یکشنبه ۱۲ تیرساعت ۰۰:۰۰Jul 2022 3
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 تیر 1401 - irna.ir

خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1393 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1394 خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 اسفند 1395 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1396 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1398 خبرگزاری جمهوری اسلامی 30 اسفند 1399 خبرگزاری جمهوری اسلامی 29 اسفند 1400 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 فروردین 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 31 خرداد 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 1 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 2 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 3 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 4 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 5 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 6 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 7 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 8 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 9 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 10 تیر 1401 خبرگزاری جمهوری اسلامی 11 تیر 1401 
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۹:۵۰    
تهران- ایرنا- مراسم اختتامیه نخستین همایش بین المللی تبیین اندیشه های حضرت امام خمینی (ره) از دیدگاه حقوقدانان عصر یکشنبه (5 تیر 1401) با حضور علی بهادری جهرمی سخنگوی دولت و آیت الله کعبی عضو مجلس ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۵۲    
تهران - ایرنا - سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان نرخ جدید سبوس را هر کیلوگرم 6 هزار تومان اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ - ۱۳:۴۷    
یاسوج- ایرنا- رییس دانشگاه یاسوج گفت: 24هزار و 281 داوطلب در گروه های مختلف آموزشی در کهگیلویه و بویراحمدی در کنکور سراسری امسال شرکت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۷:۵۰    
اردبیل - ایرنا - مدیر پایانه مرزی بیله سوار گفت: در سه ماه اول امسال 110 هزار تن کالای ایرانی از پایانه مرزی بیله سوار مغان صادر شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۲:۴۴    
اردبیل - ایرنا -مدیرکل دامپزشکی استان اردبیل گفت: بیش از هفت تن آلایش خوراکی دامی منجمد و تاریخ مصرف گذشته ضبط، امحاء و از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۶    
تهران- ایرنا- محرومیت از گزینش علمی و ابطال و محرومیت از آزمون از یک تا 10 سال در انتظار داوطلبان متخلف کنکور سراسری 1401 است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۳    
کرمانشاه - ایرنا- مدیرکل استاندارد استان کرمانشاه از اعطای 2 نشان حلال در صنایع غذایی و کشاورزی برای فرآورده روغن کره در این استان خبر داد و گفت: براساس قانون تقویت و توسعه استاندارد ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۱۰    
بیرجند - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی گفت: تغییرات دمای هوا تا اواخر هفته جاری در استان ناچیز است و تدوام هوای گرم پیش بینی می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۲۶    
ارومیه - ایرنا - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی با اشاره به جدیت این شرکت برای جلوگیری از مصرف زیاد در ادارات استان گفت: برق 38 اداره پرمصرف استان در همین راستا قطع شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۱۳    
بوشهر - ایرنا - رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: یکهزارو 446 میلیارد تومان تسهیلات برای ایجاد اشتغال به این استان اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۷    
زاهدان- ایرنا- مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: گسترش خانه های مهارت آموزی و توانمندسازی با هدف توسعه شاخص های اجتماعی و فرهنگی با همکاری فرمانداری سیب و سوران در ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۴۷    
تهران - ایرنا - رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر، شماره حساب های این جمعیت برای دریافت کمک های مردمی به مناطق متاثر از زلزله در کشور افغانستان را اعلام کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۷:۰۷    
زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: 61 دستگاه ماینر استخراج ارز دیجیتال در بازرسی از یک کارگاه صنعتی در زاهدان کشف شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۳    
مشهد ایرنا- استاندار خراسان رضوی گفت: برخی از طرحهای عمرانی در مناطق حاشیه شهر مشهد در دست اجراست که تکمیل آنها در اولویت است و باید زودتر به نتیجه برسد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۳۳    
