پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۳:۰۲Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1400 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 فروردین 1400 
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به محدویت های ناشی از کرونا، لزوم راه اندازی تورهای مجازی بیش از پیش ضروری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۲۰:۵۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل زندان های استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با توجه به آثار مثبت و سازنده حضور زندانیان در کنار خانواده و به منظور نیل به اهداف عالی در بازسازی اجتماعی و اخلاقی زندانیان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۹:۰۰    
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از دستگیری سارق منزل با هفت میلیارد ریال اموال ربوده شده در ملایر توسط مأموران پلیس آگاهی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۶ - ۱۱:۴۳    
ایسنا/زنجان سرپرست پایگاه میراث جهانی گنبد سلطانیه، از تهیه و توزیع اقلام بهداشتی در میان گردشگران و مسافران نوروزی در گنبد سلطانیه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۶:۵۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز در عیادت از پاکبان سانحه دیده، از شهروندان خواست تا برای سلامتی همکار پاکبان شهرداری دعا کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۵:۰۷    
ایسنا/خراسان شمالی مدیر کل کمیته امداد خراسان شمالی از اعزام 34 پزشک متخصص و عمومی به مناطق محروم این استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۴:۴۵    
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۹    
ایسنا/فارس معاون فرهنگی حرم مطهر شاهچراغ (ع) گفت: هفتمین سالگرد ارتحال آیت الله سید محمدمهدی دستغیب تولیت فقید آستان مقدس حضرت شاهچراغ (ع) امشب در شیراز برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/زنجان مدیرکل مدیریت بحران استان زنجان گفت: بیشترین وزش باد شدید برای شهرستان های ماهنشان، ایجرود و خدابنده پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/فارس رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه فارس اعلام کرد که نماز جمعه این هفته 6 فررودین در 10 شهر استان به دلیل حاکمیت وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی اقامه نمی شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۱۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز از تکمیل و افتتاح فاز اول پارک باغشمال، شامل کاربری های فرهنگی و فضای سبز، تا پایان خردادماه امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۴    
مسئول سازمان اردویی،گردشگری و راهیان نور سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت:در استان اصفهان نیز خادمان شهدا و گروه های جهادی نیز در راستای مقابله با کرونادر طول یک سال گذشته دست به کار شده اند و ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۲:۰۱    
ایسنا/هرمزگان دبیرشورای سلامت کیش از اجرای موفق طرح نظارت سه لایه با هدف ارتقای رعایت مقررات بهداشتی در نوروز 1400خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۱    
فرهاد خوشه بر سومین شهید مدافع حرم استان گیلان است که در بامداد روز شنبه 9 اسفند ماه 1393 در استان درعا، شهر الهباریه، منطقه تل قرین با اصابت تیر مستقیم دشمن به شهادت رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۵۰    
ایسنا/هرمزگان 12 طرح اقتصادی و عمرانی در ارتباط ویدئوکنفرانسی با رئیس جمهور در جزیره قشم به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۱:۰۳    
مدیرکل دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو گفت: سیاست وزارت بهداشت واکسیناسیون آحاد مردم به صورت رایگان است و واکسن های وارداتی شرکت های خصوصی نیز از آن ها خریداری خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۳    
سخنگوی سازمان غذا و دارو با بیان اینکه عواملی همچون کندی تولید و کمبود جهانی برخی مواد اولیه عملا به تاخیر و خلف وعده در تحویل واکسن منجر شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۵۰    
صادرات اقلام ضروری مبارزه با کرونا در صورت اخذ تاییدیه واحدهای متقاضی برای امکان صادرات از سازمان غذا و دارو، از نظر سازمان حمایت بلامانع است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/کردستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: شهرهای سقز، بانه، دیواندره و قروه در وضعیت نارنجی به لحاظ شیوع کرونا قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۶    
محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان چهارشنبه با وانگ یی وزیر امور خارجه چین گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۵    
یک شرکت خلاق موفق شده است به چند میلیون بیمه شده، در حوزه درمان خدمات ارائه کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۱۰:۰۵    
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۵۲    
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی شهرستان شیراز اعلام کرد که اقدامات هدفمندی برای مدیریت شوری آب رودخانه قره آغاج در محدوده کوهمره سرخی، در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۱۱    
ایسنا/فارس مدیرکل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری شیراز گفت: کمپ های اسکان مسافران نوروزی شهرداری این کلانشهر تعطیل است و پذیرای مهمانان نوروزی نیستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: استفاده از ظرفیت جوانان در مسیر توسعه و تعالی استان، به اقبال نیروی جوان و تعامل و همراهی دختران و پسرانی گره خورده که دغدغه توسعه خراسان جنوبی را دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۵۹    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی گفت: روزانه به طور متوسط 60 تن مرغ گرم در استان توزیع می شود و مشکلی در تامین مرغ گرم وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۷    
ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی نهبندان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از یک اتوبوس مسافربری و سواری پژو 2 هزار و 160 لیتر سوخت قاچاق خارج از شبکه توزیع فرآورده های نفتی کشف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۴۰    
ایسنا/خراسان جنوبی شهردار بیرجند گفت: استانداری خراسان جنوبی، یک میلیارد تومان برای اجرای طرح گردشگری بند دره به شهرداری بیرجند تخصیص داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۸:۳۴    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس دیوان عالی کشور در بازدید از زندان قاین گفت: یکی از سیاست های تحولی قوه قضائیه این است که جمعیت کیفری کاهش پیدا کند و این امر روز به روز محقق می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۷:۰۹    
سال 99 با تمام سختی هایی که به وسطه کرونا برای مردم و دستگاههای اجرایی و ارائه دهنده خدمات داشت دستاورد مهمی را برای بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی رقم زد و با غیرحضوری شدن 30 خدمت منجر به کاهش بار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۰:۳۰    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان شمالی گفت: با هدف تامین نیاز روزانه مردم و از بین رفتن صف ها امروز 70 تن مرغ وارد بازار استان می شود و از شاهد تشکیل صف برای خرید مرغ نخواهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۵ - ۰۰:۰۵    
رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان، جوانگرایی را راه غلبه بر غیرممکن ها دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۴۹    
فرهاد قائمی ملی پوش والیبال ایران با انتشار یادداشتی، از حضور در تیم ملی انصراف داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۷    
ایسنا/لرستان مدیر فناوری اطلاعات، امنیت فضای مجازی و شبکه دولت استانداری لرستان، گفت: شناسه ملی سند، که شناسه ای است که بر اساس ترکیب چندین قلم اطلاعاتی از اقلام اطلاعاتی سند ایجاد و هویت یکتایی برای ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۴    
ایسنا/لرستان رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات استان از ثبت نام موفقیت آمیز داوطلبان به صورت غیرحضوری خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۲۱    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: تا پایان دولت دوازدهم 78 طرح با هزینه ای بالغ بر 143میلیارد تکمیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۱۳    
ایسنا/اصفهان استاندار اصفهان گفت: ورود خودروها از شهرهای با وضعیت قرمز کرونا به استان ممنوع است و نیروی انتظامی با قاطعیت با این موضوع برخورد خواهد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۹    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در قطر، برای حل مشکل تأخیر در ترخیص کالاهای کشتی های ایرانی در بندر الرویس در شمال قطر، با مسئولان این بندر دیدار و رایزنی کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۰    
