سه شنبه ۰۸ مهرساعت ۲۲:۴۲Sep 2020 29

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اسفند 1397 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اسفند 1398 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 فروردین 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 خرداد 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 تیر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 مرداد 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 شهریور 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 مهر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 مهر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 3 مهر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 5 مهر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 مهر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 مهر 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 8 مهر 1399 
  ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت طلای زرشوران آگهی فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای "خرید و تحویل 60 (شصت) تن کربن فعال (مشخصاً برای فرآیند CIL) را به فراخوان گذاشت.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۳۸ سایت دیگر  
علیرضا رزم حسینی با کسب 175رای موافق توانست از مجلس یازدهم رای اعتماد بگیرد و به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت انتخاب شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از برنامه افتتاح بازارچه گوهرسنگ مشهد تا اوایل آذر و بازارچه گوهرسنگ تهران تا 15 اسفند امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
سرمایه های انسانی، جزء با ارزش ترین منابع سازمانی هستند که زمینه تحقق اهداف سازمانی را فراهم می کنند. رشد و توسعه سازمان ها و در پی آن جامعه و کشور در گرو استفاده صحیح از منابع انسانی است ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو از رونمایی 3 طرح جامع فولاد (نسخه جدید و به روز شده)، زغال سنگ و سرب و روی در نیمه دوم امسال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
تعداد صدور پروانه بهره برداری معادن طی 5 ماهه نخست امسال، 11.5 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۶:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
نخستین قرارداد شرکت هپکو با بخش معدن به امضا رسید. برنامه احیای شرکت هپکو را ایمیدرو از تابستان امسال آغاز کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۸ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو از آغاز راه اندازی (تست) سرد طرح احیای مستقیم فولاد قائنات توسط مهندسان داخلی از ابتدای مهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل فولاد هرمزگان در جلسه اقتصاد مقاومتی استان که با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور و همتی استاندار استان هرمزگان برگزار شد تاکید کرد با توسعه های انجام شده و در دست انجام ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان هرمزگان که با رویکرد رفع موانع و جهش تولید برگزار شد ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۰۸:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
مدیر برنامه ریزی و نظارت راهبردی ایمیدرو اعلام کرد: عملیات اجرایی 1.7 میلیارد دلار طرح جدید در بخش معدن و صنایع معدنی طی امسال شروع می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۹:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
صورت های مالی سال 98 سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران، به اتفاق آرا در مجمع عمومی عادی سالانه تصویب شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
جلسه تقدیر و پاسداشت از ایثارگران سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران با حضور رییس هیات عامل این سازمان برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۵:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
خداداد غریب پور گفت: ایمیدرو به زودی با همکاری دانشگاه امیرکبیر، سیستم مدیریت پروژه را پیاده سازی می کند. وی تاکید کرد: هدف از این اقدام، شفاف سازی است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۳۲   + ۷۵ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور گفت: علی رغم تحریم های ظالمانه، ایران در سال 98 بیش از 12 میلیون تن فولاد به کشورهای دیگر صادر کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۰۸:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
تولید فولاد ایران طی هشت ماه 2020 با رشد 11.30درصدی و در ماه آگوست با رشد 14.6درصدی همراه شد. طی این مدت نواحی مختلف تولید و تولیدکنندگان بزرگ فولاد رشد منفی را پشت سرگذاشته اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
طی بازدید و جلسه ای با حضور دکتر زرندی معاون وزیر صنعت معدن و تجارت، وضعیت فعلی پروژه سرب و روی مهدی آباد ارائه و همکاری کامل همه دستگاهها برای اجرای این پروژه بزرگ مورد تاکید قرار گرفت .
