دوشنبه ۰۵ مهرساعت ۱۹:۲۰Sep 2021 27
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 شهریور 1400 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1400 
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۲۰:۱۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از افزایش شمار قربانیان کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به 872 نفر خبر داد و گفت: متاسفانه طی 24 ساعت گذشته 4 هم استانی جان خود را از دست داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۰:۲۷    
ایسنا/گلستان صبح امروز پنج شنبه یازدهم شهریورماه در مراسمی با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر، استاندار گلستان و فرماندار گرگان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/فارس فرمانده سپاه جهرم گفت: 550 بسته معیشتی و بیش از 50 هزار وعده غذای گرم به همت بسیج سازندگی ناحیه، بسیجیان و خیران نیک اندیش از اول ماه محرم توزیع شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/خراسان رضوی کووید 19 بسیار مسری است و دوره دقیق زمانی که افراد مبتلا بیشترین سرایت ویروس را دارد هنوز نامشخص است اما در حال حاضر نتایج تحقیق جدید محققان دانشگاه بوستون ایالات متحده نشان می دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۸ - ۰۹:۵۳    
مدیر امور عشایر استان تهران از آغاز واکسیناسیون عشایر استان تهران خبر داد و گفت: در این طرح به تمامی عشایر بالای 18 سال واکسن تزریق خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۲:۴۷    
ایسنا/اصفهان معاون خدمات مشترکین و درآمد آبفای استان اصفهان با اشاره به ممنوعیت استفاده از آب شرب در ساخت و ساز، گفت: شرکت های آب و فاضلاب مسئولیتی در قبال تامین آب برای ساخت و ساز ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۴:۰۷    
حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی حکم محمدمهدی اسماعیلی به عنوان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۳:۳۹    
ایسنا/مازندران معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از تغییر ترکیب منتخبان شوراهای 3 شهر در مازندران خبر داد و اظهار کرد: از این تعداد 2 شهر مشکلشان حل شده و تنها یک شهر باقی مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۰۸:۱۷    
ایسنا/یزد مدیرعامل شرکت برق منطقه ای یزد از افتتاح طرح پست 132 به 20 کیلوولت بهاباد همزمان با هفته دولت به منظور تقویت زیرساخت های تامین انرژی در این شهرستان کم برخوردار خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۴۷    
ایسنا/یزد مدیر کل انتقال خون استان یزد با اشاره به این که یزد از استان های پیشرو در امر اهدای خون است و تاکنون کمبودی بابت ذخایر خونی نداشته است، از مشارکت پایین بانوان یزدی جهت این امر نیک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۲:۲۶    
زهرا یوسفی همسر شهید والامقام غلام فروتن و مادر شهید گرانقدر جواد فروتن پس از تحمل سال ها فراق از همسر و فرزندش در سن 69 سالگی پس از یک دوره بیماری درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/مازندران مدیر حفظ نباتات جهاد کشاورزی مازندران گفت: ازدیاد نسل و طغیان آفت مگس میوه مدیترانه ای و در نهایت خسارت روی مرکبات در مازندران دور از انتظار نیست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۰:۰۳    
ایسنا/فارس مدیرکل تعزیرات حکومتی فارس از صدور حکم تعطیلی مرکز غیرمجاز لیزر درمانی در شیراز خبر داد و گفت: با مراکز غیرمجازی که اقدام به ارائه خدمات درمانی می کنند بطور قاطع برخورد می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۴۸    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نفرات برتر چهل و چهارمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله شهرستانی در بخش برادران استان کهگیلویه و بویراحمد مشخص و اعلام شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۹:۲۰    
رویدادی با هدف ایجاد نگرش جدید در توسعه کسب و کار از سوی ستاد نانو از 22 شهریور ماه به صورت مجازی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۲    
ایسنا/کرمان مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان گفت: کتاب های درسی دانش آموزان در تمامی دوره های تحصیلی از 20 شهریور ماه جاری در مدارس توزیع می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۲۱    
اتحادیه تولیدکنندگان فیلم و برنامه های تصویری ایران به مناسبت انتخاب محمد مهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ضمن آرزوی موفقیت در توسعه کسب و کار در حوزه فرهنگ و هنر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: با تلاش یگان حفاظت محیط زیست استان 3 نفر متخلف به همراه 2 قبضه اسلحه و یک قطعه کبک شکار شده در دو جبهه شرقی و غربی دنا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۰۷:۱۶    
