سه شنبه ۲۴ فروردینساعت ۰۵:۳۵Apr 2021 13
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 19 فروردین 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 1 فروردین 1400 خبر آنلاین 2 فروردین 1400 خبر آنلاین 3 فروردین 1400 خبر آنلاین 4 فروردین 1400 خبر آنلاین 5 فروردین 1400 خبر آنلاین 6 فروردین 1400 خبر آنلاین 7 فروردین 1400 خبر آنلاین 8 فروردین 1400 خبر آنلاین 9 فروردین 1400 خبر آنلاین 10 فروردین 1400 خبر آنلاین 11 فروردین 1400 خبر آنلاین 12 فروردین 1400 خبر آنلاین 13 فروردین 1400 خبر آنلاین 14 فروردین 1400 خبر آنلاین 15 فروردین 1400 خبر آنلاین 16 فروردین 1400 خبر آنلاین 17 فروردین 1400 خبر آنلاین 18 فروردین 1400 خبر آنلاین 19 فروردین 1400 خبر آنلاین 20 فروردین 1400 خبر آنلاین 21 فروردین 1400 خبر آنلاین 22 فروردین 1400 خبر آنلاین 23 فروردین 1400 خبر آنلاین 24 فروردین 1400 
خبر آنلاین   ۱۰ ساعت پیش    
فرماندار ارومیه از پایان روند بررسی صلاحیت داوطلبان شورای اسلامی شهرها توسط هیات اجرایی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۲۰:۵۹    
تلویزیون بلومبرگ در مصاحبه ای با نوریل روبینی ، اقتصاددان، استاد دانشگاه نیویورک و از اعضای سابق مشاوران صندوق بین المللی پول، بانک جهانی و فدرال رزرو، به بررسی ریسک های اقتصادی سال 2021 پرداخته است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۴:۲۴    
طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 359 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 55 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۳:۰۱    
ایسنا نوشت: رایزن فرهنگی ایران و نماینده بنیاد سعدی در چین با بیان این که 15 کرسی زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه های چین فعال است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۸    
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: معافیت پرداخت مابه التفاوت سوخت نفتگاز برای کامیون های ایرانی خروجی از کشور در سال 99به مقدار 3میلیون و سیصد هزار لیتر بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۷    
معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان همدان گفت: ازتمام افراد به ویژه دوستداران محیط زیست درخواست شده از هرگونه بازدید و ایجاد مزاحمت برای حیات وحش در مناطق زیست محیطی خودداری نمایند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۰۹:۲۷    
743 جواز تاسیس صنعتی برای سرمایه گذاری در حوزه صنعت چهارمحال و بختیاری صادر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۸    
کوه کالاوانتین در هندوستان یکی از خطرناک ترین مکان های طبیعی دنیاست و پله هایی ناهماهنگ در دل صخره های این کوه ساخته شده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۴:۲۴    
دبیر شورای اسلامی شهر قزوین گفت: فضای مجازی بستر تاثیرگذاری برای اجرا و نمود برنامه های مختلف است و لازم است تا در شهرداری قزوین یک کارگروه فضای مجازی شکل گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۲:۱۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در سال گذشته واکسن آنفلوآنزای فصلی از سایر کشورها تأمین می شد اما یک شرکت دانش بنیان ایرانی با استفاده از یک پروتئین نوترکیب ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۱:۰۷    
مهاجم اسبق استقلال به حرف های مهدی پاشازاده واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۳    
بیستم فروردین ماه سالروز پاسداشت تلاش های افتخارآمیز دانشمندان هسته ای کشورمان در تکمیل چرخه سوخت هسته ای، و عید بزرگ اقتدار ایران سرافراز است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۲    
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: بازار خرم آباد به دلیل وضعیت قرمز شیوع کرونا از 19 فروردین ماه به مدت 2 هفته تعطیل شده است و هفت گروه نیز بر اجرای این محدودیت نظارت می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۰:۲۱    
در اولین جلسه شورای راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان، از روسای ادارات برتر این اداره کل در ارائه برنامه و اجرای آن در سه ماهه آخر سال 1399 تقدیر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۸:۴۹    
فیلم کوتاه شکستن پس از پیش تولیدی دو ماهه به تازگی مقابل دوربین رفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۷:۰۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: به گفته کارشناسان، در صورت حذف یکباره دامنه نوسان از بازار سرمایه، بازار گیج می شود و مجدد اتفاق سال 84 برای بازار سرمایه رخ می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۴:۴۳    
