سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۰:۳۷Jan 2022 18
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 15 دی 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 31 فروردین 1400 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1400 خبر آنلاین 31 خرداد 1400 خبر آنلاین 31 تیر 1400 خبر آنلاین 31 مرداد 1400 خبر آنلاین 31 شهریور 1400 خبر آنلاین 30 مهر 1400 خبر آنلاین 30 آبان 1400 خبر آنلاین 30 آذر 1400 خبر آنلاین 1 دی 1400 خبر آنلاین 2 دی 1400 خبر آنلاین 3 دی 1400 خبر آنلاین 4 دی 1400 خبر آنلاین 5 دی 1400 خبر آنلاین 6 دی 1400 خبر آنلاین 7 دی 1400 خبر آنلاین 8 دی 1400 خبر آنلاین 9 دی 1400 خبر آنلاین 10 دی 1400 خبر آنلاین 11 دی 1400 خبر آنلاین 12 دی 1400 خبر آنلاین 13 دی 1400 خبر آنلاین 14 دی 1400 خبر آنلاین 15 دی 1400 خبر آنلاین 16 دی 1400 خبر آنلاین 17 دی 1400 خبر آنلاین 18 دی 1400 خبر آنلاین 19 دی 1400 خبر آنلاین 20 دی 1400 خبر آنلاین 21 دی 1400 خبر آنلاین 22 دی 1400 خبر آنلاین 23 دی 1400 خبر آنلاین 24 دی 1400 خبر آنلاین 25 دی 1400 خبر آنلاین 26 دی 1400 خبر آنلاین 27 دی 1400 خبر آنلاین 28 دی 1400 
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۱:۲۱    
بر اساس اعلام شرکت کنترل کیفیت هوا هم اکنون شاخص آلودگی هوای پایتخت بر روی عدد 120 یعنی وضعیت ناسالم برای گروههای حساس قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۱۱:۵۵    
تسنیم نوشت: موقعیت مهدی به کارگردانی هادی حجازی فر عنوان نسخه سینمایی مینی سریال عاشورا است. ابوالفضل صفری تهیه کننده این اثر به تشریح دلایل حذف نامش از نسخه سینمایی پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۹:۴۴    
معاون سازمان امورمالیاتی گفت: از کارخانه های سازنده و یا مونتاژ کننده داخلی و یا واردکنندگان خودرو در نخستین انتقال به خریداران مالیات دریافت می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۷ - ۰۹:۱۸    
پیشکسوت کشتی ایران خاطرات زیبایی از جهان پهلوان تختی دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۲۲:۱۳    
ایسنا نوشت: "آیا رجب طیب اردوغان برای باقی ماندن در قدرت دموکراسی ترکیه را تضعیف خواهد کرد؟"
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۸:۲۹    
سرپرست سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری تبریز با اشاره به آغاز مقدمات ثبت جهانی ائل گلی از تمهیدات مقدماتی لازم برای انتقال شهربازی و لوناپارک این مجموعه از سال 1401 خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۷:۳۶    
یافته های مؤسسه تحقیقاتی آلیکس پارتنر نشان داده است که خودروسازان جهان در سال 2021 به خاطر کمبود چیپ ست و تراشه [ریزپردازنده های نیمه هادی] فرصت تولید 7.7 میلیون دستگاه خودرو را از دست دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۸:۱۷    
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از خدمات دانش بنیان به عنوان محور توسعه و رشد اقتصادی استان در آینده یاد کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۶    
فارس نوشت:حداد عادل گفت : الحمدالله قوه مجریه به دست کسی افتاده که خدوم، سالم، بی حاشیه است و می خواهد برای حل مشکلات مردم و انقلاب کار کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۶:۲۱    
در جدیدترین خبر کرونایی از قم، 4مورد ابتلا به اُمیکرون جدید شناسایی و کشف شد؛ این در حالی است که منطقه پرجمعیت پردیسان قم از دو روز پیش از رنگ آبی کرونایی، به رنگ زرد تبدیل شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۷:۱۵    
آیا تا به حال متوجه شده اید زمانی که در حال تماشای یک برنامه آشپزی یا برنامه معرفی غذاهای لذیذ هستید، احساس می کنید که چیزی کم است؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۴۴    
حسین همتی سرپرست معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از اجرای طرح بازدید از مراکز تجاری کیش با هدف ایجاد رونق کسب و کارها و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی جزیره کیش خبر داد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۳۴    
محمدرضا لواسانی با صدور حکمی، ابوذر جعفری را به عنوان مشاور و سرپرست اداره کل حوزه مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش منصوب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۶    
نامه نیوز نوشت: وزیر بهداشت در حکمی محمدباقر قالیباف و علیرضا زاکانی را به عنوان عضو هیئت امنای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران منصوب کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۱:۲۹    
ایلنا نوشت: مدیرکل دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت بهداشت گفت: تسلیم کارت ملی افراد بعداز انجام واکسیناسیون انجام می شود و با توجه به اینکه همه در نوبت هستند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۲:۲۴    
