سه شنبه ۲۸ دیساعت ۱۱:۱۲Jan 2022 18
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 20 دی 1400 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 31 فروردین 1400 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1400 خبر آنلاین 31 خرداد 1400 خبر آنلاین 31 تیر 1400 خبر آنلاین 31 مرداد 1400 خبر آنلاین 31 شهریور 1400 خبر آنلاین 30 مهر 1400 خبر آنلاین 30 آبان 1400 خبر آنلاین 30 آذر 1400 خبر آنلاین 1 دی 1400 خبر آنلاین 2 دی 1400 خبر آنلاین 3 دی 1400 خبر آنلاین 4 دی 1400 خبر آنلاین 5 دی 1400 خبر آنلاین 6 دی 1400 خبر آنلاین 7 دی 1400 خبر آنلاین 8 دی 1400 خبر آنلاین 9 دی 1400 خبر آنلاین 10 دی 1400 خبر آنلاین 11 دی 1400 خبر آنلاین 12 دی 1400 خبر آنلاین 13 دی 1400 خبر آنلاین 14 دی 1400 خبر آنلاین 15 دی 1400 خبر آنلاین 16 دی 1400 خبر آنلاین 17 دی 1400 خبر آنلاین 18 دی 1400 خبر آنلاین 19 دی 1400 خبر آنلاین 20 دی 1400 خبر آنلاین 21 دی 1400 خبر آنلاین 22 دی 1400 خبر آنلاین 23 دی 1400 خبر آنلاین 24 دی 1400 خبر آنلاین 25 دی 1400 خبر آنلاین 26 دی 1400 خبر آنلاین 27 دی 1400 خبر آنلاین 28 دی 1400 
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۱    
معاونت محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان از ایجاد شعب تخصصی رسیدگی به جرائم موضوع قانون خاک در همه شهرستانهای استان لرستان خبر داد
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ - ۱۶:۰۱    
بازیکن استقلال با پیشنهادی خارجی مواجه شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۹    
نتایج نظرسنجی یک موسسه تحقیقاتی در آمریکا نشان می دهد بیش از نیمی از شرکت کنندگان از توافق هسته ای حمایت می کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۱۹    
روایتی شنیده نشده از درخواست شهید حاج قاسم سلیمانی از رهبر معظم انقلاب پیش از دریافت نشان ذوالفقار منتشر شده است که در این ویدیو ببینید و بشنوید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۲:۵۸    
رئیس اداره منابع آب شهرستان آبیک از انسداد 27 حلقه چاه غیرمجاز از ابتدای سال جاری تاکنون در این شهرستان خبرداد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۵۶    
دبیر کمیسیون قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات در جدیدترین توئیت خود در فضای مجازی نوشت: نهاد ریاست جمهوری و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بهترین عملکرد را در سامانه قانون انتشار و دسترسی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۳:۰۰    
شیراز شهر عشاق، ترانه سرایی و یکی از باشکوه ترین شهرهای تاریخی ایران است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۵۳    
آذربایجان شرقی استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر ایجاد و گسترش منافع مشترک ایران و آذربایجان از طریق تجار ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۹    
مرکز تحقیق وتوسعه همراه اول با همکاری انجمن کامپیوتر ایران، رویداد جایزه پایان نامه سال مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات را برگزار می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۱:۲۶    
ایسنا نوشت: وزرای خارجه عراق و عربستان بر سر هماهنگی متقابل در محافل بین المللی، تقویت همکاری امنیتی و اطلاعاتی درخصوص مبارزه با قاچاق و تروریسم به اتفاق نظر رسیدند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۷    
احمد امیرآبادی فراهانی، نماینده مردم قم در مجلس گفت: پیش بینی دولت این است که با حذف ارز ترجیحی سال 1401 مرغ 60 هزار تومان می شود اما ما در مجلس پیش بینی قیمت هشتاد هزار تومانی را داریم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۳۳    
مدیرکل راه و شهرسازی از ثبت نام بیش از 35 هزار نفر در طرح نهضت ملی مسکن چهارمحال و بختیاری خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۳۰    