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران گفت: این بازار و تمام اعضای صنفی این اتحادیه همزمان با مشاغل گروه های 2 از روز شنبه (21 فروردین ماه) و به مدت دو هفته تعطیل خواهند بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۳:۲۷    
صبح امروز شرکت توسعه قوای محرکه تیوان فعالیت رسمی خود را با تولید پیشرانه های کم مصرف آغاز کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۲:۵۴    
هجدهمین نشست کمیسیون مشترک برجام نشست خود را برای بررسی نتایج گفتگوهای کارگروه های رفع تحریم و هسته ای از سر گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۱۴    
محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات با تکذیب شایعه فیلترینگ "کلاب هاوس" اعلام کرد: شبکه اجتماعی کلاب هاوس فیلتر نشده است. منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۱:۵۹    
امیر سرلشکر موسوی گفت: سال 1400 ، سال تمرکز بر آماده سازی جوانان برای پیمودن موفق گام دوم انقلاب است و سربازان وظیفه پرچمداران گام دوم انقلاب هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۵    
مصوبات جدید ستاد اقتصادی در خصوص تجارت خارجی از سوی معاون اقتصادی رییس جمهور ابلاغ شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۱۰:۲۸    
حسن ریاحی، آهنگساز و موسیقی دان، در دیدار با معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، نسبت به کم رنگ شدن موسیقی کلاسیک و موسیقی سنتی در کشور، هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۴۶    
تسنیم نوشت: مدعی وزن 65 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد کشورمان که در تورنمنت بین المللی ایتالیا تن به شکست داد، از خداحافظی اش از دنیای قهرمانی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۹:۳۴    
فارس نوشت: رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ آخرین جزییات پلیسی پرونده آزاده نامداری را تشریح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۲۸    
سید عباس عراقچی معاون وزیرخارجه ایران و رئیس هیئت مذاکره کننده در وین در مصاحبه ای گفت: بحث گام به گام، اقدامات اولیه و اقدامات میانی و اینها مدت هاست که کنار گذاشته شده ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۷:۴۰    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یکی از خلبانان کارکشته نیروی هوایی ارتش در عملیات والفجر 8 به شهادت رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۸:۰۰    
معاون اقتصادی دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد کشور گفت: رویکرد جدید دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد رفع مشکلات بخش خصوصی است، با این رویکرد جدید امور فعالان اقتصادی مناطق روان و تسهیل می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۷:۵۹    
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان سمنان از سقوط مرگبار یکی از مربیان چتربازی در شهرستان گرمسار خبر داد و گفت: باز نشدن چتر هنگام پرش از ارتفاع مرگ در دم این فرد را رقم زد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۷:۵۹    
رئیس پلیس راهور استان سمنان با اشاره به محدودیت های ترافیکی کرونایی جدید از اعمال قانون متخلفان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۷:۵۹    
رئیس دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی در برنامه زنده ساغلیق و یاشاییش درباره ویروس جهش یافته انگلیسی گفت: قدرت سرایت و انتقال ویروس جهش یافته انگلیسی ده برابر از ویروس معمولی بیشتر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۶:۴۴    
فارس نوشت: بازیکنان تیم پرسپولیس پس از بازی با نساجی اقدامی غیرحرفه ای انجام دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۶:۲۰    
مشرق نوشت:شناخت نامه احمدی نژاد، پژوهشی است که به رفتارهای احمدی نژاد در عرصه سیاسی و اجرایی می پردازد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۹    
ایرنا نوشت:ماریو دراگی نخست وزیر ایتالیا در واکنش به تحقیر اورسولا فون درلاین رییس کمیسیون اروپا در جریان مذاکرات آنکارا، رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکیه را یک دیکتاتور خواند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۱:۱۲    
عراقچی، معاون سیاسی وزارت امور خارجه در گفتگو با خبرنگاران گفت: هم راستی آزمایی های آژانس ادامه دارد و هم، همکاری هایی در زمینه کمک های آژانس در حوزه های مختلف مانند کرونا جریان دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۶    
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، تحریم را تضعیف کننده ظرفیت کشورها در مین زدائی دانست و تاکید کرد که آنها باید لغود شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۰ - ۰۰:۲۰    
