دوشنبه ۲۳ فروردینساعت ۱۱:۲۱Apr 2021 12
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 11 فروردین 1400 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 فروردین 1400 
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۳ - ۰۲:۱۶    
ایسنا/لرستان نماز جمعه این هفته به دلیل شرایط کرونایی لرستان تنها در شهرهای کوهدشت، پلدختر، رومشکان، چگنی، کوهنانی و معمولان اقامه می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۳:۲۸    
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۲۲:۲۳    
ایسنا/کرمان معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان گفت: مرکز پزشکی هسته ای در رفسنجان با اعتبار پیش بینی شده 120 میلیارد ریال احداث خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۷:۳۸    
ایسنا/قم مدیر مؤسسه صراط مستقیم از توزیع 15 تُن مرغ در میان 11000 خانواده نیازمند در حاشیه برخی از شهرها در ایام کرونا با حمایت خیرین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۵:۴۲    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویراحمد گفت: ورود افراد به مناطق حفاظت شده این استان در روز طبیعت امسال(13 فروردین) با توجه به گسترش روزافزون ویروس کرونا و شیوع کرونای ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۴:۰۳    
اضافه وزن داشتن نسبت به کم وزنی بدن به مساله ای رایج در جهان تبدیل شده است اما این شرایط موجب نمی شود تا از ناسالم بودن کم وزنی کاسته شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۵۷    
سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی 11750 بیمار جدید مبتلا به کرونا در شبانه روز گذشته در کشور، گفت: همچنین متاسفانه در 24 ساعت گذشته 94 تن از هموطنان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست دادیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۳۸    
ایسنا/فارس نماینده لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وجود کارخانه سیمان در لامرد، گفت: مردم شهرستان های لامرد و مهر نباید دغدغه سیمان داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۳:۰۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی تبریز بر ضرورت خودداری از چیدن و حتی لمس و مصرف قارچ های روییده در طبیعت و کوه و دشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۲:۵۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه ناحیه بناب از کشف یک انبار با بیش از دو تن مرغ توسط پاسداران گمنام امام زمان (عج) سپاه ناحیه طی عملیات اطلاعاتی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۹    
معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت، گفت: 9000 میلیارد تومان از مطالبات بیمارستان ها، پزشکان خانواده شهری و روستایی و داروخانه ها و موسسات طرف قرار داد پرداخت شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/همدان فرمانده انتظامی شهرستان ملایر از کشف مقدار 2 کیلو و 700 گرم ماده مخدر گُل و دستگیری 9 معتاد و توزیع کننده مواد مخدر توسط مأمورین پاسگاه انتظامی انوج خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۳۳    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: مقدرات الهی بر این قرار گرفت تا دوازدهم فروردین 1358، لحظه بروز و ظهور عزم و اراده خلل ناپذیر ملتی همدل بر تغییر و تحولی عظیم باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۲۹    
ایسنا/قزوین مدیرکل حفاظت محیط زیست استان قزوین گفت: همشهریان برای حفظ سلامتی خود، افراد جامعه و حمایت از کادر زحمتکش درمانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۱:۱۱    
انتشار خبر کاهش سهم دلار از ذخایر ارزی جهانی باعث عقبگرد اسکناس سبز شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۷    
دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری در بیانیه ای به مناسبت فرارسیدن سالروز 12 فروردین، با تأکید بر حفظ وحدت و مشارکت فعال در مسیر تحقق اهداف انقلاب اسلامی، روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۲    
شورای نگهبان با صدور بیانیه ای، 12 فروردین سالروز تأسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی را گرامی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۱۰:۰۰    
در جلسه ای که با حضور معاون درمان وزارت بهداشت و فرمانده ستاد مقابله با کرونای استان تهران برگزار شد، وضعیت تخت های مراکز درمانی تهران برای مواجهه با پیک های بعدی کرونا مورد بررسی قرار گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۴۵    
