شنبه ۲۸ فروردینساعت ۲۲:۱۸Apr 2021 17
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 14 شهریور 1399 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۲:۳۰    
ایسنا/فارس مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات فارس گفت: با ارتقای زیرساخت های ارتباطی استان در موج اول شیوع بیماری کرونا و در اسفند ماه سال گذشته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۴۷    
ایسنا/یزد فرماندار میبد در مورد بلاتکلیفی واحد فولاد میبد اعلام کرد: در نشست با معاون ریاست جمهوری مقرر شد که ظرف یک ماه آینده با سهامدار اصلی شرکت فولاد مذاکراتی انجام شود و شرکت ها و اشخاصی که برای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۱۸    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قاینات گفت: یکی از مصوبات سفر استاندار به شهرستان قاینات، رسیدگی به وضعیت قلعه سده، مرمت و تثبیت آن بود که پس از سال ها انجام می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۱۰:۰۸    
طبق ارزیابی ها هر ساله 10 هزار نوزاد در آلمان به این دلیل که مادرانشان در دوران بارداری مشروبات الکلی مصرف کرده اند با نواقص مادرزادی به دنیا می آیند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۶ - ۰۸:۱۸    
رییس دانشگاه تربیت مدرس در خصوص تمهیدات این دانشگاه برای مبارزه با کرونا ویروس در سال تحصیلی جدید گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۸:۵۵    
بسیجی هوشیار اردلان در حین اقدامات مهندسی و پاکسازی مین های به جای مانده از دوران دفاع مقدس، در منطقه مرزی مریوان به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۶:۱۴    
ایسنا/فارس رئیس بیمارستان اعصاب و روان استاد محرری شیراز با اشاره به لزوم مراقبت کامل از کودکان در شرایط حاکمیت کروناویروس، راه هایی برای تامین آرامش کودکان در این شرایط مطرح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۵:۴۰    
شهردار منطقه 2 از افتتاح پنجمین سری از پروژه های این منطقه طی سه سال اخیر خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۴:۴۹    
ایسنا/یزد نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی با بیان این که آموزش در ارتباط با حقوق مردم، دولت و نظام، وظیفه سه قوه است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۱۲    
درباره بازشدن حضوری یا غیر حضوری مدارس البته نظرات متفاوت است و هر یک جنبه ای از واقعیات را دربرمی گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۳:۲۶    
معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش جزئیات برنامه های آموزشی تلویزیونی را تبیین کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۲:۲۹    
ایسنا/زنجان مسئول شبکه فراهم آوری پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: دهمین اهدای عضو به بیماران نیازمند طی سال جاری در استان زنجان با اهدای عضو کودک 5 ساله به ثبت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۱:۲۲    
مجتمع چندمنظوره، تجاری، تفریحی، گردشی، ورزشی، خدماتی و فرهنگی ایران مال بر اساس اسناد، به صورت کامل، متعلق به بانک آینده است و هیچ فرد حقیقی و حقوقی دیگری در آن سهیم نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۳۳    
عضو هیئت نمایندگان اتاق تهران مطرح کرد: در شرایط اقتصادی کنونی طرح های تامین مالی و گشایش اعتبارات اسنادی باید از بانک صادرات ایران به سایر بانک ها تسری یابد تا بخش تولید رونق پیدا کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۲۶    
ایسنا/کردستان مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی کردستان گفت: بر اساس آمار نرم افزارماسک وضعیت بیماری کرونا در سنندج، بانه و دیواندره سفید اعلام شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۱۰:۰۰    
حکم قصاص مردی که در سومین پرونده قتل خود وحید مرادی، شرور معروف تهران را به قتل رسانده بود، بابت یکی دیگر از قتل هایش در دیوان عالی کشور تأیید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۸    
شمار مبتلایان به کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 26 میلیون و 795 هزار و 701 نفر رسیده و مرگ 878 هزار و 963 نفر نیز در اثر این بیماری تأیید شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۳    
صربستان همزمان با برگزاری گفتگوها با کوزوو در واشنگتن با انتقال سفارت خود در اسرائیل به بیت المقدس موافقت کرد. کوزوو نیز تصمیم گرفته است تا اسرائیل را به رسمیت بشناسد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۵۱    
