چهارشنبه ۲۴ مهرساعت ۱۵:۴۵Oct 2019 16

خبرهای خبر آنلاین 24 مرداد 1398 - khabaronline.ir

 
خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 31 فروردین 1398 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1398 خبر آنلاین 31 خرداد 1398 خبر آنلاین 31 تیر 1398 خبر آنلاین 1 مرداد 1398 خبر آنلاین 2 مرداد 1398 خبر آنلاین 3 مرداد 1398 خبر آنلاین 4 مرداد 1398 خبر آنلاین 5 مرداد 1398 خبر آنلاین 6 مرداد 1398 خبر آنلاین 7 مرداد 1398 خبر آنلاین 8 مرداد 1398 خبر آنلاین 9 مرداد 1398 خبر آنلاین 10 مرداد 1398 خبر آنلاین 11 مرداد 1398 خبر آنلاین 12 مرداد 1398 خبر آنلاین 13 مرداد 1398 خبر آنلاین 14 مرداد 1398 خبر آنلاین 15 مرداد 1398 خبر آنلاین 16 مرداد 1398 خبر آنلاین 17 مرداد 1398 خبر آنلاین 18 مرداد 1398 خبر آنلاین 19 مرداد 1398 خبر آنلاین 20 مرداد 1398 خبر آنلاین 21 مرداد 1398 خبر آنلاین 22 مرداد 1398 خبر آنلاین 23 مرداد 1398 خبر آنلاین 24 مرداد 1398 خبر آنلاین 25 مرداد 1398 خبر آنلاین 26 مرداد 1398 خبر آنلاین 27 مرداد 1398 خبر آنلاین 28 مرداد 1398 خبر آنلاین 29 مرداد 1398 خبر آنلاین 30 مرداد 1398 خبر آنلاین 31 مرداد 1398 
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۶:۱۱    
حمید لطف اللهیان از پیگیری برای تامین پارکینگ برای محدوده پیاده راه عالی قاپو در جنب بقعه تاریخی شیخ صفی الدین اردبیلی خبر داد و افزود ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۴:۱۲    
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اردبیل با بیان اینکه بازاریان در سامانه جامع انبارها ثبت نام کنند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۵    
مهر نوشت: مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری آذربایجان شرقی گفت: تدوین طرح جامع پدافند غیرعامل مجموعه بازار تبریز جدی گرفته شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۳:۴۵    
ایسنا نوشت:رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت :بررسی ها نشان می دهد پل های عابرپیاده درشهرایلام کارایی موثری در ارتقاء ایمنی عابران ندارند
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۵۸    
در تصویر زیر خط کشی عجیب جاده کمیجان- آهنگران استان مرکزی را می بینید که موجب نارضایتی مردم شده است. عکس: مشرق نیوز 256282
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۸    
استاندار کردستان گفت: کردستان به واسطه داشتن مردمی متدین و دیندار کمترین آمار و میزان وقوع جرم و جنایت را در سطح کشور دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۶    
رئیس قوه قضاییه با تأکید بر لزوم ساماندهی وضعیت کولبری در شهرهای مرزی، گفت: وقتی از قاچاق کالا سخن می گوییم، مقصودمان قاچاق سازمان یافته ای است که رونق تولید را تهدید می کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۱۱:۲۶    
نمایشگاه بزرگ صنایع دستی منطقه غرب کشور در شهر جهانی کلاش "مریوان" با شرکت استانهای غرب کشور در جوار دریاچه زریبار از تاریخ 31 مرداد ماه لغایت 4 شهریور ماه برپا می گردد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۶ - ۰۰:۱۱    
باشگاه خبرنگاران نوشت: این فهرست ده مکان مخفی برتر جهان را نشان می دهد، که بیشتر مردم از آن بی خبرند و فقط تعداد بسیار محدودی از مردم به آن دسترسی دارند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۲۳:۴۲    
برنا نوشت: وجود یک کلمه تهدید آمیز روی آینه سرویس بهداشتی یک فروند هواپیمای مسافربری، ساعات اضطراب آلودی را در فرودگاه فرانکفورت آلمان رقم زد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۶:۲۲    
پنجمین قسمت از برنامه مدیرمسئول ،امشب با موضوع ساخت و سازهای غیرمجاز در لواسان و شهرک باستی هیلز به روی آنتن می رود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۲۱    
