دوشنبه ۰۳ آبانساعت ۱۱:۳۷Oct 2021 25
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مهر 1400 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1400 
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۵    
دبیر فدراسیون ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا از اعزام تیم فوتبال پیوند اعضا به جام جهانی فرانسه خبر داد و گفت: با توجه به مکاتبه ای که با فدراسیون جهانی داشتیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۴    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: حامیان نیکوکار از ابتدای سال جاری تاکنون10 میلیارد و 529 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به ایتام و فرزندان محسنین این ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۷    
دوازدهمین همایش بین المللی پژوهش های تئاتر کودک و نوجوان به میزبانی شهر سوبوتیتسا در کشور صربستان با حضور دو پژوهشگر و کارگردان ایرانی ؛ مریم کاظمی و پوپک عظیم پور برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی الیگودرز از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 9 تن تخمه قاچاق به ارزش 5 میلیارد ریال در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۳۰    
ایسنا/هرمزگان مدیر جهادکشاورزی شهرستان حاجی آباد از آغاز برداشت خرمای پیارم نخلستان های این شهرستان خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۹    
دبیر هفته جهانی فضا با اشاره به شعار امسال هفته جهانی فضا، نامگذاری روزهای هفته جهانی فضا را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/لرستان نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه ماموگرافی دیجیتال مرکز غربالگری سرطان شهرستان الیگودرز تحویل شده و این مرکز آماده راه اندازی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۹:۰۳    
ایسنا/لرستان مدیرعامل کارخانه لاستیک سارزی بارز لرستان گفت: به زودی عملیات اجرایی تکمیل سوله انبار که به تازگی احداث شده و ساخت دو سوله دیگر از مجموعه سالن های این کارخانه آغاز می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۶:۳۹    
ایسنا/چهارمحال و بختیاری مدیر امور برق شهرستان بروجن از اجرای پنج پروژه برق رسانی در این شهرستان طی سه ماهه دوم سال خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۴:۴۷    
در بازگشایی مدارس به عنوان یکی از اماکن تجمعی، فراهم کردن شرایط لازم برای حفظ سلامت فرهنگیان، دانش آموزان و سایر کارکنان که بالغ بر 15 میلیون نفر جمعیت کشور را تشکیل می دهند و به منظور کاهش مواجهه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۸ - ۰۲:۱۲    
میزان مصرف نوشیدنی ورزشی بستگی به مواردی مانند دمای بیرون و میزان عرق کردن دارد و ورزشکاران باید به شرایطی که مصرف این نوشیدنی برای بدن ایجاد می کند، توجه ویژه داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۲:۳۶    
ایسنا/لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان گفت: جبهه و دفاع مقدس، قطعه ای از انقلاب اسلامی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۱    
ایسنا/لرستان جانشین فرمانده انتظامی لرستان، گفت: با تلاش مأموران ایست و بازرسی خمه الیگودرز با توقیف یک دستگاه کامیونت 530 کیلو گرم بچه ماهی قاچاق به ارزش 6 میلیارد ریال کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۳۳    
سید صولت مرتضوی با صدور حکمی سید علی قریشی را به سمت قائم مقام معاون اجرایی رئیس جمهور و سرپرست نهاد ریاست جمهوری منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۹:۱۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی و فرمانده پایگاه مقاومت 57 فجر سازمان گفت: یکی از بارزترین خصوصیات جنگ تحمیلی و دفاع مقدس حضور پرشور و دفاع همه جانبه آحاد مردم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۰    
دکتر سیامک یاسمی، استاد دانشکده ریاضی، آمار و علوم کامپیوتر دانشکدگان علوم دانشگاه تهران به عنوان عضو برجسته کمیته دائمی همکاری های علمی و فناوری سازمان همکاری اسلامی (کامستک) انتخاب شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۰    
سرپرست اداره کل آموزش، پژوهش و فناوری اطلاعات فهما از تولید بازی رایانه ای با عنوان کودکان اربعین خبر داد و گفت: این بازی روایت گر تجربه و حال و هوای بچه های مسجد از پیاده روی اربعین است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۲    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان گفت: 670 واحد مسکونی بر اساس تفاهم نامه سه جانبه با بنیاد مستضعفان و کمیته امداد امام خمینی (ره) برای خانواده های محروم ساکن در کوهدشت و الیگودرز ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۰    
ایسنا/خراسان شمالی مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: این نهاد به کارفرمایان درازای به کارگیری مددجویان در کارگاه ها و شرکت ها دو میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه اشتغال اعطا می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۰    
آمار دقیقی از شهدای آتش نشان در کل کشور وجود ندارد اما 60 آتش نشان فداکار در پایتخت شهید شده اند. هفده نفر از آتش نشانان تهرانی در جریان دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۵    
