شنبه ۱۱ تیرساعت ۱۱:۵۷Jul 2022 2
جستجوی پیشرفته

خبرهای خبر آنلاین 2 تیر 1401 - khabaronline.ir

خبر آنلاین 29 اسفند 1393 خبر آنلاین 29 اسفند 1394 خبر آنلاین 30 اسفند 1395 خبر آنلاین 29 اسفند 1396 خبر آنلاین 29 اسفند 1397 خبر آنلاین 29 اسفند 1398 خبر آنلاین 30 اسفند 1399 خبر آنلاین 29 اسفند 1400 خبر آنلاین 31 فروردین 1401 خبر آنلاین 31 اردیبهشت 1401 خبر آنلاین 31 خرداد 1401 خبر آنلاین 1 تیر 1401 خبر آنلاین 2 تیر 1401 خبر آنلاین 3 تیر 1401 خبر آنلاین 4 تیر 1401 خبر آنلاین 5 تیر 1401 خبر آنلاین 6 تیر 1401 خبر آنلاین 7 تیر 1401 خبر آنلاین 8 تیر 1401 خبر آنلاین 9 تیر 1401 خبر آنلاین 10 تیر 1401 خبر آنلاین 11 تیر 1401 
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۹:۱۳    
دبیر علمی همایش درمان سرطان های دستگاه ادراری گفت: استان یزد در زمینه ابتلا به سرطان پروستات در کشور صدرنشین است و سرطان مثانه و کلیه نیز از شایع ترین سرطان های دستگاه ادراری در استان به شمار می آیند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۰    
ایسنا نوشت : بررسی نحوه اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها با حضور وزیر خارجه و رئیس سازمان انرژی اتمی، سرقت از بانک ملی و رسیدگی به درخواست استیضاح وزیر صنعت ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۴:۵۳    
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان قزوین گفت: چهاردهمین نمایشگاه تخصصی فرش دستباف و تابلوفرش از تاریخ6 لغایت 10تیرماه به مدت پنج روز در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان قزوین برگزار ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۷    
سرپرست شهرداری کرج گفت: در صورت ورود واگن ها به کرج و انجام تست سرد و گرم، در نیمه دوم امسال فاز مسافرگیری آزمایشی مترو آغاز می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۱۰:۳۲    
مدیران ایران خودرو به سندرم رونمایی مبتلا شده اند و در حالیکه اردیبهشت 1401 از کشنده ای رونمایی کرده بودند در خرداد ماه از کشنده ای دیگر با تشابهات زیاد در اتاق و بدنه رونمایی کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۹    
محاکمه عواملی که با کم کاری خود در مرگ ناگهانی دیه گو مارادونا در سال 2020 نقش داشته اند، سال آینده انجام خواهد شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۴ - ۰۸:۵۴    
آیین معارفه رضا عنبری به عنوان رئیس جدید هیئت اسکیت شهرستان نرماشیر با حضور آشورماهانی رئیس هیئت اسکیت استان، طبسی نژاد فرماندار نرماشیر و جمعی از مسئولین محلی این شهرستان برگزار گردید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۱:۰۴    
ایسنا نوشت : رئیس مجلس با اشاره به پیش بینی تخصیص 5 هزار میلیارد تومان منابع به صندوق بیماران صعب العلاج در لایحه بودجه سال جاری، خواستار تسریع در تهیه آئین نامه و تخصیص این منابع شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۲۰:۱۳    
فارس نوشت: اگر ناصرالدین قاجار برود کاخ ویندزور به دیدار ملکه ویکتوریا آنجا چه کار می کند؟ خودش در خاطراتش برایمان نوشته است و از الماس کوه نور هم خبر داده و شطرنج هم بازی کرده در مقابل اعیان و اشراف ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۹:۰۵    
فارس نوشت: داور بین المللی فوتسال کشورمان گفت: ای کاش برای رئیس کمیته داوران فیفا ترجمه نمی کردند که برای هر بازی 4 دلار می گیریم!