پارس فوتبال نوشت: علی جباری، پیشکسوت استقلال گفت: وزیر ورزش باید استقلال و پرسپولیس را به یک چشم ببیند، چون رئیس مجمع هر دو باشگاه است، ولی متأسفانه این طوری نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۱۱    
محمدباقر قالیباف وارد میدان انتخابات مجلس شده است؛ با تجربه 84، 92 و 96 و با ناملایمت هایی از سوی دوستان که حلقه زده بودند، گردش اما ناگهان برگشت و دید هیچ کس نمانده.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۲:۰۴    
از آیت الله علوی گرگانی سخنی با این عبارت در رسانه های معتبر نقل شده: موضوعاتی نظیر دوچرخه سواری بانوان مورد رضایت امام زمان(عج) نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۰:۵۹    
در هنر عکاسی صحنه هایی ثبت شده اند که اگر این امکان آن موقع فراهم نبود، بسیاری از ماجراها، انسان ها، حوادث و ... را کسی به یاد نمی آورد. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۶    
ایسنا نوشت: رئیس حکومت جبل الطارق اعلام کرد که "گریس 1 " می تواند به محض آماده شدن، این منطقه را ترک کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۰:۳۰    
همه ما عادت کرده ایم که برای تماشا و تحسین آثار هنرمندان چه قدیمی و چه مدرن به یک نمایشگاه برویم و به ندرت آثار هنری برای لمس کردن موجودند. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۶    
ایسنا نوشت: مطالعات نشان داده است که حتی در محیط بکر قطب شمال هم برفی که از آسمان می بارد حاوی ذرات ریز پلاستیکی است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۹:۳۴    
فیلمی از لحظه انفجار مهیب در یک پمپ بنزین در آمریکا را ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۶    
ایسنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به هزینه های بالای سلامت تاکید کرد: نظام سلامت نیازمند همکاری های عظیم بین بخشی است و اگر مراقبت لازم و پیشگیری صورت نگیرد دچار مشکل خواهیم شد .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۹:۲۲    
محمد جواد ظریف ضمن انتشار تصاویر دو نامه سفارت ایران در لندن به وزارت خارجه انگلیس دوباره ادعای دولت لندن بر نقض قوانین تحریم های اتحادیه اروپا توسط کشتی ایرانی را رد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۸    
تسنیم نوشت: وزیر نیرو گفت: امسال در بند ب تبصره هشت قانون بودجه یک هزار و 500 میلیارد تومان منابع مالی برای زیرساخت های مسکن مهر کشور پیش بینی شده و مسکن مهر بدون آب و برق قابل استفاده نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۸:۳۵    
مهر نوشت: معاون آموزشی و پژوهشی سازمان نظام پزشکی، از ویزیت رایگان شهروندان تهرانی همزمان با روز پزشک خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۵ - ۰۶:۰۰    
بعد از شایعات مطرح شده درباره کنار گذاشته شدن نام نیمار از فهرست بازیکنان پاری سن ژرمن، لئوناردو مدیر ورزشی باشگاه این شایعه را تکذیب کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۳:۴۴    
باشگاه خبرنگاران نوشت: بازیکن کروات در یک قدمی عقد قرارداد با استقلال قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۳:۲۶    
ایرنا نوشت:رئیس هیات موسس حزب جمهوریت ایران اسلامی گفت: با وجود گذشت 40 سال از انقلاب و سابقه کار حزبی در کشور، هنوز حزب به معنای واقعی نداریم و نتوانسته ایم حزب را به درستی معرفی کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۵۹    
فارس نوشت: درگیری ها در جریان برگزاری مسابقات هفته هشتم لیگ برتر فوتسال ایران نشان داد که فضا در این رشته خیلی آرام نیست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۳:۲۵    
پیام تصویری بهرام بیضایی که دقایقی پیش در جشن انجمن منتقدان و نویسندگان خانه تیاتر پخش شد.دراین مراسم از بهرام بیضایی تقدیر شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۳:۱۳    
