شنبه ۲۷ دیساعت ۰۷:۰۱Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

اطلاع رسانی ایران خودرو (ikcopress.ir)

اطلاع رسانی ایران خودرو 29 اسفند 1396 اطلاع رسانی ایران خودرو 26 اسفند 1397 اطلاع رسانی ایران خودرو 29 اسفند 1398 اطلاع رسانی ایران خودرو 27 فروردین 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 31 خرداد 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 31 تیر 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 31 مرداد 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 31 شهریور 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 27 مهر 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 30 آذر 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 1 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 2 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 3 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 5 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 6 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 8 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 9 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 10 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 13 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 15 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 16 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 17 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 18 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 20 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 22 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 23 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 24 دی 1399 اطلاع رسانی ایران خودرو 25 دی 1399 
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۰:۰۷   + ۴۶ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی یازدهمین مرحله فروش فوق العاده ایران خودرو، ساعت 10 صبح فردا شنبه 27 دی ماه، با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۷   + ۲۵ سایت دیگر  
در حاشیه جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی که با حضور مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو و قطعه سازان استان مرکزی برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۲۲:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: 24 قطعه ساز در استان مرکزی به صورت مستقیم با ایران خودرو همکاری می کنند که پنج درصد قطعه سازان ایران خودرو را تشکیل می دهد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۴:۰۷   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که بخشی از نیازمندی های تولید، از خارج از کشور تامین می شد گفت: در حال حاضر در واحدهای قطعه سازی ساوه بخش قابل توجهی از تولیدات ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۷   + ۴۵ سایت دیگر  
در تازه ترین عملیات شناسایی عوامل تولید و توزیع لوازم یدکی تقلبی در بازار قطعات خودرو، شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) با کشف و معرفی یکی دیگر از کارگاه های بزرگ تولید قطعات مجعول در تهران ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۰۷   + ۴۷ سایت دیگر  
در راستای پشتیبانی، توسعه و تجهیز ناوگان حمل و نقل درون شهری، تفاهم نامه تولید و خرید هزار دستگاه اتوبوس گازسوز، دیزلی و برقی میان اتحادیه اتوبوسرانی شهری کشور و شرکت ایران خودرو دیزل منعقد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۴:۰۷   + ۲۷ سایت دیگر  
در مراسم قرعه کشی امروز که با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد، 10 هزار مشتری محصول تارا انتخاب شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۰۷   + ۲۲ سایت دیگر  
براساس آمار ستاد مقابله با کرونای ایران خودرو، یکشنبه 21 دی ماه 99 در ایران خودرو، میزان ابتلای روزانه به این بیماری صفر گزارش شده و این روز به عنوان روز بدون ابتلا به کرونا در تقویم سلامت شرکت ثبت ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۷:۰۷   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در یازدهمین مرحله از فروش فوق العاده، سه محصول رانا پلاس، سورن پلاس و دنا را با موعد تحویل حداکثر 90 روزه عرضه می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۰۷   + ۴۸ سایت دیگر  
