یکشنبه ۲۶ آبانساعت ۱۱:۰۷Nov 2019 17

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 آبان 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 آبان 1398 
  ۱ دقیقه پیش    
بر اثر انفجار گاز در بنگلادش دست کم هفت تن جان باختند.
  ۱ دقیقه پیش    
سرمربی تیم ملی بلژیک عملکرد شاگردانش را در بازی خارج از خانه برابر روسیه ستود.
  ۲ دقیقه پیش    
گوتابایا راجاپاکسه، وزیر دفاع سابق سریلانکا به دنبال اذعان رقیبش نسبت به شکست خود در انتخابات، به عنوان رئیس جمهور جدید این کشور معرفی شد.
  ۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی گفت: بدترین سیاست انرژی ممکن را ما داشتیم. این سیاست به مردم می گفت هرکس که ماشین دارد و ثروتمندتر است می تواند یارانه بنزین بیشتری مصرف کند و این نهایت بی عدالتی بود چنان که مصرف ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس آموزش و پرورش شهرستان باوی گفت: دو مدرسه در مقطع دبیرستان و دبستان در شهرستان باوی ساخته خواهد شد.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی گفت: سهمیه طرح اقدام ملی مسکن در استان 2449 واحد بود که با افزایش سهمیه در برخی شهرهای کوچک، آمار ثبت نام شدگان استان 2478 نفر رسیده است.
  ۴ دقیقه پیش    
مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سی آی ای) روی جوانب مختلف اقتصاد عربستان که تا حد زیادی بر نفت متکی است، تمرکز کرده است.
  ۵ دقیقه پیش    
محققان دانشگاه رایس(Rice) به سرپرستی "سید محمد سجادی" موفق به ساخت مکعب های پلاستیکی ضد گلوله با فناوری چاپ سه بعدی شده اند که در صورت برخورد یک گلوله با سرعت نزدیک به شش کیلومتر بر ثانیه تنها لایه ...
  ۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی به همت خیران و دولت، کلنگ مدرسه اوتیسم در بیرجند به زمین خورد تا آموزش این کودکان به دست فراموشی سپرده نشود.
  ۵ دقیقه پیش   + ۹ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در مصوبه ای تنفس پنج ساله به بانک رفاه کارگران برای واگذاری سهام خود را دادند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی گفت: 95دستگاه کنتور هوشمند حجمی در سال جاری بر روی چاه های مجاز استان نصب شده است.
  ۶ دقیقه پیش    
ایسنا/زنجان کارشناس مسئول بیماری های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: علل و راه های پیشگیری از آنفلوانزای فصلی را باید بدانیم.
  ۷ دقیقه پیش    
بیست و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کمراایمج لهستان که مهم ترین رویداد سینمایی جهان در عرصه هنر فیلمبرداری است جایزه اول خود را به فیلم جوکر ساخته تاد فیلیپس داد.
  ۸ دقیقه پیش    
ایسنا/هرمزگان سرپرست هیئت اسکواش استان هرمزگان گفت: اگر قرار باشد به عنوان رئیس هیئت اسکواش انتخاب شوم به طور حتم هرمزگان را به رده های بالای اسکواش کشور می رسانم.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی ریاست جمهوری افغانستان می گوید "انس حقانی" و دو تن دیگر از رهبران شبکه حقانی هنوز در زندان هستند. او گفته عدم رعایت شرایط از سوی طالبان باعث تاخیر در روند مبادله شده است.
  ۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
درحالی که اخباری مبنی بر گشایش در بحران شورای همکاری خلیج فارس وجود دارد، ولیعهد ابوظبی با وزیر خارجه بحرین دیدار و با او درباره تحولات منطقه گفتگو کرد.
  ۹ دقیقه پیش    
دولت و نیروهای مسلح انگلیس به لاپوشانی کشتار غیرنظامیان و قتل کودکان به دست نیروهای این کشور در عراق و افغانستان متهم شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان فرماندار اصفهان گفت: از بامداد شب گذشته همه چیز در اصفهان به روال عادی خود باز گشته است.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
رییس شورای شهر تهران گفت: شهردار تهران ضمن ارائه ی گزارشی از اقدامات شهرداری تهران در پی بارش برف روز گذشته اعلام کرده است که در حال بررسی هستند تا اگر مقصری وجود دارد با آن برخورد کنند.