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۰۸:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو برنامه و اقدامات توسعه ای این سازمان در رونق حوزه معدن و صنایع معدنی استان فارس را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس به تشریح اقدامات صورت گرفته و جذابیت های سرمایه گذاری در این منطقه عظیم اقتصادی پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
مدیر HSEE ایمیدرو اعلام کرد: ارتقای سطح ایمنی و سلامت در حوزه معدن و صنایع معدنی، جزو اولویت ایمیدرو است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه خواجه نصیر طوسی گفت: دکتر غریب پور و همکاران ایشان ایمیدرو، اعتماد خود به دانشگاه ها را به اثبات رسانده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۴:۰۲   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: به دنبال پیاده سازی هدف صفر در ایمنی معادن (عدم بروز حوادث شدید و منجر به فوت و کاهش حوادث جزیی، عدم بروز بیماری های شغلی جدید) با توسعه آموزش ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
تعدادی از معادن کوچک مقیاس نظیر معادن مس سرخ، مرمریت رودشور، سیلیس کوه آشتی و بال کلی پیش چنگ گیسور به چرخه تولید از دستآوردهای مهم طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس در نیمه نخست سال جاری بوده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۲   + ۴۵ سایت دیگر  
تولید شمش در شرکت فولاد خوزستان در نیمه نخست امسال، با رکورد همراه شد و به مرز 2 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۳۲   + ۵۶ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو از پایش 660 معدن کوچک مقیاس تا پایان شهریور امسال خبر داد و گفت: از آغاز طرح احیا، فعال سازی و توسعه معان کوچک تا پایان شهریورماه امسال، 86 معدن فعال و در وضعیت تولید قرار گرفتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۳۲   + ۳۴ سایت دیگر  
میزان عملیات حفاری در معدن طلای هیرد طی 5 ماهه نخست امسال، به 3 برابر مدت مشابه سال گذشته رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۴:۴۵   + ۵۲ سایت دیگر  
بررسی وضعیت تجارت خارجی بخش معدن و صنایع معدنی کشور نشان می دهد، سال گذشته 58 میلیون تن محصول به ارزش 8.49 میلیارد دلار صادر شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۴۵   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن اشاره به طرح جدید تولید 600 هزار تن کنسانتره در صنعت مس، گفت: برنامه زمانبندی اجرای طرح های توسعه شرکت ملی مس تا اواسط مهرماه اعلام می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۴۵    
ایمیدرو برای جذب سرمایه گذار در 15 پهنه امیدبخش و پتانسیل دار فراخوان می دهد. معرفی این پهنه ها، نخستین دستاورد رسمی برنامه اکتشاف 250هزار کیلومتر مربعی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در گفت وگوی تلفنی با رادیوفولاد از اقدام فولاد مبارکه در تأمین رایگان اکسیژن بیمارستان های تحت پوشش این دانشگاه به عنوان اقدامی راه گشا و ارزشمند یاد کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۱:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از انعقاد قرارداد اجرای 219 پروژه پژوهشی در ایمیدرو و شرکت های تابعه و وابسته، با دانشگاه ها طی سال های 98 و 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۹:۱۵   + ۴۰ سایت دیگر  
ارزش سهام شرکت های معدن و صنایع معدنی طی هفته گذشته، بیش از 12 میلیارد دلار رشد کرد. این مهم به دنبال ابتکار ایمیدرو برای بازارگردانی هماهنگ سهام این شرکت ها پدید آمد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۲۰:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
تفاهم نامه تولید اسید فسفریک و کودهای فسفاته با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزیر کشاورزی، رئیس هیات عامل ایمیدرو و مدیرعامل شرکت ملی مس به امضا رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۱:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو تا 10 روز آینده، کمیته بررسی مسائل زیرساختی و معادن کوچک خراسان شمالی را تشکیل می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۶:۱۵   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان در سال جاری، 315 میلیارد ریال برای توسعه معادن خراسان شمالی اختصاص داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۰۸:۴۵   + ۶۷ سایت دیگر  
امیر صباغ مدیر اقتصادی و سرمایه گذاری ایمیدرو خبر داد: به زودی کمیته ای برای پیگیری تشکیل صندوق بازارگردانی شرکت های معدنی و صنایع معدنی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۶:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
رییس هیات عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) از عزم شرکت ها و صنایع معدنی برای حمایت از بازار سرمایه و سهامداران آن خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۶۱ سایت دیگر  
ناصر تقی زاده مدیر عامل و عضو هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در نخستین جلسه مشترک با مدیران عامل شرکت های عضو خانواده بزرگ چادرملو ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۴:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ایمیدرو از سفر 2 روزه رئیس هیات عامل این سازمان به استان های خراسان رضوی و شمالی طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه هفته جاری خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۲۸ سایت دیگر  