در حالی که طرح پیش فروش جدیدترین محصول گروه صنعتی ایران خودرو، هنوز به پایان نرسیده و تا پایان امروز دوشنبه ادامه دارد، تعداد بالای ثبت نام اولیه، از استقبال و اعتماد مردم به خودرو تارا حکایت دارد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۲:۰۷   + ۵۴ سایت دیگر  
قائم مقام اجرایی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، تارا را ثمره خلاقیت مهندسان این گروه صنعتی و همدلی سازندگان داخلی دانست و از تولید انبوه آن، در اواخر امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۰۱   + ۷۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو پیش فروش محصول جدید خود را از شنبه هفته آینده آغاز می کند. در این طرح، تارا در دو نوع دستی و اتوماتیک با موعد تحویل حداکثر یک ساله عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۰:۴۸   + ۶۹ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو (ایساکو) با توجه به سطح فناوری خودروی تارا و امکانات و تجهیزات پیشرفته آن، از آمادگی کامل برای ارایه خدمات پس از فروش این محصول خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۸:۴۸   + ۵۵ سایت دیگر  
رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به پیشنهاد مجلس مبنی بر انعقاد قراردادهای تضمین خرید دست کم سه ساله با ایران خودرو دیزل ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۸   + ۴۵ سایت دیگر  
معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه در دیدار با مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو گفت: با استفاده از ظرفیت های دیپلماسی و براساس سیاست کلی وزارت امور خارجه ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۴۸   + ۲۶ سایت دیگر  
پایگاه اطلاع رسانی گروه صنعتی ایران خودرو ضمن عدم تایید فعالیت برخی صفحات با نام این شرکت در شبکه های اجتماعی خارجی، از مخاطبان خواست تا اخبار این شرکت را در پیام رسان های داخلی دنبال کنند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۳   + ۴۰ سایت دیگر  
معاون کیفیت ساپکو از طراحی و پیاده سازی سیستم نوین تضمین کیفیت تامین کنندگان در داخلی سازی قطعات خودروی تارا موسوم به +SQA خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۲:۴۳   + ۳۹ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله پنج محصول ایران خودرو صبح امروز با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازایابی و فروش ایران خودرو برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی طرح پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو ساعت 10 فردا یکشنبه 14 دی ماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر در سالن کنفرانس معاونت بازاریابی و فروش این شرکت برگزار خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۰:۴۳   + ۷۲ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو با بیان این که تعهدات معوق به مشتریان قبل از پایان امسال به روز خواهد شد، از تسریع در روند تکمیل و عرضه خودروها به بازار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۴۳   + ۵۳ سایت دیگر  
تولید انبوه نسل جدید پیشرانه TU5 خودروی تارا با 90 درصد ساخت داخل آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۰۸:۴۳   + ۲۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو در راستای پاسخ به نیاز بازار طرح پیش فروش پنج محصول خود را با موعد تحویل حداکثر 12 ماه را از امروز دهم دی ماه به مدت سه روز اجرا می کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۰:۴۳   + ۶۵ سایت دیگر  
ایران خودرو دیزل در سال جاری توانست علاوه بر تحقق شعار جهش تولید سطح کیفیت سه محصول خود را ارتقا دهد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۴۴ سایت دیگر  
معاون طراحی مهندسی و خودکفایی ساپکو با اشاره به وضعیت داخلی سازی پروژه تارا، با بیان این که پنج مگاماژول برای این محصول تعریف شده، گفت: در مجموع این مگاماژول ها ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
معاون بازاریابی و فروش گروه صنعتی ایران خودرو، نسبت به کلاهبرداری برخی افراد سودجو به صورت دعوت به مشارکت در طرح های فروش محصولات ایران خودرو هشدار داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۴۰ سایت دیگر  
در راستای ارتباط موثر و هرچه بیشتر گروه صنعتی ایران خودرو با جامعه و مشتریان، سامانه ارتباط با مدیرعامل این خودروساز در فضای مجازی راه اندازی شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۱:۱۹   + ۶۳ سایت دیگر  
مدیر امور قالب و ابزار شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) از خودکفایی صددرصدی ساخت قالب های فلزی در کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۴   + ۳۸ سایت دیگر  
