سه شنبه ۳۰ بهمنساعت ۱۶:۲۲Feb 2019 19
 

خبرهای خبر آنلاین 15 مرداد 1397 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 31 فروردین 1397 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1397 خبر آنلاین 31 خرداد 1397 خبر آنلاین 31 تیر 1397 خبر آنلاین 1 مرداد 1397 خبر آنلاین 2 مرداد 1397 خبر آنلاین 3 مرداد 1397 خبر آنلاین 4 مرداد 1397 خبر آنلاین 5 مرداد 1397 خبر آنلاین 6 مرداد 1397 خبر آنلاین 7 مرداد 1397 خبر آنلاین 8 مرداد 1397 خبر آنلاین 9 مرداد 1397 خبر آنلاین 10 مرداد 1397 خبر آنلاین 11 مرداد 1397 خبر آنلاین 12 مرداد 1397 خبر آنلاین 13 مرداد 1397 خبر آنلاین 14 مرداد 1397 خبر آنلاین 15 مرداد 1397 خبر آنلاین 16 مرداد 1397 خبر آنلاین 17 مرداد 1397 خبر آنلاین 18 مرداد 1397 خبر آنلاین 19 مرداد 1397 خبر آنلاین 20 مرداد 1397 خبر آنلاین 21 مرداد 1397 خبر آنلاین 22 مرداد 1397 خبر آنلاین 23 مرداد 1397 خبر آنلاین 24 مرداد 1397 خبر آنلاین 25 مرداد 1397 خبر آنلاین 26 مرداد 1397 خبر آنلاین 27 مرداد 1397 خبر آنلاین 28 مرداد 1397 خبر آنلاین 29 مرداد 1397 خبر آنلاین 30 مرداد 1397 خبر آنلاین 31 مرداد 1397 
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۴۵    
دیروز خواهران منصوریان را به خاطر پوشش ورزشی شان به رادیو راه ندادند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۸:۰۳    
آیا کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی، حاضر می شود کارش را در فوتبال ایران ادامه بدهد؟ در این صورت آیا او با این سطح توقع عمومی دست به یک خودکشی ورزشی نمی زند؟
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۹    
اقتصاد بر خط نوشت : به پیشنهاد استاندار البرز و با حکم عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور ، عزیز اله شهبازی به عنوان معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری البرز منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۶    
محمد اسلامی در جلسه شورای سیاست گذاری طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان استان با اشاره به این که اراده ملی باید برای مراقبت اجتماعی از دانش آموزان در قالب طرح نماد تبلور یابد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۵:۴۵    
هفتاد و سومین سالگردبمباران اتمی هیروشیما روز گذشته در ژاپن برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۱۲    
برخی از گردشگران اغلب به دنبال مکان های خاص و بکر هستند که به دلیل ناشناخته بودن کم تر توسط انسان ها آسیب دیده است، منطقه گرونا ذر کشور یونان، یکی از این مناطق است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۴:۰۶    
مهدی سلطانی به مخاطبان سریال پدر ساخته بهرنگ توقیفی توصیه کرد که قسمت های 15، 16 و 17 این سریال را به دلیل صحنه های غمناکی که دارند نبینند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۲:۳۰    
دکتر وحید شقاقی، استاد اقتصاد دانشگاه خوارزمی: قدرت خرید مردم طی 8 ماه گذشته 80 درصد کاهش یافته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۵۵    
ایسنا نوشت:مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با اشاره به شهادت یکی از محیط بانان شهرستان راور گفت: یکی از قاتلان این شهید در کمتر از هشت ساعت دستگیر شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۱:۱۲    
مهر نوشت: کمیسیون اروپا لحظاتی قبل با انتشار پیامی از آغاز اجرای قوانین مسدود ساز برای مقابله با تحریم های آمریکا علیه ایران خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۱۰:۰۲    
ایسنا نوشت: سرپرست اداره کل هواشناسی خوزستان گفت: از اواسط امروز تا اواسط هفته آینده افزایش دما و وقوع دماهای 49 درجه و بالاتر برای استان خوزستان پیش بینی می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۹:۴۶    
معاونت نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از برگزاری جلسه بررسی صنایع آلاینده سه ماهه اول سال 97 این استان در اداره کل محیط زیست استان در خرم آباد خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۸:۰۴    