رئیس جمهوری گفت: رسانه های ضد ایرانی باید به ترامپ فحش بدهند و به جای این که شهامت داشته باشند در برابر آمریکا بایستند و حرف خود را بزنند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۴۰    
باشگاه خبرنگاران نوشت: روح الله جمعه ای مشاور وزیر کشور ابتلای او به ویروس کرونا را تکذیب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۲۰    
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: امروز مقرر شده که به مدت 10 روز تعطیلی سراسری در سطح کشور داشته باشیم و بعد از این تاریخ ارزیابی های لازم نشان دهنده ادامه داشتن یا نداشتن تعطیلی ها خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۱۹    
مدیر رسانه ای باشگاه نساجی اعلام کرد از داور دیدار این تیم با پرسپولیس شکایت خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۱۷    
میزان نوشت:سخنگوی نیروهای مسلح گفت: بدون کوچکترین تردید، حمله به کشتی ایران در دریای سرخ را پاسخ خواهیم داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۰۹    
با توجه به ادامه دورکاری کارمندان و همچنین آموزش های آنلاین دانشجویان و دانش آموزان به دلیل شیوع گسترده کرونا، میزان استفاده و خرید لپ تاپ و تبلت، همچنان در صدر دسته لوازم دیجیتال قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۳    
تیم های پرسپولیس و نساجی مازندران از ساعت 18:50 امروز (پنجشنبه) در ورزشگاه آزادی به مصاف یکدیگر رفتند که این مسابقه با نتیجه دو بر صفر به سود پرسپولیس خاتمه یافت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۳:۰۱    
نفرات اعزامی به مسابقات آسیایی ازبکستان و انتخابی تیم ملی وزنه برداری کشورمان معرفی شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۸    
تصاویری از شورولت کوروت یکی از مدل های اسپرت محبوب خودروهای کمپانی شورولت است که با چرخ های عجیبش در خیابان خودنمایی می کند. منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۸    
رئیس کل بانک مرکزی گفت: مشکل ما از افزایش قیمت بنزین شروع شد و نمودار قیمت ارز نشان می دهد که شرایط خوبی در کشور ایجاد نکرد و همه را متاثر نمود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۴۱    
عملکرد خوب کیلور ناواس و عملکرد ضعیف الیور نویر در دیدار شب گذشته بایرن مونیخ و پاریسن ژرمن که با نتیجه 3 بر 2 به نفع پاریسی ها به اتمام رسید، سوژه کارتونی در یورو اسپرت شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۲:۳۵    
از سرگیری مرحله یک چهارم نهایی از لیگ اروپا با حضور بهترین تیم های اروپایی و ستارگان پرطرفدارشان از امشب، سوژه کارتونی از عمر مومانی در سایت گل شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۹    
در این اینفوگرافیک نرخ مصوب اقلام اساسی را که توسط ستاد تنظیم بازار اعلام شده، را ببینید. منبع: باشگاه خبرنگاران حوان 264 256
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۰    
علی مطهری می گوید: من نمی خواهم با آمدنم در مسئله حجاب سخت گیری کنم، در مسئله پوشش یک حداقلی در همه کشورها وجود دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۵۰    
مربی پرسپولیس ضمن تبریک برد تیمش برابر نساجی از مدیران باشگاه خواست از بازیکنان این تیم حمایت بیشتری در مسیر دستیابی به اهداف شان داشته باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۷    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر ریاست جمهوری به شایعه فیلتر شدن کلاب هاوس واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۴۵    
فارس نوشت:روزنامه آمریکایی واشنگتن پست بر اساس یک سری گزارش های محرمانه بازجویی گزارش کرد که رهبر فعلی داعش، جاسوس آمریکا بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۳۳    
خبرگزاری فارس خبر داد که وزیر کشور به کرونا مبتلا شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۷    
سازمان سنجش بار دیگر آزمون وکلای 1399 را برای سومین بار با انتشار یک اطلاعیه درست در شب آزمون لغو کرد. تاکنون سابقه نداشته یک آزمون سراسری با 82 هزار شرکت کننده ناگهان لغو شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۴    
فارس نوشت: کارشناس داوری گفت: گل دوم پرسپولیس در موقعیت کاملا آفساید به ثمر رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۳    
ورزش سه نوشت: برای هواداران فوتبال در ایران، رضا نوروزی یادآور ستاره ای است که رکورد گلزنی در یک دوره از رقابت های لیگ برتر را در اختیار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۱:۲۳    
فارس نوشت: کانال مشهور طرفداری پورتو در فضای مجازی از امیدواری به هت تریک مهدی طارمی در بازی برگشت مقابل چلسی در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۹    
