پنجشنبه ۱۱ آذرساعت ۱۶:۱۹Dec 2021 2
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آذر 1400 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 آذر 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 آذر 1400 
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۲۷    
ایسنا/کردستان رئیس جهاددانشگاهی استان کردستان گفت: سازمان بسیج سازندگی و جهاددانشگاهی از مولودهای مبارک انقلاب هستند که با توجه به رسالتی که دارند می توانند در کنار یکدیگر راه توسعه را در جامعه هموار ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۷:۳۳    
معاون پژوهش وفناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به پیشینه تاریخی دانشگاه جندی شاپور دزفول، گفت: جندی شاپور دزفول، نماد علمی و فناوری دوران قبل از اسلام است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۳    
همزمان با هفته بسیج طرح های فرهنگی به صورت گسترده با شعار " بسیج پاره تن مردم" روی سازه های تبلیغاتی سطح شهر اکران شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۰    
بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، امروز(6 آذرماه) در پاره ای نقاط به ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان گاهی وزش باد متوسط تا نسبتا شدید پیش بینی می شود بنابراین بهبود نسبی کیفیت هوا دور از ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۵۱    
تجربه وام گرفتن با همراه بانک باید تجربه جذابی باشد، آن هم وقتی بتوانیم در شرایطی بدون نیاز به ارائه ضامن این کار را انجام دهیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۴۰    
مدیرعامل بانک ملی ایران با تبیین سیاست های جدید اداره این بانک، تاکید کرد که محصولات و خدمات جدید با هدف جلب رضایت عموم مردم و نه اقشار خاص طراحی خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۲:۱۳    
ایسنا/بوشهر معاون توسعه و پیش بینی اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: خلیج فارس و سواحل استان ، از امروز تا صبح سه شنبه مواج و متلاطم باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۱:۳۵    
ایسنا/یزد تاکنون 86.6 درصد از جمعیت بالای 12 ساله ی یزد در برابر ویروس کووید - 19 واکسینه شدند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/گیلان مدیرکل شیلات گیلان، با اشاره به صید 338 تنی صیادان از دریای خزر، گفت: 128 تن ماهی سفید و 200 تن ماهی کفال و مابقی از سایر آبزیان بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۴۴    
رئیس دانشگاه تحصیلات تکمیلی صنعتی و فناوری پیشرفته گفت: استفاده بهینه از انرژی های پاک، راهکاری مناسب برای کاهش آلایندهای زیست محیطی است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۴:۰۳    
شاید به نظر برسد که آلزایمر یک بیماری اجتناب ناپذیر است و همه افراد با افزایش سن به آن مبتلا می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۵۱    
ایسنا/کردستان رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان گفت: رشد جلبک در سد قشلاق مهمترین عامل وجود طعم و بو در آب آشامیدنی سنندج بوده و رهاسازی گونه ماهی فیتوفاگ موجب پاکسازی آب سد از جلبک خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/هرمزگان معاون هماهنگ کننده سپاه امام سجاد (ع) هرمزگان گفت: 100 گروه جهادی تازه نفس به مناطق زلزله زده فین اعزام شده اند تا در مأموریت های جدید بخصوص در زمینه بازسازی مشارکت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۴۱    
ایسنا/هرمزگان اداره کل اوقاف و امور خیریه هرمزگان ماجرای دزدی از امام زاده سید مظفر(ع) در بندرعباس را تکذیب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۱:۳۹    
ایسنا/هرمزگان جلسه هم اندیشی ارتباط صنعت با دانشگاه با حضور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان، رئیس دانشگاه و هیات علمی و همچنین نمایندگان صنایع بزرگ استان در سازمان صنعت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۰:۴۵    
کسب و کارها و مشاغل آینده مبتنی بر سواد رسانه ای و بر بستر دیجیتال مارکتینگ شکل می گیرند و صرف زمان و هزینه برای دیجیتال مارکتینگ کمک می کند نه تنها مشاغل سنتی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۰۰:۴۶    
زندگی مجازی، علاوه بر اینکه انسان را از بسیاری قید و بندها و قوانین انسانی رها می کند، این امکان را نیز برای افراد ایجاد می نماید که بر اساس خواسته ها و طبق رؤیاهایشان زندگی کنند و این شاید یکی از ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۲:۱۱    