تیم الدحیل برابر پرسپولیس چند بازیکن کلیدی خودش را در خدمت ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۴۵    
رئیس جمهور آمریکا که اردیبهشت با اعلام خروج کشورش از برجام، مسیر جدیدی را در مقابل ایران آغاز کرده بود ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۷:۰۲    
بیرانوند در دو بازی پرسپولیس به عنوان نیمکت نشین حضور پیدا کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۶:۳۴    
مربی پرسپولیس با این تاکید که علیرضا بیرانوند آدم شوخ طبعی است، گفت: همه از دور فکر می کنند او خودش را می گیرد؛ بهتر است که با همین قیافه بیاید بخندد و برخورد های خوبی داشته باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۶:۰۴    
مهدی مهدوی کیا با رکورد 255 بازی در بوندس لیگا بی رقیب در صدر رده بندی بازیکنان برتر تاریخ فوتبال ایران از حیث حضور در لیگ های برتر اروپایی است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۶ - ۰۰:۵۹    
خبرگزاری فارس نوشت: مجلس خبرگان رهبری طی بیانیه ای بهبود اوضاع اقتصادی کشور و حل مشکلات معیشتی مردم از سران قوا را مطالبه کرد. در این بیانیه مطالبات اصلی از قوه مجریه خواسته شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۲    
ایسنا نوشت: وزیر امور خارجه عربستان امروز (دوشنبه) از درخواست کانادا برای آزاد کردن فعالان مدنی بازداشت شده در کشورش انتقاد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۳۱    
پرسش گری جانمایه خبرنگاری است. رمز گشایی کارویژه خبرنگار است. هنر خبرنگار، کشف چرایی و چگونگی رخدادهاست. او نمی تواند و نباید افکار عمومی را نادیده بگیرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۱۵    
واکنش تعدادی از مردم تهران به تحریم های جدید دونالد ترامپ را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۸    
کیمیا علیزاده بعد از ناکامی در رسیدن به بازی های آسیایی به خاطر پارگی رباط صلیبی پست اینستاگرامی منتشر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۳:۰۶    
گوشی Asus ROG که ابتدای سال میلادی جاری رونمایی شد، توسط اپراتور فنلاندی Telia به قیمت 999 یورو عرضه خواهد شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۱    
رضا رشیدپور که مجری مصاحبه پیشین رئیس جمهور در تلویزیون بود، در توئیتی تازه به گفت و گوی امشب حسن روحانی واکنش نشان داد و با لحنی کنایه آمیز مطلبی را نوشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۵۱    
بیرانوند پس از درخشش در تیم ملی و جام جهانی این روزها در پرسپولیس نیمکت نشین شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۹    
گوشی اوپو اولین گوشی ای خواهد بود که به محافظ گوریلا گلس 6 مجهز می شود. بر اساس تعاریف 15 بار افتادن گوشی از ارتفاع 1 متری مشکلی ایجاد نخواهد کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۵    
پرویز اخوان که در کارنامه مدیریتی خود قائم مقامی گروه صنعتی بارز، قائم مقام مدیر عامل پتروشیمی فارابی و عضویت در هیئت مدیره شرکت های گروه ایران خودرو را در کارنامه خود دارد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۳۳    
پرسپولیس امروز هم تمرینات خود را پیگیری کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۶    
محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به ادعای دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد حمایت از مردم ایران، اظهار داشت که دورویی آمریکا حد و مرزی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۲۶    
در روز دوشنبه 15 مرداد، فرمایشان امروز رهبر معظم انقلاب، اخباری درباره جزییات سقوط پله برقی ایستگاه مترو میرداماد و حال و هوای فردوسی بعد از ابلاغ بسته ارزی پربازدید شدند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۸    
روحانی در گفت وگوی امشب خود اشاره ای هم به جام جهانی فوتبال داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۱۲    
