخش خدمات، 63.3 درصد است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۶:۳۲   + ۴۷ سایت دیگر  
معاون نظارتی بانک مرکزی با اشاره به صدور کارت های اعتباری تا سقف 50 میلیون تومان از اول مهر گفت: نرخ سود این تسهیلات 18 درصد خواهد بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۵:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران با بیان اینکه تاکنون7هزارتن شیرخام به ارزش 10میلیاردتومان به صورت توافقی از تولیدکنندگان خریداری شده است،گفت:دولت هنوز مطالبات دامداران را پرداخت نکرده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۵:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت گفت: تاکنون بیش از 4 میلیارد دلار تعهد سرمایه گذاری خارجی که به تصویب هیات عالی سرمایه گذاری خارجی نیز رسیده ، در بخش صنعت و معدن به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ - ۱۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس قلی الله قلی زاده با تاکید بر ضرورت پیگیری مستمر و نظارت دقیق دستگاه های مسئول در بحث دریافتی های مدیران، گفت: متاسفانه هنوز بسیاری از این نوع دریافتی ها رو نشده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۳:۳۲    
با پیگیر ی های دبیرخانه کمیته ماده 76، مشکل پیمانکاران فعال برای استفاده از معافیت مالیاتی موضوع ماده 52 قانون مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد و ویژه با صدور تصویب نامه هیئت وزیران رفع شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۲:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده تهران در مجلس، در نشست روسای آی تک بر تقویت بخش خصوصی و اجرای خصوصی سازی به معنای واقعی تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۷ - ۱۱:۰۳    
وزیر صنعت، معدن و تجارت در هفتمین نشست روسای آی تک نقش بنگاه های بزرگ را در اقتصاد موثر دانست و بر توجه و حمایت از بنگاه های کوچک و متوسط تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۹    
دبیر کل اتاق تعاون ایران در هفتمین نشست روسای آی تک با بیان اینکه بانکی بودن نمی تواند به اقتصاد سرعت بخشد، قاچاق کالا را بدترین عامل ضربه به اقتصاد داخلی ذکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی نسبت به نحوه فعالیت و عملکرد نظام کاردانی و مهندسی کشور انتقاداتی را مطرح کرد و پیشنهاد داد: جامعه صنعت ساختمان ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۸:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
مشاور سازمان برنامه و بودجه با اشاره به تاثیر فعالیت واحدهای تولید داخلی بر اقتصاد، بر اهمیت ارزآوری در کشور به جای ارزبری تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری گفت: مطابق آیین نامه جدید دولت و مجلس مقرر شد صندوق ضمانت توسعه تعاون ضمانت نامه هایی را برای سهولت امورات تعاونی های فعال در بورس صادر کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۸   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون ناشران و اعضای بورس شرکت بورس از مراحل پایانی آماده سازی یک شرکت جدید برای عرضه در بورس خبر داد و گفت: در شهریور ماه، سهام یک شرکت تازه وارد، در بورس عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران گفت :سند ملی چارچوب تعامل پذیری دولت، زمینه تبادل اطلاعات بین دستگاهها را فراهم می کند و از وضعیت جزیره ای خارج می سازد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون توسعه روستایی و مناطق محروم معاون اول رئیس جمهوری گفت: 249 هزار شغل طی 2 سال گذشته در روستاها و مناطق عشایری کشور در بخش های مختلف ایجاد شده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۲۳ سایت دیگر  
معاون وزیر کار با اعلام توافقات اولیه برای ایجاد و ورود بانکهای تعاونی به عرصه اقتصاد ایران، گفت: درباره ایجاد تعاونی های اعتبار جدید گروه شغلی نیز هماهنگی ها صورت پذیرفته است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۱۰:۵۸   + ۳۵ سایت دیگر  
