جمعه ۰۳ بهمنساعت ۰۴:۰۵Jan 2021 22
جستجوی پیشرفته

شبکه خبری کرج (jkaraj.net)

  ۱۳۹۶/۰۸/۰۹ - ۲۳:۱۹    
منصور جمشیدی - بی تردید نمایشگاه مطبوعات مهمترین و اثربخش ترین رویداد برای اهالی این حرفه به شمار می رود که البته درباره صفت دوم آن چندان نمی توان با قاطعیت نظر داد ...
  ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۲۰:۲۹   + ۱۶ سایت دیگر  
زوج نیکوکار البرزی پس از انتشار سرنوشت غم انگیز یک زندانی که بیست سال از عمرش را پشت میله های زندان گذرانده است ...
  ۱۳۹۶/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۶    
با شروع تغییر استانداران در دولت دوازدهم، همانگونه که پیش بینی می شد، طهایی استاندار البرز در زمره اولین تغییرات قرار داشت و گویا خودش هم بویی از ماجرا برده بود و در چند ماه اخیر به تکاپو افتاده بود ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۲۵ - ۲۳:۰۰    
این روزها با نزدیک شدن به اول شهریور ماه که مصادف با روز آغاز رسمی فعالیت شوراهای اسلامی است، بی تردید انتخاب شهردار یکی از مهمترین و حساسترین وظایف و مسوولیت های شوراها به شمار می رود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۹ - ۲۳:۰۰    
شبکه خبری کرج، در هفدهم امرداد امسال همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار، مجید کرمی مدیر و مالک فروشگاه بزرگ و معتبر فرش وزرا در کرج مرکز استان البرز ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۱۶ - ۰۲:۰۰    
رییس موقت شورای اسلامی شهر فردیس گفت: همانطور که منتخبان اولین شورای اسلامی شهر فردیس، انتخاب اولین شهردار برای این شهر را به عنوان مهمترین موضوع در دستور کار خود قرار داده بودند ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
طی حکمی از سوی استاندار البرز مهران عسگری بعنوان سرپرست اداره حراست شهرداری کرج منصوب شد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
وزیرارتباطات وفناوری اطلاعات با بیان اینکه تغییراتی در کابینه دولت دوازدهم وجود خواهد داشت،گفت: تشکیل کابینه منسجم می تواند برنامه ها و اهداف دولت و انتظارات مردم را محقق کند.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۸ - ۱۸:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با اشاره به ارتباط موثر موسسات علمی و دانشگاه ها با صنعت و 3 هزار و 800 میلیارد تومان قرارداد در این بخش ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل آموزش و پرورش البرز اعلام کرد: خانواده ها ضمن خودداری از پرداخت شهریه اضافی به مدارس غیر دولتی ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان البرز از جایگزینی 23 دستگاه آمبولانس جدید در ناوگان زمینی اورژانس استان خبر داد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت برق استان البرز با بیان اینکه از روز 4 تا 9 مرداد ماه سال جاری اوج گرمای هوا در استان البرز پیش بینی شده است، گفت: 1298 مگاوات میزان برق مصرفی در روزهای گرم البرز است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۲:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سخنگو و عضو شورای اسلامی شهر کرج اعلام کرد که شهر فردیس به رغم اقدامات پیشگیرانه همچنان آماج ساخت وساز غیر مجاز قرار دارد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۱۷ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به راه اندازی سامانه جامع تنظیم روابط کار، گفت ...
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار کرج گفت: طی سه ماهه نخست سال 96، این دستگاه بالغ بر 140 میلیارد تومان پروژه عمرانی، خدماتی و سازمانی را از پیمانکار مربوطه بصورت موقت و یا قطعی تحویل گرفته است.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان البرز گفت که شهرستان فردیس در حوزه نرم افزاری فرهنگ و هنر در بعد کمی و کیفی گسترش می یابد.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل زندان های استان البرز گفت: بیست و هشتمین دوره مسابقات قرآن کریم مددجویان منطقه یک زندان های کشور به میزبانی البرز برگزار می شود.
  ۱۳۹۶/۰۵/۰۷ - ۲۱:۵۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: فردی که با عنوان جعلی بازرس ویژه نهاد ریاست جمهوری از مردم اخاذی می کرد، درکرج شناسایی و دستگیر شد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰    
به گزارش روز شنبه ایرنا وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار 'بخشعلی کامرانی صالح' اظهار داشت: در پی دریافت چندفقره پرونده سرقت منزل دستگیری سارقان در دستور کار شعبه مبارزه با سرقت پلیس آگاهی فردیس ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
سید هادی جوادی نیا روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: نمایش بزرگ بابای مظلوم کاری از گروه فرهنگی هنری باران مهر با همکاری این اداره به روایت و کارگردانی شایان خسروی به مدت سه روز برگزار می ...
