چهارشنبه ۲۳ آبانساعت ۱۸:۵۲Nov 2018 14

خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا (isna.ir)

مهمترین خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران بر روی ایمیل شما

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 آبان 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 آبان 1397 
  ۱ دقیقه پیش    
کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه تهران به مناسبت هفته کتاب نمایشگاهی با عنوان تاریخ کتابداری در ایران برگزار می کند.
  ۱ دقیقه پیش    
درحالی که هنوز وزارت صمت طبق دستور رییس جمهور به موضوع گران فروشی بلیت هواپیما ورود نکرده و سازمان هواپیمایی به دلیل مشکلات تامین ارز دولتی همچنان از نرخ گذاری ایرلاین ها دفاع می کند و مقصر گران ...
  ۳ دقیقه پیش    
تیم والیبال شهرداری ورامین با پیروزی قاطع برابر میزبانش فولاد سیرجان همچنان در صدر جدول لیگ برتر ایستاد و در شهرآورد آذربایجانی ها، شهرداری تبریز نخستین بردش را جشن گرفت.
  ۶ دقیقه پیش    
یک استارتاپ سوئدی یک سر رباتیک تولید کرده است که حالت چهره های مختلف داشته و می تواند صحبت کند و گوش کند.
  ۲۰ دقیقه پیش    
نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی اعتقاد دارد که با شفافیت و حذف واسطه ها می توان نیاز بازار تجهیزات پزشکی را به کنترل دقیق مرتفع کرد.
  ۲۲ دقیقه پیش    
منابع از حملات ائتلاف بین المللی تحت امر آمریکا با بمب های خوشه ای به سوریه خبر دادند.
  ۲۶ دقیقه پیش    
طراحی های علی انصاری با موضوع شاهنامه در پاپکا به نمایش گذاشته می شود.
  ۳۲ دقیقه پیش    
به مناسبت هفته کتاب که امسال از تاریخ 24 آبان تا اول آذرماه ادامه دارد، انتشارات پیدایش برنامه های ویژه ای در خانه کتاب پیدایش برگزار می کند ...
  ۴۰ دقیقه پیش    
معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می گوید: در ایران کتاب خوانده می شود اما آمارها مطلوب جامعه ای با این بستر فرهنگی و تاریخی نیست.
  ۴۵ دقیقه پیش    
با کاهش درآمدهای نفتی حالا درآمدهای مالیاتی بیشتر از گذشته مورد توجه دولت قرار گرفته است؛ درآمدهایی که این بار نه با افزایش نرخ مالیات، بلکه با جلوگیری از فرار مالیاتی می توانند محقق شوند.
  ۴۹ دقیقه پیش    
یکصدوچهل و هفتمین جلسه شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور عصر امروز چهارشنبه 23 آبان ماه به ریاست جمالی نژاد معاون عمران، توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور برگزار شد.
  ۵۱ دقیقه پیش    
بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه، روز شکرگزاری و سایبر ماندی یا دوشنبه مجازی، سه مناسبت مهم در ماه یازدهم میلادی یعنی ماه نوامبر و درست قبل از آغاز سال جدید میلادی هستند.
  ۵۲ دقیقه پیش    
حمیدرضا عراقی در حکمی، حسن منتظر تربتی را به عنوان قائم مقام مدیرعامل شرکت ملی گاز منصوب کرد.
  ۵۲ دقیقه پیش    
عضو شورای علمی همایش گفت وگوی ادیان گفت: همان طور که در سیره اهل بیت(ع) وجود دارد اخلاق مداری و ادب لازمه مناظرات و گفت وگوهای دینی و علمی است.
  ۵۵ دقیقه پیش    
دو نویسنده از فهرست انتخاب آتیه داستان ایرانی انصراف دادند.
  ۵۹ دقیقه پیش    
عضو انجمن کلیمیان ایران گفت: بشریت بعد از ظهور منجی و موعود خدا را به یک نام می خواند چرا که خدا محوری نقطه اشتراک بین همه ادیان و مذاهب است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس دانشگاه یاسوج گفت: ارتباط بین صنعت و دانشگاه در استان کهگیلویه و بویراحمد ضعیف است.
  ۱ ساعت پیش    
رئیس انجمن خیریه حمایت از بیماران دیابتی کشور با اشاره به اینکه 70 درصد از بیماران دیابتی در ایران از بیماری خود خبر ندارند ...