مراسم قرعه کشی هشت هزار دستگاه محصول ایران خودرو در دهمین فروش فوق العاده، با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۰:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، با بیان این که موضوع مشترکی بین ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز و ایران خودرو در قاچاق قطعات خودرو وجود دارد ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۲:۱۴   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیر طراحی سیستم های برق، الکترونیک و پلتفرم ایران خودرو از طراحی و داخلی سازی شبکه برق و الکترنیک خودروی تارا با همت قطعه سازان داخلی و مهندسان این گروه صنعتی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۱:۱۴   + ۴۵ سایت دیگر  
قرعه کشی مرحله دهم فروش فوق العاده ایران خودرو، با حضور نمایندگان سازمان ها و نهادهای نظارتی ساعت 10 صبح فردا سوم دی ماه برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۶۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد در روز پایانی آذرماه، هم زمان با میلاد حضرت زینب (س) و در آستانه شب یلدا، با تولید 370هزار و 399 دستگاه خودرو از کل تیراژ تولید سال گذشته عبور کند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۱:۱۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار، از کادر درمان این شرکت قدردانی کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۳:۱۴   + ۴۸ سایت دیگر  
محصول جدید ایران خودرو توسط طراحان ایرانی و مطابق با استانداردهای روز ایمنی و عملکردی طراحی شده و تولید آن به زودی آغاز می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴    
سال گذشته بود که مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو دستور تشکیل ستاد ساخت داخل محصولات ایران خودرو را صادر و محور و تمرکز تمامی فعالیت های گروه را براساس میزان دسترسی به اهداف این بخش ترسیم کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴    
شرکت ایران خودرو در راستای اجرای مصوبات کمیته خودرو، از اردیبهشت ماه امسال اقدام به تغییر رویه های پیشین، در فرآیند ثبت نام و تحویل خودرو کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴    
در کارخانه جنوبی ایران خودرو، روبه روی سالن تکمیل کاری دو، ساختمان دو طبقه ای با نمای آجری دیده می شود که اداره اجرایی تاسیسات گاز و هوای فشرده را در خود جای داده است ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
تحلیل نتایج شاخص های مرتبط با امور مشتریان، همچنین گزارش های منعکس شده دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صمت ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۲۶ سایت دیگر  
تفاهم نامه همکاری میان گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت صنایع الکترونیک شیراز در زمینه طراحی، ساخت، بومی سازی و تولید قطعات، اجزا و ماژول های الکترونیکی خودرو به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۲۷ سایت دیگر  
فرشاد مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو در نشست بررسی مشکلات قطعه سازان خودرو در استان فارس گفت: سالی یک خودروی جدید با نام و نشان ایران خودرو به بازار عرضه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۰۷ سایت دیگر  
نام محصول جدید ایران خودرو که حاصل همت و تلاش جهادگران این گروه صنعتی است، توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت رونمایی شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو، به منظور پاسخگویی به نیاز بازار و تامین خواست مشتریان، دهمین مرحله فروش فوق العاده محصولات خود را از یکشنبه 30 آذرماه به مدت سه روز اجرا می کند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۵۸ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت، با اعلام افزایش تولید قابل توجه در گروه صنعتی ایران خودرو، گفت: تا پایان سال بیش از 50 درصد در حوزه خودرو کشور افزایش تولید خواهیم داشت که با این افزایش ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۱:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
هم زمان با بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از خطوط تولید ایران خودرو، تولید انبوه موتور جدید +TU5 محصول تارا آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۷   + ۷۶ سایت دیگر  
قرعه کشی دو طرح فروش محصولات ایران خودرو با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار شد و در آن تعداد 31 هزار و 450 متقاضی برای ثبت نام نهایی مشخص شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۴:۴۲   + ۶۹ سایت دیگر  
