شنبه ۱۶ اسفندساعت ۰۱:۴۶Mar 2021 6
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اسفند 1399 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 بهمن 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 اسفند 1399 
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۱۴:۵۶    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری رئیس دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد از فوت یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید_19 طی 24 ساعت گذشته در چهارمحال و بختیاری خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/البرز مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز گفت: مردم برای دریافت نهال رایگان بایستی به محل های اعلام شده همچون مصلی های نماز جمعه شهرستان ها و یا ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۴:۲۰    
طبق اعلام وزارت بهداشت، ویروس کرونا تا ظهر یکشنبه (10 اسفند 99) یک میلیون و 631 هزار و 169 نفر را در ایران به طور قطعی مبتلا کرده و در مجموع تا این روز 60 هزار و 73 نفر را به کام مرگ کشانده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۳۴    
معاون وزیر کار معتقد است قانون بیمه بیکاری ضعف هایی که دارد که موجب شده محدودیتهایی در استفاده از مزایای این قانون برای افراد تحت پوشش آن و قانون کار و تامین اجتماعی به وجود آید و به همین دلیل ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۳:۱۵    
ایسنا/لرستان معاون عمرانی فرماندار بروجرد گفت: برف 45 میلیارد به زیرساخت های شهرستان خسارت وارد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/ایلام مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام از نونوار شدن مراکز کانون در شهرستان های ایوان و ایلام خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۵    
قسمت دوم سریال می خواهم زنده بمانم به کارگردانی شهرام شاه حسینی و تهیه کنندگی محمد شایسته در سایت دانلود قانونی حلال دانلود منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۶:۲۴    
ورزش های ملایم و منظم باعث افزایش سلامت کلی بدن می شوند و هرچه بدن سالم تر باشد، اسپرم های تولید شده نیز سالم و قوی تر خواهند بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۸:۴۵    
ایسنا/البرز فرمانده انتظامی شهرستان فردیس از اجرای طرح پاکسازی و جمع آوری یک 1356 معتاد متجاهرتا پایان بهمن ماه سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۱۲    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای خراسان جنوبی اظهار کرد: اکنون 30.62 درصد از مخازن سدهای خراسان جنوبی آب ذخیره دارند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۱:۲۳    
ایسنا/البرز رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرز گفت: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته، مورد جدید فوت قطعی در اثر کرونا ویروس، در استان ثبت نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۹:۵۸    
ایسنا/زنجان امام جمعه آب بر گفت: امنیت پدیده اتفاقی نیست، بلکه حاصل زحمات نیروهای مسلح است که مجاهدانه در برقراری امنیت در تلاش هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۰۷    
ایسنا/ایلام آمار دانشگاه علوم پزشکی ایلام نشان می دهد در هفته گذشته 320 نفر ایلامی به کرونا مبتلا شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۲۱:۱۴    
مهاجم نیم فصل گذشته ذوب آهن به جمع شاگردان امیر قلعه نویی ملحق شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۳۲    
یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه سفرهای غیرضروری موج جدید کرونا را متولد می کند گفت که کرونای جهش یافته بسیار خطرناک تر از نوع قبلی آن است و نوع جدید بیماری ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۰۴    
رئیس انجمن مددکاری اجتماعی ایران در پیامی به مناسبت روزهای جهانی و ملی مددکاری اجتماعی ضمن تبریک این روز به تمامی مددکاران اجتماعی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۴۶    
انجمن اهدای عضو ایرانیان با هدف زنده نگاه داشتن یاد و خاطره اهدا کنندگان عضو و تقدیر از خانواده های آنان پویش مردمی کاشت نهال را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۱۲    
ایسنا/خراسان شمالی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی از افزایش تعداد بخش های استان خبر داد و گفت: به دنبال افزایش دو بخش جدید به دو شهرستان در استان هستیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۳۱    
شیوع کرونا در سال 99، تجربه ای بود که افراد را به خرید آنلاین از کسب و کارهای اینترنتی سوق داد. این جریان، افزایش توجه و اعتماد افراد به چنین کسب وکارهایی را در پی داشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۹:۳۳    
ایسنا/ایلام شانزدهمین فصلنامه تخصصی مطالعات ایلام شناسی به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی دکتر حبیب الله محمودیان و سردبیری دکتر سیاوش یاری در 187 صفحه و به قیمت 45 هزارتومان ویژه فصل پاییز از سوی نشر ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۰:۱۰    
