یکشنبه ۱۰ مهرساعت ۰۴:۴۰Oct 2022 2
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1401 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 20 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 21 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 22 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 23 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 24 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 25 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 26 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 27 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 28 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1401 
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۵:۰۵    
ایسنا/سیستان و بلوچستان نماینده مردم زابل در دیدار با رئیس شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران خواستار رفع مشکلات سهمیه بنزین خودروها و جایگاه های سوخت در سیستان و بلوچستان شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۰۴:۴۶    
ایسنا/سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: خودباوری و اعتماد به نفس یکی دیگر از ارزش های دوران دفاع مقدس بود آن چیزی که امروز در بین جوانان ما باید رواج یابد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۲:۱۴    
یران مثل بسیاری از کشورهای دنیا دچار بی آبی و کم آبی شدید است و البته از دیگر سو با حجم عظیمی از انواع فاضلاب و پساب صنعتی و غیر صنعتی مواجه است که یکی از عوامل اصلی آلودگی طبیعت و محیط زیست هم به ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۱:۵۹    
از سویه جدید کووید-19 چه می دانیم؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۲۰:۵۵    
در دقیقه اول لیگ برتر انگلیس گل های زیادی به ثمر رسیده اما چه کسی سریع ترین گل را به نام خود ثبت کرده است؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۹:۴۷    
پس از دو سال، مهر با بازگشت حدود 15میلیون دانش آموز به مدرسه آغاز می شود اما متخصصان می گویند که امسال علاوه بر آموزش سنجش سلامت روان آنها هم باید در اولویت باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۷    
در فضای مجازی، شایعه ای به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص قطع سراسری اینترنت در عصر امروز منتشر شده است که این خبر صحت نداشته و وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات چنین مطلبی را اعلام نکرده ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۵:۱۳    
ایسنا/تهران مردم مومن و ولایی شهرستان ورامین با برگزاری راهپیمایی گسترده اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۲۴    
براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، یکشنبه شب و روز دوشنبه (3 و 4 مهرماه) شاهد کاهش دمای بین 3 تا 5 درجه خواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۳:۱۳    
وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی ایران در پی حوادث اخیر بیانیه ای صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۴۶    
ایسنا/لرستان امام جمعه بروجرد گفت: دوران دفاع مقدس گنجینه ای ارزشمند برای یادآوری و معرفی رشادت های رزمندگان در دفاع از آب و خاک و نوامیس وطن بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۲    
ایسنا/لرستان واژگونی خودرو، در محور خرم آباد به کوهدشت پنج کشته برجای گذاشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱    
با موافقت وزیر امور اقتصادی و دارایی با بازنشستگی محمود شایان پس از 35سال خدمت، علی عسگری به عنوان سرپرست بانک مسکن منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۰    
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: تعرفه های صادراتی محصولات کشاورزی نهایتا تا دو هفته آینده اعلام می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۲:۰۴    
نمایندگان تالو ایران در جام جهانی ورزش های رزمی دانشجویان، موفق شدند 1 طلا و 2 برنز را در بخش زنان و مردان کسب کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۸    
ایسنا/آذربایجان شرقی شهردار تبریز به همراه اعضای شورای اسلامی شهر، قائم مقام، معاونان و شهرداران مناطق دهگانه در منزل شهید مدافع امنیت حسین اجاقی حضور یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۱    
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۱۰:۳۹    
ایسنا/آذربایجان شرقی فرمانده سپاه اهر، گفت: ایران اسلامی قدرتمندتر و مقتدرتر از همیشه در مقابل توطئه های دشمنان ایستاده و اجازه هیچ تعرضی به نظام و انقلاب نخواهد داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۹:۴۱    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان بسیج کارگری لرستان گفت: قشر زحمتکش کارگری در هشت سال دفاع مقدس و هم در عرصه کار و تولید نگذاشتند چرخ اقتصاد کشور از حرکت بایستد و وابسته به دیگر کشورها شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۴۵    
ایسنا/هرمزگان نخستین گام برای ثبت بندر تاریخی لافت جزیره قشم در یونسکو با حضور سعید محمد مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و افشار فتح الهی رییس هیات مدیره و مدیرعامل عملیات بهسازی بافت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۷    
ایسنا/خراسان جنوبی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی گفت: شرایط ساختمان های بلندمرتبه دولتی در شهرهای بیرجند و قاین به منظور ایمن بودن ساخت و سازها حداکثر تا 2 ماه آینده پایش می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۷    
ایسنا/خراسان جنوبی تظاهرات مردمی در محکومیت توهین به مقدسات اسلامی در سراسر استان خراسان جنوبی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۳    
ایسنا/فارس فرمانده سپاه ثارالله(ع) شیراز، اعلام کرد که در راستای بزرگداشت هفته دفاع مقدس، اجرای بیش از 700 برنامه عمومی و شاخص توسط واحدها و بخش های مختلف این مجموعه، پیش بینی شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۸:۲۰    
ایسنا/فارس تولیت حرم مطهر حضرت احمدبن موسی(ع) اعتقاد دارد که هدف هجمه ها به نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، فلج کردن سپر امنیتی کشور است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۲:۱۹    
سخنگوی وزارت امور خارجه ایران، در آستانه چهل و دومین سالروز آغاز جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس،مطلبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد .
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۱:۱۲    
برنامه صبح پارسی به حمایت های مجلس شورای اسلامی از دانشجویان می پردازد
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۱ - ۰۰:۲۰    
یک مدرس ارتباطات در یادداشتی با تاکید بر اصل گفتگو درباره الگو و سبک ارتباطی مدیران و جامعه به بیان توضیحاتی پرداخت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۳۱    
هر چه نباشد، هر جا انسان هست، موش هم به دنبالش هست. دانشمندان می توانند از طریق بازرسیِ آنچه موش ها در محیط های مشترک با انسان ها گردآوری کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۹    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مرگ دو تن و مصدومیت 9 نفر در حوادث ترافیکی امروز خوزستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۹    
رفتار و اخلاق کارلوس کی روش در بازگشت مجدد به ایران تغییر کرده، ولی آیا رفتار فنی او دستخوش تغییر می شود؟
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۱۶    
رییس جمهور اسلامی ایران در نشست خبری با رسانه ها در نیویورک گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران، نه شرقی و نه غربی است و تحت سلطه هیچ قدرتی زندگی سیاسی و فرایند امورمان را تنظیم نخواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۳:۰۷    
کلاغ ها بزرگ ترین گنجشک سانان هستند و جزو باهوش ترین و تکامل یافته ترین پرنده های امروزی به شمار می آیند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۰    
برای دانلود قسمت 26 سریال جیران که روز جمعه ساعت 8 صبح منتشر می شود به ادامه مطلب مراجعه کنید. نسخه های دانلود قسمت 26 سریال جیران با بالاترین کیفیت و ترافیک رایگان نیم بها بصورت قانونی قابل دریافت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۵۱    
شاید نخستین سؤال مهم درباره جدال دوستانه تیم ملی با اروگوئه این باشد که چرا ایران روبه روی حریفی قرار می گیرد که در نگاه اول شبیه به هیچکدام از تیم های هم گروهی اش نیست؟ پاسخ دادن به این سؤال اما ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۵    
ایسنا/همدان مردم دارالمومنین و دارالمجاهدین همدان عصر امروز (31 شهریورماه) اجتماع و راهپیمایی عظیمی در اعتراض به هتک حرمت ها و آشوب های اخیر برگزار و این اقدامات را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۳    
ایسنا/خراسان رضوی تغییرات آب و هوایی در حال حاضر بر بازارهای کار تاثیر می گذارد؛ به طوری که میلیون ها نفر شغل خود را با اختلالی بی سابقه در سال های اخیر ترک کرده یا از دست داده اند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۱    
دولت سیزدهم در یک سال اخیر تمام تلاش خود را به کار بسته تا بتواند در فضایی بدون حاشیه از تمام ظرفیت های کشور استفاده کند و باید همراه با انتقادهای به حق این اقدامات امیدبخش دولت نیز دیده شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۴۰    
رییس جمهور اسلامی ایران در نشست خبری با رسانه ها در نیویورک گفت: سیاست جمهوری اسلامی ایران، نه شرقی و نه غربی است و تحت سلطه هیچ قدرتی زندگی سیاسی و فرایند امورمان را تنظیم نخواهیم کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۸    
ایسنا/خراسان رضوی نتایج یک تحقیق نشان می دهد دانش آموزانی که در طول همه گیری کووید 19 احساس هدف و قدردانی داشتند، عملکرد تحصیلی بهتری از خود ثبت کرده اند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۹    
رئیس جمهور کشورمان در دیدار نخست وزیر ارمنستان در نیوریورک تصریح کرد که جمهوری اسلامی ایران بر حفاظت از مرزهای دوجانبه و بین المللی و احترام به حق حاکمیت کشورها و جلوگیری از هرگونه تغییر در جغرافیای ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۲    
ایسنا/زنجان راهپیمایی عظیم مردم زنجان در اعتراض به آشوب ها و هتک حرمت های اخیر عصر امروز (31 شهریورماه) با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم شهر زنجان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۱۱    
ایسنا/خوزستان دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز در اطلاعیه ای زمان آغاز سال تحصیلی این دانشگاه را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۲:۰۹    
