یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۴:۳۷Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

سازمان فناوری اطلاعات ایران (itc.ir)

  ۱۳۹۵/۰۲/۰۹ - ۱۳:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
با حضور دکتر واعظی ، معاونان و مسوولان ارشد وزارت ارتباطات و مدیران اپراتورهای بخش خصوصی، نقشه راه و تقسیم کار ملی در خصوص توسعه شبکه پهن باند کشور مشخص شد.
  ۱۳۹۵/۰۲/۰۷ - ۱۴:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
صبح امروز، نشست تخصصی پنجره واحد خدمات دولت با حضور مهندس جهانگرد و مسوولان فناوری اطلاعات دستگاه های دولتی برگزار شذ.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۰:۱۸   + ۳۱ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی مخابرات، شعار امسال روز جهانی ارتباطات و جامعه اطلاعاتی را “کارآفرینی ICT به منظور تأثیر اجتماعی” نام گذاری کرد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۸:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
در چهاردهمین جلسه کمیسیون توسعه دولت الکترونیکی مقرر شد تمامی دستگاه های اجرایی برای اخذ تبادل اطلاعات و استعلامات الکترونیکی ظرف شش ماه آینده از گذرگاه ملی خدمات دولت (GSB ) استفاده کنند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۶:۱۸    
سازمان فناوری اطلاعات ایران اقدام های اساسی و سازنده ای را برای توسعه فناوری اطلاعات و خدمات در استان ها اجرایی کرده است که جای تقدیر دارد.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۵ - ۱۲:۱۹    
زیرساخت های فنی و قانونی به همراه مجوزهای لازم از سوی مچموعه وزارت ارتباطات فراهم شده تا به واسطه آن زمینه خلق فرصت های جدید برای ارایه خدمات، ایجاد اشتغال و توسعه کسب و کارها فراهم شود.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۴ - ۱۳:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اعلام این خبر که شبکه ملی اطلاعات تا اواسط سال جاری رونمایی شود، گفت ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۳    
در مراسمی که با حضور مهندس جهانگرد، مهندس بیک پور و مدیران ارشد سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد، صبوری به عنوان مدیرکل حراست و احمدی به عنوان مدیر کل حقوقی معرفی شدند.
  ۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۰:۰۳   + ۱۹ سایت دیگر  
ششمین جشنواره ارتباطات و فناوری اطلاعات روی سه محور اصلی توسعه کسب وکارهای نوآورانه، صادرات محصولات دانش بنیان و پژوهش های منتهی به فناوری در زمینه فناوری ارتباطات و اطلاعات متمرکز شده است.
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۷ - ۱۹:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رییس جمهور در دیدار با مسوولان وزارت ارتباطات از عمل به تعهدات از سوی مجموعه وزارتخانه ابراز رضایت کرد و پیاده سازی کامل شبکه ملی اطلاعات ...
  ۱۳۹۵/۰۱/۱۶ - ۱۶:۰۷   + ۱۴ سایت دیگر  
دکتر حسن روحانی رئیس جمهور ایران در نشستی با معاونان و مدیران ارشد وزارت ارتباطات و شرکتهای وابسته در سال 95 گفت : راه اندازی دولت الکترونیک یکی از راههای مقابله با فساد است
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۴ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
با تلاش و همکاری سازمان فناوری اطلاعات ایران، شانزدهمین مرکز تخصصی آپا در دانشگاه محقق اردبیلی با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرایی و روسای دانشگاههای استان اردبیل ، افتتاح شد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۲۲ - ۱۶:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
دکتر محمود واعظی همزمان با روز شهید، از موزه شهدای ارتباطات در محل موزه ارتباطات و تمبر مدافعان حرم رونمایی کرد.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۵    
مهندس جهانگرد با تاکید بر این که حمایت از شبکه های اجتماعی به شکل منسجمی دنبال می شود گفت: تصمیم گیری های جدیدی در خصوص فعالیت های شبکه های اجتماعی داخلی اتخاذ می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۹ - ۰۹:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان این که باید از سرمایه های داخلی در زمینه توسعه شبکه های اجتماعی استفاده کنیم ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۸ - ۱۴:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
پیاده سازی اینترنت اشیاء یکی از زمینه هایی است که در آینده نزدیک بسیار توسعه یافته و تاثیر زیادی در جهت حفظ محیط زیست و کاهش آلاینده ها خواهد داشت.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۷ - ۱۲:۴۴    
نشست تخصصی بررسی چالش ها و مشکلات OTT ها و شبکه های اجتماعی داخلی با حضور وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و صاحب نظران و فعالان بخش برگزار می شود.