ایسنا/لرستان فرماندار الیگودرز گفت: همه تلاش ستاد مدیریت کرونا و اعمال محدودیت ها برای سلامت جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۲    
ایسنا/ایلام نماینده مردم ایلام در مجلس، از این استان به عنوان قطب گردشگری مذهبی و سلامت یاد کرد که وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی باید به ظرفیت های آن توجه ویژه ای داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۱۶    
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به بررسی طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی، گفت: ابزار اعمال حاکمیت ما در حوزه ارتباطات ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۴:۰۷    
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران با حماسه معلمان و دانش آموزان الگوی بیداری اسلامی در جهان شده است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۳:۱۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای لرستان گفت: براساس اعلام سازمان راهداری مبنی بر پشتیبانی و تسهیل در بازگشت زائران اربعین حسینی تاکنون حدود 30 دستگاه ناوگان اتوبوس از استان به پایانه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۵۴    
ایسنا/لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به نقش عشایر در ایجاد امنیت کشور به ویژه در مرزها، گفت: عشایر به عنوان قشر قانع و کم هزینه جامعه کمربند امنیتی نظام اسلامی ایران هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۴۹    
ایسنا/لرستان فرمانده ناحیه بسیج عشایری سپاه لرستان با اشاره به اثرگذاری آداب و رسوم در پیشگیری از آسیب های جنگ نرم دشمن، گفت: 20 درصد شهدای لرستان در جنگ تحمیلی از جامعه عشایری هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۶    
پنج عضو علی اکبر حافظی فرزند شهید محمدعلی حافظی عسگری از مشهد مقدس با تأسی از پدر شهیدش، بر اساس وصیت نامه در راه نجات جان هموطنان خود اهدا شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/ایلام در نشست تخصصی انجمن مجازی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان ایلام بر جنبه ی وطن دوستی شعر دفاع مقدس برای نسلی که جنگ را ندیده اند تاکید شد
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۲    
فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: نمایشگاه دفاع مقدس باید احیاگر نام، سیره شهدا و بازگو کننده حقایق جنگ و دفاع مقدس باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۹    
رئیس جمهور "قانون موافقتنامه انتقال محکومین بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت فدراسیون روسیه" را برای اجرا ابلاغ کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۶    
پژوهشکده علوم و معارف دفاع مقدس نیروی زمینی ارتش و نمایشگاه دائمی در امتداد مقاومت با حضور فرمانده نیروی زمینی ارتش در سازمان ایثارگران این نیرو افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۳۴    
یک نظرسنجی جدید نشان می دهد تنش ها بر سر واکسن کرونا در کانادا زیاد است، همچنان که اصطکاک بین افرادی که در برابر این ویروس واکسینه شده اند و کسانی که واکسینه نشده اند نیز افزایش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۱۵    
ارزش ارزهای دیجیتالی بار دیگر ریزش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۲    
خالد پاینده، وزیر سابق دارایی افغانستان ، در مصاحبه ای با شبکه تحلیلگران افغانستان ، ابعاد تازه ای از فساد در دولت افغانستان را آشکار ساخته است .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۰    
ایسنا/ایلام مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ایلام از برگزاری دوره های آموزش صنایع دستی برای مددجویان استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۵۰    
ارزش دلار برای سومین روز متوالی بالا رفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۹    
ایسنا/البرز دادستان عمومی و انقلاب فردیس از شناسایی محل دپوی خودروهای خارجی در این حوزه قضایی و بازداشت یک متهم در این رابطه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۷    
طبق ابلاغ سازمان بورس به کلیه خریداران و عرضه کنندگان محصولات فولادی در بورس کالا، خرید و فروش محصولات فولادی در بورس کالا از 10 مهر ماه، صرفا با ثبت نام خریداران و فروشندگان خرد و عمده ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۶    
در هفته گذشته، 194 مرکز غیرمجاز استخراج رمز ارز به تعداد 2227 دستگاه و به ظرفیت 4527 کیلووات در کشور کشف شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۴    
ایسنا/کرمان مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان کرمان با اشاره به وقوع قریب به 500 حادثه طبیعی و غیرطبیعی در نیمه نخست سال جاری در استان کرمان بیان کرد: بیش از 3980 نفر در این حوادث آسیب دیدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۱۰:۱۰    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل ورزش و جوانان استان هرمزگان گفت: هیات های ورزشی استان می بایست تمام تلاش خود را بکار خواهند بست تا در سال جاری نیز عناوین و موفقیت های بهتر و شایسته تری را بدست آورند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۶    
