دوشنبه ۲۴ مردادساعت ۱۷:۳۱Aug 2022 15
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1401 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 مرداد 1401 
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۱۳    
/جهاددانشگاهی زیست بوم نوآوریِ نخبگان ایران-16/ تأسیس اولین بانک جنین از 5 نژاد گاو برتر دنیا در ایران/ کمک به خودکفایی در تولید کَره و گوشت
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۵۷    
ایسنا/بوشهر نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: توسعه فعالیت های جهاد دانشگاهی در شهرستان دشتستان و طراحی برنامه ها متناسب با نیازهای این شهرستان مورد نیاز است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۰:۰۷    
وزیر انرژی دولت پیشبرد امور لبنان در دیدار با یک مسئول آمریکایی تاکید کرد که اگر پیشنهاد ارسال سوخت ایران رسمی شود ما نمی توانیم هیچ گونه بخششی در این راستا را نپذیریم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۵۹    
ایسنا/سیستان و بلوچستان رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماریهای طیور، زنبور عسل و کرم ابریشم گفت: اداره کل دامپزشکی استان سیستان و بلوچستان در راستای وظایف ذاتی سازمان دامپزشکی کشور به عنوان متولی بخش ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۰:۳۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل زندان های لرستان گفت: در سال جاری با اشتغال 1969 نفر، بیش از 64 درصد زندانیان مشغول به کار هستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۷:۱۶    
ایسنا/خوزستان فراخوان آثار کمیته تالیف، تدوین و نشر دومین کنگره ملی 24 هزار شهید خوزستان منتشر شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۲:۲۱    
ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: 300 روستای محروم استان از آب شرب سالم برخوردار می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/اردبیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از مراجعه 392 نفر به بیمارستانها و فوت 2 نفر در 24 ساعت گذشته در استان اردبیل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۰    
ایسنا/اردبیل مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل از نشت یابی یک هزار و 650 کیلومتر شبکه و خط تغذیه گاز طبیعی طی سه ماهه ابتدایی سالجاری در استان اردبیل خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۸:۵۲    
ایسنا/اردبیل در آستانه چهل و دومین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی، جهادگران جهاد دانشگاهی استان اردبیل عهد و میثاق دوباره ای با آرمان های رهبر کبیر انقلاب اسلامی و شهدا بستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۱۳:۰۳    
سرنوشت عجیبی در انتظار برخی از دست اندرکاران مختارنامه بود و همین بهانه ای شده برای پرداختن به این سوژه که البته همزمانی آن با پخش مجددش هم بی تاثیر نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۷ - ۰۲:۰۲    
ایسنا/لرستان مدیرکل بنیاد شهید لرستان از اختصاص 90 میلیارد ریال برای بازسازی گلزار شهدای استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۲۲    
ایسنا/قم فرنگی کاران قمی، موفق به کسب پنج مدال از مسابقات قهرمانی دانشجویان و دانش آموزان کشور شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۸    
ایسنا/کردستان رئیس پلیس فتا کردستان گفت: 2 نفر از عاملین ارسال پیامک های جعلی لینک دار با سیم کارت های شخصی به شهروندان و هک گوشی همراه اقدام به کلاهبرداری می کردند دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۴    
ایسنا/خوزستان استاندار خوزستان درگذشت پدر شهیدان والا مقام رومزی را تسلیت گفت
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۵۶    
اگر چه به گفته ی متقاضیان در برخی شهرها خرید عرصه مسکن مهر اجباری شده، بر اساس اعلام وزیر راه و شهرسازی این موضوع غیرقانونی است و فروش عرصه نباید اجباری باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۰۹:۰۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی گفت: با توجه به افزایش مسافرت ها و ورود گردشگران به استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۶:۵۳    
ایسنا/فارس رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز با اشاره به ورود موج بارشی به فارس، از عموم مردم خواست تا نسبت به رعایت نکات ایمنی در شرایط کنونی، توجه جدی داشته باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۵:۵۳    
خرید ابزارهای جدید از جمله گوشی هوشمند، تبلت یا هر ابزار تکنولوژی دیگری می تواند بسیار سرگرم کننده باشد اما مهم است که در این فرایند از برخی از دستگاه هایی که نباید بخرید آگاه باشید ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۳    
