سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۰۶:۴۶Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 16 فروردین 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 1 فروردین 1400 خبر آنلاین 2 فروردین 1400 خبر آنلاین 3 فروردین 1400 خبر آنلاین 4 فروردین 1400 خبر آنلاین 5 فروردین 1400 خبر آنلاین 6 فروردین 1400 خبر آنلاین 7 فروردین 1400 خبر آنلاین 8 فروردین 1400 خبر آنلاین 9 فروردین 1400 خبر آنلاین 10 فروردین 1400 خبر آنلاین 11 فروردین 1400 خبر آنلاین 12 فروردین 1400 خبر آنلاین 13 فروردین 1400 خبر آنلاین 14 فروردین 1400 خبر آنلاین 15 فروردین 1400 خبر آنلاین 16 فروردین 1400 خبر آنلاین 17 فروردین 1400 خبر آنلاین 18 فروردین 1400 خبر آنلاین 19 فروردین 1400 خبر آنلاین 20 فروردین 1400 خبر آنلاین 21 فروردین 1400 خبر آنلاین 22 فروردین 1400 خبر آنلاین 23 فروردین 1400 خبر آنلاین 24 فروردین 1400 
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۳۵    
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی قزوین گفت: 2هزار میلیارد ریال اعتبار از منابع این شرکت در سال "تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" برای رشد زیرساخت شهرکها و نواحی صنعتی استان هزینه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۲۲:۳۵    
کتاب عبور از سینمای سانسور؛ تاملاتی در فیلم سازی غیرطبیعی ایران نوشته وحید جلیلی به تازگی توسط انتشارات شهید کاظمی منتشر و راهی بازار نشر شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۴۵    
برنا نوشت: هفته جاری شاهد حوادث تلخ و شیرینی در حوزه سیاسی، اقتصادی و بین الملل بودیم که مرور برخی اتفاقات مهم خالی از لطف نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۹:۰۱    
مجموعه داستان کوتاه زنی که اتفاقاً منم... ، نوشته لیلا جُلینی، توسط نشر صاد و در 78 صفحه و با قیمت 13 هزار تومان منتشر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۴:۱۱    
امام جمعه قزوین گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی برای مقابله با بیماری کرونا وظیفه همگانی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۹    
این پرنده که احتمالا عجیب ترین پرنده روی کره زمین است؛ لک لک سر نهنگی یا کفش دار نام دارد که تا 150 سانتیمتر قد می کشد و تقریباً 35 سال هم عمر می کند! منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۹:۲۹    
فرمانده انتظامی استان از کشف 8 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق از یک دستگاه کامیون در یک عملیات موفق پلیسی در "بروجن" خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۶:۵۹    
عبدالمالکی، استاد دانشگاه امام صادق و معاون اشتغال کمیته امداد، در یک برنامه تلویزیونی اینترنتی برای مخاطبان توضیح می دهد که چه قدر راحت می شود در ایران یک کارخانه لامبورگینی راه انداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۵۹    
بلومبرگ پیش بینی کرده است که واکسیناسیون 75 درصد جمعیت کشورهای اوکراین، پاکستان، ایران و بنگلادش با ادامه روند فعلی به یک دهه زمان نیاز دارد. منبع: همشهری 264 256
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۲۲:۴۰    
گفت و گو با سید فرید قاسمی به بهانه انتشار دانشنامه ناموران مطبوعات
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۵    
باشگاه خبرنگاران نوشت: معاون کل وزارت بهداشت، درمان آموزش پزشکی گفت: در شهرهای قرمز تمامی فعالیت های آموزشی و اجتماعی اعم از ملی و مذهبی تعطیل کامل خواهند بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۲۶    
در حالی که شمارش معکوس برای تغییر رویکرد غرب نسبت به ایران آغاز شده است، حضور ایران در قامت رییس گروه 24 در اجلاس بهاره صندوق بین المللی پول نیز صدایی متفاوت از ایران را برای سیاستگذاران نهادهای بین ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۴    
