سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۱:۲۱Jan 2022 18
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 11 دی 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 31 فروردین 1400 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1400 خبر آنلاین 31 خرداد 1400 خبر آنلاین 31 تیر 1400 خبر آنلاین 31 مرداد 1400 خبر آنلاین 31 شهریور 1400 خبر آنلاین 30 مهر 1400 خبر آنلاین 30 آبان 1400 خبر آنلاین 30 آذر 1400 خبر آنلاین 1 دی 1400 خبر آنلاین 2 دی 1400 خبر آنلاین 3 دی 1400 خبر آنلاین 4 دی 1400 خبر آنلاین 5 دی 1400 خبر آنلاین 6 دی 1400 خبر آنلاین 7 دی 1400 خبر آنلاین 8 دی 1400 خبر آنلاین 9 دی 1400 خبر آنلاین 10 دی 1400 خبر آنلاین 11 دی 1400 خبر آنلاین 12 دی 1400 خبر آنلاین 13 دی 1400 خبر آنلاین 14 دی 1400 خبر آنلاین 15 دی 1400 خبر آنلاین 16 دی 1400 خبر آنلاین 17 دی 1400 خبر آنلاین 18 دی 1400 خبر آنلاین 19 دی 1400 خبر آنلاین 20 دی 1400 خبر آنلاین 21 دی 1400 خبر آنلاین 22 دی 1400 خبر آنلاین 23 دی 1400 خبر آنلاین 24 دی 1400 خبر آنلاین 25 دی 1400 خبر آنلاین 26 دی 1400 خبر آنلاین 27 دی 1400 خبر آنلاین 28 دی 1400 
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۵:۲۰    
شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش، شرکت برگزیده و برنده تندیس سیمین چهارمین جشنواره ملی صنعت سلامت محور کشور شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۱۱:۴۴    
واقعیت این است که آنچه کشور در شرایط کنونی نیاز دارد، تنش زدایی است و مهم ترین بُعد تنش زدایی کشور هم احیای برجام است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ - ۰۸:۱۲    
علی کریمی افشا کرد که مهدی تاج خودش را به جای مهدی مهدوی کیا برای عضویت در کمیته مسابقات فیفا معرفی کرده است. موضوعی که سوژه کارتونی از مهدی عزیزی در خبرآنلاین شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۲۳:۳۴    
بنا براعلام اداره کل هواشناسی هرمزگان از اواخردیشب با ورود یک موج بارشی، بارش های گسترده در سراسر استان شدت قابل ملاحظه ای خواهد داشت و سبب آبگرفتگی معابر عمومی خواهد شد. منبع: آخرین خبر
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۴:۴۶    
بنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته یکهزار و 510 مبتلا به کرونا در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 41 بیمار نیز جان خود را از دست دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۲۱    
فراز نوشت: معین الدین سعیدی گفت: ما انتظار داشتیم که بودجه انقباضی بیشتر شامل نهادهای مهم از جمله نهاد ریاست جمهوری می شد یا درباره صداوسیما، بودجه افزایش پیدا کرده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۳:۱۶    
با حکم محمد مهدی علایی استاندار قزوین محسن رحیمی به عنوان معاون روابط عمومی تشریفات و امور بین الملل حوزه استاندار منصوب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۱    
بازاریان تاناکورای ارومیه، 49 میلیون تومان در عرض چند ساعت جمع آوری و به یک مسافر که خودرویش آتش گرفت کمک کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۱    
معاون بهره برداری و توسعه شرکت اب وفاضلاب استان از اتصال تصفیه خانه کاهش کدورت آب به خط انتقال شهرکردخبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۱۰:۰۸    
ایرنا نوشت: فوق تخصص عفونی اطفال، تزریق دُز سوم واکسن کرونا را مهمترین راه مقابله با سویه اُمیکرون دانست و گفت: باتوجه به ورود سویه جدید کرونا به کشور ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۸:۴۹    
رییس اداره تایید صلاحیت استاندارد لرستان اعلام کرد: از ابتدای سال جاری 39 مورد ارزیابی از آزمایشگاه های همکار استان انجام شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۶:۲۹    
خبرورزشی نوشت: سال 2022 از نظر تقویم ورزشی چند رویداد مهم را در خود جای داده که مهم ترین آنها بدون شک جام جهانی قطر است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۵:۴۹    
یک خبرگزاری افغان گزارش کرد که طالبان، لباس فروشی ها را در هرات مجبور کرده تا "سر مانکن های زن" را ببرند. مقامات طالبان دستور داده اند که حتی نگاه کردن به سرهای این مانکن ها هم جرم محسوب می شود! ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۹    
فرارسیدن سال نوی میلادی، مردم عراق نیز مانند دیگر مردم کشورهای عربی و کشورهایی که از تقویم میلادی استفاده می کنند، جشن گرفتند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۲:۵۸    
وزیر امور اقتصادی و دارایی تاکید کرد: بذر تلاش های 4ماه گذشته یک یک درحال به بار نشستن است و در روزهای آینده ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۰:۵۸    