  ۱۳۹۴/۱۲/۱۶ - ۱۷:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
به همت ادار سازمان فناوری اطلاعات ایران و با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان آذربایجان شرقی کارگاه آموزشی تخصصی امنیت برای متولیان IT دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی در استان آذربایجان ...
  ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
پیشبرد امور در روابط عمومی، بیش از ابزارها، نیازمند یک ذهن فعال است.
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
رقابت جدید در اقتصاد دیجیتالی از آن کسانی است که مخاطب بیشتر مبتنی بر ذخایر تولیدی و بومی داشته باشند.
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۶:۲۹    
کارگاه آموزشی تخصصی امنیت برای متولیان IT دستگاههای اجرایی و بخش خصوصی در استان گیلان برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۸ - ۱۳:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
درصدد هستیم تا با یک برنامه مشخص و در یک بازه زمانی معقول، عقب ماندگی در جویشگرهای بومی، ایمیل بومی و شبکه های پیام رسان بومی را جبران کنیم.
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۱۰ سایت دیگر  
در پی راه اندازی مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوا در ایام مبارک دهه فجر، معاون نوآوری و فناوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۴/۱۱/۲۱ - ۰۹:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
زیست بوم معماری فناوری اطلاعات سازمانی در کشور طراحی شده است که برای دستگاه های دولتی زمینه مساعد فنی، قانونی، اجرایی و عملی برای اجرا و استقرار موفق طرح معماری سازمانی را ایجاد می کند.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۹ - ۱۷:۳۷    
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با تاکید بر اهمیت راه اندازی مراکز آپای استانی به منظور افزایش سطح امنیت در فضای سایبری گفت: مراکز آپا با توجه به کارکرد و وظایفشان تبدیل به مراکزی استراتژیک شده اند.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۶ - ۰۹:۳۲    
مرکز آپای استانی علاوه بر ایجاد امنیت در بخش ICT، فعالیت های شرکت های خصوصی فعال در این حوزه را تقویت می کند.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۴ - ۱۹:۳۴    
هشتمین کارگاه تخصصی یک روزه ارتقای دانش امنیت متولیان فاوای کلیه دستگاه های حاکمیتی و اجرایی استان کرمانشاه برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۶:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اعلام این خبر که تا پایان سال 25 هزار روستای کشور به شبکه های ارتباطی و اطلاعاتی متصل خواهد شد تاکید کرد ...
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۲ - ۱۵:۳۳    
خانواده ارتباطات در جریان انقلاب و تحولات بعد از آن نظیر جنگ تحمیلی و غیره، همواره همراه انقلاب و رهبری قدم برداشته و موجب افتخار میهن است.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۶:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: انتظار رشد حداقل دو و نیم برابری فاوا از اقتصاد ملی در طول برنامه ششم توسعه اقتصادی را با رشد کسب و کارهای نوپا همراه با توسعه زیر ساخت های ICT در کشور داریم.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۱ - ۱۵:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
از ابتدای دولت یازدهم شاهد توفیقات قابل توجهی در عرصه زیر ساخت های فناوری اطلاعات و ارتباطاتی بودیم که همین امر باعث ایجاد ارزش افزوده در شبکه دسترسی شد.
  ۱۳۹۴/۱۱/۱۰ - ۱۱:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
سازمان فناوری اطلاعات ایران در راستای اهداف خود مبنی بر حمایت از توسعه کسب و کار های نوپا و سرمایه گذاری بخش خصوصی فناوری اطلاعات ...
