یکشنبه ۰۵ تیرساعت ۲۱:۳۶Jun 2022 26
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری کار ایران 28 اردیبهشت 1401 - ilna.ir

خبرگزاری کار ایران 7 اسفند 1393 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری کار ایران 29 بهمن 1396 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری کار ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری کار ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری کار ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری کار ایران 1 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 2 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 3 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 4 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 5 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 6 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 7 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 8 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 9 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 10 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 11 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 12 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 13 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 14 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 15 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 16 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 17 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 18 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 19 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 20 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 21 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 22 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 23 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 24 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 25 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 26 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 27 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 28 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 29 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 30 اردیبهشت 1401 خبرگزاری کار ایران 31 اردیبهشت 1401 
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۹ - ۱۵:۳۱    
آفتاب سوختگی ضایعاتی است که زمانی رخ می دهد که اشعه ماوراء بنفش از لایه بالایی پوست عبور کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۶ - ۱۱:۴۶    
مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی از وجود 307 هکتار بافت تاریخی و فرسوده در ارومیه خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۱۱:۵۰    
رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور انتظامی کشور محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۴ - ۰۹:۲۸    
پیشکسوت تیم فوتبال استقلال نسبت به قهرمانی این باشگاه واکنش نشان داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۱۳:۰۳    
سرپرست تعزیرات حکومتی استان قزوین گفت: در پی احراز تخلف برای یک فروشگاه زنجیره ای در قزوین، عامل آن بیش از 16میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۳۵    
کمیسیون ملی یونسکو – ایران با همکاری موزه ملی ایران، پنجمین رویداد علمی – فرهنگی تماشای خورشید را در ستایش عبدالمجید ارفعی (پژوهشگر و مترجم زبان های باستانی) برگزار می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۳ - ۰۹:۱۵    
مدیر عامل سابق باشگاه استقلال در مورد قهرمانی این تیم در لیگ برتر صحبت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
در همایش تدوین مدل کسب وکار شرکت های گروه سرمایه گذاری توکافولاد بر لزوم اجرای معماری سازمانی برای هم افزایی بیشتر در فولاد مبارکه تاکید شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۰    
اولین گردهمایی مدیران روابط عمومی حوزه معدن و صنایع معدنی ایران به میزبانی شرکت فولاد مبارکه طی 3 روز از 26 لغایت 28 اردیبهشت ماه ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۴:۳۴    
طبیعی است که سطح انرژی در طول روز کمی کاهش یابد اما عوامل مختلفی نیز از جمله میزان خواب، استرس، سطح فعالیت بدنی و غذاها نیز می توانند بر این امر تأثیر بگذارند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۳۳    
برخی از مواد غذایی به ما در سوزاندن چربی ها کمک می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۳/۰۱ - ۱۰:۲۸    
مدیرعامل و معاونان شرکت بیمه کوثر از بیست و ششمین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بازدید کردند
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۶:۰۸    
کلسترول یکی از آشناترین مفاهیم مرتبط با سلامت است که بسیار درباره آن گفته می شود اما به همین اندازه نیز مورد بی توجهی قرار می گیرد!
