چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۰۶:۰۰Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

ایرسا آنلاین (irsaonline.ir)

  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل مالی شهرداری کرمانشاه از شناسایی چهار هزار و نهصد میلیارد تومان املاک شهرداری بعنوان پشتوانه ی مالی شهرداری کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس اداره سلامت شهرداری کرمانشاه از تهیه 40 دستگاه اتوماتیک ضدعفونی دست برای نصب در واحدهای شهرداری مرکزی کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه از تولید انواع گل های فصلی در گلخانه شهرداری با هدف خودکفایی در تولید و کاهش هزینه ها خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۶:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
به مناسبت گرامیداشت چهلمین چهل و یکمین سالگرد تشکیل بسیج مستضعفین، بسیج حقوقدانان استان 41 نفر از زندانیان جرایم غیرعمد را آزاد کردند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا_ رییس پلیس راهنمایی و رانندگی کرمانشاه، از اعمال قانون 221 دستگاه خودروی متخلف در سطح شهرهای استان طی سه روزی که از اعمال طرح ممنوعیت تردد شبانه می گذرد، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۶   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرسا_ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از انجام برنامه ریزی های نهایی برای تشکیل بانک اطلاعاتی مجرمین حرفه ای و سابقه دار در کرمانشاه خبرداد و اظهار کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر عامل شرکت مدیریت تولید برق بیستون گفت: مهر ماه امسال بیش از 240‪میلیون کیلو وات ساعت انرژی الکتریکی در نیروگاه بیستون و اسلام آباد تولید شده است.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور، روابط عمومی نیروگاه بیستون موفق به کسب رتبه برتر گردید.
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از اصلاح 70 کیلومتر شبکه برق فیدر شاهینی شهرستان کرمانشاه در مانور سراسری تعمیر شبکه های فرسوده استان خبر داد ...
  ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۳:۱۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در هشت ماهه امسال بیش از سه هزار فرصت شغلی مددجویی در استان از محل تسهیلات بند ب تبصره 16 بانک های عامل و اعتبارات امدادی ایجاد شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۴:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ در اجرای مصوبات ستاد ملی مدیریت کرونا، اطلاعیه شماره 2 کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی در خصوص طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها به استحضار ملت شریف ایران می رسد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه با تاکید بر اینکه طرح اعمال محدودیت ها و ممنوعیت ها از بامداد روز شنبه یکم آذرماه در استان آغاز خواهد شد گفت همگی ما باید در اجرای صحیح طرح ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۱:۴۲   + ۱۰۷ سایت دیگر  
ایرسا_ سامانه اطلاع رسانی سهام عدالت از دارندگان این سهام به روش غیر مستقیم، خواست تا هر چه سریعتر نسبت به احراز هویت در سامانه سجام اقدام کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ همزمان با سراسر کشور مانور جهادی بازسازی و تعمیرات شبکه های فرسوده شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با مشارکت اکیپ های عملیاتی کل استان انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه در نشست ساماندهی مشکلات پایانه مرزی پرویزخان با تشریح نحوه انتقال بار گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ترانزیت و حمل و نقل بین المللی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اشاره به صادرات بالغ بر 10میلیارد دلار به کشور عراق گفت: در وضعیت کنونی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۱۲:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: در ایام تعطیلی های صنوف، بانک های استان نباید چک صنوفی که تعطیل شده اند را برگشت بزنند و اگر بانکی از این دستورالعمل تخطی کند با آن برخورد خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۳:۰۹   + ۳۶ سایت دیگر  
ایرسا_ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه در واکنش به انتشار فیلمی از تجمع در یکی از خیابان های کرمانشاه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۸:۳۹   + ۱۸۴ سایت دیگر  
ایرسا_ کلیات طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت ها متناسب با وضعیت و روند بیماری کووید 19 در شهرهای کشور، از سوی کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، اعلام شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۹    
