پنجشنبه ۲۶ فروردینساعت ۰۹:۴۷Apr 2021 15
جستجوی پیشرفته

خارگ نیوز (khargnews.ir)

خارگ نیوز 19 فروردین 1398 خارگ نیوز 30 اسفند 1399 خارگ نیوز 1 فروردین 1400 خارگ نیوز 2 فروردین 1400 خارگ نیوز 3 فروردین 1400 خارگ نیوز 4 فروردین 1400 خارگ نیوز 5 فروردین 1400 خارگ نیوز 6 فروردین 1400 خارگ نیوز 7 فروردین 1400 خارگ نیوز 8 فروردین 1400 خارگ نیوز 9 فروردین 1400 خارگ نیوز 10 فروردین 1400 خارگ نیوز 11 فروردین 1400 خارگ نیوز 12 فروردین 1400 خارگ نیوز 13 فروردین 1400 خارگ نیوز 14 فروردین 1400 خارگ نیوز 15 فروردین 1400 خارگ نیوز 16 فروردین 1400 خارگ نیوز 17 فروردین 1400 خارگ نیوز 18 فروردین 1400 خارگ نیوز 19 فروردین 1400 خارگ نیوز 20 فروردین 1400 خارگ نیوز 21 فروردین 1400 خارگ نیوز 22 فروردین 1400 خارگ نیوز 23 فروردین 1400 خارگ نیوز 24 فروردین 1400 خارگ نیوز 25 فروردین 1400 
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۴۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ارسال پیامک در هر یک از اپراتورهای تلفن همراه هزینه های متفاوتی دارد و با استفاده از سیم کارت های دائمی و اعتباری، از حداقل 8.9 تا حداکثر 27.4 تومان را شامل می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۳۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون فنی و عملیات مرکز اورژانس تهران از ابتلای 48 درصد پرسنل اورژانس تهران از ابتدای شیوع بیماری کووید19 در کشور به این بیماری خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون درمان وزیر بهداشت گفت: در موج چهارم کرونا سرعت ابتلا 2 الی 3 برابر بوده و آمار بستری تا 4 برابر نسبت به موج های قبلی افزایش داشته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری از رفع تعلیق پروازهای انگلستان خبر داد و گفت: کلیه پروازها به مقصد واز مبدأ کشور فرانسه ممنوع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شرکت آمریکایی مدرنا اعلام کرد که واکسن ضد ویروس کرونای این شرکت تا 90 درصد در برابر انواع بیماری کووید 19 و 95 درصد در برابر موارد حاد این بیماری مؤثر است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز:گوگل مشغول آزمایش یک قابلیت جدید برای اندروید است که به کاربران یادآوری می کند هنگام راه رفتن به موبایلشان نگاه نکنند تا از برخورد با موانع و عابران اجتناب شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۵۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: درج لوگوی حرارتی، خیس شدن، گذاشتن ماسک روی سطوح آلوده و ... اشتباهاتی است که کارآیی ماسک را کاهش و خطر انتقال ویروس را افزایش می دهد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۵۷   + ۱۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: باکتری هایی که موجب بوی بد دهان می شوند می توانند در حفره های ایجاد شده روی دندان ها پنهان شوند ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با تاکید بر تسریع اجرای طرح های آبرسانی استان ها گفت: بخشی از آب آشامیدنی استان های ساحلی از طریق شیرین سازی آب دریا تامین می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس تعمیرات مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به نقش مهم پالایشگاه های 12گانه پارس جنوبی در تولید و تامین گاز کشور گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر با اشاره به اینکه "همزمان با ماه مبارک رمضان بسته های معیشتی میان نیازمندان توزیع می شود" گفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به اینکه اکنون ظرفیت تولید آب از تأسیسات آب شیرین کن در استان بوشهر به 2 برابر رسیده است گفت: با بهره برداری از پروژه ها ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۱:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با تاکید بر لزوم حذف امکانات غیر متعارف مدیران گفت: تبعیض بین کارگران و مدیران باید برداشته شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: استاندار بوشهر در بخشنامه ای دستگاه های اجرایی را موظف کرد محدودیت های کرونایی را از شنبه 28 فروردین با جدیت بیشتری اجرا کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه، امروز دومین دوز واکسن کرونا را تزریق و ابراز امیدواری کرد بیماری همه گیر کرونا به زودی از بین برود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷    
خارگ نیوز: کشف منبع سلول های چربی قهوه ای گرفته شده از سلول های بیان کننده ژن گیرنده "Trpv1" که در تصویر به رنگ سبز دیده می شود، مسیرهای جدید و جالب توجهی را برای درمان چاقی باز کرده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
