چهارشنبه ۲۵ فروردینساعت ۱۵:۲۲Apr 2021 14
جستجوی پیشرفته

خیرین (khaierin.ir)

  ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۲۳:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
ساخت 110 واحد مسکن برای مددجویان زلزله زده سی سخت با حضور رئیس کمیته امداد آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۶:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی جمعیت هلال احمر برنامه های فرهنگی و ترویجی این جمعیت در زمینه اجرای طرح ملی نهضت سبز و هفته منابع طبیعی را تشریح کرد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۴۷   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد از برگزاری جشن نیکوکاری با شعار عیدی برای همه از 14 تا 21 اسفندماه خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۰:۴۷   + ۳۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد گفت: مستمری مددجویان مناطق زلزله زده سی سخت استان کهگیلویه و بویراحمد در اسفندماه 2 برابر پرداخت می شود.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۲۰:۴۷    
بهنام کسی است که توانست با بهترین واکنش نسبت به سخت ترین اتفاق زندگیش زندگی های زیادی را جانی دوباره بخشد و نیکی را در نهاد بسیاری از انسان ها جاری کند.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
با حضور سید مرتضی بختیاری رئیس کمیته امداد 520 سری جهیزیه به نوعروسان نیازمند استان آذربایجان شرقی اهدا شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۱:۴۷   + ۱۲ سایت دیگر  
امیدواریم با اجرای طرح ایران مهربان ، تا سال آینده هیچ یتیم نیازمند بدون حامی در کشور نداشته باشیم.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۲:۴۸   + ۱۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با انتقاد از پیشنهاد افزایش 25 درصدی مستمری مددجویان در لایحه بودجه دولت گفت: مستمری خانواده های تحت حمایت کمیته امداد و بهزیستی باید متناسب با نرخ تورم افزایش یابد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۰:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
آقا قدیر مرد عائله مندی که برای امرار معاش خانواده قصد داشت بعد از سال ها میوه فروشی روی وانت، با نیسان استیجاری یکی از آشنایان کسب و کار جدیدی را راه بیاندازد، گرفتار حبس شد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۳:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در مراسم واگذاری 120 واحد مسکن به مددجویان استان قزوین گفت: با ساخت 32 هزار مسکن برای خانواده های ایتام، تا دو سال آینده هیچ یتیم نیازمند بدون مسکن در روستاها نخواهیم داشت.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۲۲:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد از پیشنهاد مجلس شورای اسلامی برای اختصاص 10 هزار میلیارد تومان اعتبار برای اشتغال مددجویان در سال 1400 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۹:۴۸   + ۲۴ سایت دیگر  
در پی وقوع زلزله در مناطقی از استان کهگیلویه و بویراحمد شب گذشته نخستین محموله کمک های امدادی-معیشتی بنیاد مستضعفان ، به مناطق آسیب دیده، ارسال شد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۰۲:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
رییس کمیته امداد امام خمینی مرند با اشاره به اجرای طرح ملی ایران مهربان در این شهرستان گفت: هم اکنون تعداد 845 یتیم فاقد حامی در شهرستان وجود دارد که چشم انتظار کمک خیرین هستند.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۰۳:۴۸    
حفظ فرهنگ و تمدن اصیل ایرانی مرهون تلاش اندیشمندانی است که با تربیت نسلی ساعی و کوشا در مسیر توسعه و پیشرفت کشور کوشیدند ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
یکی از خیرین اموزش عالی از اجرای طرح بزرگ کار آفرینی توسط مجمع خیرین وزارت علوم خبر داد و گفت : براساس این طرح 40 هزار فرصت شغلی ایجاد می شود.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۵:۴۸   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان از اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای ساخت 10 هزار واحد مسکن محرومان در قالب تفاهم نامه با کمیته امداد خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۰۳:۴۸   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان بهزیستی کشور با صدور بخشنامه ای بر لزوم آماده باش بیش از پیش و استفاده از ظرفیت های این سازمان و دستگاه های مسئول در سطح استان ها خصوصا در نقاط سردسیر برای کمک به افراد بی سرپناه در معرض ...
  ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۴:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
سنندج – معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد گفت : در سال 1400 مشاغل خرد خانگی و روستایی را ساماندهی خواهیم کرد و بر این اساس پیش بینی می شود 500 هزار فرصت شغلی ایجاد شود.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۳:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
نیکوکاران خراسان شمالی در 9 ماه امسال 29 میلیارد ریال به نظام بهداشتی و درمانی برای کنترل و پیشگیری ویروس کرونا کمک کردند که بیشتر این کمک ها در زمینه حفاظت فردی کارکنان درمان بوده است
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۳:۴۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس بنیاد مستضعفان در سفر به استان کردستان و بازدید از منطقه محروم سروآباد ، از تخصیص اعتبار 100 میلیارد تومانی برای طرح های این منطقه در سال 99 خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۲:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
با تفاهم نامه کمیته امداد و استانداری خراسان رضوی، پنل های خورشیدی در قالب نیروگاه های کوچک در اختیار خانواده های نیازمند در 6 شهرستان قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۲۳:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
عملیات ساخت سه هزار واحد مسکونی برای خانواده های نیازمند استان هرمزگان با حضور رئیس کمیته امداد آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
گروهی 80 نفره از خیران جامعه مسیحیان کشور در کلیسای شرق آشور ارومیه تمام تلاش خود را وقف انجام کارهای خیر کرده اند تا بتوانند شادی و خنده و امید را به چهره کودکان نیازمند و کانون گرم خانواده های ...
  ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۷:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از پیش بینی رشد 25 درصدی مستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی، گفت: مستمری مددجویان باید پاسخگوی حداقل احتیاجات معیشتی آنان باشد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۹:۰۷    
من با خیرین زیادی مراوده داشته ام.انسانهای کریم زیادی را از نزدیک دیده ام.کار خیر و کمک به دیگران برای ایشان شبیه نفس کشیدن است.کار خیر نکنند نفسشان می گیرد.دلشان می گیرد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
احمد رضا دالوند از آغاز عملیات لوله کشی گاز، احداث حمام و سرویس بهداشتی مناسب برای 122 هزار خانوار نیازمند در سراسر کشور، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۳:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
با حضور رئیس کمیته امداد، هفت گروه از جوانان مددجوی کمیته امداد پس از گذراندن دوره های آموزشی، ضمن تحویل پهپاد های سم پاش کشاورزی ، وارد بازار کار شدند.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۲:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
با هدف کمک به محرومان و خانواده های نیازمند، تاکنون 10 مرکز نیکوکاری در دفاتر امامان جمعه شهرستان های استان البرز راه اندازی شده است.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد با اشاره به اقدامات این نهاد برای خانه دار شدن خانواده های تحت حمایت، گفت: در استان البرز هیچ خانواده ایتام تحت حمایت فاقد مسکن نداریم.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۲۱:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
فتاح در سفر به استان کرمانشاه با حضور در منطقه دولت آباد کرمانشاه، از تخصیص زمین 47 هکتاری بنیاد مستضعفان در این منطقه برای احداث مسکن محرومان خبر داد
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۵:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
عبدالرشید سعداله یف، قهرمان کشتی جهان و المپیک در اقدامی جالب توجه با حضور در جمع کودکان معلول و خانواده های آنها، حمایت خود را از این افراد اعلام کرد
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
بختیاری افزود اجرای سند ارتقای فرهنگ توانمندسازی مددجویان تا حد زیادی مشکلات جامعه هدف کمیته امداد و سازمان بهزیستی را کاهش خواهد داد.
  ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۰۲   + ۲۱ سایت دیگر  
از ابتدای سال تا پایان آبان تعداد 5068 زندانی غیر عمد از حبس رهایی یافتند که در فرآیند آزادی آنان شکات خصوصی تقریبا از استیفای نصف بدهی خود صرف نظر کردند
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
کمپین غذا برای یتیمان که بزرگترین کمپین خیرخواهانه مسلمانان در آلمان به شمار می رود، به دلیل بحران کرونا با چالش های زیادی روبرو شده است
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۲:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
قهرمانان عنوان دار کشتی ایران در جمع افراد بی خانمان و کارتن خواب شهر تهران حضور یافتند تا کمک های خیرخواهانه و اقلام مورد نیاز را بین آنها تقسیم کنند.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۲۱:۰۲   + ۲۵ سایت دیگر  
در دیدار رئیس بنیاد مستضعفان و وزیر بهداشت، نمکی از حمایت های به موقع و مستمر بنیاد مستضعفان در مبارزه با کرونا تقدیر کرد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۰:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
بیش از یک میلیون و 150 هزار بسته معیشتی از محل موقوفات، نذورات و کمک های خیران امسال بین نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا در کشور توزیع شد.
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۲۱:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: بیش از چهار هزار میلیارد ریال اعتبار برای بهره برداری از بیمارستان بقیه الله(عج) کاشان لازم است
  ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۰:۰۲   + ۲۴ سایت دیگر  
داده های جدید پایگاه گو فاند می، نشان می دهد در سال 2020 مردم ایرلند بیشترین کمک مالی در دنیا را برای امور خیریه انجام داده اند
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۸:۲۷    
شعر همواره از بهترین روشها جهت انتقال مفاهیم ارزشمند بوده است.اینجا مجموعه ای از اشعار نیکوکاری و کمک به دیگران را تقدیمتان می کنیم
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۵:۱۸    
صدقه از بهترین اعمال و پسندیده ترین کردار ماست.در این مطلب مجموعه احادیث نورانی در مورد صدقه بیان شده است که هرکدام دریایی از معرفت و آگاهی به همراه خواهد داشت.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۲۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور خیران و کارآفرینان در شهرستان فریدن استان اصفهان422 سری جهیزیه به نوعروسان خانواده های تحت حمایت این استان اهدا شد
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
بنیاد مستضعفان در راستای تکمیل مسکن مددجویان کمیته امداد در 4 استان 100 هزار تن سیمان را به صورت رایگان در اختیار کمیته امداد قرار می دهد.
  ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
سیاست قوه قضائیه عدم بازداشت افرادی است که برای دادگاه محرز شود که قادر به پرداخت مهریه زوجه به صورت یکجا یا اقساطی نیستند.
  ۱۳۹۸/۰۳/۱۶ - ۱۷:۴۴    
برای ادامه حیات حتما باید به روز و کارآمد باشید.با تصمیم مسئولین "خیرین" قرار است با یک پلتفرم و بستر کاملا جدید برگردیم
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۶ - ۱۶:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
این سبد کالا شامل اقلامی از جمله گوشت، برنج، رب گوجه فرنگی، ماکارونی، حبوبات و سایر مواد غذایی مورد نیاز سفره افطاری است که در مناطق سیل زده کل کشور توزیع می شود
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۲۰:۴۲    
در شب شهادت مولای متقیان امیرالمومنین علی (علیه السلام) مهمان ما باشید با این دو حدیث که شاید کوتاه و خلاصه باشند اما دریایی از مفاهیم ارزشمند و آموزنده هستند:
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۲۰:۱۲    
گاهی میشود به سادگی خوب بود و خوبی کرد.بارها و بارها شنیدیم که برای خوب بودن و نیکوکار بودن لازم نیست حتما سرمایه دار و ثروتمند باشید.کافی است به اندازه وسع خودمان شروع کنیم
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
غیرعمد بودن و نیازمندی افراد باید احراز شود/گاهی طلبکاران پرونده ها وضعیت مالی به مراتب بدتری از فرد یا افراد زندانی دارند/طلبکاران به طور میانگین تا 40 درصد گذشت می کنند
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۲   + ۲۲ سایت دیگر  
باری راکه مطابق قانون به عهده دولت ها بوده است، در حال حاضر خیّران به دوش می کشند/امسال قصدداریم عددتخصیص منابع بیش از سال 97باشدحتی اگرتهدیدهای دشمنان مبنی بربه صفررساندن صادرات باشد