ایسنا/گیلان رئیس کل دادگستری گیلان، مکان فعلی پسماند های حویق را با توجه به نزدیکی به آب دریا و محل سکونت مردم مناسب ندانست و گفت: محل انباشت زباله در حویق خطرات زیست محیطی فراوانی را به دنبال دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۲۱:۲۸    
ایسنا/کرمان رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت : برخی از موضوعات همانند قصاص را نمی توان کاری کرد، البته قصاص حتما اجبار ندارد و کسی که مورد ظلم واقع شده است می تواند گذشت خودش را اعلام کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۹    
ایسنا/لرستان رئیس کل دادگستری لرستان از واگذاری کارخانه فولاد و ذوب آهن ازنا به سرمایه گذار جدید خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۷:۰۳    
ایسنا/تهران شهردار قرچک گفت: نبود یک ایستگاه راه آهن از مشکلات قرچک بوده که اجرای آن در اختیار شهرداری نبود و در سفر اخیر استاندار تهران اجرای این ایستگاه به شهرداری واگذار شد و به زودی فضای مناسبی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۷    
ایسنا/کرمان مدیر کل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کرمان اظهار کرد: بیشتر مشکلات اعضای شوراهای اسلامی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۳    
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده ولی فقیه در سیستان وبلوچستان ضمن حضور در محل پارک علم و فناوری استان از بخش های مختلف این مجموعه بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۵۰    
ایسنا/لرستان رئیس اندازه گیری و توزیع شرکت گاز لرستان گفت: طی دو ماه گذشته 368 میلیون متر مکعب گاز در استان مصرف شده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۳۹    
ایسنا/لرستان رئیس اداره حفاظت محیط زیست پلدختر از بررسی و پایش بیماری آنفلوانزای فوق حاد پرندگان در تالاب های این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۳:۱۷    
برنامه های وزارت صمت برای بهبود وضع معیشت مردم در جلسه کمیسیون اقتصادی مجلس خبرگان بررسی شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۳۷    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان گفت: در فصل سرما محدودیت هایی از قبیل کاهش روشنایی در معابر اعمال می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۲:۲۹    
یک قرص انسولین جدید که توسط محققان دانشگاه "ییل"(Yale) ساخته شده است، موفق شد دیابت نوع 1 را در موش ها درمان کند و حتی از آن پیشگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۵۲    
ایسنا/قزوین دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان قزوین گفت: امروز در سینمای ایران با پدیده ای به نام کارهای بی اثر و دکوری روبه رو هستیم ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/قم رئیس اداره طرح و برنامه سازمان صمت استان قم از برخورداری بنگاه های تولیدی استان از تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه سال 1400 خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۴۶    
ایسنا/خراسان شمالی عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از رفع ابهام پرونده استخدام تعداد قابل توجهی از مربیان قرآنی در آموزش و پرورش خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۲۴    
سرپرست سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران گفت: کارخانه M.R.F (خط پردازش مدرن) کوهک تا نیمه دی ماه امسال به بهره برداری می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۷    
دلار به دنبال رشد بالای چهار درصدی اقتصاد آمریکا روند صعودی خود را از سر گرفت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹    
ایسنا/لرستان فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان گفت: دشمنان جمهوری اسلامی ایران، بیشتر از آن که از موشک بترسند از حضور مردم بسیجی می ترسند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۸    
وزیر امورخارجه پیشین کشورمان حکم یک دادگاه بین المللی علیه بحرین به نفع کشورمان را یک پیروزی مهم برای حاکمیت قانون توصیف کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۱    
کاهش محسوس شمار متقاضیان دریافت مزایای بیکاری آمریکا باعث صعود شاخص های بورسی این کشور شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۴۰    
ایسنا/قم رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی بیان کرد: مناظره علمی آیت الله مصباح یزدی و شهید مطهری از افتخارات حوزه علمیه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۳۷    
در جلسه شورای سیاست گذاری مالی و هماهنگی دستگاه های اجرایی در زمینه مالکیت، الگوی پیشنهادی دفتر توسعه فناوری سلامت وزارت بهداشت در خصوص حمایت از اختراعات مبتنی بر نیاز جامعه و در جهت تجاری سازی و ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۲۸    