استاندار قزوین فرهنگ را زیربنای توسعه همه جانبه و تقویت کننده هویت جامعه دانست و گفت: برای رسیدن به توسعه و پیشرفت در حوزه های مختلف باید سرمایه گذاری های لازم در حوزه های فرهنگی صورت گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۵۳    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل استان قزوین گفت: باحضور جهادگران سلامت بیش از 500تن از مددجویان زندان مرکزی قزوین خدمات پزشکی دریافت کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۳۲    
مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان قزوین بیان کرد: انتخابات بیانگر بلوغ سیاسی و اجتماعی یک جامعه است و امیدواریم انتخابات 1400 با حضور پرشور و نشاط شهروندان ایرانی به یک جشن ملی تبدیل شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۹    
مدیر بهره برداری شرکت فولاد امیرکبیر کاشان از ثبت سه رکورد جدید در این شرکت در اواخر سال 99 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۳:۳۸    
رئیس مشترکین و درآمد شرکت آب منطقه ای اصفهان از تنش آبی بر حوضه زاینده رود و احتمال جیره بندی آب در تابستان 1400 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۲:۵۵    
مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی لرستان، گفت: طرح هادی 150 روستای بالای20 خانوار استان امسال با اعتبار 90 میلیارد تومان اجرا می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۲۹    
دانش سرمایه گذاری خود را با آموزش خدمات سایت ره آورد 365 که از بزرگترین مراجع تحلیل و اطلاعات بازارهای مالی می باشد، افزایش دهید تا سودآوری متداومی در بازارسرمایه ایران داشته باشید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۹    
تخفیف، امتیاز ویژه، باشگاه مشتریان و مفاهیم مشابه این ها مدت ها است که به ما وعده داده شده است. حال سوال اصلی این جا است که چقدر این مفاهیم به واقعیت تبدیل شده اند؟ آیا هر تخفیفی واقعی است؟ به راستی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۹    
دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های هرمزگان گفت: تسهیلات ازدواج در هرمزگان برای هر نفر به 70 میلیون تومان افزایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۸    
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: باوجود محدودیت های اعمال شده سفرهای دریایی در گستره آبی این استان آمارها در نوروز 1400 ثبت حدود یک میلیون سفر را نشان می دهند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۸    
استاندار هرمزگان گفت: برنامه ریزی لازم به منظور برقراری مسیر پروازی بندرعباس – دبی صورت گرفته و پس از اخذ مجوزها، این مسیر مجددا برقرار می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۱:۳۷    
معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات هرمزگان گفت: بقای آبزیان در گرو منع قانونی خرید و فروش تورهای منوفلامنت است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۳    
شهردار بندرعباس از تزریق واکسن کرونا به 150 نفر از پاکبانان خبر داد و گفت: امیدواریم در مراحل بعدی تعداد دیگری از پاکبانان نیز واکسن را دریافت کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۵۳    
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب هرمزگان گفت: برخی از روستاهای استان هرمزگان در تابستان هیچ گونه منبع تامین آب نخواهند داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۲    
نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حذف مالیات بر ارزش افزوده مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور به صلاح نیست زیرا این مالیات می تواند به عنوان منبع درآمدی برای استان در نظر گرفته شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۳۱    
تا پایان ماه مه یا اردیبهشت ماه، هند فعالیت کامل خودش در چابهار را آغاز خواهد کرد، تأسیسات هندی که در مجاورت دریایی عمان افتتاح می شود، هدفش تسهیل تجارت بیشتر بین آسیای جنوبی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۱۶    
آفتاب یزد نوشت: بارها به سبب گاف هایی که نمایندگان مجلس در موضوعات مختلف داده اند، سواد آن ها به چالش کشیده شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۱    
