پنجشنبه ۱۱ آذرساعت ۱۵:۲۴Dec 2021 2
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری کار ایران 1 آذر 1400 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری کار ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری کار ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری کار ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری کار ایران 31 شهریور 1400 خبرگزاری کار ایران 30 مهر 1400 خبرگزاری کار ایران 30 آبان 1400 خبرگزاری کار ایران 1 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 2 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 3 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 4 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 5 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 6 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 7 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 8 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 9 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 10 آذر 1400 خبرگزاری کار ایران 11 آذر 1400 
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۲۸    
بعضی از ما عادت داریم روزی یک بار یا حتی بیشتر دوش می گیریم. در ادامه می خواهیم ببینیم اگر هر روز دوش نگیریم چه اتفاقی می افتد و چرا باید این عادت را ترک کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۲    
مدیرعامل ایران خودرو دیزل با بیان این که تمامی کامیون های این شرکت مجهز به قوای محرکه ساخت داخل بوده و دارای بالاترین استانداردهای موجود است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۵:۰۲    
با حضور مدیرعامل بانک ملی ایران، اعضای هیات مدیره و مدیران شرکت های تابعه گروه توسعه ملی، مدیرعامل جدید این گروه منصوب شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۸    
در گردهمایی مدیران و روسای شعب، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بیمه البرز از شعب برتر در فروش بیمه های زندگی قدردانی کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۵۲    
معاون بازاریابی و فروش گروه سایپا گفت: در حال حاضر در تولید و تحویل محصولات خود به مشتریان با تاخیر زیاد مواجه نیستیم و خودروها براساس برنامه ریزی و به موقع تولید شده و در زمان مقرر تحویل می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۶    
مدیرعامل بانک ملی ایران از شعبه مرکزی بازدید و با همکاران شعبه گفت و گو کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۴۶    
با حضور مدیرعامل بانک ملی ایران، رئیس سازمان حراست کل کشور، اعضای هیات مدیره بانک و جمعی از کارشناسان و متخصصان حوزه حراست، مراسم تودیع و معارفه مدیر امور حراست بانک ملی ایران برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۴:۱۹    
معاون اجتماعی بهزیستی خراسان رضوی گفت: بهزیستی در هر سال 17 میلیارد تومان یارانه بیمه برای زنان سرپرست خانوار تحت پوشش پرداخت می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۳:۲۸    
با رفع محدودیت های کرونایی در تهران دربهای موزه بانک سپه نخستین موزه شبکه بانکی کشور به روی علاقه مندان به فرهنگ و تمدن ایران گشوده شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۶:۱۷    
رئیس پلیس راهور تهران بزرگ راهکارهای این پلیس برای حل معضل ترافیک تهران را تشریح کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۵۶    
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی از راه اندازی سامانه صدور کارت های سوخت المثنی تا پایان هفته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۴    
استراتژی شرکت توسعه معادن و فلزات در غرب کشور، توسعه معدن و صنایع معدنی منطقه از فولاد تا سایر مواد معدنی مانند مس، طلا و محدوده های پلی متال و... است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۴    
تولید فولاد ظرف سال های گذشته جهش مناسبی پیدا کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۴    
رئیس تعمیرات ماشین های ریخته گری مداوم با اعلام این خبر گفت: با انجام پروژه بهینه سازی ماشین یک ریخته گری که شامل به روزرسانی اتوماسیون سطح 1 ماشین و همچنین سیستم آب ثانویه بود ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۴    
مدیرعامل فولاد هرمزگان طی پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۵۴    
عطالله معروفخانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در دومین روز از هفته بسیج با حضور در بیمارستان تامین اجتماعی خلیج فارس بندرعباس از بخش های Nicu، CCU ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۳۳    
رئیس حوزه قضایی شهرستان اردکان گفت: دادرس دادگاه کیفری 2 اردکان در حکمی جایگزین، یک واحد تولیدی را به ساخت فیلم آموزشی با موضوع مشکلات جامعه کارگری محکوم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۱۷    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان راه اندازی طرح های مهم و نیمه تمام یکی از اولویت های کاری این سازمان است و در این راستا در هشت ماهه امسال ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۴    
از هوای سرد بیرون از منزل گرفته تا هوای گرم و خشکِ داخل، زمستان مملوء از عواملی است که می تواند به پوست ما آسیب برساند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۹    