ایسنا/کرمان مدیر کل دفتر بازرسی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: جوی که علیه دریافتی پزشکان در کشور ایجاد شده است بخش زیادی از آن غیر واقعی بوده و عدد و ارقامی که در خصوص حقوق ها و دریافتی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۸    
ایسنا/زنجان رئیس اتاق بازرگانی استان زنجان 9 پیشنهاد همکاری بین استان زنجان و کشور ژاپن در زمینه گسترش مناسبات تجاری دو طرف را به سفیر این کشور در ایران، مطرح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۱۳    
معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی وضعیت 16 شاخص آموزش و پرورش استثنایی استان سیستان و بلوچستان را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۲    
ایسنا/کردستان رییس سازمان جهاد کشاورزی کردستان گفت:اگر امنیت غذا را در تقابل با امنیت آب قرار بدهیم به نوعی امنیت بشر را به طور جدی به خطر انداخته ایم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۵۷    
ایسنا/کردستان رییس دانشگاه کردستان گفت:امروزه حوزه آب مسئله ای حیاتی بوده و برای مواجهه با کم آبی باید از اصول علمی استفاده کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۳    
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس پلیس راه خراسان جنوبی از افزایش 16 درصدی متوفیان تصادفات خراسان جنوبی از ابتدای امسال خبر داد و گفت: 48 درصد تصادفات به شکل واژگونی بخاطر عدم کنترل سرعت بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۳    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به رویکرد دولت سیزدهم برای تحقق مدیریت واحد شهری، گفت: اراده دولت این است که شهرداری ها و شوراهای شهر به معنای واقعی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز گفت: انتظار از بسیج رفع ایرادات مدیریتی جامعه و ایجاد تعادل و عدالت است چرا که توان و ظرفیت بالایی برای این امر دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۱    
بیش از 30 مهاجر که از سواحل شمالی فرانسه و با عبور از آبهای کانال مانش در پی رسیدن به خاک بریتانیا بودند روز چهارشنبه 3 آذر (24 نوامبر) در پی غرق شدن قایق شان جان باختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۳۰    
ایسنا/کرمانشاه رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: 95درصد کارهای راه اندازی مرکز پیوند قلب کرمانشاه انجام شده و امیدواریم تا پایان سال بتوانیم این مرکز را راه اندازی کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۹:۱۳    
ایسنا/هرمزگان مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی هرمزگان گفت: بازسازی و ساخت خانه های آسیب دیده از زلزله فین با 20 درصد پیشرفت فیزیکی در حال اجراست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۵    
شب داریوش فرهنگ با سخنرانی سینماگران چون محسن امیر یوسفی، مهدی هاشمی، مسعود کرامتی، احمد امینی و.... برگزار شد و همچنین ابراز امیدواری شد که امشب ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۳    
ایسنا/کرمانشاه معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: وضعیت اهدای عضو در کرمانشاه مناسب نیست و در این زمینه نیازمند فرهنگ سازی هستیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۲    
رئیس شورای عالی نظام پرستاری اعلام کرد: استخدام نیرو، تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی و استانداردسازی نسبت پرستار به تخت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۸    
رئیس کل سازمان نظام پرستاری گفت: جامعه پرستاری منتظر خروجی و اقدام مسئولان دولت جدید برای رفع موانع خدمتی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۴    
معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی گفت: امکان ارتباط کارت های واکسیناسیون اعضای نظام پزشکی به صفحه سابقه واکسیناسیون در وب سایت وزارت بهداشت فراهم شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۴۱    
