جمعه ۲۳ آذرساعت ۱۳:۵۴Dec 2018 14

خبرهای خبر آنلاین 7 مرداد 1397 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 31 فروردین 1397 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1397 خبر آنلاین 31 خرداد 1397 خبر آنلاین 31 تیر 1397 خبر آنلاین 1 مرداد 1397 خبر آنلاین 2 مرداد 1397 خبر آنلاین 3 مرداد 1397 خبر آنلاین 4 مرداد 1397 خبر آنلاین 5 مرداد 1397 خبر آنلاین 6 مرداد 1397 خبر آنلاین 7 مرداد 1397 خبر آنلاین 8 مرداد 1397 خبر آنلاین 9 مرداد 1397 خبر آنلاین 10 مرداد 1397 خبر آنلاین 11 مرداد 1397 خبر آنلاین 12 مرداد 1397 خبر آنلاین 13 مرداد 1397 خبر آنلاین 14 مرداد 1397 خبر آنلاین 15 مرداد 1397 خبر آنلاین 16 مرداد 1397 خبر آنلاین 17 مرداد 1397 خبر آنلاین 18 مرداد 1397 خبر آنلاین 19 مرداد 1397 خبر آنلاین 20 مرداد 1397 خبر آنلاین 21 مرداد 1397 خبر آنلاین 22 مرداد 1397 خبر آنلاین 23 مرداد 1397 خبر آنلاین 24 مرداد 1397 خبر آنلاین 25 مرداد 1397 خبر آنلاین 26 مرداد 1397 خبر آنلاین 27 مرداد 1397 خبر آنلاین 28 مرداد 1397 خبر آنلاین 29 مرداد 1397 خبر آنلاین 30 مرداد 1397 خبر آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۲۰:۰۵    
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: در راستای توسعه مشاغل خانگی 64 میلیارد و 800 میلیون ریال تسهیلات به 1141 طرح مشاغل خانگی در لرستان پرداخت شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۷    
بر فرض که تماشاگر تحریک شده و فحش داده باشد، شما چرا آن ها را بیشتر تحریک می کنید؟ اصلاً به چه حقی فضای استقلال را امنیتی می کنید؟ شما را برای مدیریت در استقلال آورده اند یا برای شناسایی مخالفان؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۸:۴۶    
در این یادداشت به اتفاق نظر مردم ایران در تقویت وحدت ملی اشاره شده و نویسنده بخشی از برنامه شب گذشته وقتشه را برای توجه به این موضوع مثال آورده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۲:۳۱    
بزرگترین نودل بسته بندی جهان با برند هاتی نودل، روز چهارشنبه سوم مرداد، طی مراسمی در شیراز رونمایی شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۲۵    
فرارو نوشت: هوشنگ امیراحمدی، استاد دانشگاه راتگرز، در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک معتقد است ظرف 3 تا 6 ماه آینده ممکن است ایران و آمریکا در مورد مسائل منطقه ای همچون یمن یا سوریه مذاکره کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۱۶    
مهر به نقل از صدا و سیما گزارش داد: رئیس سازمان توسعه تجارت گفت : واردات کالا جریان دارد، زیرا واحدهای صنعتی و تولیدی نیازمند واردات هستند بنابراین دلیلی ندارد ثبت سفارش ها متوقف شود .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۱۰:۰۶    
کیهان نوشت: در ادامه پشیمانی عوامل ایرانی شبکه ضدایرانی جم ، رامسین کبریتی نیز از ادامه همکاری با این شبکه سر باز زد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۹:۲۱    
استاندار گفت: برخی سرمایه گذاران فاقد اهلیت تخصصی و صلاحیت مالی هستند که بدون توجه به این مولفه ها وارد بخش تولید می شوند اما طرح آنها دچار رکود می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۹:۰۵    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان گفت: با بازدیدهای انجام شده در طرح بازرسی درجه بندی ،72 درصد جایگاه های عرضه سوخت منطقه لرستان ممتاز هستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۳۳    