ایسنا/فارس مدیر جهاد کشاورزی فسا با اشاره به آغاز طرح نسخه نویسی گیاه پزشکی در سطح فارس، گفت: طرح نسخه نویسی در دو کلینیک گیاه پزشکی این شهرستان همزمان با هفته دولت آغاز و اجرایی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/کرمان در سومین روز از هفته دولت و در سفر استاندار کرمان به شهرستان شهربابک، مجتمع بین راهی، مجتمع تولید مس کاتد "گود کلواری 2" و کارخانه تولید کاتد مس شرکت فرآوری معدن فلات بابک روز پنجشنبه به ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۵:۲۴    
ایسنا/گیلان داریوش علیزاده یکی از پیشکسوتان موسیقی گیلان در سن 84 سالگی درگذشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۴:۲۰    
ایسنا/تهران نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور گفت: مادران شهدا تاریخ سازند و همراهی و استقامتی که از ناحیه مادران شهدا و رزمندگان در جریان جنگ تحمیلی به منصه ظهور رسید در هیچ زمانی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۲    
ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: پنج هکتار از اراضی مناطق حفاظت شده پناهگاه حیات وحش سفیدکوه ازنا رفع تصرف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۵۱    
ایسنا/اصفهان مدیرامور زراعت سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان گفت: 6750 تن هویج از 150 هکتار زمین زیر کشت در استان اصفهان برداشت می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۴۳    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به این که طرح محدودیت های تردد از ساعت 22 تا 3 بامداد ادامه دارد، گفت: رانندگان متخلف اعمال قانون خواهند شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۱۵    
با این که مسئولیتی نداشتم با طرف چینی مذاکره کردم که واکسن بفرستند. قرار شد 18 میلیون واکسن با قیمت ارزان بفرستند که مسئولان وزارت بهداشت تعلل کردند و این کار انجام نشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۳:۰۷    
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی با اشاره به نتایج سفرهای شهرستانی مدیریت استان طی ماه های گذشته، گفت: در 23 شهرستان ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۳۵    
پذیرفته شدگان آزمون استخدامی فرزندان شهداء و جانبازان هفتاد درصد و بالاتر در سال 1400 از 20 شهریور می توانند برای ثبت نام خود اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۷    
ایسنا/هرمزگان مسئول بهداری جنوب نیروی دریایی سپاه گفت: نیروی دریایی سپاه 6 کلینیک حاد تنفسی در کشور راه اندازی کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۲۱    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل غله و خدمات بازرگانی هرمزگان از تخلیه محموله 60 هزار تنی گندم به بندر شهید رجایی بندرعباس خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/هرمزگان فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: با هوشیاری و تلاش ماموران پلیس امنیت عمومی استان 11 نفرعاملان فروش اقلام دارویی خارح از چرخه توزیع شناسایی و دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۱:۰۲    
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: در صورتی که تأییدیه مجوز واردات واکسن به شرکت مبدأ ارسال شود، آمادگی داریم 10میلیون واکسن را برای واکسینه کردن مردم هرمزگان و سایر مناطق کشور بدون دریافت هیچ هزینه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/همدان مدیر شبکه بهداشت و درمان درگزین گفت: شهرستان درگزین از شروع واکسیناسیون کرونا تا کنون موفق شده با واکسیناسیون 27/4 درصد از جمعیت روستایی واجد شرایط، به رتبه نخست استانی دست پیدا کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۱۰:۰۷    
ایسنا/فارس استاندار فارس خواستار پرداخت فوری مطالبات کادر درمان و تفویض اختیارات به استان ها برای مقابله با بیماری کرونا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی مراسم قرعه کشی کمپین بهاری مشترکین خوش حساب همراه اول آذربایجان شرقی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۸:۰۷    
نماینده ویژه وزیر امور خارجه در امور افغانستان، در ادامه رایزنی و گفتگوهای خود با رهبران و شخصیت های افغانستان با عبدالله عبدالله رئیس شورای عالی مصالحه ملی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۸:۰۰    