آیین بزرگداشت روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار در استان خراسان رضوی همراه با تقدیر از برگزیدگان حوزه کتابخانه های عمومی و فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۳    
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: 74 درصد مدارس استان شرایط بازگشایی ندارند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۸    
رئیس اتحادیه صادر کنندگان زعفران، علت افزایش قیمت طلای سرخ را کاهش تولید دانست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۶    
آیین آزادسازی 30 زندانی، به مناسبت هفته بسیج، همزمان با سراسر کشور و از طریق برنامه ویدئو کنفرانسی در محل سپاه انصارالمهدی(عج) زنجان برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۶    
مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان ، با اشاره به با کاهش دمای هوا در چند روز اخیر در استان زنجان، گفت: مصرف گاز طبیعی26 درصد افزایش یافته است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۲:۰۳    
مینی پیتزا یکی از روش های تهیه پیتزا می باشد که امروزه خیلی ترند شده، زیرا برای تولد ها و مجالس و مهمونی بسیار کاربرد دارد، زیرا خیلی سرو آن راحت و در واقع یک نوع پیتزای لقمه ای می باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۴۰    
مجموعه ای از کتاب های ترجمه و منتشر شده به زبان های خارجی با موضوع اسلام، وحدت و تقریب مذاهب اسلامی روز دوشنبه اول آذرماه 1400 در محل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی و با همکاری مرکز ساماندهی ترجمه و ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۳۵    
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از فعالیت 44 پست و پایگاه امداد و نجات در طرح زمستانه در استان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۲۵    
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان با اشاره به اجرای طرح زمستانی در راه های مواصلاتی استان زنجان گفت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۴    
شهردار رشت گفت: تمام تلاش ما این است که بتوانیم مدیران شایسته ای را برای شهرداری انتخاب کنیم که در مسیر طراحی شده بتوانند خدمتگذار خوبی برای مردم و شهروندان باشند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۳    
فرمانده انتظامی استان زنجان ،از آغاز طرح زمستانه ترافیکی پلیس با حضور 68 تیم ثابت پلیس خبر داد و گفت: هدف از این رزمایش ارتقا ایمنی و حراست از جان شهروندان در محورهای مواصلاتی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۱۳    
به گفته مدیرکل آموزش وپرورش استان زنجان ،در کنار تعلیم و تربیت حضوری در مدارس، همچنان فعالیت های آموزشی در شبکه شاد مدنظر است تا در مواقع ضروری و مورد نیاز بتوانیم از این بستر استفاده کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۸    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: سومین مرحله از بازگشایی مدارس جهت فعالیت های حضوری نیز از اول آذر آغاز شد و 8 میلیون و 700 هزار دانش آموز دوره ابتدایی در تمام پایه ها و دانش آموزان دوره ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۸    
امام جمعه زنجان، یکی از کاستی های نظام آموزشی را عدم انتقال مهارت های زندگی به دانش آموزان عنوان کرد و گفت: یکی از بسترهای مهم برای انتقال مهارت ها ارتباط منطقی بین مدرسه خانواده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۸    
کهنسال ترین خبرنگار ایران در سن 107 سالگی درگذشت
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۳    
دادستان لاهیجان گفت: دهیار یکی از روستاهای شهرستان لاهیجان به جرم اختلاس بازداشت شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۳    
فرمانده انتظامی استان یزد گفت: طرح زمستانه پلیس با هدف ارتقای امنیت و سلامت و با مشارکت تمامی ارگان های مربوطه از ابتدای آذرماه آغاز و تا پایان اسفند ادامه خواهد داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۱:۰۳    
معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برکناری سه نفر از شرکت های زیرمجموعه وزارت کار را به خاطر فیش های حقوقی نجومی از محل کارت هدیه و سکه توییت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۹    
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از آغاز طرح امداد و نجات زمستانی این جمعیت در استان با هدف خدمت به مسافران جاده ای خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۲    
دستور اداری نحوه محاسبه و دریافت حق بیمه از ورثه کارفرمایان متوفی که کارگاه آنان مشمول معافیت حق بیمه سهم کارفرمایی قرار گرفته اند و همچنین چگونگی ابلاغ صورتحساب های صادره به ورثه کارفرما، ابلاغ شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۵۲    
عضو کمیسیون انرژی مجلس، گفت: روا نیست کارگران عملیاتی صنعت نفت زیر خط فقر حقوق بگیرند اما عده ای از مدیران حقوق های نجومی دریافت کنند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۸    
دیدار پایانی لیگ قهرمانان آسیا میان نماینده غرب و شرق قاره امروز برگزار و قهرمان این دوره از رقابت ها مشخص می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۰    