  ۱۳۹۴/۱۱/۰۴ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
پنجمین کارگاه تخصصی یکروزه ارتقای دانش امنیت متولیان فاوای کلیه دستگاه های اجرایی و حاکمیتی استان خراسان رضوی با شرکت بیش از 300 نفر برگزارشد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۸ - ۱۶:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اجرای برجام فرصت بسیار مناسبی است تا با مدیریت و برنامه ریزی هوشمندانه، علاوه بر جذب سرمایه گذاری های خارجی، زمینه رشد بخش خصوصی داخلی نیز فراهم شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۷    
سازمان فناوری اطلاعات ایران با حضور در دومین نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر بندرعباس، آخرین دستاوردها در حوزه دولت الکترونیکی، امنیت و شبکه ملی اطلاعات را به علاقه مندان در این حوزه ارایه کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
مهندس نصرا... جهانگرد، رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران، در گفت وگو با نشریه مدیریت ارتباطات خاطرنشان کرد که فضای مجازی، ارتباطات و رسانه ها، وزن بزرگی در اقتصاد، اجتماع و مدیریت هر کشوری دارند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۳ - ۰۹:۱۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مطالعات و اقدام های اجرایی برای پیاده سازی اهداف استراتژیک تعریف شده برای سازمان فناوری اطلاعات ایران در برنامه ششم انجام می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۱:۱۶   + ۱۳ سایت دیگر  
با توجه به برنامه کسب وکار تدوین شده از سوی متقاضیان وام وجوه اداره شده، میزان وام اعطایی آن از سوی کارگروه مربوطه مشخص می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۲۲ - ۱۰:۱۶    
سازمان فناوری اطلاعات ایران فراخوانی جهت همکاری در حوزه "سامانه مدیریت پروژه" مبتنی بر استانداردهای متن باز، مستقل از بستر و بومی اعلام کرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۲۰:۵۸    
مدیرهسته مرکزی گزینش وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات بر پایبندی ارزش های اخلاقی، انسانی و اهداف سازمانی به عنوان مهمترین عوامل توسعه سازمانی تاکید کرد و گفت ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۱۵ - ۰۹:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
ایجاد و مدیریت شبکه ملی اطلاعات به عنوان یک حکم که از سوی مقام معظم رهبری و مجلس شورای اسلامی مورد تاکید قرار گرفته و ابلاغ شده در حال اجرایی شدن است و به همین دلیل نیازی به مطرح شدن در برنامه ششم ...
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۲۸ سایت دیگر  
بومی سازی فناوری و آماده سازی جذب فناوری های پیشرفته در کشور ازجمله مهمترین وظایف پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات (مرکز تحقیقات مخابرات ایران) است که به طور جدی پیگیری می شود.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۶ - ۱۶:۵۹   + ۵ سایت دیگر  
ترافیک و ظرفیت های ارتباطی می بایست در راستا تامین کیفیت بهتر، قیمت مناسب تر و کوتاه تر شدن زمان دسترسی ها به صورت محلی پیاده سازی و در دسترس متقاضیان قرار گیرد.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۵ - ۲۰:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
آیین نامه توسعه و گسترش کاربری فناوری اطلاعات و ارتباطات نیازهای حقوقی برای توسعه کسب و کار فاوا را تامین میکند.
  ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
همایش تبیین راهکارهای توسعه شبکه های توزیع محتوا بر بستر شبکه ملی اطلاعات هفته آینده و با حضور دکتر واعظی، مهندس جهانگرد و دیگر معاونان وزیر ارتباطات و کارشناسان و متخصصان این حوزه برگزار می شود.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
بزودی کمیته ای مشترک بین معاونت علمی و فناوری و وزارت ارتباطات تشکیل خواهد شد تا از طریق آن، حمایت های خود را از شرکت ها داخلی افزایش دهیم.
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۸:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به مناسبت افتتاح بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ 2015 پیامی صادر کرد
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۸:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی فضای مجازی در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی الکامپ که با حضور مهندس جهانگرد و دیگر معاونان وزیر ارتباطات و فعالان عرصه الکترونیک ...
  ۱۳۹۴/۰۹/۲۳ - ۱۸:۴۷    
در بخش کاربرد در بازار در سال 92پنج هزار اپلیکیشن به زبان فارسی موجود بود که در سال جاری این رقم به 40 هزار اپلیکیشن رسیده است.