آرش نیک فرجام با اشاره به برنامه ریزی طرح بهسازی معابر و زیبا سازی سفین که قرار است در چند مرحله اجرایی شود از پایان مرحله نخست این طرح خبر داده و گفت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۱:۱۸    
میزان نوشت : معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت : تأثیرات رانت خواران و نفوذی ها کنار هم جوری شرایط را نشان می دهد که مشکلات حل نمی شود و باید تسلیم شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۰:۳۵    
ایلنا نوشت: قائم مقام معاون وزیر آموزش و پرورش در واکنش به پیشنهاد بهشت گردی دانش آموزان گفت: می توان به بهشت زهرا و گلزار شهدا به عنوان یک موقعیت تربیتی توجه کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۹:۱۹    
دولت چین با استفاده از هوش مصنوعی و رصد کارمندان، اوقات خواب آنان را از ساعت کاری حذف و معادل آن را از حقوق ماهیانه کسر خواهد کرد. منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۸    
همشهری نوشت: قیمت هر دالر آمریکا روز سه شنبه و بعد از60روز از آغاز دور جدیدی ارز از رشد، تحت تأثیر عوامل سیاسی و اقتصادی به کانال 28هزار تومان عقب نشینی کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۱۰:۱۶    
دستگیری قاتل فراری بعد از بیست سال به دلیل ماسک نزدن.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۹    
در بحبوحه پیک موج پنجم کرونا دلتا و شروع موج ششم با سویه اُمیکرون در فرانسه، تولد گونه ای جدید از ویروس کرونا در این کشور ، شرایط را بیش از پیش بغرنج و نگران کننده کرده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۹    
بنجامین مندی ستاره تیم فوتبال منچستر سیتی که با پرونده تجاوز به چندین نفر مواجه شده است، به یک زندان فوق امنیتی در منچستر منتقل شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۷:۵۹    
تفاوت بزرگ محمد دانشگر با فصول قبل، بی حاشیه بودن این بازیکن در بازی ها و تمرینات استقلال است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۷:۲۹    
یک مسئول نزدیک به هیئت مذاکره کننده ایرانی در وین گفت: سفر مسئول کره جنوبی به وین، ارتباطی به مذاکرات لغو تحریم ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۵:۵۹    
سعید مهری که نتوانسته خودش را در استقلال نشان دهد، در لیست خروجی فرهاد مجیدی قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۳    
حضور احمد رضا عابدزاده در درون دروازه پرسپولیس ،یکی از مهمترین اتفاقات فوتبالی در دهه هفتاد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۰:۰۰    
ورزش سه نوشت: سیروس دین محمدی نیز یکی از نفرات حاضر در بازی خاطره انگیز منتخب ملی پوشان و ترکیبی از بازیکنان استقلال و پرسپولیس بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۳:۳۴    
قیمت خرید دلار از مردم در پی کاهش بهای فروش این ارز در صرافی های بانکی و بازار آزاد عقب نشست .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۳:۱۳    
تیم فوتبال شباب الاهلی قهرمان جام حذفی، فردا در دیدار سوپرجام امارات به مصاف الجزیره قهرمان لیگ این کشور می رود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۰:۱۱    
با حکم سید محمدتقی شاهچراغی استاندار قم، حسن محبوبی بعنوان سرپرست اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری قم منصوب شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۶ - ۰۰:۰۳    
رئیس تنظیم مقررات سازمان مالیاتی اعلام کرد: به زودی کارتخوان های بدون پرونده مالیاتی قطع و برای دارنده آن، پرونده کتمان درآمد تشکیل می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۳:۲۶    
همزمان با شب شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها بارش باران در حرم مطهر رضوی حال و هوایی خاص به صحن و سرای این آستان بخشیده است. منبع: خبرگزاری صدا و سیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۳:۱۹    
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی ضمن بازدید از مرکز مانیتورینگ پلتفرم های دیجیتال همراه اول، ابتکار طراحی این سکوهای دیجیتال را در نگاه مدیریتی خوب و خلاق دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۳:۰۷    
ایرنا نوشت: وزیر امور خارجه آلمان که به واشنگتن سفر کرده است، اظهار داشت مذاکرات با ایران وارد مرحله حساسی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۵۷    
ایسنا نوشت : با رای هیات دولت استاندار یک استان دیگر تعیین شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۴۲    
پرویز مظلومی گفته با پرسپولیس مذاکره کردم، پدرم کتکم زد رفتم تاج یعنی همین استقلال کنونی... خاطره ای که سوژه کارتون امروز محمدرضا میرشاه ولد در خبرورزشی شده است. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۴۰    