ایسنا/زنجان مردم ولایی زنجان عصر امروز (31 شهریورماه) اجتماع عظیمی در اعتراض به هتک حرمت ها و آشوب های اخیر برگزار و این اقدامات را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۵۲    
رئیس جمهور گفت: ادعاهای پادمانی مطرح علیه ایران متکی به ادعاهای رژیم صهیونیستی بوده که بر اساس تجربه اعمال خرابکارانه و توطئه آمیز آنها علیه تاسیسات هسته ای ایران اساسا فاقد اعتبار است و طرح مجدد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۷    
مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی در پاسخ به فضاسازی رسانه ای خبرنگار CNN، علت انجام نشدن مصاحبه آیت الله رئیسی با کریستین امان پور را عدم پذیرش پروتکل از سوی این رسانه عنوان کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۳    
رولان می گفت این جنگ، جنگ ملت ها نیست، جنگ کشورها و حتی دولت ها هم نیست. این جنگ، جنگ روشنفکرانی است که با ایدئولوژی جعلی خودشان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۲    
رئیس جمهور لازمه برقراری صلح و آرامش در دنیا را کنار گذاشتن نگاه های نژادی و فرقه ای خواند و اظهار داشت: ریشه فجایع و درگیری های گذشته در منطقه بالکان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۴۰    
ایسنا/آذربایجان شرقی مردم تبریز در محکومیت اقدامات ساختارشکنانه و آشوبگرانه اخیر فردا بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۵    
ایسنا/خراسان شمالی استاندار خراسان شمالی گفت: با برهم زنندگان نظم و امنیت برخورد قاطعانه خواهیم داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی سپاه عاشورا در پی شهادت مظلومانه حسین اوجاقی بیانیه صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۱    
ایسنا/ایلام رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: فردا بعد از اقامه نماز جمعه مردم بر علیه اغتشاشگران و اهانت کنندگان به قرآن و پیغمبر بزرگ اسلام راهپیمایی خواهند کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۱:۱۰    
به طور خاص، مسابقات قطر را باید جام مهدی طارمی دانست. دلایلی هم برای این فرضیه داریم که با هم مرورش می کنیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۵۰    
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از مردم این استان خواست در محکومیت حرکات هنجارشکنانه اخیر فردا بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی اعتراض آمیز شرکت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۶    
ایسنا/گیلان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه رسانه ها باید نقش روشنگرانه خود را در وقایع اخیر، به درستی ایفا کنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۲۰:۲۵    
وزیر ورزش و جوانان سرپرستان جدید فدراسیون های ژیمناستیک و شمشیربازی را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۴    
حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای، طی تماس های جداگانه ای با دادستان کل کشور و مراجع قضایی، خطاب به آنها دستور داد در راستای حفظ امنیت و آرامش شهروندان و صیانت از زندگی عادی و روزمره آنها در سراسر ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۵۰    
وزیر خارجه آمریکا در توییتی تایید کرد که وزارت خزانه داری ایالات متحده یک نهاد و هفت مقام امنیتی ایرانی را در لیست تحریم های خود قرار داده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۴۷    
دستگاه بی خطرساز و استریل کننده پسماندهای خطرناک بیمارستانی یکی از شرکت دانش بنیان علاوه بر کاربردی شدن در برخی از مراکز درمانی، به کشور اسپانیا صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۲۱    
پژوهشگران سنگاپور توانستند با استفاده از موی انسان، یک محیط مناسب را برای پرورش سبزیجات ایجاد کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۱۹    
ایسنا/خوزستان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهید چمران اهواز از اعزام 330 دانشجوی خوزستانی به دوره حامیم در استان قم خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۲    
ایسنا/لرستان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی لرستان از ابتلاء 28 نفر به کرونا در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۹:۰۱    
ایسنا/آذربایجان شرقی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان شرقی گفت: در شش ماهه نخست امسال تعداد 190 میلیون و 305 هزار و 531 مورد تردد در محورهای مواصلاتی استان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۶    