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۹    
جانشین فرمانده انتظامی استان اردبیل از کشف آثار باستانی هزاره اول قبل از میلاد در مشگین شهر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۲    
رئیس شورای شهر اصفهان گفت: در قسمت هایی از پروژه رینگ چهارم حفاظتی که در منطقه 15 قرار دارد، پیشرفت هایی حاصل شده است، اما با موانعی نیز روبه رو هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۳۶    
رئیس اسبق هیات وزنه برداری اصفهان گفت: دعوت از آموزش و پرورش برای حضور در نمایشگاه تخصصی ورزش اصفهان جهت آشنایی و استعدادیابی بسیار حائز اهمیت است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۳:۰۴    
مدارس تمامی شهرستان های استان کرمانشاه، امروز (31 اردیبهشت) در نوبت بعد از ظهر به دلیل افزایش ذرات گرد و غبار تعطیل اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۲:۵۹    
فرماندار آران و بیدگل گفت: با نانوایی هایی که گران فروشی، کم فروشی، تعطیلی خودسرانه و فروش آرد خارج از شبکه توزیع آرد را انجام دهند، برخورد قانونی می شود و از سهمیه ماهیانه آردشان کسر می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۱۰:۱۱    
رئیس جمهور صبح امروز سرزده وارد نمایشگاه بین المللی کتاب تهران شد و از بخش های مختلف آن بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۱ - ۰۹:۲۸    
مدیرکل امور بانوان استانداری لرستان گفت: سه میلیارد و 75 میلیون تومان برای توانمند سازی اقتصادی بانوان استان اختصاص یافت.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۳:۳۹    
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در لرستان گفت: اجرای طرح یاری گران زندگی در آموزش و پرورش از برنامه های شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۱۳    
جمعی از مدیران روابط عمومی سازمان ها و نهادهای کشور در گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی و روز جهانی موزه و میراث فرهنگی از موزه بانک سپه بازدید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۲:۰۸    
تفاهم نامه 3 جانبه گروه خودروسازی سایپا، سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منعقد و بر استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیای در راستای توسعه صنعت خودرو کشور تاکید شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۴    
حسب فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رئیس جمهور محترم و علما و مراجع تقلید مبنی بر ترویج بانکداری اسلامی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۵۲    
مدیرعامل بانک ملی ایران و رئیس شورای هماهنگی بانک های دولتی در چهلمین نشست مشترک مدیران عامل نظام بانکی کشور بر ضرورت اصلاح نظام بانکی و قانون بانکداری در کشور تاکید کرد و اظهار داشت ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۱:۳۴    
مدیر عامل ساپکو گفت: صنعت خودرو ایران به عنوان ویترین توسعه صنعتی و لوکوموتیو صنایع کشور در کشاکش تحریم های ظالمانه بیگانگان ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۳۰ - ۱۰:۴۳    
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۳۸    
دبیر ستاد ثبت نام آموزش و پرورش استان قزوین گفت: ثبت نام دانش آموزان ابتدایی در استان قزوین از روز یکشنبه 8 خرداد 1401 آغاز می شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۵:۲۰    
به لطف خداوند بزرگ توانستیم برای چندمین سال پیاپی در همایش کشوری تقدیر و تجلیل از کارآفرینان و مدیران اشتغالزای کشور موفق به کسب رتبه برتر در همایشی به این منظور که در مرکز همایش های بین المللی تهران ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۳۲    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای از شناسایی 280 بیمار جدید کووید19 در کشور در شبانه روز گذشته خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۴:۰۶    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گلستان گفت: ناحیه صنعتی تخصصی مبلمان عطا آباد در 14 هکتار احداث خواهد و دراواخر سال گذشته به تصویب مجمع عمومی شرکت شهرک های صنعتی استان ها رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۵۵    
استاندار آذربایجان غربی گفت: آیت الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس جمهور به همراه اعضای هیئت دولت، در روزهای آتی به این استان سفر می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۳۰    
دستور کار نشست های علنی هفته آینده نمایندگان مجلس اعلام شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۳:۲۰    
رئیس پلیس فتا استان مازندران از عودت بیش از 30 میلیارد تومان از وجوه به سرقت رفته قربانیان جرائم سایبری در استان طی چند ماه اخیر خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۷    
مدیرکل حراست سازمان حفاظت محیط زیست کشور با بیان اینکه خط قرمز حراست، تخلف است و به هیچ وجه قابل اغماض نیست ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۵    
محمدمهدی اسماعیلی با بیان اینکه حمایت از کارخانجات داخلی تولید کاغذ با قوت ادامه می یابد، گفت: تلاش می کنیم کتاب با ارزان ترین قیمت به دست مردم برسد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۴    
