شنبه ۰۴ بهمنساعت ۱۵:۳۹Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند (javana.ir)

  ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۰۰:۴۰    
رئیس هیات پزشکی ورزشی استان گفت: آمار بیمه شدگان استان در سال 96 نسبت به مدت مشابه خود در سال 95 رشد 18/64 درصدی داشته است.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۰    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان با بیان اینکه باید از دفن نقطه ای زباله پرهیز کنیم، گفت: عملکرد خوبی در جلوگیری از تخلیه زباله در محورهای مواصلاتی به ویژه روستاها نداشته ایم.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۲۳:۴۰    
رئیس مرکز بهداشت شهرستان همدان گفت: میزان تب مالت در شهر قهاوند بیشتر از شهرستان همدان است که بخشی از آن به قاچاق دام برمی گردد.
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۰    
نماینده مردم همدان ، قهاوند و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با تمام توان خود از وزارتخانه و مجلس پیگیر حل مشکلات تامین اعتبار برای پروژه راه مرادبلاغی به قهاوند ...
  ۱۳۹۷/۰۳/۱۱ - ۱۵:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از مجوز احداث نیروگاه 8.5 مگاواتی خورشیدی در منطقه قهاوند همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۸    
جمعی از فرهنگیان منطقه قهاوند طی پیامی از زحمات و تلاش های صادقانه علیرضا غلامی رییس سابق اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند قدردانی کردند.
  ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ - ۰۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین ابراهیم قمری سرپرست اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند به مناسبت 8 اسفند روز امور تربیتی و تربیت اسلامی طی یادداشتی به بررسی این موضوع پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۱:۲۹    
راهپیمایی و مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن امروز در قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان، علی رضا غلامی به عنوان مدیر آموزش و پرورش نهاوند منصوب شد و از زحمات شایسته ی هادی سلگی تقدیر به عمل آمد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۸ - ۰۳:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
با حضور نمایندگان مردم همدان در مجلس شورای اسلامی و فرماندار همدان طرح بهسازی در روستای خیرآباد و عبدالرحیم افتتاح شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۴:۲۸    
صبح امروز همزمان با مدارس سراسر کشور زنگ انقلاب در محل مسجد صاحب الزمان روستای دشته نواخته شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۸    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند خانه قرآن شهری چهارده معصوم(ع) قهاوند، برای تحقق هر چه بیشتر اهداف خود، در جهت ترویج فرهنگ قرآنی و تبلیغ فعالیتهای علمی قرآنی ...
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۲۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
جشن تکلیف دانش آموزان پسر منطقه قهاوند در محل حسینیه ی سیدالشهدا(ع) قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
بخشدار بخش قهاوند گفت: آسیب های اجتماعی بیکاری و اعتیاد مشکل عمده منطقه قهاوند به حساب می آیند که نقشه راه مقابله با آن ها در دستور کار قرار گرفته است.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیته پیشگیری از آسیب های اجتماعی منطقه قهاوند با حضور مسئولان آموزش و پرورش قهاوند و نمایندگان ادارات و نهادهای منطقه تشکیل جلسه داد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
همایش پیشگیری از آسیب اجتماعی قهاوند با حضور بیش از 300 نفر دانش آموز دختر و دانش پژوه و روسای ادارات و نهادهای منطقه در سالن شهید پور میدانی شهر قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۹:۱۹    
معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش قهاوند در جلسه ی ستاد بزرگداشت دهه فجر آموزش و پرورش قهاوند به تشریح برنامه پیش بینی شده جهت بزرگداشت دهه فجر پرداخت.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
مسئول باشگاه نام آوران قهاوند گفت: دررقابت بین 121 ورزشکار در مسابقات پرس انتخابی همدان سه ورزشکار قهاوندی موفق به کسب پنج مقام برتر شدند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول اداره ورزش و جوانان قهاوند بیان داشت: سیستم برق رسانی سالن شهدا قهاوند که کابل آن یکماه پیش به سرقت رفته بود امروز با اعتباری بالغ بر پنج میلیون تومان دوباره وصل گردید و آماده خدمات دهی به ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی آموزش و پرورش استان همدان با بیان اینکه میانگین باسوادی در استان همدان بالاتر از میانگین کشوری است، گفت: همدان در حوزه سوادآموزی رتبه اول را در کشور دارد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار همدان از اجرای پروژه گاوداری 6 هزار رأسی در قهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ - ۱۰:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
مسئول خانه قرآن نورالمهدی(عج) روستای هیزج قهاوند عنوان کرد: نداشتن مکان مستقل جهت انجام برنامه های خود یکی از مشکلات عمده این خانه قرآنی است همچنین عدم برخورداری از مربیان متخص و مجرب رشته حفظ از ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چرا ایستگاه راه آهن به مردم قهاوند و فامنین دور بود، اظهار داشت: بنا شد در ورودی شهر فامنین و قهاوند ایستگاه ایجاد شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند گفت: مردم منطقه محروم قهاوند یک میلیارد و 866 میلیون ریال در قالب کمک های نقدی و غیر نقدی به مردم زلزله زده کرمانشاه کمک کرده اند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری همدان بیان کرد: شهرداری قهاوند موظف است تا پایان سال همزمان با روز درختکاری افتتاح پروژه سایت زباله قهاوند، کاشت نهال در اطراف سایت ...