  ۱ ساعت پیش    
دبیر علمی دومین رویداد ملی ایده بازار خوراک و نوشیدنی دانشگاه صنعتی امیرکبیر در این رویداد از رشد کیفی ایده های این ایده بازار نسبت به سال گذشته خبر داد و با اشاره به اینکه ایده های امسال سلامت محور ...
  ۱ ساعت پیش    
عضو اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران گفت: علت وجود فساد اقتصادی در کشورهای مشابه ایران در جهان، به دلیل انحصاری بودن اقتصاد در دست بخش دولتی است که این انحصار ...
  ۱ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاحات مبانی نظری توسعه کشاورزی، آب و منابع طبیعی در کشور و استان ها صورت گیرد.
  ۱ ساعت پیش    
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای فاز دوم طرح کاهش از روز شنبه خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی درباره شرایط بیمه خبرنگاران خبرگزاری ها اظهار کرد که تفاهم نامه ای بین وزارت ارشاد و بیمه تامین اجتماعی منعقد شده است که بیمه ای شبیه به بیمه خویش فرما اما با ...
  ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: نگاهمان به فرهنگ کار عوض شود.
  ۱ ساعت پیش    
وزیر مشاور امارات در امور خارجه از برگزاری رایزنی میان یمنی ها با نظارت سازمان ملل در سوئد استقبال کرد.
  ۱ ساعت پیش    
کیانوش عیاری با تاکید بر اینکه "حرف هایی که درباره فیلم خانه پدری گفته می شود یک سوءتفاهم بیهوده است و از روی تنگ نظری سرچشمه گرفته" گفت: معتقدم اگر دقایق اول فیلم هم حذف شود ...
  ۱ ساعت پیش    
در پایان هفتمین روز از مهلت تعیین شده برای ثبت نام کاندیدای انتخابات کمیته ملی پارالمپیک، تعداد کاندیداها به 28 نفر رسید.
  ۱ ساعت پیش    
سرمربی تیم سایپا گفت: در هر دو نیمه بهتر از تیم ماشین سازی بودیم اما مثل آب خوردن موقعیت ها را از دست دادیم.
  ۱ ساعت پیش    
سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی تبریز می گوید بازیکنان این تیم به خاطر کم تجربه بودن، قدر موقعیت های تک به تک مقابل سایپا را ندانستند.
  ۱ ساعت پیش    
وکیل مدافع یکی از صرافان متهم به اخلال در نظام ارزی کشور از برگزاری جلسه دیگری برای محاکمه دو صراف و اخذ آخرین دفاعیات آنها در رزوز جاری خبر داد.
  ۱ ساعت پیش    
درحالی که علیرضا بهشتی برای حضور در برنامه "من بهشتی هستم" که به مناسبت نودمین سالروز تولد شهید بهشتی در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شد در سالن شریعتی حضور داشت ...
  ۱ ساعت پیش    
برنامه های هفته کتاب در کاشان که امسال به عنوان پایتخت کتاب ایران انتخاب شده است پی گرفته شد.
  ۱ ساعت پیش    
طی مراسمی با حضور مدیر شبکه جهانی سحر و مدیران ارشد کانال های چهارگانه زیرمجموعه این شبکه و جمعی از سردبیران و دبیران از طرح تحول اتاق خبر شبکه سحر رونمایی شد.
  ۱ ساعت پیش    
نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه طرح استانی شدن انتخابات اخیرا به مجلس آمده که موافق این طرح هستم و فوریت طرح رای بالایی گرفت ...
  ۱ ساعت پیش    
ارتش آمریکا قصد دارد در آینده برای مقابله با پهپادهای دشمن، از سلاح های لیزری استفاده کند.
  ۱ ساعت پیش    
با حضور اساتید دانشگاه مذاهب و دانشجویان و کارشناسان حوزه فقه و حقوق کتاب حجت الاسلام والمسلمین جهانگیری با عنوان قدسی سازی یا قدیسیت زدایی در سرای اهل قلم رونمایی شد و متن کتاب و نقدهای وارده بر آن ...
  ۱ ساعت پیش    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه 277 شورای عالی کار گفت که به وعده و قول هایی که تاکنون داده پاییند است.
  ۱ ساعت پیش    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ظرفیت های پژوهشی که مسیر تجاری را دنبال می کنند، حمایت می شود.
  ۱ ساعت پیش    
مارین لوپن، رهبر جناح راست افراطی فرانسه، در اظهاراتی با انتقاد از عملکرد امانوئل ماکرون، رییس جمهور فرانسه گفت: سیاست خارجی ماکرون باعث انزوای فرانسه در سطح جهانی می شود.