نایب رئیس اتاق تهران گفت: بانک صادرات ایران اعتماد بیشتر فعالان بخش تولید را به خود جلب کرده است، ضمن اینکه با اقدامات این بانک تولیدکنندگان از این تنگنای اقتصادی راه نجات پیدا کرده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۹:۰۴    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: باید زندگی در شرایط خاص کرونایی را بیاموزیم و ضمن توجه دقیق به دستورالعمل های بهداشتی، با بهره جویی از روش های نوین و رفع نواقص سال گذشته ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۱    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان و معاون بهداشت این دانشگاه بر نگرانی جامعه برای سلامتی دانش آموزان پس از بازگشایی مدارس تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/زنجان مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: فقط در شهرهای زنجان و ابهر مدارس پرجمعیتی داریم که سیاست های توزیعی در این مدارس اعمال می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۵۰    
ایسنا/زنجان استاندار زنجان گفت: روزانه 300 هزار ماسک با نصف قیمت در اختیار مدارس قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۳۳    
مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش از به روز رسانی برنامه شاد توسط بیش از سه میلیون نفر خبرداد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۰    
ایسنا/هرمزگان رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: واکسن آنفلوآنزا در اختیار داروخانه ها قرار نگرفته است و با توجه به تقاضای زیاد، زنان باردار ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۸:۰۰    
فاسدترین انتخابات تاریخ آمریکا عنوانی است که رئیس جمهور فعلی آمریکا به انتخابات ماه آبان این کشور داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۷:۳۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی از راه اندازی سایتی خبر داد که در آن اطلاعات مربوط به نظارت میدانی خوزستان قرار خواهد گرفت تا در معرض مشاهده و رصد مردم قرار گیرد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۵ - ۰۰:۱۴    
به گفته وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و در راستای نگرانی والدین از آفات فضای مجازی، درصورت استفاده کودکان از گوشی والدین ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۴۸    
ایسنا/قم معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر قم گفت: در طول یازده شب محرم امسال 42 هزار و 295 تَن از عزاداران حسینی از خدمات طرح نذر سلامت جوانان هلال احمر در هیات های بزرگ استان بهره مند شدند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۳۹    
ایسنا/قم امام جمعه قم نزدیکی امارات به اسراییل خطایی بزرگ از سوی حاکمان این شیخ نشین دانست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۳:۲۱    
برنامه اولین روز مدرسه تلویزیونی ایران در سال تحصیلی جدید اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۹    
مدافع سال های نه چندان دور تیم ملی فوتبال ایران سرمربی ذوب آهن اصفهان شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۵۵    
سخنگوی وزارت امور خارجه با اشاره به سفر وزیر امور خارجه سوییس به تهران اعلام کرد: یکی از محورهای رایزنی ها مقامات دو کشور در جریان این سفر بحث در مورد کانال مالی سوئیس است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۳۸    
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: قرار است علاوه بر برنامه های اشتغالزایی در حال اجرا، اجرای 40 هزار شغل در خوزستان در دستور کار قرار گیرد که از این تعداد 10 هزار شغل مربوط به زنان سرپرست خانوار است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۲۹    
ایسنا/ایلام جانشین انتظامی شهرستان چرداول از وقوع انفجار کپسول حاوی گاز در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۱۸    
مهاجم بارسلونا که می خواست آبی اناری ها را ترک کند درباره این تصمیم توضیح داد و در طول مصاحبه تفصیلی خود با سایت گل بارها به رییس باشگاه کنایه زد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۲:۰۰    
مهلت ثبت نام آزمون جذب عمومی تصدی منصب قضا سال 1399 مجدداً تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۱:۵۷    
سفیر ایران در عراق گفت : در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی هیچگونه تبادل زائری بین دو کشور ایران و عراق صورت نگرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۱:۳۴    
