جمعه ۱۲ آذرساعت ۰۸:۱۷Dec 2021 3
جستجوی پیشرفته

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران - ایمیدرو (imidro.gov.ir)

سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 27 اسفند 1394 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1395 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 28 اسفند 1396 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اسفند 1397 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 اسفند 1398 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 اسفند 1399 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 فروردین 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 اردیبهشت 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 خرداد 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 تیر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 مرداد 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 31 شهریور 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 29 مهر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 30 آبان 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 1 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 2 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 3 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 6 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 7 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 8 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 9 آذر 1400 سازمان توسعه و نوسازي معادن و صنايع معدني ايران 10 آذر 1400 
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ظرفیت کارگاه پیمانکار الف استخراج سنگ آهن در سنگان با افزایش سه برابری به 4.5 میلیون تن در ماه می رسد. این افزایش ظرفیت با ورود ماشین آلات جدید به مجتمع ایجاد شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۹:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران از امضای چهار سند همکاری میان ایران و سوریه در سفر وزیر صمت به این کشور خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۰۸:۳۳   + ۴۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: شرکت های ایرانی برای راه اندازی مجدد کارخانه های متوقف شده در سوریه و ایجاد صنایع مشترک، آمادگی دارند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۹:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
تولید طلای 10 شرکت برتر معدنکار طلای جهان طی سه ماهه سوم سال جاری میلادی شاهد افت 5 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته بود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر صمت هدف از سفر به سوریه را گسترش روابط اقتصادی در بخش های مختلف با سوریه عنوان کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۳   + ۲۵ سایت دیگر  
پروژه دامپتراک معدنی60 تن با راهبری ایمیدرو و با کارفرمایی شرکت گل گهر، طی دو ماه آینده رونمایی می شود.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در جلسه کارگروه کنترل مدیریت که با حضور رییس هیات عامل ایمیدرو برگزار شد به بیان عملکرد 7 ماهه نخست سال 1400 در بخش های مختلف پرداخت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: این سازمان طی 8 ماهه امسال، 22 طرح پژوهشی کاربردی را برای انعقاد قرارداد و اجرا توسط دانشگاه ها و مراکز پژوهشی به تصویب رساند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سرمایه گذاری و راه اندازی طرح ها، اکتشاف، فعال سازی معادن، تنوع سازی در تامین مالی و هدایت نقدینگی، بومی سازی، تقویت زیرساخت ها و جایگاه صندوق بیمه فعالیت های معدنی، توسعه برنامه های آموزشی و.. ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۰:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: این سازمان در تلاش برای مدیریت نقدینگی، به سمت توسعه زیرساخت ها و تقویت صنایع پایین دستی معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۸:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
کارخانه بریکت سازی فولاد سپیددشت آغاز به کار کرد. تولید آزمایشی این واحد از روز چهارشنبه آغاز شده است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۸:۰۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی فولاد ایران با اشاره به حوزه زیرساخت اظهار داشت:برای رسیدن به افق 1404 در صنعت فولاد به کمتر از 5 میلیارد یورو برای سرمایه گذاری نیاز است ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس هیات عامل ایمیدرو امروز به همراه علی نبوی دستیار ویژه وزیر صنعت معدن و تجارت ضمن افتتاح معدن جدید طلا دره اشکی در موته و اتاق اسیدشویی مجتمع، از بخش های مختلف مجتمع بازدید کردند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۰:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
امیر علی طاهرزاده، مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: هدف از انجام فعالیت های اکتشافی معدن موته، توجه به تداوم تولید، حفظ و افزایش اشتغال و استفاده بهینه از منابع در اختیار است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۲۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در مجمع عمومی فوق العاده شرکت مس افزایش 100درصدی سرمایه فملی به عنوان بزرگ ترین افزایش سرمایه تاریخ بورس از محل سود انباشته به تصویب رسید.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۵:۳۲   + ۲۲ سایت دیگر  
انجمن جهانی فولاد گزارش داد: مجموع تولید جهانی این محصول طی 10ماهه نخست سال 2021 میلادی رشد5.9 درصدی را به ثبت رساند.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو که به همراه نبوی دستیار ویژه وزیر صنعت معدن و تجارت به مجتمع موته سفر کرده است، معدن طلای دره اشکی و همچنین اتاق اسیدشویی و ریخته گری مجتمع را افتتاح کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۱۳:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
بنا بر پیش بینی های انجام شده، بازار معدنکاری سبز با نرخ رشد مرکب سالیانه 9.92 درصدی طی بازه زمانی سالهای 2021تا 2028 میلادی در حال رشد است.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۲ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
با توجه به اهمیت موضوع معدن در کشور و شرایط موجود برای توسعه بخش معدن با هدف رونق اقتصادی و اشتغال پایدار و جبران کاهش درآمد نفتی، طرح اقتصاد مقاومتی احیاء ...