دختران تهرانی از نواحی مختلف بسیج، صبح شنبه 11 دی 1400 و در آستانه دومین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی به دعوت سپاه محمد رسول الله(ص) تهران بزرگ به یاد و نام ایشان در سالن دوازده هزار نفری آزادی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۳۰    
ساعتی پیش فردی مسلح که پوشش زنانه داشت با ورود به مطب یک پزشک، با شلیک چندین گلوله کلت جنگی باعث مصدومیت پزشک و حداقل یک فرد دیگر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۰:۱۳    
خبرورزشی نوشت: کاپیتان اسبق استقلال گفت: امیدوارم هر اتفاقی در رابطه با مشکلات بین استقلال و محمد رشید مظاهری رخ می دهد به نفع هر دو طرف باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۲ - ۰۰:۰۱    
جماران نوشت: در هشتاد و هشتمین جلسه ائتلاف احزاب زنان اصلاح طلب (صدف) بر برش جنسیتی در برنامه ها، راه حل ها ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۹    
جشن سال نو در "مارا لاگوی" فلوریدا آمریکا به میزبانی ترامپ و همسرش بدون ماسک برگزار سَد. منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۷    
فارس نوشت: نخست وزیر پیشین عراق ضمن شرح جزئیات شب ترور حاج قاسم سلیمانی، گفت که وی، نماد مقدسی برای مسائل بزرگ است که راهش، همچنان ادامه دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۰    
ایلنا نوشت: ساعتی پیش فردی مسلح با حمله به مطب یک پزشک در ایذه باعث مصدومیت حداقل دو نفر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۵۰    
بر اساس آمارهای رسمی، بر قیمت ملک در آذر 1400 افزوده شده و خانه های نقلی و چند سال ساخت توانسته اند گوی سبقت میزان فروش را از نوسازهای متوسط و بزرگ متراژ بربایند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۸    
نواندیش نوشت : هاشمی طبا گفت : وقتی ما می گوییم 2/1 دهم بشکه نفت برای صادرات گذاشته ایم یعنی نگاه به بیرون داریم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۴۳    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: براساس پژوهشی جدید، قهوه بدون شیر و شکر سبب پیشگیری از بیماری های قلبی می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۸    
بررسی قیمت خودروهای پراید از ابتدای مرداد ماه تا ابتدای دی ماه از سود هنگفت دلالان در این بازه زمانی از خرید و فروش این خودرو حکایت دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۴    
بهداشت نیوز نوشت: نوشیدن چای یکی از کارهایی است که در کشور ما شبیه یک سنت شکل گرفته است. علاقه به این نوشیدنی از دیرباز در میان مردم ما رسم بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۲۴    
مدیرعامل مرکز تحقیقاتی کارپو در آلمان طی گفتگویی به بررسی فضای دور هشتم گفتگوهای وین پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۱۸    
ایسنا نوشت: رحیم زارع در توضیح جلسه امروز کمیسیون تلفیق گفت: در این جلسه آئین نامه داخلی کمیسیون تلفیق بودجه درباره نحوه اداره برگزاری جلسات تصویب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۰    
فارس نوشت: معاونت حقوقی رییس جمهور در نامه ای به رییس مجمع عمومی سازمان ملل متحد ، خواهان صدور قطعنامه برای محکومیت بانیان ترور سپهبد قاسم سلیمانی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۰    
ورزش سه نوشت: دیدار دو تیم واتفورد و تاتنهام برای دقایقی به دلیل مشکل به وجود آمده برای یکی از هواداران تیم میزبان متوقف شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۳:۰۰    
ورزش سه نوشت: امیر قلعه نویی هافبک خوش نقش و تکنیکی آبی ها بعد از مدتها مصدومیت در بازی داربی به میادین بازگشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۸    
باشگاه خبرنگاران جوان گفتگویی تصویری با این مرد منتشر کرده است که می گوید: مدتی کمپ اعتیاد بودم و ترک کردم؛ روز حادثه شیشه مصرف کرده بودم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۵۸    
افزایش استقبال از شبکه اجتماعی اینستاگرام در سال های اخیر که به ریزش شدید مخاطبان تلویزیون منجرشده، سوژه کارتونی شد که در فضای مجازی منتشر شده است. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۹    
خبرورزشی نوشت: استقلال این فصل با سلیقه مجیدی بسته شد و تا اینجای کار خوش سلیقگی سرمربی پیرامون مهره های تازه نفس بر شکست ها در خرید می چربد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۵    
فارس نوشت : سخنگوی سپاه گفت: سازمان بسیج نیز بستر توزیع را آماده کرده و از فردا توزیع آغاز می شود که متوسط میزان توزیع در هر استان بین 50 تا 80 هزار بسته برای هر استان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۳    
معاون امور بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر در نامه ای به کمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل از سکوت و انفعال مجامع بین المللی در قبال شهادت نیروهای انتظامی ایران حین مبارزه با قاچاقچیان ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۱    
