سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۰۵:۵۹Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 14 فروردین 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 1 فروردین 1400 خبر آنلاین 2 فروردین 1400 خبر آنلاین 3 فروردین 1400 خبر آنلاین 4 فروردین 1400 خبر آنلاین 5 فروردین 1400 خبر آنلاین 6 فروردین 1400 خبر آنلاین 7 فروردین 1400 خبر آنلاین 8 فروردین 1400 خبر آنلاین 9 فروردین 1400 خبر آنلاین 10 فروردین 1400 خبر آنلاین 11 فروردین 1400 خبر آنلاین 12 فروردین 1400 خبر آنلاین 13 فروردین 1400 خبر آنلاین 14 فروردین 1400 خبر آنلاین 15 فروردین 1400 خبر آنلاین 16 فروردین 1400 خبر آنلاین 17 فروردین 1400 خبر آنلاین 18 فروردین 1400 خبر آنلاین 19 فروردین 1400 خبر آنلاین 20 فروردین 1400 خبر آنلاین 21 فروردین 1400 خبر آنلاین 22 فروردین 1400 خبر آنلاین 23 فروردین 1400 خبر آنلاین 24 فروردین 1400 
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۵:۲۹    
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: جوجه ریزی در واحدهای پرورش طیور صورت گرفته و نگرانی بابت تامین مرغ در ماه رمضان نداریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۳۳    
امام جمعه قزوین در دیدار جمعی از اهالی رسانه گفت: رسانه ها مسئولیت دارند تا خیلی جدی تر از گذشته شور انتخاباتی در جامعه ایجاد کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۱۹    
مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان قزوین از اقامت بیش از 27هزار مسافر در هتل ها و مراکز اقامتی رسمی استان در ایام نوروز 1400 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۴:۰۲    
فرمانده انتظامی استان قزوین از دستگیری 2سارق حرفه ای منزل با کشف 45فقره سرقت و 10میلیارد ریال اموال مسروقه در قزوین خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۸    
فرمانده انتظامی استان از کشف 9 میلیارد و 621 میلیون ریال کالای قاچاق در زیر بار ضایعات در "اراک" خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۳:۲۸    
نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه گفت: مسئولان در راستای منویات مقام معظم رهبری باید عزم جدی برای تحقق شعار سال داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۵۲    
معاون امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی گفت: با بهبود روند توزیع مرغ در تمام استان ها، در یک تا دو روز آینده آرامش بیشتری را در بازار شاهد خواهیم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۲:۱۲    
فرایند ثبت نام دومین آزمون بین المللی مهارت زبان فارسی آمفا 1400 که از اسفند سال پیش در کشورهای ایران، روسیه و عراق آغاز شده بود، تا ساعت 24 روز 18 فروردین تمدید شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۹    
ایسنا نوشت: متخصصان علوم پزشکیِ آمریکا در آزمایشات جدید خود با تایید یافته های قبلی تاکید کردند برای کسانی که از بیماری کووید19 بهبود یافته اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۵۳    
ایلنا نوشت: این معلم فداکار پس از اطلاع از این که یکی از دانش آموزانش به خاطر نداشتن تلویزیون و تبلت از تحصیل بازمانده و نمی تواند در شبکه شاد درس هایش را پیگیری کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۳۶    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت: تردد در محورهای استان طی 13 روز فروردین سال 1400 (تعطیلات نوروزی) نسبت روزهای پایانی اسفندماه سال گذشته کاهش 9 درصدی را نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۹    
ایرنا به نقل از دبیر انجمن شرکت های هواپیمایی نوشت: پروازهای ترکیه طبق برنامه در حال انجام است و برنامه ای برای قطع پروازها بین ایران و ترکیه تا زمان ابلاغ رسمی ستاد مبارزه با کرونا وجود ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۱:۲۴    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان از نصب 1400 دستگاه کنتور هوشمند بر روی چاه ها در استان خبر داد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۵    
توزیع کالاهای اساسی ویژه ماه مبارک رمضان درچهارمحال و بختیاری آغاز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۰:۲۵    