  ۱۱ دقیقه پیش    
شرکت فضایی "اسپیس ایکس" با موفقیت "سیستم خطای پرتاب"(launch abort system) کپسول دراگون را آزمایش کرد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
کارگردان مستند "زیر صفر مرزی" با اشاره به بازخوردهای خوب این فیلم در تهران به لزوم توسعه سالن های گروه هنروتجربه در سراسر ایران تاکید کرد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی از حذف گزارش تصادف قطار از دستور کار مجلس شورای اسلامی انتقاد کرد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
علی اصغر حداد می گوید وزارت ارشاد به ترجمه و انتشار آثار از زبان فارسی به زبان های دیگر علاقه ای ندارد.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع کویت دلیل استعفای دولت این کشور را چپاول 789 میلیون دلار از صندوق کمک به نظامیان دانست.
  ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: رسانه ها با هرگونه دیدگاه مثبت و منفی نسبت به طرح افزایش قیمت بنزین، برای اجرای درست آن هم افزایی داشته و از دامن زدن به تحریکات پرهیز کنند.
  ۱۴ دقیقه پیش    
ایسنا/زنجان رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان زنجان گفت: زنجان در هفتمین المپیاد علمی - مهارتی فوریت های پزشکی کشور رتبه نخست را کسب کرد.
  ۲ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مشخصات و تصاویر جدیدی از خودروی بی ام و آی4 (BMW i4) منتشر شده است که قرار است در سال 2021 میلادی وارد خط تولید شود.
  ۱۵ دقیقه پیش    
پادشاه اردن حدود یک هفته پس از اعلام پایان مهلت اجاره مناطق "الباقورة و الغمر"، به رژیم صهیونیستی، از منطقه "الغمر" بازدید کرد.
  ۱۶ دقیقه پیش    
انتخابات پارلمانی در بلاروس امروز (یکشنبه) در حالی برگزار می شود که از نزدیک از سوی غرب مورد نظارت است.
  ۱۷ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
وزیر کشور در حکمی نادر فخری را به سمت فرماندار ویژه شهرستان شاهرود منصوب کرد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای تاکید کرد که تا اطلاع ثانوی هیچ گونه افزایش نرخ کرایه برای هیچ یک از ناوگان حمل ونقل عمومی شامل اتوبوس ...
  ۱۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
یک منبع سیاسی آگاه از محتوای مکاتبات و گفت وگوهایی که طی ساعات اخیر میان مرجعیت عالی شیعه و نخست وزیر این کشور پیرامون ماهیت برخورد با تحصن کنندگان صورت گرفته، خبر داد.
  ۱۸ دقیقه پیش    
با پایان یافتن مرحله منطقه ای هشتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران تیم های راه یافته به مرحله کشوری مشخص شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
اتریش، آلمان، هلند و کرواسی نیز به جمع تیم های صعود کننده به یورو 2020 اضافه شدند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر سابق و تاجر لبنانی از پذیرش منصب نخست وزیری لبنان انصراف داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.
  ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان آیت الله العظمی بروجردی صاحب ام آر آی شد.
  ۱۹ دقیقه پیش    
خروج بریتانیا از اتحادیه اروپا همچنان محل مناقشه احزاب سیاسیِ این کشور است و وضعیت سیاسی بولیوی پس از خروج مورالس از کشور، وارد مرحله تازه ای شده است ...
  ۲۰ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
با افزایش اخیر قیمت سهام شرکت مایکروسافت، بیل گیتس جای جف بزوس را در صدر ثروتمندان گرفته است.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
محققان آلمانی موفق به تولید یک سیستم "هوش مصنوعی" شدند که می تواند با استفاده از نمونه خون، سرطان خون یا "لوسمی" را تشخیص دهد.