ایسنا/ایلام علی اکبر بسطامی با شیرعلی رحمانی جانباز 70 درصد دوران دفاع مقدس در فضایی صمیمی دیدار و گفتگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۳:۰۰    
ایسنا/اصفهان مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان از خسارت وزش باد امروز در استان خبر داد و گفت: شدت وزش باد در استان فردا شدیدتر خواهد بود و تا روز جمعه ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۵۴    
ایسنا/اصفهان رئیس پلیس راهور استان اصفهان با اشاره به ممنوعیت ورود به شهرهای قرمز، اعلام کرد: درصورت رعایت نکردن ممنوعیت های تردد علاوه بر جریمه یک میلیون تومانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۴۷    
ایسنا/اصفهان مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان گفت: مسافران و افراد غیرساکن که در ایام نوروز به شهرستان سفر کردند، برای اردستان یک خطر جدی محسوب می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۳۲    
ایسنا/اصفهان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: وضعیت شهرستان اردستان شکننده است و اگر عادی انگاری ادامه داشته باشد، به زودی وضعیت این شهرستان نارنجی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۲۴    
ایسنا/خوزستان بازیکنان تیم فولاد در سال 1400، تمرینات خود را شروع کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۱۰    
ایسنا/گیلان فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی گیلان، با بیان اینکه تاکنون هشت فقره آتش سوزی در سطح عرصه های جنگلی استان گیلان به وقوع پیوسته است، افزود: این حریق ها در شهرستان های رودبار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۲:۰۴    
ایسنا/ایلام رئیس پلیس راه استان گفت: با توجه به قرار گرفتن شهرستان آبدانان در وضعیت نارنجی کرونا، سفر به این شهرستان ممنوع و با رانندگان متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۹    
ایسنا/ایلام مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری در بازدید از مرز مهران گفت: مرز مسافری مهران تا اطلاع ثانوی کماکان بسته است و مبادلات تجاری به صورت محدود و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۴۲    
بازیکن سابق تیم فوتبال پدیده به جمع شاگردان محمد ربیعی ملحق شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۳۲    
ایسنا/قزوین رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان قزوین گفت: انحراف یک دستگاه خودروی سواری در محور قزوین به کرج باعث مصدوم شدن 6 نفر شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۲۴    
دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران، با انتشار توئیتی به ادعای آمریکایی ها در حمایت از آتش بس در یمن، واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۰    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان گفت: نیروی انتظامی در استان با مردم در تعامل قرار دارد و تقابلی میان این نیرو و مردم وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۰    
ایسنا/کردستان فرماندهی انتظامی استان کردستان اعلام کرد که نیروهای پلیس آگاهی 40 دستگاه استخراج ارزهای دیجیتال را در سقز کشف کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۱۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از فوت دو نفر در سانحه واژگونی خودرو در محور "بناب-ملکان" خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۸    
ایسنا/کردستان فرمانده مرزبانی استان از کشف یک میلیون و 190 هزار دینار عراقی قاچاق در مرز مریوان خبر داد .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس هلال احمر شهرستان سراب از آبگرفتگی منازل و تلف شدن 50 راس گوسفند در سراب به دنبال بارندگی ها، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی از ضرب الاجل 72 ساعته برای خروج غیربومی ها از شهرهای نارنجی و قرمز آذربایجان شرقی بر اساس تصمیم ستاد مقابله با کرونا، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۱:۰۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مسمومیت هشت نفر بر اثر استنشاق گاز مونوکسید کربن در تبریز و اسکو، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان جلفا گفت: امروز، چهارم فروردین ماه هشت نفر در دو حادثه با فاصله زمانی یک ساعت در محور "جلفا_سیه رود" رخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۵۲    
ایسنا/کرمان رییس ستاد هماهنگی خدمات سفر کشور با اشاره به سفرهای استانی اعضای این ستاد گفت: در این سفرها وضعیت رعایت پروتکل های بهداشتی تاسیسات گردشگری، اماکن تاریخی و گردشگری مورد رصد قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۴۸    