ایرنا نوشت: نشریه آمریکایی به افشای پنج دروغ بزرگ دولت ترامپ علیه ایران پرداخته و از روزنامه نگاران مستقل خواست واقعیت ها به روشنگری درباره این دروغ ها بپردازند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۴۷    
مدافع ایرانی ترابزون اسپور جزو نفرات اصلی این تیم برابر اسپارتاپراگ چک است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۲    
به بهانه برخی بی اخلاقی ها در صفحات اینستاگرامی، شهاب جعفرنژاد با انتشار این کارتون در صفحه خود نوشت: مدرسه که می رفتیم همیشه یه سری بچه رو مخ بودن که دور وایمیستادن و فحش می دادن.. ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۲    
روسیه مدتی است با هدف کاهش وابستگی به دلار افزایش ذخایر طلا ر ا نشانه گرفته است . این کشور توانسته است جایگاه عربستان سعودی را در رده بندی جهانی بیشترین ذخایر طلا به دست آورد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۰    
حسین رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران از برخورد پلیس با کیف قاپ ها گفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۳۰    
مقیمی گفت: با ایجاد شهرک تخصصی می توان بستر را برای توسعه کارگاه های کوچک و خوشه های صنعتی طلا فراهم کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۲۱    
اسپوتنیک نوشت: تابلو نقاشی عجیبی از بیل کلینتون در منزل میلیاردر آمریکایی که به سوء استفاده جنسی از کودکان متهم بود و در زندان خودکشی کرد، کشف شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۹    
فارس نوشت: بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضور در بیمارستان و انجام اقدامات پزشکی برای استراحت راهی منزل شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۱۷    
دنیای ورزش تورنتو نوشت: ماجراهای عجیب و غریب بی پولی فدراسیون فوتبال همچنان ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۰۹    
کامبیز دیربار از دغدغه ای گفت که به خاطر آن به موتورسوار پلیس انتقاد کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۲:۰۷    
رکنا نوشت: بعد از کش و قوس های فراوان محمد علی نجفی که متهم به قتل همسر خود میترا استاد بود، از سوی اولیای دم بخشیده شد و از قصاص رهایی یافت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۵۰    
آنگلا مرکل هنگام دیدار با رئیس جمهور لتوانی، "هیتاناس ناوسدا" در برلین برای ممانعت از لرزش مجدد، پروتکل های سیاسی را زیر پاگذاشت و روی صندلی نشست.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۸    
ایسنا نوشت: مصرف بیش از حد روغن ها علاوه بر ایجاد چاقی، خطر ابتلا به بیماری های قلبی_عروقی و برخی از انواع سرطان ها را افزایش می دهد ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۴۴    
ایرنا نوشت: وزارت امورخارجه دولت مستعفی و فراری "عبدربه منصورهادی" شامگاه پنجشنبه اعلام کرد که بدنبال کودتای شورای انتقالی جنوب، تمامی فعالیت دفتر خود در شهر بندری "عدن" را به حالت تعلیق درآورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۸    
ایرنا نوشت: روزنامه گاردین روز پنجشنبه نوشت: یک گروه حقوق بشری بین الملل بتازگی گزارشی در مورد پنهان کاری عربستان در اعلام شمار حملات غیرقانونی به مردم یمن به دولت انگلیس ارائه کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۵    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: وقوع حادثه امنیتی در برابر ساختمان وزارت کشور انگلیس در لندن به مجروح شدن دستکم یک نفر و مسدود شدن خیابان های منتهی به این محل منجر شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۳۲    
ایسنا نوشت: شیرزاد بزرگمهر، نماینده سی .ان.ان در ایران عصر پنجشنبه (24 مرداد) درگذشت .