کارخانه جدید و نوسازی شده مجتمع معدنی سرب نخلک به زودی راه اندازی و افتتاح می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۶:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اقدامات ایمیدرو برای حمایت از سهام خود در بورس بسیار ارزنده است که باید به سایر بخش های اقتصادی تسری یابد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۱۱ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار امروز از تصمیمات جلسه شب گذشته ایمیدرو، استقبال کرد و شاخص کل با رشد بیش از 29هزار واحدی، 1.86درصد رشد پیدا کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۵   + ۲۰ سایت دیگر  
مجتمع فولاد میانه با تولید 346 هزار و 115 تن آهن اسفنجی(رشد 55 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل) در 5 ماهه نخست امسال، رکورد جدیدی در بین طرح های هفتگانه فولادی به ثبت رساند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۴:۱۵   + ۳۷ سایت دیگر  
میزان تولید شمش فولاد و محصولات فولادی طی 5 ماهه نخست سال 99 به ترتیب 10 و 3 درصد افزایش یافت. طی این مدت تولید آهن اسفنجی نیز با رشد 11درصدی همراه شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
حسن قالیباف اصل رییس سازمان بورس گفت: از پیشنهاد ایمیدرو برای تشکیل صندوق بازرگردانی حمایت می کنیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۱۱:۴۵   + ۱۵ سایت دیگر  
نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شوری اسلامی گفت: احداث جاده رابّر به کرمان با حمایت ها و راهبری ایمیدرو و همچنین سرمایه گذاری شرکت ملی مس، باعث اجرا و تسریع در عملیات اجرایی جاده ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۰۹:۱۵   + ۶۴ سایت دیگر  
ایمیدرو با همکاری بورس اوراق بهادار، راهبری بازار گردانی شرکت های معدن و صنایع معدنی بازار سرمایه را برعهده گرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۴۶ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: یک میلیارد و 32 میلیون دلار برای اجرای طرح های این منطقه سرمایه گذاری می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵   + ۲۱ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو، در آیین امضا تفاهمنامه با دانشگاه علم و صنعت، از دانشگاه ها و مراکز علمی خواست که پایان نامه هایی که در بخش معدن و صنایع معدنی خلاقانه و نوآورانه هستند را به ایمیدرو معرفی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۴۶   + ۳۰ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از صدور موافقت اصولی احداث چهارمین کارخانه فرآورده های پتروشیمی در زنجیره GTX در منطقه ویژه صنایع انرژی بر پارسیان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۳ - ۱۰:۱۶   + ۲۳ سایت دیگر  
سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) به عرصه شناسایی ظرفیت های سنگ های قیمتی کشور و تقویت فعالیت و رفع موانع در این زمینه ورود کرده که با این رویداد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۲۲:۱۶   + ۲۲ سایت دیگر  
دومین جلسه بررسی و رفع موانع سازمان های توسعه ای با حضور رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس و روسای سازمان های توسعه ای در ایمیدرو برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۶:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
با افزایش 250 درصدی تولید در واحد باکس آنیلینگ شماره 2، رکورد جدیدی در ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه حاصل شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
اسناد ارزیابی کیفی مناقصه گران برای اجرای 5 پروژه در منطقه سنگان، از امروز در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت منتشر می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۷   + ۸۱ سایت دیگر  
به گفته دکتر اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران این شرکت در روزهای گذشته در راستای تاکیدات دکتر خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو و با هدف حمایت از سهامداران خرد 500 میلیارد تومان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۰۷:۴۷   + ۱۸ سایت دیگر  
استاندار کرمان گفت: مقرر شد که جاده رابر - کرمان با برآورد اولیه 600 میلیارد تومان توسط شرکت ملی صنایع مس ایران و با راهبری ایمیدرو اجرا شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۰ - ۰۸:۱۷   + ۲۸ سایت دیگر  
معاون سرمایه گذاری و امور شرکت های فولاد مبارکه اعلام کرد: این شرکت در راستای سیاست های دولت و تاکید رئیس هیات عامل ایمیدرو برای حمایت از سهامداران و شرکت های سرمایه پذیر ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۸:۴۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خداداد غریب پور تاکید کرد: در راستای سیاست های کلان دولت و تاکید رییس جمهور، حمایت ایمیدرو و شرکت های بزرگ معدن و صنایع معدنی، از بازار سرمایه نقش بسیار اساسی در تحرک بورس خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۹ - ۱۰:۱۷   + ۶۱ سایت دیگر  