برانکو هنوز برای جانشین وحید امیری بازیکنی را پیدا نکرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۸:۲۰    
سید مصطفی موسوی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی مازندران از اجرای سه طرح گازرسانی به شهرکها و نواحی صنعتی استان با هزینه 16 میلیارد و 900 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۷:۰۱    
مجتبی جباری همچنان پیگیر مطالبات خود از باشگاه استقلال است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۶:۲۱    
شرق نوشت:در پی وقوع چند فقره سرقت محموله به شیوه مسلحانه در مبادی ورودی شهر تهران که در آنها چهار مرد مسلح به تجهیزات نظامی از جمله اسلحه کمری، بیسیم، دستبند و.. ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۶:۱۴    
روزنامه ایران نوشت: عموی سنگدل که دختربچه چهارساله ای را با کابل برق بشدت شکنجه کرده بود توسط پلیس شهرستان شادگان دستگیر شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۶:۰۳    
بازیکن جوان استقلال درباره روزهایی که پیراهن قرمز می پوشید و گل هایی که به استقلال زد می گوید: همان زمان هم دلم با استقلال بود و ناخواسته به پرسپولیس پیوسته بودم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۵:۵۴    
رییس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان اردبیل گفت: میزان صادرات استان در بهار امسال 25 میلیون و 300 هزار دلار بوده که در مقایسه با زمان مشابه پارسال 72 درصد رشد دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۰:۲۲    
مهر نوشت: گروهی از سناتورهای جمهوریخواه آمریکا با ارسال نامه ای خطاب به سفارتخانه های سه کشور اروپایی آلمان، فرانسه و انگلیس در آمریکا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۸    
ایرنا نوشت: معاون وزیر خارجه پیشین آمریکا با اشاره به استفاده ترامپ از روش دلالی در سیاست بین الملل، گفت که وی درکی از فرهنگ مقاومت و تسلیم ناپذیری ایران ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۸ - ۰۰:۰۸    
پرسپولیس تهران در حالی با تک گل علی علیپور از روی نقطه پنالتی از سد پدیده در مشهد گذشت که برخی ها اعتقاد داشتند مدافع عنوان قهرمانی بازی تماشاگرپسندی ارائه نداده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۳:۴۹    
در رژه نیروی دریایی روسیه 40 کشتی جنگی و نوع جدیدی از ناوچه جنگی که به رده ادمیرال گورسکوف موسوم است به نمایش درآمدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۳:۴۳    
باشگاه های استقلال و ذوب آهن برای انتقال مرتضی تبریزی به توافق رسیدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۳:۲۸    
مامه تیام مهاجم فصل گذشته استقلال با عجمان امارات قرارداد بست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۳:۰۸    
ستاره ایرانی روبین کازان با دو گل مقابل کراسنودار توانست نخستین پیروزی فصل تیمش را رقم بزند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۲:۳۹    
علیرضا بیرانوند از درخشش بوژو خوشحال شده است. او هم اکنون دو پیشنهاد خوب از بشیکتاش ترکیه و یک تیم انگلیسی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۲:۳۱    
وزیر صنعت، معدن و تجارت طی نامه ای از رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران و مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران خواست که لیست اسامی اشخاص حقیقی یا حقوقی خریدار تمامی کالاهای عرضه شده در بورس از زمان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۲:۱۶    
بانک مرکزی با صدور اطلاعیه ای به نوسان شدید بازار ارز و سکه و افزایش قیمت ها در این بازار واکنش نشان داد .