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: پیش بینی ما این است که نحوه فعالیت مدارس در ادامه کار به جلسه ای که در سطح استان با توجه به شرایط مدارس و امکانات آموزشی برگزار می شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۱:۲۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد از دو کشته و دو مصدوم در پی برخورد وانت نیسان یخچال دار با یک دستگاه پژو 405 در کمربندی یاسوج خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۱:۰۹    
ایسنا/اصفهان دبیر پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به اینکه با تصمیم ستاد مقابله با کرونا استان، شروع حضوری کلاس های مدارس اصفهان، خمینی شهر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۵۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد در طی حکمی از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی کهگیلویه و بویراحمد، رئیس جدید میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان دنا در این استان منصوب شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۴۰    
فراخوان دومین دوره جشنواره شعر شاهنامه منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۸    
ایسنا/اردبیل مدیر عامل شرکت آب منطقه ای اردبیل گفت: برای تکمیل شبکه آبیاری سد سبلان بیش از 600 میلیارد ریال از طریق فاینانس داخلی تامین خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۷    
مهاجم آرژانتینی با انتشار یک ویدئو اعلام کرد در بارسلونا می ماند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۱    
معاونت حقوقی ریاست جمهوری اعلام کرد: تنها زمانی فدراسیون فوتبال از این معاونت درخواست کمک بنماید، معاونت حقوقی با رعایت اصول استقلال و عدم دخالت در امور، اقدام به کمک به این نهاد خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۳۰    
ایسنا/اردبیل مدیر کل آموزش و پرورش استان اردبیل به والدین اطمینان داد که نگران حضور فرزندان خود در فضاهای آموزشی با شروع سالتحصیلی نباشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۲۰:۰۰    
ایرج مسجدی سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق با علی عبدالامیر علاوی، وزیر دارایی عراق دیدار کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۲    
دادستان های رومانی تایید کردند که قاضی منصوری در هتلی در بخارست خودکشی کرده بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۲    
ایسنا/اصفهان از 1146 نفر داوطلب ثبت نام شده در آزمون های کارشناسی ناپیوسته و کاردانی فنی و حرفه ای، تعداد 1025 نفر در دانشگاه کاشان با هم به رقابت پرداختند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۵۰    
ایسنا/اصفهان معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور فردا صبح به منظور افتتاح و آغاز عملیات اجرایی پروژه های اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای به استان اصفهان سفر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۳    
سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش آژانس دورنمای سازنده ای را در روابط با ایران ترسیم می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۴۱    
ایسنا/کرمانشاه مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه از آمادگی کامل مدارس استان برای بازگشایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۷    
شیخ دیاباته و هرویه میلیچ با نظر مدیرعامل استقلال به مرخصی می روند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۶    
با پرداخت مطالبات بویان نایدنوف، پنجره نقل و انتقالاتی استقلال باز شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۹:۳۲    
آژانس بین المللی انرژی اتمی در تازه ترین گزارشش اعلام کرد: از یکی از دو محل قبلا توافق شده با ایران، بازرسی به عمل آورده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۶    
ایسنا/تهران امام جمعه موقت شهرستان ورامین گفت: تحقق شعار جهش تولید با موانعی مواجه است که مسئولان امر باید آن موانع را برطرف سازند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۶    
مهلت ثبت نام الکترونیکی متقاضیان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد پردیس بین المللی کیش دانشگاه تهران برای سال تحصیلی 1400-1399امروز پایان می یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/خراسان رضوی فرمانده هنگ مرزی تایباد از کشف 15 هزار و 130 لیتر سوخت قاچاق در حوزه استحفاظی این فرماندهی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۱۰    
