شنبه ۲۳ تیرساعت ۱۹:۰۲Jul 2024 13
جستجوی پیشرفته

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (isti.ir)

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 26 اسفند 1394 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 21 اسفند 1397 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 1 فروردین 1398 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 13 خرداد 1399 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 28 اسفند 1401 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 28 اسفند 1402 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 29 فروردین 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 31 اردیبهشت 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 30 خرداد 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 2 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 3 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 4 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 6 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 7 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 9 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 10 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 11 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 12 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 13 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 14 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 16 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 17 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 18 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 19 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 20 تیر 1403 معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری 23 تیر 1403 
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
تکیه بر شرکت های دانش بنیان یکی از راه هایی است که میتواند اقتصاد مقاومتی را پایدار کند و این نکته ای است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده به طوری که ایشان در یکی از دیدارهایشان با ...
  ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری از حمایت ستاد از 25 طرح مرتبط با حوزه میکروالکترونیک با همکاری بنیاد علم ایران خبر داد و گفت ...
  ۴ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی در دومین جایزه سالیانه هوش مصنوعی گفت: همگرایی دانش علوم شناختی و هوش مصنوعی برای حل بسیاری از مسایل حیاتی است.
  ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به منظور آماده سازی هر چه بیش تر دانشجویان برای حضور موثر در مسابقات بین المللی برنامه سازی رایان، مسابقه برنامه سازی دانشکده مهندسی برق و کامپیوتر دانشگاه شیراز با حضور تیم های دانشجویی از سراسر ...
  ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
نشست هماهنگی کارگزاران جذب هیئت تجاری در نمایشگاه بین المللی فناوری نانو و میکرو، با رویکرد برنامه ریزی و سیاستگذاری در مسیر توسعه صادرات محصولات این حوزه برگزار شد
  ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
دستیار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان در ساماندهی و توسعه زیرساخت های فناوری و نوآوری، رویکردهای پیاده سازی سیاست اعتباربخشی و ارائه گواهینامه صلاحیت به زیرساخت های زیست بوم نوآوری را تشریح ...
  ۹ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
با اجرای طرح قرآنی خدوم توسط یک شرکت دانش بنیان با استفاده از ابزارهای نوآورانه و فناورانه، دسترسی به داده های قرآنی و منابع تفسیری و ادبیاتی تسهیل و فهم دقیق تر قرآن میسر می شود.
  ۸ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان زیست آب پر آب با طراحی پلتفرم بانک آب در زمینه مدیریت منابع آب زیرزمینی در دشت های کشور فعالیت می کند.
  ۱۰ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان آب، اقلیم و محیط زیست معاونت علمی ریاست جمهوری و تیم کارشناسی در راستای پیگیری فراخوان کاهش آلایندگی نیروگاه برق حرارتی شازند اراک از این نیروگاه بازدید کردند.
  ۸ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
براساس توافق نامه همکاری مشترکی که تیرماه جاری بین معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و شرکت ذوب آهن اصفهان امضا شد ...
  ۱۰ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
نشست تخصصی زیست بوم فناوری و نوآوری میکروالکترونیک و نیمه هادی ها در اندیشگاه نانو و صنعت صمت برگزار شد.