با وجود اعلام رشد 8.8 درصدی بخش صنعت توسط دولت، مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر ناکافی بودن قدرت جذب بیکاران در مشاغل صنعتی برآورد کرده تعداد کارجویان تا 5 سال آینده 2.5 درصد افزایش می یابد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۶ - ۰۹:۲۵    
سرپرست امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران در مراسم اختتامیه شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان اعلام کرد: قصد داریم سال آینده نمایشگاه ساختمان را در دو مرحله برگزار کنیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۴:۲۳   + ۶۰ سایت دیگر  
معاون تعاون وزیر کار از افزایش سقف پرداخت وام مسکن مهر به تعاونی های مسکن از 250 میلیون ریال به 300 میلیون ریال از سوی وزارت مسکن و شهرسازی و بانک مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۴    
دبیر کل اتاق تعاون ایران در همایش معرفی کارآفرینان برتر با اشاره به اینکه مشکل عمده بخش صنعت ساختمان تامین مالی است، گفت: دولت باید سن بدهی خود به پیمانکاران را کاهش دهد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه تعاونی های صنایع آلومینیوم با اشاره به جذب سرمایه گذاری کشورهای خارجی در این صنعت، اسپانیا و آلمان را از جمله این کشورها ذکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۴:۲۲    
رئیس اتاق تعاون ایران در دیدار با یک هیئت تجاری از افغانستان پیشنهاد داد: یک بازارچه دائمی از محصولات ساختمان سازی از سوی ایران در کابل ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان با سفیر اسپانیا در ایران دیدار و گفتگو کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۰    
دبیر کل اتاق تعاون ایران بر اتخاذ سیاست های تحرک بخش در اقتصاد مسکن از سوی دولت و مجلس و ورود بانک ها برای حمایت های گسترده تر و پرداخت دیون پیمانکاران تاکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۳ - ۱۳:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت با اشاره به برگزاری جلسات شورای عالی صادرات هر سه ماه یکبار گفت: این جلسات به صورت منظم برگزار می شود و یکی از اهداف در شورای عالی صادرات تبیین سیاست هایی برای افزایش کالاهای ساخت و ساز است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ - ۱۷:۲۱    
همایش کار آفرینان برتر شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان روز یکشنبه 24 مرداد برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۱۳:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس اتاق تعاون ایران از غرفه های شانزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان بازدید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۱ - ۱۳:۲۱    
مجری برگزاری همایش های نمایشگاه صنعت ساختمان اعلام کرد: دو همایش تخصصی در مورد تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی در صنعت ساختمان و توسعه انبوه سازی با رویکرد مقاوم سازی، سبک سازی و صنعتی سازی برگزار خواهد شد
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۳۹ سایت دیگر  
گرچه لایحه بودجه سال 1395 با تاخیر حدود 40 روزه از موعد مقرر به مجلس تحویل شد، اما این بار رئیس سازمان برنامه و بودجه وعده داد که لایحه بودجه 1396 حداقل به موقع تحویل دولت شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۶:۲۱   + ۱۶ سایت دیگر  
به نظر رئیس سازمان حفظ نباتات براساس رهنمودهای اخیر مقام معظم رهبری، میوه های قاچاق باید آتش بگیرند و امحاء شوند که در این راستا هفته گذشته 101 تن میوه قاچاق در مرز بازرگان امحاء شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت در خصوص مشکلات ایجاد شده با اجرای سیاست خرید و فروش ارز آزاد از سوی بانک ها گفت: سیاست های ارزی جدیدی از سوی بانک مرکزی در راه است که منجر به توسعه صادرات می شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۵۰ سایت دیگر  