تهران- ایرنا- معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: حضور آیت الله رئیسی رییس جمهور اسلامی ایران در اجلاس سران بریکس منافع اقتصادی بالایی دارد زیرا اعضای بریکس اقتصادهای نوظهور و دارای نیمی از جمعیت های جهان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۴:۵۵    
زنجان - ایرنا - مسوول اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان ماهنشان گفت: نخستین جشنواره زردآلو همراه با فروش انواع محصولات کشاورزی و صنایع دستی و اجرای آیین های سنتی مختلف ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۳۹    
خمین - ایرنا - سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان محلات گفت: شمار مراجعات مسمومیت الکلی در روزهای اخیر به اورژانس بیمارستان این شهرستان رو به افزایش است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۷    
شهر ری - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان تهران با بیان اینکه وکیل و قاضی مکمل یکدیگر هستند، گفت: وکیل تکمیل کننده کار قاضی و مکمل اقدامات و تصمیمات قضایی و تضمین کننده صدور حکم عادلانه و منصفانه است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۳۱    
دماوند - ایرنا - دومین رویداد مسابقه سوارکاری استقامت استان تهران به میزبانی دماوند با حضور مسئولان شهری و شهرستانی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۲:۱۰    
همدان- ایرنا- رئیس کمیته امور هنری و سالن های بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، گفت: بیش از 30 هنرمند در طول برگزاری جشنواره با این کمیته همکاری می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۵    
یزد- ایرنا- فرمانده انتظامی یزد از افزایش سه درصدی تصادفات استان خبر داد و گفت: در خردادماه امسال تصادفات این میزان افزایش داشت که نشان از بی توجهی شهروندان به قوانین است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۸    
همدان- ایرنا- رییس بیست و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان از اجرای 9 نمایش در شهرهای استان خبر داد و گفت: همزمان با برگزاری این رویداد در شهر همدان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۲۰    
ارومیه - ایرنا - معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: 600 پایگاه تابستانی اوقات فراغت در استان اعم از مدارس ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۱۱    
ایلام - ایرنا - مدیرکل گمرک استان ایلام با اشاره به اینکه 358 میلیون و 500 هزار دلار انواع کالا از ابتدای امسال تاکنون از طریق مرز بین المللی مهران به عراق و سایر کشورها صادر شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۰۳    
قزوین - ایرنا - کارشناس اداره کل هواشناسی قزوین گفت: دمای هوای استان از امروز تا دوشنبه هفته آینده روند افزایشی خواهد داشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۹    
یزد- ایرنا- مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان یزد گفت: یزدی ها همانند همیشه به اقدام خیرخواهانه پرداخته و کمک های خود را روانه زلزله زدگان افغانستانی می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۳۴    
ایلام - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام گفت: فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی حوزه آسیب های اجتماعی ایلام را مورد توجه و حمایت بیشتری قرار دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۲۹    
تهران- ایرنا- رییس جمهور جان باختن شماری از مردم مسلمان و هم زبانان و همسایگان نجیب ملت ایران را در حادثه زلزله جانکاه و غم انگیز توصیف و تاکید کرد که ملت و دولت ایران در کنار شماست و در این ابتلاء ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۹:۱۹    
کیش - ایرنا - رییس دادگستری جزیره کیش گفت: بخش عمده ای از پرونده های قضایی در محاکم دادسرا و شوراهای حل اختلاف این جزیره به سازش ختم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۳    
یزد- ایرنا- فرمانده سپاه الغدیر استان یزد گفت: محرومیت زدایی با رویکرد اقتصاد مقاومتی محور اصلی فعالیت بسیجیان در پایگاه های مقاومت برای کمک به دولت است .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۸:۲۶    
خرم آباد - ایرنا - مدیرکل نوسازی مدارس لرستان گفت: 2 واحد آموزشی سه کلاسه به همت خیران در مناطق کم برخوردار لرستان ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۳۷    
بندرعباس- ایرنا- فرمانده انتظامی هرمزگان از کشف سه میلیون و 674 هزار لیتر سوخت قاچاق در استان از ابتدای امسال تا پایان خردادماه خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۳۷    
زاهدان - ایرنا- نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: جهاد تبیین یک وظیفه عمومی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۷:۰۲    
