یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۰۱:۳۸Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 آذر 1400 
  ۱۴ دقیقه پیش    
کمی بعد از درب ورود،60 سال پیشِ خیابان های تهران را می بینید و چند قدم آن طرف تر، خود را در میان کوچه خیابان های عراق 1400 سال پیش خواهید یافت ...
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس فوتبال می گوید پرسپولیس برای موفقیت نیازمند استفاده از دو مهاجم در مسابقه است که در داربی 97 این اتفاق رخ نداد.
  ۴۵ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای خوزستان از تجهیز و راه اندازی کارگاه مشترک با ایساکو برای آموزش دانشجویان رشته مکانیک خودرو خبر داد.
  ۴۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان نماینده اهواز در مجلس شورای اسلامی نسبت به عزل و نصب ها و همچنین بازداشت یک مدیرکل سابق استان خوزستان واکنش نشان داد.
  ۴۶ دقیقه پیش    
توجه صرف به مسائل فنی عامل موفقیت در ورزش نیست بلکه باید به ابعاد روانشناسی هم توجه کرد.
  ۴۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سویه اُمیکرون که اکنون در جنوب آفریقا گسترش یافته و در بیش از 30 کشور دیگر شناسایی شده، نگرانی هایی را به همراه داشته از جمله اینکه ممکن است به طور قابل توجهی اثربخشی واکسن ها در برابر بیماری ...
  ۴۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می گوید استرس بازیکنان در زمین باعث شد کیفیت داربی 97 پایتخت کاهش یابد.
  ۵۳ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان تیم فوتبال فولاد خوزستان در هفته هشتم لیگ برتر به مصاف فجرسپاسی می رود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرکل حفاظت محیط زیست خوزستان در خصوص دلیل صدور مجوز مازوت سوزی برای نیروگاه رامین اهواز توضیحی ارائه کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نود و هفتمین داربی تهران با تساوی دو تیم استقلال و پرسپولیس به جنگ سرد تعبیر شد و آنچه بیش از اتفاقات درون زمین نگاه ها را به سمت خود جلب کرد ...
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
دبیرکل اوپک اعلام کرد سازمان کشورهای صادرکننده نفت اوپک به تنظیم عرضه خود به بازار نفت ادامه می دهد.
  ۱ ساعت پیش    
یک شرکت تولید آرد بزرگ خاورمیانه ای دو ماه پیش یک محموله گندم مرغوب استرالیایی خرید و اکنون حاضر است 10 درصد بیشتر برای خرید محموله مشابه پرداخت کند اما نتوانسته است قراردادی منعقد کند زیرا ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اکنون که بازارها با موضع موافق تر بانک مرکزی آمریکا برای افزایش نرخهای بهره و نگرانیهایی کرونایی دست و پنجه نرم می کنند، آیا طلا می تواند هفته جاری جایگاه خود به عنوان دارایی امن را دوباره پیدا کند؟
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
قیمت نفت در پی شناسایی واریانت جدید اُمیکرون ریزش کرد اما ویروس کرونا تنها عامل منفی تاثیرگذار بر بازارهای نفت نیست.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هنگامی که ایمیلی در جی میل حذف می شود، فورا از بین نمی رود و تا 30 روز فرصت برای بازگرداندن آن وجود دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد که پروتکل های سختگیرانه تری برای جلوگیری و پیشگیری از ورود امیکرون در نظر گرفته ایم که شامل ممنوعیت های پروازی ...
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی من می گویم نمرده هم می شود به بهشت رفت بهشتی که در همین نزدیکی هاست و در آن یک صد فرشته زندگی می کنند اما با این تفاوت که زندگی شان متفاوت است ...
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره فرش سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی با اشاره به تولید فرش بدون گره گفت ...
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اتحادیه صنف طلا، نقره و جواهر مشهد با اشاره به اینکه قیمت دلار به طرز چشم گیری افزایش پیدا کرده و شرایط کنونی باید کنترل شود ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر محمود حسابی رئیس دانشکده علوم و سناتور به وزارت فرهنگ تعیین شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
شلیک موشک در آسمان نطنز با هدف آزمایش سامانه های موشکی انجام شده است .
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان کانون کتاب و کتابخوانی دانشگاه گلستان در جشنواره رویش دانشگاههای کشور در بحش اندیشه، کتاب و کتابخوانی به عنوان برگزیده انتخاب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
اشکان خورشیدی به عنوان داور جدید بازی دو تیم آلومینیوم اراک و تراکتور انتخاب شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
به دنبال سفر رئیس جمهور فرانسه به عربستان، دو کشور بیانیه ای مشترک را صادر کرده و بر لزوم انحصار سلاح در دست دولت لبنان تأکید کردند.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مایورکا در هفته شانزدهم لالیگا مقابل اتلتیکو مادرید از شکست پیروزی ساخت.