میزان تولید فولاد خام و محصولات فولادی شرکتت های فولادساز بزرگ کشور طی 5 ماهه نخست سال 99 به ترتیب 7 و 2 درصد افزایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۲۱:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی ایمیدرو اعلام کرد: رییس هیات عامل این سازمان با توجه به تحولات اخیر بازار سرمایه و به منظور حمایت از دارایی سهامداران و سرمایه گذاران ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۷:۴۷   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو در نشست هیات امنای موسسه یونیدرو (موسسه مشترک ایمیدرو و دانشگاه تهران) اعلام کرد: این سازمان به دنبال به روزآوری فناوری و تحول تکنولوژیک است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۳۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو ضمن اشاره به اینکه توسعه صنعت گوهرسنگ ها مورد حمایت مقام معظم رهبری و رئیس جمهور است، گفت: اقدامات ایمیدرو در 9 کمیته تخصصی این صنعت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۰:۴۷   + ۲۴ سایت دیگر  
با هدف توسعه زیست بوم نوآوری حوزه معدن و صنایع وابسته و حمایت از شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا با بکارگیری حداکثر ظرفیت ها و توانمندی های موجود در داخل کشور و نفوذ فناوری های نوین در این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۷:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
با هدف توسعه زیست بوم نوآوری حوزه معدن و صنایع وابسته و حمایت از شرکت های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا با بکارگیری حداکثر ظرفیت ها و توانمندی های موجود در داخل کشور و نفوذ فناوری های نوین در این ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو با اشاره به اقدامات این سازمان در جهت محرومیت زدایی 73 شهرستان کم برخوردار، اعلام کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۴۹ سایت دیگر  
گزارش 5 ماهه طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس نشان می دهد که از ابتدای امسال 42 معدن در سراسر کشور راه اندازی مجدد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۰:۱۷   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: کلیات نسخه جدید و به روز شده طرح جامع فولاد با حضور معاون امور معادن و صنایع معدنی و معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت تصویب شد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۰۷:۴۷   + ۶۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با وزیر جهاد کشاورزی، آمادگی شرکت ملی صنایع مس ایران برای تامین کود فسفاته مورد نیاز کشاورزان را اعلام کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۷:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
میزان تولید طلای زرشوران در 5 ماه نخست امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته 23 درصد و همچنین نسبت به برنامه مصوب 8 درصد رشد یافت. تولید شمش طلا در این مجموعه طی مدت مذکور به 367 کیلوگرم رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۷:۱۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: با توجه به شرایطی که برای تسهیل فعالیت های هپکو ایجاد شده، این شرکت در آستانه امضای قرارداد با شرکت های متقاضی داخلی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش فنی حرفه ای شهرستان فردوس از اشتغال 168 نفر هنرجوی دپارتمان آموزش گوهر سنگ شرق کشور طی 2 سال اخیر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۴۷   + ۲۷ سایت دیگر  
سهم بخش معدن از تولید ناخالص داخلی افزایش یافت. مرکز آمار ایران گزارش داده که این سهم از 1.4 درصد بهار سال گذشته به 1.5درصد بهار امسال رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۳:۱۷   + ۴۸ سایت دیگر  
تولید شمش آلومینیوم در پنج ماه نخست سال 99 با رشد 70 درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۳ - ۱۲:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
نشست پایش اجرای تفاهم نامه سه جانبه بین خانه معدن ایران، صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی و شرکت هپکو در محل خانه معدن ایران به صورت هفتگی برگزار می شود. ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۷:۴۷   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدجواد ساداتی نژاد، نماینده مردم کاشان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشور به نگاه توسعه ای "غریب پور" نیاز دارد تا شرایط توسعه ای تسهیل شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۳:۴۷   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: شرکت های بزرگ معدنی و صنایع معدنی، علاوه بر توسعه در بخش تولید، با راهبری ایمیدرو در حوزه زیربناها نیز سرمایه گذاری را آغاز کرده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۸   + ۳۵ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: در شرکت فولاد مبارکه طی پارسال و امسال، 20 هزار میلیارد تومان طرح تعریف کرده ایم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۲ - ۰۸:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: مشکلات ساختاری مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران به عنوان یک مرکز تخصصی پیشرفته باید رفع شود. نعیمی تاکید کرد: پیگیر استفاده از شرکت های دانش بنیان در این حوزه هستیم.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۰:۴۸   + ۲۱ سایت دیگر  