  ۹ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
جلسه هم اندیشی طرح تقسیم کار ملی زیست فناوری گروه پژوهش با حضور دبیر ستاد توسعه زیست فناوری، مدیر و کارشناسان گروه پژوهش و برخی از متخصصان این حوزه در ستاد توسعه زیست فناوری برگزار و در آن بر ضرورت ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری مشترک با هدف راه اندازی زیرساخت های متمرکز در حوزه های پیشران فناوری شامل آزمایشگاه ملی نخستی سانان، مغز و اعصاب و مراکز هم آفرینی مطالعات پیش بالینی و تولید محصولات پیشرفته زیستی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
توافق نامه همکاری مشترک معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و استانداری اصفهان با هدف ارتقا شرکت ها و زیست بوم دانش بنیان ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
گزارش اول ماهیانه با عنوان مفهوم سازی سرزندگی زیست بوم نوآوری ایران در دفتر توسعه زیرساخت های زیست بوم نوآوری معاونت علمی منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۵:۲۲   + ۱۹ سایت دیگر  
جایزه سالانه هوش مصنوعی ایران با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری و مشارکت بیش از یکصد استارتاپ آغاز به کار کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۴:۰۰   + ۳۱ سایت دیگر  
نشست شورای ملی راهبری هوش مصنوعی با حضور سرپرست ریاست جمهوری و معاون علمی رییس جمهور در سازمان ملی هوش مصنوعی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۴   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری هوش مصنوعی و رباتیک در خصوص سهم زیست بوم علم و فناوری در تحقق شعار سال گفت: برای پای کار آمدن مردم و شکل گیری B2C نیازمند ایجاد بازارهای خارجی هستیم.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
با پیگیری معاونت علمی ریاست جمهوری و حمایت دولت سیزدهم، علوم و فناوری های شناختی در برنامه هفتم توسعه به طور جدی مورد توجه قرار گرفته است و از پژوهش ها و فناوری های این حوزه حمایت می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
دستگاه تولید انبوه دریچه هموستاز کیت شیت آنژیوگرافی به همت سرباز نخبه عبدالرحمن حقیقی در یک طرح پژوهشی تقاضامحور با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری طراحی و ساخته شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
در راستای حمایت از تولید و صادرات اقلام راهبردی، بسته ابزارهای حمایتی وزارت صمت ویژه اقلام راهبردی دانش بنیان و فناورانه ابلاغ شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۸:۴۳   + ۲۹ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به ساخت کیت استخراج DNA از بزاق دهان و انواع تجهیزات آزمایشگاهی سلولی و مواد مصرفی حوزه درمان ناباروری شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری های پزشکی بازساختی و سلول های بنیادی از توسعه زیرساخت مراکز جامع سلول های بنیادی و پزشکی بازساختی در مناطق مختلف کشور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
با حمایت ستاد توسعه زیست فناوری، نخستین ایده بازار ژنتیک ایران همزمان با ششمین کنگره بین المللی و هجدهمین کنگره ملی ژنتیک در مرکز همایش های دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
معاونت علمی ریاست جمهوری با حمایت بنیاد ملی علم ایران از طرح های توسعه طراحی و توسعه بوردها و نرم افزارهای مربوطه برای استفاده در سامانه موبایل مپینگ زمینی و هوایی حمایت می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
طی مراسمی با حضور متخصصان حوزه های غدد، نورولوژی و تغذیه از مکمل ایران ساخت "نوروستایل" با قابلیت کمک به درمان دردهای عصبی و کم خونی رونمایی شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به بومی سازی سیستم های پشتیبانی کسب و کار به عنوان راهکاری برای مدیریت بازاریابی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۴   + ۱۷ سایت دیگر  
نخستین نشست کمیته های تخصصی جایزه فناوری و حکمرانی روستاآزاد با هدف بررسی نامزدهای اولین دوره اعطای جایزه برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