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۶    
در روز یکشنبه هفتم مرداد، اخباری درباره حضور خاتمی در کنار سران نظام، صعود نجومی قیمت سکه و ارز و گمانه زنی درباره شهردار بعدی تهران مورد توجه قرار گرفتند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۱:۳۴    
جماران نوشت: عباس دوزدوزانی، اولین فرمانده کل سپاه پاسداران و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت شهید محمدعلی رجایی در دهه شصت به دیار حق شتافت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۱:۲۷    
باشگاه استقلال در آستانه دو خرید فوری برای سامان دادن به اوضاع تیم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۱:۱۳    
بارش باران های موسمی در مناطق شمالی هند از جمله ایالت اوتار پرادش از روز پنجشنبه تاکنون 49 کشته برجا گذاشت. بارش باران موجب آبگرفتگی، وقوع سیل و ریزش ساختمان ها شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۱:۰۷    
اخیرا بین محسن پورسیدآقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران و برخی اعضای شورای شهر تنش کلامی به وجود آمده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۰:۲۴    
مهر نوشت: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی گفت: دولت لایحه تفکیک وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی را از مجلس شورای اسلامی پس گرفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۰:۱۷    
برانکو گفت: هدف ما این است که یک تعادل در تیم ایجاد کنیم. می خواهیم از کناره ها و وسط زمین خلق موقعیت کنیم. می خواهیم تنوع ایجاد کنیم اما کار ساده ای نیست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۲۰:۰۰    
جستجوگران فرازمینی ها با استناد به یک ویدئوی عجیب مدعی شده اند یک سازه متعلق به فرازمینی ها را روی ماه پیدا کرده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۸    
سخنگوی شورای نگهبان گفت: برای شورای نگهبان اصلاح طلب یا اصولگرا فرق نمی کند ولی عمل به قانون راهکاری است که همه می توانند با خیال راحت بروند و ثبت نام کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۴    
ایرنا نوشت: دبیر کل حزب اتحاد ملت ایران اسلامی در واکنش به خبر بازداشت خود گفت: این خبر صحت ندارد و هم اکنون در جلسه مشترک شورای هماهنگی جبهه اصلاحات و فراکسیون امید هستم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۵۰    
مهر نوشت: عزت الله ضرغامی، رییس پیشین صداوسیما در فضای مجازی مدعی شد که روحانی به وعده های انتخاباتی خود عمل نکرده و باید این را صادقانه با مردم در میان بگذارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۴۲    
رئیس جمهور آمریکا گفت اگر دموکرات ها درباره امنیت مرزی رای ندهند ترجیح می دهم دولت را تعطیل کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۸    
ایلنا نوشت: فرهاد فلاحتی، عضو کمیسیون آموزش در تشریح جلسه امروز این کمیسیون با وزیر علوم گفت در مورد موضوع تربیت اسلامی و وضعیت تشکل های صنفی دانشجویی با غلامی صحبت کردیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۵    
شوخی پرویز و پونه با قیمت دلار را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۵    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یک عضو فراکسیون امید از نشست 3 حقوق دان معرفی شده برای عضویت در شورای نگهبان با اعضای فراکسیون خبر داد و گفت فراکسیون امید در نهایت برای ارائه رای به نتیجه نرسید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۱    
خانه تاریخی دارویی ها گرگان در بافت تاریخی گرگان دچار آتش سوزی شد. علت این حادثه هنوز مشخص نشده است. خانه دارویی ها بنایی از مجموعه بناهای بافت تاریخی گرگان است که در سال 1380 به ثبت ملی رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۱    
ژن خوب زمینی بعدازظهر ها یا با ماشین کار می کند یا این که در سوپری سرکوچه حسابداری. اما ژن خوب از نوع فضایی تخصص اش در بیزینس است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۱    
وقتی رزومه پندار توفیقی را نگاه می کردیم می گفت که کارشناس نفت است و حالا که کارنامه خطیر را نگاه می کنیم کارشناس برق است... و حکمی که هر دو گرفتند معاونت ورزشی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۹:۲۱    