ایسنا/اصفهان سخنگوی ستاد مقابله با کرونا اعلام کرد که تمام اماکن تاریخی و گردشگری استان اصفهان در روزهای 12 و 13 فروردین ماه تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۳۱    
ایسنا/خراسان جنوبی دبیر ستاد دانشگاهی پیشگیری و کنترل کرونا ویروس در خراسان جنوبی گفت: هم استانی ها رعایت پروتکل ها و محدودیت ها را جدی بگیرند و با توجه به اینکه 2 روز آخر هفته را تعطیلات خواهیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۲۳    
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: در دهم فروردین 1400 تعداد 366 هزار و 562 وسیله نقلیه در محورهای استان تردد داشته است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 144 درصد افزایش نشان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۴    
ایسنا/خراسان جنوبی وزیر ورزش و جوانان گفت: در زمان آغاز به کار دولت تعداد خانه های ورزش روستایی در کشور 700 مورد بود که امروز هفت برابر شده و به حدود 5 هزار خانه ورزش روستایی رسیده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۱۰    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد مسکن لرستان از بازسازی و بهسازی 81 درصد واحدهای روستایی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: با برنامه های دولت در سال های گذشته استان خراسان جنوبی به کارگاه عملیاتی و عمرانی تبدیل شده و در حوزه صنایع، معدن ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۷:۳۲    
ایسنا/هرمزگان رئیس ستاد انتخابات هرمزگان و معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: نام نویسی انتخابات شوراهای اسلامی روستاها در هرمزگان از 16 فروردین آغاز می شود و تا 22 فروردین به مدت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۷:۳۲    
ایسنا/هرمزگان مسئول سلامت محیط مرکز بهداشت شهرستان بندرعباس گفت: 5 هزار و 833 مورد بازرسی در طرح سلامت نوروزی و تشدید بازرسی های بهداشتی تا 10 فروردین در شهرستان بندرعباس انجام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۷:۳۱    
ایسنا/هرمزگان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و جانشین و سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در هرمزگان گفت: طبق اعلام وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۷:۳۱    
ایسنا/هرمزگان سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: تمام بیماران مثبت کرونایی در هرمزگان از نوع کرونای انگلیسی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۵:۰۸    
ایسنا/سمنان استاندار سمنان از وجود پنج شهرستان با وضعیت زرد و سه شهرستان آبی در استان خبر داد و گفت: بی تردید مردم ضرورت ها را درک کرده و از این پس نیز بهترین ابزار برای کنترل کرونا ، خود مردم هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۲:۰۸    
ایسنا/کردستان بازرس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور گفت: دریاچه زریبار مریوان همچون معدن طلای تمام نشدنی بوده و تمام پتانسیل ها برای تبدیل شدن این شهر به قطب طبیعت گردی کشور مهیا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۲:۰۵    
ایسنا/کردستان معاون سیاسی امنیتی استانداری کردستان موزه های شهر سنندج را به واسطه نگهداری، حفاظت و نمایش آثار کم نظیر تاریخی به گردشگران و بازدید کنندگان، نماد تاریخ و فرهنگ مردم کردستان برشمرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۱:۵۹    
ایسنا/کردستان رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت: 241 هزار و 617 کیلوگرم گوشت مرغ در استان کشتار و وارد بازار شد و این مقدار بیشترین میزان کشتار طیور و توزیع آن در طول یک سال اخیر بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۰:۲۸    
17 فیلم سینمایی روز پنجشنبه 12 فروردین ماه از شبکه های تلویزیونی پخش می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۰:۲۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد دو بازیکن جوان هم استانی به اردوی تیم ملی امید هندبال جمهوری اسلامی ایران دعوت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۸    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: مردم ایران در 12 فروردین الگویی جهانی از نهضت مردم سالاری در نه گفتن به دنیای استعمار، استبداد و استکبار به دنیا عرضه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۲ - ۰۰:۰۳    