مدیرکل حفاظت محیط زیست چهارمحال و بختیاری با تاکید بر برخورد جدی با متخلفان محیط زیست گفت: یک نفر متخلف قاچاق چوب جنگلی به پرداخت 637 میلیون و 500 هزار ریال جزای نقدی محکوم شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۲۴    
ایرنا نوشت: معاون درمان وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پی افزایش مراجعان سرپایی و بستری به مراکز درمانی و پیش بینی روند روبه رشد بیماران کووید19 پس از پایان تعطیلات و مراجعات مسافران نوروزی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۵۹    
مهاجم مد نظر فرهاد مجیدی در نقل و انتقالات توانست دروازه تیم یحیی گل محمدی را باز کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۹    
رییس پلیس راه استان همدان گفت: سوانح رانندگی استان همدان در جاده های برون شهری در نوروز سال جاری 40 درصد افزایش یافته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۹    
شهردار شهرکرد گفت: در سال جاری براساس بودجه 410 میلیارد تومانی 158 پروژه عمرانی در شهرکرد پیش بینی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۹    
رئیس شورای اسلامی شهرکرد گفت: در پایان شورای دوره پنجم باید از حواشی به دور باشیم و کارهای نیمه تمام را به نتیجه برسانیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۹:۱۳    
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از ثبت 10 میلیون و 33 هزار تردد در جاده های این استان در ایام نوروز خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۵۹    
پیکان تهران تنها تیمی است که رفت و برگشت استقلال را متوقف کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۴۸    
روزنامه کیهان نوشت: وزارت بهداشت برای هشدار درباره کرونا و جلوگیری از شیوع آن، باید به آقای روحانی پیامک می زد و نه به مردم!
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۱۷    
سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد که در ایام تعطیلات نوروز بیش از 15 هزار نفر که مبتلا به ویروس کرونا بوده و از بیماری خود آگاهی داشتند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۸:۰۱    
خراسان نوشت: در حالی که پیش از این بیشتر مسئولان مربوط، زمان واکسیناسیون عمومی را خرداد یا تیرماه 1400 اعلام می کردند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۶:۵۹    
در ویدئو زیر شاهد بخشی از برنامه خندوانه هستید که به سبک فیلم های بالیوودی به اجرای رقص هندی می پردازند. منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۷:۰۲    
فارس نوشت: حاج همت مخالف طرح عملیات والفجر 1 بود. به همین دلیل محسن رضایی از او خواست بقیه فرماندهان را جمع کند تا در جلسه ای پیرامون همین موضوع، بیایند و با صراحت حرف هایشان را بزنند. جلسه حساسی بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۲۹    
فرشاد محمدی مهر مدافع راست سابق استقلال این روزها به یکی از جذاب ترین و کلیدی ترین بازیکنان ذوب آهن تبدیل شده است. منبع: خبر ورزشی
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۰۰:۱۵    
همشهری آنلاین نوشت: حشمت الله فلاحت پیشه گفت: بعد از این قرارداد 25 ساله ایران و چین، آمادگی غربی ها برای دستیابی به توافق با ایران بیشتر شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۵۹    
ژاپنی ها در یک سنت 1200 ساله در ابتدای بهار به طبیعت می روند و یک روزشان را در زیر درختان تازه شکوفه زده می گذرانند. منبع: دانشجو
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۲۹    
در این گزارش نگاهی داریم به عکس های منتخب هفته از جهان. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان 264 256
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۹    
زالی، رئیس ستاد مبارزه با کرونای استان تهران گفته تعطیلی کلیه مراسمات مذهبی، جشنواره ها، نمایشگاه ها و محدود کردن حضور کارکنان در ادارات استان تهران با توجه به افزایش چشمگیر بستری های کرونایی به زودی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۳    
تئوریسین برجسته اصلاح طلب در صفحه شخصی توییترش به حضور نظامیان در انتخابات 1400 واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۹    