رییس مرکز مدیریت بیماری های واگیر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: واکسیناسیون نوبت اول کرونا در ایران 82 درصد و در اروپا 64 درصد بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۰:۰۰    
در آیین معرفی و تجلیل از واحدهای نمونه تولیدی استان تهران لوح و تندیس واحد نمونه استاندارد به اورند پیشرو رسید.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۸    
استاندار هرمزگان با صدور حکمی، حبیب بهادری را به سمت سرپرست دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری هرمزگان، منصوب کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۵    
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: در صورت تامین اعتبار، طرح های نیمه تمام بخش کشاورزی استان در حوزه آب و خاک به ویژه استخرهای ذخیره آب کشاورزی امسال تکمیل می شوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۵۵    
مدیرکل دامپزشکی لرستان از شروع واکسیناسیون سه میلیون دام عشایری تا پایان امسال خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۸    
معاون روابط کار گفت: باید از ظرفیت تشکل های کارگری و کارفرمایی برای تشکیل کمیته های حفاظت فنی و بهداشت کار و راهکارهای عملیاتی در راستای کاهش حوادث ناشی از کار و صیانت از نیروی کار استفاده کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۴۵    
نشست معاونان پارلمانی دستگاههای اجرایی در مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۲۲    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در حال شب گذشته وارد کشورمان شد که این سفر، دومین سفر او به ایران در دولت سیزدهم است و این بار علاوه بر رئیس سازمان نرژی اتمی، با وزیر امور خارجه نیز دیدار می کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۶:۴۸    
سخنگوی وزارت امورخارجه کشورمان نسبت به حذف پست حمایتی حسین امیرعبداللهیان از فلسطین توسط اینستاگرام واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۶:۴۸    
وزیر کشور تاکید کرد: استان ها با اختیارات بیشتر در زمینه جذب منابع و سرمایه گذاری، فضای مناسبی را برای پیشبرد برنامه های توسعه استانی خواهند داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۴    
صدری گفت: اگر رقبای ما رقم قرارداد بازیکنان شان را اعلام کنند، ما هم بلافاصله اعلام می کنیم
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۴    
صدری معتقد است کالدرون حق دارد اعتماد نداشته باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۰:۰۴    
صدری گفت: پس از استعفای سمیعی برای اولین بار در دولت جدید مقرر شد برای 3 ماه سرپرست مدیرعاملی باشم که 10-15 روز از آن مانده
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۴۴    
دانلود سریال روز بلوا قسمت 1 اول کامل، دانلود قسمت اول سریال روز بلوا با حجم رایگان، دانلود قسمت 1 روز بلوا کامل ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۸    
وحید امیری این روزها ستاره بی چون و چرای تیم ملی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۸    
علی قلی زاده با گل ها و حرکات انفرادی خود بارها چشم هواداران را به خود معطوف کرده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۳۸    
امیر عابدزاده در دروازه تیم ملی عملکرد قابل قبولی از خود به جای گذاشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۸    
ژوزه مورینیو پس از درخشش فلیکس آفنا-جیان، بازیکن 18 ساله رم که در بازی روز گذشته دو گل به ثمر رسانده بود به او یک کفش 800 یورویی جایزه داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۲    
برندگان سومین دوره ی جوایز پزشکی آسیا از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۱۲    
با توجه به آغاز مجدد بلیت فروشی رقابت های داخلی، قیمت بلیت بازی پرسپولیس - صنعت نفت آبادان تعیین شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۳:۰۹    
پیراهن شماره 48 پیکان به مجتبی حسینی در روز تولدش از سوی مجموعه پیکان اهدا شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۹    
خبرگزاری آمریکایی بلومبرگ با اشاره به از سرگیری مذاکرات وین که برای 29 ماه نوامبر برنامه ریزی شده است، طی گزارشی نوشت که آمریکا باید خود را برای شکست مذاکرات آماده کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۲:۳۰    
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۴۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کهگیلویه و بویراحمد از محکومیت میلیاردی قاچاقچی پارچه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۳۴    
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی، با اشاره به از سرگیری قریب الوقوع مذاکرات وین، اعلام کرد که این مذاکرات باید نتیجه محور باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۴    
مدیرکل زندان های استان تهران گفت: با همکاری مرکز مراقبت بعد از خروج و همت نیکوکاران و خیرین، 43 نفر از زندانیان آزادشده به مشهد مقدس اعزام شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۲۴    
پلیس پایتخت به حواشی اکران یک فیلم در پردیس سینمایی کوروش واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
شکایت فدراسیون فوتبال ایران علیه فدراسیون فوتبال اردن، به کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
حمید استیلی به عیادت مربی سابق خود رفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