سرپرست کتابخانه های عمومی استان زنجان، به فعالیت 80 باب کتابخانه شهری و روستایی در استان اشاره کرد و افزود ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۹    
فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان در عملیاتی ضربتی، یکی از قاچاقچیان بزرگ موادمخدر کشور و سرشبکه اصلی انتقال مواد افیونی به استان های شرقی ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۴۹    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت با بیان این مطلب که با وجود کمبود منابع و مشکلات موجود، آب در آخرین نقطه شبکه آبرسانی لشت نشاء نیز جریان دارد ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۹    
معاون اول قوه قضائیه گفت: ترور سردار شهید حاج قاسم سلیمانی از مصداق های بارز حقوق بشر آمریکایی است و دو پرونده حقوقی و کیفری در این زمینه تشکیل شده که مراحل آن در دست اجراست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۶    
رئیس شورای اسلامی شهر شیراز گفت: شیراز برای اینکه به مرزهای حقیقی خود برسد، باید از مرزهای توسعه عبور کند و گام های استواری برای شکوفایی استعداد و رونق سرمایه گذاری در شیراز برداشته شود
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۳۴    
رئیس دادگستری فارس گفت: امنیت پایدار در استان فارس و شهر شیراز برای سرمایه گذاری وجود دارد و دستگاه قضایی حمایت کاملی از سرمایه گذاران می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۳    
شهردار شیراز از عزم جزم مجموعه مدیریت شهری و استانی بر حمایت از سرمایه گذاران خبر داد و گفت: برای تحقق تسهیل در سرمایه گذاری تدابیری اندیشیده شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۲    
مدیر عامل شرکت برق منطقه ای گیلان گفت: با شروع فصل تابستان و روزهای گرم سال، شاهد افزایش مصرف انرژی برق هستیم
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۲    
مدیرکل میراث فرهنگی گیلان با اشاره به رونمایی از جام رشی ، گفت: 16 میراث اثر ناملموس گیلان در فهرست آثار ملی ثبت شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۲۲    
با سرمایه گذاری 3 هزار و 470 میلیارد ریالی، 12 طرح زیرساختی و تولیدی در منطقه آزاد انزلی به بهره برداری رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۸    
رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه تعدادی از مسئولان قضایی و مدیران اجرایی از مرکز تولیدات آبزی پروری و بازسازی و حفاظت از ماهیان خاویاری سنگر و فاز یک پارک جنگلی سراوان بازدید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۸    
جلسه شورای شهر رشت برگزار و اعضای شورا از بی توجهی شهرداری به مصوبات شورا گلایه کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۱۳    
طی حکمی از سوی سرپرست اداره کل آموزش و پرورش استان گیلان، جابر عباسی به سمت معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان گیلان منصوب و از زحمات حمید آقاجانی به عنوان سرپرست آموزش متوسطه، تقدیر شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۱:۰۹    
استاندار فارس با تصریح بر حمایت جدی از سرمایه گذاران، گفت برای حمایت از سرمایه گذاران تسهیلات تبصره 16 و 18 افزایش پیدا کرده و بانک ها نیز حاضر شدند که از سپرده های خود تسهیلات با سود کم در اختیار ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۳۹    
رئیس کل دادگستری البرز از جلوگیری از تغییرکاربری 80 هکتار از اراضی زراعی و باغ های ساوجبلاغ به ارزش معادل بیش از یک هزار میلیارد تومان خبر داد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۱۰:۲۸    
فرمانده سپاه محمدرسول الله(ص) تهران بزرگ گفت 30 هزار نفر از بسیجیان و سپاهیان تهران بزرگ، روز جمعه در حرم حضرت امام خمینی(ره) اجتماع خواهند کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۷    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، هوشمند سازی پست را یکی از برنامه های این دوره وزارت ارتباطات اعلام کرد و گفت: این هوشمند سازی از مرحله قبول مرسوله تا رسیدن مرسوله به دست مردم در حال انجام است .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۲    
نماینده ولی فقیه در استان گلستان گفت: اعضای شوراها باید در ابتدا حدود اختیارات قانونی خود را بشناسند و با جایگاهی که قانون اساسی برای آنها در نظر گرفته آشنا شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۹:۴۲    
در دیدار سرگئی گریکف (Sergey Grekov) معاون نخست وزیر جمهوری باشقیرستان فدراسیون روسیه و هیئت همراه وی با قاسم عموعابدینی معاون آموزشی وزارت علوم، طرفین بر افزایش همکاری های علمی تاکید کردند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته ، بیمارستان 250 تختخوابی کوهدشت که یکی از مصوبات مهم سفر رئیس جمهور به استان بوده طی دو سال آینده به بهره برداری می رسد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶    
مدیرکل تعاون, کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: اداره کل بازرسی، مدیریت عملکرد و پاسخگویی به شکایات اقدام به راه اندازی میز خدمت دریافت و رسیدگی به درخواست های مردمی با حضور نماینده تام الاختیار ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۵۶    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت : با توجه به ضعف مهارت در بین کارجویان استان ، ارتقای سطح فرهنگ کار و مهارت افزایی آنان ضرورت دارد .