مسئول کانون شمس و الشموس شهر فرخشهر از کمک 4 میلیاردتومان طرح مواسات در این بخش خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۰:۰۱    
قائم مقام کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: طی سال گذشته، کارشناسان حقوقی این نهاد به 960 مددجوی استان خدمات مشاوره حقوقی ارائه داده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۴    
ایران نوشت:زن میانسالی که از حدود 10 سال قبل به اتهام مشارکت در قتل شوهرش به قصاص محکوم شده بود با تلاش قاضی و اعضای شورای حل اختلاف مجتمع قضایی شهید کچویی از مجازات مرگ رهایی یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۹:۰۲    
جوان آنلاین نوشت: در پی اسناد افشا شده از جزئیات کودتا در اردن، پای سرویس های جاسوسی خارجی به این ماجرا باز شده است و آنگونه که منابع نزدیک به خاندان سلطنتی اردن گفته اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۵۹    
شبکه اسرائیلی i24 گفت: آمریکا با خروج از برجام به دنبال منزوی کردن ایران بود اما توافق ایران و چین، آسیب فراوانی به تلاش های آمریکا وارد کرد و نفوذ آمریکا در خاورمیانه کاهش یافته است. منبع: نسیم
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۳۳    
دکتر حریرچی معاون وزیر بهداشت گفته که "ابتلا به کرونا که تا اکنون پلکانی بالا می رفت، الان آسانسوری شده است!" اظهارنظری که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۳۱    
روزنامه کیهان در ستون خبر ویژه خود نوشت:محمد هاشمی ادعا کرد مسئله اصلاح طلبان در انتخابات نظارت استصوابی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۹    
زنیت در هفته بیست و چهارم رقابت های لیگ برتر روسیه در دیدار مقابل خیمکی به پیروزی رسید تا به صدرنشینی خود ادامه دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۷:۲۳    
ایرنا نوشت: رئیس دانشکده علوم پزشکی نیشابور اعلام کرد یک فرد مبتلا به کرونای انگلیسی در این شهرستان 67 نفر از کارکنان یک شرکت صنعتی را گرفتار این بیماری کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۸:۱۰    
جوان آنلاین نوشت: تابلوهای کج و معوج، قر و قاطی، در هم و برهم، زننده و گیج کننده سرتاسر پایتخت را فراگرفته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۲۹    
آنتورپ در شبی که سنگربان ایرانی خود را در ترکیب اصلی نداشت مقابل اندرلخت متحمل شکست سنگین خانگی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۶:۱۹    
ویدئویی از دیدار اعضای گروه روایت فتح با رهبر انقلاب در سال 1365 را ببینید. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۵۹    
جواد دیواندری متولد 1347 در سبزوار ، هنرمند شیشه گری ست که نزدیک 20 سال، به شکل دادن و حجم دادن شیشه مشغول است. منبع: ایرنا 265 262
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۱:۲۸    
برج میلاد با همیاری انجمن اتیسم و به منظور آگاهی رسانی جهانی درباره بیماری اتیسم، شامگاه یکشنبه 15 فروردین ماه به رنگ آبی درآمد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۰۰:۴۶    
سرمربی صنعت نفت آبادان به دلیل مشکلات مالی و بی اعتنایی مسوولان استانی به شرایط این تیم تصمیم به استعفا گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۳۲    
رییس کل بانک مرکزی با تاکید بر برخورد منصفانه و فارغ از فشارهای سیاسی بانک جهانی و صندوق بین المللی پول در حمایت مالی از کشورهای عضو ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۹    
بهترین و مهم ترین آرزو برای خود و دیگران حفظ سلامت بدن است. زیرا در نبود سلامتی هیچ کاری قابل انجام نیست. تا زمانیکه سلامت بدن در خطر نباشد، اهمیت سلامتی برای ما قابل درک نیست ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۱۹    
نوسانات قیمتی که در اواخر اسفند ماه در بازار موبایل آغاز شده بود در طول تعطیلات و حال بعد از تعطیلات نوروز نیز ادامه داشته است و انواع موبایل در این مدت تغییرات قیمتی چشمگیری را تجربه کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۹    