ایرسا_ مطابق مصوبه ستاد ملی کرونا، کاهش حضور کارکنان در سراسر کشور بر حسب وضعیت قرمز و نارنجی پیش بینی شده است. همچنین، محدودیت هایی در خصوص فعالیت مشاغل سطوح یک تا چهار ابلاغی اِعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ مشاغل گروه های 1، 2، 3 و 4 کرونا از شنبه اول آذر ماه این محدودیت هایی برای مشاغل گروه های یک تا چهار اجرایی می شود و این طرح ها تا پایان کرونا در کشور اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۶۴ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده قرارگاه عملیاتی مقابله با کرونا در تشریح آخرین جزییات محدودیت منع تردد از ساعت 21 تا 4 صبح گفت: اگر به هر طریقی خودروهای شهرهای زرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۳۲ سایت دیگر  
ایرسا_ کاهش حضور کارکنان در سراسر کشور در مناطق با وضعیت قرمز، نارنجی و زرد هشدار کرونا (بخشنامه شماره 374899 مورخ 27/8/1399 سازمان اداری و استخدامی کشور)
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۳۹   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده نیروی زمینی ارتش در بازدید از نوار مرزی غرب و قصرشیرین تاکید کرد: مهمترین ماموریت نزاجا حفظ و تامین امنیت مناطق مرزی است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۳۹    
ایرسا _ یک کارشناس اقتصادی و استاد دانشگاه گفت: فرآوری و صادرات محصولات مختص هر یک از مناطق مرزی در قالب تعاونی های مرزنشینی و ارائه تسهیلات به مرزنشینان می تواند در بهبود معیشت مرزنشینان و توسعه این ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۵۵   + ۲۱ سایت دیگر  
ایرسا_فرمانده ارشد انتظامی استان کرمانشاه گفت: در پی اقدامات اطلاعاتی و با ردزنی های گسترده سرنخ هایی از قاچاق محموله عتیقه های باستانی در شهرستان " دالاهو" به دست آمد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا _مدیر عامل سازمان حمل ونقل مسافر شهر کرمانشاه از نوسازی 56 دستگاه تاکسی فرسوده شهر کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا_ قرار بر این است که از شنبه به مدت 2 هفته مشاغل غیرضرور تعطیل باشند. این گروه شامل پاساژ ها ، آرایشگاه ها ، باشگاه ها و ... می باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده تیپ 71 صاحب الزمان (عج) ارتش از توزیع بیش از 190 بسته کمک مومنانه در بین نیازمندان شهرستان سرپل ذهاب خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
ایرسا_ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه با اشاره به روند افزایشی قاچاق دام طی ماه های اخیر، اظهار کرد: با توجه به نوسانات اقتصادی اخیر ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۲:۳۳   + ۱۵ سایت دیگر  
استاندار کرمانشاه گفت: افزایش تسهیلات طرح اقدام ملی مسکن 50 میلیون تومان است که به 150 میلیون تومان برسد و این یکی از درخواست های استان است ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در راستای مسئولیت های اجتماعی شرکت گاز استان کرمانشاه و به منظور کمک به قشر محروم جامعه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۲۲:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون حمل و نقل ترافیک شهرداری کرمانشاه گفت: احداث پیاده راه در خیابان مدرس موجب امنیت بیشتر و رونق اقتصادی برای کسبه خواهد شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون اجرایی مرکز بهداشت استان کرمانشاه به تشریح جزییات طرح محله محور مقابله با کرونا پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ کمیته آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد در سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه راه اندازی شد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۳   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه برنامه های هفته ایمنی حمل و نقل در استان را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح ملی مزیت سنجی شغلی " در شهرستان های استان ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۴:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون بیش از هشت میلیارد تومان اعتبار به منظور تامین و بازسازی مسکن 528 خانوار نیازمند در استان کرمانشاه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۳:۱۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه گفت: وضعیت استان به لحاظ آمار مبتلایان و روند افزایشی تعداد فوتی ها بسیار نگران کننده است و عبور از این بحران نیازمند مشارکت جدی مردم است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۱:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا جزئیات مصوبات جدید ضد کرونایی این ستاد را تشریح و تاکید کرد : مصوبات جدید از اول آذرماه اجرا می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۰:۰۲    
ایرسا_ با توجه به شیوع گسترده تر ویروس کرونا در موج سوم، این روز ها بسیاری از شهروندان کرمانشاهی می خواهند بدانند در صورت نیاز برای انجام تست کرونا (پی سی آر) باید به کجا مراجعه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۵۱   + ۳۹ سایت دیگر  
