جمعه ۲۴ مردادساعت ۲۲:۰۲Aug 2020 14

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1399 - isna.ir

 
خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۱    
با رای مجلس مالکان واحدهای مسکونی واقع در کلیه شهرهای بالای یکصدهزار نفر اگر در هر سال مالیاتی در مجموع بیش از چهار ماه به عنوان خانه خالی شناسایی شوند به ازای هر ماه بیش از زمان مذکور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۹:۴۸    
شمار مبتلایان و قربانیان کروناویروس در جهان همچنان رو به افزایش است و براساس آخرین آمارها، شمار قربانیان بیماری کووید-19 تاکنون به 697 هزار و 189 نفر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۴:۱۲    
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از غیبت حدود 25 درصد داوطلبان دکتری در جلسه آزمون خبر داد و گفت: از مجموع 18 هزار و 241 نفر- رشته ثبت نام کننده در آزمون ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۳۰    
معاون نظارت و بازرسی دادگستری تهران از واحدهای قضایی شهرستان های دماوند و فیروزکوه بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/قزوین مدیرکل مدیریت بحران استان قزوین گفت: در سال های اخیر سوانح مرتبط با صنعت ساختمان در سطح استان گسترش چشمگیری داشته است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۱:۲۴    
کیهان کلهر، دوشنبه 13مردادماه ساعت 10 شب به وقت تهران شهر خاموش را به صورت زنده اجرا خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۲۰:۰۷    
در دومین روز برگزاری آزمون دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از مجموع 8832 داوطلب شرکت کننده، تعداد 2084 نفر در جلسه آزمون غایب بودند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۵:۳۳    
معاون فرهنگی سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران برنامه های این سازمان به مناسبت دهه ولایت با عنوان همیشه امیر را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۱۷    
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 2548 مورد جدید کووید-19 در کشور خبر داد و گفت: یک هزار و 67 نفر از این موارد جدید در مراکز درمانی بستری شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۳:۱۴    
طبق بررسی های صورت گرفته از سوی موسسه نظرسنجی و تحقیقات بازار ایپسوس (Ipsos)، درصد زیادی از فرانسوی ها با وجود جریمه های سنگین همچنان آشغال های خود را از پنجره خودرو به بیرون پرتاب می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۵۷    
تبلیغ و ترویج داروی منسوب به امام کاظم(ع) در این روزهای کرونایی از سوی برخی از طرفداران طب سنتی افزایش یافته و باعث شده عده زیادی آن را معجونی برای درمان و پیشگیری از کرونا بدانند و برای خریدنش به ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۳۲    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی گفت: با توجه به آغاز فعالیت 12 قربانگاه کمیته امداد در روز عید قربان به منظور جمع آوری کمک ها و نذورات مردمی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۸    
ایسنا/مرکزی تفاهم نامه همکاری علمی، تحقیقاتی، آموزشی و کاربردی دانش بنیان امنیت غذایی فیمابین انجمن ملی تولیدکنندگان عوامل مفید بیولوژیک و دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی امضا شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۵۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: با بهره برداری از اتوبان تبریز-سهند، کاهش ترافیک و افزایش ایمنی سفر در این مسیر فراهم می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۷    
آمارها نشان می دهد که شمار مبتلایان به کووید-19 در آلمان دو برابر شده است و احتمال می رود که با گشایش مدارس، موج دوم ابتلا به این بیماری کشنده در این کشور به راه بیافتد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۳۵    
مدیرکل معماری و ساختمان معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران اعلام کرد: ارائه پایان کار به ساختمان هایی که مصوبات مربوطه را رعایت نکنند، تنها با اصلاح تخلفات ممکن خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۰:۰۱    
برنامه فلوشیپ مجازی کووید-19 به عنوان نخستین دوره تمام مجازی بین المللی دانشگاه با همکاری دانشگاه لاهور پاکستان راه اندازی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/هرمزگان رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: خوشبختانه تاکنون در میان زندانیان استان هرمزگان موردی از ابتلا به ویروس کرونا مشاهده نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد، گفت: جاذبه های گردشگری چیتاب ظرفیت بالایی برای ایجاد درآمدهای پایدار دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد جلال داورپناه شهردار دهدشت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۹    
ایسنا/ایلام مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام گفت: متقاضیان بیمه بیکاری باید ابتدا به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و نام کاربری و رمز عبور خود را دریافت کرده و سپس به سامانه prkar.mcls.gov ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۴    
معاون رئیس شورای حاکمیتی سودان نسبت به توطئه و برنامه های طراحی شده برای ایجاد جنگ داخلی و مانع تراشی در فرآیند صلح در کشورش هشدار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۸:۱۰    