آنتونیو کاسانو، مهاجم سابق تیم هایی چون اینتر، میلان و رم به دلیل عوارض ناشی از کرونا در بیمارستان بستری شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۳۹    
ترافیک دهها کیلومتری خودروها در ایالت ویرجینیای آمریکا در پی بارش برف و یخبندان را در این ویدئو مشاهده نمائید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳۴    
ایرنا نوشت: مذاکره کننده ارشد ایران در تازه ترین ارزیابی خود از روند گفت وگوهایی که در وین با محور رفع تحریم ها جریان دارد اظهار داشت که مذاکرات مثبت و رو به جلو جریان دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۳۱    
در 24 ساعت گذشته افزایش قیمت ها در بین خودروهای دنا، پژو و سمند شدت گرفته است اما خودروهای پراید در این مدت شاهد کاهش قیمت ها بودند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۰    
فیلمی از انتظار حاج قاسم پشت درب اتاق عمل جراحی و همراهی با خانواده دوست شهیدش که رهبر انقلاب چندی قبل آن را روایت کرده بودند را ببینید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۷    
در شرایطی که تعدادی از بازیکنان بایرن تست کرونایشان مثبت شده بود، تست کوئید یکی دیگر از ستاره های دیگر این تیم هم مثبت شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۱۱    
ورزش سه نوشت:ستاره های بزرگ و مشهوری در تیم منتخب سال 2021 نشریه اکیپ غایب هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۲:۰۳    
فریاد شیران در واکنش به صحبت های مجیدی در مورد زمین های تمرین استقلال در دوره های قبل گفت: بعضی ها در توهم هستند و همه را متهم می کنند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۴    
مدیر امور سینماهای جشنواره فیلم فجر اسامی سینماهای مردمی میزبان جشنواره چهلم را اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳۶    
هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال با برگزاری ده ست بازی در ارومیه برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۳۴    
آاک آتن در هفته شانزدهم سوپرلیگ یونان در مصاف با لامیا به پیروزی دست یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۹    
در بازار لوازم خانگی می توان یخچال فریزرهای محبوب بازار را با قیمتی بین 5 تا بیش از 43 میلیون تومان خریداری کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۹    
پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس در مسیر اصفهان - مشهد، عصر امروز هنگام فرود در فرودگاه مشهد به علت شکستگی یکی از چرخ ها از انتهای باند خارج شد. منبع: تلخند
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۷    
ایرنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: علی باقری معاون سیاسی وزارت امور خارجه و مذاکره کننده ارشد کشورمان در وین با همتای کره ای خود در وین دیدار و گفت و گو می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۲۵    
شیدا سردشتی با انتشار کارتونی در صفحه اینستاگرام خود به وضعیت پیچیده معیشتی مردم در شرایط سخت اقتصادی این روزها پرداخت. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۱:۱۷    
خبر ورزشی نوشت: شنیده ها حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس فعلا به تعهدات خود در قبال سازمان لیگ عمل کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۰۹    
صدای مهیبی که عصر امروز در کرج شنیده شد شلیک راکت در تمرین نظامی در یکی از مقرهای سپاه در استان البرز بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۸    
خبرورزشی نوشت: سیامک نعمتی پس از بازی های انتخابی تیم ملی در بحرین دیگر به تیم ملی ایران دعوت نشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۴۵    
با اعلام فدراسیون بسکتبال، مجمع انتخاباتی این فدراسیون به زمان دیگری موکول شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۹    
هواپیمای مشهد به اصفهان با 110 مسافر ،عصر امروز، در فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان دچار حادثه و از مسیر خارج شد. منبع: کن نیوز
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۴    
معترضان روز چهارشنبه کنترل فرودگاه آلماتی بزرگترین شهر قزاقستان را در دست گرفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۳    
نخستین بار که از کسی گل گرفته اید را به خاطر دارید؟ حسی که بعد از گرفتن نخستین دسته گل یا شاخه گل داشته اید را یادتان می آید؟ حتی اگر خیلی هم به گل و گیاه علاقه نداشته باشید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۳    
خبرورزشی نوشت: کاپیتان آبی ها که 7 بازی استقلال در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر را به دلیل آسیب دیدگی از دست داد حالا مشکلی برای همراهی تیمش مقابل مس رفسنجان ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۲۲    