تسنیم نوشت:سخنگوی کمیسیون تلفیق گفتد: نمایندگان معتقد بودند برای حذف ارز 4200 باید تمامی جوانب لحاظ شود و زیرساخت ها فراهم باشد؛ نباید حذف ارز 4200 تومانی مشکلی برای مردم ایجاد کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۱۰:۱۲    
مدیرکل پزشکی قانونی آذربایجان شرقی از آمار بالای تلفات برق گرفتگی در استان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۹    
معاون درآمدهای مالیاتی سازمان امور مالیاتی گفت: بر اساس داده های موثق ما می توانیم بر سه هزار خانه خالی مالیات ببندیم در حالی که میزان خانه های خالی خیلی بیشتر از این میزان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۴۰    
ایلنا نوشت: رئیس کمیته امداد گفت: یک ماه مستمری فوق العاده به عنوان کمک هزینه فوری، به حساب سرپرستان خانواده های سیل زده جنوب کشور واریز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۱۹    
مدیر عامل شرکت عمران ، آب و خدمات از بکارگیری تمامی ظرفیت های موجود در جهت آماده سازی فضای شهری برای میزبانی از مسافران نوروزی کیش خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۹:۰۸    
طبق مشاهدات اقتصادآنلاین از قیمت امروز پراید، معامله کنندگان قیمت پراید صفر 99 مدل 131 SE را حوالی 171میلیون تومان اعلام کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۷:۵۹    
خبرورزشی نوشت: علیرضا کوشکی مهاجم پیکان به گزینه مشترک یحیی گل محمدی و فرهاد مجیدی تبدیل شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۴۳    
رییس کانون بازنشستگان تامین اجتماعی در آخرین اظهارنظرها احتمال رد افزایش دو ساله سن بازنشستگی در لایحه بودجه 1401 را بالا دانست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۷:۲۹    
خبرورزشی نوشت: محسن یوسفی گفت: معتقدم مس می توانست در این بازی برنده باشد یا مساوی بگیرد ولی درخشش بازیکنان استقلال مانع از این شد و حتی به این تیم مساوی هم ندادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۸:۲۶    
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با انتشار توئیتی در حساب کاربری خود تاکید کرد که تنها راه حل بحران سرخابی ها، واگذاری مدیریت آنها به خود مردم است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۵:۵۹    
خبرورزشی نوشت: پرسپولیس در نقل و انتقالات نیم فصل نیاز مبرم به جذب چند بازیکن دارد و هافبک رسول خطیبی یکی از گزینه های سرمربی سرخپوشان است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۴:۰۸    
مطابق قانون کار معدنکاری جزو مشاغل سخت و زیان آور محسوب می شود و یکی از دغدغه های اصلی کارگران کمبود تسهیلات و خدمات است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۱:۴۷    
بالاخره من به ایشان عرض کردم این نظر حضرت آقاست و خود ایشان می خواهند نشان را به شما بدهند. ایشان، تأملی کرد و گفت به یک شرط می آیم. گفتم چیست؟
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۸    
تست کرونای فران تورس و پدری منفی شده و این دو بازیکن به ریاض سفر خواهند کرد تا در سوپرجام حاضر باشند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ - ۰۰:۰۰    
خبرورزشی نوشت: محمدحسین کنعانی زادگان مدافع تیم ملی مدعی شده صوت منتسب به او تقلید و صدای واقعی او نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۴۹    
معاون حقوقی باشگاه استقلال به بیانیه قرمزپوشان پایتخت واکنش نشان داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۹    
تصاویری که خبرنگار لبنانی از جمع آوری پلاستیک جات و آهن آلات توسط نظامیان صهیونیست از میان زباله های مرز با لبنان شکار کرد را ببینید. منبع: آخرین خبر
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۱۹    
پزشک تیم فوتبال پرسپولیس توضیحاتی را در خصوص آخرین وضعیت مصدومیت عیسی آل کثیر ارائه کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