رئیس جمهور گفت: من پیش شرطی برای مذاکره با آمریکا ندارم اگر دولت آمریکا آماده است حاضریم درباره غرامت هایی که آمریکا باید به ملت ایران از سال 32 تاکنون به دلیل دخالت هایش در امور داخلی کشور ما بدهد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۲:۰۵    
کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال بیانیه ای در خصوص پرونده شکایت باشگاه خونه به خونه صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۵۱    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: کاهش ارزش لیره ترکیه در برابر دلار بعد از آنکه آنکارا اوایل این هفته به تحریم های واشنگتن در پی دستگیری یک کشیش آمریکایی در ترکیه پاسخ داد رکورد جدیدی ثبت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۴۹    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در فضای مجازی مشغول فضاسازی درباره احتمال مذاکره با ایران است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۳۵    
تسنیم نوشت: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با امضای یک دستور اجرایی در روز دوشنبه، فرمان شروع موج جدیدی از تحریم های ضدایرانی را صادر کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۱۷    
وزیر ورزش اطلاعات جدیدی در مورد پرچمدار جدید کاروان ایران در بازی های آسیایی 2018 ارائه داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۲    
لیست عنوان کارتون مرضیه خانی زاده در نیشخط است که به عدم انتشار اسامی متخلفان ارزی علیرغم بازداشت و یا برگزاری دادگاه اشاره دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۲    
کنسرت خیابانی 50 هزار نفره محمد علیزاده، سال 1391 در پارک پلیس تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۵۲    
ایرنا نوشت: عضو شورای مرکزی موتلفه گفت: ترامپ با زبان تهدید جلو آمد، مردم و مسئولان جوابش را دادند، بعد از آن پیشنهاد بی قید و شرط مذاکره را عنوان کرد بنابراین باید بدانید که طرح مذاکره با ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۸    
آلکس ویدال از بارسلونا رفت و آرتورو ویدال راهی بارسلونا شد...حالا می توان گفت بارسلونا فقط یک جا برای ویدال ها دارد! این موضوع سوژه عمر مومانی در سایت گل شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۸    
نماینده ولی فقیه در روسیه گفت: ما و روس ها اساسا یک سابقه دیرینه منازعه با هم داریم. این در فرهنگ و تاریخ ما ریشه دارد بنابراین نسبت ایران و روسیه را نمی شود با نسبت ایران و آمریکا مقایسه کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۶    
قرعه مصاحبه با رئیس جمهور بار دیگر به نام مرتضی حیدری افتاد و برای چندمین بار این مجری برای پرسش و پاسخ مقابل حسن روحانی می نشیند، رضا رشیدپور مجری گفت و گوی قبلی رئیس جمهور بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۲۰:۴۰    
ایسنا نوشت: مجید مددی پژوهشگر فلسفه، منتقد ادبی و مترجم در سن 83 سالگی درگذشت.، علم و ایدئولوژی ، سه چهره دموکراسی ، از خودبیگانگی انسان از جمله آثاری بودند که مددی آنها را ترجمه کرده بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۴۵    
روایت مامور گمرکی که از پیشنهاد رشوه یک میلیاردی شهرام جزایری گذشت را در ویدئوی زیر ببینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۹:۰۳    
بخشی از گفتگوی حجت الاسلام محمدرضا زائری در کافه خبر خبرگزاری خبرآنلاین را در ویدئوی زیر می بینید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۵۰    
3 داور خبرساز هفته گذشته لیگ برتر جایی در بین قاضیان این هفته نخواهند داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۴۶    
تیم والیبال خاتم اردکان با پیروزی بر آتروی قزاقستان قهرمان جام باشگاه های آسیا شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۳۶    
ایلنا نوشت: دبیرکل حزب موتلفه گفت: رئیس جمهور و دولت باید دارای پشتیبانی اصولی مردم و احزاب باشد در نتیجه ما چوب لای چرخ دولت گذاشتن را کاری سخیف می دانیم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۰    