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۴۲    
امسال برای اولین بار در کشور جمع آوریزکات فطره با صندوق های متحدالشکل و آرم شورای زکات انجام می شود/در زمان جمع آوری زکات فطره برخی از افراد سودجو اقدام به جمع آوری زکات می کنند
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
در سال گذشته از تعداد 30 باب پروژه افتتاح شده تعداد 30 باب پروژه در قالب 98 باب کلاس درس با زیر بنای 14 هراز متر مربع با مشارکت خیرین مدرسه ساز احداث شده است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گفتم خسته شدم از این زندگی نکبتی، گفت کمکت می کنم، خواستم، کمکم کرد و حالا بعد از 20 سال کارتن خوابی شانه به شانه علی آقا ایستاده ام در کار خیر، صاحب شغل شدم، صاحب خانه و زندگی...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۵ - ۱۹:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
هدف از اجرای طرح افطاری ساده؛ ترویج فرهنگ انفاق، احسان، نیکوکاری و پرهیز از برپایی سفره های تجملاتی ورنگین هنگام افطار در ماه مبارک رمضان است.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۹:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اکثررقبات ماکشاورزی است/با دانشکده های کشاورزی وارد مذاکره شده ایم تا ببینیم می توانیم کشت هایی داشته باشیم که ارزش افزوده داشته باشد و به اشتغال و تولید کشور کمک کند
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
بیمارستان جنرال خیر ساز ملایر در 100 تختخواب پیش بینی شده و دارای بخش های سوختگی، اورژانس، اطفال، اتاق عمل، جراحی و همچنین به طور مجزا، دارای بخش روان است
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
همزمان با برگزاری شب های قدر در مساجد و سایر مکان ها، چادرهایی از سوی کمیته امداد در مجاورت این مکان ها برای ثبت نام از خیرین برای حمایت از ایتام برپا می شود
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
روز گذشته 2 هزار بسته لوازم خانگی و یک هزار راس دام سبک را در بجنورد تحویل دادیم/ امسال 3 هزار جهیزیه توسط این مجموعه اهدا خواهد شد
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۸:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
بسیج کاشان2میلیاردو450میلیون تومان/کمیته امداد1میلیاردو850 /کمیته های محلی کاشان یک میلیارد و 500 /موکب ها دو میلیارد و 700 /1 موسسه خیریه 3میلیارد/بافت 20 هزار مترمربع فرش اهدایی و...
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تاکنون بیش از یک میلیاردو 403 میلیون تومان توسط خیران برای آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمدکمک شده گفت: با وجود همه مشکلات اقتصادی کمک های خیرین نسبت به سال گذشته دو تا سه برابر رشد داشته
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۵:۱۲   + ۹ سایت دیگر  
هم اکنون تعداد قابل توجهی از نیکوکاران و خیرین از ایتام حمایت می کنند. به عنوان مثال یک فرد نیکوکار 15 هزار یتیم را تحت پوشش دارد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۹:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
گاهی خیال می کنیم که این دست اتفاقات فقط در داستانها و فیلمهای خیالی اتفاق می افتد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۴۱   + ۱۰ سایت دیگر  
750 بسته حمایتی به ارزش 900 میلیون تومان در بین سیل زدگان گلستانی توزیع می شود.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۸:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
در استان قزوین تعداد 3700 دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی قرار دارند و امسال در جشن رمضان برای 1000 دانش آموز جشن روزه اولی را برگزار می کنیم.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۱۷:۴۱   + ۱۸ سایت دیگر  
این مجمع در زمینه تأمین هزینه های مالی ازدواج جوانان، کمک به آن ها برای شروع به زندگی و خرید جهیزیه اقدام خواهند کرد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۱:۱۱    
خوب است گاهی سخنی بخوانیم و بشنویم که آراممان کند.سخنی بخوانیم و بشنویم که یادآوری کند که در حقیقت که هستیم و چه هستیم.بهترین هدیه شاید اهدای چنین سخنی باشد.ما برای شما هدیه ای داریم
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۲۱ سایت دیگر  
مراسم افطاری ساده مردمی عصر سه شنبه (31 اردیبهشت) در پل طبیعت تهران برگزار شد.