کاربران خبرآنلاین درباره بازگشت محدودیتها به خاطر پیشگیری از طغیان سویه امیکرون کرونا اظهارنظر کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۹    
ترش کردن معده که به آن سوء هاضمه نیز گفته می شود علائمی مانند نفخ و دل درد دارد. این مشکل به دلیل ترشح بیش از حد اسید هیدروکلریک در دستگاه گوارش و معده به وجود می آید و منجر به اسیدیته شدید و سوزش سر ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۵۴    
جماران نوشت : محسن هاشمی گفت : بعد از اتفاقاتی که ایشان دیگر به نماز جمعه نرفتند ، مجموعا احساسشان این است که مطرح کردن آیت الله هاشمی رفسنجانی شاید تضعیف حاکمیت است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۳۲    
نعیمه نظام دوست، در نوشتاری اینستاگرامی، برای حدیث فولادوند نوشت: هیچ چیز به اندازه اندوه، آدم ها را به هم نزدیک نمی کند و هیچ چیز به اندازه گذر از بحران های دشوار، آدمی را قدرت نمی بخشد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۳:۲۱    
دیده بان ایران نوشت : فائزه هاشمی گفت : معمولا همه کاسه و کوزه ها سر رئیس جمهور می شکند. وقتی این همه خراب شود، چه از نگاه مردم و چه از نگاه مسئولان، دیگر کسی او را رهبرش نمی کند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۴    
رئیس اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: در 40 سال گذشته همیشه کسری بودجه داشته ایم که یکی از عوامل مهم در اقتصاد کشور است یعنی درآمد کمتر از هزینه بوده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۹    
علائم اومیکرون و آنفولانزا با یکدیگر فرق می کند.اصلی ترین علائم ویروس جدید کرونا تب، خستگی، سرفه و تنگی نفس است.علائم حساسیت مزمن تر و شامل عطسه، خس خس و سرفه است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۹    
ایرنا نوشت: وزارت امورخارجه هند روز دوشنبه اعلام کرد، ما به عنوان یک شریک نزدیک و دوست قزاقستان، مشتاق تثبیت زود هنگام وضعیت این کشور هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۵۸    
ورزش سه نوشت: سرمربی نفت مسجدسلیمان طی توافقی دوطرفه از این تیم جدا شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۴۹    
تیم الریان بازی نیمه تمام در لیگ ستارگان قطر را با پیروزی به پایان رساند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۸    
حسین امیرعبداللهیان، وزیر امور خارجه در ادامه برنامه های سفر خود به عمان، با حضور در جمع صمیمی ایرانیان مقیم این کشور با حاضرین در این نشست به گفتگو و تبادل نظر پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۴۳    
ایسنا نوشت: شهردار منطقه 8 اعلام کرد: در پی انتشار کلیپی مبنی بر دریافت وجه از عوامل غیر مجاز پسماند توسط ماموران شهرداری، دستور بررسی دقیق این موضوع را به نهادهای نظارتی اعلام کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۳۶    
اعتیاد و مشکلات ناشی از آن یکی از مهم ترین آسیب های اجتماعی در جامعه محسوب می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۹    
ادل، خانه سیلوستر استالونه را به قیمت 58 میلیون دلار خرید.سیلوستر استالونه چندماه پیش این خونه را 110 میلیون دلار قیمت گذاری کرده بود که در نهایت به قیمت 58 میلیون دلار به ادل فروخت.منبع :خبرآنلاین
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۲۴    
ایلنا نوشت: به دلیل التهاب در ناحیه مصدومیت، مهاجم پرسپولیس بار دیگر باید عکس برداری کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۲۳    
محمد صالح رزم حسینی به مناسبت روز جهانی خنده یعنی روز 11 ژانویه مصادف با 21 دی ماه کارتونی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۲:۱۴    
ورزش سه نوشت: محمد صلاح فوق ستاره تیم ملی مصر اعتقاد دارد که آنها شانس نخست کسب عنوان قهرمانی جام ملت های آفریقا نیستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۳    
بازار خودرو امروز با سکته معاملات معمول اما اندک همراه بود .