ایرسا_ عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران با اشاره به توافقاتی که با عراق برای آزادشدن واردات سیب زمینی به این کشور صورت گرفته ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۲۰:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
ایرسا_ بر اساس نتایج ارزیابی صورت گرفته توسط شورای اطلاع رسانی دولت در سطح دستگاه های اجرایی و استانداری سراسر کشور و مکاتبه سخنگوی دولت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه گفت: تا روزی که به عنوان استاندار به مردم این دیار خدمت می کنم، به هر شکل ممکن شهردار کرمانشاه را حمایت می کنم تا اقدامات و پروژه های شهری به سرانجام برسد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس پلیس راه استان: در اثر بارش های چند روز گذشته و عدم رعایت مقررات و اصول ایمنی در جاده لغزنده از سوی برخی از رانندگان تعداد 19 فقره تصادف در محورهای مواصلاتی استان رخ داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اینکه خط کشی یکی از تأثیرگذارترین اقدامات درخصوص ایمن سازی و کاهش تصادفات جاده ای بوده گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
ایرسا_ حمیدرضا رهرو، علی نجفی و رضا حیدری از اعضای سازمان بسیج مهندسین صنعتی موفق به کسب سه عنوان: "پژوهشگر برتر"، "اثر برگزیده جشنواره" و "مقاله برتر" در جشنواره ویژه پروفسور حسابی گردیدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۲۲:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده انتظامی استان از کشف 2 هزار و 12تن و 800 کیلوگرم رب گوجه فرنگی احتکار شده در شهرستان روانسر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۴:۲۱   + ۱۹ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه گفت: مهمترین اولویت کاری ما تلاش برای سلامتی مردم است و از همه آحاد مردم شریف استان می خواهیم که همکاری خود را با مجموعه مدیریتی جهت رعایت پروتکل های بهداشتی افزایش دهند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱۱ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل بیمه سلامت استان کرمانشاه به تشریح جزییات بیمه شش ماهه رایگان ویژه "کرونا" پرداخت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ رییس انجمن شرکت های حمل و نقل کالا گفت: در سال گذشته علیرغم شرایط ویژه موجود در جامعه و به تبع آن در بخش حمل و نقل تلاش شده که با فعالیت بیشتر در جهت تسهیل اموراجرایی قانون و رضایت عمومی بخش ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۲:۵۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه از اجرای 540 کیلومتر شبکه گازرسانی در 6 ماهه اول سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ سخنگوی وزارت کشور از درخواست این وزارتخانه برای تمدید زمان امهال تسهیلات زلزله زدگان کرمانشاه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ جلسه هم اندیشی مسئولان سازمان بسیج حقوق دانان و اداره کل زندانها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان کرمانشاه برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ نشست هیئت اندیشه ورز سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه با ارتباط تصویری رییس سازمان بسیج حقوق دانان کشور و معاون سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور با موضوع نقش آفرینی حقوق ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه با بیان اینکه از امروز مشاغل غیرضروری ساعت 18 به بعد تعطیل می شوند،گفت: مردم انتظار دارند فرآیند بررسی داروی درمان کرونا که توسط دکتر مصطفایی در کرمانشاه ساخته شده ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۵۱   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرسا_ چهارمین گام بسیج ملی مبارزه با کرونا با شیوه محله محور و خانواده محور در کشور که به منظور مدیریت و کنترل کووید19 مبتنی بر برنامه "هر خانه یک پایگاه سلامت" اجرایی خواهد شد از امروز به صورت رسمی ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۰:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
ایرسا_همزمان با سالگرد زلزله استان کرمانشاه و در نهمین آیین پویش ره سلامت با حضور وزیر بهداشت، 66 پروژه بهداشتی و درمانی استان کرمانشاه به طور همزمان افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۰۹:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه فریبرز کرمی با اشاره به ترانزیت و حمل کالا از مرز پرویز خان اظهار داشت ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۹:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس شورای اطلاع رسانی استان کرمانشاه با انتقاد از بی تفاوتی برخی دستگاهها نسبت به اتفاقات و رویدادها تاکید کرد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۸:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل دفتر سلامت آموزش و پرورش گفت: حضور کادر اجرایی مدارس حتما باید با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در نظر گرفته شده باشد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۴۶ سایت دیگر  