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۹    
استاندار لرستان بر ضرورت همکاری بانک ها برای حل مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی استان تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۴:۱۴    
دبیرکل حزب الله لبنان در سخنرانی خود درباره انتخابات پارلمانی اخیر، گفت که اشغال لبنان توسط ایران یک دروغ است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۴:۱۳    
سخنگوی وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که واکنش این کشور به تصمیم فنلاند برای پیوستن به ناتو غافلگیر کننده خواهد بود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۴۷    
مدیر تیم ملی فوتبال ایران گفت: کریم باقری و مهرداد خانبان باید بین تیم ملی و پرسپولیس یکی را انتخاب کنند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۷    
رئیس جمهور تاکید کرد: هم افزایی ظرفیت های ایران و کشورهای آمریکای لاتین به رشد اقتصادی طرفین می انجامد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۷    
دومین حریف تدارکاتی تیم ملی ایران در مسیر جام جهانی هم مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۲    
سخنگوی دولت تاکید کرد: گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد تأیید کرد که اقدامات یکجانبه آمریکا علیه ایران خلاف موازین حقوق بشری و حقوق بین المللی است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۹ - ۰۰:۰۲    
مهاجم ایرانی ماریتیمو برخلاف شایعات تصمیم به بازگشت به ایران ندارد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۵۷    
ترکیب دو تیم آینتراخت فرانکفورت آلمان و گلاسکو رنجرز اسکاتلند جهت دیدار مقابل هم مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۳:۳۷    
رییس سازمان سینمایی به همراه جمعی از معاونین و مدیران خود به همدان سفر کرد و نشستی را با هنرمندان و فعالان عرصه سینمایی این استان برگزار کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۲۷    
معاون رئیس شورای امنیت روسیه گفت که این کشور اجازه وقوع جنگ جهانی سوم را نمی دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۷    
مربی تیم گل گهر سیرجان گفت: اجازه دهیم هواداران استقلال از این قهرمانی لذت ببرند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۷    
سرمربی تیم فوتبال نساجی گفت: معنی سرمربی موقت را نمی دانم و تا پایان فصل سرمربی هستم و تا هر زمان باشگاه تصمیم بگیرد در نساجی می مانم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۱۷    
سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان بخش عمده ای از ناکامی تیمش در دیدارهای اخیر را به اشتباهات داوری مرتبط دانست.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال هوادار گفت: یکی از بدترین بازی های هوادار بود و بچه های ما دچار توهم شده بودند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۲    
مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: امیدوار هستم بازی سوپرجام در ورزشگاه بزرگی برگزار شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۲    
وزارت صمت اعلام کرد: قیمت هر حلقه لاستیک سنگین تولید داخل نخی سایز پر مصرف 4.4 میلیون و سیمی 5.8 میلیون تومان تعیین شده است.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۲    
صابر حردانی گفت: هیچ وقت کسانی که برای من حاشیه سازی کردند نخواهم بخشید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۲:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: جا دارد از همه بچه ها تشکر کنم که با حداقل ها دارند کار بزرگی را انجام می دهند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۵۷    
سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: جو خوبی در تیم ما حاکم است و می خواهیم با شکست دادن پرسپولیس، این جو خوب را حفظ کنیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۲    
وزارت امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: از این پس صلاحیت تخصصی مسئولان واحدهای مبارزه با پولشویی بانک ها و مؤسسات غیر بانکی باید توسط مرکز اطلاعات مالی این وزارتخانه احراز شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۴۱    