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۷:۲۹    
رئیس کل دادگستری مازندران با تاکید بر نقش موثر افزایش اطلاعات حقوقی مردم وارتقای کیفیت تحصیلی دانش آموختگان حقوق درکاهش دعاوی وارتقای طرح دعاوی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۶:۴۱    
فارس نوشت: رافائل گروسی مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی روز پنجشنبه گفت، از برنامه هسته ای امارات متحده عربی حمایت می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۴:۳۵    
مهر نوشت: آیت الله سعیدی گفت:باید باور کنیم که روزی هست که نتیجه اعمال خود را خواهیم دید ولی خیلی ها این باور را ندارند و این اختلاس ها و ناهنجاری ها به خاطر عدم باور به معاد است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۳:۵۱    
منبیان نوشت : حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: انتظارات جامعه بسیار بالا است و نمی توان همه آنها را برآورده کرد. ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۱۴    
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران،به مناسبت هفتم تیرماه، سالروز شهادت آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یارانش که به عنوان هفته قوه قضائیه نامگذاری شده ، پیام داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۱:۰۶    
فارس نوشت: کراماتی بیان داشت: استاندار بوشهر تمامی فرمانداران و مدیران را از بازنشستگان استفاده کرده، جز یکی دو مورد که آن هم به گمانم از دستش در رفته است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۱۰:۵۳    
استاندار سمنان با تأکید بر اینکه مجموعه استان پیگیر ثبت جهانی مجموعه تاریخی بسطام باشد، گفت: ثبت مجموعه تاریخی بسطام در فهرست جهانی یونسکو با برگزاری جلسه با مهندس ضرغامی وزیر میراث فرهنگی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۸:۴۳    
فرماندار لردگان گفت:در سفر رییس جمهور و اعضای هیات دولت سیزدهم به چهارمحال و بختیاری 32 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه گردشگری این شهرستان اختصاص پیدا کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۶:۲۹    
خبروزشی نوشت: کاسیانو برای اینکه انتقالش به پرسپولیس قطعی شود حاضر شده تا رقم درخواستی خودش را کاهش بدهد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۳ - ۰۰:۴۵    
تلاش ها برای جستجو و نجات افراد زیر آوارمانده در افغانستان همچنان ادامه دارد. در پی زلزله بامداد روز چهارشنبه، یکم تیرماه به مرکزیت شهر خوست افغانستان در نزدیکی مرز این کشور با پاکستان ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۲۱    
سرمربی جدید تیم فوتبال سپاهان اصفهان معرفی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۹    
فارس نوشت : دستیار رئیس جمهور گفت: در حال طراحی و تدارک بستری تحت عنوان دستیاران مردمی سازی در ساحت های مختلف مسئولان هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۵۵    
فارس نوشت: رئیسی در پیام تسلیتی به ملت مسلمان افغانستان به مناسبت جان باختن شماری از مردم این کشور در واقعه زلزله آورده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۱۹    
تیم ملی والیبال ایران در دومین مسابقه خود در رقابت های لیگ ملت های 2022 مقابل آمریکا قرار گرفت و توانست از سد حریف خود عبور کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۲    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز، پنجشنبه با بدر البوسعیدی وزیر امور خارجه سلطنت عمان در خصوص مسائل دوجانبه و منطقه ای و بین المللی به صورت تلفنی گفتگو و تبادل نظر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۱    
حجت الاسلام و المسلمین حسین طائب رئیس سابق سازمان اطلاعات سپاه نیز با حکم سرلشکر حسین سلامی به سمت مشاور فرمانده کل سپاه منصوب گردید.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۹    
وبا بیماری است که حدود 80 درصد بیماران می توانند علائم بالینی نداشته باشند یا اسهال خفیفی داشته باشد، حدود 10 الی 15 درصد اسهال متوسط دارند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۴۷    