طراحی و ساخت غشای میکروفیلتراسیون (MF) با قابلیت جداسازی سلول های خون از پلاسما به منظور استفاده در فرآیند پلاسمافرزیس عنوان طرح پسادکتری رحیم دهقان است که با راهنمایی جلال برزین و حمایت بنیاد ملی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۵:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان سلامت طی سخنانی در کنگره ملی ژنتیک با معرفی کاربردهای فناوری کریسپر از حمایت های متنوع ستاد و معاونت علمی در مسیر تجاری سازی و کاربردی سازی این فناوری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
نوزدهمین شماره پیشران ، ضمیمه روزنامه جام جم با همکاری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و با رویکرد بازتاب تازه ترین تحولات زیست بوم فناوری و نوآوری کشور منتشر شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پارک فناوری پردیس از آغاز ثبت نام رقابت های المپیک فناوری و رقابت شرکت کنندگان در پنج محور خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۴۴   + ۱۹ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور و رییس صندوق نوآوری و شکوفایی و رییس مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری، مرکز ملی پیشران طراحی تراشه افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور از ایجاد منطقه بین المللی نوآوری در دل ناحیه نوآوری پردیس در 300 هکتار و ظرفیت ایجاد اشتغال و اسکان برای 50 هزار نیروی انسانی دانش آموخته و متخصص خبر ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۳۸   + ۳۰ سایت دیگر  
متخصصان شرکت شاهراه مکاترونیک پارس موفق به مهندسی معکوس و بومی سازی سنسور سطح سنج، از تجهیزات کلیدی مورد نیاز صنعت نفت و گاز شدند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل یک شرکت دانش بنیان از راه اندازی کارخانه جدید شرکت در جزیره کیش خبر داد که زمینه را برای صادرات بیشتر محصول بتن مسلح شده با الیاف شیشه (GFRC) به کشورهای حوزه خلیج فارس مهیا می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۰۹:۵۷   + ۲۱ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مایع خنک کننده نانویی برای بهبود عملکرد رادیاتور خودروها شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به منظور آماده سازی هر چه بیش تر دانشجویان برای حضور موثر در مسابقات بین المللی برنامه سازی رایان، مسابقه برنامه سازی دانشگاه بوعلی سینا همدان با حضور تیم های دانشجویی از سراسر کشور در همدان 4 و 5 ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
معاونت توسعه اقتصاد دانش بنیان معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، اقدام به برگزاری فراخوان های شناسایی شرکت های فعال کرده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس بنیاد ملی نخبگان در نشست کمیسیون هیأت امنای بنیاد ملی نخبگان درباره حرکت جدی این بنیاد به سوی رویکرد فعال در شناسایی مستعدان و نخبگان گفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۴:۰۷   + ۲۰ سایت دیگر  
پویش ژنومیک گوسفندان بومی ایران به منظور شناسایی ژن های مرتبط با صفات تولیدی و آداپتاسیون به شرایط محیطی با استفاده از تکنیک توالی یابی نسل جدید عنوان طرح پسادکتری حجت اسدالله پورنعنایی است که با ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون علمی رئیس جمهور بر هم افزایی معاونت علمی و دستگاه ها برای شکوفایی ظرفیت های حوزه طب سنتی تاکید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۲:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری،از مؤسسه مطالعات تاریخ پزشکی، طب ایرانی و مکمل بازدید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی رییس جمهور و رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی، برترین های هشتمین دوره جایزه ملی مدیریت فناوری و نوآوری تقدیر شدند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۷ - ۱۰:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به طراحی و راه اندازی یک اپلیکیشن یادگیری زبان چینی با بهره گیری از فناوری هوش مصنوعی شده است که یک روش آموزشی منحصر به فرد بوده و بسته به دانش زبانی کاربران سطوح ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۵   + ۱۷ سایت دیگر  
یک محقق شیمی آلی در تحقیقات پسادکتری خود با ادغام هوشمندانه نقاط کوانتومی در چارچوب های فلز-آلی موفق به ساخت کامپوزیت های جدید با فعالیت فوتوکاتالیزوری افزایش یافته برای تخریب آفت کش ها در پساب شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۹   + ۳۱ سایت دیگر  