مسعود سلطانی فر وزیر ورزش در اردوی تیم ملی وزنه برداری حاضر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۳:۳۷    
وزیر وررش و جوانان با ناعادلانه خواندن تصمیم AFC در سلب میزبانی از ایران گفت: فدراسیون فوتبال همچنان پیگیر شکایت خود است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۳۴    
ایسنا نوشت:سخنگوی ریاست جمهوری ترکیه با اشاره به ربوده شدن 2700 جوان دیگر سوری در حسکه توسط ی.پ.گ اعلام کرد که غرب پ.ک.ک را در سوریه ایده آل و آرمانی جلوه داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۹    
امروز امین حاج گ محمدی در گفتگوی با سعید اکبری مجری برنامه سلام صبح بخیر شبکه سه در واکنش به قرمز یا آبی بودن بیرانوند، جملات جالبی به زبان آورد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۸    
ایسنا نوشت: براساس یک گزارش منتشر شده، در صورت موفقیت خلیفه حفتر فرمانده نیروهای شرق لیبی در انتخابات روابط بین لیبی و رژیم صهیونیستی به طور رسمی عادی خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۸    
کارشناس حقوقی فوتبال نسبت به شکایت پرسپولیس از پدیده واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۰۳    
ایسنا نوشت:روزنامه رسمی ترکیه امروز، شنبه حکم امضا شده توسط رئیس جمهوری این کشور را منتشر کرد که مربوط به تعیین سفیر جدید در امارات در کنار 13 سفیر جدیدی بود که در کشورهای اروپایی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۹    
دو سکنه منطقه یاقوتستان تصمیم گرفتند با اسب از شرق دور به اروپا برسند. منبع: تویئت پرس
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۵۹    
فارس نوشت: سخنگوی پنتاگون در نشست خبری از دفاع از دولت آل سعود و همکاری با ارتش این کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۵۱    
پایان محرومیت عیسی آل کثیر، ستاره مظلوم تیم فوتبال پرسپولیس، سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۴    
سازندگان حرفه ای ، تصویری از حضور سیروان خسروی در این سریال شبکه نمایش خانگی را منتشر کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۴۲    
مدیرعامل سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه گفت: در سال 1400 پروژه بزرگ ملی سامانه جدید پس از معاملات به بهره برداری می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۸    
ویدئویی عجیب از جدیدترین شیوه تبریک تولد به همسر روی آنتن زنده راببینید. منبع: صداوسیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۸    
ایسنا نوشت: عنابستانی گفت من از نیروی انتظامی و از آن سرباز به علت توهین شکایت کردم و پرونده در دادسرای نظامی در حال رسیدگی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۴    
فارس نوشت: نماینده اسبق تهران در مجلس برای انتخابات میان دوره ای مجلس یازدهم برای حوزه انتخابیه تهران ثبت نام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۲۰    
رقابت های مهم لیگ های معتبر اروپایی و رویارویی ستاره های تیم های مختلف در این هفته، سوژه کارتونی از عمر مومانی در سایت گل شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۲:۱۰    
تسنیم نوشت: کارشناس داوری فوتبال ایران معتقد است داور بازی استقلال و پیکان باید یک ضربه پنالتی به نفع تیم میهمان می گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۵    
با توجه به پایان تعطیلات نوروزی از امروز 14 فروردین ماه، بر تعداد آگهی فروش خودروهای مدل 1400 در دنیای مجازی افزوده شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۹    
مهدی امیرآبادی در گفتگو با برنامه تلویزونی از تصادف سنگین در سال 91 گفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۴۷    
ایرنا نوشت: "محمد علی الحوثی" عضو شورای عالی سیاسی یمن شنبه شب ادعای آمریکا مبنی بر خارج کردن انصارالله از لیست گروه های تروریستی به بهانه کمک های بشردوستانه را غیر صادقانه دانست و گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۴    
ناظر بازی پرسپولیس و پدیده معتقد است تماشاگران حاضر در ورزشگاه امام رضا (ع) مخفی شده بودند و پیش از آغاز دیدار آن ها را ندیده بود!