جهش های پی درپی اجاره بهای آپارتمان در یکی دو سال گذشته، در کنار رکود بازار خرید و فروش مسکن، عرصه را برای مستاجران تا حدی تنگ کرده است که بسیاری توان ماندن در پایتخت را ندارند و به شهرهای حاشیه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۴۴    
ایرنا نوشت: سخنگوی کاخ کرملین طی یک کنفرانس خبری گفت در صورت رعایت شروط مسکو از سوی کی یف حاضر به مذاکره هستیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۳۳    
زمین چمن ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر با جوانه زدن بذر چمن، بالاخره پس از حدود 11 ماه که با رنگ خاکی دیده می شد؛ دوباره سبز شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۹    
ایرنا نوشت: اولاف شولتس صدراعظم آلمان روز پنجشنبه همزمان با هموار سازی مسیر برای عضویت اوکراین در اتحادیه اروپا اعلام کرد که این بلوک باید خودش را برای گسترش آماده کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۲۵    
رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: در فصل آینده رقابت های فوتبال برتر کشور نیز سیستم کمک داور ویدئویی یا VAR نخواهیم داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۱۱    
مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی از ارائه گزارش ساماندهی نظام بانکی و موسسات اعتباری با عملکرد ناسالم توسط این بانک در هیات دولت خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۲:۰۱    
ورزش سه نوشت: حمید مطهری، سرمربی جدید تیم نساجی بعد از خرید علی شجاعی برای تیم جدیدش حالا به دنبال دومین خرید پرسپولیسی برای مازنی هاست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۵۰    
ایسنا نوشت: حسینی گفت : بی تردید اگر کسی به گونه ای سخن بگوید که فضای جامعه تیره و تار نشان داده شود و مردم مایوس شوند، در مسیر خواسته های دشمن حرکت می کند،
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۳۸    
جنگ در اوکراین درحالی هنوز ادامه دارد که اوکراینی ها مانند روزهای نخست نبرد با روس ها، با سلاح های کوچک به جنگ ارتش زرهی روسیه می روند. منبع: توئیت پرس
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۷    
تابناک نوشت : بر اساس شنیده ها، رئیس جمهور پس از پایان سال اول دولت بر اساس پایش های که اکنون در حال انجام است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۲۱    
ایرنا نوشت: مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا در حاشیه اجلاس سران کشورهای عضو اتحادیه که در بروکسل جریان دارد ، نسبت به احتمال استفاده روسیه از گاز به عنوان اهرم فشار در فصل زمستان هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۹    
فارس نوشت: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز پنجشنبه از سران گروه بریکس درخواست کرد علیه اقدامات خودخواهانه غرب همکاری کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۱۴    
توضیحات مهم دکتر مهدی زارع، استاد پژوهشگاه بین المللی زلزله درباره زلزله های جنوب کشور را ببینید. منبع: خبرآنلاین
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۱۱    
ماریا زاخارووا سخنگوی وزارت خارجه روسیه که به همراه سرگئی لاوروف وزیر خارجه این کشور به ایران سفر کرده است با انتشار پستی در کانال تلگرامی خود به تمجید از زنان ایرانی پرداخت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۶    
تسنیم نوشت :رئیس جمهور در شورای اداری استان خراسان شمالی گفت: دولت سیزدهم دولت حل مسئله است و مدیران بی انگیزه باید به حاشیه بروند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۰۴    
فارس نوشت: وزارت خارجه سوئد امروز پنجشنبه در بیانیه ای از شهروندانش خواست از سفر به ایران خودداری کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۱:۰۱    
مهر نوشت :فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: اولین وظیفه مسئولان در قبال شهدا این است که اعتماد مردم نسبت به نظام کم نشود و روز به روز بیشتر شود و مشکلات مردم را حل کنیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۹    