در آستانه دیدار تیم های چلسی و تاتنهام در رقابت های کارابائو کاپ تست کرونای دو بازیکن آبی پوش مثبت شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۱۸    
پیش فروش یکساله و پیش فروش مشارکت در تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، از روز پنجشنبه هفته جاری(16دی ماه) آغاز می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۲۰:۱۶    
فیلم سینمایی پانسیون دختران به کارگردانی مریم ابراهیم وند توانست مجوز نمایش خود را دریافت کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۰۴    
سینا عضدی در خصوص نگاه آمریکایی ها در قبال مذاکرات وین گفت: مهمترین عامل در این مذاکرات عنصر زمان است که طرف های غربی نیز اخیرا در تلاش برای تعیین ضرب الاجلی برای بازگشت به برجام بودند و ماه فوریه را ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۵۸    
رییس اداره بیماری های قابل پیشگیری با واکسن وزارت بهداشت با بیان اینکه مخالفت با واکسن قدمتی به طولانی بودن تولید واکسن دارد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۵۷    
تصاویری از قایق های تندروی نیروی دریایی انصارالله یمن با الگوبرداری از نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را ببینید. منبع: صداوسیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۷    
ایسنا نوشت: پس از فراز و نشیب های بسیاری که نشان دهنده مراحل همگرایی میان ریاض و آنکاراست و مهمترین آنها سفر مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه به ریاض بود ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۴۳    
امروزه خودرو یکی از مهم ترین نیازهای بشر است، همانطور که می بینید شرکت های خودروسازی داخلی و خارجی هر روز مدل های مختلفی از خودرو را روانه بازار می کنند همچنین سبک زندگی افراد تغییر بسیاری داشته و در ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۹    
ایرنا نوشت: شمشیرباز المپیکی کشورمان گفت: به دلیل اصلیت خانواده پدری و علاقمندی به زادگاهم، از این پس به عنوان شمشیرباز آذربایجان غربی در مسابقات حضور خواهم یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۳۲    
ایسنا نوشت: یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با تذکر به هیات رئیسه مجلس گفت: هر یک دقیقه وقت مجلس بیش از 100 میلیون تومان هزینه دارد!
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۹    
بسیاری از افراد قبل از طعم قهوه شیفته بوی آن می شوند. رایحه ای که اگر دانه قهوه مرغوب باشد می تواند جایی در ناخودآگاه ذهن آدمی ثبت کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۹    
ویدئویی هولناک از برخورد خودرو با تابلوی شهری که توسط حواس پرتی راننده به وجود امد را ببینید. منبع: خبرفوری
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۹    
باشگاه خبرنگاران نوشت: عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: مطابق قانون سازمان نظام روانشناسی، با خواندن یک کتاب و چند مطلب نمی توان روانشناس حرفه ای شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۶    
امروزه بکاربردن انواع دیوارپوش ها، به منظور زیبا سازی و جلوه دادن هرچه بیشتر به دیوارها بسیار رایج شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۹:۲۶    
نیکی کریمی نقش آفرینی جواد عزتی در فیلم آتابای را تحسین می کند و می گوید: این از هوش اوست که خودش را رها و به کارگردان اعتماد می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۴    
نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز از تلاش های صورت گرفته برای انتقال مالکیت و حل مشکلات باشگاه های تراکتور و ماشین سازی استقبال کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۹    
استاندار لرستان بر استفاده از ظرفیت نخبگان ادارات استان در سمتهای مدیریتی تاکید کرد .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۹    
رسانه های محلی در قزاقستان اعلام کرده اند که معترضین در شهر آلماتی ساختمان ریاست جمهوری، محل اقامت قاسم ژومارت توکایف رئیس جمهوری این کشور را به تصرف خویش در آورده اند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۷    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: یک دستگاه واحد مسکونی حدود 63 متری واقع در منطقه بلوار فردوس با عمر بنای 17 سال، با مبلغ 100 میلیون تومان ودیعه و 8 میلیون تومان اجاره داده می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۵۷    
نماینده مجلس: درمانگاه مجلس تزریق دز سوم را انجام داده است و دو واکسن قبلی را برکت زدم. امروز دوز سوم را به دلیل این که گفتند احتمالا سفر خارجی داشته باشیم ومشکلی پیش نیاید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۵۳    