رئیس گروه نظارت بر فعالیت باشگاه های اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اعلام کرد: با دستور ستاد ملی کرونا فعالیت تمامی باشگاه های ورزشی از امروز 16 فرودین ماه تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۹    
در 24 ساعت گذشته، فیسبوک از فاش شدن اطلاعات 533 میلیون کاربر خود پرده بر داشت؛ تمامی اطلاعات در یک فروم ذخیره شده اند و در دسترس عموم قرار دارد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۲۱    
ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت خارجه آمریکا با تایید خبر مسئولیت "رابرت مالی" برای تیم مذاکراتی این کشور در وین، گفت: انتظار داریم مذاکرات سختی داشته باشیم اما یک گام مثبت رو به جلو است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۰۶    
اولین محموله واکسن کرونا از ساز و کار کووکس وارد تهران شد. منبع ایسنا
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۰۵    
شب گذشته اتلتیکو مادرید با شکست در زمین سویا بیش از همه بارسا و رئال را خوشحال و به قهرمانی امیدوار کرد. سایت گل با انتشار کارتونی از عمر مومانی به این موضوع پرداخت. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۵۸    
صفحه طنز و کارتون شهرونگ با انتشار مطلبی به انتقاد از عدم مدیریت سفرهای نوروزی در تعطیلات گذشته که باعث افزایش موج شیوع بیماری کرونا شد، پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۴۴    
شهاب جعفرنژاد با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به شدت گرفتن موج بیماری کرونا در کشور و افزایش شهرهای قرمز واکنش نشان داد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۴    
سیدعباس عراقچی معاون سیاسی وزارت امور خارجه به منظور شرکت در نشست کمیسیون مشترک برجام، وارد وین پایتخت اتریش شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۳۳    
یک کارشناس بازار سرمایه گفت: یک بخش رشد بازار میتواند با تزریق نقدینگی از طریق هولدینگ ها و یک بخش دیگر هم با بازگشت اعتماد به بازار از طریق دستورالعمل ها انجام شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۲    
ایرنا نوشت:یک کاروان نظامی آمریکا روز دوشنبه نزدیک بغداد پایتخت عراق هدف انفجار ناشی از بمب گذاری قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۹    
اولین واکنش پدر همسر آزاده نامداری درباره علت درگذشت غیرمنتظره عروسش را بشنوید. منبع: تی وی پلاس
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۹    
تیم بسکتبال شهرداری گرگان بازی اول مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال را از شهرداری گرگان برد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۲۹    
دروازه بان ایرانی آنتورپ در بازگشت از اردوی تیم ملی روی نیمکت تیمش برابر اندرلخت است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۲:۱۲    
فارس نوشت:یک روزنامه آمریکایی دوشنبه به نقل از مقام های پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) نوشت که بهتر است ایالات متحده در توافق محدود کننده برنامه هسته ای ایران تاخیر نکند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۵۹    
حجت الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، صنعتی و امثال آن ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۵۷    
در نوروز 1400در 2نوبت در برنامه های تهرانگردی میزبان 2گروه صنفی پاکبانان و تطهیرگران بودم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۴۵    
اسحاق جهانگیری در جلسه دیدار دبیران کمیسیون های هیأت دولت گفت: از ابتدای دولت تدبیر و امید این جهت گیری مدنظر قرار گرفت که کمیسیون های هیأت دولت از توانمندی کارشناسی مطلوبی برخوردار باشند و دبیران ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۳۵    
قیمت انواع خودروی داخلی مدل 99 و 1400 در 3 روز گذشته روند کاهشی طی کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۲    