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۶ سایت دیگر  
خسرو ساکی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا هدف از اجرای این طرح را ارتقای سلامت روانی دانش آموزان و اولیا ، کاهش آسیب های اجتماعی و بهبود وضع تحصیلی دانش آموزان در محله های پرآسیب ذکر کرد.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۱:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
محرمعلی اسدزاده روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: از مبلغ هزینه شده، 991 میلیون ریال از محل بودجه دولتی و سهم آورده 6میلیارد و 400 میلیون ریال مشارکت بهره برداران است.
  ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
کرج- ایرنا - شب بیست و سوم ماه مبارک رمضان که مصادف با سومین شب قدر است و بنا بر بعضی از روایات این شب، شب قدر است.
  ۱۳۹۶/۰۱/۲۵ - ۲۳:۰۹    
شبکه خبری کرج، امروزه توجه به ورزش بانوان از جایگاه ویژه ای برخوردار است و دختران و زنان پا به پای مردان در رشته ها و میدان های مختلف ورزشی حرفی برای گفتن دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج، گفت: کلانشهر کرج همچون دیگر کلانشهرهای کشور با معضل ترافیک مواجه است بر این اساس باید برای رهایی از این معضل در راستای بهره برداری از علم و دانش مدیریت نوین ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۸ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: رفع معضل ترافیک نیازمند چاره اندیشی در مقیاس های کلان است؛ اگر انتظار داریم شهروندان از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده کنند باید زیرساخت های مناسب همچون بی . آر ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج بر لزوم اتخاذ سیاست های اجرایی با هدف افزایش سرانه ورزشی در این کلانشهر تاکید کرد و افزود ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج گفت: با توجه به وضعیت رکود اقتصادی حاکم در کشور و عدم فروش به موقع ملک توسط مالکین و پرداخت به موقع بدهکاران به شهرداری ، باید تعامل دو سویه بین مالک و شهرداری قوت بگیرد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت که مکانی برای جمع آوری و ساماندهی معتادان متجاهر در نظر گرفته شده که باید در اسرع وقت برای آماده سازی آن اقدام شده و ساماندهی آغاز شود .
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
فرماندار ساوجبلاغ از مدیران شهری و دهیاران خواست نسبت به پاکسازی اطراف شهرها و روستاهای این شهرستان از زباله ها و نخاله ها اقدام کنند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرج با اشاره به نزدیک روزهای پایانی سال و خرید مردم برای سال نو، گفت: فرهنگ سازی از طریق شعار ایرانی کالای ایرانی بخر و ترویج خرید کالای ایرانی باید در اولویت برنامه های ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس تامین اجتماعی شهرستان فردیس گفت: 57 هزار و 973 نفر در قالب بیمه های مختلف تحت پوشش تامین اجتماعی این شهرستان قرار دارند.
  ۱۳۹۵/۱۲/۱۳ - ۲۳:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز البرز گفت که اکنون بیش از99 درصد از شهرهای این استان به گاز شهری متصل است.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم کرج ، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به محدودیت های مالی دولت گفت: امروز باید بیش از هر اقدام دیگری درآمد کشور را افزایش داد.
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۳ - ۰۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به حوادث تلخ وجبران ناپذیر چهارشنبه های آخر سال های گذشته، گفت: باید با مشارکت ، همدلی و همفکری مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
کرج-ایرنا-دستیار ارشد رئیس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی با گرامیداشت یاد وخاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت:مردم انقلابی ایران در انتخابات سال 96 بدون توجه به تبلیغات مایوس کننده ...