  ۱۳۹۴/۰۹/۱۵ - ۱۰:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
نشست مشورتی ملی در مورد نقش فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی در توانمندسازی معلولان، با تاکید بر لزوم فراهم کردن شرایط استفاده معلولان از فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی با حضور جمعی از مسوولان برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
تولید محتوا در حوزه خدمات عمومی اجباری (USO) یکی از برنامه های اصلی سازمان فناوری اطلاعات ایران محسوب می شود که با همکاری وزارت آموزش و پرورش اجرایی خواهد شد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲    
کارگاه آموزشی تخصصی یک روزه ارتقا دانش متولیان فاوای دستگاهای دولتی استانها در دو استان البرز و گلستان برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۹ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
به منظور استفاده از فناوری اطلاعات در جهت توسعه عدالت آموزشی و همچنین مهارت افزایی دانش آموزان، مدارس یکی از اولویت های نخست برای تامین شبکه های دسترسی محسوب می شوند.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۴ - ۰۸:۲۶   + ۱۷ سایت دیگر  
ظرفیت های موجود فناوری اطلاعات کشور توان تامین نیازهای صنعت نفت و گاز را در تراز جهانی دارد و می تواند با مشارکت بین المللی، کلیه نیازهای مطرح را پاسخگو باشد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۵:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس دستورالعمل مصوب در کارگروه وام وجوه اداره شده، تولید، عرضه و صادرات بازی های رایانه ای مورد حمایت قرار می گیرد.
  ۱۳۹۴/۰۹/۰۱ - ۱۱:۲۷   + ۱۴ سایت دیگر  
سازمان فناوری اطلاعات ایران درصدد بهره گیری هرچه بیشتر از توان و ظرفیت متخصصان و فعالان صنعت نرم افزاری در کشور است.
  ۱۳۹۴/۰۸/۳۰ - ۱۴:۲۷   + ۲۴ سایت دیگر  
ایجاد بستری امن، برای تبادل اطلاعات مالی و اقتصادی دولت به عنوان یکی از مهم ترین ملزومات اجرای پروژه دولت الکترونیک در کشور احساس می شود.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۴:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
برای تحقق اقتصاد دانش بنیان می بایست انسان دانش بنیان تربیت شود و زیرساخت آن توسعه مهارت ها است.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۶ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
فعالان حوزه نرم افزارهای متن باز می توانند با حمایت سازمان فناوری اطلاعات ایران در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ حضور پیدا کرده و آخرین دستاوردهای خود را به مخاطبان عرضه کنند.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
با توجه به رویکردسارمان فناوری اطلاعات ایران در اجرای طرح های کاربردی در حوزه امینت فناوری اطلاعات نهمین مجوزفعالیت مرکز آپا به دانشگاه بیرجند اط طرف ریاست سازمان فناور اطلاعات ایران اعطا شد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۵ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
دستگاه ها و نهادهای دولتی و عمومی تا پایان هفته جاری مهلت دارند تا نسبت به پیش ثبت نام در بیست و یکمین نمایشگاه الکامپ اقدام کنند.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۴ - ۲۲:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
پیرو برخی مطالب و تحلیل های منتشرشده در برخی رسانه ها در مورد همایش هفته فناوری اطلاعات و ارتباطات پارسی زبانان سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، اطلاعیه ای صادر کرد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۹:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
توجه به کاربردپذیری انواع سرویس ها در بستر دولت الکترونیکی الزامی است و باید از تخصص و تجربه نخبگان عرصه فناوری اطلاعات در این زمینه بیشتر بهره ببریم.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۱ - ۱۰:۲۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مهندس جهانگرد در جلسه هماهنگی نمایشگاه الکامپ که درمحل سازمان فناوری اطلاعات برگزارشد؛برلزوم حضور شرکت های دانش بنیان و فعالان حوزه ای سی تی ، در نمایشگاه الکامپ تاکیدکرد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۲۰ - ۱۶:۲۹   + ۴۰ سایت دیگر  
وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به ادعاهای مطرح شده در روزنامه کیهان با توجه به درج مطلبی با عنوان "پروژه نفوذ در مدیریت سایبری رد پای سرشاخه" مورخ 94/8/17 پاسخ داد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۹ - ۱۶:۲۹    
مهندس نصراله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه اعضای هیات عامل و معاونان خود از بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات بازدید کرد.
