سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۱:۴۷Jan 2022 18
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 3 دی 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 31 فروردین 1400 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1400 خبر آنلاین 31 خرداد 1400 خبر آنلاین 31 تیر 1400 خبر آنلاین 31 مرداد 1400 خبر آنلاین 31 شهریور 1400 خبر آنلاین 30 مهر 1400 خبر آنلاین 30 آبان 1400 خبر آنلاین 30 آذر 1400 خبر آنلاین 1 دی 1400 خبر آنلاین 2 دی 1400 خبر آنلاین 3 دی 1400 خبر آنلاین 4 دی 1400 خبر آنلاین 5 دی 1400 خبر آنلاین 6 دی 1400 خبر آنلاین 7 دی 1400 خبر آنلاین 8 دی 1400 خبر آنلاین 9 دی 1400 خبر آنلاین 10 دی 1400 خبر آنلاین 11 دی 1400 خبر آنلاین 12 دی 1400 خبر آنلاین 13 دی 1400 خبر آنلاین 14 دی 1400 خبر آنلاین 15 دی 1400 خبر آنلاین 16 دی 1400 خبر آنلاین 17 دی 1400 خبر آنلاین 18 دی 1400 خبر آنلاین 19 دی 1400 خبر آنلاین 20 دی 1400 خبر آنلاین 21 دی 1400 خبر آنلاین 22 دی 1400 خبر آنلاین 23 دی 1400 خبر آنلاین 24 دی 1400 خبر آنلاین 25 دی 1400 خبر آنلاین 26 دی 1400 خبر آنلاین 27 دی 1400 خبر آنلاین 28 دی 1400 
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۸:۴۹    
روزنامه جوان نوشت:فراتر از مسئله ارز 4200 تومانی، یکی از دغدغه هایی که عموم حقوق بگیران ثابت همچون کارمندان و کارگران در سال های اخیر داشته اند، کاهش مداوم قدرت خریدشان خصوصاً در سه سال اخیر بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۹:۲۳    
شرق نوشت: آیا واقعا میمون های انتقام جوی هندی 200 توله سگ را کشتند؟ بی بی سی جهانی خبرنگاری را به روستای لاوول در ایالت ماهاراشترا فرستاده تا صحت این خبر را راستی آزمایی کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۵ - ۰۸:۰۷    
باشگاه خبرنگاران جوان در گزارش ترجمه ای از ماجرای پایان حضور نظامی نیروهای آمریکایی به نقل از کارشناسان عراقی المیادین نوشته این پپروژه خروج یک فریب بزرگ و تله ای خطرناک تر است!
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۲۱:۵۲    
برنا نوشت:محققان بر این باورند که نوشیدن چای زنجبیل می تواند تا حد قابل ملاحظه ای میزان قند خون را در مبتلایان به دیابت کاهش دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۶:۳۳    
انصاف نوشت: سردار کوثری در برخی سختترین و تلخ ترین روزهای سال های اخیر، مسئولیت امنیت تهران را با جانشینی فرماندهی قرارگاه ثارالله برعهده داشت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۳:۳۹    
معاون وزیر ارتباطات ضمن بازدید از غرفه همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام 2021، در جریان سرویس های دیجیتال و پروژه های عملیاتی مبتنی بر 5G و IOT این اپراتور قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۳۳    
سرویس هوشمند بومینو در بیست ودومین نمایشگاه ایران تلکام 2021 رونمایی شد و در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۲۲    
همزمان با برگزاری نمایشگاه تله کام 1400، نخستین همایش تخصصی تأثیرات نسل پنجم موبایل (5G) بر فناوری اطلاعات و کسب وکارهای دیجیتال ، توسط ایرانسل برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۲:۱۱    
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، صبح جمعه 3 دی، از غرفۀ ایرانسل در نمایشگاه تله کام 1400 بازدید کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۰:۳۹    
نماینده عالی دولت در استان البرز در بازدید از از پروژه های شهری و مبادی ورودی و خروجی استان گفت: مقرر شد کمیته هایی برای بررسی مشکلات و تصمیم گیری در خصوص حل آنها تشکیل شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۹    
فرمانده قرارگاه مشترک پدافندهوایی خاتم الانبیاء(ص) کشور گفت: تمرین انواع روش های مختلف دفاعی موجب شده شبکه یکپارچه پدافندهوایی کشور در بالاترین سطح آمادگی وتوان رزمی قرار داشته باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۲۲    
جمعی از نمایندگان مجلس ضمن بازدید از غرفه همراه اول در نمایشگاه ایران تلکام 2021، از نزدیک در جریان آخرین دستاوردهای فنی و دیجیتال این اپراتور قرار گرفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۱۹    
نمایندگان مجلس شورای اسلامی، صبح جمعه، 3 دی، از غرفۀ ایرانسل در نمایشگاه تله کام 1400بازدید کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۱۱:۰۰    
محمدعلی زم پدر روح الله زم از مدیرعامل سازمان بهشت زهرا بابت پاک کردن آلودگی ناشی از قیرپاشی افراد ناشناس بر روی سنگ قبر پسرش تشکر کرد و خواست که با بررسی دوربین های مشرف بر مزار ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۹:۳۷    