نماینده ولی فقیه در سپاه، نهضت و جهاد همه جانبه تبیین را نیاز امروز جامعه دانست و گفت : تلاش دشمن بر القای یاس و ناامیدی به جامعه متمرکز شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۶    
ایسنا/همدان رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرستان ملایر به نیاز مبرم ایستگاه های آتش نشانی ملایر به ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته اشاره کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۵    
ایسنا/خراسان شمالی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی از تمدید مجدد مهلت دریافت آثار جشنواره سراسری فیلم کوتاه روستا و عشایر تا بیست و پنجم مهرماه خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/کرمان مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان گفت: طرح مدیریت جامع تالاب جازموریان در استان های کرمان و سیستان بلوچستان برنامه ریزی و در شورای برنامه ریزی استان کرمان تصویب شده و در صورت تصویب در ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۲۵    
ایسنا/هرمزگان به مناسبت روزجهانی مبارزه با هاری، بیش از 2500 قلاده سگ در مرکز نگهداری حیوانات بدون صاحب در بندرعباس واکسینه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۷    
نماینده دائم روسیه در سازمان ملل خواهان ازسرگیری فوری مذاکرات میان طرف های سوری بدون مداخله خارجی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۶    
رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور گفت: در بودجه سال جاری 50 میلیارد تومان اعتبار از سوی مجلس برای تامین تجهیزات توان افزایی دانش آموزان استثنایی دیده شده که در گام نخست 16 میلیارد تومان از آن ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۹:۰۰    
ایسنا/قم عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: آیت الله حسن زاده آملی با وجود جایگاه برجسته علمی و فقاهتی که داشت، هیچگاه دچار مرید و مریدبازی نشد و این از محسنات بزرگ این عالم ربانی بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۷    
وزیر کشور، در پیام خود به مناسبت روز آتش نشانی از تلاش وزارت کشور برای ارتقاء سطح ایمنی در شهرها و روستاها از جمله از طریق تجهیز ایستگاهها و پایگاهها به ماشین آلات و تجهیزات مناسب و استاندارد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/یزد رئیس گروه بیماری های واگیر مرکز بهداشت استان یزد از شناسایی 13 کانون بیماری هاری حیوانی در استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و اعلام کرد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/گلستان رئیس پلیس آگاهی استان گلستان از دستگیری شکارچیانی که اواخر اردیبهشت ماه سال جاری با محیط بانان پارک ملی گلستان درگیر و متواری شده بودند، خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۶    
ایسنا/آذربایجان شرقی رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان تبریز از پلمب 5 واحد متخلف و آلاینده زیست محیطی در شهرک چرمشهر تبریز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۴    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بهبود تولیدات دامی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی از اختصاص نهاده های دامی از محل سهمیه شهریور به صورت علی الحساب به خراسان جنوبی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۲    
ایسنا/همدان مدیرکل پزشکی قانونی استان همدان گفت: هشت هزار و 881 نفر از ابتدای سالجاری تا پایان مرداد ماه امسال به علت نزاع در این استان به پزشکی قانونی مراجعه و نظریه کارشناسی دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۲    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: هر چهار معبر مرزی استان باز است و هیچ منعی برای فعالیت این بازارچه ها وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۸:۰۱    
ایسنا/فارس فرمانده سپاه فجر فارس خاطرنشان کرد: دفاع مقدس دورانی سرشار از حماسه و عرصه ای برای نمایش اوج ایثار و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام بود و جانبازان و ایثارگران ستارگان و حماسه آفرینان این ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۷    
ایسنا/فارس نماینده ولی فقیه در فارس تاکید کرد: در گام دوم انقلاب باید به ایجاد شهر خدامحور اقدام کنیم به نحوی که شهر، شهر خدا و آرامش باشد و یاد خدا در آن زنده شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۵۶    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: با تلاش های صورت گرفته 60.8 درصد جمعیت هدف استان نوبت اول واکسن کرونا را دریافت کرده اند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۷:۰۵    
ایسنا/ایلام استاندار ایلام گفت: پیش بینی می شود تا قبل از ظهر امروز حدود 20 هزار زائر وارد کشور شوند به همین دلیل باید همه دستگاه های نظامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۷    
