شنبه ۰۸ مهرساعت ۰۶:۳۱Sep 2023 30
جستجوی پیشرفته

کارآفرین نیوز (karafarinnews.ir)

  ۶ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس با اعلام مخالفت با اعطای بنزین به خانوارها و افراد به جای خودرو گفت: روزانه بالغ بر 30 میلیون لیتر بنزین وارد می کنیم و هزینه این واردات نیز سنگین است.
  ۷ ساعت پیش   + ۲۹ سایت دیگر  
رییس روابط عمومی مرکز ملی رقابت با بیان اینکه سامانه یکپارچه خودرو حذف نشده است، گفت: عرضه خودرو همچنان در بستر این سامانه ادامه خواهد داشت.
  ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با تاکید بر اینکه رفع مشکلات حقوقی تکمیل مسکن مهر تعاونی ها در حال بررسی است ...
  ۷ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس جمهوری در سفر یک روزه خود به استان اصفهان، فاز نخست نیروگاه شهید حاج احمد کاظمی شرکت فولاد مبارکه را افتتاح کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۴۳    
بیش از 4 هزار تولیدکننده روستایی و عشایری در نمایشگاه روستاآباد حضور خواهند داشت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
بنیانگذار و صاحب مجموعه هایدا به دلیل آمبولی ریه درگذشت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
مدیرعامل آب و فاضلاب استان تهران اعلام کرد: در ابتدای سال آبی جدید و تا شروع بارش ها با کسری 50 میلیون مترمکعبی آب در سامانه های شرقی تهران مواجه ایم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه جزئیات طرح زمانبندی شده دولت برای کاهش تورم تا پایان سال را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۳۰ سایت دیگر  
رییس گروه برنامه ریزی سازمان مالیاتی اظهار داشت: در 6 ماه نخست امسال بیش از 344 هزار میلیارد تومان درآمد مالیاتی در منابع مالیات های مستقیم و کالاها و خدمات وصول شده که معادل با وصول کل مالیات در سال ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۳۹ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه نهضت کاهش قیمت تمام شده مسکن اجرایی می شود، گفت: با مذاکراتی که وزارت راه و شهرسازی با وزارت صمت انجام داده، مقرر شد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
ارزیابی تسهیلات درخواستی جاری، مشکل در دریافت تسهیلات تولید صنعتی و مسائل مرتبط با دریافت تسهیلات تبصره 18 قانون بودجه سال 1402 از جمله چالش های شرکت های دانش بنیان به شمار می آیند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۱۸ سایت دیگر  
بر اساس گزارش وب سایت تِک کرانچ، پیام رسان تلگرام با 800 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان، به اتخاذ یک استراتژی اکوسیستمی نزدیک تر شده که یادآور رویکرد سوپر اپلیکیشن وی چت است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۳۴   + ۶۱ سایت دیگر  
معاون ارزی بانک مرکزی اعلام کرد: بانک مرکزی به جز گروه های پتروشیمی و فولاد، برای سایر گروه های کالایی هیچ محدودیتی در رابطه با برگشت ارز از طریق واردات از محل غیر از ارز صادراتی اعمال نکرده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس آمار بانک مرکزی، متوسط قیمت مسکن در شهریورماه در مقایسه با ماه قبل در مناطق شهری تهران 3.3 درصد کاهش یافته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۶:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس جمهور در جریان سفر استانی به استان اصفهان اعلام کرد: زمان اجرای پروژه انتقال آب از دریای عمان به استان اصفهان به یک سوم رسیده و مباحثی مانند اعتبارات باعث کُندی در اجرای آن نشده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۵۷   + ۲۲ سایت دیگر  
معاون صنایع حمل و نقل وزیر صنعت، معدن و تجارت از تغییر روش فروش خودرو و حذف سامانه یکپارچه تخصیص خودرو خبر داد و گفت: عرضه مستقیم خودرو توسط خودروسازان انجام و عرضه جدید از هشتم مهر ماه شروع می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۳:۳۱   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه تهران از تکمیل و ارتقای ساختار مربوط به حوزه مهارت در دانشگاه تهران با همکاری اداره کل معماری سازمانی دانشگاه خبر داد و گفت: بر این اساس ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۳۲ سایت دیگر  