قرعه کشی مرحله پنجم فروش فوق العاده و همچنین پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو ساعت 9 صبح فردا یکشنبه 27مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۴۱   + ۵۰ سایت دیگر  
همزمان با موج سوم ویروس کرونا و از سرگیری محدودیت های تردد در سطح شهر، خدمات پس از فروش ایران خودرو، برای خدمت رسانی مطمئن و رفع نگرانی های مشتریان، از تنوع خدمات غیرحضوری خود در سراسر کشور خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۱۱   + ۷۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت دانش بنیان جتکو گفت: طراحی برخی از اجزای پلتفرم ملی خودرو به صورت زیربنایی و با اتکا به دانش بومی در دستور کار جتکو قرار دارد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۳۶   + ۱۳۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان، دو طرح فروش فوق العاده چهار محصول با موعد تحویل حداکثر 90 روز و پیش فروش یک ساله هشت محصول را به صورت هم زمان از فردا 22 مهرماه به مدت سه روز ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۵۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو)، از تولید موتور سه استوانه ایران خودرو خبر داد و گفت: در سال های آینده این خانواده موتور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۲:۳۶   + ۳۶ سایت دیگر  
با انجام قرعه کشی ثبت نام کنندگان در مرحله چهارم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، هشت هزار و 550 متقاضی سه محصول ایران خودرو برای ثبت نام قطعی شناسایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۳۶   + ۵۴ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در سال جهش تولید، رکورد فروش خود را برای نخستین بار در تاریخ فعالیت این شرکت در شهریور ماه، پشت سر گذاشت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۵:۰۶   + ۳۷ سایت دیگر  
قرعه کشی مرحله چهارم فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو ساعت 9 صبح فردا شنبه 19 مهرماه با حضور نمایندگان نهادهای نظارتی برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۷۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خودروهای سفارشی ایران خودرو (آپکو)، از برنامه همکاری با امداد خودروی ایران برای ارسال، تحویل و نصب قطعات آپشن بر روی خودرو به صورت سیار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
اگر فقط یک بار اربعین، مهمان حرم سید و سالار شهیدان (ع) شوی، دیگر برایت سخت می شود ماندن و نرفتن. عشق و ارادتی که درمیان راه پیمایی کنندگان شیفته و دلداده موج می زند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۵۴   + ۳۷ سایت دیگر  
با تلاش همدلانه کارکنان و زنجیره تامین، تولید روزانه سایت ایران خودرو مازندران به 165 دستگاه خودرو افزایش یافته است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۲۰:۱۹   + ۹۴ سایت دیگر  
طرح فروش فوق العاده محصولات گروه صنعتی ایران خودرو از فردا دوشنبه، به مدت سه روز به اجرا گذاشته می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
در حکمی از سوی مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، احد میرزایی به عنوان مدیر ارتباطات و امور بین الملل این شرکت منصوب و معرفی شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۰۹:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
روابط عمومی شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو از تلاش این مجموعه به همراه نهادهای ذی ربط برای جمع آوری قطعات تقلبی و مقابله با ورود آن به بازار خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۰۷   + ۵۷ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از آمادگی برای توسعه همکاری با پتروشیمی ها در تامین مواد اولیه و مبادلات ارزی در زنجیره تامین خودروسازان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۱:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
مدیر خدمات بازرگانی ایران خودرو خواستار تسریع در ترخیص مواد اولیه، قطعات و مجموعه های خودرویی از گمرک متناسب با سرعت تولید در ایران خودرو شد و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۰۸:۰۷   + ۶۴ سایت دیگر  
در نشستی با حضور نمایندگان شرکت های تامین کننده ورق، فولاد و آلومینیوم ساپکو و نمایندگان انجمن قطعه سازی کشور ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۳:۳۷   + ۵۰ سایت دیگر  