ویدیویی از درگیری شدید فیزیکی در دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ دسته اول فوتبال بهشهر میان دو تیم شهدای زیروان و صداقت پیشه طبرستان را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۹    
تصاویری از پوشش پدافندهوایی آسمان خلیج فارس با استقرار سامانه پدافند هوایی سوم خرداد در رزمایش پیامبر اعظم 17 را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۹:۲۷    
بررسی گزارش کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح شفافیت آرای نمایندگان در دستور کار هفته جاری صحن مجلس قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۸:۰۸    
فارس به نقل از سایت اشرف نیوز در آلبانی، نوشت: یکی از اعضای گروهک تروریستی منافقین که در کمپ موسوم به اشرف 3 این گروهک در مانزا مستقر بوده ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۸:۱۷    
سلیمی، عضو هیات رئیسه مجلس گفته که در دوره هشتم نماینده مجلسی داشتیم که اعتیاد داشت و تزریق می کرد! برای استخدام در هر شرکتی تست عدم اعتیاد می گیرند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۷:۰۶    
اشکان خطیبی با انتشار استوری در اینستاگرام خود خواستار پایان یافتن ممنوعیت موسیقی رپ شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۴    
جهان ورزش تاکنون جیمی جامپ های زیادی به خود دیده است اما تعداد کمی از آن ها مشهور بوده اند و یا نقش یک گلزن را ایفا کرده اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ - ۰۰:۰۰    
خبرورزشی نوشت:عیسی آل کثیر نشان داد که مثل مهدی طارمی تخصص خاصی در پنالتی گرفتن دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۹    
مدیر کل ثبت احوال استان تهران گفت: نام های فاطمه و رستا و نورا و همتا و نفس برای فرزندان دختر در ورامین و نام های امیرعباس و امیرعلی و شاهان و آریا در پسرها بیشترین فراوانی را داشته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۳:۴۹    
متاسفانه در این حادثه 2 نفر جان باختند و 3 نفر مصدوم شدند که از این تعداد دو نفر به بیمارستان تجریش انتقال یافتند و یک نفر در محل درمان شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۳۸    
سرجیو راموس که در تیم سابق خود یعنی رئال مادرید سابقه زیادی در اخراج از بازی داشته، اولین کارت قرمز خود در پیراهن پاریسن ژرمن را هم تجربه کرد. موضوع که سوژه کارتونی در فضای مجازی شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۳:۰۹    
فارس نوشت :خضریان گفت : باید تاکید شود اتکای به ادبیات غیرکارشناسی و غلبه رادیکالیزم ، منجر به حاشیه رفتن سیاست ورزی عاقلانه برای تصویب قوانین موثر و کارآمد می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۹    
"کاظمی منش” مدیر کل راه آهن استان تهران گفت: یکی از ماموران فنی درحال حرکت از روی خطوط قطار بود که با واگن قطار برخورد کرده و از ناحیه پا دچار آسیب شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۳    
بازیکن برزیلی بارسلونا برای تعطیلات کریسمس بین خانواده های نیازمند ریو دوژانیرو مواد غذایی و بهداشتی تقسیم کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۵۲    
باشگاه خبرنگاران نوشت: پیش از شروع یک برنامه ریزی برای کاهش وزن، رعایت 4 اصل ضروری است که جزئیات آن ها را در این مطلب می توانید، بخوانید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۴۸    
فارس نوشت : رئیس جمهور گفت: هر کسی که آماده باشد تا جانش را برای وطن، مردم و امنیت جامعه فدا کند برای ملت ایران عزیز و محترم است به همین دلیل شهدا مایه افتخار ایران و ایرانیان هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۳۸    
مهر نوشت: سرپرست اورژانس تهران گفت: حوالی ساعت 19 جمعه شب گزارشی مبنی بر ریزش آوار در فاز یک پردیس به مرکز 115 اورژانس اعلام شد که در این حادثه 2 نفر جان خود را از دست دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۳۱    
مدافع تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به انتقاد از داوری بازی با پرسپولیس پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۲۹    
نشست های خبری علیرضا منصوریان همیشه جذاب است و دیدنی.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۹    
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: در بودجه 1401 دولت پیشنهاد کرده تا 2 سال به عمر بازنشستگی اضافه کند که مجلس مخالف این درخواست دولت است و قطعاً این بند لایحه رأی نخواهد آورد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۱۴    