در اجرای قانون الزام به توسعه متوازن روستایی معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم کشور به دولت پیشنهاد کرده این معاونت به عنوان متولی امور روستا با تأکید بر تقویت اشتغال و معیشت روستاییان تعیین و به ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۳۶    
معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به منظور تبیین اقدامات انجام شده برای هماهنگی با دستگاه های اجرایی جهت تحقق تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین ، پیش نویس آیین نامه تشکیل ستاد رفع موانع ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۵    
وزیر ورزش و جوانان گفت: انتخابات کمیته المپیک نیاز به درایت و فکر دارد و روسای فدراسیون ها نباید وارد موارد حاشیه ای شوند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۲۵    
سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی گفت: با تمام قوا و قلب مان به مصاف ذوب آهن می رویم تا حداکثر امتیاز را بگیریم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۵    
فراز فاطمی سرپرست جدید تیم ملی زیر 23 سال ایران برنامه های تیم امید ایران در اردوی سه روزه تهران، اردوی یک هفته ای در عراق و انجام دو بازی دوستانه با تیم ملی زیر 23 سال عراق در روزهای سوم و ششم ...
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۲    
در نخستین مسابقه از هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال نساجی مازندران توانست از سد هوادار عبور کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۱۰    
سرمربی تیم ذوب آهن با انتقاد از کمک داوران در این فصل لیگ برتر گفت: امیدوارم که این اشتباهات سهوی باشد اما اگر در این بین عمدی هم وجود داشته باشد آنان را به خدا واگذار می کنم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۲    
تفاهم نامه همکاری فی مابین وزارت میراث فرهنگی و سازمان اوقاف و امور خیریه در راستای همکاری برای پیشبرد اهداف و استفاده بهینه از ظرفیت های موجود مشترک به امضا رسید.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۱:۰۰    
حسن ایزدان از عدم تصویب افزایش مستمری بازنشستگان کارگری انتقاد کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۳۹    
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه مقام معظم رهبری با ژرف نگری از سال ها پیش با ورود به بحث علوم پیشرفته از علوم و فناوری هسته ای حمایت کردند، تاکید کرد: اکنون در چرخه سوخت هسته ای خودکفا هستیم.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۹    
معاون وزیر خارجه و سرپرست تیم مذاکره کننده هسته ای با حضور در نشست هفته آینده کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گزارشی از روند مذاکرات جاری به نمایندگان ارائه می دهند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۱۷    
شورای عالی هماهنگی اقتصادی، با ارائه تسهیلات برای تأمین مالی و سرمایه در گردش فعالان اقتصادی حوزه نهاده های دامی و طیور موافقت کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۴    
ترکیب دو تیم نساجی و هوادار جهت دیدار مقابل هم مشخص شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: فقط دم از حرفه ای بودن می زنیم و شرایطی که در فوتبال ما هست، اسفناک است و هرروز بدتر می شود و شرایط را برای فوتبال ما سخت می کند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: جدایی بازیکنان برایم تفاوتی ندارد که کدام بازیکن از تیم جدا می شود. هر کسی سپاهان را دوست نداشت می تواند برود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲    
سرمربی تیم فوتبال شهرخودرو گفت: ما همیشه در هر بازی آرزو می کنیم بهترین نفر در زمین داور باشد. ما هم انگیزه های خاص خودمان را داریم و امیدوارم بازی زیبایی شود.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲    
گل اول هوادار مقابل نساجی توسط فرزاد جعفری در دقیقه 29 زده شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۲۰:۰۲    
سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: امیدوارم جام قهرمانی در ایران بماند چون تیم های دیگری چون ژاپن حضور دارند که تیم های خوبی هستند.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۲/۲۸ - ۱۹:۵۷    
مراسم معارفه سرپرست مدیریت روابط عمومی و سرپرست مدیریت تجاری سازی و توسعه بازار بنیاد سینمایی فارابی برگزار شد.