ایسنا/خراسان رضوی وزیر بهداشت با اشاره به جمعیت زیاد زائران به مشهد گفت: میزان تخت و امکانات بهداشت و درمان در این شهر کافی نیست و با اینکه امکاناتی همچون بیمارستان فوق تخصصی آستان قدس رضوی نیز به ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۱    
سقف دریافت تسهیلات اوراق مسکن که تا پیش از این برای زوجین در تهران 240 میلیون تومان بود به 480 میلیون تومان افزایش پیدا کرده و اقساط ماهیانه آن حدود 8 ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۲۷    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد و امام جمعه یاسوج گفت: تلاش دولت ها برای ایجاد زیرساخت در این استان تحسین برانگیز است اما هنوز با نقطه مطلوب فاصله زیادی داریم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۱۵    
ایسنا/قم نماینده ولی فقیه در استان قم گفت: مردم قم در کمک به محرومان یک سابقه بسیار دیرینه دارند و بسیار با شخصیت و نوع دوستی و پافشاری بر اصالت دینی و ولایی خود مردمانی مثال زدنی هستند و اگر کسی این ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۷ - ۰۰:۱۲    
اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال با وزیر ورزش و جوانان جلسه ای برگزار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۵۳    
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد: از آنجاکه براساس آخرین شواهد علمی معتبر کمیته علمی کرونا ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۷    
ایسنا/خوزستان معاون امنیتی و انتظامی استانداری خوزستان گفت: تمام امکانات لازم برای بازگشت زائران از دو مرز شلمچه و چذابه آماده شده و جای هیچ نگرانی برای زائران وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۴۶    
ایسنا/خوزستان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از آمادگی پایانه های مرزی خوزستان برای جابجایی زائران اربعین حسینی(ع) خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۶    
محمد اسلامی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران و آلکسی لیخاچف، رئیس شرکت دولتی روس اتم عصر روز سه شنبه در مورد توسعه همکاری های هسته ای صلح آمیز گفت وگو و رایزنی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۸    
دستگاه اطلاعات سودان از کشته شدن 5 نفر از افسران این دستگاه در درگیری با یک گروه تروریستی وابسته به داعش در خارطوم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۲۵    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در شورای امنیت سازمان ملل در خصوص تحولات سیاسی امنیتی سوریه گفت: در نتیجه تلاش نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل در امور سوریه و همکاری دولت سوریه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۷    
تیم ملی تنیس روی میز ایران با صدرنشینی در گروه خود به جمع 10 تیم برتر آسیا صعود کرد و سهمیه قهرمانی جهان را به دست آورد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۲    
زمان دقیق دیدارهای تیم ملی فوتبال ایران با تیم های امارات و کره جنوبی مشخص شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۳:۰۷    
ایسنا/خوزستان رئیس دانشگاه علوم پزشکی آبادان از راه اندازی مرکز قرنطینه بیماران مبتلا به کرونا در شلمچه همزمان با بازگشت زائران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۲    
دبیر ستاد راهبری نقشه جامع علمی کشور از تشکیل کارگروهی برای ارتقاء و استاندارد سازی فرآیند برگزاری امتحانات نهایی خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۱    
الاهلی با حضور نوراللهی و قائدی در لیگ امارات نخستین شکست خود را در فصل جاری متحمل شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۵۰    
نماینده سازمان ملل در امور سوریه هجدهم ماه آینده میلادی را تاریخ دور ششم نشست کمیته قانون اساسی سوریه در ژنو اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۵    
ایسنا/خوزستان تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان یک بازیکن جدید جذب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۲۵    
اینتر در هفته دوم لیگ قهرمانان اروپا نتوانست برنده از زمین بازی خارج شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۶    
مرکز اسناد و تحقیقات دفاع مقدس در پیامی درگذشت پدر شهیدان موحد دانش را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۳    
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بر ضرورت کاهش دغدغه های مردم در حوزه سلامت تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۵    
یک مسؤول سابق کاخ سفید درباره اظهارات مشاور رئیس جمهوری سابق آمریکا درخصوص مترجمی که ولادیمیر پوتین را در اجلاس سران دو کشور در ژاپن همراهی می کرد، افشاگری کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۲:۰۴    
ایسنا/فارس رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: برپایی نمایشگاه های مختلف به نهادینه کردن فرهنگ حمایت از تولید ملی و خرید کالای ایرانی کمک می کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۵۷    
وزیر دفاع کویت در واکنش به تصمیم عراق برای ساخت چند رآکتور هسته ای گفت که کشورش تحولات را دنبال می کند .
