پنجشنبه ۱۰ فروردینساعت ۱۱:۵۴Mar 2023 30
جستجوی پیشرفته

خبر خوی (khabarkhoy.ir)

  ۱۴۰۲/۰۱/۰۹ - ۱۳:۳۱   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیر پایانه مرزی رازی خوی گفت: دستور های لازم در خصوص ابلاغ 24 ساعته شدن این مرز صادر و به تمام دستگاه های مرتبط مستقر ابلاغ شد تا از بامداد 10 فروردین فعالیت خود را با دستورالعمل جدید آغاز کنند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۲۶ - ۱۶:۱۵    
منطقه آزاد قشم به همیاری مردم تعداد 100 دستگاه یخچال و تعدادی بسته غذایی و غذای گرم برای زلزله زدگان شهرستان خوی ارسال کرد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی به تشریح آخرین وضعیت مناطق زلزله زده و برخی مشکلات پیرامون احداث و بازسازی اماکن مسکونی و تجاری در سطح شهرستان خوی، پرداخت.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۴ - ۱۴:۴۱    
مراجعات مکرر، تکمیل چندین باره فرم های ثبت نام بازدید و متاسفانه عدم اقناع مردم در علت تاخیر ارزیابی منازل آنان، موجب ایجاد نارضایتی در جمع کثیری از زلزله زدگان خوی شده است.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ - ۰۷:۴۱    
بامداد شنبه 13 اسفند ماه 1401، بار دیگر وقوع 2 زمین لرزه 3/5 ریشتری، موجب ایجاد التهاب و نگرانی دربین مردم شهرستان خوی شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۲    
در میان غیر دولتی ها، تشکل های جوان مردمی که موسوم به NGO هستند و اصلا شاید نامی از آنها در هیچ دفتری نیست ، در دشواری های ناشی از زلزله در شهرستان خوی، بی سابقه گل کاشتند و انصافاً گلستان آفریدند.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۸ - ۱۷:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
شهردار خوی گفت : ثبت و تایید مدارک املاک قولنامه ای در شهرداری خوی برای معرفی به بنیاد مسکن انجام می شود.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۲۳:۰۰    
بررسی ها نشان می دهد در راستای اجرای دستورالعمل مولدسازی دارایی های دولت، 3 مدرسه قدیمی (راکد) و 2 زمین کشاورزی در شهرستان خوی با ساز و کار سوال برانگیز، واگذار خواهند شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۵ - ۱۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
با حضور رئیس جمهور کشورمان، سامانه انتقال آب به دریاچه ارومیه به صورت رسمی افتتاح و بهره برداری شد.
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۱:۱۱    
پیرحسین کولیوند رئیس جمعیت هلال احمر کشور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ادعا کرد: تمامی زلزله زدگانی که خانه هایشان (در زلزله شهرستان خوی) آسیب دیده ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۱۲:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه طرح مقتدرانه مبارزه با سرقت و سارقان متواری در سطح استان با نام شهید مدافع امنیت " محمد رضا حاجی حسینلو" از امروز آغاز می شود، گفت: برخورد و دستگیری سارقان ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۹:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
فاز اول طرح تامین آب شرب و بهداشتی مجتمع خنجرخان و اسماعیل کندی با حضور استاندار و فرماندار ویژه شهرستان خوی و تنی چند از مسئولین به بهره برداری رسید .
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۲:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان نوشت : عدم توضیح دقیق (استانداری آذربایجان غربی) پیرامون چرایی این اختلاف آماری درمورد میزان توزیع چادر در لحظات ابتدایی بین مراجع رسمی باعث می شود تا صحت سایر آمارهای ارائه شده در ...