ایسنا/بوشهر مرکز ثابت خونگیری شهید دکتر خلیل فخرایی شهرستان دیّر در مرکز این شهرستان افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۵:۰۵    
واقعیت آن است که امسال هم پرسپولیس در سه خط، سه مهره کلیدی اش را از دست داد و باید دید آسیب ناشی از خروج کدام یک از این بازیکنان بیشتر از بقیه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۳:۵۶    
مغز ما یک خطای شناختی دارد و آن هم گرایش به اخبار منفی است. مغز ما در بین داده هایی که درباره یک شخص یا موضوع به او داده می شود، نکات منفی را با سرعت بیشتری کد می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۲:۴۰    
هنوز هم برخی بیماران برای پذیرش این که به کرونا مبتلا شده اند مقاومت می کنند و متقاعدکردن آنها یکی از سخت ترین کارهای پزشکان عمومی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۱:۵۷    
وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: اولویت اقتصاد ایران نیازمند چندین اقدام کوتاه مدت با اثربخشی خوب است که البته این اقدامات کوتاه مدت باید در مسیر بلند مدت اصلاحات اقتصادی مد نظر قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۱:۳۱    
برخی بازیکنان فوتبال در فصل نقل و انتقالات با تحریک احساسات هواداران نرخ قراردادشان را بالا می برند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۴۷    
در پی انفجار مرگبار فرودگاه کابل که در آن شماری از نظامیان آمریکایی نیز کشته شدند، اعلام شد که دیدار نفتالی بنت، نخست وزیر رژیم صهیونیستی و جو بایدن به جمعه موکول شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۳۸    
عبدالعزیز کامل اف وزیر امور خارجه ازبکستان طی پیامی اخذ رای اعتماد و شروع به کار حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۳۴    
محمدمهدی اسماعیلی روز پنج شنبه (چهارم شهریورماه) در محل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حضور یافت و رسما کار خود را آغاز کرد. او اولویت اول این وزارتخانه را رسیدگی به عوارض ناشی از کرونا اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۲۴    
بدر بن حمد بن حمود البوسعیدی وزیر امور خارجه سلطنت عمان، طی تماس تلفنی با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جدید کشورمان، ضمن تبریک انتصاب وی به این سمت، برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۲۱    
در گفت وگوی تلفنی امشب حسین امیر عبداللهیان و سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه فدراسیون روسیه، طرف روس تعیین حسین امیر عبداللهیان در سمت وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۱۵    
وزیر دادگستری اعلام کرد: اولین اقدام ما هماهنگی با سازمان تعزیرات برای نظارت بر بازار و برخورد با گرانفروشی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۹    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: توسعه کشت های گلخانه ای از اولویت ها و سیاست های وزارت جهاد کشاورزی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۸    
ایسنا/خراسان رضوی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در بحران کرونا به دلیل غیر قابل مشاهده بودن ویروس ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۸    
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: تقویت عدالت در سلامت و گسترش خدمات پیشگیری و بهداشتی از برنامه های اولویت دار وزارت بهداشت محسوب می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۳    
ایسنا/بوشهر رئیس جمعیت هلال احمر جم گفت: با تلاش تیم امداد و نجات کوهستان هلال احمر پدر و پسر گرمازده در کوه های این شهر پیدا شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۰۰:۰۲    
ایسنا/لرستان فرماندار خرم آباد از افتتاح 53 طرح و پروژه در شهرستان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۵۶    
ایسنا/قم مشاور مرکز مشاوره شغلی جهاد دانشگاهی، در نشست با نماینده تیم فناور مستقر در مرکز نوآوری و شکوفایی جهاد دانشگاهی با بیان اینکه لازم است خدمات این کسب و کار به صورت مناسب به شهروندان اطلاع ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۴۵    
ایسنا/قم معاون آموزش و پرورش استان قم از اجرای مرحله دوم واکسیناسیون فرهنگیان در استان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۴۱    
ایسنا/قم فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) با حضور در شهرستان زلزله زده سی سخت از روند احداث 43 واحد مسکونی محرومین این منطقه که به همت قرارگاه پیشرفت و آبادانی و بسیج سازندگی استان قم با همکاری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۳۶    