فولاد سفیددشت رشد 10 درصدی تولید آهن اسفنجی در واحد احیاء مستقیم این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته( طی پنج ماه امسال) را به ثبت رساند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۴:۴۸   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو در گفت و گو با رادیو گفت و گو تاکید کرد: رویکردهایی که ایمیدرو طی سال های اخیر برای فعال سازی ظرفیت های معدن در اقتصاد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران (ایمینو) گفت: این مرکز به دنبال توسعه همکاری استارتاپی با شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۰۰:۱۸   + ۶۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو از انعقاد قرارداد اجرای 2 مگاپروژه پژوهشی در بخش صنایع معدنی در آینده نزدیک خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۴:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته دولت و با حضور مسئولان استانی و شهرستانی، بهره برداری و آغاز عملیات اجرایی 6طرح زیرساختی و سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی لامرد انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۲:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
متخصص سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی معتقد است: تجارت سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی، یکی از پر سودترین تجارت های دنیا است؛ به طوری که بخش مهمی از اقتصاد کشورهای آفریقای جنوبی، میانمار، تایلند، چین ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۶:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو 2 ماموریت معدنی به شرکت مشترک ایران و گینه ابلاغ کرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۴:۱۸   + ۱۹ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: اکتشاف ذخایر معدنی در وسعت 650 هزار کیلومتر مربع از مساحت کشور توسط ایمیدرو از ابتدای دولت یازدهم کلید خورد و تنها عملکرد دولت در دو سال گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۲:۴۸   + ۶۱ سایت دیگر  
قائم مقام و عضو هیات عامل ایمیدرو از الزام افزایش سرمایه شرکت های بخش معدن و صنایع معدنی وابسته به این سازمان حداکثر تا 2 ماه آینده خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۷:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با هیأت دولت (دوم شهریور سال99)، به راهبردهای اقتصادی مورد توجه خود اشاره کردند که از جمله آن ها می توان به جلوگیری از خام فروشی سنگ های قیمتی نام برد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۲:۴۸   + ۳۹ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو گفت: اتفاق بزرگی در توسعه سنگ های قیمتی در حال شکل گیری است که افزایش اشتغال و درآمدزایی جدیدی را برای بخش معدن در پی دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۱:۴۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خداداد غریب پور در ارتباط زنده تصویری با رییس جمهور گفت: امروز با افتتاح کارخانه احیای مستقیم اردکان، ظرفیت تولید آهن اسفنجی در کشور به 36.3 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۴۸   + ۳۶ سایت دیگر  
میزان تولید فولاد خام ایران طی ماه جولای 2020 میلادی، 14.4 درصد افزایش یافت. این در حالی است که میانگین تولید فولاد خام جهانی در این ماه، 2.5 درصد کاهش داشت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۲۲:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد سپهر مدیر روابط عمومی ایمیدرو خبر داد: کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد اردکان به عنوان بزرگ ترین تولید کننده آهن اسفنجی بخش خصوصی ایران فردا سه شنبه با فرمان رییس جمهور و با حضور خداداد غریب پور ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب در ارتباط تصویری با هیات دولت، بر جلوگیری از خام فروشی سنگ های قیمتی تاکید کردند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۰۹:۱۸   + ۲۲ سایت دیگر  
قائم مقام ایمیدرو اعلام کرد: استراتژی این سازمان در همکاری با سازمان ها و مراکز علمی، تبدیل تفاهم نامه ها به قرارداد است ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۲ - ۰۶:۴۸   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو در پیامی، صعود تیم فوتبال آلومینیوم اراک به لیگ برتر فوتبال کشور را تبریک گفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۵۷ سایت دیگر  
بیش از 55درصد از سرمایه گذاری های 6 سال نخست دولت کنونی در بخش معدن و صنایع معدنی، طی دو سال اخیر انجام شده است. در حالی که مجموع سرمایه گذاری انجام شده طی دولت یازدهم و دوازدهم به بیش از 8 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۴:۴۹   + ۴۵ سایت دیگر  
مجموع تولید گندله شرکت های بزرگ کشور در ماه تیر، 11 درصد افزایش یافت. همچنین تولید این محصول طی 4 ماهه نخست امسال، به حدود 10 میلیون تن رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۴۹   + ۲۲ سایت دیگر  
برنامه احداث آزادراه لامرد – پارسیان با سرمایه گذاری 400 میلیارد تومانی ایمیدرو(سهم 50 درصدی) و مشارکت سایر سرمایه گذاران(وزارت راه وشهرسازی و شستا)، در جنوب غرب کشور عملیاتی می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۰۹:۱۹   + ۵۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه این شرکت در راستای تحقق برنامه های توسعه پایدار کشور، اجرای طرح بزرگ تجهیز معدن و احداث کارخانه تغلیظ مس درآلو را در سبد پروژه های خود قرارداده است ...
  ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس گفت: این مجموعه با اعتماد بر دانش و تخصص همکاران در واحد بهره برداری ...
مشاهده نتایج بیشتر...