تفاهم نامه تولید نخستین نمونه دامپتراک 150 تنی الکتریکال میان معاون علمی ریاست جمهوری، وزیر صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت گهرزمین امضا شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
به گفته معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی عملکرد آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای در شش ماهه نخست امسال 45 درصد رشد داشته است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته رئیس دبیرخانه جشنواره کارآفرینان برتر ملی بیش از 1300 مجوز برای ایجاد مراکز مشاوره کارآفرینی در کشور صادر شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۲:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل سرمایه گذاری، زیرساخت و مناطق نمونه گردشگری وزارت میراث فرهنگی و گردشگری 1400 بسته سرمایه گذاری برای راه اندازی جاذبه های گردشگری شناسایی و به زودی معرفی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۲۱:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک کشاورزی میزان تسهیلات تخصیصی به مکانیزاسیون کشاورزی را 10 هزار میلیارد تومان عنوان و پیش بینی کرد: با به روز شدن قیمت ها در سامانه 124 ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
بر اساس نتایج آمارگیری باغداری 1401 توسط مرکز آمار ایران، مقدار تولید محصولات دائمی حدود 12 میلیون تن برآورد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۴۳ سایت دیگر  
همزمان با سفر رییس جمهوری به اصفهان، واحد اول نیروگاه 914 مگاواتی سیکل ترکیبی فولاد مبارکه اصفهان به بهره برداری می رسد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
دومین رویداد پل سرمایه گذاری در حوزه لجستیک و حمل و نقل هوشمند برگزار و شرکت برتر برای سرمایه گذاری توسط صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر بنیاد مستضعفان معرفی شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۲۲ سایت دیگر  
همزمان سه حراج خرده فروشی در استان های قم، تهران و فارس از روز گذشته آغاز شده است. در این حراج ها حدود یکصد قلم کالا عرضه می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری با اعلام اینکه امکان ثبت و صدور 300 هزار پروانه در بافت فرسوده وجود دارد، تصریح کرد: علاوه بر بسته 19 گانه و بسته زمین ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی ضمن اشاره به مذاکره با وزارت صمت درباره کاهش قیمت فولاد و سیمان برای پروژه های نهضت ملی مسکن گفت: اگر قرار است سیمان و فولاد در بورس عرضه شود، قیمت پایه آن باید مدیریت شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۳۶   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد و دارایی از افزایش تامین مالی برای شرکتهای دانش بنیان از 160 درصد که سال گذشته انجام شد به 260 درصد در پنج ماهه اول امسال خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۲   + ۴۸ سایت دیگر  
قائم مقام وزیر جهادکشاورزی با تاکید بر اینکه واردات تا ثبات بازار ادامه دارد، تصریح کرد: سالانه به طور میانگین 100 هزار تن گوشت منجمد وارد کشور می کردیم اما طی ماه های پایانی سال گذشته و ماه های ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۵۲ سایت دیگر  
پروژه تجمیع کارت های بانکی در کارت ملی هوشمند در آینده ای نزدیک در کل شبکه شتاب و نظام پرداخت کشور اجرا خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۳۵ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه امروز ساخت حدود یک میلیون و 760 هزار واحد نهضت ملی مسکن درحال اجراست، گفت: حدود 50 هزار هکتار زمین برای پروژه های این طرح تامین شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۲۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه می توانیم به قطب فناوری منطقه تبدیل شویم، گفت: تعداد شرکت های فعال در صنایع پیشرفته و دانش بنیان با ویژگی های خصوصی و دارای پروانه بهره برداری و فروش بیش از 5 ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۶ سایت دیگر  