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰    
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت: مدیران استان برای رسیدگی به پروژه های قهاوند باید بسیج شوند.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرکز مقاومت بسیج قهاوند تصریح کرد: در راستای اعتلای بسیج گشت های محله محور بسیج در شهرستان فعال می شود.
  ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۰    
معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان همدان گفت: مردم خیر استان بیش از 2 میلیارد ریال برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه به حساب هلال احمر واریز کرده اند.
  ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۲۰:۲۹    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند اسامی بازیکنان دعوت شده به مرحله اول اردوی تدارکاتی تیم ملی المپیک فوتسال از سوی صانعی به شرح زیر اعلام شد: گروه اول: ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۹ - ۰۰:۵۲    
همزمان با سالروز شهادت حضرت اباعبدالله الحسین(ع) منطقه قهاوند غرق در ماتم است، عزاداران حسینی از نخستین ساعات امروز با حضور در معابر، خیابان ها ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
به مناسبت هفته ی بسیج دانش آموزی و به پاس گرامیداشت یاد و خاطره ی36000 دانش آموز شهید، بالاخص 14 شهید دانش آموز منطقه ی قهاوند، سالن شهید پورمیدانی شهر قهاوند میزبان مسئولان آموزش و پرورش ...
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۱:۴۷    
در سی و نهمین سالروز گرامیداشت 13 آبان حضور پرشور دانش آموزان و فرهنگیان قهاوند در راهپیمایی عظیم سیزده آبان در قهاوند انسجام واتحاد ایران زمین یکبار دیگر ثابت کرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پروش استان همدان گفت: امسال 10هزار و 660 نفر در همدان تحت پوشش سوادآموزی قرار می گیرند.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۷    
فرماندار همدان گفت: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهرستان همدان و هیات رئیسه این شورا مشخص شد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
علی تعالی در جمع اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر قهاوند و بخش شراء گفت: پرهیز از حاشیه ها، حفظ وحدت و همدلی در شوراهای اسلامی با هدف خدمت بیشتر به مردم باید مورد توجه قرار گیرد.
  ۱۳۹۶/۰۸/۱۴ - ۰۰:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
یادواره 190 شهید والا مقام بخش قهاوندو گرامیداشت یادو خاطره شهدای مدافع حرم خصوصا شهید حاج حسین همدانی روز جمعه 14مهر ماه با اقامه نماز مغرب و عشا در مسجد حضرت ابوالفضل (ع)شهرقهاوند برگزارشد .