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
میزان تولید معادن مس جهان طی 7 ماهه 2021، با افزایش 3.6 درصدی، از 12 میلیون تن فراتر رفت.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
پروژه پژوهشی مطالعه و پژوهش در خصوص بهسازی پلیمری و شیمیایی فیروزه های ایران با هدف ایجاد ارزش افزوده برای این کانی جواهری و بهسازی پلیمیری و شیمیایی فیروزه های کم عیار آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۹/۰۱ - ۰۹:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات گفت:شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات نخستین شرکت سهامی عام پروژه را با نام "تجلی" در بازار سرمایه عرضه می کند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۳:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
در سومین دوره جایزه ملی انرژی های تجدیدپذیر ایران از معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت به عنوان شخصیت علمی برتر در حوزه انرژی های تجدیدپذیر سال 1399 کشور تقدیر به عمل آمد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۳۰ - ۱۰:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
مدیر مجتمع طرح های اکتشافی خراسان جنوبی اعلام کرد: 11 معدن این استان در آستانه اکتشاف یا سرمایه گذاری قرار دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۸:۳۲   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر صمت با تاکید بر ضرورت ایجاد تحول در معاونت امور معادن و صنایع معدنی، گفت: چهار مأموریت تمرکز بر مواد پیشرفته، صنایع منبع پایه، فناوری های نوین و بازار ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۲ سایت دیگر  
تاتا استیل در کارخانه خود واقع در سایت بندر تالبوت ژنراتور جدید با مصرف انرژی کم نصب کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۹ - ۱۰:۰۲   + ۱۴ سایت دیگر  
طبق همکاری های صورت گرفته بین ایمیدرو، شرکت های وابسته و سازمان بورس و با هدف تامین مالی طرح های توسعه، نخستین شرکت سهامی عام پروژه با نام "تجلی" در آستانه پذیرش در بورس قرار گرفت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار داشت: با عملیاتی شدن تامین مالی زنجیره ای طی ماه های آتی مشکل سرمایه در گردش اکثر تولید کنندگان کشور برطرف خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۲۱:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
قائم مقام وزارت صمت گفت: از امروز طرح جدید وزارت صمت در قالب قراردادهای کشف پریمیوم محصولات صنایع معدنی در بورس کالای ایران آغاز شد که با این روش ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۶ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
بخشی از استراتژی "توانمندسازی" ایمیدرو در قالب همکاری با دانشگاه ها و مراکز علمی در حال اجرا است و در این زمینه از برگزاری جشنواره های اینوماین با راهبری ایمیدرو ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۳:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
اعضای انجمن پیمانکاران معدنی کشور به منظور هم اندیشی و ارایه پیشنهادات خود برای تامین ماشین الات و تجهیزات، با رئیس هیات عامل ایمیدرو دیدار کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۵ - ۱۰:۰۲   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی (اینوماین) اعلام کرد: در این جشنواره، 49 تفاهم نامه بین استارتاپ ها، نوآوران، شرکت های دانش بنیان و شرکت های بزرگ و صنعتی امضا شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
تولید روزانه فولاد خام چین طی اکتبر 2021 میلادی نسبت به ماه قبل افت 6.1 درصدی نشان داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۳:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
عملکرد ایمیدرو در حوزه زیرساخت طی یک سال گذشته حاکی است، این سازمان علاوه بر تامین امور زیربناها برای بخش خصوصی ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۴ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون اکتشاف سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی گفت که با برنامه ریزی هایی که بین معاونت معدنی ایمیدرو و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور انجام شده ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۴:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
مجموع صادرات فولاد ایران (فولاد میانی و محصولات فولادی) در دوره 7 ماهه نخست سال جاری، پنج میلیون و 912 هزار تن بوده است که نسبت به دوره مشابه سال قبل، حاکی از رشد 30 درصدی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۳ - ۱۰:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
ایمیدرو با همکاری وزارت صمت، بنگاه ها و بانک ها، بخشی از منابع موجود را به سمت بانک های توسعه ای هدایت و منابع حاصله را صرف تامین منابع مالی مورد نیاز تکمیل طرحهای نیمه تمام کشور می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۶:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی، دومین طرح بزرگ زیست محیطی شهرستان خواف از سوی شرکت صنعتی و معدنی توسعه فراگیر سناباد (سیمیدکو) کلید خورد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۵:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