وزارت امور اقتصادی و دارایی مجاز شد در سال جاری تا مبلغ 125 هزار میلیارد ریال اوراق تسویه خزانه منتشر کند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع اتاق بازرگانی ایران معتقد است بخش عمده تسهیلاتی که به بخش صنعت پرداخت شده، وام های تمهیدی بوده و رکود دلیل اصلی رشد منفی بخش صنعت در سال گذشته بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۶۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک مسکن از آمادگی این بانک برای کاهش نرخ سود وام های مسکن خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۶۰ سایت دیگر  
مصرف کنندگان رضایت نسبی از عملکرد خودروسازان داخلی ندارند. براساس یک نظرسنجی بیشترین انتقادات مردم از خودروسازان پیرامون پنج محور اساسی و مهم است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
هفتمین اجلاس روسای صنعت،تجارت و اقتصاد ایران(آیتک) با حمایت و همکاری اتاق تعاون ایران با حضور فعالان اقتصادی ، تعاونگران و صاحب نظران حوزه فکر و اندیشه برگزار می گردد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۵:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه سیب زمینی کاران با اشاره به شرایط اقتصادی نامناسب کشاورزان گفت: نهادهای خصوصی که باید حامی کشاورزان باشند فقط به دنبال سوءاستفاده های اقتصادی و سیاسی از قدرت خود هستند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۲۰ - ۱۴:۲۱    
رئیس اتاق تعاون استان گلستان تعاملات مالی بین تعاونی ها را بهترین گزینه برای مقابله با مشکلات در پسا تحریم دانست.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۲    
معاون اول رئیس جمهور از تصویب آیین نامه اجرایی ماده 75 الحاقی قانون بخش تعاونی اقتصاد مصوب 1393 خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۶:۵۲    
فهرست اسامی بنگاه های مشمول واگذاری در سال جاری که در یازدهم اردیبهشت ماه مورد تصویب قرار گرفته اند اعلام شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
معاون شرکت بازرگانی دولتی با بیان اینکه میزان خرید گندم از میزان نیاز کشور پیشی گرفته است گفت: به دنبال صادرات این محصول به بازارهای منطقه هستیم.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
وزیر کار با اعلام ایجاد 130 هزار شغل جدید در حوزه فناوری اطلاعات تا پایان امسال گفت: در این بخش برنامه ایجاد 500 هزار شغل وجود دارد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صنعت از آغاز مراحل تدوین برنامه ده ساله صنایع الکترونیک خبر داد و از تمامی صاحب نظران برای همکاری در نگارش یک برنامه جامع دعوت به عمل آورد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۴:۵۳   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک گفت: فعالان صنایع الکترونیک و شرکت های دانش بنیان متناسب با سطح فناوری طرح ها می توانند از تسهیلات با نرخ سود 5 تا 15 درصد بهره گیرند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۹ - ۱۳:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
سرپرست امور نمایشگاهی اتاق تعاون ایران، کمک به دولت در اجرای اقتصاد مقاومتی، با شعار اقدام و عمل و هم چنین خروج از رکود را هدف اتاق تعاون از برگزاری شانزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
مراسم معرفی برندهای محبوب از نگاه مردم با حضور برخی مسئولان و همچنین مدیران برندهای محبوب و جمعی از هواداران مردمی آنها برگزار گردید.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۵:۲۴    
نشانی اتاق تعاون استان خوزستان تغییر یافت.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۱۴:۲۴    
رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران تاکید کرد: هدف از نشست های منطقه ای شناسایی و افزایش تعاملات تعاونی های استان های همجوار و هم افزایی هر چه بیشتر در تامین مواد اولیه تولید است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۸ - ۰۹:۵۴    
در بازدید مسئولین اتاق تعاون از شرکت تعاونی استاد خانجانی که با برنامه ریزی کمیسیون بانوان اتاق تعاون برگزار شد، مدیر عامل این شرکت از حضور فرش ترکمن در نمایشگاه های خارجی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۶:۲۵    