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مراسم سوگواره " احلی من عسل " در راستای ترویج امر به معروف و نهی از منکر همزمان با سراسر کشور صبح امروز با حضور دانش آموزان منطقه در مسجد جامع شهر قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۲    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند مراسم سوگواری شهادت حضرت اباعبدالله (ع) همزمان با سراسر کشور ، با حضور پرشور جوانان در مساجد و حسینیه های شهر قهاوند برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۸:۰۲    
آیین بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی 97-1396 صبح امروز شنبه با حضور بخشدار ، رئیس آموزش و پرورش و سایر مسئولین منطقه قهاوند در آموزشگاه دخترانه بعثت شهر قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۲ - ۰۰:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر امور برق همدان یک از برگزاری مانور مدیریت بحران اصلاح شبکه 20 کیلوولت خط یکله قهاوند با حضور 30 اکیپ عملیاتی و پشتیبانی خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی انتظامی همدان گفت: جسد رها شده یک مرد 36 ساله در حاشیه یک پل در حوالی یکی از روستاهای شهر قهاوند کشف شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
محمودی با اشاره به پیشنهاد پروژه 30 مگاواتی با قابلیت توسعه تا 200 مگاوات، تصریح کرد: مطالعات اولیه در شهر قهاوند و منطقه ویژه جهان آباد در این خصوص انجام شده که در هفته های آینده نهایی می شود.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معلم قهاوندی موفق به کسب رتبه سوم جشنواره الگوهای برتر درس تربیت بدنی شد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲    
امام جماعت مسجد شهر قهاوند گفت: شهید محسن حججی نمونه بارز جوان انقلابی و ولایتمدار در جامعه است که با شهادت خود نشان داد جوانان ایرانی نمی گذارند ولایت تنها باشد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتبار اصلاح جاده قهاوند به کوریجان تامین شد، از تلاش برای جذب اعتبار ملی به منظور بهره برداری از موقعیت استراتژیک همدان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی شهرستان همدان از برگزاری کلاسهای مختلف قرآن کریم ویژه مددجویان کمیته امداد در قهاوند خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۲    
رئیس شورای اسلامی شهر قهاوند از ابقای شهردار شهر قهاوند با پنج رای موافق اعضای شورا خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۷/۰۱ - ۲۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر دفتر فنی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان گفت: استخر سر پوشیده قهاوند با مساحت 1500 متر و اعتبار 30 میلیارد ریال و با دارا بودن دو رختکن مجزا، جکوزی، سونای بخار و ساختمان اداری احداث می شود.
  ۱۳۹۶/۰۶/۰۸ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار همدان یکی از سیاست های دولت را ماندگاری مردم در روستاها و کاهش مهاجرت به شهرها عنوان کرد و گفت: هدف از تقویت و ساماندهی وضعیت آب، برق و راه روستاها کاهش مهاجرت به شهرها است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۱۲:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیر امور یک برق همدان گفت: طی برگزاری مانور عملیاتی برق 150 کیلومتر از خطوط برق قهاوند اصلاح شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان همدان با اشاره به وجود 17 خانه عالم در سطح شهرستان گفت: وضعیت اعتبارات خانه های عالم خوب نیست.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۶    
رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: دو نفراز همکاران فرهنگی منطقه قهاوند موفق به کسب رتبه برتر کشوری در جشنواره تجارب برتر تربیتی شدند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۳:۰۶   + ۷۰ سایت دیگر  
مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دوره دوازدهم صبح امروز (پنج شنبه) در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور مسئولان نظام و شخصیت های لشکری و کشوری و سفرای کشورهای خارجی برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۱:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
نماینده همدان ، قهاوند و فامنین در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: از محل اعتبارات نفت وگاز بیش از 6 میلیارد تومان اعتبار برای برای اجرای طرحهای زیر بنایی بخش قهاوند اختصاص یافته است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۶ - ۲۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم همدان ، قهاوند و فامنین در مجلس شورای اسلامی گفت : اقتصادی کردن روستاها در جهت ایجاد اشتغال از اولویت های مهم برنامه ششم توسعه است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۵ - ۰۱:۰۶    
مصطفی خزاعی در جریان بازدید از روند اجرای پروژه ی مهر، ساماندهی نیروی انسانی و ثبت نام دانش آموزان گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
رییس اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند گفت: اوقات فراغت دانش آموزان در فصل تابستان یکی از مهم ترین رسالت های برنامه های تربیتی می باشد که زمینه ساز رشد و پویایی دانش آموزان است.
  ۱۳۹۶/۰۴/۱۲ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
مسابقات استانی آلتیمیت فریزبی آقایان در همدان برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند مراسم احیای شب های قدر با نوای دلنشین بک یا الله در مساجد و گلزار شهدای گمنام شهر قهاوند برگزارشد . ...