ایسنا/هرمزگان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان گفت: نجاتگران هلال احمر در یک عملیات امدادی 6 فرد گرفتار در ارتفاعات پارو شیرین شهرستان بندرخمیر را نجات دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۵۲    
در راستای رزمایش همدلی و کمک های مومنانه، 400 بسته حمایتی شامل گوشت قربانی و اقلام بهداشتی توسط پایگاه شکاری شهید حسینی بیرجند در بین خانواده های کم بضاعت و بی بضاعت روستاهای اطراف این پایگاه توزیع ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۷:۳۳    
رییس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت با اشاره به این که 41 خوابگاه نیمه کاره در دانشگاه های علوم پزشکی کشور وجود دارد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۳:۱۷    
بیشتر شاخص های مهم بورسی جهان روز جمعه هم قرمزپوش شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۱:۰۹    
کانون کارگردانان سینمای ایران نسبت به بیانیه انتقادی سه نفر از اعضای خود واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۵۰    
ایسنا/خوزستان مدیر درمان تامین اجتماعی خوزستان از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی این سازمان از 13 مردادماه خبر داد و گفت: در این آزمون استخدامی، 198 نفر به کادر درمان خوزستان افزوده می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۱۸    
نمی شود که از یک طرف مدام از مردم خواست در خانه بمانند و تردد نکنند و از طرف دیگر برای کوچک ترین کارهای اداری آنها را روانه همان خیابان و فضاهای سربسته و دربسته اداری کرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۰۰:۰۴    
ایسنا/قم مدیر حوزه های علمیه گفت: در حوادثی مانند سیل، زلزله و کرونا، ده هزار طلبه در صحنه های مختلف حضور پیدا کردند که سرمایه اجتماعی برای روحانیت به شمار می روند و بسیار ارزشمند است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۹    
علی لاریجانی، مشاور مقام معظم رهبری، درگذشت والده آیت الله یثربی کاشانی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۷    
سرمربی شهرخودرو معتقد است که تیمش با وجود مصدومان زیاد تلاش زیادی کرد و توانست نمایش قابل قبولی برابر صنعت نفت ارائه دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۶    
مربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان از داوری دیدار تیمش برابر شهر خودرو به شدت انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۵۳    
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان راهی بیمارستان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۴۴    
بازیکن تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان می گوید تیمش با استرس نباختن وارد میدان می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۴۰    
ایسنا/آذربایجان غربی فرمانده مرزبانی آذربایجان غربی از شهادت دو مرزبان در هنگ مرزی سردشت خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۳۲    
سرمربی سایپا می گوید تیمش در هفته بیست و هفتم در مهم ترین بازی در راه بقا در لیگ برتر پیروز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۴    
سرمربی شاهین بوشهر می گوید تیمش با جسارت و جنگندگی در داربی استان بوشهر به میدان می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۳    
آلن پارکر کارگردان معروف بریتانیایی فیلم هایی چون قطار سریع السیر نیمه شب ، باگزی مالون و میسی سیپی می سوزد در سن 76 سالگی و پس از یک دوره طولانی بیماری درگذشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۲    
مربی ماشین سازی می گوید که نتیجه تیمش مقابل سایپا عادلانه نبود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۰    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن می گوید در سه مسابقه ای که تیمش میزبان بود داوران کاملا علیه آن ها سوت زده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۲۰    
رییس مجلس شورای اسلامی گفت: با همکارانم در مجلس، کارشناسان و در جلسۀ سران قوا اولویت ها و اصلاحات اقتصادی مورد تاکید رهبری را پیگیری خواهیم کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۳:۰۷    
شهر خودرو و صنعت نفت آبادان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر به تساوی رسیدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۵۸    
سرمربی تراکتور معتقد است حریف تهرانی اش 10 نفره دفاع کرد و همین باعث شد تا تیمش برنده این مصاف نباشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۸    
سایپا با پیروزی مقابل ماشین سازی چهار پله در جدول رده بندی صعود کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۴۶    
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان می گوید گل تیمش برابر ذوب آهن در شرایط سالم به ثمر رسیده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۳۱    
سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) از افزایش خرید تضمینی گندم خبر داد و پیش بینی کرد که میزان خرید تضمینی با افزایش نسبت به سال گذشته به حدود 9 تا 10 میلیون تن برسد و از نظر گندم مصرفی خودکفا شویم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۲۷    
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و نفت مسجدسلیمان از هفته بیست و هفتم لیگ برتر با تساوی به پایان رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۱۷    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: بخش کشاورزی استان باید برنامه های عملیاتی و اجرایی در حوزه فرآوری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۲    