بر اساس گزارش بلومبرگ، شرکت متا پلتفرم ویژگیهای هوش مصنوعی را به اپلکیشن های شبکه اجتماعی خود اعم از واتساپ و اینستاگرام اضافه می کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه اظهار کرد: نرخ رشد 7.8 درصدی یکی از نرخ های رشد کم سابقه در کشور است و امیدواریم این نرخ رشد را حفظ کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بر اساس آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی نرخ بهره بین بانکی در هفته منتهی به 5 مهر به 23.8 درصد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
مجموع ارزش بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر 1.05 تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل 0.32 درصد بیشتر شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۵:۱۱    
ارزش یورو امروز پنجشنبه ششم مهرماه، در سامانه نیما و سنا کاهش یافت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از پنج هزار و 600 واحد تولیدی به مدار بازگشت ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۵۷   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل شهر جدید پردیس با اشاره به افتتاح 10 هزار واحد مسکن مهر پردیس توضیح داد: 29 هزار و 721 واحد باقیمانده که امروز 10 هزار واحد آن به افتتاح می رسد و 7 هزار واحد دیگر نیز تا پایان مهر تکمیل و ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: از مجموع 14 هزار و 630 تعاونی تشکیل شده در مازندران، هفت هزار و 806 تعاونی در بخش های مختلف از جمله کشاورزی، صنعتی، خدماتی، تولیدی، توزیعی ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش بنیان رئیس جمهوری با اشاره به اینکه حوزه فناوری سودهای چند صددرصدی دارد، از رونمایی از بسته ای خبر داد که شامل موضوعات سرمایه گذاری، تامین مالی، ایجاد بازار و.. ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲    
امروز قیمت سکه روند صعودی را در پیش گرفت، قیمت طلا 18 عیار هم بالا رفت و ارزش هر گرم با افزایش 0.03 درصدی به 2,285,000 تومان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۱:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی اندونزی سرگرم کار برای ساماندهی تجارت الکترونیکی است و خرید و فروش در پلتفرم های شبکه اجتماعی مانند تیک تاک را ممنوع خواهد کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۸   + ۸۵ سایت دیگر  
وزرات جهاد کشاورزی قیمت خرده فروشی (مصرف کننده) شکر و روغن را اعلام کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۱۰:۳۸   + ۷ سایت دیگر  
حاج محسن شکروی کارآفرین صاحب نام در حوزه صنایع غذایی و بنیانگذار مجموعه صنعتی شَکِلّی درگذشت.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پژوهشکده توزیع برق پژوهشگاه نیرو گفت: محققان این پژوهشگاه موفق شدند با طراحی و ساخت دستگاه تفکیک میزان مصرف وسایل برقی خانگی با کمک هوش مصنوعی، امکان محاسبه دقیق میزان مصرف هر وسیله را میسر کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۹:۰۴    
ایران کشوری بلاخیز است و قرارگرفتن آن در میان انواع کمربندهای بلایای طبیعی شرایط را برای کسب و کارها ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۸:۱۱    
توانایی کارآفرین تنها در قدرت ایده پردازی او خلاصه نمی شود و یک کارآفرین باید مذاکره کننده خوبی هم باشد تا بتواند در شرایط بحرانی از منافع خود و شرکتی که مدیریت آن را عهده دار است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل سازمان امور مالیاتی در صفحه شخصی خود نوشت: در شش ماه اول سال جاری درآمدهای مالیاتی به بیش از دو برابر درآمدهای نفتی رسیده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
مهلت ارسال طرح به نخستین رویداد فناورانه راه هوشمند تا 20 مهر ماه جاری تمدید شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۶ - ۰۰:۱۷   + ۲۴ سایت دیگر  
گمرک ایران اعلام کرد: جمع کل وصولی گمرکی و واریز به خزانه در نیمه اول امسال با 67 درصد رشد به رقم 805 هزار و 274 میلیارد و 500 میلیون رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۵۱   + ۱۲ سایت دیگر  