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام کرملو عنوان کرد: راهپیمایی روز قدس زنده نگهداشتن دغدغه های استکبارستیزی و ظلم ستیزی و تجدید بیعت با کسانی است که در خط مقدم مقابله با این گونه تجاوزات هستند.
  ۱۳۹۶/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
صبح امروز راهپیمایی روز جهانی قدس با حضور پرشور مردم روزه دار در شهر قهاوند آغاز شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده سپاه قهاوند از آمادگی حداکثری قهاوند برای برگزاری باشکوه مراسم یادبود ارتحال حضرت امام (ره) خبر داد و افزود: بزرگداشت یاد، خاطره و راه حضرت امام (ره) اهمیت ویژه ای دارد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۸:۱۳   + ۱۰ سایت دیگر  
آیت الله احمد صابری همدانی، عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در سن 94 سالگی دار فانی را وداع گفت.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۳    
ابراهیم مولایی نیا بخشدار بخش شراء در پیامی از حضور و مشارکت مردم شهیدپرور بخش شراء در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست محترم جمهوری و پنجمین دورة شوراهای اسلامی شهر و روستا تقدیر و تشکر نمود .
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۳:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
در مرحله استانی مسابقات فرهنگی و هنری ، 11 نفر از دانش آموزان قهاوندی حائز مقام های اول تا چهارم شدند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار همدان گفت: مردم این شهرستان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا 71 درصد مشارکت داشتند.
  ۱۳۹۶/۰۳/۰۵ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی با حضور حداکثری مردم شهیدپرور شهر قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ - ۰۱:۲۳    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند اسامی و کد نامزدهای انتخابات شورای اسلامی شهر قهاوند توسط فرمانداری شهرستان همدان اعلام شد: 1) آقای محمدرضا احمدی فرزند محمدحسین کد نامزد 15 ...
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۴    
اولین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه قهاوند در سال جدید با حضور اعضا برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۱۱ - ۲۱:۲۴    
ستاد بزرگداشت مقام معلم با حضور اعضا و با هدف گرامی داشت یاد و خاطره شهید مرتضی مطهری و تجلیل از مقام معلم تشکیل شد.
  ۱۳۹۶/۰۲/۰۱ - ۱۱:۰۹   + ۵۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند متن کامل این اطلاعیه به این شرح است: در اجرای ماده 60 قانون انتخابات ریاست جمهوری ...
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
نوزدهمین جشنواره تجلیل از خیرین مدرسه ساز منطقه قهاوند با حضور مسئولین محلی، فرهنگیان و جمعی از خیرین برگزار شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۱۵:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
سردار سعید قهاری سعید شهید شاخص استان همدان و شهید مصطفی احمدی روشن به عنوان شهید شاخص شهرستان همدان در سال 96 معرفی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام انتخابات شوراها در شهرستان همدان با ثبت نام 972 داوطلب پایان یافت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
با حضور مردم شهید پرور و ولایی قهاوند و جمعی از مسئولین منطقه ، گلزارشهدای گمنام شهر قهاوند عطرافشانی شد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۶ - ۰۰:۰۵    
جمعی از مسئولین منطقه قهاوند با حضور در پایگاه راهنمایان مسافرین نوروزی جمعیت جوانان هلال احمر از اقدامات انجام گرفته در این پایگاه بازدید کردند.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار همدان از افزایش 38 درصدی داوطلبان پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی نسبت به دوره قبل خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۴ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ستاد انتخابات شهرستان همدان از فرایند ثبت نام داوطلبان شوراهای اسلامی روستا در بخشداری شراء بازدید کرد.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۹:۰۵    
دو سال از آغاز فعالیت رسمی خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند گذشت.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۳ - ۰۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
ثبت نام 246 نفر در انتخابات شورای شهرها و روستاهای سطح شهرستان همدان تا پایان روز سوم.