آیین نامه تاسیس مؤسسات آموزشی، تحقیقاتی و حرفه ای طب سنتی ایرانی در چهارمین نشست شورای راهبردی گیاهان دارویی تصویب شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۴:۵۹   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان سلامت معاونت علمی از اجرای طرح های سلامت محور در راهپیمای اربعین همچون سال گذشته با حمایت معاونت علمی خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۱۱:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
شرکت ناب اندیشان پارسیان با ارائه سامانه مربی گری الکترونیکی مدیریت استراتژی به سازمان ها در شناسایی گلوگاه ها و فرصت های کلیدی و برنامه ریزی مؤثر برای توسعه کسب و کار کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید مبدل های فرکانسی شده که دستگاهی الکترونیکی یا الکترومکانیکی است و جریان متناوب با یک نوع فرکانس (بسامد) را به فرکانسی دیگر تغییر می دهد ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
آزمایشگاه اندازه شناسی در یک شرکت فناور، زمینه را برای صرفه جویی ارزی و ورود محصولات داخلی به بازارهای بین المللی فراهم می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۶ - ۰۹:۱۶   + ۲۰ سایت دیگر  
با توجه به اینکه یکی از ماموریت ها و جهت گیری های اصلی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری کمک به شکل گیری زیرساخت های لازم جهت توسعه کمی و کیفی شرکت های دانش بنیان و فناور بوده ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۴ - ۱۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
فارغ التحصیلان دانشگاه صنعتی شریف در کنار معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور، استادان و خانواده هایشان، دانش آموختگی خود را جشن گرفتند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
استاندارد ملی 2-14499 با عنوان فناوری نانو – کاشی های سرامیکی باخاصیت ضد میکروبی – قسمت 2: کاشی های بر پایه فناوری نانو- ویژگی ها و روش های آزمون به دبیری احمدی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۴:۳۱   + ۱۴ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات از رونمایی چند فراخوان در حوزه حمایت از توسعه فناوری خبر داد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۲۱ سایت دیگر  
توافق نامه ای با هدف تسریع صنعتی سازی فناوری نانو بین ستاد توسعه فناوری های نانو و میکرو و وزارت صمت امضا شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۴۸   + ۲۳ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی ریاست جمهوری و با همکاری شرکت های دانش بنیان، فرصت های تجاری در کنیا بررسی شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۲:۰۰   + ۱۹ سایت دیگر  
شتاب دهنده دانش بنیان سیب سبز سلامت موفق به طراحی و راه اندازی خط تولید جایگزینی نوآورانه برای سموم و آفت کش های شیمیایی شد که ضمن حفظ محیط زیست به افزایش بهره وری و کیفیت محصولات کشاورزی کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
شرکت دانش بنیان پارس لیزر نصیر، محصولی نوآورانه به نام ارتعاش سنج لیزری را بر پایه اثر دوپلر ارائه می کند که در صنایع مختلف، پزشکی و تجهیزات تشخیص و ارزیابی ترک یا خوردگی کاربرد دارد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ثبت نام مرحله انتخابی دومین دوره المپیاد بین المللی نانو تا 25 تیرماه ادامه دارد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۳ - ۰۸:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به تولید دستگاه جوش تیگ تا جریان 500 آمپر و فرکانس 100 کیلوهرتز شده است که قابلیت جوشکاری همه نوع فلزات از ضخامت 0.5 میلی متر به بالا را دارد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۲۰   + ۴۹ سایت دیگر  
گروه همراه اول با حضور در سالن 35 نمایشگاه بین المللی الکامپ، به ارائه آخرین دستاوردهای خود با محوریت تحول دیجیتال پرداخته و یکی از پروژه هایی که اپراتور اول تلفن همراه کشور به الکامپ 1403 آورده ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۷ سایت دیگر  