صابرین نیوز به نقل از یک منبع امنیتی: در جریان حمله به مرکز متعلق به موساد در اربیل 10 افسر کشته و مجروح شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: منابع آگاه رسانه ای و امنیتی از هدف قرار گرفتن یک کاروان لجستیک آمریکا در استان ذی قار جنوب عراق خبر دادند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷    
خارگ نیوز: سخنگوی ستاد ترتیل خوانی نوای ملکوت در استان بوشهر از برگزاری مراسم ترتیل خوانی نوای ملکوت در استان بوشهر بدون حضور مردم خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷    
خارگ نیوز: رییس جمهور در تماس با همتای عراقی: آمریکایی ها همیشه در منطقه نقش تخریبی داشته و کمکی به برقراری صلح و ثبات نکرده اند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۲۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس دفتر رئیس جمهور:عصبیت ها و هیجانات و بیان نکاتی که بسیاری از آن نیز با واقعیت ها مطابقت ندارد، جز اینکه روان جامعه را دچار آسیب می کند و اختلال به وجود می آورد، هیچ کارکرد دیگری ندارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: همزمان با شدت گرفتن هشدارهای چین به آمریکا درباره دخالت در امور تایوان، جو بایدن رئیس جمهور آمریکا یک هیات سه نفره شامل مقام های پیشین سنا و وزارت خارجه را عازم این جزیره کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷   + ۵۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بیش از 300 فیلم بلند سینمایی، مستند و کوتاه ایرانی، متقاضی حضور در سی وهشتمین جشنواره جهانی فیلم فجر هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۵۷    
خارگ نیوز: سفیر آمریکا در روسیه به دفتر معاونت ریاست جمهوری فراخوانده و به او ابلاغ شد که اگر واشنگتن تحریم های جدیدی علیه روسیه اعمال کند، مسکو قاطعانه پاسخ خواهد داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۸:۴۲   + ۲۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: به غیر از سرمربیان تیم ها، الزامی است که تمام اعضای نیمکت نشین و بازیکنان ذخیره در تمام جریان مسابقه، قبل و بعد از آن ماسک بزنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان بوشهر گفت:طرح ضیافت الهی ویژه ماه مبارک رمضان با اجرای برنامه های قرآنی و فرهنگی در این استان برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: رعایت 50 درصدی شیوه نامه های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع کرونا کافی نیست بلکه برای پیشگیری رعایت اصول باید بالای 90 درصد باشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت دشتستان گفت:طرح نظارتی ویژه ماه مبارک رمضان برای بررسی وضعیت تامین و توزیع کالاهای پرمصرف در این ماه آغاز شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اداره حفاظت محیط زیست کنگان گفت: محل دفن زباله شهرداری این شهر به علت دفن خارج از ظرفیت زباله دچار آتش سوزی شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شهرداری برازجان اعلام کرد در پی شیوع کرونا فعالیت بخش اداری شهرداری تا اول اردیبهشت تعطیل است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با ابتلای 422 بوشهری دیگر به کرونا مجموع به مبتلایان به این ویروس در استان به 29 هزار و 304 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۷    
خارگ نیوز: مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت:به طور معمول مراجعه برای اهدای خون در آغاز ماه رمضان کم می شود،از مردم می خواهیم در ماه میهمانی خدا نیازمندان خون را تنها نگذارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هواشناسی استان بوشهر با اشاره به مواج بودن خلیج فارس از فردا تا شنبه، از دریانوردان خواست از تردد های غیرضروری به ویژه در سواحل جنوبی استان خودداری کنند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: 3 هزار و 350 نفر، این آماری است که سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان از تعداد نیروهای قراردادی دستگاه های اجرایی استان ارائه می دهد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیر حفظ نباتات سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر گفت: پس از حمله ملخ در روزهای ابتدای سال، در روزهای اخیر گزارشی از وجود این آفت در استان نداشته ایم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس پلیس راه استان بوشهر گفت: واژگونی تریلر حامل میوه در جاده برازجان-بوشهر، تلفات جانی نداشت و فقط راننده آسیب سطحی دید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: زلزله ای به بزرگی 3.6 درجه در مقیاس امواج درونی زمین بوشکان در شهرستان دشتستان را تکان داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۹:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بدون تردید متقاضیان خرید پوست مرغ فقط محدود به خانواده های