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: ترافیک و آلودگی مسئله ای است که از دهه های گذشته با وجود جمعیت کمتر تا به امروز در کلانشهر تهران وجود داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۴    
بازرس مجمع عالی نمایندگان کارگران با اشاره به اینکه نسبت بیکاران باسواد به بی سواد 3 به 1 است گفت: عدم تناسب رشته های دانشگاهی با نیاز بازار کار و عدم نظارت بر اجرای صحیح آموزش ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۴    
شیخ ابراهیم زکزاکی در یک پیام ویدئویی گفت دولت نیجریه در مورد وضعیت سلامت او اطلاعات نادرستی به طرف هندی داده و در امر درمان مانع تراشی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۲۱    
فارس نوشت: وزارت خارجه انگلیس، بعد از آنکه جبل طارق از تصمیم برای آزادی نفتکش حامل نفت ایران خبر داد در بیانیه ای منفعلانه و از سر ناچاری مدعی شد که لندن اجازه نمی دهد ایران یا کشوری دیگر ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۶    
انیمیشن داستان اسباب بازی4 توانست در گیشه جهانی از رقم یک میلیارددلار فروش عبور کند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۴    
انگلیس سرانجام بعد از پنج هفته تانکر نفتکش گریس 1 که توسط دولت جبل الطارق توقیف شده بود را آزاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۱:۱۰    
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: در دنیا هیچ کس تصور اینکه ایران بتواند این همه قدرت داشته باشد که پهپاد آمریکایی را بزند و کشتی متخلف انگلیسی را متوقف کند نداشت اما به دشمن درس ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۰    
کارگرهای ساختمانی روزمزد هستند و یکی از خلاءهای قانونی این است که برای کارگر روزمزد الزامی برای بیمه کردن وجود ندارد و یک کارفرما هم اگر خیلی بخواهد در حقیقت به خودش لطف کند و زرنگی کند درخواست یک ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۷    
آلبوم دویغولار در سبک راک و به زبان آذری منتشر شد. در این مجموعه به آهنگسازی و ترانه سرایی فرهاد امیری و خوانندگی سینا صالحی، قطعاتی اجتماعی شنیده می شوند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۵    
انگلیس سرانجام بعد از پنج هفته تانکر نفتکش گریس 1 که توسط دولت جبل الطارق توقیف شده بود را آزاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۵    
تیم فوتبال پرسپولیس، فردا جمعه استراحت خواهد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۳    
در خبرها آمده است : در باغ وحش مشهد از 8 توله ببر، تنها یکی زنده مانده این خبر سوژه طنز شهرونگ شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۱    
عطریانفر، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران به مستقل آنلاین گفت: نهادهای اطلاعاتی کشور با نجفی توافق کرده بودند که پس از سازمان میراث فرهنگی وارد عرصه مدیریتی نشود، اما نجفی خلف وعده کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۵۱    
تسنیم نوشت: وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی توئیتری به خبر آزاد شدن نفتکش حامل نفت ایران توسط دولت منطقه جبل الطارق واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۴۳    
فارس نوشت: سفیر ایران در لندن گفت: بحث هیچ تعهد و ضمانتی نیست. از همان ابتدا نیز اعلام کرده بودیم که مقصد این نفتکش سوریه نبوده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۳۰    
یارانه های نقدی ساعت 24 روز شنبه همزمان با 26 مرداد به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۲۸    
اعتراض گاه و بیگاه هواداران فوتبال مقابل باشگاه های موردعلاقه شان، سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شد! 6060
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۵    
سرمربی خنت بلژیک از ارجحیت بازیکن باتجربه خود نسبت به میلاد محمدی، ملی پوش ایرانی خبر داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۲    