  ۱۴۰۱/۱۲/۰۱ - ۰۱:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان غربی از آزادی تعداد 703 نفر از محکومان مالی و جرایم غیر عمد و بدهکاران نیازمند با پرداخت 33میلیارد تومان کمک های مردمی در سال 1401 خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۹:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: به دنبال اخذ مجوزهای لازم جهت تبدیل مرز رازی خوی به یک مرز تجاری هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ - ۱۴:۳۱    
پیرو یکشنبه های تولید در آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان ضمن بازدید از واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان خوی از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آن واحدها قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۹ - ۲۲:۴۲    
کریم صادق زاده تبریزی به عنوان نماینده دبیرکل خانه کارگر کشور در شهرستان خوی حضور یافت و ضمن بازدید از مناطق زلزله زده این شهرستان، درجریان مسائل ومشکلات مربوط به جامعه کارگری قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۵ - ۱۷:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
شاهرخیان معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه در دومین برنامه سفر کاری خود به استان آذربایجان غربی با همراهی دکتر عتباتی رئیس کل دادگستری استان جهت بررسی میزان خسارت زلزله ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۵۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی آذربایجان غربی از شهادت یکی از ماموران پلیس در شهرستان خوی در درگیری با سارق و در حین انجام ماموریت مبارزه با سرقت خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با انتقاد شدید از تعلل در عملیاتی ساختن مصوبات اخیر ستاد بازسازی مناطق زلزله زده خوی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۰۰:۳۱    
طی 4 ماه و نیم گذشته حدوث زلزله های پی در پی و مهیب بالای 5/5 ریشتری اثرات ویرانگر خود را پدیدار نموده و اکنون قشر عظیمی از قالیبافان خویی در آستانه ی بیکاری قرار دارند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۷:۱۱    
مدیرکل اوقات و امور خیریه آذربایجان غربی گفت: میزان درآمد سازمان اوقاف و امور خیریه آذربایجان غربی از قِبَل موقوفات و امامزاده های سطح استان 45 میلیارد و 663 میلیون تومان بوده است که شهرستان ارومیه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۱۰:۳۵    
بخشی از اقدامات حافظان نظم و امنیت در جریان زلزله شهرستان خوی و ارائه خدمات مختلف به مردم زلزله زده این شهرستان.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۳ - ۰۱:۰۳    
همزمان با جشن 44 سالگی پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، مردم زلزله زده شهرستان خوی، باوجود سپری نمودن ایامی سخت و دشوار پس از زلزله 5/9 رشتری ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۲ - ۰۲:۴۲   + ۳۰ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: آموزش در مدارس شهرستان زلزله زده خوی پس از 2 هفته تعطیلی و غیر حضوری، از یکشنبه حضوری می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۲۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
امیر سرتیپ حاجیلو با بیان اینکه ارتش در امدادرسانی در مناطق زلزله زده خوی سرعت عمل بالایی داشت، گفت: تا پایان کار در کنار مردم عزیزمان در مناطق زلزله زده هستیم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۲   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: همه تلاش ما این است بتوان در 6 یا 7ماه آینده خانه هایی را که تخریب شده، از نو ساخت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۹:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید تلاش شود تا پیش از آغاز زمستان سال آینده و آغاز فصل سرما همه منازل تخریب شده مردم با وام ها و کمک های بلاعوض دولت بازسازی شود و همچنین برای حل مشکل مردمی که در منازل ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۱ - ۱۹:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس مجلس دقایقی قبل با پروازی که خود خلبان آن بود وارد فرودگاه خوی شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۲۳:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
جمعیت امام رضایی ها از اولین ایام وقوع زلزله ی شهرستان خوی در کنار مردم زلزله زده یوده و از طبخ و توزیع هزاران وعده غدایی تا رسیدگی به مسایل سلامت و بهداشتی زلزله زذگان ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۲۰ - ۱۲:۴۲    
زلزله 5/9 ریشتری شهرستان خوی موجب تخریب و آسیب به بسیاری از اماکن در این شهرستان شد که این زمین لرزه مهیب بیش از 300 نفر از جامعه هنری و رسانه ای "خوی" را با چالش های جدی مواجه کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۷:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی دولت از اختصاص 695 میلیارد تومان در نشست امروز هیات وزیران برای بازسازی منازل و مراکز عمومی آسیب دیده در زلزله خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد مسکن آذربایجان غربی از ادامه ارزیابی مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۲۳:۰۳    
در پی ادعای مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در مصاحبه با خبرگزاری های رسمی مبنی بر " کار ارزیابی واحدهای خسارت دیده زلزله خوی به اتمام رسید" ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
پس از وقوع زمین لرزه ای مهیب در ترکیه و سوریه، بلافاصله دولت ایران چند کامیون و هواپیما ملزومات حیاتی ازجمله مواد غذایی به سوریه ارسال کرد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
فریبرز ناطقی الهی گفت در آن صورت، مهلک ترین آمار مرگ ومیر و تخریب ثبت خواهد شد .