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۸    
روز گذشته سرتیپ ترکی المالکی سخنگوی ائتلاف متجاوز سعودی با لحن افتخارآمیزی از این گفت که یک فیلم ویژه و محرمانه به دستمان رسیده که نشان می دهد بندر الحدیده یمن به محل ورود و ذخیره موشک های بالستیک ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۵    
اعتراضات و شورش در کشور قزاقزستان در کنار حمایت روسیه از دولت این کشور در مقابل اعتراضات گسترده داخلی سوژه کارتونی در فضای مجازی شد. 6060
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۵۱    
ایرنا نوشت: فیصل بن فرحان آل سعود وزیر امورخارجه عربستان دوشنبه شب با "وانگ ایی" همتای چینی خود درخصوص برنامه هسته ای و مذاکرات وین برای رفع تحریم های ظالمانه علیه ایران دیدار و گفت وگو کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۸    
در روزهای گذشته برای برخی از شهروندان پیامک هایی از سرشماره V.MASKAN، به منظور تعیین وضعیت خانه خالی ارسال و روزهای 20 و 23 دی ماه را به عنوان آخرین روز ثبت اطلاعات تعیین کرده بودند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۸    
در این بسته خبری می توانید اخبار مهم و جذاب سرویس اجتماعی خبرآنلاین را بخوانید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۱    
الکساندر مدودف، مدیر باشگاه زنیت، تاکید کرد که آنها ابتدا باید برای سردار آزمون یک جایگزین پیدا کنند و در این صورت او می تواند در ژانویه این تیم را ترک کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۱:۰۱    
مذاکره کننده ارشد روسیه روز دوشنبه پس از دیدار با علی باقری رئیس هیات ایرانی در وین گفت که دو طرف پیرامون موضوع رفع تحریم ها در جریان مذاکرات وین بحث و تبادل نظر کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۷    
مدیرکل مسکن روستایی بنیاد مسکن گفت: پیشنهاد افزایش سقف تسهیلات مسکن روستایی تا 200 میلیون تومان در شورای پول و اعتبار تصویب شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۶    
نادر طالب زاده که به دلیل مشکل عروقی، در یکی از بیمارستان های تهران بستری است، از بهبودی خود خبر داد و تاکید کرد مشکل خاصی ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۵۰    
در حالی که رم با نتیجه 3 بر یک تا دقیقه 70 بازی از یوونتوس پیش افتاده بود، اما در نهایت این گورخرها بودند که توانستند بازی را با نتیجه 4 بر 3 به سود خود به پایان برسانند.. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۶    
تسنیم نوشت: سالار عقیلی، محمد علیزاده، بابک جهانبخش، اشوان، محسن ابراهیم زاده، مهدی دارابی، رضا بهرام و .. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۴۰    
ویدئویی بسیار دردناک و غم انگیز از کودکی که تنها خواسته و آرزویش خوردن میوه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۳۲    
زنده یاد ماه چهره خلیلی، 17 ماه پس از درگذشتش، با فیلم سینمایی سرانگشتان فرشته ، به پرده سینماهای کشور می آید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۰    
خبرورزشی نوشت: بازیکن اسبق استقلال گفت: متاسفانه حذف تیم های ایرانی از آسیا اینقدر برای مسئولان بی اهمیت بود که انگار یک عده پیش خودشان گفته اند به درک که این دو تیم به آسیا نرفتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۲۰:۰۶    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که برای دیداری رسمی در عمان به سر می برد، شامگاه دوشنبه با محمد عبدالسلام مذاکره کننده ارشد دولت نجات ملی یمن دیدار و به تبادل نظر پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۵    
همه ما می دانیم که برای آینده آسوده به پس انداز نیاز داریم. بعضی از افراد پس انداز برای آینده را نوعی خساست درنظر می گیرند و با این پندار غلط ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۵۹    