لوریس چکناواریان آهنگساز و رهبر ارکستر می گوید: زمانی که در جوانی همه به من انتقاد می کردند که رستم و سهراب را ننویسم چون پشیمان می شوم، استاد خالقی با من صحبت و مرا تشویق کرد که این اثر را بنویسم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۴    
اخیرا برگه های رضایت نامه ای در فضای مجازی منتشر و دست به دست می شود که در آن مدیر مدرسه از والدین خواسته مسئولیت سلامتی فرزندشان را برای حضور در کلاس درس در ایام کرونا بپذیرند و امضا کنند .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۴    
مراسم خاک سپاری منوچهر طیاب، هنرمند مستندساز به روز جمعه 21 شهریورماه موکول شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۶:۰۰    
شرکت "اسپیس ایکس " روز گذشته، نمونه اولیه موشک استارشیپ را به صورت آزمایشی به فضا پرتاب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۶    
ایسنا/سیستان و بلوچستان خشکسالی های چند سال گذشته و کاهش سطح آبهای زیرزمینی و به دنبال آن کاهش منابع آبی استان بالاخص در حاشیه تالاب جازموریان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۲    
ایسنا/خوزستان رئیس جمعیت هلال احمر شوشتر از نجات جان یک مرد میانسال از رودخانه کارون توسط تیم امداد و نجات ساحلی این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۲    
مرکز ملی طوفان ایالات متحده و مقامات محلی از ضعیف شدن طوفان "نانا" در حد یک طوفان گرمسیری حین حرکت به سمت گواتمالا و جنوب شرقی مکزیک خبر دادند هرچند بارش های سنگین و خسارات احتمالی در پی طوفان برای ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۰    
ایسنا/خوزستان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از نجات ساکنان یک منزل مسکونی از میان شعله های آتش و دود خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۶    
کتاب صوتی بهترین شکل ممکن نوشته مصطفی مستور با صدای سروش صحت منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۵    
یک روزنامه عبری زبان گزارش داد که هندوراس از انتقال رسمی سفارت خود از تل آویو به شهر قدس خبر داده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۳    
عوامل فیلم خورشید فردا 15 شهریورماه برای حضور در جشنواره بین المللی ونیز راهی ایتالیا می شوند تا در اولین نمایش این اثر در بخش مسابقه اصلی با مخاطبان و منتقدان به دیدن فیلم بنشینند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۲    
زمان و نحوه انتخاب رشته داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال 99 دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۱    
ایسنا/البرز سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: متاسفانه در 24 ساعت گذشته شش بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری در استان به 963 نفر رسید .
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰    
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل خانه مطبوعات کرمانشاه از واریز کمک بلاعوض به حساب مدیران نشریات محلی استان که از کرونا آسیب دیده اند، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰    
ایسنا/لرستان نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگی بانک دی در شهرستان راه اندازی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۴۰    
منابع خبری از ادای سوگند هشت زن قاضی برای نخستین بار در کویت خبر دادند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۷    
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی استان سیستان وبلوچستان گفت: از آغاز خرید گندم مازاد بر مصرف ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۳۰    
کمیته اخلاق در حالی بررسی اتفاقات مقابل فرودگاه مهرآباد و درگیری بازیکنان استقلال با برخی از هواداران معترض به این تیم است و به زودی اطلاعیه ای صادر خواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۳    
رئیس انجمن علمی ارتقای کتابخانه های عمومی در بیانیه ای به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید به چالش های موجود در شیوه آموزش در سال تحصیلی جدید و لزوم همکاری مدرسه ها و کتابخانه های عمومی اشاره کرده و از ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۲    
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: اکثر کسانی که در کنکور موفق می شوند از مدارس غیر انتفاعی یا نمونه هستند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۲۱    
پژوهشگران "دانشگاه هاروارد" در بررسی جدید خود سعی کردند پارچه های هوشمندی ابداع کنند که قابلیت تغییر شکل و بازگشت به شکل اصلی خود را دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۷    