پنتاگون و مقامات آمریکایی اظهار کردند که 13 پرسنل نظامی آمریکایی طی حملات انتحاری امروز در کابل کشته شدند. رسانه ها از وقوع انفجارهای جدید خبر دادند. داعش مسؤولیت حملات را برعهده گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۷    
ایسنا/اردبیل به همت سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل، قرارگاه حافظان سلامت در شهرستان اردبیل فعالیت خود را آغاز کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۷    
دولت آمریکا تایید کرد که در انفجار امروز پنجشنبه در فرودگاه کابل 11 تفنگدار دریایی و یک پزشک ارتش آمریکا کشته شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۵    
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته 145 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شدند و 20 نفر در اثر ابتلا به بیماری کرونا جان خود را از دست ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۲۰    
پنتاگون و مقامات آمریکایی اظهار کردند که 13 پرسنل نظامی آمریکایی طی حملات انتحاری امروز در کابل کشته شدند. رسانه ها از وقوع انفجارهای جدید خبر دادند. داعش مسؤولیت حملات را برعهده گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۱۵    
دولت آمریکا تایید کرد که در انفجار امروز پنجشنبه در فرودگاه کابل 11 تفنگدار دریایی و یک پزشک ارتش آمریکا کشته شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۱۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیر درمان تامین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت گچساران ظرفیت ایجاد و راه اندازی یک بیمارستان 32 تختخوابی را دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۰۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه دولت باید نماد مسئولیت پذیری باشد، گفت: پیوست رسانه ای و اقناع هنرمندانه افکار عمومی و نخبگان، وظیفه مهم و راهبردی دولت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۳:۰۱    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل مدیریت بحران استان کهگیلویه و بویراحمد از آتش سوزی جنگل های کوه های مشرف بر منطقه بناری شهرستان چرام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۵۰    
تیم ملی فوتبال ایران اولین جلسه تمرین خود را عصر امروز زیر نظر دستیار دراگان اسکوچیچ برگزار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۳۱    
هافبک ایتالیایی چلسی سال خوب خود را تکمیل شده دید و عنوان بهترین بازیکن سال اروپا را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۲۸    
وزیر بهداشت گفت: برنامه ما این است که تا دهه فجر واکسیناسیون را به پایان برسانیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۲۶    
دستیار فرهاد مجیدی تایید کرد که باشگاه استقلال با شیمبا، مهاجم کهنه کار فولاد در حال مذاکره است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۲۴    
کمک سرپرست استقلال می گوید زمانی که فهمیدند امین قاسمی نژاد برگه فسخ قراردادش را از باشگاه پدیده گرفته با او وارد مذاکره شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۲۰    
مراسم قرعه کشی مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۷    
مهاجم جدید استقلال می گوید که به تیمی که از بچگی دوست داشته پیوسته و تمام تلاشش را برای موفقیت آبی های پایتخت انجام می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۲:۱۲    
نیویورک تایمز در گزارشی نوشت که اسرائیل دو ساعت پیش از اقدام خرابکارانه ماه آوریل خود در نطنز، دولت بایدن را در جریان هدف خود قرار داده بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۴۳    
ایسنا/گیلان سرمربی تیم فوتبال شهرداری بندر مرزی آستارا، گفت: در بدو ورودم به تیم 90 درصد بازیکنان سابق این تیم را کنار گذاشتم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۴۱    
ایسنا/گیلان فرشاد پیوس، از افتخارات فوتبال کشور، به شکل رسمی سکان هدایت تیم فوتبال شهرداری بندر مرزی آستارا در لیگ دسته اول باشگاه های کشور را برعهده گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۷    
ایسنا/خراسان رضوی معاون بهره برداری شرکت برق منطقه ای خراسان گفت: در حال حاضر برق پایدار در منطقه استقرار دارد و تمام اقدامات لازم برای تامین برق مطمئن و پایدار در استان اندیشیده شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۶    
رییس مجلس شورای اسلامی سرپرست مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۳۰    
امین قاسمی نژاد با عقد قراردادی رسما به جمع آبی پوشان پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۰۹    