  ۱۳۹۵/۱۲/۰۱ - ۲۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
مدیر کل تعزیرات حکومتی البرز گفت: طرح ویژه نظارتی بر بازارپایان سال در این استان اغاز شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: برغم کمبود فضای آموزشی در این استان روند واگذاری زمین با کندی مواجهه است و همچنین فضاهای آموزشی که ساخته شده، به آموزش و پرورش تحویل نشده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب مرکز البرز ضمن تاکید بر حساسیت دادستانی نسبت به باغ سیب کرج تغییر کاربری آن را خط قرمز دستگاه قضایی استان عنوان کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت که با توجه به اهمیت تردد و امنیت دانش آموزان در مواقع بارندگی، باید تصمیمات لازم درباره وضعیت مدارس در اسرع وقت گرفته شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز گفت: 7 نفر اعضای یک باند که از طریق کارت عابر بانک کلاهبرداری می کردند دراین استان دستگیرشدند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ - ۲۳:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
شبکه خبری کرج به نقل از تسنیم، در جلسه امروز شورای شهر کرج لایحه افزایش اعتبار سفر رئیس جمهور از 500 میلیون به مبلغ به میزان یک میلیارد و 420 میلیون تومان به تصویب رسید.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
استاندار البرز با گرامیداشت طلیعه سی و نهمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی از حضور حماسی و با شکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن قدردانی کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۲ - ۲۰:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تاکید بر اینکه بین مردم و آرمان های انقلاب اسلامی هیچ فاصله ای وجود ندارد ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: کار دیروز ما انقلاب و سرنگونی رژیم ستم شاهی بود و هدف امروز جامعه اسلامی حفظ آرمان ها و ارزشهای مقدس انقلاب اسلامی در پرتو رهبری های حکیمانه مقام معظم رهبری است ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۸ - ۲۳:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست معاونت استانداری البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: امروز با همت و تلاش های بی وقفه دولت تدبیر و امید تعداد طرح های آبادانی و توسعه در این استان رو به افزایش است .
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل آموزش و پرورش البرز گفت: سرگروه های درسی برای هم اندیشی نیاز به تشکیل اتاق فکر دارند تا بستر رویکرد کیفیت بخشی آموزشی با شتاب مناسب در عرصه تعلیم و تربیت ادامه پیدا کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز گفت: مجتمع پزشکی در کرج که منشی آن اقدام به طبابت می پرداخت، پلمپ شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات ووشو البرز گفت: این استان میزبان مسابقات کشوری انتخابی تیم ملی بانوان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار نظرآباد گفت: بیش از 150 برنامه در دهه فجر امسال در نظر گرفته شده که در مجموع اعتبار آنها 600 میلیارد تومان است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
خزانه دار و عضو شورای اسلامی شهر کرج، گفت: تخصیص بودجه شهرداری در مناطق باید براساس نگاهی واقع بینانه، عادلانه و کارشناسانه باشد تا در طول یکسال از مشکلات آنها کاسته شود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: تغییر از رویکرد شهرداری ها از خدماتی به اجتماعی و فرهنگی کاملا قابل لمس بوده و سبب افزایش مشارکت مردمی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سابق کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر کرج از جمله مظاهر تحقق اهداف بلندمدت مدیریت شهری این کلانشهر را اجرای ابرپروژه بزرگراه شمالی عنوان کرد و از موافقت شورای اسلامی شهر برای تملک یک قطعه زمین در ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی شورای شهر اظهار داشت: بخشنامه بودجه سال 96 شهرداری ها با محوریت توسعه حمل و نقل عمومی و کاهش آلایندگی ها ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۷ - ۲۲:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان پارکها و فضای سبز شهرداری کرج نوید اتمام کاشت حداقل 50 هزار اصله درخت را تا پایان سال جاری به شهروندان کرجی داد و آن را عیدی مدیریت شهری کرج به مردم ایران کوچک دانست.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۱۷ سایت دیگر  
کرج - ایرنا- رئیس جمهوری مهم ترین وظیفه همه را نگهداشت امید مردم دانست و گفت: دست منتقد سازنده را می بوسیم، اما تخریب امید ملت، خیانت به کشور است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری البرز گفت: انقلاب اسلامی مهمترین جنبش ضد استکباری و آزادیبخش جهان بود.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی کلانشهر کرج با اشاره به قرار گرفتن در بهمن ماه، ماه پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار داشت ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی البرز گفت : 35 هزار لیتر مواد شوینده غیر بهداشتی و قاچاق به ارزش یک میلیارد و 500 میلیون ریال دراین استان کشف شد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۱۳ - ۰۰:۲۵    
کرج-ایرنا-استاندار البرز همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر برای افتتاح پروژه ها و بررسی مشکلات مردم به شهرستان های تابعه استان سفر می کند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۸ - ۰۰:۲۶    
کانال خبری پزشکان، نام یا عنوانی است که فرد یا افرادی در فضای مجازی برای خود انتخاب کرده و از این طریق هر ادعا و اتهامی را علیه افراد حقیقی و حقوقی و نهادهای مختلف انتشار می دهند ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - وزیر راه و شهرسازی که برای حضور در مراسم تحویل خودروهای پروژه نوسازی ناوگان فرسوده حمل و نقل در گروه صنعتی ماموت در البرز حضور یافته بود ...