دو تیم فوتبال تراکتور و پیکان در نخستین دیدار هفته بیست و هفتم به تساوی بدون گل رضایت دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۲:۰۰    
ایسنا/گیلان سفیر ایران در جمهوری آذربایجان، در بازدید از زیرساخت های شهرستان آستارا، گفت: باید شاهد افزایش سرعت پروژه مهم بین المللی بارانداز ریلی آستارا باشیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۵۴    
مسئول کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در خصوص می گوید فیفا در خصوص اضافه شدن بازیکنان مصدوم به لیست تیم ها پاسخ شفافی نداده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۱۴    
سرمربی تیم فوتبال گل گهر سیرجان می گوید تیمش برای بقا برابر فولاد خواهد جنگید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۸    
ایسنا/خراسان رضوی رییس اداره دامپزشکی تایباد گفت: امروز همزمان با عید سعید قربان 490 راس دام سبک و 2 راس دام سنگین با نظارت کامل کارشناسان بهداشتی در این شهرستان ذبح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۱:۰۵    
ایسنا/اردبیل رئیس پارک علم و فناوری استان اردبیل از تولید لباس های بومی با نقوش صفویه به همت یکی از شرکتهای خلاق و فناور در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۹    
ایسنا/خوزستان اعضای تیم فوتسال بانوان ملی حفاری تست کرونا دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۶    
سرمربی تیم فوتبال نساجی می گوید فضای جامعه به صورتی است که او نمی تواند قهرمانی پرسپولیس را به سرمربی این تیم تبریک بگوید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/ایلام به مناسبت سالروز دیدار مقام معظم رهبری با جهادگران و فرمان 9 ماده ای در رابطه با اقدامات جهادی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۴۸    
ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان آخرین آمار مبتلایان به ویروس کرونا در استان را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۴۶    
ایسنا/یزد ستاد احیای آیین ابراهیم(ع) در ابرکوه با حمایت های مردمی و همت تعدادی از جوانان، برای پانزدهمین سال متوالی در روز عید قربان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۲۸    
20 بازیکن منتخب فرهاد مجیدی برای مصاف با تیم فوتبال سپاهان مشخص شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۷    
محمد جواد ظریف، در پیامی خطاب به سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزیر امورخارجه ،درگذشت مادر این دیپلمات ارشد کشورمان را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۷    
ایسنا/آذربایجان غربی رئیس کمیته امداد امام خمینی سلماس از توزیع بیش از1500بسته گوشت قربانی بین فقرا و نیازمندان سلماسی توسط کمیته امداد این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۱۳    
وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت گفت: تا سال 1397 یک ارز دولتی و یک ارز آزاد داشتیم. من خبر ارز 4200 تومانی را از تلویزیون شنیدم؛ بر سر خودم زدم و گفتم این باعث می شود ارز گران شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۹    
صفر عبدالله، دانشمند تاجیک در پی درگذشت بدرالزمان قریب، از این چهره فرهنگی نوشته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۲۰:۰۹    
رئیس دفتر رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت والده دکترعراقچی از درگاه خداوند متعال برای آن مادر مهربان و پرهیزگار علو درجات و همجواری با حضرت فاطمه زهرا (س) و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۶    
یک مداح اهل بیت(ع) با بیان اینکه وظیفه امروز مداحان تبلیغ و ترویج حفظ بهداشت و فاصله گذاری اجتماعی برای مردم است، گفت: به مداحان پیشنهاد می کنم پویش نذر ماسک ، بسته های فرهنگی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۵۲    
به منظور بررسی و رفع مشکلات و موانع بازرگانی در حوزه خشکبار، تجار این حوزه دعوت و طی نشست کارشناسی 4 ساعته با بخش اقتصادی سفارت، مهمترین موانع و راهکارهای رفع مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۴۵    
رئیس جمهور با اشاره به روابط خوب ایران و ترکیه در بخش های مختلف بویژه در زمینه همکاری های اقتصادی و تجاری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۳۶    
رئیس جمهور با اشاره به اینکه خوشبخانه با اهتمام مسوولان ایران و جمهوری آذربایجان شاهد روابط خوب، دوستانه و رو به گسترش دو کشور در سال های اخیر بودیم بر ضرورت تلاش برای توسعه و تحکیم همه جانبه مناسبات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۰    
رییس جمهور روش های متنوع بانک مرکزی در تامین ارز مورد نیاز کالاهای اساسی را در خنثی سازی تحریم های غیرقانونی آمریکا موثر توصیف کرد و خواستار تداوم این اقدامات شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۲۰    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می گوید تیمش دیدار ساده و راحتی برابر نساجی پیش رو ندارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۵    
ایسنا/خوزستان ورزشکار خوزستانی به افتخار شهدای آتش نشان به قله دماوند صعود کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۹:۱۲    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت والده دکترعراقچی از درگاه خداوند متعال برای آن بانوی مومنه، رحمت واسعه و همجواری با حضرت صدیقه کبری(س) و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسالت کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۴۷    