  ۱۳۹۶/۰۱/۰۲ - ۰۱:۰۵   + ۳۲۹ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به مناسبت آغاز سال 1396 هجری شمسی ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۹ - ۱۴:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
فرماندار شهرستان همدان گفت : اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی انتخابات با رای مخفی از میان معتمدین شهرستان همدان انتخاب شدند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۵    
وحید محسن لو دبیر جمعیت جوانان هلال احمر منطقه قهاوند در گفت و گویی اختصاصی با خبرگزاری جوانا از اعلام آمادگی کامل این جمعیت در ارائه خدمات امدادی، رفاهی و آموزشی به مسافران نوروزی خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در آستانه سال جدید دانش آموزان آموزشگاه شهید رجایی شهر قهاوند با حضور در مزار مطهر شهدای گمنام با آرمان های امام راحل و شهدا تجدید میثاق کردند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۹:۰۵    
آخرین جلسه شورای آموزش و پرورش منطقه قهاوند در سال 95 با حضور اعضا در سالن جلسات بخشداری بخش شراء برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
روستای رزج از توابع منطقه قهاوند دارای 75 خانوار و 300 نفر جمعیت می باشد که در 70 کیلومتری استان و 17 کیلومتری شهر قهاوند قرار دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۹ - ۱۰:۳۹    
همزمان با سراسر کشور و در آستانه نوروز 96 زنگ جشن نیکوکاری در مدارس قهاوند برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۳۹    
همانطور که حضرت امام (ره) بر مسئله فلسطین تاکید داشتند ما هم حمایت خودمان را از مردم مظلوم و بی دفاع غزه و همچنین مردم مظلوم و بی دفاع یمن اعلام می کنیم.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۸ - ۲۲:۳۹    
مسئول کانون فرهنگی مسجد حضرت ابوالفضل العباس شهر قهاوند گفت: کانون های فرهنگی هنری با اجرای برنامه های کیفی در زمینه جذب جوانان به مساجد موفق عمل کرده اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۶ - ۱۵:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
هر یک از ما خاطرات بسیار خوشی از دوران تحصیل و مدرسه داریم که بیشتر آن نیز در مقطع ابتدایی جایی که شیطنت با آموزش در هم آمیخته شده است و شور و نشاط در کلاس درس بیشتر خود را نمایان می کند، بر می گردد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۰:۲۴    
خیرین مدرسه ساز در چند سال اخیر در کنار نوسازی مدارس در تامین فضاهای آموزشی کمک های شایان توجهی داشته اند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۵ - ۰۰:۲۴    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند رییس اداره آموزش و پرورش منطقه قهاوند با اعلام این خبر گفت: در پرسش مهر هفدهم ریاست محترم جمهور 37 نفر از فرهنگیان و دانش آموزان منطقه شرکت داشتند که از این ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ - ۲۳:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
مسئول مرکز مخابرات قهاوند: با پیگیریهای صورت گرفته راه اندازی اینترنت نسل چهارم در مناطق روستایی در اولویت سال آینده مخابرات قهاوند قرار دارد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
فرمانده مرکز مقاومت بسیج سپاه قهاوند گفت: بصیرت انقلابی و عدم تبعیت از دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی موجب تقویت روحیه انقلابی گری است که ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۴ - ۱۰:۰۶    
مراسم جشن تکلیف 175 نفر از دانش آموزان دختر منطقه ی قهاوند با حضور رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه، اولیاء و دانش آموزان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۱:۳۷   + ۴ سایت دیگر  
رییس اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان گفت: بیشتر مدارس این استان به دلیل بارش برف در نوبت صبح فردا تعطیل است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۳:۳۷    
به گزارش خبرگزاری جوانان منطقه قهاوند بارش برف از بامداد روز دوشنبه در قهاوند آغاز شده است. مدارس منطقه قهاوند در تمامی مقاطع تحصیلی در نوبت صبح و بعدازظهر تعطیل می باشد. ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۳ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه همدان: هرکسی باید بداند میزان سهم خود از انقلاب و دستاوردهای آن چه میزان بوده است و مدیران باید خدمت رسانی های خود را ارزیابی کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۲:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس اداره ی اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان همدان از تعطیلی برخی از مدارس استان به علت بارش برف در نوبت صبح فردا چهارشنبه خبر داد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۱۴:۰۳    
راهپیمایی و مراسم گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران در 22 بهمن امروز در قهاوند برگزار شد.
مشاهده نتایج بیشتر...