دفتر توسعه نهادهای اشتغال و هدایت نیروی کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با صدور اطلاعیه ای شرایط و موارد موردنیاز جهت اطلاع متقاضیان کار در خارج از کشور پیش از ثبت نام در دفاتر کاریابی خارجی را ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۴۱   + ۲۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان امور اداری و استخدامی کشور در مورد یکسان سازی حقوق و دستمزدها در برنامه هفتم توسعه گفت: پیشنهادات دولت در خصوص حقوق و دستمزد در نسخه نهایی برنامه هفتم توسعه که در کمیسیون تلفیق تصویب شده ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور مشترکان توانیر گفت: انشعاب تمامی مددجویان معرفی شده از سوی سازمان های حمایتی رایگان شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام رییس کمیسیون کشاورزی مجلس، بخش خصوصی می تواند براساس مصوبه برنامه هفتم توسعه و بودجه 1402 در اجرای طرح ها آبخیزداری و آبخوانداری فعالیت کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۹ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون اتاق بازرگانی گفت: دولت باید اجازه دهد صنعت برق که به عنوان زیربنای سایر صنایع شناخته می شود، معاملات خود را در بورس انرژی انجام دهد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۲۹ سایت دیگر  
در دیدار مشترک رئیس کل بانک مرکزی ایران و رئیس بانک مرکزی قطر، توافقات لازم در خصوص شروع عملیات بانکی برای استفاده از منابع ارزی منتقل شده به 6 بانک ایرانی در قطر به عمل آمد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۵:۰۷   + ۱۶ سایت دیگر  
براساس گزارش سازمان جهانی گردشگری، متوسط آمار گردشگری ایران از ژانویه تا آگوست 2023 نسبت به پیش از همه گیری کرونا 50 درصد کمتر است و مجموع گردشگران ورودی به ایران در هفت ماه نخست سال 2023 به حدود سه ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
خوشحال ترین شرکت در آمریکا براساس یک نظرسنجی از صدها هزار شاغل در شرکت های بزرگ، معرفی شد. سطح بالای رفاه و آرامش نیروی کار در شرکت لاوز باعث شد کارکنان آن ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
براساس مذاکرات انجام شده میان هلدینگ خدمات مسافرتی ایران مرکز و گردشگری قطر، پروازهای مستقیم ایران به قطر راه اندازی می شود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۶ سایت دیگر  
معاونت توسعه صندوق بیمه کشاورزی با اشاره به اینکه برای سال زراعی جاری غرامت کامل در بخش های مختلف کشاورزی 5 هزار میلیارد تومان برآورد می شود ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۳۶   + ۵۵ سایت دیگر  
بنابر اعلام بهمن دیزل، کامیون فورس 6 تن خوابدار، نقدی و اعتباری با تحویل فوری، به فروش می رسد. به گزارش کارآفرین نیوز به نقل از گروه بهمن ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱۸ سایت دیگر  
در پی امضای تفاهم نامه ای که بین دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و سازمان ملی استاندارد ایران منعقد شد، شرایط صدور گواهی های مربوط به استاندارد برای واردات ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۳۶ سایت دیگر  
امروز وزیر اقتصاد، بورس را بستری شفاف دانست و رسما اعلام کرد که دولت برنامه ای برای خروج سیمان از بورس ندارد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۴:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغداران میهن با اشاره به تولید روزانه 3 هزار و 400 تا 3 هزار و 500 تن تخم مرغ ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۲۰ سایت دیگر  
25 سال پیش، این ایده به ذهن 2 دانشجوی دانشگاه استنفورد خطور کرد که موتور جست وجوی اینترنتی برای سازماندهی صفحات وب و رتبه بندی آنها ایجاد کنند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز (چهارشنبه) بازار سهام، با 249 واحد افزایش معادل یک صدم درصد به دو میلیون و 37 هزار و 977 واحد رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۷۴ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات زیرساخت، جدول زمان بندی ناپایداری احتمالی و موقت در شبکه را منتشر کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس در جریان بررسی جزئیات لایحه برنامه هفتم توسعه کل کشور، شرایط افزایش سرمایه بانک ها و موسسات اعتباری را مشخص کردند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۶    