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
لازمه جلوگیری از بزهکاری کمک نکردن به متکدیان در خیابان است که می بایست تبلیغات وسیعی به صورت محیطی و نصب بنر و اطلاع رسانی در شبکه های مجازی انجام شود
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
در استان قزوین طرح های نیمه تمام متعددی داریم که در صورت تأمین اعتبار و صدور مجوز لازم می تواند به درآمد پایداری برای موقوفات تبدیل شود
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
از قدیم این سنت در این روز درقم انجام می شد و در سال های اخیر نیز گسترش یافته. تعداد زیادی از نانوایی ها با مشارکت خیرین اقدام به پخت و توزیع نان صلواتی در روز پانزدهم ماه رمضان می کنند
  ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
حموله اهدایی پزشکان و خیرین ایرانی مقیم اتریش نیز شامل داروهای دیابت، ضد افسردگی، آنتی بیوتیک و دیگر اقلام دارویی به وزن تقریبی 120 کیلوگرم است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۴:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
این چهارمین سال است که مجموعه بنیاد بیماری های نادر کمر همت را بسته و با جمعی از پزشکان نیکوکار غرفه های درمان را با همراهی تولیت امام زاده صالح راه اندازی کرده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
دارایی های وقفی در اقتصاد کشور بسیار مهم و اساسی است/به نظر می رسد این حوزه سالهاست که مغفول باقی مانده است/حرکت هایی که دکتر خاموشی شروع کرده اند قابل تقدیر است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
امروز عمران و آبادانی موقوفات باید در راستای رونق تولید، اشتغال جوانان و کمک به برطرف کردن بخشی از مشکلات مردم باشد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام وزیر رفاه 460 هزار شغل در سال 97 راه اندازی شده است که از این تعداد 136 هزار شغل توسط کمیته امداد ایجاد شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
ما منعی برای آنها ایجاد کردیم اما می دانیم که این منع همیشه جواب نمی دهد مگر آنکه ما پیام رسان ها و شبکه های داخلی را تقویت کنیم تا آنها به پیام رسان های داخلی کوچ کنند
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۱    
اوایل امسال بود که تویوتا پس از 17 سال، نسل پنجم سوپرا را معرفی کرد. این نسل از تویوتا سوپرا با همکاری ب ام و توسعه یافته و پلتفرمی مشترک با Z4 دارد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۷۲ سایت دیگر  
اقدام به راه اندازی یک کانال تلگرامی به نام "خودخلاصی" کردم و در آن نحوه ی آموزش چگونگی خودکشی با پودر سیانور را آموزش می دادم
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۷:۱۱   + ۲۹ سایت دیگر  
هیچ چیزی تا این اندازه خلاف واقع نیست. ما به دنبال کاهش تنش و حل و فصل اوضاع از روش های غیرنظامی هستیم
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۴۱   + ۱۶ سایت دیگر  
برپایی سفره افطار ساده روی پل طبیعت با بهره گیری از پتانسیل خیرین محلی و با هدف حذف اسراف و تجمل گرایی برای آن دسته از افراد که در لحظه افطار به هر دلیل از منزل دور هستند به اجرا در می آید.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
کار گروهی متشکل از فرماندار، نیروی انتظامی و دبیرخانه امداد در شهرستان ها برای تصمیم گیری و ساماندهی موسسات خیریه تشکیل و لیست موسسات نیز در اختیار نیروی انتظامی قرار گیرد
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
برگزاری مراسم تعزیه و اطعام اباعبدالله بیشترین نیت موجود استان سمنان در بین موقوفات به ثبت رسیده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۱۱    
مردم عادی فکر می کنند که جذام هنوز واگیر دارد و شبیه قبل کشنده و خطرناک است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