پاویون پارک فناوری پردیس در نمایشگاه الکامپ با حضور 9 شرکت دانش بنیان و مجموعه فناور فعال در حوزه های مخابرات، الکترونیک و میکروالکترونیک در سالن 44 نمایشگاه بین المللی مستقر است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۱:۴۵   + ۲۷ سایت دیگر  
شرکت فرتاک اندیشه برنا موفق به ارائه محصولی دانش بنیان شده که بدون نیاز به تراشیدن دندان و آسیب زدن به آن به سلامت دهان و دندان افراد کمک می کند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
دوره آموزشی اول مسابقات هوش مصنوعی به همت دانشگاه صنعتی شریف و با همکاری ستاد توسعه اقتصاد دانش بنیان دیجیتال از 24 تیر تا 24 مرداد برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۲ - ۰۹:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
با حمایت معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری و بنیاد ملی علم ایران، صادرات محصولات دانش بنیان و فناور با حمایت از طرح های تحقیقاتی این حوزه تسهیل می شود و توسعه می یابد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
شرکت بهین آزمون اروند، خدمات آزمایشگاهی متنوع و تخصصی را در زمینه سم شناسی، فیزیکی و شیمیایی و میکروبی بر روی فرآورده های مختلف از جمله نوشت افزارها و سایر محصولات حوزه صنایع خلاق ارائه می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
با همکاری بنیاد ملی علم ایران و ستاد توسعه فناوری نانو و میکرو از طرح های فناورانه و نوآورانه در زمینه محصولات مبتنی بر نانوفناوری و هوش مصنوعی حمایت می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۳۵   + ۸ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان ایرانی موفق به تولید و طراحی تایم سروری با مزیت های مختلف نسبت به نمونه های مشابه خارجی شد
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
آیین افتتاحیه مرکز بازیابی و خدمات پیشرفته تجهیزات پزشکی با حضور معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رییس جمهور برگزار شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۲:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی، بیش از 50 مقاله و طرح تحقیقاتی در مسیر تحقق قرار گرفته و زمینه تجاری سازی آن ها فراهم شده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۳   + ۵ سایت دیگر  
شرکت دانش پژوهان پایش امین با آزمایشگاه های متنوع در حوزه های آنالیز اسانس و گیاهان دارویی، محیط زیست، بهداشت حرفه ای و محیط خدمات متنوع آزمایشگاهی را به مخاطبانش ارائه می دهد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۱۹   + ۲۸ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان موفق به تولید کیت های تصفیه آب فوری با یک سوم تا یک چهارم نمونه مشابه خارجی شده است که علاوه بر گندزدایی و رسوب زدایی از ذرات معلق ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۳:۵۰   + ۲۴ سایت دیگر  
بررسی یک میراگر ویسکوپلاستیک جدید برای کنترل سازه ها در برابر ارتعاشات ناشی از باد و زلزله عنوان طرحی است که با حمایت بنیاد ملی علم ایران به پایان رسیده است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان توسعه همکاری های علمی و فناورانه بین المللی در نشستی با فعالان زیست بوم صنایع خلاق در آی هیت ازبکستان طی سخنانی اظهار داشت ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
یک شرکت دانش بنیان، موفق به طراحی و راه اندازی نرم افزاهای متنوع اداری و رستورانی شده است که هم به صورت سامانه تحت وب و هم سامانه داخلی قابل دسترسی است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر ستاد توسعه اتصال پذیری و ارتباطات در تور فناورانه الکامپ طی سخنانی گفت: 40 درصد از ده هزار شرکت دانش بنیان در حوزه ICT فعالیت دارند و این 49 درصد مخاطب امروز ما در الکامپ هستند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۱۱:۲۸   + ۲۶ سایت دیگر  
به گفته مدیر برنامه ملی میکروالکترونیک، بیش از 13هزار میلیارد ریال منابع برای توسعه فناوری میکروالکترونیک در معاونت علمی ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
شرکت فرا کنترل توس با طراحی و ساخت چهار نوع ماشین آلات ابزار CNC و یک درایور الکترونیکی موتورهای سروو، گامی بلند در جهت بی نیازی کشور از واردات این محصولات استراتژیک برداشته است.