امروز قیمت سکه در بازار مانند روز گذشته کاهشی بود و با تجربه افت ارزش 240 هزار تومانی که داشت 27,280,000 تومان ارزشگذاری و معامله شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۳:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سند توسعه اقتصاد دریامحور به عنوان یک سند علمی برای اولین بار به زودی ابلاغ خواهد شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
امروز قیمت دلار در جریان معاملات بازار آزاد عقبگرد داشت و با تجربه افت 0.17 درصدی به 49,270 تومان رسید.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه دام سبک با تاکید براینکه واردات بی رویه منجر به نابودی تولید داخل می شود، گفت: قیمت کنونی هر کیلو دام سبک 170 تا 180 هزارتومان است که بر این اساس هر کیلو لاشه 420 تا 435 هزارتومان ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۱۸   + ۳۳ سایت دیگر  
با بهره برداری از واحد تصفیه گازوئیل (DHT) هلدینگ پتروپالایش اصفهان، ظرفیت تولید، روزانه 16 میلیون لیتر گازوئیل افزایش می یابد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۴۷ سایت دیگر  
رییس سازمان برنامه و بودجه ضمن عذرخواهی از تاخیر در تحقق وعده به گندمکاران، گفت: تا آخر مهرماه تمام مطالبات کندمکاران را پرداخت می کنیم.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نفت در بازارهای جهانی در پی تمرکز بازارها بر کمبود عرضه در آستانه فصل زمستان و دورنمای ضعف اقتصاد آمریکا گران شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۸۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در صفحه اجتماعی شخصی خود از پرتاب موفقیت آمیز ماهواره تصویربرداری نور 3 در مدار 450 کیلومتری زمین خبر داد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بازرسی کار وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به ایجاد کارگروه ایمنی معادن کشور در 13 استان معدنی بر ضرورت به روزآوری تجهیزات معادن از سنتی به صنعتی تأکید کرد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۵۱   + ۴۴ سایت دیگر  
مجلس شورای اسلامی، بانک مرکزی را مکلف کردند تا به منظور شفافیت فعالیت بانک ها و مؤسسات اعتباری غیربانکی، سامانه املاک و مستغلات شبکه بانکی و سامانه سهامداری شبکه بانکی را راه اندازی کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۴۸    
کتاب اقتصاد دانش بنیان: مبانی، مفاهیم، روش شناسی اثر فرشاد مومنی و سید محمد باقر نجفی از سوی سازمان سمت در 204 صفحه منتشر شده و یک سلسله آگاهی های اولیه دربارۀ یک مسئلۀ حیاتی که شاید بتوان آن را مهم ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۴   + ۳۷ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، اهداف کمی سنجه های عملکردی اصلاح نظام بانکی و مهار تورم را به تصویب رساندند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۲۶ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی صنایع لبنی با اشاره به پیشنهاد توزیع شیر رایگان از محل مالیات بر ارزش افزوده در مدارس مناطق محروم تصریح کرد ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۵۳   + ۹ سایت دیگر  
معاون فناوری های نوین بانک مرکزی اعلام کرد: برای چک های قدیمی این محدودیت را اعمال کردیم که از اول مهر فقط بانکی که چک را صادر کرده می تواند آن را نقد کند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۴۱ سایت دیگر  
در شش ماه ابتدایی امسال بیش از 51هزار میلیارد تومان سود از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه از طریق اطلاعات سامانه سجام به حساب 42 میلیون سهامدار واریز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۳۶ سایت دیگر  