در دیدار سرگئی لاوروف وزیر امور خارجه روسیه با حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان، در خصوص طیف وسیعی از موضوعات مورد علاقه دو کشور گفتگو و تبادل نظر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۹    
مهدی مهدوی کیا خداحافظی تلخی از فوتبال ملی داشت.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۶    
اقتصادنیوز نوشت: قیمت دلار امروز دوم تیرماه 1401 در بازار آزاد و رسمی نوسان محدودی را ثبت کرد، عده ای از فعالان بازار ارز معتقدند تا زمانی که سطح انتظارات در کنار نرخ ارز کنترل نشود احتمال به سنگ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۵    
آزمون سراسری 1401 با رقابت 27 هزار و 731 داوطلب همزمان با سراسر کشور از 8 تیر در هرمزگان برگزار می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۴    
ایرنا نوشت: رئیس جمهوری لبنان، نجیب میقاتی را پس از کسب 54 رای نمایندگان پارلمان این کشور مامور تشکیل دولت لبنان کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۵۱    
رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: حمایت از تولید دانش بنیان در دستور کار دستگاه قضایی قرار دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۵۰    
باشگاه پرسپولیس طبق رویه پیش گرفته پس از جدایی رسمی هافبک-مدافع خود از زحمات او تشکر کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۴۷    
فارس نوشت : مخاطبان خبرگزاری فارس، مطالبه ای در سامانه تعاملی فارس من ثبت کردند تا این سرود عالمگیر بر عرشه 2 کشتی توقیف شده یونانی هم توسط نوجوانان ایران اجرا شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۶    
فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی از توقیف دو دستگاه اتوبوس حامل گوشی های قاچاق به ارزش تقریبی 14 میلیارد ریال در "ارومیه و میاندوآب" با عملیات ضربتی ماموران پلیس امنیت اقتصادی، خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۱    
رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: از میان 900 قاضی در اصفهان، تخلف پنج قاضی گزارش شده اما هنوز رای صادر نشده است ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۶    
ایرنا نوشت: پناهیان گفت : اگر فیلم خوبی ساخته نشده، نخستین نقص آن به حوزه ربط دارد، ما باید برویم سراغ کارگردانان و نباید انتظار داشته باشم که آنها به سراع ما بیایند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۲۹    
قرارداد کریستوفر انکونکو با لایپزیش تا سال 2026 تمدید شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۰:۲۷    
ایرنا نوشت: پیشکسوت تیم پرسپولیس با بیان اینکه ماندن یحیی گل محمدی در این تیم اشتباه بود گفت: او تیم های پایه ها را قبول ندارد چراکه به دلیل انتظارات و فشارها تنها به فکر نتیجه است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۰۴    
سکانسی از فیلم علفزار ساخته کاظم دانشی با حضور پژمان جمشیدی و سارا بهرامی که منتشر شده است را ببینید.منبع:چندثانیه
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۹    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 16 هزار دوز واکسن کرونا در کشور تزریق شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۵    
ایرنا نوشت: اوکراین امروز پنجشنبه از دریافت سامانه های توپخانه ای آمریکا موسوم به هیمارس خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۳    
تسنیم نوشت: باشگاه استقلال تمایل به ادامه همکاری با آرش رضاوند دارد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۴۳    
ایرنا نوشت: وزیر خارجه ترکیه گفت: اقدامات برای افزایش سطح روابط دیپلماتیک با اسرائیل به سفیر در حال انجام است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۹    
مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان قزوین گفت: شرکت های دانش بنیان برای آغاز تولید صنعتی نیاز به زمین و سرمایه گذاری برای ایجاد زیرساخت دارند که شرکت شهرکهای صنعتی برای کاهش هزینه های تولیدی آن ها ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۹:۳۷    
گزارشی از اعتراض ایران به خلف وعده افغانستان برای حقابه هیرمند را ببینید.منبع:خبرگزاری صدا و سیما