بیتکوین 13 درصد دیگر ریزش کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۰۲    
تصور این که نابینایی یا کم بینایی چگونه می تواند استفاده از کامپیوتر یا تلفن همراه را دشوار کند، برای یک فرد بینا کار دشواری نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۴    
وقتی کودکان و نوجوانان به دنیای اینترنت ورود می کنند، می توان گفت تا حد زیادی از دنیای حقیقی خارج می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۸:۱۱    
ایسنا/ایلام مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام گفت: با همکاری و انجام پروژه پژوهشی بین شرکت گاز استان ایلام و دانشگاه علم و فرهنگ تهران ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۷:۳۵    
سازمان هواشناسی با صدور دو هشدار از بارش برف و باران، کاهش دما، وزش باد شدید تا خیلی شدید خبر داد و نسبت به لغو پروازها، تجهیز خودروها به امکانات ایمنی و گرمایشی و مصرف بهینه انرژی توصیه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۵۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی کتاب ریاض الملوک فی ریاضات السلوک با تصحیح و تحقیق بهروز ایمانی، نویسنده اهری، برگزیده جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۷    
قطار ارائه سرویس های فناوری 5G همراه اول روی شبکه واقعی، به حرکت درآمد و بزودی وارد سایر شهرهای کشور خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۶    
کارت های آمایش (15) و هویت (14) اتباع خارجی تا 31 خرداد ماه سال 1400 اعتبار خواهند داشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۵    
مشاور و نماینده ویژه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مشارکت مالی بانک رفاه کارگران در تکمیل طرح های نیمه تمام استان کرمانشاه، تقدیر کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۴۳    
مدیرعامل بانک ملت در نشستی مشترک با مدیرعامل شرکت همراه اول، راه های تقویت همکاری های فی ما بین و ارائه خدمات جدید با همکاری دو مجموعه را مورد بررسی قرار داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۹    
ایسنا/فارس یک کارشناس تغذیه، با اشاره به فراگیر شدن مصرف قهوه در جامعه، پیرامون فواید و مضرات این نوشیدنی پرطرفدار و قدیمی توضیح داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۸    
ایسنا/همدان بخشدار مرکزی کبودراهنگ گفت: روستائیانی که یکی از اعضای خانواده آنها بیمه شده صندوق بیمه اجتماعی باشد، از تخفیف 30 درصدی عوارض سالیانه سطح روستا و عوارض ساخت و ساز بهره مند می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶    
"چهارمین جشنواره ملی شهرپژوهی" و "اولین جشنواره فن پژوهشی شهری"، اردیبهشت ماه سال آینده برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۵    
مراسم رونمایی از کتاب نعمت جان نوشته سمانه نیکدل برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۰۳    
رئیس سازمان آموزش وپرورش استثنایی از تهیه 240 نوت تیکر با مشارکت 40 درصدی معاونت ریاست جمهوری برای دانش آموزان نابینا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۶    
مجموعه تلویزیونی نوروز رنگی به نگارش و کارگردانی علی مسعودی و تهیه کنندگی علی اکبر تحویلیان در نوروز 1400 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۱    
انگلیس در ماه دسامبر گذشته اعلام کرد که نوع مسری تر ویروس کرونا در این کشور در حال شیوع گسترده است اما غیر از این گونه، چندین گونه جهش یافته دیگر در مناطق مختلف جهان شناسایی شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۵۰    
رئیس سازمان صمت استان تهران از صادرات سالانه هشت میلیارد یورو در این استان خبر داد و گفت که تاکنون 80 درصد ارز صادرکنندگان تهران به کشور بازگشت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۴۹    
ایسنا/ایلام مدیرعامل پتروشیمی ایلام معتقد است: پروژه ها در ایلام از ابتدا تا اتمام گرفتار معارضینی است که به یک چالش اساسی برای توسعه صنعتی استان تبدیل شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۳۲    
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به ارسال پیام های نامعتبر به مالکان خودروهای شخصی، لازم است مالکان مراقب پیام های جعلی درباره کارت هوشمند سوخت و مقدار سهمیه باشند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیر جهادکشاورزی شهرستان تبریز با تاکید بر ضرورت حفظ اراضی صیفی و سبزی حکم آباد و قراملک، گفت: حدود 50 سال پیش ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: به ابتکار سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز و با موافقت رییس کل دادگستری آذربایجان شرقی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده انتظامی شهرستان اهر از دستگیری سارق حرفه ای ترانس های برق و تجهیزات مخابراتی در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس دادگستری اهر از تشکیل شعب ویژه جرایم انتخاباتی در این شهرستان خبر داد و افزود: با متخلفان انتخاباتی برخورد قانونی خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۸    