رقم پرداختی کنفدارسیون فوتبال آسیا به تیم ها در مراحل مختلف لیگ قهرمانان اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
الوکره موفق شد ام الصلال را شکست دهد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
سرپرست جدید کمیته فوتسال به زودی معرفی خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۵    
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا از مجوز مشروط استقلال و پرسپولیس برای حضور در لیگ قهرمانان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۱۴    
بلیت فروشی برای بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان، از ظهر فردا (سه شنبه) از طریق اوانو انجام خواهد شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۴    
سفرای جدید برونئی دارالسلام و جمهوری ارمنستان در ایران استوارنامه خود را تسلیم وزیر خارجه کردند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۰    
معاون امور مجلس رییس جمهوری گفت: بسیج در هر جایی که مردم به کمک نیاز داشته باشند، پیشگام است و امروز هم در بحث آزادسازی زندانیان در حال فعالیت است که کار بسیار ارزشمندی است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۰    
سخنگو و رییس شورای اطلاع رسانی دولت گفت: تأمین گسترده واکسن از سوی نهادهای مرتبط با دیپلماسی و بهداشت و درمان در کنار همراهی مردم در رعایت شیوه نامه های بهداشتی موجب احیای امید مردم شده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۰    
معاون هماهنگ کننده نمایندگی ولی فقیه در سپاه با اشاره به ویژگیهای دانشگاه جامع امام حسین (ع) گفت: نقش محوری این دانشگاه در پرورش فرماندهان و مدیران موفق قابل تقدیر است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۴    
وزیر خارجه آمریکا سالگرد استقلال لبنان را به مردم این کشور تبریک گفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۴    
در پی تشکیل نیروی پدافند هوایی ارتش به عنوان چهارمین نیروی رسمی ارتش جمهوری اسلامی ایران، آرم این سازمان تغییر کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۵۴    
مراسم دانش آموختگی خلبانان اف 14 در پایگاه هوایی شهید یاسینی برگزار شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۲۳    
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سیاست دولت و وزارت بهداشت ادامه پرداخت ارز ترجیحی به دارو و تجهیزات پزشکی مخصوصا بیماران خاص و صعب العلاج و مزمن است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۲    
یک انتشارات معتبر با هدف تقویت ظرفیت نیروهای انسانی خود قصد دارد نیروهای مشتاق و توانمند را جذب کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۸    
وزیر خارجه لبنان گفت که در صورت دریافت دعوتنامه ای از سوی عربستان برای سفر به ریاض حاضر است به این کشور سفر کند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۱    
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان فارس از ضبط و جریمه میلیاردی برای قاچاق باطری خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۸    
رئیس جمهوری بلاروس گفت که نگران به رسمیت شناخته شدن از سوی کشورهای غربی نیست.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴    
تجهیزات چاه ارت ، کلیه ی لوازم و تجهیزات مورد نیاز برای حفر و ایجاد چاه ارت می باشد . منظور از چاه ارت ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴    
خدمات لوله بازکنی شبانه روزی با خدمات تاسیسات غرب تهران گرفتگی لوله های فاضلاب و بالا زدن لوله فاضلاب یکی از مشکلات سیستم های لوله کشی و فاضلاب است که در تمامی ساختمان ها ممکن است به وجود بیاید ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴    
سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید از شرکت همانند ساز بافت کیش در جریان فرایند فعالیت های این شرکت قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۹:۰۴    
منابع رسانه ای از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک آمریکا در عراق خبر دادند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۹    
کیفیت و نوع ساخت تشک رویال به گونه ای بوده که در مدت زمان کم توانسته جزو برندهای مطرح کالای خواب بازار ایران باشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۹    
در دیدار بازنشستگان تامین اجتماعی اهواز، حمیدیه و کارون با رئیس کانون بازنشستگان و دبیر اجرایی خانه کارگر خوزستان طرح معاف کردن کارگاه های زیر 10 در روستاها از قانون کار مورد انتقاد قرار گرفت و از ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۵۴    
مدیرعامل شرکت ناسیونال ایران مطرح کرد: کشورهای خارجی در حق صنعت ما ظلم و کم لطفی کرده و ناگهان ما را تنها گذاشتند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۸    
استاندار تهران گفت: تا این لحظه به هیچ مجموعه ای اجازه استفاده از مازوت حتی در صورت محدودیت استفاده از گاز داده نشده است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
سرمربی گل گهر شاهد جشن تولدی بود که برایش ترتیب داده بودند ذ
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
کنعانی زادگان در ترکیب الاهلی قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۸:۳۳    
منصوریان در بازی با پرسپولیس 4 بازیکن خود را در اختیار ندارد.