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۴:۱۷    
افتتاحیه فیلم انیمیشن شاهزاده روم ساعاتی پیش با حضور و حمایت وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاونان دکتر واعظی به همراه هادی محمدیان کارگردان ، حامد جعفری تهیه کننده این انیمیشن برگزار شد .
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۳ - ۱۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
پس از کسب موفقیت های دولت تدبیر و امید در سایه رهبری عالی نظام در مبارزه با استکبار و توفیق برجام، شاهد تلاش های رسانه های زنجیره ای در جهت تضعیف جایگاه دولت و تخریب تلاش ها به هر بهانه ای هستیم که ...
  ۱۳۹۴/۰۸/۱۲ - ۰۹:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
ثبت نام اولیه دستگاه های دولتی برای حضور در الکامپ 21 آغاز شده و متقاضیان می توانند به صورت اینترنتی نسبت به ثبت نام اقدام کنند.
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
توانمند سازی متولیان فاوای استان ها در حوزه امنیت از رسالت های سازمان فناوری اطلاعات ایران است
  ۱۳۹۴/۰۸/۰۶ - ۰۸:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
با رایزنی های صورت گرفته، سالن های 7 و 27 برای حضور شرکت های دانش بنیان و نوپا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات اختصاص یافت.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱    
به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان فناوری اطلاعات ایران ، جلسه کارگروه توسعه دولت الکترونیک در استان اصفهان با حضور مهندس جهانگرد و دکتر زرگر ...
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۵:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
با ایجاد صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر در عرصه های نوآوری و شکوفایی می توان مبتکران و صاحبان ایده را در جهت تجاری سازی یافته های پ ژوهشی شان یاری کرد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۲ - ۱۰:۱۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تمامی فعالان حوزه نرم افزارهای آزاد/متن باز میتوانند برای تدوین و ایجاد بنیاد غیرانتفاعی و غیردولتی نرم افزارهای آزاد/متن باز همکاری و مشارکت داشته باشند.
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ - ۱۶:۱۲   + ۱۷ سایت دیگر  
توسعه اینترنت بدون مهندسی شدن خط و زبان فارسی در محیط اینترنت مخاطره آمیز و از نظرامنیت ملی خطرناک است
  ۱۳۹۴/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۲    
با برگزاری کارگاه های آموزشی تخصصی در استان ها، زمینه ارتقاء دانش امنیت فاوا برای مدیران فناوری اطلاعات دستگاه های اجرایی کشور فراهم می شود.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۹ - ۱۶:۱۲    
نخستین نشست مشورتی نمایشگاه الکامپ با حضور مدیران سازمان نظام صنفی رایانه ای به عنوان مجری و مهندس جهانگرد و مدیران و معاونان سازمان فناوری اطلاعات ایران و وزارت ارتباطات برگزار شد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۱۷:۰۷   + ۸ سایت دیگر  
تولید سرویس و محتوا مولفه های اصلی ثروت آفرینی هستند و بر همین اساس معتقدیم آینده فعالیت ها بر حوزه محتوا ،مبتنی بر فرهنگ و هنر استوار است.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۵ - ۱۵:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
استفاده از رایانش ابری می تواند طی یک سال موجب رشد 0.15 درصدی تولید ناخالص داخلی (GDP) در کشور شود.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۴ - ۱۶:۰۹   + ۱۷ سایت دیگر  
در فصل آینده، نخستین گزارش ارزیابی عملکرد دستگاه های اجرایی در عمل به تکالیف ابلاغ شده، به دولت ارایه خواهد شد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰    
سازمان فناوری اطلاعات ایران حمایت های فنی جهت تبدیل شدن ایده های خلاقانه به خدمت و کسب و کار ارزشمند را عملیاتی می کند.
  ۱۳۹۴/۰۷/۱۳ - ۱۱:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
با وجود طلبه هایی از نقاط مختلف دنیا در قم، این شهر می تواند بزرگترین قطب تولید دانش ایرانی - اسلامی در سطح جهان به زبان های مختلف باشد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۷ - ۱۹:۰۸    
دکتر واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات که دکتر روحانی را در سفر به نیویورک همراهی کرده بود، بعد از ظهر امروز و بلافاصله پس از بازگشت به ایران ...