شهر تهران با اهتزاز مرتفع ترین و بزرگترین پرچم کشور در اراضی عباس آباد به استقبال ماه محرم می رود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۱    
بر اساس اطلاعات سازمان حفاظت محیط زیست در بین هشت کلانشهر کشور امروز(5 مردادماه) شهر اهواز آلودگی هوا را با وضعیت ناسالم برای همه تجربه کرده است. پنج کلان شهر نیز وضعیت قابل قبولی داشته اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۰    
گاهی اوقات بلافاصله متوجه می شوید که مشکلی در یخچال شما وجود دارد. برای مثال، شاید لامپ یخچال روشن نمی شود یا غذایی که در یخچال گذاشته اید به اندازه کافی سرد نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۱۰    
رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:همچنان موضوع رضایتمندی جامعه ایثارگری و سیاست گذاران وجود دارد که ابعاد آن باید روشن شود که در این بخش مشکلات و قصور مربوط به بنیاد نیست ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۴۸    
معاون وزیر اقتصاد گفت: سیاست های اصلاح ساختار مالی و حمایت از سهام بانک ها با جدیت پیگیری می شود و پیگیری وصول مطالبات بانک ها نیز با هماهنگی کامل تمامی ارکان دولت در حال انجام است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۳۹    
ایسنا/مازندران عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بابل، از آرتروز به عنوان یکی از شایع ترین بیماری مفصلی در دنیا نام برد و با اظهار به اینکه نیم میلیارد نفر در دنیا مبتلا به آرتروز هستند درباره شیوه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۳:۱۸    
رئیس اتاق اصناف ایران در نامه ای قیمت مصوب چهار قلم از محصولات لبنی مشمول طرح مردمی سازی یارانه ها را اعلام کرد و خواستار این شد که کلیه اجزای شبکه تامین و توزیع نسبت به آن اقدام کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۵۷    
با برگزاری رویدادی به صورت حضوری و مجازی، دستاوردها و کاربردهای فناوری نانو در بخش کشاورزی تبیین می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۹    
ایسنا/لرستان مسئول بسیج سازندگی لرستان گفت: مطالبه گری و محرومیت زدایی هدف کارگروه های منتخب مجمع جهادگران است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۲    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی الیگودرز از توقیف دو دستگاه کامیون خاور و کشف 5 تن و 800 کیلوگرم کود شیمیایی قاچاق فاقد هرگونه مجوز در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۳۳    
ایسنا/البرز مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری البرز بر انجام اقدامات آبخیزداری مشارکتی برای حفاظت بهتر از عرصه های طبیعی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۱۱    
سرپرست سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی با اشاره به این که یکی از دغدغه های مهم و اصلی سازمان در دوره جدید کارآفرینی و ارزش آفرینی است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۴    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون 15 هزار خودروی عمومی در استان به صورت رایگان گازسوز شده و 2000 خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۲:۰۳    
ایسنا/خراسان جنوبی دانش آموزان خراسان جنوبی با کسب هفت رتبه برتر در جایگاه سوم جشنواره ملی سمپاد قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۵۵    
ایسنا/البرز مدیرکل هواشناسی استان البرز نسبت به ناپایداری جوی همراه با وزش باد شدید احتمال بارش شدید باران و تگرگ و رعد و برق و پدیده گرد و خاک از عصر امروز چهارشنبه در استان هشدار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۱۰    
ایسنا/آذربایجان غربی معاون میراث فرهنگی، اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان غربی گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۱:۰۴    
ایسنا/لرستان سرپرست پارک علم و فناوری لرستان از ایجاد مرکز رشد واحدهای فناور تخصصی کشاورزی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۴    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه با بیان اینکه پرچم حضرت اباعبدالله الحسین (ع) باید در بقاع متبرکه و امامزادگان بلند شود، گفت: بزرگترین حرکتی که در جهان بشری امروز با آرمانی خاص مشخص می شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/فارس مدیرکل پست فارس خواستار اقدام به موقع زائرین اربعین حسینی امام برای اخذ یا صدور گذرنامه ها شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۵۱    
ایسنا/زنجان بخش های اورژانس، غربال گری سرطان و شیمی درمانی بیمارستان امدادی ابهر افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۹    