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۱۹:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین معزی با حضور در بین مردم زلزله خوی پیام رهبر معظم انقلاب را به مردم این منطقه ابلاغ کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۱:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
همه چیز از جایی شروع شد که چند روز پیش (سوم فوریه) فردی با نام Frank Hoogerbeets این توئیت را منتشر کرد: “دیر یا زود، زلزله ای 7 ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۸ - ۰۰:۵۲   + ۳۸ سایت دیگر  
اردوغان گفت: پرچم کشورمان تا یکشنبه 12 فوریه در داخل و تمامی نمایندگی های سیاسی مان در خارج از کشور به حالت نیمه افراشته در خواهد آمد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی خوی از شناسایی و دستگیری تعدادی از عوامل نشر اکاذیب و شایعه پراکنی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در خصوص زلزله اخیر شهرستان خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
در پی زلزله اخیر در ایران و ترکیه، رئیس جمهور کره جنوبی به دولت دستور داد ارسال کمک های بشردوستانه به آنکارا و تهران را بررسی کنند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۰۰:۴۲    
گروه جهادی رهپویان سیدالشهداء (ع) شهر دیزج دیز در راستای یاری رسانی به زلزله زدگان شهرستان خوی اقدام به طبخ و توزیع حدود 1700 پرس غذای گرم نموده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس جمهوری و رئیس جمعیت هلال احمر صبح امروز از اردوگاه های اسکان اضطراری در شهرهای خوی و فیرورق و روستاهای زلزله زده بازدید کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی با حضور در هیئت دولت، گزارشی از سفر آیت الله رئیسی به شهرستان خوی و نیازمندی های منطقه را مطرح کرد که رئیس جمهور پرداخت تسهیلات به آسیب دیدگان و مساعدت برای بازسازی خانه های ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندهی انتظامی استان آذربایجان غربی ضمن برقراری نظم و امنیت در مناطق زلزله زده شهرستان خوی، با ارائه روزانه بیش از 400 نفر صبحانه و طبخ حدود 3600 قرص نان به همراه خدمات متنوع دیگر ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۲۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیر حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان غربی از مسمومیت بیش از 100 نفر بر اثر گازگرفتگی در چادرهای زلزله زدگان خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۶ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
گشت های ویژه نیروی انتظامی شهرستان خوی امنیت را بعد از زلزله تمام و کمال حفظ کرده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
شهرستان خوی مدتی است نامش با زلزله در ذهن ما عجین شده است، درست مانند کرمانشاه که چند سالی با زلزله همسایه بود ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
وزیر آموزش و پرورش ظهر شنبه 15 بهمن ماه به صورت میدانی از مدارس و آموزشگاه های تخریب شده در اثر زمین لرزه 5.9 ریشتری خوی بازدید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رضا صادقی قطعه موسیقی شانس آخر را برای قدردانی از همراهی مردم با فراخوان کمک به مردم زلزله زده شهر خوی منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۵۰ سایت دیگر  
معاون عملیات سازمان امداد و نحات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امداد رسانی در مناطق زلزله شهرستان خوی را اعلام کرد و گفت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۷:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی آذربایحان غربی گفت: پس از وقوع زمین لرزه در شهرستان خوی ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
کمکهای مردم نوع دوست آذربایجان شرقی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی آذربایجان غربی ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۳۲ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت بحران آذربایجان غربی گفت: با تصویب ستاد مدیریت بحران، مدارس و دانشگاه های شهرستان خوی از فردا 16 بهمن ماه تا پایان هفته جاری به جهت آرامش و آسایش خانواده ها ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۵ - ۱۶:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: سپاه خود را مکلف می داند تمامی امکانات را در اختیار مردم زلزله زده خوی قرار دهد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ارسال کمک های انساندوستانه به زلزله زدگان شهرستان خوی با احساس همدردی مردم نوعدوست کشورمان ادامه دارد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خیریه جان نثاران اباعبدالله الحسین (ع) با حضور در مناطق زلزله زده خوی ضمن توزیع اقلام ضروری اقدام به پخت روزانه 7 هزار پرس غذای گرم می کند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