فرمانده انتظامی لرستان گفت: در عملیات غافلگیرانه ماموران انتظامی خرم آباد،اعضای باند قاچاق موادمخدر دستگیر و 400 کیلو گرم تریاک در خودروی آنان کشف شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۲۰    
رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: خوشبختانه تمهیدات خوبی در سازمان های بیمه ای صورت گرفته است و با این وجود می توان برنامه ریزی بهتر و مطلوبی انجام داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۴    
رییس هیات موسس کانون صرافان گفت: مردم ارز 12 هزار تومانی را دیدند، ارز 11 هزار تومانی را دیدند و الان هم دلار حدود 10 هزار تومان است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۴    
فرهنگسرای اندیشه، نشست معرفی و بررسی کتاب برج سکوت اثر حمیدرضا منایی را برگزار می کند. این کتاب روایتی تازه از آسیب های اعتیاد برای جامعه است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۸:۰۰    
یک عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: امیدوارم یک آیت الله خلخالی دیگر در قوه قضاییه بیاید هر چند دشمنان نسبت به ایشان حقد و کینه دارند اما کار اصلی را مرحوم خلخالی کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۳    
عمر مدیریتی در حوزه فرهنگ و هنر در ایران بسیار کوتاه است و همین موضوع باعث شده تا بروکراسی اداری در حوزه های مختلف هنری بسیار طویل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۵۳    
روز یکشنبه بر اثر سقوط یک فروند هواپیمای کوچک دو موتوره در سانتاآنا واقع در جنوب ایالت کالیفرنیای آمریکا 5 نفر کشته شدند. این هواپیما در پارکینگ یک فروشگاه سقوط کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۷    
بانک تجارت طی هماهنگی با وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی از تاریخ 14 مردادماه به عنوان اولین بانک کشور به رانندگان ترانزیت، ارز دولتی پرداخت می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۳    
اقتصاد بر خط نوشت:محمد علی نجفی استاندار البرز گفت : مطالبات مردم نباید انباشت شود به همین دلیل به صورت مستمر جلسات ویژه برای حل مشکلات حوزه های مختلف برگزار می شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۴۳    
ایسنا نوشت: طی حکمی از سوی محمد رضا زمانی رییس دانشگاه پیام نور کشور، علیرضا محدثی به عنوان سرپرست جدید دانشگاه پیام نور استان کرمان و رییس دبیرخانه منطقه هشت دانشگاه پیام نور کشور منصوب شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۲    
مهر نوشت:معاون شرکت نفت منطقه کرمان با اشاره به افزایش قاچاق سوخت در جنوب کرمان گفت: میزان استفاده از بنزین در جنوب استان از 375 هزار لیتر در روز به 450 لیتر در روز رسیده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۳۲    
ایرنا نوشت : مشاور فدریکا موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا، مخالفت چین را با اجرای تحریم های واشنگتن در باره خرید نفت خام از ایران ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۹    
هوشنگ مرادی کرمانی در نشستی با اساتید زبان فارسی بنیاد سعدی، از یک راز پرده برداشت و گفت که کتاب داستان جنگل نخستین اثر سفارشی است که او نوشته است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۷:۱۳    
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح از ارائه تسهیلات جدید به فوتبالیست ها، والیبالیست ها و بسکتبالیست های فعال در تیم های ملی و لیگ برتر خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۱    
نامزدهای بخش تلویزیون هجدهمین جشن سینمایی، تلویزیونی دنیای تصویر حافظ اعلام شد. در این جشن، به رقابت محسن تنابنده با پژمان جمشیدی و رقابت پری ناز ایزدیار و ترانه علیدوستی (برای بازی در شهرزاد ) می ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۵    
میزان نوشت: معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: برخی التهاباتی که در ایام اخیر در بازار ارز کشور ایجاد شد، نه از بابت مصارف ارزی بخش تولید یا نیاز های مصرفی مردم، بلکه ناشی از تقاضا های غیرتجاری بود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۹    