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۵۳    
رئیس جمهور در دیدار با اقشار مردم خراسان شمالی گفت: بدون استقراض از بانک مرکزی و افزایش پایه پولی و با خودداری از اقدامات تورم زا ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۴۵    
ایلنا نوشت :پانزدهمین مجمع سراسری جامعه اسلامی مهندسین صبح امروز برگزار شد. گمانه ای درباره مقصد بعدی رئیس برکنار شده سازمان اطلاعات سپاه / واگذاری ماموریت مهمتر و راهبردی تر به حسین طائب؟ ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۴    
باشگاه خبرنگاران نوشت: مواردی از قانون رسیدگی به تخلفات و جرایم در آزمون های سراسری برای اطلاع داوطلبان کنکور سراسری سال 1401 منتشر شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۳۸    
ایرنا نوشت: رییس جمهور عصر فردا در اجلاس سران بریکس و تعدادی از کشورها موسوم به بریکس پلاس شرکت و سخنرانی می کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۷    
اصلاحات پرس نوشت : نشریه وابسته به معاونت سیاسی سپاه نوشت: به جرات می توان گفت که سرود سلام فرمانده در هر جایی که طنین انداز شود صدای آن پایه های کاخ سفید را لرزان می کند و دیری نخواهد پایید که همه ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۲۶    
دنیای ورزش تورنتو نوشت: ماریا سوله فریری کاپوتی نخستین داور زن سری آ است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۶    
اقتصادنیوز نوشت: قیمت طلا صبح پنجشنبه وارد روند نزولی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۸:۱۲    
امیرعبداللهیان در خصوص سنگ اندازی های آمریکا در توافقت گفت: به توافق نزدیک بودیم اما آمریکایی ها گفتند باید این عبارت را اضافه کنیم که اشخاصی که از لیست تحریم خارج می شوند ممکن است مجدداً به دلایلی ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۵۶    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه و وانگ ای عضو شورای دولتی و وزیر امور خارجه چین در تماس تلفنی در خصوص روند مناسبات دوجانبه و برخی مسائل منطقه ای و بین المللی مورد اهتمام مشترک از جمله مذاکرات رفع ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۹    
در اولین روز از هفته صرفه جویی در مصرف آب مدیر عامل آب و فاضلاب لرستان بر مدیریت مصرف توسط مشترکان تاکید نمود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۶    
عبدالملکی ، تنها عضو نواصولگرای کابینه رئیسی نبود و همانندان و همفکران او هنوز در کابینه مشغول فعالیت هستند و به دلیل اهل جنجال رسانه ای نبودن ، با چراغ خاموش ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۵    
ایسنا نوشت: نمایندگان جایگزین نمایندگان مستعفی جریان صدر امروز (پنجشنبه) ادای سوگند کردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۴    
سازمان هواشناسی نسبت به وقوع رگبار و رعد و برق در هشت استان کشور به ویژه سیستان و بلوچستان هشدار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۴    
سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: در اولین گام حذف قرعه کشی خودرو 15 طرح فروش بدون انجام قرعه کشی عرضه می شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۴۲    
خبرورزشی نوشت: دعوای کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ از اردوی تیم ملی در دبی شروع شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۹    
ایرنا نوشت: کایا کالاس نخست وزیر استونی اعلام کرد که غرب نباید توانایی های نظامی روسیه در اوکراین را دست کم بگیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۳۴    
ایرنا نوشت: رابرت گیتس وزیر دفاع سابق آمریکا در اظهار نظری عنوان کرد ، پکن بدون نیاز به حمله نظامی به تایوان قادر است این کشور را به زانو در آورد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۹    
رئیس جمهور در جدیدترین سفر استانی خود اعلام کرد: می توان به صورت تصویری در جریان مشکلات استان ها قرار گرفت اما شنیدن کی بود مانند دیدن. تا روزی که در دولت باشم بنا دارم که سخن مردم را از نزدیک بشنوم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۹    
