چهارشنبه ۱۹ بهمنساعت ۰۷:۰۴Feb 2023 8
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1401 - isna.ir

خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1393 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1394 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1395 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1396 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1397 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1398 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 اسفند 1399 خبرگزاری دانشجویان ایران 29 اسفند 1400 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 فروردین 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 اردیبهشت 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 خرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 تیر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 مرداد 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 31 شهریور 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 مهر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آبان 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 آذر 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 30 دی 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 1 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 2 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 3 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 4 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 5 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 6 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 7 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 8 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 9 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 10 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 11 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 12 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 13 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 14 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 15 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 16 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 17 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 18 بهمن 1401 خبرگزاری دانشجویان ایران 19 بهمن 1401 
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۴:۲۴    
شهردار منطقه9 از آماده سازی محور خیابان آزادی به عنوان مسیر اصلی مراسم راهپیمایی 22 بهمن خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۲۵    
طی معاملات امروز ربع سکه در بازار سرمایه، هر قطعه از این سکه تا هشت میلیون و 90 هزار تومان معامله شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۸:۰۳    
نمایش آهنگین شاهزاده شامپیا به نویسندگی منوچهر اکبرلو و کارگردانی احسان مجیدی از روز 13 بهمن در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون به صحنه می رود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۳۸    
ایسنا/یزد مدیر کل صنعت، معدن وتجارت استان یزد از هماهنگی جهت تامین گوشت گوسفند منجمد تنظیم بازار برای توزیع در استان یزد خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۱    
ایسنا/بوشهر کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از روز دوشنبه با ورود سامانه بارشی از شمال استان و گسترش تدریجی آن به بخش های مرکزی و جنوبی تا اواخر هفته ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۶    
سازمان ورزش شهرداری تهران، نخستین جام بازی های الکترونیکی جایزه بزرگ شهر تهران را برگزار می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۷    
دوره تربیت مشاور کسب و کار، ویژه همکاران جهاد دانشگاهی برای اولین بار با همکاری جهاد دانشگاهی واحد علامه طباطبایی، دانشگاه علامه طباطبایی و دانشگاه علم و فرهنگ برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۰:۰۶    
مدیر کل مشاوره و امور روانشناختی سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد که آموزش و مشاوره از 37 تا 75 درصد در کیفیت زندگی و بهبود روابط زوجین تاثیر دارد و باید بپذیریم که آموزش مهارت های زندگی و توانمند سازی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۵۷    
ایسنا/خوزستان رئیس اداره شیلات خرمشهر از برگزاری دوره آموزشی - ترویجی اصول کاربردی پرورش میگو ویژه سربازان ناحیه مقاومت بسیج در این شهرستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۸    
ایسنا/بوشهر رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از واکسینه شدن 2 هزار و 521 کودک در کمپین واکسیناسیون تکمیلی سرخک، سرخجه و فلج اطفال اتباع غیر ایرانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۴۰    