تسنیم نوشت: سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال گفت: در زمان سرمربیگری من فضایی وجود داشت که اگر آب هم می خوردیم می گفتند چرا آب می خورند، ولی الان همه چیز خوب شده است و همه استقلالی شده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۵۹    
نخستین راس گوساله گوزن زرد ایرانی در پناهگاه حیات وحش دشت ناز در سال 1400 به دنیا آمد. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۵۲    
قیمت خرید دلار از مردم در صرافی های بانکی با کاهشی اندک به کانال 23 هزار تومان ورود کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۹    
پرسپولیس در آخرین بازی خود پیش از حضور در لیگ قهرمانان آسیا نساجی را شکست داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۴۴    
ایسنا نوشت: امیر "فرج الله براتپور" خلبان نیروی هوایی ارتش , فرمانده و طراح عملیات اچ3 موسوم به پیچیده ترین عملیات هوایی جهان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۳۱    
واکنش سخنگوی سازمان غذا و دارو در شبکه اجتماعی توئیتر باز هم باعث دردسر برای او شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۱    
معاون سیاسی وزارت امور خارجه در گفتگویی با خبرنگاران اظهار داشت: ملاقات خوبی با رافائل گروسی داشتم به هرحال در جریان مذاکراتی که الان صورت می گیرد وقتی که به جمع بندی برسیم وظایفی هم برای آژانس وجود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۲۰    
آزمون وکالت که قرار بود فردا برگزار شود به تعویق افتاد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۹    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از اجرای طرح اشتغال پایدار روستایی و یافتن راهکارهای عملی کوتاه مدت برای کاستن از فشار بیکاری خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۳    
وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی به صورت خلاصه در خصوص سفرهای اخیر خود به کشورهای آسیانه میانه توضیح داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۲    
انتخابات 1400 با انتخابات گذشته تفاوت های بسیاری دارد. یکی از تفاوت های آن، مشکلات معیشتی مردم، کرونا و بعضا ناکارآمدی دولت بوده که روی رغبت مردم برای حضور در پای صندوق های رای نیز تاثیر گذاشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۱۲    
امروز رییس جمهور مقصر اصلی نرسیدن واکسن کرونا به مردم را ترامپ معرفی کرد. واقعیت این است که در موج چهارم کرونا گرفتار شده ایم و با وجود بسته شدن مرزهای هوایی کشور احتمال افزایش شدید مرگ و میر در اثر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۲۰:۰۴    
ایرنا نوشت: دولت آلمان در بیانیه ای اعلام کرد که آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در تماس تلفنی با ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه از وی خواست تا نیروهای روسی مستقر در نزدیکی مرز اوکراین را کاهش دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۴۳    
با توجه به مصدومیت مدافع آرژانتینی الریان قطر یاران شجاع خلیل زاده بدون این بازیکن راهی هندوستان خواهند شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۳۹    
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس جمهور در توئیتی نوشت: مبتلاییم به روزگاری که از پنجره، تیر می بارد و از خانه، خنجر.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۲۰    
دو فیلم آهو با کارگردانی هوشنگ گلمکانی و بازی رضا کیانیان، علی مصفا و حامد کمیلی و سیاه باز ساخته حمید همتی با بازی سام قریبیان، افسانه بایگان و المیرا دهقانی، از سازمان سینمایی پروانه نمایش گرفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۹:۱۶    
محسن خانجهانی مستندساز و سازنده اثر تحسین شده بر سر خاک به دلیل ابتلا به کرونا در بیمارستان بستری شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
نخست ویر انگلیس برای پرهیز مردم از واکسن انگلیسی آسترازنکا توسط رسانه های این کشور مردم را به زدن این واکسن تشویق کرد./صداوسیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۹    
یک فرد ایرانی مقیم آلمان،ویدیویی از خودروی ساینا شرکت سایپا با پلاک آلمان را در فضای مجازی منتشر کرد./خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۵    
ایسنا نوشت: مدیرکل دفتر فنی استانداری بوشهر گفت: با نظارت دقیق بر توزیع سیمان، با عوامل متخلف فروش و توزیع سیمان برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۲۱    
ایرنا نوشت: "میخاییل اولیانوف" نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی در وین اعلام کرد که نتایج اولیه کار گروه های کارشناسی برجام عصر امروز (پنجشنبه) مشخص می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۹    