ایسنا/خراسان رضوی معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: اولویت تزریق واکسن با کادر درمان بخش کرونایی است و در این چارچوب تا کنون افزون بر 80 درصد کادر درمان بیماران کرونایی واکسینه شده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: از فعالیت هرگونه انجمن گردشگری با عناوین پارس و فروغ مهر سفر یاران پارس جلوگیری خواهد شد و اقدامات لازم به دادستانی مشهد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۴۳    
یاران سیدمحمد موسوی در سوپر لیگ والیبال ایتالیا توانستند مقابل مودنا به پیروزی برسند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۳۳    
ایسنا/گیلان جانشین ستاد مدیریت و مقابله با کرونای گیلان از ممنوعیت برگزاری تجمع و گردهمایی روز طبیعت در شهرهای نارنجی و قرمز کرونایی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۹    
ایسنا/لرستان کتاب سیل نامه (مستند نگاری سیل فروردین ماه 1398 لرستان) نوشته علی گودرزیان رونمایی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۱۸    
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: جامعه از جهت اقتصادی و اجتماعی پیچیدگی هایی پیدا کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۰۲    
ایسنا/کرمان رییس مرکز مدیریت سوانح و فوریت های پزشکی رفسنجان گفت: بر اثر واژگونی خودروی پژو 405 در محور یزد به رفسنجان دو نفر کشته و 12 نفر زخمی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۳:۰۱    
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از نجات چهار نفر که در یک دره در اطراف توچال گرفتار شده بودند خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست شبکه بهداشت و درمان هوراند با اشاره به وضعیت کرونایی این شهرستان گفت: متاسفانه 90 درصد موارد مثبت در 10 روزه اخیر به این ویروس در هوراند از طریق برپائی مراسم عقد و عروسی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تبریز گفت: مردم آذربایجان شرقی از پذیرش مهمان و مسافر پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی جانشین فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی، محدودیت های روز 13 بدر را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرعامل شرکت مدیریت منابع آب ایران در احکامی جداگانه، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و روابط عمومی و مدیرکل جدید دفتر حقوقی این شرکت را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۵۰    
ایسنا/گیلان برای نخستین بار دو بیمار قلبی به شکل همزمان با یک فروند بالگرد از بندر آستارا به رشت اعزام شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۲۰    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی گفت: روند تامین آب منطقه بورالان ماکو باید هر چه سریعتر به حالت عادی برگردد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۱۰    
ایسنا/خوزستان فرمانده انتظامی ماهشهر خبر منتشرشده در فضای مجازی مبنی بر گروگانگیری در بخشداری بندر امام از توابع این شهرستان را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۸    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان از تصمیم گیری برای اقدام فوری در خصوص پیشگیری از بیماری های مرتبط با آب و فاضلاب در سطح استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۲:۰۲    
رییس مجلس شورای اسلامی با اشاره به سالروز همه پرسی نظام جمهوری اسلامی گفت: جمهوری اسلامی⁩ یعنی پایان دوران اِشغال و کودتا و وابستگی به پشتوانۀ قدرت مردم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۵۹    
ایسنا/قم جانشین فرمانده انتظامی قم گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی استان، یک سارق مغازه انگشترفروشی در قم دستگیر و اموال مسروقه به ارزش هشت میلیارد ریال کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۵۸    
مدیران عامل باشگاه سپاهان اصفهان و زنیت روسیه روز چهارشنبه 11 فروردین ماه در گفتگوی وبیناری همکاری های ورزشی بین دو طرف را مورد گفتگو قرار دادند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۴۵    
هوال ابوبکر ، استاندار سلیمانیه کردستان عراق ، در تاریخ 11 فروردین 1400 با حضور در سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه، عید نوروز را به مهدی شوشتری سرکنسول جمهوری اسلامی ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۳    
تیم بسکتبال سیچوآن چین در روزی که حامد حدادی را مجددا در اختیار داشت، تن به شکست داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۳۲    
ایسنا/قم مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور خدمات شهری شهرداری قم گفت: سازمان هواشناسی برای روزهای 12 و 13 فروردین وزش باد شدید، بارندگی و احتمال آب گرفتگی در استان و شهر قم پیش بینی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۵    