استقلالی ها سندی منتشر کرده اند که نشان می دهد پرسپولیس هم سابقه انصراف از حضور در سوپرجام را دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۸:۱۳    
نمایش آدمکش به کارگردانی زری اماد در سالن ناظرزده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر به صحنه خواهد رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۸:۰۳    
ایرنا نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد تبعات عبور غیرقانونی از مرز این کشور هشدار داد و از کنگره خواست در جهت تغییر قوانین مهاجرتی اقدام کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۵۶    
نخستین تصویر هومن سیدی در فیلم طلا ساخته پرویز شهبازی که رامبد جوان و محمد شایسته تهیه کنندگی آن را برعهده دارند، منتشر شد. نگار جواهریان دیگر بازیگر این فیلم است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۴۷    
شوک آورترین خبر روز یکشنبه حتی فراتر از گران تر شدن دلار و سکه و طلا و زلزله بالای 6 ریشتری اندونزی و هیجان انگیزتر از انتقال احتمالی دو فوتبالیست دیگر ایرانی به باشگاه های لیگ برتر انگلیسی قطعا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۳۶    
ایسنا نوشت: فرماندار هویزه با اشاره به انتشار مجدد دود در این شهر و دیگر شهرهای مرزی خوزستان گفت: دید ما در پنج کیلومتری دایک مرزی نشانگر این است که کانون دیگری در منطقه ای از تالاب هورالعظیم در عراق ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۱۸    
سرمربی تیم فوتبال نوجوانان پرسپولیس گفت که به خاطر ضربه ای که داور دیدار این تیم مقابل المپیک اندیشه به او زده، طول درمان گرفته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۹    
ایرنا نوشت: استاندار البرز با اشاره به تاکید رئیس جمهوری مبنی بر تسریع در بازآفرینی بافت های فرسوده شهری اظهار داشت: دولت برای تسهیل در امر بازآفرینی زمین واگذار می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۷:۰۹    
رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات استان از شناسایی 159 سایت تبلیغ و فروش کالاهای ممنوعه و غیر مجاز شامل مواد مخدر، مشروبات الکلی، کالاهای قاچاق، داروهای غیر مجاز در عملیات مرصاد5 خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۴۴    
فدراسیون فوتبال آسیا دومین قهرمانی استقلال در آسیا را تبریک گفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۰    
ایلنا نوشت: دبیرکل حزب مؤتلفه اسلامی تاکید کرد: اگر ایران اراده کند و ترامپ به دیوانگی خود استمرار بخشد، دنیای سرمایه داری را به عزا می نشانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۱۳    
بر اساس حکم سرپرست باشگاه استقلال، علی خطیر به عنوان معاون ورزشی این باشگاه منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۸    
قائم مقام وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که همکاران روزنامه نگار می توانند با استفاده از قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات از اسناد غیرمحرمانه و غیرحریم دستگاه های دولتی و عمومی مطالبه کنند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۴    
ایسنا نوشت: اد مورس، مدیر تحقیقات کالای "سیتی گروپ" در مصاحبه با فایننشیال پست خاطرنشان کرد نفت ممکن است تا 12 ماه آینده به 45 دلار در هر بشکه بازگردد و خوش بینی به قیمت های بالاتر بر مبنای تحلیل ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۶:۰۴    
یوکیا سوگیتا بازیکن ژاپنی با امضای قراردادی 3 ساله به تیم تراکتورسازی پیوست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۷    
ایسنا نوشت: معاون اجتماعی دادستان مشهد از کشف دو تخته پوست یوزپلنگ در بازرسی کارشناسان از باغ وحش وکیل آباد مشهد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۹    
مهرداد فتحی مدیر کل حفاظت محیط زیست لرستان از انتقال ماهیان رودخانه فصلی خشک شده تیره دورود به پشت مخزن سدها و رودخانه های جاری این شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۴۹    
ایسنا نوشت: پسر رونالد ریگان، رئیس جمهور اسبق آمریکا گفته است که آمریکایی های حامی ترامپ تا حدی از دموکرات ها متنفرند که ولادیمیر پوتین را برای تصدی پست ریاست جمهوری کشورشان به دموکرات ها ترجیح می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۷    