ایسنا/گیلان فرماندار رشت با بیان اینکه با توجه به گزارشات هواشناسی، برف پیش رو از شدت و ماندگاری بیشتری نسبت به دو بحران گذشته برف در سال جاری برخوردار است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۶    
بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه حل های نوآورانه (تلکام 99) افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۵    
ایسنا/بوشهر شاید بدترین لحظه ها همان وقتی بود که فهمیدیم دیگر نمی توان یک روز عادی را از سر گذراند. دست دادن ممنوع، بوسیدن ممنوع، رفت وآمد، سفر، سینما، تئاتر، مهمانی، دیدار و دیدوبازدید و عروسی.. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۱:۰۴    
بنیاد سینمایی فارابی پیرو انتشار نقطه نظرات مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان در قالب یک یادداشت با عنوان سینمای کودک، سینمای بی پناه از سوی پوران درخشنده ، توضیحاتی را ارائه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۸    
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان زنجان ضمن دیدار با ایثارگران این استان، از مراکز درمانی مربوط به ایثارگران این استان نیز بازدید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۵۳    
وزیر آموزش و پرورش اعلام کرد که سند مالکیت اردوگاه شهید باهنر به نام وزارت آموزش و پرورش صادر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۹    
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با بیان اینکه آمارهای پیشرفت کشور در علوم مختلف، طی سال های اخیر موجب مباهات است، گفت: مرجعیت علمی را باید در حوزه پژوهش جستجو کنیم.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱    
ایسنا/فارس معاون هماهنگ کننده نیروی دریایی سپاه پاسداران، گفت: مزین شدن اولین ناو اقیانوس پیمای ایران به نام شهید عبدالله رودکی ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۲    
مجموعه فیلم های کوتاه راه یافته به چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی را می توانید از تاریخ چهارم تا ششم اسفندماه به صورت برخط و رایگان تماشا کنید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۴    
رهبر تانزانیا برای رهایی از شر ویروس کرونا به مردمش توصیه کرده در یک راهپیمایی سه روزه دعا و نیایش شرکت کنند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری چهار سوداگر مرگ و کشف بیش از 36 کیلوگرم موادمخدر تریاک در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۷    
کورش پرویزیان، مدیرعامل بانک پارسیان از ایجاد 165 هزارشغل خبر داد و گفت : اشتغال ایجاد شده از محل پرداخت تسهیلات در بخش های مختلف خدمات ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۸    
پادشاه بحرین در محل اقامت خود در ابوظبی میزبان محمد بن زاید آل نهیان، ولیعهد ابوظبی و محمد بن راشد آل مکتوم، معاون نخست وزیر امارات و حاکم دبی بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۶    
گروه همراه اول با محصولات و سرویس های مرتبط با سه سطح حوزه کسب وکاری خود در بیست ویکمین نمایشگاه بین المللی ایران تلکام حضور دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/اردبیل رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: با هرگونه موارد فساد و تخلف به ویژه در حوزه اقتصادی و ادارای به شدت برخورد می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۳    
ایسنا/زنجان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار زنجان گفت: محموله های میوه تنظیم بازار شب عید در حال ورود به استان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۲    
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" تاکید کرد که جنبش متبوعش هیچ شخصی را برای انتخابات ریاست تشکیلات خودگردان نامزد نخواهد کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۳۰    
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از تمدید اجرای طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی تا پایان اسفند ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر کنفرانس ملی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران گفت: هشتمین کنفرانس ملی انرژی های تجدیدپذیر و تولید پراکنده ایران 24 و 25 اسفند ماه 99 برای دومین بار به میزبانی دانشگاه ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۲۴    
ایسنا/زنجان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خدابنده با اشاره به اینکه در این شهرستان با توجه به حجم بالای موقوفات، طرح های متعددی در حال اجرا است، گفت: یکی از این پروژه ها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۰۱    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر شعب بانک مسکن استان سیستان و بلوچستان گفت: صدور چک از سال آینده فقط به نام یک شخص معین امکان پذیر است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۵۵    
بازار بورس فردا میزبان عرضه اولیه سهام شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس(نماد اپال) خواهد بود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۴۰    
تشکیلات خودگردان فلسطین مخفیانه با رهبران لیکود گفتگو کرده است!