زاهدان - ایرنا- مشاور عالی رییس دانشگاه آزاد اسلامی گفت: مستندسازی بسیاری از همایش های بزرگ در دانشگاه آزاد اسلامی با کد و شناسه ملی ضروری است که باید پیگیری و آثار فاخر حتما منتشر شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۱:۴۷    
تهران- ایرنا- معاون صنایع حمل ونقل وزیر صنعت، معدن و تجارت بر دانش بنیان کردن صنعت خودرو تأکید کرد و گفت: تولید هر خودرو 1.7 شغل ایجاد می کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۴۵    
اهواز- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان خوزستان با بیان اینکه قرآن کریم نسخه شفا بخش بشریت است، گفت: آموزش و پرورش از دستگاه هایی است که می تواند در توسعه فرهنگ قرآنی در جامعه کمک کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۴۳    
مشهد- ایرنا- معاون صنایع عمومی وزارت صنعت، وعده و تجارت گفت: ما در شهر مشهد شهری مبتنی بر هویت رضوی زندگی می کنیم و رسالتی به عنوان تمدن اسلامی داریم که این موضوع برای همه مردم و مسلمانان شناخته شده ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۳    
تهران- ایرنا- پاسور تیم ملی والیبال گفت: همه با هم همدل بودیم و انگار یک نفر در زمین حضور داشت و هر کس به زمین آمد عالی بازی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۸    
بندرعباس- ایرنا- رییس بنیاد مسکن کشور با اشاره به شرایط سخت آب و هوایی استان هرمزگان گفت: در این شرایط گرما که مردم سیل زده این استان در چادرها به سر می برند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۱    
یزد- ایرنا- یادواره سرداران و 72 شهید بخش مرکزی مهریز با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد و جمعی از مردم و مسئولان در حسینیه روستای منشاد این شهرستان برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۹    
مهاباد - ایرنا - مسوول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت گفت: 2 جوان در سد این شهر در حالیکه سوار بر قایق بودند، غرق شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۸    
بجنورد- ایرنا- معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در صورتی که تا شهریورماه سال جاری اعتبار تخصیص یافته برای توسعه مشاغل خانگی در خراسان شمالی جذب شود همان میزان اعتبار ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۴    
بجنورد- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: در سفر هیات دولت به استان 80 میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی و نوسازی فرودگاه بجنورد اختصاص یافت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۴۳    
بیرجند- ایرنا- استاندار خراسان جنوبی بر اجرا و پیگیری کامل مصوبات سفر یک روزه خود به شهرستان مرزی سربیشه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۸    
یزد- ایرنا- نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کوتاهی توسط مسئولان اصلا جایز نیست، گفت: قوه قضائیه با سهل انگاری و ترک فعل مدیران کشور به صورت محکم برخورد کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۲    
تهران- ایرنا- تیم ملی والیبال ایران در ششمین دیدار خود در لیگ ملت ها 2022 موفق به شکست آمریکا شد تا ضمن کسب بردی ارزشمند و مهم، نخستین ناکامی آمریکایی ها در این رقابت ها را رقم بزند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۰    
تهران- ایرنا- رهبران اتحادیه اروپا همزمان با چهارمین ماه جنگ اوکراین در روند سریع با اعطای وضعیت نامزدی به این کشور و نیز مولداوی برای عضویت در این اتحادیه موافقت کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۳۰    
تهران- ایرنا- خوزه مورایس مربی نام آشنای پرتغالی هدایت تیم فوتبال سپاهان اصفهان را بر عهده گرفت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۲    
کرج- ایرنا- رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرج گفت: یک جوان نظرآبادی عصر پنج شنبه در یک استخر کشاورزی در شهرستان نظرآباد غرق شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۷    
یاسوج- ایرنا- رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد از فوت گردشگر اهوازی در رودخانه بشار خبر داد و گفت: دوازدهمین مورد غرق شدگی امسال در استان ثبت شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۴    
تهران- ایرنا- منابع خبری پنجشنبه شب از انجام نخستین پرواز رسمی هواپیمای شرکت هواپیمایی امارات متحده عربی از فرودگاه دبی به مقصد فلسطین اشغالی خبر دادند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۲    
تهران- ایرنا- وزیر امور خارجه کشورمان در گفت وگوی تلفنی با وزیر خارجه عمان گفت: ایران بر گفتگو و همکاری منطقه.ای تاکید دارد و اهل منطقه باید در مورد آینده منطقه تصمیم بگیرند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۹    
کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه گفت: شهرداری باید مشوق ها، چهارچوب ها و شیوه اجرایی ساخت و ساز در بافت های فرسوده را هرچه سریع تر تهیه کند تا شاهد یک تحول مناسب در این بافت های نازیبا باشیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۷    
شهرکرد- ایرنا- سرپرست فرمانداری سامان گفت: دولت سیزدهم به طور جدی به دنبال رفع موانع بخش تولید است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۵    
اردبیل- ایرنا - اعضای بدن مهدی حجازی جوان 25 ساله اهل روستای کزج از توابع هشتجین خلخال به بیماران نیازمند اهدا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۳    
نیویورک - ایرنا- مجید تخت روانچی، سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل با ابراز همدلی با مردم و خانواده قربانیان زلزله اخیر در خوست افغانستان گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۱    
تهران-ایرنا- هالک بانک ترکیه پنجمین بانک این کشور است که استفاده از کارت های اعتباری میر روسیه را اعلام کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۹    
شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به مصمم بودن به اجرای طرح توسعه کارخانه فولاد تاراز شهرکرد گفت: در همین راستا جلساتی برای تامین اعتبارات مورد نیاز برگزار شده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۹    
تهران- ایرنا- اتحادیه اروپا و نروژ عصر پنجشنبه برای انتقال گاز بیشتر از این کشور اروپای غربی به 27 کشور عضو این اتحادیه توافق کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۶    
یزد _ ایرنا _ رییس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری یزد مجموع اعتبار این سازمان در سال جاری را 136 میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: 10 طرح در دست اجرا قرار دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۳    
بندرعباس- ایرنا- رئیس مرکز جهاد آبرسانی وزارت نیرو گفت: با توجه به برداشت های آب صورت گرفته در کهورستان بندرخمیر، آب موجود در این منطقه، غیر پایدار بوده و تنها گزینه ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۹    
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی بر ضرورت وجود مدیریت یکپارچه و فرماندهی واحد در مرز ماهیرود برای جلوگیری از جزیره ای عمل کردن دستگاه های مرتبط با مرز تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۸    
بجنورد- ایرنا- نمایندگان شهرستان های بجنورد، مانه و سملقان، گرمه، جاجرم، و رازوجرگلان و اسفراین در حضور رییس جمهور دغدغه های مردم استان را در جلسه شورای اداری خراسان شمالی مطرح کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۴    
بیرجند - ایرنا - عملیات اجرایی احداث مدول نخست تصفیه خانه فاضلاب شهر سربیشه با اعتبار اولیه 800 میلیارد ریال با حضور استاندار خراسان جنوبی آغاز شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۲    
قشم - ایرنا - مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور با حضور در جمع نمایندگان مردمی جزیره هرمز ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۱    
شیرار-ایرنا- دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های سلول های بنیادی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۹    
تهران-ایرنا- 22 هزار و 661 نفر از زائران و کارگزاران حج 1401 تا پایان امشب وارد عربستان می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۶    
بجنورد- ایرنا- وزیر جهاد کشاورزی بر توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی در خراسان شمالی تاکید کرد و گفت: یک خط اعتباری یک هزار میلیارد تومانی برای توسعه صنایع تبدیلی در این استان ایجاد خواهد شد تا عقب ماندگی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۲    
آبادان - ایرنا - وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گفت: با اعطای تسهیلات بانکی و برداشتن موانع اداری زمینه برای سرمایه گذاری در تالاب شادگان فراهم خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۵    
اهواز - ایرنا - فرمانده مرزبانی و دریابانی خوزستان گفت: ماموران دریابانی 2 فروند شناور حامل کالای خانگی قاچاق به ارزش 100میلیارد ریال را در آبهای ساحلی ماهشهر توقیف کردند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۳    
شیراز-ایرنا- تصاویری از هنجارشکنی برخی بانوان بدحجاب در بلوار شهید چمران شیراز در شبکه های اجتماعی منتشر شده است که فرماندار شیراز ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۰    
نیویورک- ایرنا- جو بایدن رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به حکم دیوان عالی آمریکا برای آزادی حمل سلاح در اماکن عمومی گفت: عمیقا ناامید شدم .