سوء استفاده ها و کلاهبرداری افراد سودجو در فضای مجازی به خصوص در شبکه های اجتماعی، سوژه کارتونی شد که در میان کاربران فضای مجازی در حال دست به دست شدن است. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۲:۰۲    
سایت باشگاه پرسپولیس نوشت:باشگاه پرسپولیس انتقاداتی علیه مجری برنامه فوتبال برتر مطرح کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۹    
فارس نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه به ادعای مشاور امنیت ملی آمریکا درباره گزینه های احتمالی جایگزین برجام در صورت به نتیجه نرسیدن مذاکرات وین واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۵۹    
سید عزت الله ضرغامی با انتشار ویدئویی نوشت؛دوستان اصفهانی مندر میدان امام (نقش جهان )اصفهان با این 3 بانوی محترم اصفهانی آشنا شدم . دوستی شان 30 ساله است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۵۱    
معاون حقوقی باشگاه استقلال می گوید که فقط سه روز برای بارگذاری 1000 صفحه فرصت داشته اند!
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۴۸    
فارس نوشت:وزارت خارجه انگلیس روز جمعه خشم خود را از شلیک همزمان شانزده موشک بالستیک در رزمایش بزرگ پیامبر اعظم 17 در ایران ابراز کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۴۴    
ایرنا نوشت:نخست وزیر پاکستان از اظهارات اخیر رئیس جمهوری روسیه علیه اسلام ستیزی و مبنی بر اینکه توهین به پیامبر اسلام (ص) آزادی بیان نیست، استقبال کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۲۰    
سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران به موضع گیری مداخله جویانه وزارت امور خارجه انگلیس در مورد توانمندی دفاعی کشورمان واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۹    
در مرحله نهایی رزمایش پیامبر اعظم 17 سپاه از پرتابگر 5 فروندی پهپاد انتحاری "شاهد-136“ رونمایی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۸    
ارژنگ امیرفضلی، بازیگری که بیشتر با کارهای کمدی اش شناخته می شود، عکسی را از دوره ای که شاگرد کلاس اول دبیرستان بوده و در کنار دوستانش نشسته است، منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۶    
خبر ورزشی نوشت :استقلال رکورد قبلی اش در گل نخوردن را در این فصل شکست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۱۲    
11 سال پیش در 12 دسامبر 2010، برنامه نویس (یا برنامه نویسان) با نام مستعار بلاک چین پیام نهایی را برای جامعه ارزهای دیجیتال گذاشت و تاکید کرد که "کارهای بیشتری برای انجام دادن روی DoS وجود دارد."
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۱:۰۹    
در یک غروب دوران کرونایی به اتفاق یکی از دوستان قدیمی و پزشکم برای صرف چای به یکی از کافه های تهران رفتیم تا بعد از چندین سال دیداری تازه کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۴۷    
ایلنا نوشت : یک وکیل دادگستری گفت : اتفاقی که در حال حاضر باید بیفتد نه تلاش برای مواخذه آقای لاریجانی بلکه ضرورت پاسخگویی شورای نگهبان به شبهاتی است که ایجاد شده است
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۵    
موزیک ویدئوی علی زند وکیلی برای سریال آقازاده که در سوگ سردار دل ها ماندگار شد را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۴۲    
هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت:3 امتیاز با استقلال اختلاف داریم ولی امیدوارم تا نیم فصل این فاصله را جبران کرده و در صدر جدول قرار بگیریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۹    
سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: فکر می کنم گل دومی که به ثمر رساندیم سالم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۳۵    
ایرنا نوشت: ژائو لیجیان سخنگوی وزارت امور خارجه چین با اعلام اینکه پکن از دور هشتم مذاکرات وین(که قرار است از دوشنبه 6 دی از سرگرفته شود) استقبال می کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۹    
رییس کانون بازنشستگان سازمان تامین تهران گفت: در حال حاضر سبد هزینه خانوار 12 میلیون تومان است اما فاصله حقوق بازنشستگان تا این عدد، یک سوم است و حقوق بازنشستگان، فقط 10 روز ماه را تامین می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۴    
بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روی مهدی ترابی یک خطای پنالتی رخ داد اما صحنه پنالتی آل کثیر را دقیق ندیدم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۲۴    
دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: کلین شیت مهم نیست، مهم این است که آخر سال قهرمان شویم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۵    