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۷ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
دکتر عارف، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از غرفه سازمان فناوری اطلاعات ایران در شانزدهمین نمایشگاه تلکام بازدید و با دستاوردهای سازمان در جهت توسعه و مدیریت شبکه ملی اطلاعات و دولت الکترونیکی آشنا شد.
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۵ - ۱۸:۱۰    
از طرف مجموعه وزارت ارتباطات مسئول طراحی؛ هماهنگی و نظارت بر شبکه ملی اطلاعات هستیم.
  ۱۳۹۴/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۰    
شانزدهمین نمایشگاه صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی با حضور مهندس نصراله جهانگرد، معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران و دکتر فیروزآبادی، دبیر شورای عالی فضای مجازی افتتاح شد.
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
عضو هیات عامل سازمان فناوری اطلاعات ایران با تاکید بر جایگاه زنان در توسعه اقتصادی در کشور گفت: بخش عمده ای از اقتصاد فاوا در کشور بر عهده زنان است.
  ۱۳۹۴/۰۶/۲۴ - ۱۸:۰۵   + ۱۹ سایت دیگر  
در آغاز به کار دولت 90 درصد ترافیک اطلاعات داخلی در خارج کسور میزبانی می شد اما هم اکنون و با اقدامات انجام شده 40 درصد ترافیک اطلاعات داخلی در کشور میزبانی می شود.
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۵ سایت دیگر  
استراتژی وزارت ارتباطات حمایت از تحقیق و توسعه در حوزه رایانش ابری است که به محض تجاری شدن، با مشارکت بخش خصوصی خدمات این بخش در لایه های مختلف را گسترش دهیم.
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۱۶:۰۸    
اساس اقتصاد مقاومتی، بر پایه حمایت از شرکتهای دانش بنیان و تحقیق و پژوهش بومی در جهت تحقق زنجیره ایده تا تولید و تجاری سازی است و بر همین اساس، سیاست جدی دولت استفاده از تولیدات داخلی می باشد.
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۷ - ۰۸:۰۸   + ۳۳ سایت دیگر  
حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، که روز گذشته با رئیس جمهور و اعضای شورای عالی فضای مجازی دیدار کردند ...
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۵ - ۱۸:۰۸   + ۲۸ سایت دیگر  
آموزش و پرورش محیط تربیت نسل آینده و توسعه مبتنی بر دانش است و به همین جهت، مهمترین نهاد سرمایه گذاری آینده کشور محسوب می شود.
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷    
اجرا و پیاده سازی طرح نشانی استانداردمکانی ملی دستگاه ها و سازمانهای مختلف را در ارائه خدمات به صورت مدیریت شده کمک می کند.
  ۱۳۹۴/۰۶/۱۴ - ۱۳:۰۷    
می بایست به منظور حفظ حقوق مردم، فعالان بخش خصوصی و دلتی در عرصه جهانی، با برنامه ریزی منسجم در مجامع بین المللی حضور فعال و مقتدرانه داشته باشیم.
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۸ - ۱۸:۱۶    
همزمان با هفته دولت، معاون وزیر و رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران به همراه مدیران ارشد سازمان از موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران بازدید کرد.
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۰    
آشنایی با مفاهیم روز دنیا خصوصا در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، زمینه ساز توسعه در کشورها محسوب می شود.
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مهندس خسرو سلجوقی با تاکید بر ضرورت بهره گیری از ابزارهای جدید در عرصه های اطلاع رسانی گفت: بهره گیری از الگوهای نوآورانه در عرصه اطلاع رسانی به بهبود فرآیند تهیه و انتشار خبر کمک بسزایی می کند.
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۰    
سازمان فناوری اطلاعات ایران به منظور تشریح دستاوردها و اقدام های صورت گرفته در نمایشگاه الکترونیک و کامپیوتر اصفهان حضور خواهد یافت.
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در مراسم اختتامیه کارگاه آموزشی مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات در تئوری و عمل گفت ...
  ۱۳۹۴/۰۶/۰۷ - ۱۲:۴۰    
رییس سازمان فناوری اطلاعات ایران در بازدید از خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) گفت: هوشمند سازی آژانس های خبری می تواند آن ها را در انجام رسالت خود یاری رساند.
مشاهده نتایج بیشتر...