بیکار یا شاغل در بخش غیررسمی اقتصاد نیست و کارگران و بازنشستگان کم درآمد و حداقل بگیر یا زیر حداقل بگیر نیز بخشی از مشتریان این ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۰۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ظرفیت پذیرش بیماران کرونایی شهرستان بوشهر تکمیل گردیده و اعزام بیمار کرونایی جزیره خارگ به دلیل نبود تخت در مرکز شهرستان با مشکل مواجه شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۵۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سیمای رسانه ملی:پیش بینی می کنیم بیش از 900 ساعت برنامه ویژه انتخابات ریاست جمهوری در تلویزیون تولید و پخش شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دیدار رفت تیم های فوتبال پرسپولیس و الوحده امارات فردا چهارشنبه از ساعت 20 به وقت محلی و 19 به وقت تهران در هند برگزار می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان: گروگان 9 ساله پس از 10 سال ربایش با همکاری پلیس اینترپل جمهوری اسلامی ایران از چنگال آدم ربایان رهایی یافت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: با توجه به حضور اعضای تیم فوتبال استقلال به همراه برخی مدیران این باشگاه در عربستان برای حضور در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هاشمی، رئیس بنیاد ملی گندمکاران:در جلسه دیروز شورای قیمت گذاری اقدامات بسیار خوبی انجام گرفت، که خوشبختانه حضار جلسه راضی بودند که قیمت اصلاح شود و به 5 هزار و 500 تومان برسد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز:پس از صدور دستورالعمل جدید از سوی واشنگتن درباره دیدارهای آزادانه تر با مقامات تایوانی، چین از آمریکا خواست از بازی با آتش درباره تایوان خودداری کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: جواد حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن در حاشیه مراسم کلنگ زنی پروژه یک هزار واحدی شهرک واوان
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷    
خارگ نیوز: تاجرنیا، معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان نظام پزشکی:حدود 110 هزار دز واکسن آسترازنکا برای کادر درمان زیر 50 سال در شهرستان ها و تهران اختصاص داده شده است و از روز پنجشنبه هفته جاری ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس بانک مرکزی: گزارش اخیر صندوق بین المللی پول از تخمین میزان ذخایر ارزی بانک مرکزی، یک خطای فاحش و گزارشی غلط و ناشی از اطلاعات ناقص آن ها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرگئی ریابکوف معاون وزیر خارجه روسیه :غیر ممکن است که فعالیت سایت [اتمی] بوشهر تعطیل شود درحالی که همکاری هسته ای با ایران تداوم دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سیاسی وزیر امور خارجه و رئیس هیأت مذاکره کننده ایران به منظور شرکت در ادامه مذکرات با گروه 1+4 و نماینده اتحادیه اروپا در چارچوب کمیسیون مشترک برجام که فردا (چهارشنبه) برگزار می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نوشته یک کاروان حامل تجهیزات لجستیکی برای نظامیان تروریست آمریکایی، در سماوه عراق هدف حمله قرار گرفته است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ظریف وزیر امور خارجه در پاسخ به سوالی درباره اینکه برخی رسانه های غربی مدعی شدند که حادثه خرابکاری در سایت نطنز 9 ماه فرایند غنی سازی را در این سایت عقب انداخته و دست مذاکره کنندگان ایرانی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا فاز اول واکسیناسیون تا هفته اول اردیبهشت به پایان می رسد و فاز دوم در اردیبهشت آغاز خواهد شد که شامل گروه های سنی مختلف می شود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سخنگوی قوه قضاییه در پاسخ به سوال باشگاه خبرنگاران جوان درباره آخرین وضعیت پرونده میلاد حاتمی و ارتباط احتمالی وی با برخی از هنرمندان و ورزشکاران داخلی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم با عنوان نوای ملکوت برای دهمین سال در بوشهر برگزار می شود اما به علت شرایط کرونایی بدون حضور مردم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۳۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تست های سریع کرونا منفی کاذب بیشتری دارند، بنابراین منفی شدن تست ممکن است به طور قطعی تعیین کننده ابتلا نباشد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۴۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: طبق مصوبه هیئت دولت مقرر شد یارانه کمک معیشتی ماه رمضان برای 60 میلیون نفر تا پایان هفته واریز شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سیاسی وزیر امور خارجه ایران دقایقی پیش در وین: ایران امروز در نامه ای به مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که غنی سازی 60 درصدی را آغاز می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نماینده دائم روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین ضمن اشاره به تصمیم ایران برای غنی سازی 60 درصدی