کریس هدفیلد، فرمانده ایستگاه فضایی بین المللی، در جدیدترین فیلم ارسالی به زمین، چالش فضانوردان در چلاندن یک پارچه خیس در شرایط بی وزنی را به تصویر کشیده است. منبع: چندثانیه
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۷    
فارس نوشت: همزمان با تداوم تنش های غربی ها با مسکو بر سر اوکراین، رسانه ها از اقدام روز پنجشنبه (امروز) دولت انگلیس در اعمال تحریم های جدید علیه روسیه خبر دادند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۲۰    
مراسم نخستین سالگرد درگذشت ریحانه یاسینی و مهشا کریمی خبرنگاران فقید حوزه محیط زیست ایرنا و ایسنا پیش از ظهر پنجشنبه (2 تیر 1401) در قطعه نام آوران بهشت زهرا سلام الله علیها برگزار شد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۷:۰۹    
باشگاه استقلال به طور رسمی برای خرید محمد محبی بازیکن ایرانی تیم سانتاکلارا اقدام کرده است. وینگر تیم پرتغالی که این فصل موفق به زدن 3 گل برای تیم پرتغالی شده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۸    
مراسم افتتاحیه جشنواره جایزه بین المللی عکس 5 و بزرگداشت عباس کیارستمی در موزه سینما با حضور اهالی فرهنگ و هنر در موزه سینمای ایران برگزار شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۸    
ورزش سه نوشت: ممکن است عاملان مرگ دیگو مارادونا سال های سال را پشت میله های زندان سپری کنند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۵۰    
وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار توئیتی به جزئیات دیدار امروز خود با سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه اشاره کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۹    
سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اقشار مختلف مردم خراسان شمالی گفت: در حالی که ایران روزهای صفر را در خصوص مرگ ومیرهای کرونایی پشت سر می گذارد برخی کشورها هنوز شاهد روزانه صدها فوتی کرونایی هستند ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۲    
نوری قزلجه در نامه ای خطاب به هیئت رئیسه محترم مجلس ضمن اشاره به موارد خلاف آین نامه در تصویب مستثنی شدن تصمیمات شورایعالی فضای مجازی و شورایعالی انقلاب فرهنگی از دادخواهی در دیوان عدالت اداری ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۴۰    
سحر دولتشاهی و هانا کامکار، مهمانان نخستین روز کنسرت همایون شجریان بودند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۷    
خبرورزشی نوشت: ساپینتو با مبلغ حدود 450 هزار دلار برای سال اول به توافق رسیده تا سکان هدایت استقلال را در دست بگیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۲۶    
ایرنا نوشت: وزیر امورخارجه کشورمان در نشست خبری با وزیر خارجه روسیه گفت: امیدوار هستیم با واقع بینی طرف آمریکایی بتوانیم در آینده نزدیک به نقطه نهایی توافق برسیم.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۶    
وزیر آموزش و پرورش گفت: به دنبال راه اندازی تعدادی هنرستان در کنار صنایع هستیم و همچنین بستری ایجاد کنیم تا نخبگان بدون آزمون وارد دستگاه هایی اجرایی شوند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۲    
سلیمانی سردبیر مشرق نیوز نوشت :طائب در جایگاهی بالادستی قرار خواهد گرفت که مسئولیت آن تامین منافع ملی و تمامیت ارضی و هماهنگی عالی ترین مقامات امنیتی و نظامی و سیاسی کشور خواهد بود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۲    
بنابر اعلام وزارت بهداشت، در شبانه روز گذشته 256 بیمار جدید کرونایی در کشور شناسایی شد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۶:۰۷    
امیرعبداللهیان در گفتگوی خبری به همراه همتای روسیه اش اعلام کرد: قطار مذاکرات برای لغو تحریم ها به ایستگاه های سختی رسیده است.ما امیدوار هستیم که بتوانیم این قطار را در حال حرکت نگاه داریم ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۶    
مربی بدنساز اسپانیایی فولاد با انتشار پستی از باشگاه ایرانی خداحافظی کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۱۵:۵۵    
باشگاه خبرنگاران جوان نوشت : با حکم فرمانده کل سپاه سردار محمد کاظمی به سمت رئیس سازمان اطلاعات سپاه منصوب شد ...