ایسنا/کردستان مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی هنری مساجد کردستان با اعلام برنامه های این ستاد در گرامیداشت چهل و چهارمین بهار انقلاب گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۹:۳۳    
ایسنا/خراسان شمالی معاون گردشگری خراسان شمالی گفت: با توجه به نزدیک شدن نوروز 1402، نظارت بر تأسیسات گردشگری استان تشدید شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۵    
ایسنا/زنجان مدیرکل گمرک استان زنجان گفت: صادرات استان زنجان در 10 ماهه امسال به 503 میلیون دلار رسید که این رقم، در تاریخ گمرک استان بی سابقه بوده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۰۸:۰۲    
ایسنا/زنجان رئیس اداره ایمنی راه و حریم اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان زنجان گفت: بازگشایی محور خیرآباد تا سه راهی سلطانیه که از نقاط حادثه خیز استان تلقی می شود منوط به رفع نواقصات است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۷:۱۵    
ایسنا/بوشهر رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر از کاهش 13 درصدی وقوع کلاهبرداری در ده ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه در سال قبل در استان بوشهر خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۵:۵۵    
معاون هماهنگ کننده سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه هرگونه تحرکات دشمنان زیر دید نیروهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران قرار دارد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۴:۵۵    
ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان با اشاره به پیگیری ثبت اشتغال در سامانه رصد از تشکیل قرارگاه اشتقال در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۱۸    
ایسنا/فارس یک کارشناس تغذیه در استان فارس گفت: چاقی یک بیماری تلقی می شود و می تواند سلامت جسمی و روحی فرد را تحت تاثیر قرار داده و منجر به بیماری های غیرواگیر شود ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۳:۰۳    
ایسنا/زنجان فرمانده سپاه ناحیه ابهر گفت: امروز یکی از وظایف سنگین اساتید و دانشگاه ها، جهاد تبیین است که باید در این راه پیشرو باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۵    
ایسنا/هرمزگان رئیس پلیس راهور استان هرمزگان گفت: در برخود سه خودرو سواری، سه نفر مصدوم و کودک 6 ساله از سانروف به بیرون پرت شده و جان می بازد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۵۱    
هفتمین جشنواره جایزه ملی ایثار از مهرماه 1401 با مشارکت دانشجویان شاهد و ایثارگر با معدل 16 و بالاتر برای مقاطع دکترای حرفه ای و معدل 17 و بالاتر برای مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و Ph ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۷    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان از کاهش 11 درصدی نرخ بیکاری در استان در فصل پاییز نسبت به فصل تابستان امسال خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۴۵    
رئیس دانشگاه صنعتی شریف از اجرای طرح پیوند در این دانشگاه خبر داد و گفت: طرح پیوند نتیجه چندساله تلاش گروهی از پیشکسوتان دانشگاه صنعتی شریف برای یافتن چگونگی وصل پایان نامه های ارشد و دکتری به ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۱۰:۱۶    
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کل کشور گفت: اکنون جمهوری اسلامی ایران قدرت نظامی مستقل در منطقه است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۷:۴۵    
مدیر کل دفتر مشاوره، سلامت و سبک زندگی سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: در بازبینی آئین نامه مراکز مشاوره،"برگزاری اردوهای سلامت محور" را در نظر گرفته ایم که ان شاءالله تا پایان سال ابلاغ می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۷ - ۰۰:۴۹    
ایسنا/لرستان رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه لرستان گفت: بیش از 435 هزار کندو عسل در استان وجود دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۹:۰۷    
ایسنا/یزد مدیر جهاد کشاورزی بهاباد از برگزاری کارگاه آموزشی کشت زعفران با هدف ترویج کشت این محصول کم آبخواه در این شهرستان به عنوان جایگزین کشت های پرآبخواه با حضور 40 نفر از بهربرداران زعفران کار ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۸:۰۴    
ایسنا/اردبیل نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: معلمان از جهت علمی و تربیتی برای ما پدر محسوب می شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۴۷    
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۳۱    
ایسنا/اصفهان بیست و پنجمین نمایشگاه تخصصی-صادراتی فرش دستباف اصفهان در محل شرکت نمایشگاه های اصفهان گشایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۹    
رئیس سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس کشورمولدسازی املاک و اموال غیرمنقول بلااستفاده را یکی از سیاست های دولت مردمی معرفی کرد که با حمایت وزیر آموزش و پرورش در حال پیگیری است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۷:۲۸    