ایرنا نوشت: 20 هزار سازمان مردم نهاد در کشور وجود دارند که از این تعداد 67 درصد فعال و مابقی نیمه فعال یا غیر فعال هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۰    
خبرگزاری دانشجو نوشت: رئیس مرکز مدیریت راه های مازندران گفت: تردد خودروها در برخی از مقاطع محورهای هراز، سوادکوه و کندوان به سمت شمال به صورت نیمه سنگین است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۸    
رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران با اشاره به تحت الشعاع قرار گرفتن اقتصاد کشور بدلیل وجود حجم نقدیگی گفت ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۷    
استاندار آذربایجان غربی از برگزاری نمایشگاه توانمندی های اقتصادی استان در ژاپن خبر داد و گفت: در راستای معرفی ظرفیتهای اقتصادی ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۲۰:۰۷    
مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این استان موفق به کسب رتبه نخست بین استان های کشور در بحث آموزش شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۶    
سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: در شرایطی که رقابت های فصل جدید لیگ برتر در آستانه آغاز است، شایعات عجیبی علیه پرسپولیس شکل می گیرد که از جمله آن ها باید به اخبار کذب درباره بازیکنان از جمله خروج مدافع ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۴۰    
احترام برومند در بزرگداشتی که همزمان با سالروز تولد زنده یاد علی حاتمی برگزار شد، خاطراتی را از همکاری داود رشیدی و علی حاتمی در نمایش حسن کچل تعریف کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۳۳    
ایسنا نوشت: یک اقتصاددان با انتقاد از اعمال تبعیض در معافیت های مالیاتی به نفع "سرمایه ها" گفت که این حمایت ها و معافیت های یک جانبه، باعث بزرگ شدن بخش مالی در اقتصاد نسبت به بخش های مولد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۰    
شیلا خداداد در میان بادیگاردهایش به مراسم رونمایی از کتابش رفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۰    
اخبار مربوط به تعطیلی مدارس طبیعت در چند روز گذشته سوالات زیادی را در رابطه با هویت این نوع مدارس به وجود آورده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۲۰    
رییس قوه قضاییه در نشست با علمای کردستان گفت: هاضمه نظام اسلامی مطلقا تحمل فساد را ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۱۱    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری روسیه و امیر قطر در تماس تلفنی که به ابتکار طرف قطری صورت گرفت در خصوص موضوعات مختلف از جمله ثبات و امنیت در منطقه خلیج فارس تبادل نظر کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۹:۰۰    
سد هراز به عنوان چهارمین سد بزرگ خاکی کشور در دره هراز و در فاصله حدود یک کیلومتری جنوب رخنمون سطحی گسل فعال "البرزشمالی"، در بیست کیلومتری جنوب آمل از سال 1389 در حال ساخت است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۴۴    
کاربران خبرآنلاین بیان کردند که علی حاتمی کارگردانی است که دیگر مانند او در تاریخ سینمای ایران وجود نخواهد داشت، همچنین برخی از سبک کاری او و علاقه ای به وطنش داشت، نوشتند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۸    
فارس نوشت:بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز این تیم دچار مصدومیت شد و به بیمارستان رفت.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۳۰    
ورزش سه نوشت:شاگردان اسماعیل تقی پور با برتری مقابل AGMK ازبکستان به فینال جام باشگاه های آسیا صعود کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۱۴    
مهر نوشت: رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با بیان اینکه دشمنان، نقشه های شومی برای تجزیه کشورهای اسلامی در سر می پرورانند، گفت: در صدد کم کردن تعداد جمعیت کشورهای مسلمان هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۸:۰۰    
معاون سازمان محیط زیست می گوید هر فعالیتی در رابطه با رودخانه های مرزی جزو پروژه های محرمانه هر کشوری است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۹    