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۴ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی کلانشهر کرج ضمن ابراز همدردی با خانواده های آتش نشانان شهر تهران و عموم شهروندان به واسطه حادثه تلخ ساختمان پلاسکو هشدار داد که این حادثه درس های عبرت آموزی برای کرج دارد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- نماینده مردم کرج، اشتهارد و فردیس در مجلس شورای اسلامی، تحولات در 2 بخش بهداشتی درمانی و جذب سرمایه های خارجی در استان را چشمگیر توصیف کرد.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
شبکه خبری کرج به نقل از تسنیم ، معاونت خدمات شهری شهرداری کرج با بیان اینکه دست فروشان کرج نیازمند ساماندهی هستند گفت: 5 هزار نفر در کرج دست فروشی می کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۲ - ۰۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور هماهنگی عمرانی استاندارالبرز از مدیران دستگاه های اجرایی خواست در انجام طرح های عمرانی به موارد زیست محیطی توجه ویژه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
معاون استانداری البرز و فرماندار ویژه کرج گفت: خرد جمعی و مشارکت های عمومی دستاورد ی ارزشمند در عرصه تعلیم و تربیت است که این مهم حاصل تصویب قانون شوراهای آموزش و پرورش در ایران اسلامی است.
  ۱۳۹۵/۱۱/۰۱ - ۲۳:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
کرج -ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با تسلیت جانباختن تعدادی از هموطنان به ویژه آتش نشانان در حادثه فرو ریختن ساختمان پلاسکو تهران ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۴   + ۲۱ سایت دیگر  
طرح لایحه دو فوریتی در صحن علنی شورای اسلامی شهر کرج، وکلای مردم موافقت خود را با تغییر عنوان تونل شهری مهرویلا از محتشم کاشانی به آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کردند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ - ۰۰:۱۴    
همایش سالانه شوراهای آموزش و پرورش البرز روز چهارشنبه در سالن شهدای دولت استانداری با حضور استاندار ، امام جمعه و برخی از مدیران کل استان برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
امام جمعه شهرستان فردیس گفت که شهردار و شورای اسلامی شهر کرج نسبت به هویت پیدا کردن و مستقل شدن شهرداری و شورای شهر فردیس منصفانه تر نگاه کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۷ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر کرج با تاکید بر لزوم اجرای راهکارهای ترافیکی و کاهش آلودگی هوا اظهار داشت: با توجه به شرایط جوی و ترافیکی حاکم در کلانشهر کرج طرح زوج و فرد در کلیه معابر کرج لازم الاجرا است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شهردار کرج از هزینه کرد و پیش بینی یکهزار و 900 میلیارد تومان اعتبار به منظور احداث پروژه های عمرانی همچنین طرح های در دست اقدام این کلانشهر خبرداد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۶ - ۰۱:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیرارتباطات وفناوری اطلاعات با اشاره به تاکیدهای مقام معظم رهبری در زمینه همدلی وهمفکری مردم و مسئولان گفت: وحدت و همدلی مسئولان و قشرهای مختلف مردم ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه دراستان البرز و امام جمعه کرج با تسلیت ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: نادیده گرفتن خدمات این شخصیت به اسلام وانقلاب اسلامی بی انصافی است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۲۳ - ۰۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شبکه خبری کرج، نشست اعضای هیات مدیره سازمان نظام پزشکی استان البرز روز چهارشنبه در محل سالن جلسات این سازمان برگزار و به سئولات خبرنگاران حاضر پاسخ دادند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۲۳:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - اعلام خبر رحلت جانگداز حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری مردم استان البرز را نیز مانند همه ایرانیان به سوگ نشاند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
کرج- ایرنا- آثار کاهش محسوس منابع آبی که به دلیل تغییرات اقلیمی علاوه بر کشور ما، دیگر کشورهای جهان را نیزتحت تاثیرقرار داده ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲    