معابر و درختان جزیره کیش ،جولانگاه کلاغ هایی که علاوه بر آسیب رساندن به چرخه محیط زیست باعث از بین رفتن گونه های مختلف پرندگان نیز شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از کابلی شدن شبکه های برق سه روستای شهرستان مارگون این استان باهدف کاهش نوسانات، تامین برق پایدار، کاهش نرخ تلفات انرژی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱    
معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی جهت تربیت نیروی انسانی ماهر در بخش کشاورزی تقویت می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۱    
فرماندار شهرکرد گفت : با توجه به وضعیت قرمز در شهرستان شهرکرد محدودیت های جدید اعمال می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۰    
از سال 1393 که وظیفه صدور و تمدید کارت های بازرگانی در منطقه آزاد قشم به مجموعه وظایف مدیریت بازرگانی و اصناف این سازمان محول شد تا پایان سال 1399، بیش از یک هزار و 151عدد کارت بازرگانی صادر شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۰    
چند طرح عمرانی اقتصادی و فرهنگی از منطقه آزاد کیش بزودی از طریق ارتباط برخط با رئیس جمهوری افتتاح می شود و به بهره برداری می رسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۰    
شاپور مرحبا در دیدار با حمیدرضا مومنی، مشاور رئیس جمهوری و دبیر مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، نقش مناطق آزاد را در توسعه اقتصادی کشور به ویژه در زمان تحریم ها بی بدیل توصیف کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۱:۲۰    
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از اختصاص سهمیه کتاب به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون ریال به عنوان اخرین مرحله از سهمیه سال 99 به این منطقه خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۸    
هیچ چهره تاریخی به اندازه محمدعلی شاه کاریکاتور نداشته باشد. ظاهراً ملت آن روز ایران، با این شیوه از پادشاه مستبدشان انتقام می گرفتند. متن و تصاویر از کانال احسان رضایی. منبع: خبرآنلاین
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۹    
خال، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا در گفتگو با شبکه خبر گفت: اوضاع خوب نیست؛ دوباره آرایش بحرانی گرفته ایم. آمار مرگ و میر تهران به طرز نگران کننده ای افزایش پیدا کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۴۳    
در میانه روز جمعه سیزدهم فروردین خبر رسید که در بندر جاسک در ساحل دریای مکران، تعداد زیادی از گونه ای گربه ماهی در ساحل تلف شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۹    
ایرنا نوشت: سرگئی ریابکوف معاون وزیر امور خارجه روسیه و نماینده مسکو در مذاکرات هسته ای ایران گفت: به تصمیم تهران مبنی بر امتناع از گفت و گوهای رسمی و غیر رسمی با آمریکا در مذاکرات 6 آوریل ( 17 ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۳۷    
ایرنا نوشت: دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: بیش از پنج هزار نفر در انتخابات شوراهای اسلامی روستا و عشایری ثبت نام کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۹    
تصاویری حیرت انگیز از سری محصولات جدید کشاورزی که قابلیت رشد در منزل را دارند را ببینید .منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۶    
ایرنا نوشت: ولادیمیر پوتین رییس جمهوری روسیه روز دوشنبه قانونی را به امضا رساند که می تواند برای دو دوره دیگر در انتخابات ریاست جمهوری این کشور کاندیدا شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۲۳    
رییس مرکز تحقیقات صداوسیما اعلام کرد حدود 80 درصد مردم در ایام نوروز، مخاطب برنامه های این رسانه بوده اند. او همچنین، نون خ 3 را پُر مخاطب ترین سریال نوروزی معرفی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۸    
سخنگوی وزارت امور خارجه با بیان اینکه نشست روز سه شنبه کمیسیون مشترک فرقی با نشست های قبلی این کمیسیون ندارد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۷    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: موقعیت های خوبی را به دست آوردیم اما در فاز تهاجمی زیاد موفق نبودیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۰:۱۰    