  ۱ ساعت پیش    
فدراسیون فوتبال با استناد به نامه ای در سال 96 تلاش دارد ثابت کند که نهادی غیردولتی است، در حالی این نامه برای موضوع دیگری نگارش شده و برداشت از آن نیز نادرست است.
  ۱ ساعت پیش    
کشور دیدنی و زیبای تایلند در قسمت جنوب شرق آسیا که بین کشورهای چین و هند قرار گرفته است. گردشگران تور تایلند توجه داشته باشند که کشور تایلند از قسمت شمال با خلیج تایلند و از قسمت شرق به دریای آندامان ...
  ۱ ساعت پیش    
تیم فوتبال سایپا در دیداری از هفته دوازدهم لیگ برتر برابر ماشین سازی متوقف شد.
  ۱ ساعت پیش    
تیم ملی کشتی فرنگی امید ایران با داشتن یک مدال برنز در 5 وزن نخست و شانس رسیدن به 3 مدال برنز در 5 وزن دوم،از رفتن بر روی سکوی تیمی رقابت های جهانی رومانی بازماند.
  ۱ ساعت پیش    
خانه برناردا آلبا جدیدترین روایت تئاتری علی رفیعی از فدریکو گارسیا لورکا از نیمه اول آذر در تالار وحدت روی صحنه می رود.
  ۲ ساعت پیش    
معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از نمایش آثار هنرهای تجسمی هنرمندان کشورمان در موزه های هنرهای معاصر آبادان، کرمان و اصفهان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی حزب عدالت و توسعه ترکیه اعلام کرد: مطرح شدن مسئله ارتش اروپایی نشان دهنده اختلاف بزرگ است. همین چند سال گذشته فکر کردن درباره این مسئله غیرممکن بود ...
  ۲ ساعت پیش    
استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ضرورت استفاده از ظرفیت نخبگان اجتماعی، جامعه ورزشکاران، نیروهای مردمی و سمن ها تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش    
کارشناسان آمریکایی در یک مطالعه جدید ادعا کرده اند که زمستان های گرم تر با افزایش نرخ جرم در نقاط مختلف ایالات متحده ارتباط دارد.
  ۲ ساعت پیش    
یکصد و یکمین شونشینی فرهنگ بومی استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، هنرمندان، فرهیختگان و فعالان فرهنگی، شاعران و نویسندگان در یاسوج برگزار شد.
  ۲ ساعت پیش    
کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال، برنامه مسابقات معوقه لیگ برتر و زمان جدید دیدارهایی که با برگزاری مسابقات معوقه، تغییر می کنند را اعلام کرد.
  ۲ ساعت پیش    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس بر ضرورت تشکیل فراکسیون حمایت از بیماران دیابتی در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
  ۲ ساعت پیش    
بیمه رازی برای دومین سال متوالی قهرمان لیگ برتر وزنه برداری ایران شد.
  ۲ ساعت پیش    
رئیس جمهوری روسیه امروز (چهارشنبه) با بیان اینکه مسکو توجه زیادی به توسعه مناسباتش با مجمع کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه آن) دارد، تاکید کرد طرفین ...
  ۲ ساعت پیش    
آلبوم ترانه های کبود همنوازی عماد توحیدی و حسین نظری منتشر شد.
  ۲ ساعت پیش    
صندق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) از آمادگی صحا جهت ارائه تسهیلات مالی و صدور ضمانت نامه به شرکت کنندگان در بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی اتوکام اصفهان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
نماینده تهران با بیان این که به زودی همایش ملی خبرنگاران با حضور جمعی از مقامات کشور برگزار می شود گفت که قرار است 16 مورد از وظایف و اختیارات ادارات کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ها به خانه ...
  ۲ ساعت پیش    
ماجرای تیراندازی در رستوران میکونوس در سال 1992، با جوسازی غرب به بحرانی علیه ایران بدل شد و به دنبال این حادثه ...
  ۲ ساعت پیش    
عضو شورای علمی و برنامه ریزی همایش امام رضا(ع) و گفت وگوی ادیان گفت: گفت وگوی ادیان مسالمت آمیز است و دشنام و نفرین و لعن جایگاهی در گفت وگوی ادیان ندارد.
  ۲ ساعت پیش    
آمریکا 16 سال است که جنگ پهپادی خود را در یمن به بهانه سرکوب شاخه القاعده در این کشور به اجرا درآورده اما آنچه در این میان نادیده گرفته شده تلفات غیرنظامیان در اثر موشک های این پهپادها است.
  ۲ ساعت پیش    
حدود 6 ماه گذشته چین موفق به پرتاب ماهواره "Queqiao" از "مرکز پرتاب ماهواره شیچانگ چین"(China's Xichang Satellite Launch Center) به منظور بررسی سمت پنهان ماه شد ...
  ۲ ساعت پیش    
از میان فیلم های در حال اکران بر پرده سینماهای سراسر کشور، پنج فیلم توانسته اند رتبه های بالای جدول پرفروش ترین های هفته اخیر (16 تا 23 آبان 1397) را به خود اختصاص دهند ...
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ملت ایران برآیند اقدامات را به صورت قدرت نظامی مشاهده می کنند که امروز در منطقه خاورمیانه قدرت نظامی ایران حرف نخست را می زند و دیگران اعم از دوست و دشمن به ...
  ۲ ساعت پیش    
در پی عدم موفقیت تیم فوتبال ذوب آهن در نیم فصل اول لیگ برتر فوتبال، به احتمال فراوان همکاری این باشگاه با امید نمازی قطع می شود.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: گونه دارکوب قهوه ای در شهرستان کوهرنگ توسط کمیته ثبت پرندگان ایران مستندسازی و تایید شد.
  ۲ ساعت پیش    
تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی(ع) تاکید کرد که کمک به افراد نیازمند در رفع نیازهای درمانی باید اصلی ترین هدف واقفان باشد.
  ۲ ساعت پیش    
مستند من کاکاسیاه تو نیستم در نقد نژادپرستی حاکم بر کشور آمریکاست. مستند سینمایی من کاکاسیاه تو نیستم به کارگردانی رائول پک، فیلم ساز اهل هائیتی ...
  ۲ ساعت پیش    
سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با تکذیب انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه های اجرایی از سوی این فراکسیون گفت که چنین اقداماتی ضمن تنزل شأن مجلس ...
  ۲ ساعت پیش    
یک شرکت نروژی موسوم به "دال"(DAAL) به تازگی یک کلاه ایمنی مخصوص موتورسواران طراحی کرده است که با یک فناوری نویزگیر جدید، به طور کامل مانع از پیچیدن صدای باد در گوش موتورسوار می شود.
  ۲ ساعت پیش    
مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان شمالی از اختصاص 10 میلیارد ریال اعتبار به منظور مرمت برج و باروی ارگ نادری شیروان خبر داد.
  ۲ ساعت پیش    
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران گفت: ملت ایران برآیند اقدامات را به صورت قدرت نظامی مشاهده می کنند که امروز در منطقه خاورمیانه قدرت نظامی ایران حرف نخست را می زند و دیگران اعم از دوست و دشمن به ...
  ۲ ساعت پیش    
فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای از مسئولان و سرمربیان باشگاه ها برای دیدار تیم ملی برابر ترینیداد و توباگو دعوت کرد.
  ۲ ساعت پیش    
مدیر کل دفتر پژوهش و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی با تاکید بر لزوم اشاعه و تبیین تمرین کسب و کار در جامعه به ویژه در بین جوانان ...
  ۲ ساعت پیش    
با اعلام کنفدارسیون فوتبال آسیا جزییات دقیق و نحوه قرعه کشی مسابقات قهرمانی فوتبال ساحلی آسیا مشخص شد.
  ۲ ساعت پیش    
رویترز به نقل از دو مقام عراقی خبر داد این کشور با ایران برای مبادله اقلام غذایی عراقی در برابر تامین گاز و نیرو موافقت کرده است.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس کمیسیون حقوقی شورای اسلامی شهر مشهدبا توجه به اعلام زمان جدید اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگی گفت: تقی زاده خامسی تا 15 آذر همچنان شهردار مشهد است و نیازی به تعیین سرپرست وجود ندارد.
  ۳ ساعت پیش    
با شمارش نیمی از آرا، حزب "اول فیجی" متعلق به نخست وزیر با کسب 53درصد آرا پیشتاز دومین انتخابات دموکراتیک پارلمانی در این کشور است.
  ۳ ساعت پیش    
موسس بنیاد بین المللی مادر گفت: در هر مکانی که فردی موفق وجود دارد یک پدر، مادر و همسر در تلاش آن فرد نقش داشته است، اگر در پی جامعه ای متعالی و خوشبخت هستیم، باید مادران متعالی داشته باشیم.
  ۳ ساعت پیش    
دو شرکت استرالیایی و انگلیسی در نظر دارند برای تولید ظروف چند بار مصرف و قابل بازیافت، از نوعی فوم فوق العاده سبک وزن استفاده کنند.