سرمایه گذاران سراسر جهان مشتاقانه منتظر هاوینگ (رویداد نصف شدن) آینده بیت کوین هستند. انتظار می رود این رویداد، رالی صعودی قابل توجهی ایجاد کند که ناشی از عدم تعادل فزاینده بین عرضه و تقاضا خواهد بود.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۳   + ۹۷ سایت دیگر  
به گفته مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، هفته آینده تعداد 1072 قطعه زمین به 2500 خانوار واجد شرایط طرح نهضت ملی مسکن در شهرهای پرند، رباط کریم، اسلامشهر، فیروزکوه، دماوند ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۵۶   + ۵۱ سایت دیگر  
رییس کل بانک مرکزی ایران وارد دوحه پایتخت قطر شد، این در حالی است که منابع ارزی ایران، از کره جنوبی به حساب بانک های ایرانی در قطر واریز شده است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۳۹   + ۳۰ سایت دیگر  
عضو هیات مدیره اتحادیه صنف مشاوران املاک تهران گفت: بسیاری از آگهی های فروش املاک در سکوهای اینترنتی جعلی و ساختگی است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۹:۰۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کانون عالی انجمن های صنفی کارگران جای خالی نمایندگان کارگران در جریان بررسی برنامه هفتم توسعه را یک نقص دانست و از وزیر کار خواستار پیگیری مطالبات تشکل های کارگری شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۵ - ۰۸:۴۶   + ۴۲ سایت دیگر  
همزمان با مطرح شدن ممنوعیت واردات آیفون 14 و مدل های پس از آن، ابهاماتی در زمینه چرایی این اتفاق مطرح شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۲۲:۲۹   + ۱۱ سایت دیگر  
به گفته معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت، وزارت صمت واردکنندگان کشنده های دست دوم را برای ثبت سفارش، از سقف و سابقه اعتباری معاف می کند و این افراد می توانند با اعمال سامانه ای به زودی نسبت به ثبت سفارش ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۱۳ سایت دیگر  
معاون امور زراعت جهاد کشاورزی با اعلام اینکه خرید تضمینی گندم امسال 10 میلیون و 340 هزار و 914 تن شد، اذعان داشت: استفاده از بذر، کود و سم مناسب، اجرای طرح جهش تولید در دیمزارها ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۵۴   + ۲۷ سایت دیگر  
بنابر اعلام رئیس ستاد گرامیداشت هفته کارگر، ثبت نام سی وپنجمین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید آغاز شد.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۴۴   + ۸۱ سایت دیگر  
به گفته مدیر هماهنگی امور گازرسانی شرکت ملی گاز، در ادامه طرح بیمه مشترکان گاز طبیعی، همه مشترکان خانگی - تجاری در کشور، در برابر حوادث ناشی از گاز بیمه شدند.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۹   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تاکید بر کمبود نیروی کار ماهر در بنگاه های اقتصادی، تصریح کرد: موانع زیادی از برگزاری آزمون های آنلاین، ادواری و ارائه گواهینامه مهارت برطرف شده است ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۲۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر فناوری و نوآوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با اعلام برگزاری رویداد ملی صنعت دانش بنیان در ششم مهرماه توضیح داد: از هشت هزار و 995 شرکت دانش بنیان موجود در کشور ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۳۳   + ۳۳ سایت دیگر  
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه هدفگذاری رشد 8 درصدی صنعت ریلی در برنامه هفتم توسعه در نظر گرفته شده است، افزود: استفاده از ریل برای شرکت های مختلف معدنی و فولادی و.. ...
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۵:۱۵   + ۵۰ سایت دیگر  
براساس گزارش مرکز آمار ایران، رقم رشد بخش معدن کشور برای سه ماه نخست امسال به 1.3 درصد ارتقا پیدا کرد که 85 درصد بیش از کل رشد سال گذشته بخش معدن است.
  ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به اینکه از 28 هزار مشاور املاک فعال در استان تعداد چهار هزار و 500 مشاور املاک غیرمجاز است ...
مشاهده نتایج بیشتر...