کاهش تولید فولاد در چین، راه را برای رشد شتابان صنعت فولاد هند هموار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۱۳:۰۳   + ۳۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه گفت: نباید منابع مالی شرکت صرفا به نقدینگی و سودآوری محدود شوند، بلکه سبد سهام داری و سرمایه گذاری نیز باید به منابع مالی اضافه شوند و در این صورت است که ظرف چند ماه می ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۲۲ - ۰۹:۰۳   + ۲۲ سایت دیگر  
12 قرارداد سرمایه گذاری در حوزه های مختلف به ارزش 900 میلیون دلار در منطقه ویژه خلیج فارس طی 6 ماه نخست امسال به ثبت رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۹ - ۱۱:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
طی بیست و ششمین کنفرانس تغییرات آب و هوایی واقلیمی سازمان ملل (کاپ26) در گلاسگو، 190کشور و سازمان به توقف تدریجی تولید زغال سنگ و سوخت های فسیلی متعهد شدند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۳:۰۳   + ۲۵ سایت دیگر  
صندوق بیمه سرمایه گذاری فعالیت های معدنی، تحت راهبری ایمیدرو طی هفت ماه امسال بیش از دو برابر رقم کل سال گذشته بیمه نامه صادر کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۸ - ۱۰:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار خراسان جنوبی گفت: راه اندازی طرح فولد قاینات، انقلاب صنعتی استان است و این صنعت جایگاه ارزشمندی بین صنایع این منطقه دارد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۶ سایت دیگر  
کارخانه احیا مستقیم (خط تولید آهن اسفنجی) مجتمع فولاد قائنات تکمیل و اکنون آماده افتتاح رسمی است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۷ - ۱۰:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
شرکت طلای زرشوران آگهی تجدید فراخوان مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی"خرید و تحویل 100 (یکصد) تن سیانید سدیم قرصی با خلوص 98 درصد مورد نیاز کارخانه" را به فراخوان گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۳:۰۴   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت ارتقای تعاملات اقتصادی با کشورهای همسایه را از جمله اولویت ها و سیاست های مهم جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۲۶ سایت دیگر  
15 درصد سهام تجلی به ارزش یک هزار میلیارد تومان، دوم آذرماه در فرابورس عرضه می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۶ - ۱۰:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
"معدنکاری سبز" بخشی از اقداماتی بود که شرکت های حاضر در نمایشگاه ماینکس 2021 ارایه کردند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۵:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
سه معدن بیتومین در استان ایلام جهت انجام اکتشافات تکمیلی، به ایمیدرو واگذار شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۳:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت معدن و تجارت با تاکید بر توسعه روابط اقتصادی بین ایران و پاکستان از تشکیل مراکز رفع موانع تجاری بین دو کشور خبر داد و گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر مرکز نوآوری معادن و صنایع معدنی ایران(ایمینو) اعلام کرد: ایمینو بر اجرای 9 هدف توسعه ای طی نیمه دوم سال جاری متمرکز شده است که جذب و راهبری تیم های استارتاپی جدید و تدوین سند راهبردی زیست بوم ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۸:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
ایمیدرو که به همراه 9 شرکت و مجتمع زیرمجموعه در دهمین همایش و نمایشگاه ماینکس شرکت کرده بود، به عنوان غرفه برتر شناخته شد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
سیدرضا فاطمی امین در ادامه سفر خود به شاهرود از طرح شرکت ذوب آهن در شهرک صنعتی شاهرود بازدید نمود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۳ - ۱۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
محمد مصطفی مولوی زرندی با بیان این مطلب گفت: از ابتدای سه ماهه دوم سال جاری تاکنون پروانه اکتشاف 8 محدوده پلی متال سراوان، 1، زاهدان 3، زاهدان 4، زاهدان 5، زاهدان 6، بزمان 4 ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۲ - ۰۹:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
میزان صدور پروانه اکتشاف معدنی طی نیمه نخست 1400، بیش از 2 درصد افزایش یافت و به 485 فقره رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۴:۳۴   + ۶۹ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: ساز و کارهای جدیدی به عنوان الگوی مدیریت بازار طراحی کردیم و از تصمیمات روزمره ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر مجتمع فولاد سفیددشت از رشد 14 درصدی تولید آهن اسفنجی طی 6 ماهه نخست امسال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۱ - ۱۰:۰۴   + ۱۷ سایت دیگر  
شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران (ایمپسکو)، طی نیمه نخست امسال تنوع بخشی در تهیه نقشه های زمین شناسی را به ثبت رساند ...