ایسنا/لرستان معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: زمینه اشتغال 142 هزار و 101 نفر سال گذشته در حوزه صنعت کشور با رشد 23.3 درصد نسبت به سال 98 فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۲۲    
اولین جشنواره هنر گمنامی با حضور جمعی از هنرمندان برجسته سراسر کشور به مناسبت هفته ی بزرگداشت سربازان گمنام امام زمان (عج) در وزارت اطلاعات برگزار گردید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۹    
وزارت اطلاعات با صدور اطلاعیه ای دوازده فروردین روز جمهوری اسلامی ایران را گرامی داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۹    
ایسنا/لرستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان گفت: 400 میلیارد تومان اعتبارات روستایی این استان در سال گذشته جذب شد تا از واحدهای کوچک روستایی برای توسعه اقتصادی حمایت شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۱:۱۴    
ایسنا/لرستان مدیر کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا در لرستان گفت: خرم آباد و الیگودرز قرمز شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۳۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از سیر صعودی نگران کننده ابتلا به کروناویروس در استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۳    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری گفت: در ایام پایانی تعطیلات نوروزی و برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از شیوع کرونا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۲۲    
ایسنا/همدان مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) نهاونداز ارائه بیش از 40 میلیارد تومان خدمات به نیازمندان نهاوند در سال گذشته خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۲۰:۱۹    
ایسنا/بوشهر مدیرکل منابع طبیعی استان بوشهر عنوان کرد: شب گذشته مجددا در ارتفاعات شمال شرق آبدان آتش شعله ور شد که با همکاری و شرکت مستقیم بیش از صد نفر از نیروهای مردمی، بسیج ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۶    
ایسنا/لرستان معاون طرح و برنامه سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: 1485 طرح صنعتی و تولیدی این استان با میانگین پیشرفت فیزیکی 60 درصد در دست اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۴    
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: مردم در روز طبیعت با در نظر گرفتن شرایط کرونایی خطرناک فعلی بهتر است محدودیت ها را به همراه پروتکل های بهداشتی رعایت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۳    
ارتش جمهوری اسلامی ایران، بمناسبت 12 فروردین روز جمهوری اسلامی ایران ، بیانیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۲    
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۰    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی با بیان اینکه محور و اساس برنامه ریزی های ما باید شعار سال باشد، گفت: یکی از مهم ترین راه های ایجاد نشاط سیاسی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۶:۰۰    
ایسنا/خراسان رضوی شهردار مشهد با صدور حکمی مجتبی منتظری را به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی و اجتماعی شهرداری منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۹    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: تعدادی طرح صنایع غذایی در استان وجود دارد که با توجه به تفاهم نامه 25 ساله میان ایران و چین، ظرفیت انکارپذیری در این راستا هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۸    
ایسنا/لرستان نایب رییس اتاق ایران از تشکیل 6 شرکت سهامی عام پروژه در لرستان خبر داد و گفت: برای تقویت سرمایه گذاری، درآمد مازاد استان های برخوردار به مناطق کم تر توسعه یافته آورده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۷    
شهروندان تهرانی برای ورود به محدوده طرح ترافیک از تاریخ 14 فروردین ماه 1400، می بایست در سامانه تهران من نسبت به رزرو روز ورود خود به طرح ترافیک اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۵۰    