ایسنا/قزوین شرکت آب منطقه ای استان قزوین با صدور اطلاعیه ای از شهروندان قزوینی خواست با توجه به صدور هشدار سطح نارنجی هواشناسی از نزدیک شدن به رودخانه ها، مسیل ها و سدهای در حال احداث استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۴۶    
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: هر پروژه ای که آغاز می شود باید در اسرع وقت و طبق برنامه زمان بندی به بهره برداری برسد، زیرا هرگونه تاخیر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۰:۳۱    
ایسنا/کردستان فرمانده انتظامی کردستان از دستگیری سارقان گیم نت سنندج توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس آگاهی کردستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۵۳    
ایسنا/کردستان آریسا کوه گرد و پارمیس عسگری 2 بانو کردستانی به اردوی تیم ملی فوتبال زیر 17 سال کشور دعوت شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۴    
دیده بان رقابت روسیه شرکت گوگل را به دلیل سوءاستفاده از موقعیت برتر خود در بازار میزبانی ویدئو، دو میلیارد روبل (34.2 میلیون دلار) جریمه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/خراسان شمالی فرمانده انتظامی شهرستان گرمه از کشف 62 هزار و 600 نخ سیگار و 6 هزار و 500 عدد تنباکوی قاچاق به ارزش 5 میلیارد و 562 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۸    
وزیر آموزش و پرورش بر ضرورت تشکیل هیئت های مذهبی از دوره پیش دبستانی و نقش آفرینی کودکان و نوجوانان در اداره هیئت ها تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۳۱    
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش گفت: یکی از مهمترین ماموریت های فدراسیون ورزش دانش آموزان تربیت تفریحی است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۱۰    
ایسنا/خراسان شمالی رئیس شبکه دامپزشکی راز و جرگلان گفت: طرح واکسیناسیون دام سبک شهرستان راز و جرگلان علیه بیماری طاعون نشخوارکنندگان کوچک با مراجعه به 98 واحد اپیدمیولوژیک این شهرستان به اتمام رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۹:۰۸    
ایسنا/فارس مدیرکل کمیته امداد فارس اعلام کرد که در 3 ماهه نخست امسال 1052 خدمت حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان ارائه شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۵۵    
ایسنا/همدان به مناسبت گرامیداشت هفته خبرنگار مسابقات مینی گلف و دارت ویژه آقایان و بانوان خبرنگار به صورت مجزا در همدان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/اصفهان مسئول حوزه توانبخشی بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت: برخی خانواده ها در تشخیص بیماری اُتسیم در فرزندان خود ناتوان هستند و سن طلایی درمان را از دست می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۴۴    
ایسنا/هرمزگان کارشناس اداره کل هواشناسی هرمزگان گفت:
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۳۵    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی ادامه رسیدگی به طرح نحوه تشکیل و فعالیت تشکل های صنفی - تخصصی را در دستور کار جلسه امروز خود دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۷    
ایسنا/آذربایجان شرقی سرپرست شرکت عمران سهند از پیشرفت فیزیکی بیش از 20 درصدی چهار پروژه بزرگ نهضت ملی مسکن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی آذربایجان شرقی رتبه دوم را در المپیاد دانش آموزی نانو کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۲۳    
ایسنا/یزد مدیرکل دیوان محاسبات یزد با اشاره به اهمیت ثبت تحولی تازه در دیوان محاسبات، گفت: امسال برای نخستین بار گزارش های خاص تحلیلی به تفریغ بودجه سالانه کشور پیوست شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۳    
کنفرانس بین المللی تاشکند برای افغانستان با شرکت نمایندگان حدود 20 کشور از جمله آمریکا، اروپا و روسیه و هیاتی از مقام های ارشد طالبان به کار خود پایان داد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۱۱    
ایسنا/خراسان جنوبی وزیر امور اقتصادی و دارایی از آمادگی این وزارتخانه برای پشتیبانی همه جانبه از سرمایه گذاری در حوزه تولید و پرداخت تسهیلات ارزان قیمت به تولیدکنندگان خراسان جنوبی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۹    
ایسنا/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی گفت: نمایشگاه و رویداد هم افزایی مدیریت ایران؛ کاری ارزشمند و عالی از جوانان مومن و انقلابی و فعالان در حوزه های مختلف است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۵    