سرمربی تیم فوتبال استقلال در تمرین امروز این تیم صحبت های جالبی را در حضور پیشکسوت این باشگاه به بازیکنان تیمش منتقل کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۴۱    
نمایندگان دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال فراخوانده شدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۳۰    
سردار سرلشکر سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که در زمان دفاع مقدس، فرمانده لشکر 41 ثارالله کرمان بود که در عملیات طریق القدس بر اثر انفجار گلوله خمپاره از ناحیه دست و شکم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۹    
بخشی از گفته های محمود بصیری - بازیگر پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون را تماشا کنید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۲:۲۴    
روابط عمومی قرارگاه قدس از هلاکت غلام شه بخش و 5 شرور مسلح دیگر در درگیری با رزمندگان این قرارگاه در منطقه جنوب شرق کشور خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۹    
پایگاه خبری ایندیپندنت نوشته است که در سال های 2015 تا 2021 سالانه تقریبا 1400 نفر جان خود را بر اثر شلیگ گلوله و ضرب و شتم توسط پلیس آمریکا از دست داده اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۵۶    
159 مبتلا به امیکرون در کشور شناسایی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۴۷    
خبرورزشی نوشت: پرسپولیس و تراکتوردر هفته سیزدهم رقابت های لیگ برتر دوشنبه در ورزشگاه آزادی به مصاف هم می روند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۳۹    
ایرنا نوشت: رادیو ملی امریکا (ان.پ.آر) دقایقی پیش اعلام کرد نشانه هایی از پیشرفت مذاکرات وین به سمت توافق دیده می شود و برای نخستین بار، مذاکره کنندگان اروپایی از پیشرفت در روند این مذاکرات ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۸    
ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت هایی مانند تسلا، اسپیس ایکس و نورالینک گفت که معتقد است فردی که پشت نام مستعار ناکاموتو قرار دارد، متخصص رمزنگاری، نیک سابو است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۲۴    
خبرورزشی نوشت: کمیته داوران فدراسیون فوتبال داوری را برای قضاوت دیدار تیم های آلومینیوم اراک و استقلال انتخاب کرد که سه سال است همواره بردهای این تیم را سوت زده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۱    
مجید خسرو انجم با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود با اشاره به پایان سال 2021 و فرا رسیدن سال جدید میلادی، نسبت به پایان اتفاقات تلخ سال میلادی گذشته ابراز امیدواری کرد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۹    
ورزش سه نوشت: علیرضا ابراهیمی و حامد پاکدل به همراه رضا دهقانی کمترین میزان حضور در زمین را در فصل جاری داشته اند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۱:۰۸    
هر لیر ترکیه در بازار تهران با کاهش قیمت 70 تومانی در نخستین روز هفته به قیمت 2 هزار و 210 تومان رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۹    
کمیته انضباطی باشگاه استقلال رشید مظاهری را به دلیل تخلف انضباطی، محکوم کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۹    
حمله یک مرد با بلوک های سیمانی به خودروهای عبوری در یکی از اتوبانهای تهران، یک کشته و چند زخمی برجای گذاشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۹    
تست کرونای 5 عضو باشگاه بایرن مونیخ آلمان مثبت اعلام شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۵۸    
نرخ سود بین بانکی با افزایش 0.03 درصدی به 21.11 درصد است که دومین صعود را در دی ماه نشان می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۵۸    
باشگاه پورتو به پاس زحمات سرجیو کونسیسائو سرمربی تیم فوتبال این باشگاه از مجسمه او رونمایی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۴    
تمارض در محوطه جریمه برای فریب داور جهت اعلام پنالتی همواره یکی از نکات قابل توجه فوتبالیست ها بوده. در ویدیوی زیر اما لحظه ای را می بینید که یک فوتبالیست دست خود را در حین تمارض رو می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۴۱    
تمرین امروز سرخپوشان در ورزشگاه شهید کاظمی برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۷    
حامد آهنگی در گفت وگوی اینستاگرامی با رامبد جوان، بزرگ ترین ضعف شرکت کنندگان فصل خنداننده شو را، در متن آن ها دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۴    
ایسنا نوشت: "به پدرم قول داده بودم کشتی گیر شوم، وقتی مدال طلا گرفتم به مزارش رفتم و گفتم الوعده وفا..."