مقاومت سپر پلیس ضد شورش در برابر حملات با اجسام و وسایل مختلف را مشاهده کنید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۹    
میزان نوشت: فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه مأموریت های پلیس تعطیل بردار نیست، گفت: فضای ارتباطی پلیس با مردم و اصحاب رسانه، شیشه ای و شفاف است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۲    
یک مدیربرنامه آلمانی نیومایر و الحاجی گرو را به استقلال معرفی کرده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۱    
ایرنا نوشت:نماینده ایلام و عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: طرح سوال از رئیس جمهور توسط تعداد محدودی از نمایندگان پیگیری شده و عده ای نیز بخاطر رفاقت آنرا امضا کرده اند و به هیچ عنوان نظر ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۴۱    
معاون امور عمرانی استانداری البرز اعلام کرد که این استان درصد بالایی از مشکلات و بار ترافیکی کشور را متحمل شده است ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۵    
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: باید با بازیکنان جوان کار کنیم و خیلی این کار را دوست دارم ولی به زمان نیاز داریم.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۸    
ایلنا نوشت: فرمانده انتظامی استان خوزستان، از دستگیری عوامل آتش سوزی عابر بانک های شهرستان های اهواز، کارون و دشت آزادگان خبر داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۸    
ایرنا نوشت:عابربانک پرسپولیسی ها که در حبس به سر می برد باید برای مدتی دیگر در حبس بماند.صبح امروز شعبه نهم دادگاه کیفری قرار بازداشت او را تمدید کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۲۲    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس نسبت به زمان بازی کردن دروازه بان تیمش واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۸    
سایت همشهری نوشت: باشگاه استقلال میلیاردها تومان بدهی به سازمان ها و افراد حقیقی و حقوقی دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۱۱    
ایرنا نوشت: در پی انفجار یک انبار مهمات متعلق به نیروهای بسیج مردمی عراق (الحشد الشعبی) در شمال کربلا 15 نیروهای امنیتی در چارچوب تدابیر امنیتی و بررسی حادثه، جاده کربلا به بغداد را بستند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۲    
بهرام شفیع، مجری ورزش و مردم ، پس از 40 سال از اجرای این برنامه، کناره گیری کرد. قرار است که به جای او چهره های جوان اجرای این برنامه را برعهده بگیرند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۶:۰۲    
برخی کاربران خبرآنلاین معتقدند دولت اقدامات خوبی انجام داده و همچنان هم مشغول است، اما عمق و گستردگی مسائل و مشکلات اجازه نمی دهد خیلی زود نتیجه حاصل شود.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۹    
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود اعلام کرد که حسین کعبی دیگر جایی در تیمش نخواهد داشت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۵۹    
روستای ولوجاء در فاصله 40 کیلومتری ساری مرکز مازندران می باشد. در سال های گذشته، اهالی با داشتن حق آب سنتی از نکارود و جمع آوری آب های سطحی امکان استفاده هم در بخش کشاورزی و پرورش ماهی با احداث آب ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۱    
گزارشی تکان دهنده از همشهری ورزشی باعث شده تا پرونده برخورد با عملی های روی سکوها، بعد از سال ها در دستور کار باشد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۴۱    
نقاط قوت هژمون آمریکا با ضعف مواجه شده و در مسیر افول قرار گرفته است. در این زمان نمی توان فرصت را در پاسخ مثبت به دولت آمریکا برای مذاکره دانست ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۷    