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۸۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کمالوندی: به دستور رئیس جمهور سازمان انرژی اتمی موظف به راه اندازی خط تولید اورانیوم 60 درصد به مقدار مورد نیاز در چارچوب ماده یک قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها و صیانت از منافع ملت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سیاسی وزیر امور خارجه: براساس برنامه قبلی قرار بود جلسه مذاکره با 1+4 روز چهارشنبه برگزار شود اما به دلیل ابتلای یکی از اعضای هیات سیاسی اتحادیه اروپا به کرونا و ضرورت رعایت پروتکل ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲    
خارگ نیوز: شش باغ ویلا و یک دفتر ثبت ازدواج در تنگستان که با نادیده گرفتن سلامت عمومی همچنان به فعالیت خود ادامه می دادند، پلمب شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲    
خارگ نیوز: معاون فنی مرکز بهداشت استان بوشهر :دیروز هشت هزار و امروز هم پنج هزار کیت تشخیص کرونا به استان بوشهر اختصاص یافت. قرار است 50 هزار کیت دیگر هم در اختیار این استان قرار گیرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲    
خارگ نیوز: یکی از قابلیت های کاربردی واتس اپ حذف خودکار پیام ها است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی تهران:توانستیم با اجرای طرح رعد 864 نفر از سارقان منزل، مالخران، سارقان خودرو، سارقان لوازم خودرو، زورگیران و خفت گیران را دستگیر کنیم.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: نحوه برگزاری راهپیمایی روز قدس پس از هماهنگی های لازم از طریق این شورا اعلام خواهد شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۲۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیر کل صدا و سیمای مرکز بوشهر گفت: این مرکز در ماه مبارک رمضان، بیش از 50 هزار دقیقه برنامه قرآنی و مذهبی پخش می کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: 6 باغ ویلا و یک دفتر ثبت ازدواج در این شهرستان به علت رعایت نکردن شیوه نامه های کرونایی بسته شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سازمان صمت بوشهر گفت:ستاد تنظیم بازار کشور برای ماه رمضان، هزار و 100 تن برنج وارداتی هندی و هزار و 100 شکر به این استان اختصاص داده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده مرزبانی استان بوشهر از کشف و ضبط تجهیزات گردشگری دریایی در بوشهر به ارزش 15 میلیارد ریال خبر داد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هواشناسی بوشهر اعلام کرد: در ساعاتی از وقت امروز تا اوایل وقت فردا با افزایش پوشش ابر، در برخی از نقاط استان بارش خفیف و پراکنده باران می بارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: تلاش و هوشیاری یکی از کارکنان مرکز 110 باعث شد، خانمی از مرگ نجات یابد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس ستاد انتخابات بوشهر گفت: تعداد داوطلبان عضویت در شورا های اسلامی روستایی و تیره های عشایری استان به دو هزار و 948 نفر رسیده که بیش از 8 درصد نسبت به دوره قبل افزایش دارد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مسئول موسسه خیریه نوازش امید دیر استان بوشهر گفت: 9 هزار و 600 کیسه برنج 10 کیلویی خارجی با نرخ هر کیسه 180 هزار تومان و تخفیف 30 درصدی نسبت به قیمت بازار در این شهرستان توزیع شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دشتی استان بوشهر گفت: مطبوعات و رسانه ها نقش برجسته ای در کاهش شمار مبتلایان به ویروس کرونا دارند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل انتقال خون استان بوشهر گفت: با توجه به محدودیت های تردد شبانه در شرایط قرمز کرونایی ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بازار تجاری بندرگناوه از بازارهای معروف و پرمشتری در جنوب کشور به علت شرایط قرمز کرونایی این شهرستان پس از مصوبه ستادملی کرونا در ابتدای هفته جاری، روز سه شنبه تعطیل شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شهردار وحدتیه گفت: فیلم پخش شده در فضای مجازی از آتش سوزی گندم زار در وحدتیه مربوط به این شهر نیست.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: آیت الله صفایی بوشهری گفت: از بهترین کار های ماه رمضان امسال، خدمت در عرصه سلامت و کمک به معیشت نیازمندان است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: با ابتلای 606 بوشهری دیگر به کرونا مجموع به مبتلایان به این ویروس در استان به 28 هزار و 882 نفر رسید.