محصول دناپلاس اتوماتیک ایران خودرو، براساس موعد تحویل درحال واگذاری به مشتریان است و عامل اصلی تاخیر در تحویل نیز موضوع قیمت گذاری آن بوده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در راستای مسوولیت های اجتماعی این شرکت و با هدف حمایت از توسعه دانش و تحصیل در استان سیستان و بلوچستان، با اهدای هدیه و لوح یادبود ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۷:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با تبریک رای اعتماد مجلس شورای اسلامی به علیرضا رزم حسینی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت، این انتصاب را رای به دانش ، تجربه و مدیریت ارزشمند وی دانست.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۴۱ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی با کسب 175رای موافق توانست از مجلس یازدهم رای اعتماد بگیرد و به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۳۷   + ۴۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو با همراهی شرکت های دانش بنیان و صنایع دفاعی کشور توانسته 54 قطعه را داخلی سازی کرده و از این بابت 137 میلیون یورو کاهش ارزبری را محقق کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۵:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
پس از بررسی های کارشناسانه و برگزاری جلسات تخصصی ارزیابی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، شرکت تام ایران خودرو به عنوان شرکت دانش بنیان مورد تایید قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۷    
در فضایی تابستانی، اما آغشته به عطر برگ های هنوز نریخته حاصل از آمدن پاییز زیبا به استقبال روزی رفتیم که ردپای ما انسان ها آن را ایجاد کرده است، بله ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
کارکنان پیشگیری، درمان و رفاه (امور پدر) و درمانگاه ایران خودرو در پیکان شهر، برای انجام آزمایش چک آپ و ارزیابی کامل سلامت جسمانی کودکان دارالقرار، به این موسسه رفتند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۸:۰۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو، هم زمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، در دیدار با فرزندان شهدا و جانبازان سرافراز شاغل در این شرکت ضمن تکریم آنان ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۷:۳۷   + ۸ سایت دیگر  
همزمان با روز آتش نشان شرکت گواه، خودروهای آتش نشانی فرودگاهی را به شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی کشور تحویل داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۰۲   + ۳۸ سایت دیگر  
شرکت ایساکو در راستای موفقیت پایدار، بار دیگر توانست گواهینامه سیستم مدیریت یکپارچه (IMS) خود را که از سال 94 موفق به دریافت آن شده بود، برای ششمین سال متوالی، تمدید کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۲:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
طرح های زیادی از سال 1380 تاکنون در قالب سرویس های مختلف امدادرسانی و اشتراک طلایی در دستور کار امداد خودروی ایران قرارگرفته است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۲    
از هر یک که می پرسی می گوید، علاقه به نجات هم نوع است که ما را در این حرفه پاگیر کرده. این که بتوانیم به دل حادثه بزنیم تا پدری، مادری و فرزندی را از چنگال آتش و مرگ نجات دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۲   + ۸۹ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو موفق شد تا تعداد تولید را از ابتدای امسال تا هفته نخست مهرماه، به میزان 50 درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش دهد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۰:۰۲   + ۷۴ سایت دیگر  
نخستین جلسه مشترک ایران خودرو و مپنا برای امکان سنجی همکاری مشترک برای توسعه خودروهای برقی برگزار شد و تا کم تر از یک ماه آینده با ادامه نشست های مشترک و بررسی ابعاد مختلف ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۵۳ سایت دیگر  
در حوزه قوای محرکه و توسعه موتورهای موجود قدم های خوبی برداشته ایم و در ارتقای استاندارد خودروها از اروپا چهار به اروپا پنج از هیچ کارشناس خارجی استفاده نکردیم و این یک دستاورد بزرگ در حوزه صنعت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۸:۳۲   + ۴۹ سایت دیگر  
نمایشگاه های هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و دستاوردهای مهندسان بسیجی گروه صنعتی ایران خودرو، با حضور فرشاد مقیمی، مدیر عامل گروه صنعتی ایران خودرو و سردار بلالی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۹۱ سایت دیگر  
مدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲    