در نشست و دیدار اتاق تعاون ایران با هیئت تجاری بانوان عراقی پیشنهاد شد: مدرسه عالی کسب و کار بین المللی از سوی اتاق تعاون در بصره ایجاد شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۵:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
متن کامل گزارش 12 شاخص ماده 68 قانون برنامه پنجم توسعه از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۷ - ۱۴:۲۵    
رئیس اتاق تعاون ایران در نشست با هیئت تجاری بانوان عراقی اعلام کرد: اتاق تعاون آمادگی دارد در زمینه ساخت و ساز ، مسکن و ایجاد فروشگاه های زنجیزه ای توزیعی در عراق، هرگونه همکاری را ارائه دهد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۳:۵۵    
در پی تشکیل جلسه هیأت رئیسه انتخاب رییس جدید اتاق تعاون استان خراسان رضوی، آقای سیدحسین مجتبوی به اتفاق آرا به عنوان رییس اتاق تعاون این استان انتخاب شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۶ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون بانوان اتاق تعاون استان گلستان شناسایی تعاونی های فعال و بررسی و آسیب شناسی مشکلات آنها را مهم ترین هدف برگزاری نشست منطقه ای کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران در این استان ذکر کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئولین اتاق تعاون ایران در راستای اهداف نشست منطقه ای کمیسیون بانوان اتاق تعاون از شرکت تعاونی سرمه گلستان بازدید کردند.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۳:۵۶    
در بازدید مدیر کمیسیون های تخصصی و مشاور امور بانوان اتاق تعاون ایران از یک شرکت تعاونی تولید و بسته بندی انواع شیرینی جات در کردکوی ، بر حمایت همه جانبه استانداری گلستان از این شرکت تاکید شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۵ - ۱۱:۵۶    
مشاور امور بانوان اتاق تعاون ایران در بازدید از یک شرکت تعاونی تولید محصولات چرمی در استان گلستان، بر ضرورت ایجاد شناسنامه برای محصولات و شناسایی جوانان استان ها برای ایجاد کارآفرینی تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۷    
اولین نشست منطقه ای کمیسیون بانوان اتاق تعاون ایران در سفر به استان گلستان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۲۰:۵۷    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان احیاء تعاونی ها را برای بهبود وضع اقتصادی ضروری دانست و بر تولید رو به رشد و قابل رقابت با بازار جهانی تأکید کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: انتظار می رود سطح عرضه با مداخله هوشمندانه و قانونی اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی عاری از عرضه کالای قاچاق شود؛
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ترکیب دانش ضمنی با دانش آکادمیک را برای توسعه آموزش های فنی تجربه ای ضروری دانست و گفت: همزمان باید مهارت های اخلاقی نیز آموخته شود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۴۶ سایت دیگر  
با وجود گزارش های مستمر دولت از کاهش نرخ تورم، کارشناسان می گویند افزایش نرخ تورم نقطه به نقطه از تیرماه آغاز شده و افت ظاهری تورم ماه های اخیر ناشی از رکود و کاهش قدرت خرید خانوار بوده است.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
دبیر اتاق تعاون خراسان رضوی از برگزاری انتخابات هیئت رئیسه این نهاد خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رییس تعاونی های روستایی زنان سازمان تعاون روستائی از فعالیت 325 تعاونی روستایی در زمینه توانمند سازی زنان در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۲۸ سایت دیگر  
اعزام کارجویان ایرانی به چین به منظور مهارت آموزی و تاسیس مراکز خدمات خودرویی از محورهای مذاکره سفیر چین در تهران با معاون وزیر کار بود.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۲۱ سایت دیگر  
مرکز آمار وزارت کار با اعلام ایجاد 300 تعاونی جدید در کشور طی تیرماه امسال، متوسط تعداد اعضا و اشتغال هر واحد تعاونی را به ترتیب 15 و 19 نفر اعلام کرد.
  ۱۳۹۵/۰۵/۱۳ - ۰۹:۵۶   + ۱۹ سایت دیگر  
یک مقام مسئول در وزارت کار از تصمیمات جدید به منظور تشکیل تعاونی های حمل و نقل در کشور خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...