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۳۱    
پایان تعطیلات نوروزی و آغاز مجدد فعالیت ادارات و شلوغی رفت و آمد در سطح شهر، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۲۸    
دریافت کنندگان چک های بنفش (چک های جدید) می توانند با ارسال شناسه استعلام 16رقمی مندرج در چک های صیادی از طریق برنامک های موبایلی، وب سایت بانک مرکزی و یا سامانه استعلام پیامکی 701701 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۲۶    
فرهاد مجیدی، سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: پیکان بدون اینکه یک توپ در چارچوب داشته باشد، یک امتیاز گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۱۹    
با تساوی نزدیک ترین تعقیب کنندگان سپاهان، اصفهانی ها این شانس را دارند تا اختلاف امتیاز خود را با تهرانی ها افزایش بدهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۱۴    
با وجود صدرنشینی پرسپولیس بعد از تساوی مقابل پدیده اما سپاهان می تواند با پیروزی در بازی نوزدهم خود به تنهایی و با دو امتیاز اختلاف به صدر تکیه کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۹    
رامبد خانلری، نویسنده و مترجم در گفت وگوی زنده با مخاطبان که پنج شنبه 12 فروردین در صفحه اینستاگرام نشر صاد برگزار شد، به بررسی ژانر وحشت در ادبیات کودک و نوجوان پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۶    
ایرنا نوشت: حسین دهقان وزیر دفاع سابق ایران و مشاور فرمانده معظم کل قوا در صنایع دفاعی، در گفت و گو با رادیو بین المللی چین گفت که آمریکا باید هر چه زودتر تمام تحریم های خود علیه ایران را لغو کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۱:۰۶    
رقابت تنگاتنگ تیم هایی چون رئال مادرید، منچستر یونایتد، بارسلونا، منچسترسیتی، چلسی و سایر تیم های بزرگ اروپایی برای جذب ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، سوژه کارتونی در یورو اسپورت شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۷    
در نخستین روز بازگشایی رسمی بازار خودرو، قیمت انواع محصولات ایران خودرو و سایپا نسبت به هفته قبل روند کاهشی طی کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۳    
مصاف استقلال و پیکان در هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر با تساوی بدون گل به پایان رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۵۲    
پنجمین مسابقه فیلم نامه و نمایش نامه کودک و نوجوانِ کانون پرورش فکری تا 20 فروردین 1400 تمدید شد و این مسابقه با هدف شناسایی و کشف استعدادهای خلاق و تبادل دست آوردهای حوزه فیلم نامه و نمایش نامه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۴۹    
ایرنا نوشت:وزارت امورخارجه و مهاجران سوریه شنبه شب در بیانیه ای به گزارش وزارت خارجه آمریکا در خصوص حقوق بشر واکنش نشان داد و ضمن رد این گزارش اعلام کرد که واشنگتن بزرگ ترین ناقض حقوق بشر در داخل و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۵    
دیدار تیم های پرسپولیس تهران و پدیده مشهد لحظاتی قبل در ورزشگاه امام رضا (ع) با قضاوت صفایی با نتیجه تساوی یک بر یک، به پایان رسید. منبع: ورزش سه
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۶    
وزیر امور خارجه با انتشار توئیتی به تشریح جزئیات گفتگوی تلفنی خود با همتای فرانسوی پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۳۵    
نماینده پیشین مجلس در توییتر نوشت: در صورت ضرورت، ایران نباید بازگشت گام به گام دو طرف به برجام را رد کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۲۹    
مدیرعامل ایران خودرو گفت: با تکمیل 32 هزار دستگاه خودرو، تعداد خودروهای دارای کسری در پارکینگ ها به 33 هزار دستگاه رسیده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۲۰:۰۲    
فارس نوشت:یک مقام آمریکایی مدعی شد که دولت این کشور به دنبال حفظ برخی از تحریم های هسته ای به عنوان اهرم فشار علیه ایران نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۵    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:نیمه اول یک طرفه بود و موقعیت های خوبی برای گلزنی داشتیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۵۳    
کاپیتان پرسپولیس پس از بازی با پدیده به انتقاد از سازمان لیگ پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۸    
رئیس جمهور در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج محمد حسین چراغی پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر علی حسین و سلطانعلی و برادر شهید والامقام حسین چراغی، اظهار داشت: این اسوه صبر و مقاومت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۴۳    
مسئولان باشگاه پدیده بلافاصله به حضور عیسی آل کثیر در ترکیب تیم فوتبال پرسپولیس معترض شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۶    
سایت باشگاه پرسپولیس نوشت: فرشاد فرجی که مشکوک به کرونا بود قرنطینه شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۹:۳۱    
تسنیم نوشت: معاون اول رئیس جمهور گفت: ما شرمنده ملت هستیم و از محضر مردم بزرگ ایران به خاطر شرایط سخت زندگی آنها عذرخواهی می کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۹    
معاون شیلات مازندران با تایید این اتفاق گفت: این فیل ماهی حدود 500 کیلوگرمی سه روز قبل به طور اتفاقی در تور صیادان رستمرود نور گرفتار و به محض اطلاع از این اتفاق کارشناسان مرکز تکثیر ماهیان شهید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۹    