  ۳ ساعت پیش    
مشاور وزیر آموزش و پرورش در امور بازنشستگان گفت: موفقیت دانش آموزان، نشان از اندیشه و کار معلمان دارد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان سمنان از شناسایی 295 نانوایی متخلف در سطح استان سمنان طی هفت ماهه سالجاری خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
قائم مقام رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: نسبت دستگاه دیالیز به بیمار در آذربایجان شرقی، در سطح نرم کشوری و استاندارد است.
  ۳ ساعت پیش    
جنبش های حماس و جهاد تاکید کردند که استعفای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به منزله اعتراف به شکست و پیروزی مقاومت فلسطین است.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز کنترل ترافیک و راهور ناجا به مسافران سه محور مواصلاتی تاکید کرد زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.
  ۳ ساعت پیش    
23 بازیکن برای حضور در مسابقات فوتبال کافکا_ ازبکستان به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
  ۳ ساعت پیش    
در پایان رقابتهای جام جهانی پاراآلپاین که در امارات برگزار شد، نمایندگان کشورمان با کسب 5 مدال در مارپیچ کوچک به کار خود پایان دادند.
  ۳ ساعت پیش    
بیشتر افراد از به یاد آوردن موضوعات مختلف از احساسی که در شادترین لحظات زندگی داشته اند تا پاسخ به پرسش های امتحان لذت می برند.
  ۳ ساعت پیش    
استاندار ایلام در هشتمین جلسه مشترک شورای توسعه و امنیت پایدار شرق و غرب کشور گفت: استان ایلام در شش ماهه نخست امسال مقام اول اشتغال فراگیر کشور و مقام پنجم اشتغال روستایی کشور را کسب کرده ایم.
  ۳ ساعت پیش    
یک متخصص اپیدمیولوژی گفت: فقر و افزایش مشکلات اقتصادی در جامعه، بسیاری از بیماری های غیرواگیر از جمله دیابت، سرطان، بیماری های قلب و عروق و بیماری های تنفسی را افزایش می دهد.
  ۳ ساعت پیش    
مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد با صدور اطلاعیه ای از اعلام نتایج داوطلبان دکتری بدون آزمون ویژه استعدادهای درخشان این دانشگاه خبرداد.
  ۳ ساعت پیش    
وزارت امور خارجه چین امروز (چهارشنبه) در پاسخ به طرح پیشنهادی رئیس جمهور فرانسه برای ایجاد یک ارتش اروپایی به منظور مقابله با "تهدیداتی نظیر چین" ...
  ۳ ساعت پیش    
پارلمان سوئد امروز (چهارشنبه) کاندیداتوری رهبر حزب راست میانه "میانه روها" را برای تصدی سمت نخست وزیری رد کرد.
  ۳ ساعت پیش    
رئیس جمهور در حکمی شش عضو هیأت عامل صندوق نوآوری و شکوفایی را منصوب کرد.
  ۳ ساعت پیش    
هزینه تحصیل در استرالیا برای متقاضیان تحصیل در استرالیا در این روزها به بزرگترین دغدغه تبدیل شده است. با وجود افزایش نرخ دلار در کشور، هزینه تحصیل در استرالیا متعاقبا برای متقاضیان افزایش داشته است ...
  ۳ ساعت پیش    
رئیس مرکز امور قرآنی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور با اشاره به برنامه ها، اولویت ها و سیاستگذاری های جدید اوقاف و امور خیریه کشور گفت ...
  ۳ ساعت پیش    
رئیس هیأت مدیره سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر در بین سیاستمداران تعطیل شده است ...
  ۳ ساعت پیش    
معاون امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همزمان با افتتاح بیست و ششمین هفته کتاب با اهالی نشر کاشان دیدار کرد.
  ۳ ساعت پیش    
مرکز پژوهشی جانورشناسی کاربردی و انجمن علمی زیست شناسی دانشگاه فردوسی مشهد به مناسبت بزرگداشت پروفسور درویش، جایزه ایده برتر دانشجویی را برگزار می کند.
  ۳ ساعت پیش    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از ریزش دیوار بر روی پنج خودرو در غرب تهران خبر داد.
  ۳ ساعت پیش    
نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس شورای اسلامی گفت: نظارت بیشتری بر طرح های اشتغال داشته باشید.
  ۳ ساعت پیش    
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران از برگزاری 17 ویژه برنامه اصلی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خبر داد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...