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۳    
تهران-ایرنا- سرگئی لاوروف وزیر اموخارجه روسیه امروز (پنجشنبه) برای دیدار و گفت وگو با مقامات جمهوری آذربایجان وارد باکو شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۰    
بجنورد- ایرنا- معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: 120 میلیارد تومان به حوزه بانوان خراسان شمالی اختصاص یافت که امیدواریم با همکاری دستگاه های مربوطه نتیجه بخش باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۶    
اصفهان- ایرنا- فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: دوران دفاع مقدس به مردم شناسانده نشده است و نگفته ایم که چه گذشت.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۰    
ارومیه - ایرنا - رییس اداره پیش بینی اداره کل هواشناسی آذربایجان غربی گفت: طبق نقشه های پیش بینی و با توجه به احتمال بارش های رگباری در پایان هفته ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۹    
بجنورد- ایرنا- رییس جمهور با بیان اینکه بودجه ای خاص برای استان ها قرار داده ایم، گفت: برای اولین بار در کشور ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۹    
ارومیه - ایرنا - پنجمین روز تور جهانی تنیس زیر 18 سال ITF گرید 5 ارومیه برگزار و نفرات راه یافته به مرحله نیمه نهایی در رقابت انفرادی و فینالیست های رقابت دونفره مشخص شدند که در این میان تیم دو نفره ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۴    
یاسوج- ایرنا- رئیس اورژانس کهگیلویه و بویراحمد گفت: به دلیل عدم دسترسی تلفن همراه و سهل انگاری در مراجعه به پزشک کودک یک ساله سیلاب کلواری در این استان جان خود را از دست داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۱    
تهران- ایرنا- یک هزار و 199 زائر دیگر از ایران در قالب 10 کاروان وارد مدینه منوره شدند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۱    
تهران- ایرنا- شبیه سازی های رایانه ای آشکار کرد که قوانین فیزیک پشت سقوط دومینوها قرار دارند و در واقع سرعت سقوط ردیف دومینوها به اصطکاک بستگی دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۵    
اراک - ایرنا - رئیس کل دادگستری استان مرکزی گفت: نظام مند کردن ارتباطات ساختاری و سیستماتیک در دستور کار دستگاه قضا قرار دارد و برای تحقق این مهم اجرای تفاهمنامه بین مجلس و قوه قضائیه ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۱    
نیویورک – ایرنا- سفیر و معاون نمایندگی ایران در سازمان ملل با تسلیت به مردم افغانستان برای زلزله مرگبار اخیر خواستار آزادسازی دارایی های مسدود شده این کشور از سوی آمریکا شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۹    
تهران- ایرنا- آیت الله رییسی عصر پنجشنبه در جریان سفر استانی خود به خراسان شمالی در جلسه شورای اداری این استان گفت: فقر، فساد و تبعیض باید در جامعه ریشه کن شود زیرا این شرایط زیبنده نظام اسلامی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۹    
کرمانشاه- ایرنا- استاندار کرمانشاه با اعلام حمایت از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی پرورش اندام در این شهر، گفت: آماده میزبانی از مسابقات جهانی هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۹    
تهران- ایرنا- رییس جمهوری شامگاه پنجشنبه 2 تیرماه در نشست خبری پس از پایان سفر به استان خراسان شمالی گفت ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۳    