باشگاه استقلال به نامه باشگاه ذوب آهن برای صدور رضایت نامه مهاجم این تیم اصفهانی پاسخ داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۳۳    
لحظه دستگیری شهرام جزایری در گمرک بازرگان را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۲۳    
تا زمانی که مشکلات داخلی اقتصاد ایران حل و فصل نشده، ماندن یا نماندن برجام، دردی از اقتصاد کشور دوا نمی کند؛ به طوری که در دوران پسابرجام نیز گشایش و معجزه ای را که در انتظار آن بودیم، شاهد نبودیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۹    
رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ می گوید به جز باشگاه های پدیده، نفت مسجد سلیمان، استقلال، سپیدرود و تراکتورسازی، باقی باشگاه ها مشکلی برای استفاده از بازیکنان جدیدشان در بازی های لیگ برتر ندارند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۱۵    
سیدمهدی شجاعی متنی را برای دعوت داستان نویسان و علاقه مندان به حوزه داستان نویسی به محفل داستان خوانی که از این هفته به مدیریت او فرهنگسرای اندیشه آغاز می شود نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۶    
واحد نظارت و ارزشیابی دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام کرد که تمام فیلم ها و و مدارک مربوط به اجراهای مختلف کنسرت اخیر حمید هیراد را بررسی می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۶    
مامه بابا تیام از باشگاه استقلال شماره حساب خواسته تا قراردادش را با این تیم فسخ کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۰۱    
تسنیم نوشت: بر اساس تصمیم کارگروه تنظیم بازار کلیه عرضه کنندگان کالا و خدمات مکلفند با الصاق برچسب و اتیکت تابلوی نرخ در محل کسب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۵۶    
در هفتم مرداد ماه سال 1362 عملیات والفجر 3 با رمز "یاالله- یاالله- یاالله "با هدف آزاد سازی شهر مهران و مناطق اطراف آن آغاز شد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۳۲    
ایسنا نوشت: یک روزنامه انگلیسی نوشت: صدام در تلاش برای جلوگیری از درگیری های قومی و فرقه ای در عراق، از طریق دادن رشوه، هدیه، پول، تلویزیون و اتومبیل ، هواداران جدیدی برای خود جذب می کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۴    
اصغر حاجیلو دفاع چپ متعصب استقلال در دهه 60 به عنوان سرپرست استقلال برگزیده شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۲۱    
شهرام جزایری در پاسخ به چرایی فرار اولش گفته بود: ضرورتی ندارد راجع به علت فرارم صحبت کنم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۶    
برنامه کاملا دخترونه دخترانه ای واقعی از سبک زندگی، بایدها و نبایدها، خواسته ها و ناخواسته های دختران از این پس، شنبه تا چهارشنبه ساعت 11 روی آنتن شبکه سه می رود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۲    
مردی که می خواست با ترامپ رقابت کند، حالا به اتهام تلاش برای خروج غیر قانونی از کشور در بار عدسی که از کشور صادر می شد، دستگیر شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۵    
صبح امروز خبری از فرار شهرام جزایری، فعال اقتصادی پر حاشیه ایرانی منتشر شد، که در حال خروج از کشور به شکل غیر قانونی است. خروجی که گمرک ایران آنرا تایید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۲    
تسنیم نوشت: رژیم صهیونیستی دختر نوجوان فلسطینی را که به دلیل حمله به یک نظامی صهیونیست توسط این رژیم بازداشت شده، صبح امروز آزاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۴:۰۲    
نامزدهای بهترین چهره تلویزیونی هجدهمین جشن حافظ اعلام شدند تا داوران جشن حافظ امسال نیز به روال سال های گذشته در مراسمی برگزیدگان را معرفی کنند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۲    
احمد وفادار، رئیس پیشین اتحادیه طلا و جواهر با تاکید بر اینکه تقاضا برای خرید طلا و سکه این روزها به شدت افزایش یافته است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۵۲    
ایسنا نوشت: نماینده مردم ایذه و باغ ملک در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مسائل معیشتی و اقتصادی مردم، گفت که برخی برای تامین هزینه های زندگی خود به فروش اعضای بدن همچون کلیه روی آورده اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۵    
ایسنا نوشت: سرپرست استانداری کرمان گفت: بین 25 تا 50 درصد واحدهای تولیدی استان کرمان نیمه فعال و غیرفعال هستند که فعال کردن این واحدها راحت تر و کم هزینه تر از راه اندازی واحد جدید بوده و برای اشتغال ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۴۲    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وکیل مدافع شهرام جزایری علت ممنوع الخروجی موکلش را بدهی مالیاتی 450 میلیون تومانی عنوان و اخبار منتشر شده مبنی بر فرار وی از طریق پنهان شدن در داخل کامیون را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: رجب طیب اردوغان، رئیس جمهور ترکیه، بار دیگر در یک سخنرانی اعلام کرد که کشورش از تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران حمایت نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۸    
ایسنا نوشت: یکی از نمایندگان پارلمان افغانستان مدعی شد که نیروهای طالبان سلاح ایرانی به کار گرفته اند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۳۸    
مرضیه برومند با بیان اینکه در شرایط سختی که داریم تنها هنر و تئاتر عروسکی می تواند ما را خوشحال کند، تاکید کرد که به عنوان هنرمند تنها می توانیم فعالیت های هنری مان را ادامه دهیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۸    
با حکم علی فروغی مدیر شبکه سه سیما، مهدی آذرپندار به عنوان سرپرست گروه فیلم و سریال این شبکه معرفی شد. او در این جایگاه جایگزین مهدی روشن روان شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۳:۲۱    
دلیل اینکه اکثر مواقع به گذراندن وقت در خانه بیشتر تمایل داریم، این است که با وسایلی که به آن ها عشق می ورزیم، احاطه می شویم ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۵    
ایسنا نوشت: حیدر العبادی وزیر برق عراق را از کار معلق کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۳۱    
ایسنا نوشت: جلسه رسیدگی به پرونده سایت های شهدای ایران ، بولتن نیوز و آخرین خبر صبح امروز یکشنبه ( 7 مردادماه) در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی شقاقی برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۱۴    
خانواده های پناهنده میانماری در داخل لوله های بتونی بزرگ در مرز میانمار و بنگلادش زندگی می کنند. آنها اعضای روهینگیا ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۷    
مهر گزارش داد : به دلیل برخی انحرافات صورت گرفته در توزیع ارز 4200 تومانی از سوی دولت، تمامی ثبت سفارش های قبلی به دلیل بررسی مجدد، ابطال شده و انجام ثبت سفارش جدید نیز فعلا متوقف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۳    
در پی وقوع زمین لرزه 6.4 ریشتری که امروز در جزیره لومبوک اندونزی رخ داد، تاکنون 10 نفر کشته و 40 تن دیگر زخمی شدند ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۳    
میترا حجار هم مانند بهرام رادان برای اولین بار با مجموعه رقص روی شیشه به کارگردانی مهدی گلستانه وارد شبکه نمایش خانگی می شود. حجار اولین بازیگر زن این پروژه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۲:۰۰    
ایسنا نوشت: گرچه آمریکا مدعی است می خواهد در سال 2030 نخستین انسان ها را به مریخ بفرستد اما کارشناسان شک و تردید دارند این وعده عملی شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۸    
ایسنا نوشت: آلکسی نیکلایویچ آوچینین(Aleksei Nikolaevich Ovchinin) فرمانده ناو کیهانی سایوز ام.اس-10 (Soyuz MS-10) است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۱    
مجید حسینی به زودی با ترابوزان اسپور قرارداد امضا خواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۵۱    
سِگوِی، سازنده اسکیت و ابزار تفریحی جدیدترین محصول خود به نام Drift W1 را رونمایی کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۸    
تسنیم نوشت: ابراهیم حقیقی پیشکسوت هنر گرافیک با انتقاد از وضعیت فعلیِ تولید برخی پوسترهای سینمایی، موفقیتِ این عرصه را تابع هوشمندیِ سفارش و سفارش دهنده دانست.
  ۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۸    
ایسنا نوشت: وزیر مشاور امارات در امور خارجه مدعی شد که تهدیدات ایران در رابطه با تنگه هرمز با حملات انصارالله یمن در دریای سرخ مرتبط است.
  • ۱