ایرسا_رئیس کمیته امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا، از تقسیم بندی شهرها به سه وضعیت زرد، قرمز و بحرانی خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۲:۴۵   + ۸۴ سایت دیگر  
ایرسا_ روسای دانشکده ها و دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور در نامه ای به وزیر بهداشت، پیگیری تعطیلی حداقل دو هفته ای سراسری همراه با اعمال محدودیت جدی در سفرهای بین شهری و رفت و آمدهای غیر ضروری ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۲۱:۴۵   + ۲۶ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل دفتر سیاستگذاری و توسعه اشتغال وزارت کار درباره نحوه ارائه تسهیلات کرونایی به رانندگان تاکسی، توضیحاتی داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۹:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا_ رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت کرونای استان کرمانشاه از شروع اجرای طرح محدودیت فعالیت مشاغل غیرضروری در استان از روز سه شنبه(20 آبان) خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۷:۱۰   + ۹ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با اشاره به اجرای طرح ملی ابرار ویژه آسفالت راه های روستایی، گفت: 35/5کیلومتر از راه های روستایی استان کرمانشاه آسفالت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۹:۱۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرسا_ استاندار کرمانشاه گفت: قیمت گوشت قرمز بر اساس تدابیر اندیشیده شده در ستاد تنظیم بازار در استان کاهش خواهد یافت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به ممنوعیت و محدودیت های ترددی اعمال شده برای خودروها در پنج روز گذشته ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۱۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا_ دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه از صدور دستور توقف اعزام متهمین از زندان به دادسرا در کرمانشاه خبرداد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر کل هواشناسی استان کرمانشاه از کاهش 30 تا 40 درصدی بارش های فصل پاییز در استان خبر داد و گفت: میزان بارش های امسال کمتر از حد نرمال است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
ایرسا_ فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از کشف یک محموله احتکاری به ارزش 7 میلیارد و 500 میلیون ریال در شهرستان "سرپل ذهاب" خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۲:۱۰   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرسا_سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اعمال محدودیت یک ماهه فعالیت برای مشاغل (غیر از رده های شغلی شماره یک) از ساعت 18 هر روز و از 20 آبان ماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۴:۴۰    
ایرسا_ بانوی فرهنگی کرمانشاهی با وجود ابتلا به ویروس کرونا و بستری شدن در بیمارستان، همچنان در سنگر تعلیم و تربیت فداکارانه به دانش آموزانش درس ایثار و ازخودگذشتگی می آموزد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۴۰    
ایرسا_ یکی از شرکت های دانش محور تحت حمایت پارک علم و فناوری کرمانشاه و دانشگاه علوم پزشکی استان، موفق به دستیابی فرمول دارویی جدید بر پایه مشتقات گیاهی برای درمان بیماران کرونایی شدند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۰    
ایرسا_ رئیس کمیته امداد شهرستان سرپل ذهاب گفت: در نیمه نخست امسال از طریق کاریابی ها زمینه جذب 79 مددجوی سرپل ذهابی به بازار کار فراهم شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۲۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اجرای پویش "ایران مهربان" به منظور حمایت پدران معنوی از ایتام و فرزندان نیازمند محسنین ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۴:۴۰   + ۴۷ سایت دیگر  
ایرسا_شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از فراهم شدن امکان حذف سفارش فروش برای مشمولان سهام عدالت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۳:۳۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایرسا_ مسئول بهداشت محیط مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه گفت: با توجه به مصوبات ستاد استانی کرونا مقرر شد ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۱۶:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_ اصغر عظیمی مهر شاعر کرمانشاهی در نخستین جشنواره پیام رحمت که به صورت مجازی به میزبانی شهرداری ارومیه برگزار شد، توانست مقام اول را کسب کند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه به مناسب فرارسیدن روز 13 آبان "روز ملی مبارزه با استکبار جهانی" بیانیه ای را صادر است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۲۱:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: محدودیت های جدید تردد به مرکز استان برای مقابله با شیوع بیماری کرونا از فردا اعمال می شود.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۵۱ سایت دیگر  