  ۲ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/قزوین استاندار قزوین گفت: شرکت های دانش بنیان باید ضمن رفع نیازهای کشور، با تولید محصولات رقابت پذیر، چشم انداز صادراتی داشته و به فکر فعالیت و حضور در بازارهای بین المللی نیز باشند.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بایرن مونیخ در حساس ترین بازی هفته چهاردهم رقابت های بوندسلیگا با نتیجه سه بر دو دورتموند را شکست داد تا جایگاه خود را در صدر جدول رده بندی مستحکم تر کند.
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/ایلام رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت::درصد پوشش واکسیناسیون نوبت اول در استان 85/6درصد و درصد پوشش کامل واکسیناسیون در استان 70 ...
  ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان فرمانده یگان حفاظت منابع شیلات گلستان با اشاره به ضرورت آموزش به منابع انسانی، گفت: توانمند سازی منابع انسانی یکی از اولویت های اصلی ما در مجموعه است.
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خوزستان فیلم کوتاه هانا به نویسندگی و کارگردانی حسین ذوالفقاری در آبادان و خرمشهر جلوی دوربین رفت.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام حجت الاسلام والمسلمین الله نور کریمی تبار نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام و حسن بهرام نیا ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
معاون عتبات سازمان حج و زیارت پس از آن که اعلام کرد انحصار شمسا را از اعزام زائران به عتبات عالیات برداشته است، طرح جدید اعزام به عتبات عالیات را تشریح کرد ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری سارق پل فولاد در اسفندماه سال 99 خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی از بعدازظهر امروز، تصاویری در فضای مجازی منتشر شده است که در آن یک جرثقیل به میان کارگران تجمع کننده مس سونگون حرکت می کند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
یک وزیر دولت منصور هادی از آمادگی اعضای این دولت برای استعفا به دلیل وخامت اقتصادی خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیران و مسئولان موسسه های خیریه فعالان در حوزه معلولان در همایش گرامیداشت روز جهانی معلولان مهم ترین دغدغه های خود را در حضور شهردار تهران مطرح کردند.
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر آموزشی و پژوهشی مرکز آموزش عالی کاشمر گفت: علی رغم اینکه 10 سال از تأسیس مرکز آموزش عالی کاشمر می گذرد اما هنوز سهم این مرکز از بودجه عمرانی صفر است.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
شهردار تهران از تشکیل شورای مناسب سازی شهر تهران با هدف افزایش خدمت دهی به معلولان خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی آبی -اناری ها از نخستین شکست با تیم جدیدش ابراز ناراحتی کرد. او با این حال امیدوار است که این شکست تلخ خانگی را با شکست دادن بایرن مونیخ و صعود به دور بعد لیگ قهرمانان فراموش کنند.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس اورژانس 115 استان کهگیلویه و بویراحمد از یک مورد فوت ناشی از گاز گرفتگی در شهرستان بویراحمد خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲۰ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان، در بیانیه ای خبر استعفای صادق خلیلیان را تکذیب کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ارتش گفت: ساعتی پیش یکی از سامانه های موشکی منطقه نطنز آزمایش شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
داربی را باید از نو اختراع کرد. باید بازتعریفش کرد و نشان داد که داربی در زمین، باید از داربی در رسانه ها داغ تر باشد ...
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک شبکه رسمی ترکیه از کشف یک بمب که قرار بود در محل سخنرانی اردوغان منفجر شود، خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
یک منبع محلی در سوریه امروز، شنبه اعلام کرد، سه راکت به پایگاه آمریکایی در میدان نفتی کونیکو در حومه دیرالزور اصابت کرد.
  ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازگشایی نیم بند مدرسه ها، معلم ها را با این واقعیت روبه رو کرده که آموزش مجازی آسیب هایی جدی به سطح سواد دانش آموزان وارد کرده است.
  ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک شبکه رسمی ترکیه از کشف یک بمب که قرار بود در محل سخنرانی اردوغان منفجر شود، خبر داد.
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
آنکارا امروز، شنبه بر آمادگی خود برای میانجی گری بین اوکراین و روسیه تاکید کرد. سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه همچنین با اشاره به میزبانی از چهار میلیون سوری در کشور گفت جامعه جهانی در بحران پناهجویی شکست ...
  ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بارسلونا با یک گل مغلوب رئال بتیس شد.
  ۳ ساعت پیش   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار نطنز گفت: صدایی شبیه به انفجار در نطنز به گوش رسیده است که علت این رخداد در حال بررسی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نخست وزیر لبنان تاکید کرد: تماس با ماکرون و بن سلمان گامی مهم در بازگشت به روابط تاریخی بین لبنان و عربستان است. از طرفی، دفتر سلطنتی عربستان خبر تماس تلفنی بین میقاتی، بن سلمان و ماکرون را تایید کرد.
  ۳ ساعت پیش    
تامس استوینس نخستین کسی است که دور دنیا را با دوچرخه طی کرد و از این رو نامش در تاریخ به یادگار مانده است. تامس استوینس سفرش را آوریل 1884 شروع کرد و در دسامبر 1886 به انتها رساند.
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق روز شنبه با متیو تولر سفیر آمریکا در بغداد در مورد پایان دادن به نقش رزمی نیروهای ائتلاف بین المللی به اصطلاح ضد داعش گفت وگو کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در ادامه رقابت های پاراوزنه برداری قهرمانی جهان که در گرجستان در حال برگزاری است، وزنه بردار ایران در دسته 97 کیلوگرم موفق به کسب مدال طلا شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
چگونه سوخت در روزهای گرم فصل سرما هدر می رود؟
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی تشکیلات خودگردان فلسطین نسبت به پیامدهای ادامه طرح های شهرک سازی رژیم صهیونیستی در اراضی اشغالی فلسطین به ویژه کرانه باختری هشدار داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک منبع دولتی کویت به روزنامه القبس گفت، فعالیت های "کمیته عفو" که قرار بود به صورت دوره ای هر هفته نشست برگزار کند تا اسامی محکومین را به منظور صدور عفو بررسی کند، تعلیق شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره فرابورس ایران از انتخاب میثم فدایی، مدیر فعلی نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس، به عنوان سرپرست فرابورس در جلسه امروز هیات مدیره خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرپرست فرمانداری شهرستان شوشتر منصوب شد.
  ۴ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور از تشکیل کارگروه اقدام مشترک تنظیم بازار در سطح استان ها و شهرستان ها با هدف حذف واسطه های غیرضروری و کنترل قیمت ها خبر داد.
  ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس مجددا تأکید کرد که مساله اسرا همواره در رأس اولویت های این جنبش قرار دارد.
  ۴ ساعت پیش   + ۶۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت بالای دو کشور ایران و ونزوئلا گفت: توسعه مناسبات بین تهران و کاراکاس به ویژه در مسائل تجاری و اقتصادی یک ضرورت است.
  ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تیم بسکتبال شهرداری گرگان با برتری برابر حریف خود، صدرنشینی اش در گروه الف رقابت ها را تثبیت کرد.
  ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
چلسی هفته پانزدهم لیگ برتر را با شکست پشت سر گذاشت. لیورپول اما در وفت اضافه برنده از زمین بیرون رفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرمربی نساجی مازندران می گوید تیمش چاره ای جز پیروزی مقابل شاگردان اکبر میثاقیان ندارد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
نگاه روزنامه های جهان امروز به سفر رییس جمهور فرانسه به کشورهای حوزه خلیج فارس، خداحافظی آنگلا مرکل از صدر اعظمی، سرنوشت نامعلوم پناهجویان گیر افتاده در مرزها و کشف یک سیاره جدید است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
شرکت صنایع نظامی عربستان سعودی روز شنبه از راه اندازی یک سرمایه گذاری مشترک بین شرکت فرانسوی Vijac Aero و شرکت سعودی Dussur برای ساخت کارخانه بدنه هواپیما در عربستان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
این چاه اما پایان ندارد. شوق دیده شدن در هیچ نقطه ای متوقف نمی شود و ممکن است رفته رفته آدم را برساند به جایی که خودش هم فکرش را نمی کرد.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان دادستان عمومی و انقلاب حمیدیه از شناسایی یک باند قاچاق سلاح و مهمات در این شهرستان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی شهرخودرو می گوید تنش میان بازیکنان تیمش روز به روز کمتر می شود.
  ۵ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان از اعزام بیش از 7000 ناوگان باری از استان به بندر امام خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان از برداشت 450 هزار تن چغندرقند در استان خبر داد.
  ۵ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه قطر با بیان اینکه وضعیت در افغانستان مستلزم همکاری جامعه بین المللی است، اعلام کرد که جامعه جهانی هیچ گونه استراتژی مشخص برای تعامل با وضعیت افغانستان ندارد.