مدافع عنوان قهرمانی فوتبال ایتالیا مهاجم آرژانتینی تیم لاتزیو را برای فصل جاری به خدمت گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۱:۰۸    
وزیر کشور با تاکید بر تلاش وزارت کشور برای فعال سازی همه ظرفیت ها برای مدیریت بیماری کرونا و کمک به حل مساله معیشت مردم گفت: دغدغه های مردم عزیزمان را به صورت جدی دنبال می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۵۸    
ایسنا/اصفهان بازیکن ملی پوش سابق ذوب آهن معتقد است، تارتار مربی کاربلد و کارکشته ای است و با برنامه بازیکنان این فصل خود را انتخاب کرده است و می تواند در ذوب آهن عملکرد موفقی داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۵۰    
رئیس جمهور گفت: تقویت روابط دوجانبه می تواند زمینه ساز توسعه و تحکیم همکاری های منطقه ای و بین المللی ایران و پاکستان باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۴۶    
تیم ملی فوتبال زنان ایران در دومین دیدار دوستانه مقابل ازبکستان به تساوی رسید.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۴۱    
ایسنا/یزد معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد بر ضرورت انتخاب شهرداران به ویژه شهردار یزد در موعد قانونی تاکید کرد و شروع طرح بازنگری طرح جامع شهر یزد همزمان با شروع بکار دوره ششم شورای اسلامی شهر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۴۰    
در ادامه رقابت های بوکس قهرمانی رده های سنی آسیا 2021 امارات، یک بوکسور دیگر جواز حضور در مسابقات فینال را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۳۹    
ایسنا/مرکزی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه روح الله استان مرکزی گفت: طی یک فراخوان عمومی به کارمندان کلیه نیروهای متخصص در رشته های پرستاری ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۳۹    
در ادامه مسابقات دوومیدانی قهرمانی جهان ناشنوایان که در لهستان در حال برگزاری است، دوومیدانی کار کشورمان در پرتاب دیسک به مدال طلا دست یافت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۳۷    
بیشتر مردم شهر موفق به فرار شدند اما شهر زیر چند متر خاک و خاکستر فرو رفت...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۱    
وزیر کشور با بیان اینکه وزارت کشور با تمام ظرفیت های قانونی در جهت حل مشکلات مردم قدم برخواهد داشت؛ گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۲۱    
آمادگی ایران برای برگزاری نشست کشورهای همسایه افغانستان در تهران
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۹    
وزیر نفت تامین سوخت زمستانی را به عنوان نخستین دستور کار وزارت نفت مطرح کرد و گفت: تشکیل نشست های تأمین سوخت زمستانی از روز شنبه (ششم شهریورماه) آغاز و مشکلات و چالش های پیرامون آن پیگیری می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۸    
فرمانده نیروی هوایی ارتش با بیان اینکه دشمن به دنبال جنگ روانی علیه ماست، گفت: دشمن سعی دارد افکارمان غلط جلوه کند، بر این اساس باید مراقب باشیم تا مرعوب افکار دشمن نشویم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۱۰    
ایسنا/همدان وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه برای ارتقاء جایگاه علمی کشور برنامه مشخصی داریم، گفت: برای مرجعیت علمی دانشگاه ها نیز برنامه هایی در نظر گرفته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۲۰:۰۹    
دروازبان فصل گذشته گل گهر به جمع شاگردان ساکت الهامی اضافه شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۶    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: استفاده از ظرفیت های مردمی نشانگر حکمرانی خوب در جمهوری اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۴    
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده یگان حفاظت اداره کل محیط زیست خراسان شمالی از سوختن دو هکتار از منطقه جنگلی گلیل و سرانی در شهرستان شیروان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۲    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: 14 پروژه عمرانی و اقتصادی با ایجاد 54 فرصت شغلی در محلات افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۵۰    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: ما وظیفه داریم وقت، عمر، تجربه، جوانی و مهارت های خود را صرف خدمت به مردمی کنیم که بهترین سرمایه های خود را در راه مکتب اسلام هزینه کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۹:۴۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: متاسفانه 9 نفر از هم استانی ها بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در 24 ساعت گذشته جان خود را از دست دادند و شمار قربانیان این بیماری در ...