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۳    
تمرین شنبه تیم ملی کشتی آزاد دو مهمان ویژه داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۲۱    
ورزش سه نوشت: پیشکسوت باسابقه استقلالی ها در محل تمرین این تیم حضور پیدا کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۹    
بررسی روند قیمت ها در بازار خودرو، از تغییر جزیی قیمت ها حکایت دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۱۲    
فیلم تلویزیونی پسرم رسول تولید گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی نازنین پیرکاری و کارگردانی نبی قلی زاده در آستانه سالگرد شهادت سردار سلیمانی از شبکه پنج روی آنتن می رود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۲۰:۱۱    
افشاگری سرمربی سابق رایکای بابل که گفته بود آن هایی که سَرِ قلیان عوض می کنند دنبال جای من هستند، سوژه کارتونی از محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی امروز شده است. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۵    
ویدیویی از حضور مهدی قائدی در جشن آتش بازی آغاز سال نو میلادی 2022 در امارات، دبی را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۵۹    
از کوه ملک محمد در میانه ی بیابان لوت تا نماد سرزمین ایران کوه دماوند، از بلندی های اوغولبیک در تکاب تا کوه اژدر مشهد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۷    
کامران قاسمپور درباره عدم همراهی تیم صنایع مازندران در مرحله پایانی لیگ برتر کشتی آزاد به دلیل مصدومیت توضیحاتی را بیان کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۷    
معاونت پارلمانی ریاست جمهوری گزارشی از میزان تعامل وزرا و معاونان پارلمانی با نمایندگان مجلس شورای اسلامی منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۴۲    
ایلنا نوشت:عضو کمیسیون عمران مجلس در خصوص تجمیع ردیف ها در لایحه بودجه، گفت: به نظر من کار اشتباهی شده، این بودجه دولت نیست ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۹    
ویدیویی منتشر شده از نیروهای امر به معروف و نهی از منکر امارت اسلامی افغانستان (طالبان) در کابل، که خودروها را نگه می دارند و به ریش مردان گیر می دهند و می گویند ریش بلند سنت رسول الله است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۹    
سرمربی اسبق ایران به دنبال چالشی جدید در جام ملت های آفریقا است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۴    
ایسنا نوشت: دادستان مرکز خراسان جنوبی گفت: در صورت احراز کوتاهی مسئولان در مرگ کودک چهار ساله در حمله سگ، با آنها برخورد قاطع صورت خواهد گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۱۹    
اتباع کشورهای همسایه ترکیه در حال عبور از مرز ترکیه با ماشین ها و اتوبوس های پرجمعیت هستند و از کاهش ارزش لیر ترکیه برای خرید کالا استفاده می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۷    
جین ایوانز، نوازنده بازنشسته، زمانی که تلاش کرد برای درمان نوعی سرطان نادر، پول نقد خود را در بازار رمزارز سرمایه گذاری کند، 2000 پوند از دست داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۵    
تسنیم ، جزئیاتی از خاطره ای که رهبر انقلاب از شهید حاج قاسم سلیمانی روایت کرد را به نقل از یکی از همرزمان سرداز شهید منتشر کرد..