اهواز-ایرنا- رئیس شورای راهبردی شرکت های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: امسال نیز مجتمع های پتروشیمی در قالب مسئولیت اجتماعی خود ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۹    
شیراز- ایرنا- با حضور استاندار فارس و رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، بخش های مگا آی سی یو و همودیالیز مرکز آموزشی درمانی شهید دکتر فقیهی به بهره برداری رسید.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۹    
بجنورد- ایرنا- آیت الله سیدابراهیم رییسی در پایان بیست و ششمین سفر استانی خود دقایقی پیش خراسان شمالی را به مقصد پایتخت ترک کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۹    
بجنورد- ایرنا- وزیر کشور در دیدار با خانواده شهید جعفری در شهرستان اسفراین گفت: خانواده شهدا امید انقلاب و ادامه دهندگان راه شهدا هستند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۸    
تهران- ایرنا- آیت الله رییسی عصر پنجشنبه در جریان سفر استانی خود به خراسان شمالی در جلسه شورای اداری این استان گفت: فقر، فساد و تبعیض باید در جامعه ریشه کن شود زیرا این شرایط زیبنده نظام اسلامی نیست.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۵    
ایرنا - مهاباد - پنجمین جشنواره سراسری گیلاس در شهرستان اشنویه در آذربایجان غربی پس از یک وقفه 2 ساله با استقبال جمع زیادی از گردشگران امروز، پنجشنبه در این شهرستان مرزی برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۵    
تهران - ایرنا - سخنگوی کاخ کرملین طی یک کنفرانس خبری گفت در صورت رعایت شروط مسکو از سوی کی یف حاضر به مذاکره هستیم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۴    
شهرکرد - ایرنا- معاون امور فرهنگی و تبلیغ سازمان تبلیغات اسلامی با بیان اینکه ایجاد فرصت بروز استعدادها، اثرگذاری اجتماعی و پیش بردن دین خدا برای زنان، فتح الفتوح انقلاب اسلامی و امام خمینی (ره) است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۲    
هموان- ایرنا- کاروان جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان در ایستگاه بیست و هفتم به ملایر هم رسید تا به واسطه آغاز این رویداد بزرگ فرهنگی، بار دیگر فضای استان مملو از پویایی ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۰    
بجنورد- ایرنا- وزیر کشور و نماینده تام الاختیار رییس جمهور در سفر به شهرستان اسفراین مسائل و مشکلات اقشار مختلف مردم را بررسی کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۰    
تهران- ایرنا- اولاف شولتس صدراعظم آلمان روز پنجشنبه همزمان با هموار سازی مسیر برای عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا اعلام کرد که این بلوک باید خودش را برای گسترش آماده کند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۷    
بجنورد- ایرنا- رییس جمهور گفت: هلال احمر و استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی باید کمک های بشر دوستانه را به مردم زلزله زده افغانستان تسریع دهند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۹    
شیراز- ایرنا- روابط عمومی اورژانس جهرم گفت: یک کودک دوساله در حوض باغی در شهرستان جهرم غرق شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۸    
تهران- ایرنا- رییس جمهور شامگاه پنجشنبه 2 تیر ماه در نشست خبری پس از سفر به استان خراسان شمالی گفت: جمهوری اسلامی همواره در کمک های بشر دوستانه پیشقدم بوده و حتما به مردم افغانستان که در حادثه زلزله ...