در پنجمین روز از جشنواره تئاتر فجر نمایش های کرنر زیر درختان بلوط در تئاتر شهر و ایرانیان در تالار وحدت با حضور تعدادی از مدیران روی صحنه رفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۶    
شرکت های فناور برای رفع چالش های موجود در حوزه سلامت دیجیتال 7 فناوری را پیشنهاد می دهند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۱    
در کارگاه آموزشی فرونشست و چالش های آن در حوزه میراث فرهنگی کشور گفته شد: بیش از 40 درصد فرونشست ها در دنیا ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۵:۵۰    
ایسنا/سمنان استاندار سمنان گفت: توجه ویژه به مباحث رشد و جوانی جمعیت علاوه بر وظیفه ای که به تبع قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت برای ما تکلیف شده ، یک وظیفه و تکلیف دینی است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۴۰    
ایسنا/خراسان رضوی با امضای تفاهم نامه سه جانبه بین بیمارستان فوق تخصصی رضوی، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و هیات عراقی، با هدف توسعه گردشگری سلامت و حذف واسطه ها از این صنعت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۱۹    
سفیر جمهوری اسلامی ایران در جمهوری تاجیکستان درگذشت استاد میرزا ملا احمد پژوهشگر و ادیب سرشناس تاجیک و رییس انجمن دوستی تاجیکستان و ایران را تسلیت گفت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۳:۰۸    
ایسنا/هرمزگان رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی هرمزگان، خواستار تاسیس دفتر تجاری و اقتصادی دوجانبه در بندرعباس و مسندمِ عمان شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۳۹    
ایسنا/فارس مدیرکل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس با تأکید بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات 1402 ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۲۱    
براساس داده های مطالعه ای جدید، خواب کمتر از هفت ساعت در نوجوانی احتمال ابتلا به مالتیپل اسکلروزیس (Multiple Sclerosis) را افزایش می دهد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۸    
نشست تخصصی نقشه راه توسعه مخابرات نسل پنجم باند میلی متری ، در دومین روز از ششمین کنفرانس بین المللی فناوری های امواج میلی متری و تراهرتز (MMWaTT)، با حضور سرپرست معاونت بخش شبکه ایرانسل برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۲:۰۵    
رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از غرفه بیمه سرمد بازدید کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۳۴    
نامزدهای گروه علوم کاربردی چهلمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران از سوی دبیرخانه این رویداد فرهنگی معرفی شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۸    
دبیر ستاد همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش گفت: اعتکاف یک فرصت ناب برای اجرای رزمایش بزرگ معنویت در سطح مدارس است که باید نهادینه شده و مورد استفاده قرار گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۵    
ایرانسل اپراتور پیشرو در تحقق آرمان های شهر هوشمند، با حمایت از نخستین اجلاس و نمایشگاه بین المللی شهر پایدار، برای ارائه جدیدترین فناوری های روز حوزه شهری در این نمایشگاه شرکت می کند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۱:۰۰    
ایسنا/خراسان رضوی استاندار خراسان رضوی گفت: حفظ آثار تاریخی در راستای حمایت از هویت دینی و ملی است و برای بهره برداری از آن در مناطق مختلف کشور باید برنامه ریزی داشته باشیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۹    
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهوری طی حکمی سرپرست مرکز مدیریت طرح های کلان و پیشران را منصوب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۴۲    
ایسنا/خراسان رضوی سرمربی نیان الکترونیک گفت: با اتفاقاتی که پیش از بازی رخ داد، کار سختی مقابل راهیاب ملل مریوان داشتیم.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۱۰:۰۲    
سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در نشست روز چهارشنبه، به وقت محلی در شورای امنیت در مورد تحولات سیاسی و بشردوستانه سوریه بر موضع ثابت ایران تاکید مبنی بر اینکه بحران سوریه باید ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۷    
ایسنا/زنجان سرپرست اداره کل استاندارد استان زنجان، گفت: در راستای اجرای طرح کنترل بازار (طرح طاها) در استان، طی ده ماهه سال جاری، 2878 مورد بازرسی از مراکز صنفی استان ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/هرمزگان استاندار هرمزگان گفت: برای صدور مجوز سرمایه گذاری هم در تلاش هستیم تا همه کارها در سریع ترین زمان در استان صورت گیرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/هرمزگان مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از افزایش پروازهای این فرودگاه خبر داد و افزود: هم اکنون تعداد پروازهای فرودگاه قشم به بیش از 135 پرواز رفت و برگشت در هفته می رسد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/هرمزگان معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: از ابتدای سال تاکنون شمار مرگ و میر مادران باردار در هرمزگان 70 درصد کمتر از پارسال بود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۵    