  ۲۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان کارشناس پیش بینی هواشناسی استان از ادامه بارش برف و باران در این استان خبر داد و گفت: بیشترین بارش برف 24 ساعت اخیر مربوط به مجن بوده که شاهد بارش برف 23 سانتیمتری در این منطقه بودیم.
  ۲۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهروندان سودانی به یک میدان نفتی در منطقه "بلیلة" یورش آوردند و کارکنان آن را گروگان گرفتند.
  ۲ ساعت پیش   + ۷۶ سایت دیگر  
رهبر معظم انقلاب با اشاره به افزایش نرخ سوخت یادآورشدند: من صاحبنظر نیستم لکن اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند من حمایت میکنم.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان یکی از عمارت های تاریخی شهر سنندج که یادگار دوره باشکوه قاجاریه است؛ عمارت سالار سعید واقع در بافت تاریخی شهر سنندج در خیابان امام خمینی است که امروزه همگی آن را با نام موزه شهر سنندج ...
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای یزد با اشاره به این که خشک سالی، سیل و به طور کلی تغییر اقلیم در جهان اتفاق افتاده است و اکنون بازتاب منطقه ای آن را شاهد هستیم ...
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
اپوزیسیون ونزوئلا و هزاران تن از حامیانش با برگزاری اعتراضی سراسری از دولت سوسیالیست نیکولاس مادورو انتقاد کرده و خواستار موج جدید اعتراضات برای احیای تلاش هایشان برای سرنگونی حزب حاکم شدند.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای سوریه دموکراتیک، رئیس جمهور ترکیه را به اخاذی از جهان با سوءاستفاده از موضوع داعشی های بازداشتی در کشورش متهم کرد.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهور ترکیه مجددا بر این مساله تاکید کرد که باید بین تروریستهای پ.ک.ک و کُردها تمایز قایل شد.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح اعلام کرد که کسر خدمت های مربوط به بسیج زمانی اعمال می شود که این افراد اول یک مهارت را کسب کرده باشند.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته برنامه و بودجه شورای شهر تهران اعلام کرد که مدیریت شهری در راستای مبارزه با فساد و شناسایی آن دست یاری به سمت مردم دراز می کند.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک عضو فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس موضوع تغییر قیمت حامل های انرژی را دنبال کرده و مردم و مسئولان متوجه جایگاه رفیع مجلس خواهند شد.
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس شورای اسلامی با توجه به فرمایشات رهبری فواید اجرای طرح افزایش قیمت بنزین را به نفع مردم در نظر خواهد گرفت گفت که اگرچه ایرادات و انتقاداتی به ...
  ۲۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش بود که وزیر نیرو بر انجام تعهدات این وزارتخانه درمورد احیای دریاچه ارومیه خبر داد و آخرین اخبار حاکی از آن است که در راستای اجرای این تعهدات ...
  ۲۸ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مسئول روابط عمومی فرودگاه اصفهان از برقراری تمام پروازهای فرودگاه شهید بهشتی اصفهان خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری معاون توسعه و پیش بینی هواشناسی چهارمحال و بختیاری با اشاره به آغاز بارش برف در استان، گفت: با اولین بارش برف پاییزی، استان و همچنین ارتفاعات سفیدپوش شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
گزارشگر سازمان ملل از جامعه بین الملل خواست برای کشف جزئیات قتل خاشقجی تحقیقات انجام دهد. او، مرکل و ماکرون را به "همدستی" با ریاض متهم کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان ملی پوش سابق وزن 56 کیلوگرم تیم ملی می گوید: به علت اینکه حمایت نشده و برای گذران زندگی، بوکس را کنار گذاشته است.
  ۲۹ دقیقه پیش    
ایسنا/یزد مسئولان استان یزد به دنبال افزایش نرخ بنزین در کشور از تغییر نیافتن قیمت ها به این بهانه و نظارت جدی بازرسان بازار بر این حوزه تاکید کردند.
  ۳۰ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علمی کاربردی فارس اعلام کرد که هفتمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در شیراز برگزار می شود.