شبکه خبری کرج،اینکه فکر کنیم حادثه، سرقت، کلاهبرداری و حتی قتل، اتفاق هایی است که فقط برای دیگران رخ می دهد و وقوع آن برای ما ممکن نیست، تصور به شدت غلط و نابجایی است که در واقع از اصل و خود خطر ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۸ - ۲۱:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: با توجه به ظرفیت های بالای استان باید بانک جامع اطلاعاتی از تعداد واحدهای تولیدی و صنعتی تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۷ - ۲۳:۳۵   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در البرز و امام جمعه کرج گفت که حکومت، حاکمیت و مردم در قبال اجرای امر به معروف و نهی از منکر وظایفی دارند و به طور جدی باید برای تحقق این فریضه مهم تلاش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان البرز با بیان اینکه تعاونی ها در خدمت توسعه تولید، درآمد و رشد اقتصادی هستند، گفت: تعاونی ها نسخه پیشرفت و تحقق اقتصاد مقاومتی و برون رفت از رکود هستند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع برق استان البرز با بیان اینکه در سال های گذشته زمان واگذاری انشعاب برق در استان بین 60 تا 70 روز بود ، گفت: اکنون این زمان به کمتر از یک هفته رسیده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره مددکاری ندامتگاه قزلحصارکرج گفت: با تلاش مددکاران این ندامتگاه یک قاتل با بخشش پدر وخانواده مقتول از اعدام نجات یافت.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار اشتهارد اعلام کرد که این شهرستان بحرانی ترین وضعیت را در بخش آب و خشکسالی را در البرز دارد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۲۳:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار البرز گفت: 700 مصوبه در استان برای احیا واحدهای تولیدی آسیب دیده در دوران تحریم ها داشته ایم تا این واحدها از مشکلات جدی که داشتند، رها شوند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۱:۳۴    
نظام مدیریتی کشور بر اساس تفکیک و تقسیم وظایف هر دستگاه و سازمان در قالب قوانین و مقررات مربوط شکل گرفته است ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز اعلام کرد که به منظور کاهش آلودگی هوا طرح محدودیت تردد کامیون ها در محدوده کلانشهر کرج از فردا یکشنبه به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۲ - ۰۰:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت که موسیقی هنری است که در دل همه وجود جا دارد، حتی اگر انکارش کنند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۱۰ - ۲۳:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به ترویج تفکر دایی دین از سیاست در جهان گفت: در این شرایط ویژه فهم عمیق سیاست اسلامی لازمه عصر حاضر در جامعه اسلامی و جهان است .
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۹ - ۰۰:۳۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مسئول پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری به البرز گفت: 356 میلیارد تومان از اعتبارات سفر رئیس جمهوری به این استان تخصیص داده شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۲۳:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رئیس سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر کشور گفت: با همکاری تشکل های مردم نهاد ، کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان داوطلبان هلال احمر برای خانواده های زندانیان و زنان سرپرست خانوار کارآفرینی می شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون مالی اقتصادی شهرداری کرج با بیان اینکه مدیریت شهری، پتاسیل های کارآمدی برای ایجاد قابلیت ها و فرصت های ویژه به منظور انجام امور در زمان مدیریت بحران دارد ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۸ - ۰۰:۳۲   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون دادستان کرج از شیوه جدید کلاهبرداری در معاملات خودرو خبر داد و گفت: کلاهبرداری زمانی شروع می شود که خریدار با طرح بهانه های مختلف از قبیل بی رنگ بودن خودرو ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
سرپرست معاونت استانداری البرز و فرمانداری ویژه کرج گفت که از 46 گلزار شهدا در شهرستان کرج 36 گلزار ساماندهی شده است.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مراسم روز سند رسمی و مقام و منزلت جایگاه صاحب منصبان دفاتر اسناد رسمی در محل سازمان ملی استاندارد با حضور مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرماندار فردیس گفت: برخی ها می گویند اگر شهرداری فردیس از کرج جدا شود، وضعیت بدتر می شود، بنده جواب دادم اگر هر چه بشود، از این که هست بدتر نمی شود.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر کرج با تاکید براینکه اگر مردم بدانند که شرایط هوا ناسالم و خطرناک است، قطعا از منازل خود بیرون نمی روند ...
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۱۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان کرج گفت: باند 8 نفره به همراه 280 کیلوگرم مرفین و یک کیلوگرم شیشه بازداشت شدند.
  ۱۳۹۵/۱۰/۰۴ - ۲۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: در بررسی مواد برنامه ششم توسعه کشور، عوارض مالیات بر ارزش افزوده شهرداری های کلانشهرها کاهش یافت.
مشاهده نتایج بیشتر...