ایسنا/خراسان جنوبی بنابر پیش بینی اداره کل هواشناسی خراسان جنوبی با عبور سامانه بارشی از شب گذشته کاهش دمای هوا در این استان محسوس و قابل ملاحظه است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۶    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیر مرکز خدمات تخصصی گیاهان دارویی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی گفت: از تره تیزک برای تصفیه خون، جبران کمبود ویتامین C و بهبود بیماری های پوستی نیز استفاده می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۱    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: مرز، پنجره دریچه ای بسیار بزرگ برای ایجاد نشاط و روشنایی در سایر محورهای توسعه ای است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۶    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند با بیان اینکه با توجه به بررسی روندهای بستری و فوتی کرونا در شهرستان های استان نسبت به کل کشور که طی 2 هفته گذشته روند کاهشی داشته است ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۲    
ایسنا/ایلام مدیرکل راه و شهرسازی از آغاز احداث 1562 واحد مسکونی در قالب قانون جهش تولید مسکن تا کنون در استان ایلام خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۰    
ایسنا/خراسان جنوبی مدیرعامل شرکت گاز خراسان جنوبی گفت: برای پایداری و استمرار گازرسانی لازم است مشترکان استان صرفه جویی در مصرف گاز طبیعی را جدی بگیرند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۱۸    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: باید در آزمون های اخذ گواهینامه رانندگی تجدید نظر شود زیرا این آزمون ها سال هاست که بدون تغییر در حال برگزاری است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۰۷    
پژوهشگران آمریکایی در بررسی جدید خود نشان داده اند که شاید بتوان با کمک یک فناوری مبتنی بر لیزر، باکتری ها و ابرمیکروب های مقاوم را از بین برد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۴:۰۶    
به دنبال حمایت رجب طیب اردوغان، رئیس جمهوری ترکیه، از سیاست مالی کاهش نرخ بهره که به دنبال آن کاهش شدید ارزش پول ملی این کشور را در بر داشت ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۵۲    
مدیر تیم فوتبال گل گهر به اظهارات سرمربی استقلال واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۴    
40 فیلم سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن در روزهای پایانی هفته از شبکه های سیما پخش می شوند. رهاشده و چمدان دو اثر جدیدی هستند که این هفته از قاب شبکه های سیما روی آنتن می روند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۰:۲۱    
حجم فروش ارز توسط صادرکنندگان در سامانه نیما طی هشت ماه 1400، 18.1 میلیارد دلار بوده است که این میزان حدود 69 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش داشته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۴    
وزیر کشور نخستین جلسه ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران تهران را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۴    
سرپرست سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران از پیشرفت 90 درصدی طرح جامع پدافند غیرعامل شهرداری تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۲    
بازیکن کلیدی بایرن مونیخ به ویروس کرونا مبتلا شد تا او هم در قرنطینه خانگی قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۲    
اینتر با پیروزی برابر ساختار موقتا جای رئال مادرید را در صدر جدول رده بندی گرفت. آژاکس هم با پیروزی برابر بشیکتاش با 15 امتیاز مقتدرانه صعود کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۴۱    
جانشین وزیر دفاع گفت: بسیجیان باید در همه عرصه های تهاجمی دشمن خودشان را آماده مقابله کنند و از ارزش های والای انقلاب اسلامی دفاع کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۳۹    
ایسنا/کردستان استاندار کردستان تاکید کرد که مدیران تحقق منویات رهبری در بیاینه گام دوم انقلاب را سرلوحه توسعه استان قرار دهند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۳۸    
رئیس سازمان عقیدتی و سیاسی وزارت دفاع گفت: بسیجیان باید سلامت جامعه را ایجاد کنند و با وجود آنان نباید فساد و مشکلات عفاف و حجاب داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۵    
ایسنا/قم رییس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم گفت: رسانه باید در راستای اهداف نظام و رهبری گام بردارد و با بیان حقایق، اعتماد مردم را نیز جلب کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۳    
ایسنا/البرز رئیس هیئت دو و میدانی استان البرز از برگزاری کلاس های آموزشی مربیگری درجه 3 ویژه مربیان استان البرز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۲۰    
حجت الاسلام صادق خلخالی که نام او با محاکمه سران رژیم پهلوی گره خورده، در 5 آذر 1382 درگذشت. او خاطرات جالبی از جلسات محاکمه و بازجویی از سران رژیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۹    