قائم مقام معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، برنامه های فرهنگی دانشگاه ها و ستاد وزارت علوم را در دهه محرم و پیاده روی اربعین اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: جلسه ای محوریت دستگاه های مربوطه در خصوص ضابطه مند کردن فعالیت 8 واحد بدون مجوز بند امیرشاه برگزار و تصمیم گیری های لازم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۸:۰۴    
ایسنا/خراسان جنوبی فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان یک انبار احتکار برنج به وزن 25 تن را در شهرستان بیرجند شناسایی کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۷:۲۶    
ایسنا/قزوین سرپرست دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) از جهاد دانشگاهی به عنوان نهادی پیشگام در تولید دانش بنیان و فناوری نوین یاد کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۷:۲۴    
رئیس مجلس شورای اسلامی در جمع ائمه جمعه سراسر کشور به تشریح اقدامات مجلس در حوزه های مختلف پرداخت و با اشاره به اقدامات مجلس در اصلاح ساختار بودجه گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۵:۵۷    
ایسنا/فارس سرپرست مرکز بهداشت شهدای والفجر شیراز، از معدوم سازی 750 کیلوگرم محصولات لبنی تاریخ گذشته و فاسد در این کلانشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۵:۵۵    
ایسنا/فارس تولیت آستان شاهچراغ(ع) گفت: اگر همه سیاستگذاری های مجمع خیرین شهرساز شیراز به شکلی مرتبط با سومین حرم اهل بیت(ع) باشد، این موضوع ماندگار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۵:۵۳    
ایسنا/فارس رئیس کل دادگستری فارس از حمایت ویژه دستگاه قضایی از شرکت های دانش بنیان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۲:۲۴    
ایسنا/خوزستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خوزستان گفت: باتوجه به هشدار هواشناسی در خصوص وزش باد شدید و باران و اتفاقات پیش آمده در استان های دیگر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۳    
ایسنا/لرستان معاون امور اجتماعی بهزیستی لرستان گفت: سال گذشته 219 زن سرپرست خانوار در استان تسهیلات توانمندسازی دریافت کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۲    
ایسنا/لرستان مدیرکل انتقال لرستان ضمن درخواست از همه گروه های خونی برای اهدا خون، گفت: پایان خردادماه سال جاری ذخایر خونی استان 22 روز بود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۱    
ایسنا/لرستان مدیرکل دامپزشکی لرستان از برگزاری اردوی جهادی یک روزه دامپزشکی در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۲:۰۱    
ایسنا/لرستان مسئول ورزش خانواده معاون فرهنگی نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: 36 رده از همسران و دختران کارکنان نیروی زمینی سپاه در جشنواره فرهنگی، ورزشی کوثر حضور دارند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۵۶    
ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان توقیف یکدستگاه خودرو حامل 33 کیلو و 800 گرم تریاک و دستگیری 2 نفر در الیگودرز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۱۴    
ایسنا/قم مدیرکل راه و شهرسازی استان قم از آغاز عملیات اجرایی بافت پیرامون حرم امامزاده موسی مبرقع(ع) در محله چهل اختران قم پس از وقفه 11 ساله خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۱۳    
ایسنا/قم رئیس پارک علم و فناوری قم بابیان اینکه 192 دانشجو از 9 دانشگاه طرف تفاهم با پارک در نخستین دوره طرح دستیار فناوری ثبت نام کردند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۶    
ایسنا/قم مدیر حوزه های علمیه توجه حوزه های علمیه به هوش مصنوعی را امری مهم خواند و گفت: حوزه های علمیه در مباحث علمی و نخبگانی پیشرو بوده و در عصر حاضر با توجه به اهتمام یادگیری هوش مصنوعی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۱:۰۳    
ایسنا/خراسان شمالی قضات خراسان شمالی بخشی از آرای خود را به مجازات های جایگزین حبس اختصاص داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۴    
رئیس فدراسیون والیبال در حکمی اکبر محمدی را به عنوان سرپرست تیم ملی والیبال ایران منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۲    
ایسنا/البرز معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز با اعلام وضعیت هشدار سطح نارنجی هواشناسی گفت: فعالیت ادارات ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۱    
ایسنا/کرمان معاون پارلمانی سازمان نظام پرستاری گفت: نیروهای پرستاری اعم از شرکتی و طرحی نقش بسیار بزرگی در دوران کرونا و مدیریت بیماری داشته اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۸    