  ۵ ساعت پیش    
ایسنا/فارس رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی کشور ضمن تمجید از کادر مجرب و قوی هیئت پزشکی ورزشی فارس، ابراز امیدواری کرد که خدمات و تلاش های این هیئت در تاریخ ورزش فارس ماندگار باشد.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی ذوب آهن می گوید تیم مس رفسنجان بازیکنان خوبی به خدمت گرفته است.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز گفت: وضعیت تیم ما امسال باید در لیگ تثبیت شود و تیم باید در لیگ بماند و بعد باید به دنبال این باشیم که جایگاه خوبی را در لیگ برتر کسب کنیم و پدیده مسابقات شویم.
  ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی مس رفسنجان می گوید تیم ذوب آهن از کادر فنی مجربی برخودار است.
  ۵ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون اول رییس جمهور با صدور پیامی درگذشت آیت الله حاج شیخ عباسعلی صادقی استاد حوزه و از علمای بزرگ استان لرستان را تسلیت گفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نماینده دولت اقلیم کردستان در اتاق عملیات هماهنگی مشترک در وزارت دفاع عراق اعلام کرد، اعضای هیئت وزارت پیشمرگ با فرماندهی عملیات مشترک بر سر بالا بردن سطح هماهنگی در دو محور برای مقابله با گروه ...
  ۵ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور در پیامی رحلت آیت الله عباسعلی صادقی رئییس فقید حوزه علمیه خرم آباد را تسلیت گفت.
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/فارس عضو شورای شهر شیراز با بیان اینکه سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فراورده های کشاورزی حلقه مفقوده درآمد پایدار شهرداری است ...
  ۶ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا امروز در اظهاراتی تاکید کرد اتحادیه اروپا در تلاش است توافق هسته ای را حفظ کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دروازه بان استقلال می گوید کلین شیتی که موفق شد در داربی 97 پایتخت به ثبت برساند، حاصل کار تیمی است.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
هافبک پرسپولیس می گوید تساوی استقلال و پرسپولیس در داربی 97، به نفع هر دو تیم بود.
  ۶ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
هافبک استقلال به عملکرد داور در داربی 97 اعتراض کرد.
  ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: بیش از 65 میلیارد ریال برای اجرای این پروژه اعتبار در نظر گرفته شده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان امام جمعه کوهدشت گفت: ما در یک جنگ اقتصادی، علمی و هویتی با دنیای ظالم هستیم که می خواهد ما را از تکنولوژی های روز دنیا با بهانه های واهی محروم کند.
  ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
هافبک استقلال معتقد است پنالتی این تیم برابر پرسپولیس سوخت.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی با بیان اینکه عملیات اجرایی احداث پست فوق توزیع برق شهرک صنعتی سرمایه گذاری خارجی در حال اجراست ...
  ۶ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی بر اساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، 16 استاد دانشگاه تبریز در جمع پژوهشگران پراستناد یک درصد برتر ایرانی در حوزه های مختلف موضوعی علوم سال 2021 قرار گرفتند.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: صندوق های قرض الحسنه تسهیل گر بین نهادهای حمایتی و مردم بوده که اساس تأسیس آنها برداشتن باری از دوش کارآفرینان است.
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس می گوید بازیکنان تیمش در داربی 97 پایتخت تمرکز لازم را نداشتند.
  ۶ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای آذر ماه سال جاری ...
  ۶ ساعت پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
جلسه بررسی راهکارهای کاهش آلودگی هوا عصر امروز(شنبه) به ریاست معاون اول رییس جمهور برگزار و کمیته ای با مسئولیت وزارت کشور برای تدوین نقشه راه ارتقاء کیفیت هوا و مبارزه با آلودگی هوای کلانشهرها تعیین ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
کاپیتان پرسپوبلیس در داربی 97 گفت که تیمش در نیمه دوم مستحق پپیروزی بوده است.
  ۶ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی پست، سخنرانی رئیس موزه ارتباطات کشور در خصوص حفظ میراث دیجیتال در همایش صدسال موزه در ایران که به مناسبت هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس کمیته ملی موزه های ایران(ایکوم) برگزار شد را مورد ...
  ۶ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
منابع خبری از وقوع عملیات استشهادی در نزدیکی باب العامود در قدس اشغالی خبر دادند.
  ۶ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
بازیکن پرسپولیس می گوید سعی می کنند در بازی های آینده شرایطشان را بهتر کنند.
مشاهده نتایج بیشتر...