ایرسا_ با تصمیم کمیته ی امنیتی، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در خصوص بررسی اعمال و چگونگی محدودیت در تعطیلات پیش رو ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۳۸ سایت دیگر  
ایرسا_با توجه به محدودیت های جدید اعمال شده در مشاغل گروه شغلی دو، سه و چهار، تعطیلی در حوزه ورزش به 89 شهرستان و مرکزهای 25 استان رسید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
ایرسا_ نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه با تصویب کلیات طرح اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری تغییراتی در شرایط نامزدی انتخابات ریاست جمهوری اعمال کردند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۹:۳۲   + ۳۰ سایت دیگر  
ایرسا_مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مقرر کرد کسانی که یارانه نمی گیرند، می توانند درخواست دریافت یارانه کنند.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا_ سید سیاوش حسینی از پیشکسوتان رسانه ای استان کرمانشاه روز یکشنبه براثر ابتلا به کرونا دارفانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
ایرسا_ جلسه هماهنگی سازمان بسیج حقوق دانان استان کرمانشاه و معاونت پیشگیری از وقوع جرم و حفظ حقوق عامه دادسرای عومی و انقلاب کرمانشاه برگزار شد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۲:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
ایرسا_فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب میگوید در صورت اعلام نیاز دانشگاه علوم پزشکی استان میتوانیم ظرف 48 ساعت نسبت به راه اندازی بیمارستان صحرایی اقدام کنیم
  ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۲۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ همزمان با هفته پدافند غیرعامل و باحضور زارعی معاون اداره کل پدافند غیر عامل استانداری کرمانشاه ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۵۷    
به گزارش ایرسا آنلاین، کسب رتبه 9 کنکور کارشناسی ارشد در رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی توسط مهندس محمد محمدی والا محل قبولی: دانشگاه جامع امام حسین تهران
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۴:۲۲    
ایرسا_ با اعلام وضعیت فوق خطر کرونا در استان کرمانشاه مردم بخش کوزران در تماس تلفنی با پایگاه خبری ایرسا آنلاین نسبت به کمبود و نایاب شدن دارو در مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی شبانه روزی کوزران ...
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
ایرسا_ سازمان بسیج مهندسین صنعت سپاه نبی اکرم ( ص ) در محکومیت اقدام رئیس جمهور فاسد فرانسه بیانیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۵:۵۲   + ۹ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از لکه گیری و آسفالت 761کیلومتر از راه های این استان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۰۱:۱۷   + ۲۰ سایت دیگر  
ایرسا_ یارانه 120 هزار تومانی خرید کالاهای اساسی تصویب نهایی شد و طبق اعلام مجلس حداکثر تا یک ماه آینده پرداخت می شود، بالاترین میزان یارانه پرداختی چقدر است؟
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۲۰:۴۷   + ۲۵ سایت دیگر  
ایرسا_ سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از اعلام نتایج کنکور کاردانی علمی کاربردی خبر داد .
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: در نیمه نخست امسال دو میلیارد و 398 میلیون تومان کمک موردی به بیش از هشت هزار نفر در استان کرمانشاه پرداخت شده است.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ عملیات تعمیرات شبکه شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه به طول 70 کیلومتر، در محور اورامانات بر روی فیدر روستای کلاشی شهرستان جوانرود انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۳:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
ایرسا_ باتوجه به شرایط کرونا و به منظور رفاه حال همشهریان در جهت جلوگیری از عدم مراجعه حضوری ، نرم افزار موبایلی خدمات غیر حضوری برق با 40 نوع خدمت به نام " برق من " افتتاح گردید.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_همزمان با افتتاح طرح برق امید در اول آبان ماه؛ با حضور مدیر عامل، معاونین و روسای ادارات شهرستان های شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه این طرح به صورت ویدئو کنفرانس افتتاح شد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۹:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
ایرسا_ حضور مدیرعامل شرکت گازاستان کرمانشاه در مرکز سامانه ارتباط مردم با دولت(سامد)و پاسخگویی مستقیم به تماس های مردمی از طریق خط ارتباطی 111
مشاهده نتایج بیشتر...