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۵۳   + ۲۴ سایت دیگر  
شرکت مرکز پژوهش و نوآوری برق شهرتاش با اتکا به دانش و تخصص محققان ایرانی، موفق به طراحی و ساخت رله بازبست تطبیقی بر مبنای تشخیص نوع و مدت زمان خطا برای کلیدهای خطوط انتقال شد که نه تنها وابستگی کشور ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۱۰ - ۰۹:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
در آخرین روزهای بهار سال 1402، گام موثری در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جهت حمایت همه جانبه از توسعه و نوآوری در زمینه فناوری های اتصال پذیری و ارتباطات برداشته شد و ستاد جدیدی با همین عنوان ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۴:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
مقام معظم رهبری یکم فروردین ماه 1401 در سخنرانی تلویزیونی خود، اشتغال آفرینی را میوه شرکت های دانش بنیان برشمردند و اظهار کردند ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۶:۰۰   + ۱۱ سایت دیگر  
کارخانه نوآوری شهرداری کرمان براساس آیین نامه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه اندازی خواهد شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مرکز توسعه فناوری های راهبردی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، همزمان با برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی الکامپ، سیزدهمین تور فناورانه (Tech Tour) را برگزار خواهد کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۰:۵۰   + ۸ سایت دیگر  
در دور جدید فعالیت شتاب دهنده ها، رویکرد حمایت هدفمند و متمرکز از شتابدهنده های دارای صلاحیت مدنظر قرار گرفته که در همین راستا به 22 شتابدهنده سطح یک با حضور معاون دفتر توسعه زیرساخت زیست بوم نوآوری ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در راستای امضای توافق نامه برنامه برش استانی اقتصاد دانش بنیان قزوین، ظرفیت های دانش بنیان به کمک بخش آب و کشاورزی این استان، خواهند رفت.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۲:۰۰   + ۱۴ سایت دیگر  
تهیه فرمولاسیون و ارزیابی سامانه هیدروژلی قابل تزریق حاوی تری بلاک PLGA-PEG-PLGA ساخته شده به روش سیال فوق بحرانی دی اکسید کربن و PLGA حاوی ریسپریدون طرح پژوهشی است که با حمایت بنیاد ملی علم ایران به ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
دومین کنگره دانش آموزی و دانشجویی علوم اعصاب با حمایت ستاد توسعه علوم و فناوری های شناختی برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۱۱:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
با همکاری مشترک سازمان توسعه همکاری های علمی و فناورانه بین المللی و ستاد توسعه اقتصاد دیجیتال، رویداد بزرگ نشست های تجاری با میهمانان خارجی در 27 امین نمایشگاه الکامپ برگزار می شود.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۹ - ۰۹:۴۹   + ۱۱ سایت دیگر  
هیئت اعزامی زیست بوم صنعت اسباب بازی در جریان سفر به ازبکستان از برخی از شرکتهای اصلی تولیدکننده اسباب بازی در آن کشور بازدید کرد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۷:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
هیئت اعزامی زیست بوم صنایع خلاق به رویداد هفته نوآوری ازبکستان وارد تاشکند شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۳:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
محققان دانشگاه علم و صنعت ایران در قالب یک طرح پسادکتری موفق به برنامه ریزی انرژی تصادفی و چندلایه ریزشبکه های چندگانه با در نظرگیری همزمان انعطاف پذیری سمت تولید و تقاضا شدند.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۱:۳۸   + ۸ سایت دیگر  
دبیر ستاد اقتصاد دانش بنیان انرژی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان ریاست جمهوری، یکی از مسیرهای حمایتی ستاد از شرکت های دانش بنیان را "طرح های پیشران" خواند و افزود ...
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۲۴   + ۲۷ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی رییس جمهور، کارخانه فرآوری لجن و پودرهای اکسیدی فولاد مبارکه در کارخانه فولاد مبارکه به بهره برداری رسید
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی رییس جمهور، واحد فرآوری غبارهای شارژ حمل مواد ناحیه فولادسازی در کارخانه فولاد مبارکه افتتاح شد.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
با حضور معاون علمی رییس جمهور، مرکز نوآوری و فناوری کوانتوم در ناحیه نوآوری دانشگاه اصفهان با سرمایه گذاری معاونت علمی ریاست جمهوری افتتاح شد و به بهره برداری رسید.
  ۱۴۰۳/۰۴/۰۴ - ۱۴:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
کارگاه های تجاری سازی فناوری های صنعت ساز برای هفت شرکت دانش بنیان و فناور در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان افتتاح شد.
مشاهده نتایج بیشتر...