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۵    
نگرانی هایی از سوء استفاده نیروهای آمریکایی از پرونده حضور ائتلاف بین المللی در عراق به عنوان چتری برای حضور خود به نوعی دیگر در عراق وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۵    
مرکز تحقیقات سازمان صداوسیما آخرین نتایج نظرسنجی سریال های در حال پخش تلویزیون را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۰    
ایسنا/فارس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس با تاکید بر اینکه شورای ششم باید عدالت در توزیع خدمات و شفافیت بیشتر در عملکردها را در دستور کار خود قرار دهد ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۶    
وزیر خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین دو نامه به اتحادیه عرب و سازمان همکاری اسلامی درباره تشدید حملات رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی با هدف تقسیم این مکان مقدس بین مسلمانان و یهودیان ارسال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۵    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان گفت: طی شش ماه نخست امسال، نزدیک به 503 هزار تن کالا به ارزش حدود 315 میلیون دلار از گیلان صادرات انجام شده که به لحاظ ارزی، نسبت به مدت مشابه سال گذشته ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۴    
طالبان هشدار داد، آمریکا در صورتیکه به پروازهای پهپادهایش در آسمان افغانستان ادامه دهد با عواقب آن مواجه خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۱    
ایسنا/گیلان معاون آموزشی وزارت علوم، آموزش الکترونیکی را دستاورد بزرگی برای آموزش عالی کشور دانست و گفت: آموزش الکترونیکی یکی از مصادیق تبدیل تهدید به فرصت است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۱    
ایسنا/کرمان در هفته گردشگری16 پروژه شامل شش دفتر خدمات مسافرتی، چهار هتل، سه واحد بوم گردی، یک سفره خانه و یک اقامتگاه سنتی و یک مجتمع گردشگری با حجم سرمایه گذاری 70 میلیارد تومان در استان کرمان به ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۳۰    
در ادامه برگزاری هفته های فیلم ایران در ژاپن با فیلم های ترجمه و زیرنویس شده رایزنی فرهنگی، به مناسبت هفته دفاع مقدس و به صورت مجازی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۹    
ایسنا/کرمانشاه مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه از کلنگ زنی گازرسانی به چهار روستا در نقطه صفر مرزی شهرستان پاوه با اعتبار 220 میلیارد ریال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۸    
در ادامه رقابت های والیبال قهرمانی جهان ناشنوایان که در ایتالیا در حال برگزاری است، تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله پلی آف، بازی را به فرانسه واگذار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۲۶    
مروان البرغوثی، اسیر فلسطینی در زندان های رژیم صهیونیستی به شدت از تشکیلات خودگردان فلسطین انتقاد کرد و نبرد شمشیر قدس را ستود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۱۲    
وزیر امور خارجه چین گفت که توافق آکوس بین آمریکا، انگلیس و استرالیا خطری پنهان برای صلح، ثبات و نظم بین المللی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۲۱:۰۹    
کاخ الیزه اعلام کرد، به زودی تماسی بین ماکرون و بن سلمان برای بررسی مسائل منطقه برقرار خواهد شد.