معاون امور مشارکت های مردمی بهزیستی استان اصفهان از آغاز پویش خوی سخاوت برای کمک به زلزله زدگان شهرستان خوی، خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۴ - ۰۰:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
فرابورس ایران در قالب اطلاعیه ای از اهالی بازار سرمایه دعوت کرد با خریداری اوراق نیکوکاری در نماد زلزله خوی01 از یک هزار تومان تا هر مبلغ دلخواه به یاری مردم خوی بشتابند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۳ - ۲۳:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: بعد از وقوع زمین لرزه شنبه شب در خوی اسکان اضطراری از ساعات اولیه آغاز شد و هم اکنون 60 اردوگاه ایجاد شده و 98 هزار نفر اسکان داده شده اند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۹:۲۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کریم باقری اسطوره فوتبال ایران و مربی پرسپولیس روز گذشته برای جمع آوری کمک به زلزله زدگان خوی پیش قدم شد که این موضوع منجر به مسدود شدن حساب کریم باقری شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
نیمه دیدار تیم های تراکتور و فولاد در چارچوب هفته هجدهم لیگ برتر فوتبال با تساوی بدون گل به پایان رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
شایعه پراکنی معضلی ست که تنها محدود به کشور ما نمی شود، این کار که با اهداف سودجویانه انجام می شود در اکثر کشورهای دنیا وجود دارد ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۲ - ۱۸:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از اعزام تیم امدادی 33 نفره این جمعیت با تجهیزات و خودروهای عملیاتی به منطقه زلزله زده شهرستان خوی در آذربایجان غربی خبرداد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۲۰:۰۲    
دبیر اجرایی خانه کارگر شهرستان خوی گفت : قانون بیمه بیکاری به صراحت از حقوق کارگران بیکارشده بواسطه حوادث قوه قهریه و غیر مترقبه حمایت کرده است و کارگران زلزله زده شاغل در شهرستان خوی نیز مشمول آن ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۲۳   + ۳۸ سایت دیگر  
عادل فردوسی پور مجری برنامه نود در پیامی مردم خوی را تنها نگذاشت و از مردم خواست تا به کمک آنها بروند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۱۸:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
در سفر غیرمنتظره معاون اول رئیس جمهور به شهر زلزله خوی، مخبر از گزارش های غلط مسئولین انتقاد کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۹:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
روز گذشته مسوولان از پایان امدادرسانی به زلزله زدگان خوی و بستری مصدومان در بیمارستان خبر دادند اما مساله تنها بستری کردن مصدومان و بر پا کردن چند دستگاه چادر و... نیست ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا در حساب توئیتری خود به زبان فارسی، پیامی در ارتباط با زمین لرزه خوی منتشر کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مردم شهرستان خوی امسال زمین لرزه و پس لرزه های متعددی را تجربه کردند اما وقوع زمین لرزه هایی با این تکثر علاوه بر تحمیل استرس و نگرانی بر مردم خسارات زیادی را بر دوش آنها گذاشته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
از چندنفری در شهر خوی شنیدم که می گفتند این زلزله نتیجه آزمایش و منفجرشدن بمب بوده است. یکی می گفت کار داخلی ها بوده و دیگری معتقد بود کار خارجی هاست و قبل از زلزله، صدای یک انفجار آمده است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ - ۰۱:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
آموزش و پرورش آذربایجان غربی اعلام کرد: مدارس شهرستان خوی از روز دوشنبه 10 بهمن ماه به مدت 10 روز به جهت استمرار پس لرزه های قوی ناشی از زلزله، تعطیل اعلام شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
بلیت فروشی دیدار دو تیم تراکتور و فولاد از ساعت 22 امشب - 10 بهمن ماه - آغاز می شود.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
سازمان پزشکی قانونی اعلام کرد: امروز دوشنبه 10 بهمن با تکمیل مراحل شناسایی قربانیان حادثه زلزله خوی، جسد سه قربانی این حادثه به خانواده های آنان تحویل شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۲۸ سایت دیگر  
اعضای تیم فولاد پاداش برد مقابل پرسپولیس را به زلزله زدگان خوی اهدا کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
امارات بر همبستگی خود با ایران برای رفع مشکلات ناشی از زلزله خوی تأکید کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۳:۱۱    
وضعیت فوق حاد و بی نهایت دشوار مردم شهرستان خوی و دست و پنجه نرم کردن آنان با زلزله های غول افکن!