ایسنا/هرمزگان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان گفت: منابع ویژه برای جبران شاخص های منفی اقتصادی به هرمزگان تزریق شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۵۴    
ایسنا/ایلام مدیرکل گمرک استان ایلام گفت: از ابتدای امسال تا پایان دی ، 1 میلیارد و 356 میلیون دلار انواع کالا از مرز بین المللی مهران به عراق و سایر کشورها صادر شده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۹    
نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کسانی که در این سرزمین شرایط فرار نخبگان ما را فراهم می کنند حسابشان از ضدانقلابی که در قلب وطن، فرزندان سرزمین را ترور می کنند جدا نیست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۹:۱۰    
ایسنا/کرمانشاه استاندار کرمانشاه گفت: هم افزایی و همدلی نیاز ضروری برای توسعه استان است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۸:۴۶    
ایسنا/کردستان قائم مقام کمیته امداد استان کردستان از ارائه خدمات ویژه به مددجویان کردستانی در دهه مبارک فجر امسال با اعتبار 54 میلیارد تومان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۴:۵۸    
سرانجام پس از 17 ماه عدم ارائه عملکرد در پرداخت اعتبارات طرح نهضت ملی مسکن، بعد از فراخوانی که در هفته های گذشته وزیر راه و شهرسازی به بانکها داد اخیراً پنج بانک دولتی پای کار آمدند و طی تفاهم نامه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۴۰    
ایسنا/همدان رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مقرر شده در هر استان سالانه یک فیلم سینمایی برای رویدادهای مرتبط با شهدا و شخصیت برجسته شهدا ساخته شود و البته این فیلم ها حتماً باید با کیفیت و در ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۳۸    
رییس ستاد برگزاری دهه فجر انقلاب اسلامی استان تهران جزییات برگزاری ویژه برنامه های ایام الله دهه فجر در استان تهران را تشریح کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۲۰    
در آستانه برپایی نمایشگاه جشنواره تجسمی فجر و افتتاح آن در روز جمعه (7 بهمن ماه)، گالری ها و فرهنگسراها نیز برنامه های خود را برای ارائه آثار تجسمی به علاقمندان هنر در سطح پایتخت ادامه خواهند داد ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۸    
تلویزیون برای آخر هفته 36 فیلم سینمایی و تلویزیونی آماده پخش کرده است که از شبکه های سیما به روی آنتن می روند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۶ - ۰۰:۰۸    
معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران با حضور در مرکز ارتباطات مردمی نهاد ریاست جمهوری به صورت مستقیم و بی واسطه به سوالات و درخواست های مردم پاسخ داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۸    
ایسنا/خوزستان سرپرست معاونت عمران استانداری خوزستان گفت: در آستانه دهه مبارک فجر و ماه های رجب و شعبان فرصت خوبی است تا استان خوزستان را آب و جارو و متناسب با شرایط مهیا کنیم تا به میهمانان خدمات خوب ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۷    
ایسنا/گلستان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای استان گلستان از آغاز عملیات تخریب آب بندان های حاشیه رودخانه گرگانرود از صبح امروز خبر داد و گفت ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۴    
ایسنا/گلستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان از برگزاری کنفرانس منطقه ای وحدت اسلامی به میزبانی استان گلستان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۳    
ایسنا/لرستان یک تحلیلگر مسائل سیاسی گفت: سپاه منجی اروپا از شر داعش تروریستی است و باید قدردان آن باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۴۱    
ایسنا/گلستان معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس از قطعی بودن نخریب آب بندانهای غیرمجاز خبر داد و گفت: این تخریب در راستای توزیع عادلانه آب است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۸    
ایسنا/قم رییس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم بیان کرد: از این که دیدم شرکت های فناور و خلاقی داریم که تلاش کرده اند تا با محصولات و ایده های خلاقانه خود مفاهیم قرآنی را در بین آحاد جامعه به ویژه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۶    
ایسنا/کرمان رئیس هیئت کاراته جیرفت از بی توجهی مسئولان این شهرستان نسبت به برگزاری اختتامیه لیگ کاراته انتقاد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۵    