وزارت خزانه داری آمریکا روز پنج شنبه آنچه که "پلیس امنیت ملی و برخی مقامات امنیتی تهران" خواند را در لیست تحریم های خود قرار داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۶    
ایسنا/لرستان سرپرست آموزش و پرورش لرستان گفت: رسالت تعلیم و تربیت، تربیت انسان های شایسته و تحویل آن به جامعه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۵۵    
ایسنا/آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی در پی شهادت برادر بسیجی حسین اوجاقی در ناهنجاری های روز گذشته تبریز پیامی صادر کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۹    
ایسنا/لرستان استاندار لرستان با بیان اینکه دفاع مقدس فصل جدیدی از جنگ و دفاع از میهن را رقم زد، اظهار کرد: دفاع مقدس جنگ برای سیطره جویی و کشورگشایی نبود بلکه دفاع از نوامیس، هویت و شناسنامه وطن بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۵    
ایسنا/لرستان شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان از مردم استان خواست فردا بعد از اقامه نماز جمعه در راهپیمایی اعتراض آمیز شرکت کنند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۴    
ایسنا/زنجان راهپیمایی عظیم مردم زنجان در اعتراض به آشوب ها و هتک حرمت های اخیر عصر امروز (31 شهریورماه) با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم شهر زنجان برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۲    
شاگردان مورایس مقابل یک تیم عراقی به پیروزی رسیدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۲    
رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران از دستگیری دو سوداگر مرگ و کشف 98 کیلو حشیش در جنوب تهران خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۳۱    
ایسنا/گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه تهدیدات زیست محیطی همچون پسماند باید به فرصت تبدیل شود، گفت: بهره مندی از مزیت های انرژی صلح آمیز هسته ای در بخش های کشاورزی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۸    
ایسنا/لرستان امام جمعه بروجرد گفت: باید آگاهی بخشی در راستای توطئه های دشمن به مردم داده شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۶    
ایسنا/لرستان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد از برگزاری 117 برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۲۴    
ایسنا/قزوین رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: با تلاش نیروهای اطلاعاتی، امنیتی و انتظامی، برخی از سران اغتشاشات شناسایی و دستگیر شده اند و شناسایی و بازداشت این افراد ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۸    
ایسنا/زنجان به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس، صبح امروز (31 شهریورماه) نیروهای مسلح در زنجان رژه نظامی برگزار کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۳    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و روز مهمانی لاله ها تأکید کردند: پیام شهیدان به ما یادآور میشود که ایستادگی در برابر شیطانهای قدرت و ستم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۳    
ایسنا/کردستان قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی گفت: اصحاب رسانە توان روایت گری خود را بە روایتگری های کلان ارتقا دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۵۲    
ایسنا/خراسان رضوی سرانجام پس از اظهارات ضد و نقیض در رابطه با تعطیلی مدارس مشهد در فاصله یک روز مانده به بازگشایی مدارس ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۶    
ایسنا/مرکزی معاون توسعه و مدیریت منابع استاندار مرکزی بر لزوم توجه به جهاد تبیین و سند تحول دولت مردمی تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۳۴    
ملی پوشان رویینگ ایران راهی فینال C و D مسابقات قهرمانی جهان در چک شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۷:۱۳    
ایسنا/خراسان شمالی نماینده مردم بجنورد در مجلس بر لزوم جذب تسهیلات تبصره 18 مربوط به 1400 در فرصت محدود باقی مانده استان تاکید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۰    