در پی انتشار فیلمی از آرمان علیزاده عبدولی در فضای مجازی، سازمان لیگ کشتی توضیحاتی را درباره حضور این کشتی گیر در لیگ برتر ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۲۰    
ایسنا/گیلان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: با هماهنگی های انجام شده، انجام تست سریع ویروس کرونا معروف به تست رپید با ظرفیت حداقل 500 نفر در روز در پایانه مرزی آستارا انجام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۵    
با چند نکته که متخصصان تغذیه معتقدند نباید برای کاهش وزن مورد توجه قرار بگیرند، بیشتر آشنا می شویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۴    
ایسنا/گیلان نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: فرهنگ و آداب خوب بومی بسیاری داریم که می توان به بهترین نحو رسانه ای کرد البته برنامه هایی در این راستا تولید شده اما با توجه به فرهنگ غنی بومی محلی گیلان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۱۱    
ایسنا/گیلان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان گفت: 12 کیلوگرم موادمخدر از نوع هروئین در بازرسی از یک دستگاه خودرو ام وی ام در رشت کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۸    
علی قلی زاده، حامد لک و عارف آقاسی سه بازیکنی هستند که از فردا در تمرینات تیم ملی شرکت خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۲۰:۰۴    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: برنامه ریزی های لازم در راستای تحقق شعار سال" تولید؛ پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" انجام خواهد گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۵۴    
مدیرکل زندان های استان تهران در دیداری که به طور سرزده از کانون اصلاح و تربیت و ندامتگاه های زنان و ورامین انجام داد، گفت: مهمترین ابزار موفقیت در امر زندانبانی اسلامی، شناسایی نقاط ضعف و قوت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۴۵    
ایسنا/خوزستان تمرینات تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در سال 1400 از امروز (چهارم فروردین ماه) در اهواز آغاز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۳۸    
سخنگوی وزارت امورخارجه تاکید کرد: رودخانه هیرمند دارای رژیم حقوقی تعریف شده ای است و بر اساس قرارداد بین ایران و افغانستان، حق آبه ایران کاملا مشخص بوده و دولت افغانستان هم به این حق آبه متعهد است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۴    
2 رویداد ورزشی از سوی فدراسیون ورزش های همگانی ویژه زنان در سال 1400 مدنظر قرار گرفته است که هدف اصلی آن مشارکت و فعالیت ورزشی جمعیت مربوطه در دوران شیوع ویروس کرونا به منظور جلوگیری از کم تحرکی هرچه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۱۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی سازمان آتش نشانی تبریز در اطلاعیه ای ضمن هشدار نسبت به وقوع سیلاب احتمالی، نحوه رویارویی با آن را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۱۰    
نتایج یک بررسی نشان می دهد مصرف قرص آسپرین می تواند احتمال مرگ و میر در بیماران مبتلا به نوع شدید بیماری کووید-19 را کاهش دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس آذربایجان شرقی از آمادگی کامل برای مواجهه با حوادث جوی، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی با صدور اطلاعیه ای، توصیه های هواشناسی کشاورزی استان برای روزهای بارانی پیش رو را ارائه داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۷    
وزیر خارجه آمریکا بار دیگر تاکید کرد که این ایران است که باید "برای در پیش گرفتن دیپلماسی تصمیم بگیرد و اقدام کند." او همچنین مدعی شد که آمریکا و اروپا در قبال ایران موضع مشترکی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان شرقی از آمادگی کامل این شرکت برای مقابله با هرگونه سیل احتمالی در تمامی سدها و رودخانه های استان، خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۹:۰۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی از مصدوم شدن هفت نفر در سانحه رانندگی در محور "مراغه-هشترود" خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۵۳    
ایسنا/کرمان فرمانده نیروی انتظامی گفت: هر چه در کاهش قاچاق کالا و کنترل گلوگاه ها همت کنیم حتما به تولیدات داخلی کمک کرده ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۴۴    