  ۱۴۰۰/۰۸/۱۰ - ۱۰:۳۴   + ۲۱ سایت دیگر  
عملکرد پیمانکاران گروه (الف) و (ب) سنگان طی شش ماهه نخست امسال نشان می دهد، میزان استخراج سنگ آهن در این مجتمع به 8.7 میلیون رسیده است.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۵:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: توسعه زنجیره پایین دستی فولاد با هدف افزایش ارزش افزوده در دستور کار ایمیدرو است و برنامه آن به زودی اعلام می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
ایمیدرو دوره آموزش تربیت حفار (مغزه گیری) برای جذب در معادن را برای علاقه مندان به صورت رایگان برگزار می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح احیا و فعال سازی معادن کوچک مقیاس از احیا و فعال سازی محدوده های معدنی لیتیم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۹ - ۰۹:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
نخستین جشنواره کودک و معدن در حاشیه دهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در بخش معدن (ماینکس 2021) برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۸ - ۱۶:۰۴   + ۲۳ سایت دیگر  
میزان تولید معدن سرب و روی انگوران در نیمه نخست 1400 نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حدود 19 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام مهندسی معدن کشور همراه با روسای سازمان نظام مهندسی معدن 19 استان کشور از مجتمع معدن سرب و روی و باریت مهدی آباد بازدید کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۶ - ۱۱:۳۴   + ۱۰ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان اعلام کرد: کیفیت دستگاه حفاری ساخته شده توسط این شرکت در زمینه تونل های کوچک مقطع، با نمونه های شرکت های اروپایی و آمریکایی برابری می کند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۴:۳۴   + ۲۵ سایت دیگر  
تولید جهانی فولاد خام طی 9ماهه نخست سال 2021 میلادی به بیش از یک میلیارد و 460 تن رسید. ایران با تولید 19.3 میلیون تن، به جایگاه نهم رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۰۹:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
مجری طرح ایجاد زیربناهای لازم در معادن بزرگ و مناطق معدنی از آغاز عملیات احداث راه دسترسی به 26 واحد معدنی شهرستان خاش (سیستان و بلوچستان) خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
میزان تولید کنسانتره آهن شرکت های بزرگ طی نیمه نخست سال 1400، حدود 3.6 درصد افزایش یافت و به بیش از 25.5 میلیون تن رسید.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
میزان تولید شمش آلومینیوم کشور طی 6 ماه نخست سال 1400، حدود 23 درصد افزایش یافت.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۹:۳۴   + ۱۷ سایت دیگر  
زنجیره تولید صنعت مس جهان طی 7 ماهه 2021، روند صعودی خود را حفظ کرد.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
در مراسم اختتامیه سومین جشنواره ایده های ارزش آفرین بخش معدن و صنایع معدنی 21 ایده برتر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.
  ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۹:۰۴   + ۲۴ سایت دیگر  
مجموع وزنی صادرات شرکت های بزرگ فولادی در نیمه نخست امسال با متوسط رشد نزدیک به 50درصدی همراه شد. طی این مدت 3.8 میلیون تن فولاد به بازارهای هدف صادر شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۰۴   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد آقاجانلو مدیر عامل شرکت ملی فولاد خبر داد: کارخانه تولید آهن اسفنجی فولاد قائنات، آماده افتتاح شده است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیرآموزش،پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: اینوماین 3 مظهر تحقق روز افزون اهداف جشنواره ایده های ارزش آفرین معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
"نشست تخصصی سرمایه گذاری و خطرپذیری و توجه راهبردی به زیست بوم فناوری" با حضور استادان دانشگاه و تعدای از مدیران حوزه فناوری، پیش از ظهر روز پایانی جشنواره سوم اینوماین ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۸:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: برای توسعه کسب و کار در حوزه معدن و صنایع معدنی، نگاهمان به صنایع پایین دستی باشد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۶:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
مدیر اکتشاف ایمیدرو اعلام کرد: شرکت های دانش بنیان با تمرکز بر حل مشکلات حوزه حفاری می توانند به کاهش هزینه ها و بهره ورکردن حفاری در اکتشافات معادن عمیق کمک کنند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس خواستار حمایت دولت از بخش خصوصی با اتخاذ سیاست های بلندمدت شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۲۲:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر اکتشافات سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: در چند سال گذشته در 107 پهنه معدنی کشور کار اکتشافی صورتگرفته که 5 پهنه معدنی به مساحت 55 هزار کیلومتر مربع مربوط به خرسان ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۵:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: در حال حاضر یکی از وظایف دولت به ویژه سازمان های توسعه ایی مثل ایمیدرو حمایت از شکل گیری کسب و کار دانش بنیان نوظهور مبتنی بر فناوری است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۱۳:۳۴   + ۱۳ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: در حال حاضر یکی از وظایف دولت به ویژه سازمان های توسعه ایی مثل ایمیدرو حمایت از شکل گیری کسب و کار دانش بنیان نوظهور مبتنی بر فناوری است ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: به جای مفهوم صادرات باید مفهوم وسیعتر تجارت بین المللی را به کار ببریم و در زنجیره های تامین بین المللی قرار بگیریم.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۳:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
جشنواره اینوماین، بستر بزرگی برای توسعه استارتاپ ها و شکوفایی ایده های ناب معدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۹:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
وجیه اله جعفری در مراسم تکریم و معارفه معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو گفت: این سازمان بر اساس اهداف کلان، افق های جدیدی را در مسیر توسعه معدن و صنایع معدنی کشور ایجاد می کند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۸:۳۴   + ۹ سایت دیگر  
انجمن جهانی فولاد از رشد 4.5 درصدی تقاضای جهانی فولاد طی سال 2021 میلادی خبر داد. این رشد تقاضا برای کشورهای توسعه یافته بیش از سایر نقاط است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۰:۰۳   + ۳۹ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد: توافق نامه سه جانبه اکتشاف میان معاونت امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایمیدرو و سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، فردا از بیرجند آغاز می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: جشنواره اینوماین، آغاز فصل جدیدی از نگرش های نوآورانه در بخش معدن و صنایع معدنی است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۰۹:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
طرح توسعه صنعت گوهرسنگ کشور با همکاری انجمن علوم و فناوری های شیمیایی ایران، ششمین کنفرانس علوم و فناوری های شیمی کاربردی با عنوان"شیمی و ژئوشیمی فلزات گرانبها ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۲۲:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
حسام مقدمعلی با صدور حکمی از سوی وجیه اله جعفری، معاون طرح های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو شد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: شرکت ملی فولاد استراتژی و برنامه نوینی برای پیشبرد اهداف آینده این مجموعه ارایه دهد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد: همزمان با برگزاری سومین جشنواره اینوماین، 5 نشست تخصصی در حوزه های نوین توسعه بخش معدن طی روزهای 26 تا 28 مهر برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
شرکت طلای زرشوران آگهی 2 مناقصه عمومی همراه با ارزیابی کیفی "عملیات تأمین مصالح و احداث انبار محل نگهداری مغزه ها" و " واگذاری خدمات خودرویی" این شرکت را به فراخوان گذاشت.
  ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر مجتمع نفلین سینیت کلیبر از آماده بهره برداری شدن فاز نخست طرح توسعه نفلین سینیت این مجتمع خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: با احداث 10 هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی توسط بخش صمت ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
وزارتخانه های صنعت، معدن و تجارت و نیرو برای احداث 10 هزار مگاوات ظرفیت جدید نیروگاهی تفاهم نامه امضا کردند.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۶۴ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت بیان کرد: برای رشد بالای 10 درصد در حوزه صنعت و معدن برنامه ریزی کرده ایم که یکی از اهرم های این سرمایه گذاری همین تولید پایدار برق است.
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۴:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
وزیر نیرو گفت: برنامه ریزی کردیم که 35 هزار مگاوات ظرفیت جدید در بخش نیروگاهی ایجاد کنیم که از این میزان 15 هزار مگاوات به صورت سیکل ترکیبی و بخار در بخش نیروگاه های حرارتی است که توسط وزارت نیرو ...
  ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۲:۰۴   + ۳۵ سایت دیگر  
مدیر اجرایی طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس اعلام کرد: از ابتدای اجرای طرح احیا، فعال سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس تا پایان شهریور امسال، 670 معدن کوچک احیا و به چرخه تولید بازگشت.
مشاهده نتایج بیشتر...