فارس نوشت: معاون اجتماعی پلیس فتا در خصوص ترفند مجرمان سایبری با سوءاستفاده از نام و اعتبار سامانه ملی املاک و اسکان کشور هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۲    
علی مطهری از بی توجهی صداوسیما به آیت الله هاشمی در سالگرد درگذشت وی انتقاد کرد
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۵۰    
معاون پذیرش فرابورس ایران درباره روند پذیرش دو تیم باشگاهی استقلال و پرسپولیس در فرابورس گفت: استقلال و پرسپولیس فعلاً در حال طی فرآیند سهامی عام شدن نزد سازمان بورس هستند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۶    
سخنگوی سازمان اورژانس گفت: ساعت 18:04 امشب یک مورد حادثه حریق در یک برج مسکونی در بلوار تعاون، خیابان شربیانی شرقی، ساختمان آناهیتا به سامانه 115 اورژانس اطلاع داده شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۴۵    
ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان اورژانس کشور از جانباختن چهار تن در حریق یک برج مسکونی در بلوار تعاون تهران خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۳۷    
خبرورزشی نوشت: عدم حضور امیرارسلان مطهری در ترکیب استقلال و در بازی با مس رفسنجان موجب شد تا برخی شایعه کنند این مهاجم از نیمکت نشینی خود ناراحت و درصدد جدایی از اردوی آبی ها است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۲۸    
ایسنا نوشت: سخنگوی هیات منصفه مطبوعات گفت: در روز دوشنبه 20 دی ماه 1400 در شعبه 3 دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی کاشانکی دو پرونده رسیدگی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۱۶    
منوچهر هادی، با اشتراک گذاشتن عکسی از خود روی تخت بیمارستان در اینستاگرام، از موفقیت عملِ دیسک کمرش خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۹    
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در اطلاعیه ای جزییات ثبت نام مردان مجرد بالای 23 سال سن را در سامانه نهضت ملی مسکن اعلام کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۰۴    
باشگاه خبرنگاران نوشت: سردار هادیانفر اعلام کرد هر نیم ساعت یک نفر جان خود را در سوانح ترافیکی از دست می دهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۹:۰۴    
معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اتحادیه اروپا با علی باقری رییس هیأت مذاکره کننده ایران دیدار کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۹    
سریال جوکر یک مجموعه تلویزیونی ایرانی در ژانر واقع نما است که توسط احسان علیخانی و سیدحامد میرفتاحی کارگردانی شده است. در ادامه در ویدئویی زیر لحظه حذف وحیدآقاپور از مسابقه جوکر را تماشا کنید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۴    
خبرنگار مشهور ترکیه خبر داد باشگاه هال سیتی رسما برای جذب مهاجم ایرانی فنرباغچه وارد عمل شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۸    
نواک جوکوویچ پس از پیروزی در دادگاه ملبورن بیانیه ای منتشر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۴۰    
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان که برای دیداری دو جانبه با مقامات عمانی در مسقط به سر می برد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۴    
خبرهای خوبی از مذاکرات وین مخابره می شود، کارشناسان اقتصادی پیش بینی می کنند که در صورت توافق قیمت دلار به محدود 25 هزار تومان برسد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۹    
خبرورزشی نوشت: امین قاسمی نژاد در روزهای اخیر یکی از آماده ترین بازیکنان این تیم در تمرین آبی پوشان بوده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۹    
ایلنا نوشت: رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه در 12 روز گذشته 31 استان درگیر حوادث جوی از جمله آبگرفتگی و برف و کولاک شدند گفت: از این 31 استان، 22 استان و 130 شهرستان نیاز به امداد رسانی داشتند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۲۴    