یک عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: شاه بیت سخنرانی رئیس جمهور در صحن مجمع عمومی سازمان ملل این بود که به جامعه جهانی نشان دادند خالق داعش کیست و مقابله کننده واقعی با تروریسم و از بین ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۵۵    
ایسنا/قزوین در پی حرکات هنجارشکنانه اخیر و اهانت معدودی از عناصر خود فروخته به ساحت مقدس قرآن کریم به آتش کشیدن مساجد و هتک حرمت نسبت به حجاب بانوان مردم استان قزوین در محکومیت این حرکات روز جمعه یکم ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۴۲    
ال موندو شروطی را که مسی برای ماندن در بارسلونا مطرح کرده بود فاش کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۳۳    
دبیر ستاد حقوق بشر گفت: طی یک سال گذشته آمریکا دو شهروند ایرانی را به بهانه واهی دور زدن تحریم دستگیر کرده که هر دو در شرایط نامساعدی به سر می برند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف قریب به 190 دستگاه لوازم خانگی قاچاق در جنوب تهران خبرداد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵    
نایب رییس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید با هر قصور و تقصیری درباره پرونده مهسا امینی برخورد قانونی شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۳    
ایسنا/گلستان معاون امور مجلس رئیس جمهور با اشاره به نقش شهید سلیمانی در تعمیق وحدت اسلامی، گفت: حاج قاسم نماد عشق به اهل سنت بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۲    
ایسنا/قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم اظهار کرد: پسته کاری در بخش باغبانی قم می درخشد و اکنون 14 هزار هکتار باغ پسته در این استان موجود است که هفت هزار و 500 هکتار آن بارور است و یک هزار و 600 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۱    
ایسنا/قم رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به این ایران جبهه مقاومت علیه دشمنان ایجاد کرده است که خواب را از چشم آن ها ربوده است، گفت: این انقلاب ماندنی است ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۹    
ایسنا/قزوین معاون سیاسی امنیتی استاندار قزوین از به شهادت رسیدن یک جوان بسیجی تاکستانی توسط اراذل و اوباش در اغتشاشات شب گذشته خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۸    
ایسنا/خوزستان سخنگوی اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اهواز از مصدومیت شش زائر در پی انحراف خودرو در محور اهواز - اندیمشک خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۱۸    
دو جنبش حماس و جهاد اسلامی فلسطین در واکنش به تصمیم انگلیس برای انتقال سفارت خود از تل آویو به قدس اشغالی، آن را اقدامی تحریک آمیز و در حمایت از اشغالگری دانستند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۹    
تیرانداز گیلانی در حضور ملی پوشان تپانچه زنان به عنوان قهرمانی مسابقات جایزه بزرگ رسید.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۶:۰۶    
وکیل مدافع عمران خان اعلام کرد، نخست وزیر سابق پاکستان امروز (پنجشنبه) درخصوص اهانت و بی احترامی به دادگاه عذرخواهی کرد؛ اقدامی که می تواند از رد صلاحیت وی در حوزه سیاست جلوگیری کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۵۷    
معاون شورای امنیت روسیه امروز (پنجشنبه) تاکید کرد، مسکو می تواند از "هر سلاحی از جمله تسلیحات هسته ای" جهت محافظت از کشورش استفاده کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۸    
ایسنا/کرمان رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمان گفت: تظاهرات اعتراض آمیز مردم کرمان نسبت به حرکات هنجار شکنانه اخیر و هتک حرمت به ساحت مقدس قران کریم و پیامبر اسلام (صلی الله علیه و آله) ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۷    
وزرای خارجه فرانسه، آلمان، ایتالیا، انگلیس و اوکراین به همراه مقامات ارشد کشورهای متحد امروز (پنجشنبه) درخصوص "تهدیدات ایمنی و امنیتی" پیش آمده در تاسیسات هسته ای زاپوریژیا واقع در مناطق جنگی اوکراین ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۵:۴۶    
داده های مطالعه جدید متخصصان دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه مینه سوتا نشان می دهد: افزودن حدود یک مشت گردو به رژیم غذایی در طول روز می تواند با فوایدی برای کیفیت کلی رژیم غذایی مرتبط باشد و سلامت را در ...