فارس نوشت: ارتش لبنان در بیانیه ای اعلام کرد که 150 خودروی نظامی را به عنوان هدیه نظامی از آمریکا دریافت کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۶    
در پی انتشار خبر نهادهای رسمی مبنی بر ممنوعیت فعالیت های آقای تبریزیان و شاگردان وی در حوزه طب سنتی و اسلامی و غیرقانونی بودن اقدامات نامبرده ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۵۳    
فان دایک، مسی و رونالدو سه نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن فصل لیگ قهرمانان اروپا هستند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۸    
امسال همزمان با روزهای برگزاری جشنواره فیلم های کودکان و نوجوانان در اصفهان طرح سینما سیار نیز در 25 استان محروم اجرا خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۲    
همه به دنبال گذراندن تعطیلات خود در مکان های بکر و دست نخورده هستند و می خواهند برای چند روزی هم که شده دنیا را از دیدگاه متفاوت ببینند ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۴۰    
مهدی نصیری سردبیر پیشین کیهان در دهه 70 و اندیشمند دینی این روزهای کشورمان در برنامه زاویه شبکه چهارم سیما به تقد چالش های دهه پنجم جمهوری اسلامی پرداخته و گلایه های تندی داشته است ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۳۶    
محمدحسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس به شایعه قرار گرفتنش در لیست مازاد کالدرون واکنش نشان داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۲۵    
سیدجلال حسینی کاپیتان اول تیم پرسپولیس روز گذشته در نیمه دوم به میدان رفت و زوج خط دفاعی را در کنار شجاع خلیل زاده تشکیل داد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۱۵    
هفت اثر در بخش فیلم های مرمت شده سینمای کودک و پنج اثر در بخش فیلم های خاطره انگیز سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوانان به نمایش در می آیند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۱۴    
ایسنا نوشت: گارد حفاظتی رئیس جمهوری مستعفی یمن کاخ معاشیق در عدن را تحویل گرفت، عربستان نیز یک کمیته برای نظارت بر روند عقب نشینی از این شهر اعزام کرد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۲    
ایرنا نوشت: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه گفت: مرز خسروی به عنوان مرز زائری محسوب شده و دیگر عوارض خروج از کشور ندارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۱    
فارس نوشت: وزیر بهداشت گفت:در طرح ملی کنترل فشار خون جمعیت مورد نظر 20 میلیون نفر بود که 30 میلیون و 700 هزار نفر در این طرح شرکت کردند.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۵۰    
بیانات رهبرانقلاب درباره انتخاب رشته کنکور را ببینید.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۶    
بررسی کالبدشکافی روی جسد جفری اپستین دوست صمیمی رئیس جمهور آمریکا که گفته می شود در زندان خودکشی کرده است نشان از شکستگی گردن وی از چند نقطه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۶    
ایرنا نوشت: "حمد بن جاسم" نخست وزیر سابق قطر در واکنش به رویارویی و قرار گرفتن نیروهای وابسته به امارات و عربستان در عدن در جنوب یمن ...
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۴۵    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه (23مرداد ماه) به عدد 261 هزار و 391 واحد رسید که در مقایسه با پایان هفته گذشته نزدیک به سه درصد رشد داشته است.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۴۲    
فرهیختگان نوشت: محمدرضا زنوزی مالک باشگاه تراکتور در بین بدهکاران بانک تجارت قرار دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۶:۰۳    
تسنیم نوشت: رئیس قوه قضائیه گفت: مسئولان دستگاه قضایی اجازه نخواهند داد فساد در هیچ جای نظام لانه کند و مبارزه مستمر با مفسدان قاطعانه ادامه دارد.
  ۱۳۹۸/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۲    
باشگاه خبرنگاران نوشت:مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس تهران حضورش در لیست مازاد را تکذیب کرد.