ایسنا/قم نماینده ولی فقیه و امام جمعه کردستان گفت: باتوجه زحماتی که برای برپایی نمایشگاه مسجد جامعه پرداز کشیده شده است باید روحانیون تمام شهرها بیایند و از آن بهره مند شوند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۳    
در پی اظهارات سیدناصر موسوی لارگانی، نماینده مجلس شورای اسلامی درباره بودجه سال 1402، سازمان برنامه و بودجه، جوابیه ای را برای ایسنا ارسال کرد که به شرح زیر است
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۱    
ایسنا/قم کرسی علمی ترویجی ماهیت و مولفه های اعجاز تاثیری توسط گروه قرآن پژوهی پژوهشکده حکمت و دین پژوهی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی برگزار می شود.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۳:۲۰    
ایسنا/قم استاندار قم از روستاهای کوه سفید و جنت آباد قم بازدید و با اهالی این روستاها گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۴    
ایسنا/کرمان با صدور حکمی از سوی رئیس قوه قضائیه افشین صالحی نژاد، دادستان عمومی و انقلاب سابق شهرستان بردسیر، به سمت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت منصوب شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۵۰    
وزیر امور خارجه فرانسه در گفتگوی تلفنی با حسین امیرعبداللهیان همتای ایرانی با تاکید بر اهمیت روابط تهران و پاریس گفت: فرانسه هیچ دخالتی در امور ایران نداشته است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۴    
در گفتگوی تلفنی حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و خانم کاترین کولونا ، وزیر امور خارجه فرانسه ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/لرستان معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: قرآن فرانهاد و فرامتن است و باید در همه عرصه ها، شئون، ساختارها و معاونت ها جریان داشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۴    
ایسنا/لرستان رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: ایجاد خانه محیط زیست کاهش آلودگی در پی دارد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۳    
ایسنا/لرستان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان از شناسایی 64 محله کمتر برخوردار در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
شورای امنیت ملی ترکیه در پیامی به دو کشور سوئد و فنلاند گفت، کسانی که مایل به پیوستن به ناتو هستند، باید به تمام تعهدات پایبند باشند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
ایسنا/لرستان هیات تجاری اقلیم کردستان عراق از مجتمع پتروشیمی لرستان بازدید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۴۱    
ایسنا/لرستان رئیس پارک علم و فناوری لرستان از اجرای طرح حامی فناور به منظور ایجاد اشتغال برای زندانیان در استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۶    
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی اهانت های اخیر به مقدسات اسلامی و قرآن کریم را در چند کشور اروپایی محکوم کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۵    
ایسنا/همدان امام جمعه شهر مریانج گفت: اینکه دشمنان هر از گاهی اغتشاشی ایجاد کرده، سپاه مقدس پاسداران اسلامی را جزء گروه های تروریستی قرار داده و امروز شاهد این هستیم قرآن را آتش بزنند ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۳۰    
ایسنا/کرمان مدیر نمایندگی ستاد دیه استان کرمان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی زمینه آزادی 22 مددجوی جرائم غیرعمد از زندان های استان فراهم خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۷    
بازیکن سپاهان به صورت قرضی به گل گهر پیوست.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۲۱    
ایسنا/همدان معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید امور ایثارگران کشور گفت: دشمنان در اغتشاشات اخیر در کشور تصور می کردند با چند شعار ظاهری و تمرکز بر هنجارشکنی و دوقطبی سازی فرهنگی می توانند جمعی را به ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۲:۱۰    
یک مقام ارشد کاخ سفید از شروع به کار ارتش آمریکا برای آموزش پرسنل نظامی اوکراین جهت استفاده از تانک های آبرامز خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۹    
ایسنا/لرستان معاون مشارکت های دفتر امور اجتماعی استانداری لرستان از ثبت نام بیش از 24 هزار نفر در سامانه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۲    
ایسنا/همدان رئیس پلیس راه استان همدان از وقوع یک فقره تصادف منجر به فوت در محور ملایر_ همدان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۰    
ایسنا/خوزستان باشگاه نفت مسجدسلیمان سه بازیکن جدید جذب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ - ۲۱:۵۰    
ایسنا/کرمان فرمانده انتظامی شهرستان قلعه گنج با اشاره به وقوع تیراندازی منجر به جرح یک دانش آموز پسر در ورودی دبیرستان دکتر حسابی این شهرستان از پیگیری ویژه این موضوع برای دستگیری ضارب و کشف علت و ...