ترلان پروانه و بهرام رادان در اکران فیلم گربه سیاه در استانبول حضور یافتند. گربه سیاه فیلمی به تهیه کنندگی بهرام رادان محصول سال 1398 است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۳    
اهدا اعضا حیاتی 5 نفر در خراسان رضوی، به 15 بیمار در صف پیوند زندگی بخشید
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۰    
خبرورزشی نوشت: مهاجم تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، در مقطع زمانی فعلی تصمیمی برای جدایی از این تیم ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۲۰    
ورزش سه نوشت: لیدر خاطی تیم نفت مسجدسلیمان که اقدام به درگیری با بازیکنان کرده بود، بازداشت شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۴    
سخنگوی سابق وزارت بهداشت گفت: محل بودجه دارو ارز آن و منابع مورد نیازش در دولت قبل و دولت فعلی ارتباطی با موضوع واکسن نداشت و ندارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۸:۱۳    
یزدان عشیری، مدیر روابط عمومی سازمان سینمایی، با اشاره به این که فضای بصری دوره های گذشته جشنواره فیلم فجر، محل الگودهی غلط و ایجاد حواشی بوده است، از حذف فرش قرمز از این رویداد سینمایی خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۰۴    
فصل برای فدریکو کیه زا، ستاره جوان و گلزن یوونتوس و تیم ملی ایتالیا به اتمام رسید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۸    
اتابک نادری برای نقش آیت الله هاشمی رفسنجانی در فیلم سینمایی منصور ساخته سیاوش سرمدی بیش از 6 ساعت گریم شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۵۸    
انتشار اخباری بر پایه تئوری های توطئه می گوید در جریان کنفرانس باراک اوباما در اجلاس آیپک یک موجود بیگانه او را اغوا کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۴    
ایسنا نوشت: اظهارنظر "تام پیکوک"، ویروس شناس در رسانه های اجتماعی درباره کشف اخیر یک متخصص اهل قبرس که مدعی پیدا کردن سویه "دلتاکرون" است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۸    
ایرنا نوشت: معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از توقیف 18 خودروی تقویت شده در بزرگراه همدانی خبر داد که اقدام به دور دور، حرکات مخاطره آمیز و تولید صدای ناهنجار می کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۴۶    
اسنادی که در ارتباط با عدم صدور مجوز حرفه ای باشگاه پرسپولیس انتشار یافت بر دخالت بعضی عوامل داخلی در این اتفاق صحه می گذارد و این در حالی است که در هیچ یک از موارد اعلامی از سوی کنفدراسیون به این ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۳۴    
حسین امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با فهد بن محمود آل سعید معاون سلطان عمان آخرین تحولات روابط دو کشور و همچنین موضوعات مهم منطقه را مورد گفتگو و تبادل نظر قرار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۶    
در بازار امروز لوازم خانگی فروشندگان یخچال فریزر امرسان مدل BFN20D-M/TP حوالی 50 میلیون تومان قیمت گذاری کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۷:۱۲    
هومن حاجی عبداللهی، بازیگرِ سریالِ پایتخت ، عکسی از خودش را که در اتاق گریم خوابش برده است، منتشر کرد و نوشت: اگر کسی نشناسه، با خودش میگه، کارتن خوابم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۸    
عضو کمیسیون بهداشت گفت: این را که دولت قبل از کدام طرف تحت فشار بوده که واردات واکسن انجام نشود، نمی دانم اما انتقال و تامین ارز مشکلی بوده که از سوی وزارت بهداشت دولت قبل برای وارد نکردن واکسن اعلام ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۵۶    
کنفدراسیون فوتبال آسیا با درخواست جدید باشگاه پرسپولیس موافقت کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ - ۱۶:۴۸    
فرارو نوشت: تصاویری کمدی از یک بچه یوزپلنگ در حال خندیدن توسط یک عکاس ثبت شده است.