رسانه ها گزارش دادند، هانتر بایدن، پسر رئیس جمهور آمریکا در کتاب خاطرات جدیدش که به زودی روانه بازار می شود، دونالد ترامپ را "یک مرد رذل با ماموریتی رذیلانه" توصیف کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/زنجان معاون دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: زنجان و ابهر در رنگ بندی کرونایی رنگ نارنجی دارند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/خوزستان رئیس پلیس راه خوزستان در خصوص تمهیدات روزهای 12 و 13 فروردین گفت: تردد در خروجی و ورودی شهرهای قرمز و نارنجی به طور کامل ممنوع و هیچ مجوزی قابل قبول نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/گیلان معاون اجتماعی پلیس گیلان از سوءاستفاده کلاهبرداران با وعده سفر به عتبات عالیات یا برنده شدن در قرعه کشی خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
نیروهای آمریکایی 40 عضو داعش را از اردوگاه الهول به پایگاه خود در حومه استان حسکه واقع در شمال سوریه منتقل کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۹    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی از آغاز توزیع اینترنتی روغن جامد در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۸    
بنابر اعلام سازمان حفاظت محیط زیست، با توجه به مصوبه ستاد ملی کرونا، پارک طبیعت پردیسان در روز سیزدهم فروردین ماه 1400 تعطیل است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۶    
ایسنا/خوزستان فرمانده قرارگاه نظارتی و عملیاتی ستاد مدیریت کرونا در خوزستان در خصوص نحوه فعالیت ادارات پس از تعطیلات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۶    
معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران، از حمایت های سازمان متبوع خود از 120 هزار اتباع آسیب پذیر به ویژه اتباع دارای بیماری های خاص در سال 1400 با همکاری سایر دستگاه ها خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۳    
ایسنا/خراسان جنوبی جانشین فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهبندان 215 کیلوگرم تریاک را در یکی از روستاهای این شهرستان از مخفیگاه قاچاقچیان مواد مخدر کشف ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۱    
گفت وگوی سران آلمان، روسیه و فرانسه درباره حفظ برجام/ اظهارات رییس جمهور درباره اهمیت انتخابات/ بیانیه وزیر خارجه چین درباره نتایج سفرش به 6 کشور خاورمیانه از جمله ایران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۱    
برنامه عکس های تکان دهنده به بررسی عکسی از لحظه سقوط چند تن از مهاجران آفریقایی در آب های مدیترانه که وضعیت آن ها در راه رسیدن به اروپا را به تصویر می کشد، می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۹    
ایسنا/خراسان جنوبی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در حکمی حجت الاسلام محمدرضا توکلی را به سمت مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۷    
در حالی که مقرر بود تا پایان سال اجرای برنامه (1400)، 90 درصد روستاهای بالای 20 خانوار به شبکه ملی اطلاعات متصل شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۵    
رئیس کل بانک مرکزی از پرداخت 43 هزار میلیارد تومان وام ازدواج در سال گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۳    
در گزارش زیر مهمترین و اثرگذارترین اقدامات و فعالیت های سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) مورد بررسی قرار گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۲    
ایسنا/فارس مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس از افزایش 82 درصدی ترددها در بازه زمانی 25 اسفند 99 تا 10 فروردین ماه جاری نسبت به مدت مشابه یک سال قبل در محورهای استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۰    
مهاجم میلان در یک مصاحبه اعلام کرد که یک شیر را می توانند رام کنند اما او را نه.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۳۰    
مستند صدای فرهنگ که به زنگی و حرفه فرهنگ جولایی، تهیه کننده باسابقه رادیو پرداخته، قرار است از شبکه مستند سیما به روی آنتن برود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۹    
مدیر عامل شرکت عمرانی کارکنان شهرداری تهران اعلام کرد که به دنبال مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، دریاچه شهدای خلیج فارس، در روز طبیعت (سیزدهم فروردین) تعطیل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۶    
اجراهای پایانی پهنه رودکی در رویداد پهنه نوروز به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۶    
ایسنا/فارس رئیس دانشگاه علوم پزشکی جهرم از قرارگیری این شهرستان در پی افزایش آمار مبتلایان کرونایی در وضعیت نارنجی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۵    
از ابتدا تا 10 فروردین امسال 211 مورد تعرض به اراضی ملی به ثبت رسیده که بنا بر اعلام سازمان ملی و زمین و مسکن، همه موارد منجر به رفع تصرف شده است ...