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/هرمزگان سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی هرمزگان از لغو برگزاری مراسم اعتکاف ماه رجب در استان هرمزگان با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۲۴    
ایسنا/گیلان مدیرکل مدیریت بحران گیلان، از آمادگی استان برای بحران احتمالی بارش برف در پایان هفته خبر داد و گفت: 350 دستگاه ماشین آلات راهداری در حالت آماده باش هستند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۸    
ایسنا/کرمان رییس اداره صمت شهرستان رفسنجان گفت: با نظارت مستقیم بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت با همکاری بسیج اصناف بازرسی گسترده از واحدهای عرضه کننده گوشت مرغ ادامه دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۱۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: جشن نیکوکاری امسال با شعار عیدی برای همه به منظور کمک به نیازمندان در استان برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۸:۰۹    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسکن 807 خانواده تحت حمایت این نهاد در بخش مرکزی سی سخت و حومه جهت ارزیابی خسارت زلزله بررسی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۵۳    
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی با صدور احکام جداگانه ای، سرپرست و اعضای ستاد انتخابات استان در برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۷:۴۷    
ایسنا/فارس رئیس کل دادگستری فارس از رهایی دو نفر دیگر از محکومین به قصاص نفس در استان با جلب رضایت اولیای دم با تلاش اعضای شوراهای حل اختلاف فارس خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۲:۵۶    
مدیرمسئول و سردبیر روزنامه کیهان در پاسخ به اعتراض های انجام گرفته در مجلس در واکنش به بیانیه مشترک ایران و سازمان بین المللی انرژی اتمی نوشت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۸    
ایسنا/لرستان مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان گفت: جمعیت هلال احمر استان برای امدادرسانی به زلزله زدگان و آسیب دیدگان زلزله سی سخت آمادگی کاملی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۰    
بیتکوین شدیدترین ریزش روزانه تاریخ خود را تجربه کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۷    
ایسنا/لرستان مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: با برنامه ریزی های انجام شده 500 کیلومتر فیبر نوری در مسیرهای مختلف توسط شرکت مخابرات لرستان در استان طراحی شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۷    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: مردم نگران مرغ مورد نیاز خود نباشند، زیرا مرغ به اندازه کافی در استان تولید و کشتار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی رئیس شورای شهر مشهد گفت:گسترش سطح پوشش اینترنت 5G برای شهر مشهد امری ضروری است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: هزینه پروانه و عوارض ساخت خانه های تخریبی مناطق زلزله زده شهر سی سخت رایگان است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل امور اجرایی زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) کشور گفت: برای امداد رسانی به مددجویان زلزله زده دنا لحظه ای درنگ نمی کنیم و بزودی کمک بلاعوض به آنان اجرایی می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل تعزیرات حکومتی کهگیلویه و بویراحمو گفت: بیشترین تخلفات ثبت شده در بهمن ماه مربوط به عدم درج قیمت، گرانفروشی و عدم دستورالعمل های بهداشتی بوده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۴۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از چهاردهمین مورد اهداء عضو استان کهگیلویه و بویراحمد در سال جاری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۹    
ایسنا/خراسان رضوی معاون فناوری و نوآوری وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نسل پنج تلفن همراه بستری برای ایجاد خلاقیت و شکل گیری اقتصاد نوین و دیجیتال است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۷    
ایسنا/البرز دانشگاه علوم پزشکی البرز از درگذشت پرستار بیمارستان مدنی کرج به علت ابتلا به کرونا خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۳۴    
سومین شماره گاهنامه نقد کتاب کودک ، ویژه پاییز 1399 با یاد سیروس برزو، محمدحسن راستگو، اسماعیل سعادت و منوچهر سلیمی، چهار چهره تازه درگذشته ادبیات کودک و نوجوان منتشر شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۲۵    
نماینده ایران در آژانس گفت: تمام دسترسی های تکمیلی آژانس از نیمه شب امشب متوقف می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۱۲    
ایسنا/کرمانشاه معاون امور بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان کرمانشاه گفت: تاکنون موردی از کرونای انگلیسی در استان مشاهده نشده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۸    
معاون امور استان های صدا و سیما در دیدار با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با تاکید بر ضرورت تعامل و هم افزایی بیشتر شبکه های استانی با کمیته های امداد سراسر کشور گفت ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۴    
ایسنا/لرستان نماینده مردم دورود و ازنا در مجلس شورای اسلامی از احداث مراکز اصلاح نژاد دام و مرکز خدمات کشاورزی غیردولتی در دو شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۳    
ایسنا/لرستان مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از پایان عملیات مرمت و استحکام بخشی پل تاریخی کاکارضا با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 300 میلیون ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۳    
ایرج مسجدی، سفیر ایران در بغداد با علاء احمد الجبوری وزیر تجارت عراق ملاقات و پیرامون همکاری های تجاری جمهوری اسلامی ایران و عراق و راهکارهای توسعه این همکاری ها گفتگو و مذاکره کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۳:۰۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی وبینار بررسی روند بازارهای مالی در 1400 امروز دوشنبه چهارم اسفندماه از ساعت 15 تا 19 با حضور و سخنرانی اساتید و متخصصان این حوزه در تبریز برگزار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد گفت: وضعیت فعلی همراه اول در شهر مشهد مناسب نیست.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۴۰    
وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران با انتشار اطلاعیه ای درگذشت انیس نقاش مبارز و مجاهد خستگی ناپذیر و آزاده راه مقاومت و فلسطین و تحلیلگر سرشناس و برجسته لبنانی را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۳۸    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد معاون فنی و عملیاتی سازمان اورژانس کشور در ادامه گفت: طی بازدیدی که از شهر سی سخت داشتیم و ارزیابی هایی که صورت گرفت عملکرد اورژانس، بهداشت و درمان در این شهر بسیار ارزشمند ...