ایرنا نوشت: یک نماینده مجلس و عضو هیات نظارت بر نمایندگان مجلس گفت: برگزاری آزمون وکالت در اوج بحران کرونا در شرایطی که بسیاری از شهرهای کشور در وضعیت قرمز یا سیاه کرونا قرار دارند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۶:۱۴    
فرزاد حسنی، مجری سابق تلویزیون، با انتشار متنی در صفحه شخصی اینستاگرامش، به خبر مهاجرت و پیوستنش به شبکه ایران اینترنشنال، واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۰۱    
مهدی چمران، نایب رئیس شورای ائتلاف اظهار کرد: پیش بینی بنده این است که اصلاح طلبان به یک نظر واحد می رسند چراکه در این چند دوره نیز، همواره این گونه بوده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۹    
طی 24 ساعت گذشته نتیجه تست 487 نفر از مراجعه کنندگان در بخش سرپایی و 55 نفر از بستری شدگان مشکوک به کووید_19 در مراکز بیمارستانی استان، مثبت قطعی اعلام شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۸    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: پول هایی که امروزه در سراسر جهان استفاده می شوند دارای رموز و داستان های مخفی هستند که در این گزارش به برخی از آن ها اشاره شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۵۲    
دستیار سابق محمود فکری در استقلال، با او به تیم نفت مسجدسلیمان نرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۴    
ایسنا نوشت: مجموع ثروت میلیاردرهای جهان در سال 2020 نسبت به سال قبل آن 5.1 تریلیون دلار افزایش داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۷    
رئیس اتاق اصناف تهران گفت: بازار بزرگ تهران و مشاغل گروه های 2، 3 و 4 به مدت دو هفته از شنبه 21 فروردین تعطیل هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۲۶    
دو ماهی می شود که بازار مرغ با التهاب قیمت و موجودی دست و پنجه نرم می کند، مسئولان استان اصفهان معتقدند جوجه کشی های سال گذشته در تنش جاری تاثیر بسزایی داشته است و البته امید به پایان دادن این بحران ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۷    
تسنیم نوشت: مذاکرات باشگاه استقلال با هروویه میلیچ برای تمدید قراردادش نتایج مثبتی به دنبال داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۴    
مهر نوشت: دبیر کمیته مدیریت بیماری کرونا گفت: نظر نهایی وزارت بهداشت بر این است که در صورت امکان رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی، آزمون کانون وکلا برگزار شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۱    
ایسنا نوشت: دولت پکن امروز (پنجشنبه) ایالات متحده را بابت تنش ها بر سر تایوان سرزنش کرد. پیش از آن یک کشتی جنگی آمریکایی به این جزیره مورد ادعای چین نزدیک شده بود و پکن پرسیده است که آیا می تواند در ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۳    
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با رشید مردوف وزیر امور خارجه ترکمنستان آخرین تحولات روابط دوجانبه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۵۳    
فارس نوشت: محمود فکری پس از جدایی از استقلال،حالا هدایت تیم نفت مسجدسلیمان را برعهده گرفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۴۰    
تیم فوتبال پرسپولیس امروز میزبان تیم نساجی است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۸    
ایرنا نوشت: رییس ستاد انتخابات کشور گفت: وزارت کشور به عنوان مسوول اجرای مستقیم انتخابات با اهتمامی جدی به دنبال برگزاری انتخاباتی باشکوه در شان مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۳۱    
دیپلمات های اعضای برجام از سه شنبه گذشته در سطوح مختلف در پایتخت اتریش سرگرم بحث و گفت وگو هستند تا برجام را به نحوی که مزایای ایران در آن قابل راستی آزمایی باشد، فعال کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۲۰    
سرخیو راموس در بخشی از مستند خود صحبت های جالبی را در رابطه با لیونل مسی مطرح کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۷    
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند گفت: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال تولید، موانع زداییها، پشتیبانی ها نامگذاری شد، برای فعال سازی واحدهای تولیدی راکد در اروند تلاش مضاعفی خواهیم کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۶    
مدیرعامل نیروگاه شهیدرجایی قزوین گفت: حدود 12میلیارد کیلووات ساعت انرژی الکتریکی خالص در سال99 در نیروگاه شهید رجایی، تولید و به شبکه سراسری تحویل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۴:۱۵    
فرماندار شهرستان البرز در جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: از فردا کلیه فعالیتهای جمعی، اجتماعی و گروهی و فعالیت صنوف به استثنا مشاغل گروه یک به مدت دو هفته تعطیل می شود.