با هدف کمک و حمایت از سیل زدگانی است که به رقم دریافت منابع اعتباری وام بلاعوض قادر به تکمیل و یا بازسازی واحدهای مسکونی خود نیستند
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
برای خانواده های دارای دو عضو معلول طبق تفاهم نامه بنیاد مستضعفان و مسکن در شهرها، 30 میلیون تومان کمک بلاعوض و در روستاها نیز 20 میلیون کمک بلاعوض انجام می شود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سفره های افطاری امسال متفاوت تر از سال های قبل گشوده شد، چرا که بخش زیادی از هزینه های افطاری توسط بانوان کارآفرین سرپرست خانوار تامین شده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۵:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
این کالاها شامل 221 کولر، 183 پنکه، 138آبگرمکن، 300 یخچال، 129 تلویزیون، 441 ماشین لباسشویی، 272 اجاق گاز و 389 تخته فرش است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۳۰ - ۰۵:۴۱   + ۱۷ سایت دیگر  
هم اکنون 70 هزار و 713 خانوار شامل 130 هزار نفر در استان تهران از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
با تغییرات قیمت ارز و مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد و کمبود این قطعات موجب شد قیمت لوازم یدکی خودرو در بازار افزایش یابد و این موضوع مشکلاتی را برای مصرف کنندگان ایجاد کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۱:۱۱    
از مشخصات دیگر احتمالی گلکسی نوت 10 می توان به عرضه نسخه هایی سازگار با شبکه های مخابراتی 5G و بهره مندی از نمایشگر بی کران با لبه های خمیده متفاوت اشاره کرد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱    
شرایط فروش فوری تنظیم بازار مطابق جدول از ساعت 10 صبح 98/02/29 از طریق سایت فروش اینترنتی به نشانی esale.ikco.ir آغاز خواهد شد.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۱۰:۱۱   + ۴ سایت دیگر  
هر چقدر هم بخواهید از تعامل های بین انسان و حیوان مثل بغل کردن و بوسیدن اجتناب کنید، همچنان ابتلا به برخی از بیماری ها بین دو گونه احتمالا وجود خواهد داشت.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۹:۴۱    
این کمپین شامل تمام تراکنش های درون برنامه ای، سهم فروش کافه بازار و درآمد تپسل از تبلیغات داخل بازی می شد که طی روزهای پنج شنبه و جمعه برابر با 12 و 13 اردیبهشت به دست آمدند
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
5 اولویت در اجرای طرح ها پیش بینی شده که فعالیت های دامپروری، خدمات شهری، کشاورزی، صنایع دستی و فرش و شیلات در دستور کار و محور دریافت تسهیلات برای ایجاد شغل پایدار بوده است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
وقف یک سرمایه اجتماعی است و اعتماد مردم مهمترین مؤلفه در این سرمایه گذاری است.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
ذهن گردانندگان رادیو توان پر از ایده های بکر است البته به شرط حمایت مردم و مسئولان
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۱۶ سایت دیگر  
رونالدو قبلا هم در سال 2014 2 میلیون دلار برای افطار روزه داران فلسطینی پول اهدا کرده بود
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۷ - ۰۸:۱۱   + ۱۸ سایت دیگر  
13 هزار و 400 بدهکار داریم که 2 هزار و 450 میلیارد تومان در مجموع بدهی دارند که بیش از 8 هزار نفر تک جرمی و مابقی جرم های قابل گذشت دارند.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۲:۴۱   + ۷ سایت دیگر  
مرحوم حاج علی مفیدیان در تاریخ 14 اردیبهشت 1348 هجری شمسی بخشی از اموال خود در خیابان فرهنگ ساری را وقف بر افطار و سحر در ماه مبارک رمضان و خیرات و مبرات نمود.
  ۱۳۹۸/۰۲/۲۵ - ۰۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
باید طوری برنامه ریزی شود که مردم احساس کنند اداره موقوفات به دست خود آنهاست.
مشاهده نتایج بیشتر...