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت:گرفتن این سه امتیاز با توجه به شرایط جدول برای ما مهم بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۱۴    
خبر ورزشی نوشت :نخ شیرینی کمک کرد تا دیدار تیم های استقلال و شهرخودرو در مشهد با تأخیر کمتری آغاز شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۲۰:۰۷    
تیم فوتبال سپاهان روی یک ضدحمله دیگر با سوپرگل محمد حسین فلاح گل دوم را مقابل شاگردان نویدکیا به ثمر رساند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۶    
علی کریمی از زمانی که فوتبال را به طور حرفه ای کنار گذاشته با دوستان نزدیکش ورزش می کند و گاهی هم به فوتبال می رود.او در کنار فوتبال تمرینات بدنسازی را هم با جدیت زیادی دنبال می کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۵    
مدیر برنامه های فرهنگی چهلمین جشنواره فیلم فجر، از برپایی 30 نشست هم اندیشی و تخصصی و کارگاه های آموزشی در سالن اصلی برگزاری جشنواره و 10 نشست تخصصی با موضوع سینما در دانشگاه ها خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۵۱    
ورزش سه نوشت:مهدی مهدی پور روز بسیار خوبی را در مشهد گذارند و زمینه ساز 2 گل تیمش بود و چند موقعیت دیگر را نیز برای هم تیمی هایش ساخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۴۴    
اولین گل تیم پرسپولیس در مصاف با ذوب آهن روی اشتباه عجیب دروازه بان تیم اصفهانی به ثمر رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۳۲    
مربی تیم فوتبال پرسپولیس پیش از آغاز دیدار این تیم برابر ذوب آهن به خشک بودن چمن ورزشگاه آزادی اعتراض کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۸    
گزارشی قدیمی از صدا و سیما که استخراج رمزارز را به عنوان یک ایده خلاقانه نشان داده بودند ببینید. این در حالی است که پیشتر این اقدام به عنوان شیوه ای غیرقابل ردگیری برای نقل وانتقال ارزی رونمایی شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۶    
حیدر سلیمانی بر این عقیده است که خطای پنالتی روی عیسی آل کثیر درست بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۲۴    
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت:روی اشتباه داور و دروازه بانمان بازی را باختیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۶    
ایسنا نوشت: وزیر اطلاعات تاکید کرد که وزارت اطلاعات خود را موظف می داند شرایطی که زمینه انحصار را برای عده ای فراهم کرده است از بین ببرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۶    
بازیکن تیم فوتبال استقلال می گوید، عملکرد مدیران فوتبالی در مشهد، باعث شده آبروی فوتبال این شهر برود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۱    
فارس به نقل از بلومبرگ نوشت: قیمت بیت کوین با بهبود فضای حاکم بر بازارهای مالی، تا حدود 51 هزار دلار افزایش یافت و به بالاترین سطح در بیش از دو هفته گذشته رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۹:۰۱    
ایرنا نوشت: وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بازدید سرزده از چند مرکز تزریق واکسن کرونا در شهر تهران ابراز رضایت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۸    
ویدیویی از تحلیل و شوخی شعر معروف شب یلدا، موسیقی شب طولانی علی مولایی توسط برنامه ممیزی را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۳    
مدیر تیم پدیده مشهد گفت: دو بازیکن ما را به ورزشگاه راه ندادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۵۰    
ایرنا نوشت:سفر جمعه 26 آذرماه سال 1400 رییس جمهور و تعدادی از وزیران دولت سیزدهم به یزد مصوبه های داشت که بر اساس آن دولت برای تکمیل و اجرای 153 پروژه هفت هزار و 705 میلیارد تومان اعتبار اختصاص می ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۴    
بررسی موبایل های دو برند سامسونگ و ال جی در بازار تهران حاکی از آن است که تنوع موبایل های سامسونگ در بازار تهران بسیار بیشتر است و در این حال تلفن های همراه این برند در بازه قیمتی گسترده تری خرید و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۳۳    
مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز گفت: امروز عرصه های فرهنگی و اجتماعی صحنه جهاد است و برای به نتیجه رسیدن فعالیت ها باید در میدان بود و می کوشیم در راستای تولید برنامه های فرهنگی و ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۹    
برای خرید تلویزیون های لاکچری در بازار لوازم صوتی و تصویری باید بودجه ای بین 50 تا بیش از 90 میلیون تومان در نظر گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۲۵    