رئیس جمهور در ارتباط ویدئوکنفرانسی با 7 مرکز خدمات و تولید انرژی زیرمجموعه وزارت خانه های نیرو و نفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۳۹    
ایسنا/کرمان رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی بم از واژگونی یک دستگاه اتوبوس در جاده فهرج _ زاهدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۸:۰۶    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در کویت با محمد جاسم الصقر رئیس اتاق بازرگانی و صنایع کویت دیدار و گفت و گو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۵۴    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی چهارمحال و بختیاری گفت: یک کمپ غیرمجاز گردشگری در محدوده کارون چهار شهرستان اردل این استان جمع آوری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۴۲    
رییس مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت ضمن تکذیب برخی ادعاها در فضای مجازی درباره دوز دوم واکسن روسی، گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۳۳    
سفیر ایران در اسپانیا، با اشاره به بدعهدی طرف های غربی بویژه آمریکایی ها در اجرای تعهداتشان در برجام گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۲۴    
رئیس سابق فیفا به دلیل تخلفات مالی 6 سال از هرگونه فعالیت مرتبط با فوتبال محروم و یک میلیون فرانک جریمه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۷:۱۴    
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار اشنویه گفت: تردد در محور اشنویه به پیرانشهر برقرار است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۷    
مطابق با آمار سازمان اورژانس کشور، از 25 اسفند تا سوم فروردین 17 هزار و 389 نفر از هموطنان در سوانح ترافیکی مصدوم شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۷    
وزارت کشور یمن از ناکام گذاشتن صدها توطئ تروریستی ائتلاف متجاوز تحت امر عربستان که به دست گروه های تروریستی چون القاعده و داعش اجرا می شد پرده برداشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۴    
تیم بایک موتور پکن که از حضور کاپیتان تیم ملی والیبال ایران بهره می برد، به فینال لیگ والیبال چین راه یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/آذربایجان غربی فرماندار ارومیه صبح امروز 4فروردین با حضور در بخش سیلوانا و محال باراندوز چای، از نزدیک به مشکلات ناشی از جاری شدن سیلاب در روستاهای باراندوز، تویی، ملابستک، زیوه، سوسن آباد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۵۱    
وزیر امور خارجه افغانستان تأکید کرد دولت کابل آماده انتخابات زودهنگام است؛ موضوعی که واکنش تند و مخالفت طالبان را به دنبال داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۴۴    
ایسنا/سیستان و بلوچستان معاون فنی و مهندسی اداره کل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان افزود: راستای بهبود ارائه خدمات مورد نیاز به شناورها ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۶    
آنکارا اعلام کرد: وزیر امور خارجه ترکیه امروز چهارشنبه در حاشیه نشست ناتو با همتای آمریکایی خود در بروکسل دیدار کرده و درباره روابط دوجانبه و موضوعاتی از جمله سامانه های اس 400 گفت وگو کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۳۱    
ایسنا/زنجان از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون 1190 بیمار مبتلا به کرونا در استان زنجان جان خود را از دست دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۸    
ایسنا/زنجان رئیس شبکه بهداشت و درمان خرم دره گفت: همزمان با آغاز واکسیناسیون پاکبانان، 21 پاکبان خرم دره ای واکسن کرونا دریافت می کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۷    
ایسنا/زنجان معاون فرماندار خرم دره گفت: با توجه به پیش بینی وزش باد شدید، از شهروندان تقاضا می شود از روشن کردن آتش در مراتع و منابع طبیعی خودداری کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۲۶    
ارمنستان امروز (چهارشنبه) حکومت نظامی که اواخر سپتامبر 2020 در آغاز جنگ با جمهوری آذربایجان بر سر کنترل منطقه قره باغ اعمال کرده بود، لغو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۸    
ایسنا/سیستان و بلوچستان مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از آمادگی نیروهای پایانه مرزی میلک برای مقابله با حوادث احتمالی با توجه به آتش سوزی در یکی از مراکز تجاری در هیرمند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۴ - ۱۶:۰۴    
دولت چین درصدد دعوت از شخصیت های فلسطینی و اسرائیلی برای انجام مذاکرات صلح است.