یورونیوز نوشت: در پی شدت گرفتن اعتراض ها در قزاقستان که اغلب نقاط آن طی دو روز گذشته پس از اعلام افزایش قیمت سوخت دستخوش ناآرامی شده، وضعیت فوق العاده در این کشور برقرار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۵۲    
همایش بزرگ یاران سلیمانی و بزرگداشت شهدای مدافع حرم تهران شامگاه سه شنبه 14 دی با حضور سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و علیرضا زاکانی شهردار تهران و مهدی چمران رییس ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۴۹    
مهر نوشت:نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی گفت: با مطرح شدن بحث حذف ارز 4200 تومانی، نهاده های دامی گران شده و دولت باید تدابیر لازم را برای کنترل بازار اتخاذ کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۴۹    
همشهری نوشت: فرشاد احمدزاده در لباس سپاهان به یکی از برترین های لیگ تبدیل شده است. او از اتفاقات ابتدای فصل و دلایل نرفتنش به استقلال و پرسپولیس می گوید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۴۳    
فارس به نقل از رویترز نوشت: با افزایش موارد ابتلا به سویه اُمیکرون که سبب شد بر جذابیت طلا افزوده شود، قیمت این فلز گران بها در معاملات امروز بازارهای جهانی افزایش یافت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۴۰    
بهترین دوره های هوش هیجانی و مدیریت احساسات توسط دکتر یحیی علوی برگزار می شود. دکتر یحیی علوی که یکی از محققان و اساتید برتر حوزه هوش هیجانی است با برگزاری دوره های مهارت فردی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۳    
اشرف غنی مدعی است که چاره ای جز فرار از کابل نداشته است. اظهارات اخیر او در اولین مصاحبه اش بعد از سقوط کابل خشم بسیاری را برانگیخته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۳۲    
در شکایت 2 میلیارد و 400 میلیون تومانی مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس از این باشگاه، پرسپولیس به پرداخت 62 میلیون تومان محکوم شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۷    
امیرعباس گلاب اعلام کرد با این که علاقه دارد مانند گذشته، دوباره با حمید صفت کار مشترک تولید کند، اما این آرزو شدنی نیست، چرا که موسیقی رپ نمی تواند به صورت رسمی فعالیت داشته باشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۲۵    
مرسدس بنز نمونه اولیه خودروی تمام برقی ویژن ای کیوایکس ایکس (EQXX) را به نمایش گذاشت که بنا بر اعلام این شرکت، با هر بار شارژ باتری هایش هزار کیلومتر راه می پیماید ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۴    
ایرنا نوشت: مدیر کل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: مسافران پرواز 737 هواپیمایی کاسپین در مسیر مشهد به اصفهان که هنگام فرود به خارج از باند فرودگاه شهید بهشتی منحرف شده بود، در سلامت کامل هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۲۰    
سومین قسمت برنامه تاک با اجرای داریوش کاردان و تهیه کنندگی و کارگردانی مریم نوابی نژاد، امشب (چهارشنبه 15 دی) روی آنتن شبکه دو می رود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۹    
ارزش لیر روز سه شنبه در برابر دلار تا 4 درصد کاهش یافت و این اتفاق پس از انتشار اخباری مبنی بر رسیدن ترکیه به نقطه اوج تورم و شکست رکورد 19 ساله اتفاق افتاد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۸:۰۶    
در حالی که کمبود آسترازنکا اعتراض برانگیز شده ، تزریق این واکسن به نمایندگان در بهارستان بازتاب های منفی بسیاری داشته است .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۰    
نشست خبری چهارمین نمایشگاه بین المللی ورزش، محصولات نوین و تجهیزات وابسته شنبه 18 دی با حضور اهالی رسانه برگزار می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۵۰    
رییس کلانتری 15 رجایی شهر گفت: ساعت 1 و 30 دقیقه بامداد دو مرد سمند سوار از خودرو پیاده و به در نمایشگاه خودرویی شلیک کردند و پا به فرار گذاشتند. منبع: صداوسیما 265 256
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۴۲    
تسنیم نوشت: سپاه امام حسن استان البرز در اطلاعیه ای اعلام کرد علت صدای انفجار شنیده شده در حومه کرج شلیک یک راکت آموزشی بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۳۴    
شبکه اجتماعی اینستاگرام از زمان شهادت حاج قاسم، بسیاری از صفحاتی که عکس سردار سلیمانی را بارگذاری کردند، بست و یا با محدودیت های فراوانی مواجه کرد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۴    
سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ضمن خودداری از صحبت درباره بحث خصوصی سازی استقلال و پرسپولیس گفت: درباره حرفهای پرویز مظلومی چیزی نشنیده ام.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ - ۱۷:۱۳    
ایسنا نوشت: دو نوزاد دوقلو که در شب سال نو میلادی در ایالات متحده متولد شدند، رکورد جدیدی را در تقویم وقایع عجیب با تاریخ تولدهایشان در دو سال مختلف ثبت کردند.