در ادامه رایزنی های جمهوری اسلامی ایران در خصوص حل و فصل بحران یمن، علی اصغر خاجی مشاور ارشد وزیر امور خارجه در امور ویژه سیاسی با محمد عبدالسلام مذاکره کننده ارشد دولت نجات ملی یمن ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۵۱    
بر اساس اعلام صرافی های رسمی، هر دلار آمریکا 24 هزار و 407 تومان و هر یورو 28 هزار و 439 تومان ارزش گذاری شده که نرخ ارز نسبت به ابتدای روز کاهش داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۴۴    
فارس نوشت: ضرغامی گفت: گاهی آخوندها بالای منبر به ما می گویند که اگر از دری فقر بیاید از در دیگر ایمان می رود، والله درست می گویند. شما زندگی مردم را درست کنید، مردم دین دارند، بهتر از ما دارند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۳۴    
حمید بعیدی نژاد سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس روز دوشنبه از پایان ماموریت خود در این کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۹    
ایسنا نوشت: وزیر کشور با اشاره به انتخابات به عنوان مهمترین رویداد سیاسی سال جاری گفت: مردمی که پای صندوق رای می آیند باید نماینده سلیقه و فکرشان را در میان نامزدها داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۹    
در سال های اخیر مواردی رخ داده که ستاره و چهره های مطرح ورزشی مورد حمله سارقان قرار گرفتند و اموالشان به سرقت رفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۲۸    
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان گفت: بر اساس مصوبات قرارگاه ساماندهی بازار مرغ، هرگونه عرضه مرغ قطعه بندی شده و یا طعم دار کردن قطعات مرغ ممنوع است و با متخلفان برخورد می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۰۵    
مجموعه برخی از مهمترین اخبار کرونایی امروز را اینجا بخوانید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۹:۰۱    
اواسط دهه 90 بود که چند سالی از سعید آقاخانی، خبری نبود. حواریون ساعت خوش ، هرکدام بر طینت و فراخور جهان بینی خود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۱۸    
جام جم نوشت؛ دستگاه ها و نهادهای نظارتی در حال بررسی هستند تا پس از بررسی شرایط اتفاق هایی که در استقلال و پرسپولیس می افتد را پیگیری کنند
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۰۸    
وزیر نفت گفت: گازهای همراه نفت که می سوزند در حقیقت دلارهایی هستند که از بین می روند و علاوه بر آزار مردم منطقه، مسائل زیست محیطی را در پی دارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۹    
حریرچی، معاون کل وزیر بهداشت در گفتگو با شبکه خبر اعلام کرد: بیش از 50 درصد شهرستان های کشور در وضعیت نارنجی و قرمز قرار دارند متاسفانه 227 شهرستان قرمز و نارنجی داریم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۳:۵۷    
بررسی نرخ های مصوب میوه نشان می دهد قیمت های بالا و نجومی برای فروش به صورت عمده در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران در نظر گرفته شده به طوری که برخی میوه ها با نرخ هایی مانند 29 و 33 هزار تومان ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۲    
فرمانده انتظامی آبادان از دستگیری سارقانی که با استفاده از لودر اقدام به کندن زمین و سرقت کابل های برق فشار قوی می کردند، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۰    
تسنیم نوشت: فروشندگان خودرو تأکید می کنند در حال حاضر اختلاف قیمت بسیاری از خودروهای داخلی از کارخانه تا بازار به بیش از 80 درصد رسیده و بازار در شرایط فعلی اصلا کشش افزایش بیشتر قیمت ها را ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۴۰    
جانشین استاندار فارس در ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا گفت: در شرایط فعلی ورود به شیراز و خروج از این شهر و سایر شهرهای قرمز و نارنجی استان ممنوع است و خودروهای متخلف جریمه می شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۴:۳۵    
کار در بستنی فروشی علاقه من نیست اما زندگی سختی ها و مشکلات فراوانی دارد و باید برای مخارج خودم و مادرم که بیماری قلبی است ودیابت دارد، کار کنم.