ایسنا نوشت: احساس خشم، طبیعی و نشانه سلامت است. هر کودک سالمی در برخی مواقع خشمگین می شود و فرصتی برای یادگیری نحوه ابراز خشم به صورت سازنده و مخرب پیدا می کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۴    
زلزله 6.9 ریشتری شامگاه یکشنبه در دو جزیره اندونزی دست کم 91 کشته و 209 مجروح برجا گذاشت. این زلزله در عمق 31 کیلومتری زمین در شمالی ترین نقطه جزیره لومبوک رخ داد و در نیمه غربی جزیره بالی هم احساس ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۴    
ناصر عباسی، بازیکن پیشکسوت استقلال، امروز دوشنبه 15 مرداد، مهمان برنامه تلویزیونی وقتشه می شود تا درباره یکی از بحران های طی شده زندگی خود صحبت کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۳۴    
ایرنا نوشت: نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: رییس جمهوری امشب در گفت وگو با مردم از علل بحران های اقتصادی اخیر کشور و راه حل های برون رفت از آن سخن بگوید.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۸    
ایسنا نوشت: مدیرکل زندان های استان تهران فروش آب معدنی به مبلغ 10 هزار تومان در زندان فشافویه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴    
یکی از خواننده های زیر زمینی که در انتخابات ریاست جمهوری سال 96، طرفدار سفت و سخت رییسی بود این روزها در خارج از کشور خال و روز خوشی ندارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۴    
فارس نوشت: براساس وضعیت دخل و خرج بودجه دولت در سه ماهه امسال مالیات شرکت های دولتی 39.8 درصد افت کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۲۲    
میزان نوشت: حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای گفت: از سوی ریاست قوه قضاییه در خصوص تقاضا ها و مطالباتی که از ناحیه اقشار مختلف مردم و مراجع عظام ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۵    
ورزش سه نوشت:بازیکن سرشناس و کهنه کار سپیدرودی ها بنا به تصمیم کادر فنی از فهرست این تیم کنار گذاشته شد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۱۱    
کنفدراسیون فوتبال آسیا 5 تغییر اساسی را در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در آینده درنظر گرفته است. تغییراتی که شاید کار صعود تیم های ایرانی به مرحله حذفی را سخت تر از گذشته کند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۸    
ایسنا نوشت: معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری اهواز با اشاره به جمع آوری 47 متکدی خارجی گفت: این متکدیان پس از تشکیل پرونده و ساماندهی، به اردوگاهی تحت نظر اداره کل اتباع بیگانه استانداری خوزستان ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۲    
مسعود سریع القلم مدیرعامل شرکت فروشگاه های شهروند تهران درباره اتفاقات این روزهای بازار، گزارشی شنیدنی ارائه کرد ...
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۵:۰۲    
زنان به سربازی می روند این خبری بود که روز پیش در فضای مجازی دست به دست می شد و نقل زبان همه شده بود که نماینده مردم تهران مطالب مطرح شده از قول وی را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۷    
ایسنا نوشت: یک تحلیلگر نفتی به شبکه سی ان بی سی گفت: تحریم های آمریکا علیه نفت ایران قیمت نفت را به زودی به بالای 90 دلار در هر بشکه می رساند.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۷    
تسنیم نوشت: گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از کاهش 2 میلیون تومانی قیمت دنا پلاس و سمند ال ایکس دارد.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۴    
در حالی که فیلم ماموریت غیرممکن با بازی تام کروز همچنان گیشه سینمای جهان را در اختیار دارد، فیلمی خاطره انگیز از شخصیت های کارتونی روی پرده سینما رفت.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۴    
ایسنا نوشت: درحالی رییس پلیس راهور مرکز استان اصفهان معتقد است کورس های شبانه در شهر خط قرمز پلیس بوده و به شدت نظارت می شوند، این پدیده به بیرون از شهر کشیده شده است.
  ۱۳۹۷/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۱    
برانکو و شفر در یک مراسم شرکت کردند.