نتایج مطالعه جامعی که بر مبنای تحقیقات پیشین پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیا انجام شده نشان داده است که برخلاف ذهنیت ایجاد شده از نقش این انتقال دهنده شیمیایی در بروز افسردگی طی سال ها مطالعه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۷    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد برای اولین بار در تاریخ ورزش کهگیلویه و بویراحمد رضا آذر شب کشتی گیر ملی پوش کشور در رقابت های قهرمانی کشتی نوجوانان جهان مقام سوم و مدال برنز را کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۵    
با گرم شدن هوا هر کس به فکر راهی برای فرار است. هر هفته جاده های منتهی به شمال کشور ترافیک سنگینی به خود می بینند و آنهایی که به هر دلیلی امکان سفر ندارند از امکانات تفریحی و رفاهی تهران استفاده می ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۱    
ایسنا/اردبیل به مناسبت روز اردبیل در مجموعه شیخ صفی توسط مسئولین استانی از علم خضرا وکلاهخود به همراه یک عدد خنجر مربوط به دوران صفویه رو نمایی شدگفتنی است علم خضرا در زمان جنگ چالدران در دست سپاهیان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۵۱    
آیا در صورت انتخاب مهدی تاج، بازگشت کی روش به تیم ملی قطعی است؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۵    
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان از درگیری شب گذشته ماموران پلیس با اشرار و سوداگران مرگ که منجر به هلاکت 6 شرور مسلح شد خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۴    
همه ساله تعداد کثیری از سودجویان، وارد قلب هیرکانی شده و با بهانه های مختلف، بخش های زیادی از خاک پیت را با کامیون حمل کرده و در شهرها و حتی کشورهای همجوار به فروش می رسانند!
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۹    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در گفتگوی تلفنی با شیخ عبدالله بن زاید وزیر امور خارجه امارات متحده عربی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۷    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان و شیخ احمد ناصر الصباح وزیر امور خارجه کویت در خصوص روند تحکیم مناسبات دو جانبه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۴    
ایسنا/خراسان جنوبی سرپرست جهاددانشگاهی خراسان جنوبی ضمن بازدید از غرفه های نمایشگاه در مصلی تهران، در غرفه دختران خاتون تنها نمایندگان خراسان جنوبی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۳    
در ادامه سلسله نشست های معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه با استانداران سراسر کشور در راستای بهره گیری از ظرفیتها و پتانسیل های استان های مختلف جهت توسعه روابط اقتصادی-تجاری خارجی کشور ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۳۲    
غلامعلی حداد عادل با بیان اینکه آموزش زبان فارسی به غیر فارسی زبانان را یک رشته تخصصی می دانند، می گوید ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۷    
کابینه رژیم صهیونیستی طرح ساخت 700 واحد مسکونی دیگر برای صهیونیست ها در قدس اشغالی را به تصویب رساند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۲۵    
ایسنا/اردبیل معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: 250 دانش آموز در رشته های مختلف ورزشی برای حضور در مسابقات کشوری اعزام شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۱۴    
ایسنا/کرمان فرماندار رفسنجان تأکید کرد: از مردم رفسنجان تقاضا داریم و اکیداً توصیه و خواهش داریم در سه روز آینده از رفتن در دامنه ارتفاعات سرچشمه، داوران و ادورج بشدت پرهیز کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۱۴    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه اقدامات صورت گرفته در حوزه پسماند زیبنده مردم گیلان نیست، بر لزوم تغییر جدی در وضعیت کنونی به قید فوریت تاکید کرد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۷    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد شهرداری یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد نسبت به وقوع سیل خطرناک اطلاعیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۷    
سپاهان در دیداری دوستانه مقابل یک تیم ترکیه ای به تساوی رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۶    
ایسنا/خراسان رضوی مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی گفت: پرداخت تسهیلات و اقداماتی مانند پیگیری بیمه هنرمندان از موضوعات مهمی است که با پیگیری های صورت گرفته مقرر شده اقدامات آن ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۲۳:۰۴    
مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در یادداشتی نوشت که احیای توافق هسته ای نشان می دهد که حصول پیمان های بین المللی متوازن در این زمانه متلاطم امکان پذیر است.