ایسنا/قم آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید، تربیت محور بودن را از تفاوت های صداوسیمای اسلامی با صداوسیمای غربی دانست و گفت: باید در تمام برنامه های صداوسیما محور، نه کسب رضایت بی قید و شرط ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۴    
تصور کنید یک روز بعدازظهر موقع برگشتن از مدرسه یا محل کار، هنگام پیاده روی یا سر شیفت عصر کارتان دو نفر سر راه شما سبز شوند و ازتان بپرسند؛ اگر فقط یک ماه دیگر در این دنیا وقت داشته باشید ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۴    
ایسنا/البرز رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کرج از برگزیده شدن انجمن کتابخانه های عمومی کرج به عنوان انجمن برتر در کشور خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۱۱    
با حضور رئیس، دبیر و جمعی از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام، جلسه بررسی آیین نامه داخلی این نهاد برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۳    
وزیر ورزش و جوانان گفت: حضور تیم ملی هندبال زنان در رقابت های قهرمانی جهان یک رخداد مهم برای ورزش زنان به شمار می رود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۰۲    
سرپرست معاونت شهرسازی و معماری شهرداری تهران، فاطمه حیدری را به عنوان سرپرست اداره کل امور اجرایی کمیسیون های ماده 100 منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۹    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان از اختصاص سهمیه برای ساخت 88 هزار واحد مسکونی در استان طی یک دوره چهارساله خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۶    
ایسنا/خراسان رضوی تولیت آستان قدس رضوی احیای روحیه بسیجی دوران دفاع مقدس را موجب رفع مشکلات کشور دانست.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۴۶    
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: در انتصاب مدیران تصمیم نهایی را شخصا می گیرم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۳۰    
پس از ماه ها دوریِ هواداران فوتبال از محیط ورزشگاه، حالا روند بازگشت آنها به سکوها آغاز شده است. بعد از حضور حدودا پنج هزار نفری تماشاگران در بازی هفته گذشتۀ استقلال تهران و نساجی مازندران ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۶    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد گردهمایی با حضور بسیجیان استان کهگیلویه بویراحمد در مصلی امام خمینی(ره) با هدف نمایش اقتدار و شکوه بسیج برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۲۱    
ماجرای آرمان و غزاله تراژدی تلخی بود که با قتل غزاله و جسد ناپیدای او و سرنوشت نامعلوم آرمان شکل گرفت و سحرگاه امروز با اجرای حکم اعدام آرمان، نقطه پایانی بر این قصه هشت ساله گذاشته شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۸    
ایسنا/هرمزگان محسن رضایی معاون اقتصادی رییس جمهوری دقایقی پیش با استقبال استاندار هرمزگان از طریق فرودگاه بین المللی شهدای پرواز 655 وارد بندرعباس شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۱۴    
رئیس سازمان تروریستی فرماندهی مرکزی ارتش آمریکا (سنتکام) به توان موشکی ایران اذعان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۹    
وزیر امور خارجه کشورمان و آرارات میرزویان وزیر امور خارجه ارمنستان در خصوص موضوعات مختلف از جمله روابط دوجانبه، همکاری های اقتصادی دو کشور و کمیسیون مشترک اقتصادی ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۵    
روز سه شنبه رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی پس از گذشت تنها دو ماه و نیم از سفر پیشین خود به کشورمان در شهریورماه ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۲    
ایسنا/فارس استاندار فارس تاکید کرد که بسیج و الگوهایی مانند آن، تنها راه برون رفت کشورهای اسلامی از بحران است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۱    
وزرای خارجه روسیه و ارمنستان در تماسی تلفنی به گفت وگو درخصوص درگیری ناگورنو-قره باغ پرداختند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۰۰    
ایسنا/گیلان رییس شورای اسلامی شهر رشت گفت: از میان برداشتن موانع پیشرفت و توسعه شهر رشت از اولویت های کاری این دوره از شورای شهر رشت است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۵۸    
سخنگوی سازمان انرژی اتمی تاکید کرد که مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی در مصاحبه اخیر خود گفته است مذاکرات درباره مسائل باقی مانده ناتمام مانده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۱:۵۶    
ولیعهد ابوظبی امروز، چهارشنبه برای انجام مذاکرات با رجب طیب اردوغان وارد آنکارا شد.