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۲:۱۱   + ۱۷ سایت دیگر  
سرپرست سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر آخرین وضعیت امدادرسانی و اقدامات این سازمان حدود 24 ساعت پس از زلزله 5.9 ریشتری در شهرستان خوی را تشریح کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی گفت: تمامی مدارس خوی از روز دوشنبه 10 بهمن ماه تا پایان هفته جاری به علت تداوم پس لرزه ها تعطیل است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان اردبیل گفت: یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و کادر اورژانس 115 استان اردبیل به منطقه زلزله زده خوی اعزام شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۲۱:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
مرکز لرزه نگاری کشور اعلام کرد: 3 زمین لرزه به بزرگی 4.5 ریشتر به فاصله 2 ساعت شهرستان خوی را دوباره لرزاند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه با بیان اینکه ساعت کاری انبار نفت ارومیه شبانه روزی شده گفت: 3 برابر مصرف معمول بنزین در شهر خوی، سوخت برای جایگاه ها تامین کرده ایم.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با صدور اطلاعیه هایی آمادگی خود را برای کمک به مردم زلزله زده خوبی اعلام کردند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۵۲   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر کشور ساعتی پس از وقوع زلزله در شهرستان خوی با حضور شبانه در این شهرستان، ضمن بررسی ابعاد مختلف این زلزله در جریان روند امداد رسانی به زلزله زدگان قرار گرفت.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارسال چادر اسکان، پتو، موکت و بسته غذایی 72 ساعت به تعداد 31 هزار و 300 قلم با وزن 417 تن به منطقه زلزله زده خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز اورژانس پیش بیمارستانی استان مرکزی گفت : تعداد 2 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس آماده اعزام به مناطق زلزله زده خوی شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۸:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمال غرب نزاجا از اعزام ادوات سنگین ارتش به مناطق زلزله زده خوی خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۵:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان گفت: شامگاه هشتم بهمن حوالی ساعت 23:30 حمله ناموفق ریزپرنده ها به یکی از مجتمع های کارگاهی وزارت دفاع صورت گرفت و خوشبختانه با پیش بینی ها و تمهیدات پدافندی صورت ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۳:۵۲    
پس از وقوع زلزله شدید 5/9 ریشتری در عمق 7 کیلومتری ساعت 21:44 دقیقه هشتم بهمن ماه 1401، تا ساعت 02:57 بامداد 9 بهمن، 30 زلزله و پس لرزه قوی وحشت بر دل مردم خوی انداخته است.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۲:۵۲    
زلزله های مهیب و پی در پی شهرستان خوی که قدرت آنها به 6 ریشتر رسیده است، مردم این شهرستان را به وحشت انداخته و بسیاری از ساکنان در شهرها و روستاهای اطراف آواره کوی و بیابان شده و در دمای حدود 10 درجه ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان غربی گفت: در زلزله خوی 440 نفر مصدوم و 3 نفر فوت شدند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۰۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
لحظاتی قبل برخی شهرهای شمالغرب کشور شاهد زمین لرزه نسبتاً شدیدی بودند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گرفتگی عضلات پا در شب، انقباض دردناک و ناخواسته ماهیچه پا خوانده می شود که افراد به طور معمول هنگام خواب دچار آن می شوند.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۳:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه مروری نشان داد که کیفیت خواب بیشتر بیماران مبتلا به دیابت متوسط و پایین است. از آنجا که کیفیت خواب نقش مهمی در کنترل این بیماری دارد، انجام مداخلات موثر در این زمینه ضروری است ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۵۳   + ۴۲ سایت دیگر  
سازمان ملل ضمن محکوم کردن حمله به سفارت جمهوری آذربایجان در تهران از آغاز تحقیقات درباره ابعاد وقوع این حادثه استقبال کرد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۴۲   + ۹۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز ملی پیش بینی و مدیریت بحران مخاطرات وضع هوا از بارش برف و باران در نقاط مختلف کشور، ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب و افزایش دما تا دوشنبه (10 بهمن) خبر داد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
رییس شبکه دامپزشکی مهاباد گفت: از ابتدای امسال 21 هزار و 567 کیلوگرم گوشت دام و طیور و فرآورده خام دامی در این شهرستان از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار شوط گفت: 37 طرح عمرانی، تولیدی و خدماتی طی ایام الله دهه فجر در این شهرستان به بهره برداری خواهد رسید.
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۲:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
با شروع فصل سرما معمولا شیوع بیماری هایی همچون سرماخوردگی و آنفلوآنزا شدت پیدا می کند و سرفه یکی از نشانه های بروز بیماری در دستگاه تنفسی است که زمستان امسال نیز تعدد افرادی که در جامعه سرفه می کنند ...
  ۱۴۰۱/۱۱/۰۸ - ۱۱:۵۲   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی انتظامی استان آذربایجان غربی از دستگیری قاتلان طلا فروش ارومیه ای در تهران، خبر داد.
مشاهده نتایج بیشتر...