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس بر اتحاد ملت فلسطین برای مقابله با طرح های رژیم صهیونیستی تأکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۸:۳۸    
ایسنا/البرز به علت شیوع ویروس کرونا و توصیه های اکید مسئولان و متخصصان امور بهداشتی و درمانی مبنی بر پرهیز از برگزاری تجمعات باهدف جلوگیری از گسترش بیماری که منجر به توقف موقت برگزاری مراسم عبادی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۷    
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی به ارتش این رژیم دستور داد، در صورت هر گونه حمله حزب الله به سربازان و یا شهروندان اسرائیلی در پاسخ به شهادت یکی از افسرانش در حمله هوایی اسرائیل در نزدیکی دمشق ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۵    
فریدون زندی به عنوان دستیار به کادرفنی دینامو درسدن آلمان اضافه شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۳    
وزیر خارجه آمریکا گفته که این کشور همچنان در حال بررسی این مساله است که چطور به خرید اس-400 های روسی توسط ترکیه باید واکنش نشان دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۸:۲۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن سه نفر در حادثه ریزش آوار در خیابان بهار تبریز خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۶    
وزیر دفاع ترکیه امروز (جمعه) اعلام کرد، مقام های یونان و ترکیه درباره مسائل مهم که باعث تنش در منطقه شده است، در آنکارا و در روزهای آتی گفتگو می کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۸:۰۶    
دکتر علی منتظری رییس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی با بیان این که مهم ترین عرصه ی حضور این نهاد در دانشگاه است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۸    
رئیس جمهور با اشاره به روابط دوستانه و تاریخی ایران و عراق، بر لزوم تلاش برای توسعه بیش از پیش مناسبات و همکاری های فی مابین و تسریع در اجرای توافقات دو کشور تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۵۵    
لیو زیائومینگ، سفیر جمهوری خلق چین در لندن انتقاد مقامات انگلیسی از دولت خود را محکوم کرده و گفته است که "روابط بریتانیا و چین در برهه حساسی قرار گرفته و به طور جدی مسموم شده است."
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۴    
آمریکا از چند کشور اروپایی به دلیل پرداخت نکردن غرامت قربانیان هولوکاست انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۹    
انگلیس برای تهیه واکسن "کووید-19" با دو شرکت تولید کننده واکسن قرارداد امضا کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۳۶    
دفن قربانیان کرونا در آرامستان شیراز هم مانند دیگر آرامستان های کشور، با رعایت پروتکل هایی انجام می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۸    
ناسا اعلام کرد که بازگشت فضانوردان با کپسول "دراگون"(Dragon) از ایستگاه فضایی بین المللی به مقصد زمین با تاخیر مواجه خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۵    
در پی سخنان رهبر معظم انقلاب برای کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان از ویروس کرونا، کمیته امداد از مردم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۲    
سه عضو اصلی کانون کارگردانان با نگارش نامه ای نسبت به حذف 330 عضو در انجمن صنفی کارفرمایی کارگردانان سینمای استان تهران اعتراض کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۰    
کارگردان یلدا در اکران ویژه فیلم از اختصاص همه عواید فروش اکران این فیلم در ایران برای آزادی یک زندانی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۲۰    
ایسنا/بوشهر دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: با ترخیص 56 نفر در شبانه روز گذشته، مجموع موارد بستری استان به 281 نفر کاهش یافت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۷    
معاون امور جوانان وزارت ورزش و جوانان نسبت به برگزاری کنکور در شرایط شیوع کرونا انتقاد کرد و گفت: ظاهرا نظام آموزش و پرورش ما حریف ⁧‫مافیای کنکور‬⁩ نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۴    
ایسنا/تهران امام جمعه موقت ورامین گفت: نقشه های شوم دشمنان همواره با حضور مردم در صحنه خنثی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۱۲    
مقامات آمریکا از وقوع آتش سوزی در حدود 1.6 کیلومتری جنوب مرز ایالات آریزونا-یوتا و سوختن بیش از 12 کیلومتر مربع از زمین های این منطقه خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۲    
باشگاه پرسپولیس بر اساس حکم فیفا باید مطالبات برانکو و دستیارانش را با 5 درصد سود سالیانه بپردازد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۵۲    
اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور با ارسال پیامی خطاب به آقای آندره پلنکوویچ، انتصاب مجدد وی به عنوان نخست وزیر کرواسی از سوی پارلمان این کشور را، تبریک گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۵    
ایسنا/بوشهر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر امروز نیز مانند هفته های گذشته در پیامی به نکات مهم پرداخته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۶:۴۳    
ایسنا/فارس علیرغم همراهی بخش قابل توجهی از شهروندان با توصیه های اکید پیرامون پیشگیری از انتقال کروناویروس ...