پرسپولیس با اشتباه دروازه بان ذوب آهن با نتیجه یک بر صفر پیش افتاد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۱۶    
تسنیم نوشت : خطیب نمازجمعه تهران گفت: تورم 50 درصدی و رشد اقتصادی منفی موقعیت جمهوری اسلامی را از نظر شاخص های اقتصادی در وضعیت نا مناسبی قرار داده است،
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۷    
مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد گفت:داور مثل هلو بازیکن ما را اخراج کرد و قشنگ انگار یتیم هستیم و هر کسی می رسد به سر ما می کوبد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۷    
امیر قلعه نویی به رای صادر شده علیه گل گهر انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۸:۰۶    
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین در پیامی توئیتری نسبت به ضرب الاجل طرف های غربی در مذاکرات برجامی انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۶    
بهرام رادان، بازیگر و تهیه کننده گربه سیاه ، این روزها، حضوری پُر رنگ در اکران های مردمی این فیلم دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۷:۵۳    
فرهاد مجیدی می گوید به دلیل اینکه پیش از دیدار با پدیده از قاسمی نژاد شکایت شده بود، نام او را از لیست تیم حذف کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۷:۴۱    
فارس نوشت: کارشناس داوری گفت: داور بازی از دقیقه 70 بازی را برای خود سخت کرد و یک خطای بی مورد را به ضرر پدیده گرفت که باعث اعتراض بازیکن پدیده شد و به او کارت قرمز نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۷:۳۹    
سرمربی استقلال ابراز امیدواری کرد که مشکل تیمش برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا حل شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۸    
نماینده روسیه در سازمان های بین المللی در وین به اظهارات یکی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۸    
ورزش سه نوشت: هوشنگ نصیرزاده کارشناس حقوقی کشور تاکید دارد که با توجه به قانون وزارت ورزش هیچ حقی در انتخاب مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۴    
دبیر ستاد حقوق بشر از رأی مخالف آمریکا به دو قطعنامه حقوق بشری در مجمع عمومی سازمان ملل، انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۹    
ایسنا نوشت: در میان تشدید تنش ها در روابط واشنگتن و پکن، رئیس جمهوری آمریکا قانونی را امضا کرد که به موجب آن، کالاهای تولیدی در سین کیانگ چین حق ورود به آمریکا را ندارند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۴    
ایسنا نوشت: عضو شورای سیاسی انصارالله یمن تاکید کرد که به زودی حملات کوبنده ای علیه متجاوزان انجام خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۸    
تصاویری جالب از خارج شدن کنترل یک تراکتور با بار زیاد از اختیار راننده اش!
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۸    
علی کریمی از مدیر رسانه ای پرسپولیس انتقاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۲۹    
دنیای ورزش تورنتو نوشت: ستاره تیم ملی مراکش جام ملت های آفریقا را از دست داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۱۳    
در حالی حدف ارز 4200 تومانی در دستور کار دولت قرار دارد که کارشناسان اقتصادی معتقدند حذف ارز ترجیحی خطای دولت سیزدهم است و بی توجهی به تورم های انتظاری و ساختاری ناشی از افزایش نرخ ارز و قدرت قیمت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۴    
خبرگزاری صدا و سیما نوشت: خودرو تویوتای ژاپنی که از پشت به سمند ایرانی زده بود، آسیب بیشتری دید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۳:۰۰    
سرلشکر باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح: این رزمایش در پاسخ به تهدیدات پوشالی رژیم صهیونیستی برگزار شد.ویدیوی کامل این رزمایش را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۵۰    
ایسنا نوشت: رئیس جمهوری سابق آمریکا از دادگاه عالی این کشور خواست تا جلوی دسترسی کمیته حقیقت یاب ششم ژانویه به اسناد دوره ریاست جمهوری اش را بگیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۴۳    
ستاره کشورمان با درخشش در تیم قعرنشین وایله به تیم منتخب فصل پاییز دانمارک راه پیدا کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۹    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با 9 دلار و 50 سنت معادل 0.5 درصد افزایش، در محدوده قیمت 1811 دلار و 70 سنت بسته شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۰۳ - ۱۲:۳۸    
راه های اصلی و فرعی آذربایجان شرقی با وجود بارش سنگین برف باز است.