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۱۲    
عکسی از همسر سردار شهید سلیمانی در دیدار با رهبر انقلاب که سایت رهبری منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۸    
عمارت نوفل لوشاتو، از هفته آینده، میزبان اجرای یکی از نمایشنامه های محمد چرم شیر، نویسنده سرشناس کشورمان خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۴    
خبرورزشی نوشت: بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: کسب سه امتیاز بازی مقابل تراکتور برای شاگردان گل محمدی از نان شب هم واجب تر است تا بتواند دوباره به صدر جدول برگردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۹:۰۰    
ایرنا نوشت: رشید مظاهری در نشست کمیته انضباطی باشگاه استقلال بابت اتفاقات رخ داده در تمرین استقلال عذرخواهی کرد اما به احتمال زیاد با جریمه مالی مواجه خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۹    
بررسی ادعای تخریب مغازه ای در مراغه بدون دستور قضایی در دستورکار دادگستری آذربایجان شرقی قرار گرفت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۷    
یک کارشناس در یادداشتی نجات صنعت خودرو ایران را در گرو حمایت از هرگونه اقدام راهبردی و واقع بینانه در مورد این صنعت، بدون توجه به جریان سازی های غیرتخصصی دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۵۰    
محمدرضا لواسانی طی حکمی علیرضا ابراهیم پور را به عنوان رئیس کمیته طرح و اجرای مسکن استیجاری کیش منصوب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۴۶    
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی لرستان و دکتر یحیی ابراهیمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت دیدار کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۸    
یک بازیکن دیگر به جمع مصدومان پرسپولیس برای بازی با تراکتور اضافه شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۲۷    
روابط عمومی فیلم سینمایی نگهبان شب اعلام کرد که این فیلم لو نرفته و ادعای دیدن فیلم ها پیش از شروع جشنواره فجر، دروغ است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۵    
ویدئویی دیدنی از حرکات جالب و خنده دار شهرام قائدی در پشت صحنه جوکر را تماشا کنید. این ویدیو اما پیش از پخش قسمت جدید، ترفند قائدی را لو داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۹    
میزان نوشت: رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: ما قبل از اینکه آن حادثه در مترو پیش بیاید اعلام کردیم که انبارهای متروی تهران در دوره ی گذشته به طور کامل به مصرف رسیده و ما نیاز به ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۶    
کانال نور نیوز ،به برخی شایعات منتشره در فضای مجازی واکنش نشان داد
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۵    
دنیای ورزش تورنتو نوشت: سرمربی لیورپول در دیدار حساس مقابل چلسی حضور نخواهد داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۸:۰۲    
نقاشی شنی روایت بغض آلود رهبر انقلاب از انتظار شهیدحاج قاسم سلیمانی پشت درب اتاق عمل جراحی و همراهی با خانواده دوست شهیدش را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۹    
ایرنا نوشت: مسوول بیماری های واگیردار معاونت بهداشت استان اصفهان گفت: طبق نظر سازمان جهانی بهداشت، تمام انواع ویروس کرونا از جمله سویه جدید می تواند منجر به ابتلا شدید یا مرگ افراد شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۷    
تسنیم نوشت: دختر دبیرکل سابق حزب الله لبنان در یک گفتگوی ویژه با العهد اظهار داشت که حاج قاسم سلیمانی عاشق خانواده های شهدا بود و همواره به آنها توجه و رسیدگی می کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۴۱    
مدیرعامل اتحادیه مرکزی تعاونی های روستایی و کشاورزی کشور گفت: میوه تنظیم بازاری شب عید امسال علاوه بر روش های معمول هرساله، به صورت هوشمند درب منزل مردم تحویل داده می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۴    
در آستانه سالگرد سردار شهید سلیمانی محمدجواد ظریف وزیر خارجه اسبق ایران توئیتی را در این باره منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۲    
بخشی از خاطرات یک روزنامه نگار زندانی از زندان قزل حصار در دهه 60 را انصاف نیوز منتشر کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۲۰    
مهر نوشت: نماینده مجلس گفت: در حوادث بنزین 98 یا حوادث سال 96 و ماجرای اصفهان در یک زمانی نیازمند بود که یگان ویژه ورود کند که البته خوش درخشیدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۸    
ایسنا نوشت: منابع لبنانی نزدیک به عربستان در بیروت اعلام کردند، اینکه پادشاه عربستان در سخنرانی اخیر خود با این لحن تند حزب الله لبنان را تهدید کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۶    
حکم بازنشستگی علی مرادی رئیس فدراسیون وزنه برداری به او ابلاغ شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ - ۱۷:۱۵    
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال 1401 مجلس گفت: کار رسیدگی به کلیات لایحه بودجه از فردا در کمیسیون تلفیق آغاز می شود و روز چهارشنبه رای گیری در این باره انجام خواهد شد.