  ۳۵ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان شهردار اصفهان گفت: اتفاقاتی که روز گذشته در شهر اصفهان رخ داد، متاسفانه خسارات زیادی به سازه های شهری، اموال مردم، حمل و نقل عمومی، معابر شهری وارد کرده است.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
در همایش ملی پنجه های کارآمد سربازان ماهر از عنوان درسی ویژه سربازی در کتاب آمادگی دفاعی پایه دهم پسران رونمایی شد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
دروازه بان تیم ملی فوتبال ایتالیا و میلان از مناطق سیل زده در کشورش بازدید کرد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
منابع آگاه سوری از ورود چندین کامیون حامل تجهیزات لجستیکی آمریکا به شهر قامشلی سوریه خبر دادند.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: یکی از مهمترین انتظارات فرماندهی کل قوا از نیروهای مسلح موضع جانشین پروری است که در این زمینه هنوز با نقطه مطلوب فاصله داریم و لازم است فرماندهان فعلی وظیفه انتقال ...
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان بانوی وزنه بردار لرستانی نخستین مدال بین المللی بانوان وزنه بردار ایران را کسب کرد.
  ۳۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مرحله استانی سومین دوره مسابقات مناظره با محوریت گام دوم دانشگاه؛ توسعه کیفی هدفمند و گسترش گفتمان مهارتی و با برتری تیم مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی رودسر به پایان رسید.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نرخ تورم در کشورهای اروپایی به روند نزولی خود ادامه داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان یک پیشکسوت خوزستانی با بیان این که فوتبال خوزستان تقریبا ضعیف شده است، گفت: این موضوع نیز گریبانگیر کشور شده است و به همین دلیل شاهد فوتبال زیبایی در کشور نیستیم.
  ۴۶ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/اصفهان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: عملیات اجرایی طرح ابرار استان اصفهان در مجموع پروژه ها از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی برخوردار است.
  ۱ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان محققان یک شرکت دانش بنیان سامانه بومی برای امن سازی شبکه تولید کردند. این سامانه امنیت ساز شبکه سرویس های امنیتی مختلف از قبیل احراز اصالت چندعاملی کاربران، کنترل دسترسی ...
  ۵۱ دقیقه پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی اطلاعیه ای درباره تکمیل ظرفیت مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه منتشر کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از اجرای طرح نماد برای مقابله با آسیب های اجتماعی در سطح 430 مدرسه استان در سال تحصیلی جاری خبر داد.
  ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه ساخت و ساز پاساژها و مراکز خرید همچنان در خیایان اصلی شهر کرمانشاه ادامه دارد، بگونه ای که ظرفیت خیابان "مدرس" به نوعی پر شده و این پاساژها نیز آنطور که باید رونق ندارد.
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از آن است که در صبحگاه امروز (26 آبان ماه) با وجود افزایش غلظت ذرات معلق همزمان با آغاز تردد خودروها ...
  ۵۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
همزمان با آغاز کمپین های انتخاباتی الجزایر، وزارت دفاع این کشور از تمامی شهروندان خواست برای موفقیت انتخابات ریاست جمهوری همکاری کنند.
  ۵۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/همدان سرپرست پژوهشکده انگور و کشمش دانشگاه ملایر گفت: در راستای گسترش همکاری های مشترک بین پژوهشکده انگور و کشمش و مرکز پرتودهی بناب ...
  ۵۶ دقیقه پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
رشته و محل های پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی نیمسال دوم سال تحصیلی 99-98 دانشگاه آزاد اسلامی منتشر شد.
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه مردم باید اعتراضات احتمالی خود را به شیوه مسالمت آمیز مطرح کنند گفت ...
  ۵۷ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با اشاره به سهمیه بندی بنزین گفت: لازم است بخشی از درآمد حاصله صرف توسعه حمل و نقل عمومی شود.
  ۵۷ دقیقه پیش    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: اگر آسفالت ریزی های قبلی درست انجام می شد، نباید امروز آسفالت شهر تبریز از بین می رفت، معلوم است که در گذشته به صورت اصولی این کار انجام نشده است ...