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون فنی مرکز بهداشت استان بوشهر گفت: با توجه به افزایش آزمایش ها در هفته گذشته، با کمبود کیت رو به رو شده بودیم اما اکنون با تامین چند محموله شرایط بهتر شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۹:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: امام جمعه کنگان استان بوشهر گفت: خرابی مکرر دستگاه سی تی اسکن بیمارستان امام خمینی (ره) این شهرستان باعث سرگردانی مراجعان و مشکل برای بیماران بویژه در شرایط قرمز کرونایی شده است که سرعت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: از هفته چهاردهم لیگ دسته دوم فوتبال کشور روز دوشنبه تیم شاهین بندر عامری استان بوشهر از سد نفت امیدیه خوزستان گذشت.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس پلیس آگاهی استان بوشهر گفت: اعضای باند چهاره نفری جاعلان سند و قولنامه ملک با 115 میلیارد ریال کلاهبرداری در این استان شناسایی و متلاشی شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بخشدار مرکزی گناوه گفت: ممانعت شرکت نفت از اجرای طرح احداث یک خیابان جدید منتهی به ساحل در جوار روستای سربست بخاطر رعایت مسایل ایمنی و امنیتی و حفاظت از خط لوله نفت صادراتی در حوزه این ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۲۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: در حالی که همه چیز برای تمدید قرارداد هافبک تیم فوتبال استقلال آماده شده بود اما این اتفاق هنوز رخ نداده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷    
خارگ نیوز: پس از جدایی ابراهیم صادقی، گزینه های سرمربیگری تیم فوتبال سایپا مشخص شدند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز:با توجه به ساعات بازی استقلال در لیگ قهرمانان آسیا، تمرینات آبی پوشان شبانه پیگیری می شود.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۲۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز:سرمربی تیم فوتبال پدیده باید منزل مسوکنی خود در مشهد را تخلیه کند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ورودی غربی شهرستان رامسر به منظور جلوگیری از ورود مسافران به مازندران به روی خودروهای غیربومی بسته شد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۲۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: به دنبال شکست خارج از خانه سایپا برابر مس رفسنجان، ابراهیم صادقی سرمربی نارنجی پوشان از این تیم جدا شد. پس از این اتفاق که شب گذشته رخ داد مسئولان باشگاه در اندیشه انتخاب سرمربی جدید هستند.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۲۰:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز:برای بسیاری از شهروندان به ویژه آنهایی که به بیماری کووید 19 دچار می شوند، این سئوال مهم مطرح است که اساساً بیماران کرونایی تا چند روز ناقل هستند و امکان انتقال ویروس از آنها به دیگران وجود ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۴۲   + ۱۱۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مقامات سیاسی و نظامی رژیم صهیونیستی صراحتاً گفته بودند اجازه پیشرفت در رفع تحریم های ظالمانه را نخواهند داد و اکنون تصور می کنند به هدف خود می رسند ولی صهیونیست ها پاسخ خود را در پیشرفت ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۵۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: صندوق بین المللی پول با بررسی وضعیت 13 شاخص کلان اقتصاد ایران در سالی که گذشت از رشد 54 میلیارد دلاری حجم اقتصاد ایران در این سال ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: صبح امروز رئیس محمد باقر قالیباف، مجلس شورای اسلامی با چانگ سیه کیون نخست وزیر کره جنوبی دیدار و گفت وگو کرد.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: چند ساعت پیش مدیر ارشد شبکه اجتماعی کلاب هاوس با انتشار بیانیه ای اعلام کرد این شبکه اجتماعی هک نشده و هیچ یک از اطلاعات کاربران فاش نشده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۱۲۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: یک مقام مطلع در وزارت اطلاعات:هویت فردی که با ایجاد اختلال در سیستم برق مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن نطنز باعث قطع برق رسانی به یکی از سالن های این مجتمع شده بود، شناسایی شده است.
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: با آغاز ماه مبارک رمضان مرحله سوم پویش ایران آغاز خواهد شد ...
  ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۸:۲۷    
خارگ نیوز: سخنگوی وزارت خارجه یکی از موضوعات مهم سفر نخست وزیر کره جنوبی به تهران را در راستای رفع انسداد منابع ایران در این کشور برشمرد و گفت ...
مشاهده نتایج بیشتر...