فرشاد مقیمی، مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در پیامی ضمن گرامی داشت هفته دفاع مقدس و یاد سرباز عزیز ولایت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، شهادت جانباز شهید حاج عباس چراغعلی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۲   + ۸۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) با اشاره به پروژه ارتقای موتور XU گفت: تا اواخر مهر ماه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۷:۱۵   + ۶۲ سایت دیگر  
نمایندگان دادستان کل کشور و گشت مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران، در بازدید از پارکینگ مرکزی ایران خودرو ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۸:۱۵   + ۱۰۲ سایت دیگر  
معاون تحقیقات، توسعه و نوآوری شرکت صنعتی نیرومحرکه با اعلام این خبر گفت: در مرحله نخست عرضه محصولات ایران خودرو با گیربکس شش سرعته جدید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۸:۴۵   + ۱۲۷ سایت دیگر  
تمامی قطعات رانا پلاس تولید داخل است و تاکنون بیش از دو هزار دستگاه از این خودرو تولید شده و از مهر ماه امسال تحویل مشتریان خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۵   + ۷۱ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در بازدید از خطوط تولید شرکت مهرکام پارس، ضمن بررسی وضعیت تولید و چالش های موجود این شرکت، بر خروج هر چه سریع تر از ماده 141 قانون تجارت تاکید کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۵   + ۱۸ سایت دیگر  
نمایشگاه یک روزه خودروهای تولید شده مجهز به جدیدترین موتورهای طراحی شده توسط شرکت تحقیق، طراحی و تولید موتور ایران خودرو (ایپکو) در فضای باز معاونت فروش و بازاریابی ایران خودرو برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شرکت نیرو محرکه در فضایی به بزرگی 25 هکتار و 11 هکتار مسقف، در 14 کیلومتری شهر قزوین و در میان قدیمی ترین و سرسبزترین شهرک های صنعتی ایران جای خوش کرده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۵۹ سایت دیگر  
در پی انتشار شایعاتی مبنی بر دپوی خودرو توسط گروه صنعتی ایران خودرو، صبح امروز مدیرکل بازرسی و مدیرکل حقوقی وزارت صمت از پارکینگ خودروهای دارای کسری این خودروساز بازدید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۶۷ سایت دیگر  
شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو در سال جهش تولید با کسب بالاترین امتیاز در بین شرکت های ارایه دهنده خدمات پس از فروش خودرویی، برای یازدهمین سال متوالی مقام اول این حوزه را کسب کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۵۸ سایت دیگر  
رییس اداره اجتماعی پلیس آگاهی ناجادرجلسه بررسی افزایش ضریب ایمنی محصولات ایران خودرو گفت :این خودروساز با افزایش تعداد قطعات قابل ردیابی درمحصولات خودواصلاحات لازم برای افزایش ضریب ایمنی درقفل ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۱۵   + ۹۹ سایت دیگر  
با انجام قرعه کشی طرح فروش فوق العاده پنج محصول گروه صنعتی ایران خودرو، 16 هزار متقاضی برای ثبت نام قطعی انتخاب شدند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۴:۱۶   + ۷۲ سایت دیگر  
با پایان یافتن مهلت ثبت نام، قرعه کشی سومین مرحله از فروش فوق العاده محصولات ایران خودرو، راس ساعت 9 صبح فردا 24 شهریورماه با حضور نمایندگان نهادهای ناظر برگزار می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۸۸ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو از ابتدای امسال تا روز بیستم شهریورماه موفق به تولید بیش از 220 هزار دستگاه خودرو شده که حکایت از افزایش 45 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۳:۱۶   + ۸۱ سایت دیگر  
مدیر تحویل و لجستیک محصولات ایران خودرو از ایجاد امکان تحویل حضوری خودروها در محل کارخانه و یا پارکینگ های خودرو، در تمامی روزهای هفته و حتی جمعه ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۱۶:۱۷   + ۴۰ سایت دیگر  
همکاری مدیرعامل سابق باشگاه پیکان با این باشگاه به دلیل اجرای قانون عدم بکارگیری بازنشستگان مقدور نبود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۱:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
هم زمان با آغاز سال تحصیلی، مدرسه 12 کلاسه شهدای ایران خودرو که طبق استانداردهای آموزشی در روستای دایی آباد منطقه لار زاهدان احداث شده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۶:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان با بیان این که افزایش قیمت خودرو در بازار منفعتی برای خودروساز ندارد، تصریح کرد: خودروساز ...
مشاهده نتایج بیشتر...