مشاور وزیر کشور گفت: با مخالفت اکثریت قریب به اتفاق اعضای شورای امنیت سازمان ملل با تلاش های آمریکا برای محدودیت و تحریم های گسترده علیه ایران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۵    
فرانسیس فورد کاپولا از اکران تدوینی جدید از سومین قسمت پدرخوانده به مناسبت سی امین سالگرد ساخت این فیلم سینمایی خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۱۱    
نماینده دائم آمریکا در سازمان امنیت و همکاری اروپا گفت، لوکاشنکو را باید متقاعد کرد که نمی تواند با شرایط موجود در بلاروس رئیس جمهور باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۹    
ایسنا/گیلان امام جمعه رشت با اشاره به تعهدات برجامی ایران در مسئله انرژی هسته ای و همکاری لازم با آژانس انرژی اتمی، یادآور شد: با توجه به عدم اجرای تعهدات طرف مقابل ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۵    
خبرگزاری دانشجویان ایران - ایسنا
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۴    
نقشه مکرون برای حزب الله لبنان/ تکذیب شایعه ابتلای آیت الله جنتی به کرونا/ ادعاهای پمپئو در رابطه با وضع تحریم های جدید علیه ایران/ اخباری درباره ویروس کرونا ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۳    
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز (جمعه) به وقت محلی تازه ترین گزارش خود درباره ایران را منتشر و در اختیار 35 عضو شورای حکام قرار می دهد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۵:۰۲    
شورای کتاب کودک و سرویراستار فرهنگنامه کودکان و نوجوانان در پیام هایی درگذشت اسماعیل سعادت را تسلیت گفتند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۸    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بردسکن گفت: برای فرآوری مس در بردسکن هشت کارخانه داریم و بیشترین فرآوری مس استان در بردسکن است و از این لحاظ در خراسان رضوی سرآمد هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۳    
سفیر ایران در لندن در توییتی اظهار امیدواری کرد که رویکرد مدیر جدید بی بی سی که خواستار عدم دخالت دیدگاه های سیاسی و حزبی مجریان این شبکه در برنامه ها شده است، به طور غیرتبعیض آمیز اجرا شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۲    
ایسنا/خراسان شمالی امام جمعه بجنورد گفت: معلمان افسران سپاه پیشرفت کشور هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۰    
مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به روند بازگشایی مدارس از فردا گفت: اصل بر حضور دانش آموزان در مدارس است اما این حضور انعطاف پذیر است و دانش آموزان طبق برنامه مدارس می توانند در مدارس حضور ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۸    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری نماینده ولی فقیه در چهارمحال وبختیاری با بیان اینکه دشمن برای جلوگیری از برگزاری مراسم های ماه محرم سرمایه گذاری زیادی انجام داد ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۷    
دونده المپیکی ایران در مسابقات بین المللی فرانسه در جایگاه هشتم قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۵    
روزنامه عبری زبان معاریو مدعی شد که دیدارهای محرمانه ای میان مسئولان فلسطینی و اسرائیلی برای تمدید هماهنگی امنیتی میان دو طرف صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۴    
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان در حوزه سلامت با بیان این که شیوع کرونا به برخی از این شرکت ها آسیب رسانده است، گفت: در زمانی که مرزها به دلیل شیوع کرونا بسته بود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۴۱    
کمیته تحقیقات روسیه از یکی از شعبه های منطقه ای خود در سیبری خواسته تا احتمال این مساله را بررسی کنند که شاید کسی تلاش کرده تا ناوالنی را به قتل برساند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۸    
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد که 99 شهرستان در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۸    
ایسنا/اصفهان امام جمعه اردستان گفت: سلامت دانش آموزان به همان اندازه که آموزش ارزش دارد، باید مورد توجه قرار گیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۱۴:۳۶    
عضو سابق اتاق بازرگانی ایران معتقد است همانطور که رهبر انقلاب در منویات اخیر خود تاکید کرده اند، اقتصاد ایران باید با این تصور که تحریم ها فعلا ادامه دارند، برای آینده خود برنامه ریزی کند.