  ۲ ساعت پیش    
ایسنا/اصفهان هفته ششم لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های کشور امروز با دیدار سپاهان و راه یاب و بازی حساس و دیدنی سایپا و شهرداری ورامین همراه است.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
امروز (یکشنبه) خشونت های تازه در اطراف یک محوطه دانشگاهی محاصره شده در هنگ کنگ مشاهده می شود و معترضان پس از درگیری های شبانه خشونت بار آماده اقدام احتمالی پلیس برای پاکسازی می شوند.
  ۱ ساعت پیش    
بنابر آمار سازمان جهانی بهداشت (سال 2013)، سالیانه 20 تا 50 میلیون نفر بر اثر حوادث ترافیکی یا فوت می کنند و یا دچار نقص عضو، معلولیت و آسیب های جبران ناپذیر می شوند ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا و کره جنوبی امروز (یکشنبه) اعلام کردند، رزمایش مشترک هوایی خود را که کره شمالی آن را "اقدامی تحریک آمیز" توصیف کرده، به تعویق انداختند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
کریم بنزما با ناراحتی از دعوت به تیم ملی فوتبال فرانسه خواسته عجیبی مطرح کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی تا پایان هفته بارش در سواحل دریای خزر ادامه خواهد داشت و برای ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده برف و ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
در حالی که استخراج رمزارزها در ایران شکل قانونی به خود گرفته و وزارت نیرو تعرفه برق مورد استفاده آن را نیز اعلام کرده ...
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز آخرین تصاویر دریافتی از دوربین های نظارت تصویری مرکز مدیریت راه های کشور، از برقرار تردد در محورهای کرج-تهران و کرج-قزوین حکایت دارد.
  ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه رییس پژوهشگاه رویان جهاد دانشگاهی از ارائه تمام روش های درمانی روز دنیا در درمان ناباروری در این مرکز خبر داد و گفت: درحال حاضر این مرکز علاوه بر زوجین ایرانی ...
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
نماینده جنبش حماس در تهران، اظهار کرد: نتانیاهو تصور می کرد که با حمله مجدد به غزه و ترور یکی از رهبران جهاد اسلامی فلسطین می تواند از این موضوع بهره برداری انتخاباتی کند ولی در این هدف خود با شکست ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
یک نسخه پلاگین هیبریدی برای نخستین بار به چهارمین نسل از خودروی اشکودا اوکتاویا افزوده و عرضه می شود.
  ۱ ساعت پیش   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بارش برف و باران در اکثر محورها خبر داد.
  ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: در سال جاری چهاردهمین مورد اهدای عضو استان انجام شد.
  ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان با اشاره به اینکه بیمار فقط باید رنج و درد ناشی از بیماری را تحمل کند ...
  ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام کرده اند که اپل قصد دارد از رقبای خود در تولید و عرضه گوشی های مجهز به شبکه 5G سبقت بگیرد.
  ۱ ساعت پیش    
انجمن علمی علوم سیاسی دانشگاه شهید بهشتی سلسله جلسات درس گفتارهم اندیشی پیرامون "نئولیبرالیسم" را برگزار می کند.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
سفارت آمریکا در بیروت حمایت خود را از اعتراضات لبنانی ها علیه وضعیت اقتصادی این کشور اعلام کرد.
  ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس فدراسیون جهانی وزنه برداری کسب اولین مدال بانوان بزرگسال را به ایران تبریک گفت.
  ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس و فعال حقوقی یمنی با بیان اینکه ایران بازیگر مهمی در منطقه است اما یمنی ها وابسته به ایران نیستند، گفت: آمریکا و انگلیس از خارج بحران یمن را رهبری می کنند.
  ۱ ساعت پیش    
به مناسبت سی امین سالگرد تصویب پیمان نامه جهانی حقوق کودک، انجمن علمی سیاست گذاری اجتماعی با همکاری انجمن حمایت از حقوق کودکان "نشست چالش های نظری و عملی اجرای پیمان نامه در ایران" را برگزار می کند.
مشاهده نتایج بیشتر...