بانک مرکزی اعلام کرد: بیش از 8 میلیون و 600 هزار فقره چک به ارزشی بالغ بر 2034 هزار میلیارد ریال در بهمن ماه 99 مبادله شد که در مقایسه با ماه قبل، از نظر تعداد 2 درصد افزایش نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۹    
ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت تاکید کرد: کووید-19 این بار با توانی مضاعف در حال پیشروی است و مطمئنا در صورت تداوم روند کاهشی در عمل به توصیه های بهداشتی باید منتظر افزایش شمار مبتلایان و قربانیان ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۹    
عراقچی، معاون وزیر امور خارجه کشورمان با تاکید بر اینکه با آمریکا مذاکره نمی کنیم، گفت: ایران تنها با اعضای برجام مذاکره می کنیم نقشه راه هم نمی خواهیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۸    
ایسنا نوشت: یک کارشناس ارشد حوزه انرژی گفت: افزایش تولید نفت جهانی که اخیرا با تصمیم اوپک پلاس صورت گرفت ارتباطی با ایران ندارد و اکنون ایران به سبب تحولاتی که با چین داشته میزان فروش خود را افزایش ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۲    
نامه نیوز نوشت: پورمختار گفت: مصاحبه آقای سردار جوانی به موضوع کاندیداتوری آقای سعید محمد در انتخابات ریاست جمهوری خاتمه داد و فکر کنم خود آقای سعید محمد هم به این شکل دیگر کاندیدای ریاست جمهوری نشود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۹    
عیسی آل کثیر پس از طی کردن دوران محرومیت خود به جمع سرخپوشان بازگشت و از صبح امروز در اردوی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در مشهد حاضر شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۳    
ایرنا نوشت: رسانه های مختلف آسیایی با بازتاب خبر نشست هفته جاری در وین در ارتباط با احیای برجام و لغو تحریم های غیرقانونی آمریکا علیه ایران ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۰    
نماینده پیشین مجلس و کاندیدای ریاست جمهوری گفت: بنده از ابتدا هم، قول چندان مهمی ندادم که ایران گلستان خواهد شد یا چنین و چنان خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۲۰    
ایسنا نوشت: استاندار تهران از افزایش 52 درصدی فوتی ها و 75.5 درصدی بستری ها از ابتدای سال جدید تا روز گذشته خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۲    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی همدان گفت: در حال حاضر 450 بیمار تنفسی مشکوک و مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان همدان بستری و تحت درمان هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۲    
معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر کیش از رعایت جدی مصوبات ستاد کرونا و ورود حدود 12هزار مسافر به کیش طی بیست روز گذشته از طریق مبادی دریایی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۱۱    
پس از سفر رییس دولت تدبیر و امید به جزیره قشم در سال 1394 و با دستور ویژه وی، توسعه فضاهای گردشگری جزیره در دستور کار سازمان منطقه آزاد قشم قرار گرفت که نتیجه آن اجرا و احداث 17 پروژه شاخص شامل کمپ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۷    
تسنیم نوشت: حجت الاسلام سید عباس نبوی استاد حوزه و دانشگاه و از اعضای موسس دفتر تحکیم وحدت قرار است در انتخابات ریاست جمهوری 1400 ثبت نام کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۶    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رییس جمهوری در توئیتی نوشت: میراث اعتبار زدایی، زمین سوخته است وطن را زمین سوخته نکنید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۴    
فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارق حرفه ای و کشف 60 فقره مغازه در شهرستان بروجرد خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۴    
مدیرعامل شرکت تعاونی کارکنان سازمان منطقه آزاد قشم از آغاز واکسیناسیون پاکبانان واحد خدمات شهری این شرکت علیه ویروس کرونا خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۵۴    
مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت : در سال گذشته حدود 60 هزار جلد دفترچه رایگان در چهار ماه پایان سال برای همشهریان عزیز صادر شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۴    
ایسنا نوشت: بر اساس اعلام منابع آگاه، شاهزاده بندر بن سلطان، از چهره های ارشد خاندان سلطنتی عربستان اقدام به فروختن یک ملک بزرگ انگلیسی خود به خانواده پادشاه بحرین کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۰    
معاون عمرانی استاندار قزوین گفت: از تاریخ 25اسفند 1399 تا 12فروردین ماه 1400 میزان مسافرجابجاشده در محورهای مواصلاتی استان قزوین در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 141درصد افزایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۶    
برنامه سفر تیم فوتبال فولاد خوزستان برای بازی با العین مشخص شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۰    
ایلنا نوشت: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس دهم تاکید کرد: اگر گام های آمریکا برای احیای برجام ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۲۹    
ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 11هزار و 420 مبتلای جدید کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد.