یکشنبه ۰۶ مهرساعت ۱۳:۵۵Sep 2020 27

خارگ نیوز (khargnews.ir)

 
  ۱ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: یک مقام مسئول گفت: اینکه گفته می شود موتور هواپیمای پرواز دیشب عسلویه- تهران آتش گرفته کذب است و صرفا به دلیل نقص فنی، این هواپیما به فرودگاه مبدأ بازگشت.
  ۱ ساعت پیش   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرماندار شهرستان دشتستان گفت: تاکنون 316 نفر از کارکنان بهداشت و درمان دشتستان به کرونا مبتلا شده اند.
  ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر گفت: با برگزاری مرحله استانی مسابقات ملی مهارت، 24 نفر منتخب در 22 حرفه معرفی شدند که به مسابقات کشوری ملی مهارت اعزام خواهند شد.
  ۱ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مسئول هماهنگی تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر از اهدای اعضای دو بیمار مرگ مغزی در بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون آموزش و پرورش بوشهر، رعایت اصول بهداشتی را شرط فعالیت حضوری مدارس عنوان کرد؛ اصولی که در همه مناطق ثابت و غیرقابل تغییر است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هواشناسی استان بوشهر، وضعیت جوی و دریایی استان را تا اواسط هفته به نسبت آرام پیش بینی کرده است
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با بیان اینکه اعزام کاروان اربعین حسینی به مرزهای عراق ممنوع است گفت: بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری و دستور العمل های ستاد ملی مقابله با کرونا اعزام کاروان ها به عراق در ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۲۱:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: انقلاب اسلامی در 42 سال گذشته دستاورد های زیادی داشته است و رسانه ها باید مراقب باشند با نوشتن جمله ای انقلاب و دستاورد های آن را زیر سئوال ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون گردشگری و سرمایه گذاری اداره کل میراث فرهنگی و صنایع دستی استان بوشهر گفت: در زمان حاضر به دلیل شیوع ویروس بیماری کرونا تنها 30 درصد هتل ها در این استان فعال است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: 17 گروه عملیاتی درختان بوشهر را برای حفظ ایمنی شبکه برق با توجه به در پیش بودن باد های موسمی و تغییر شرایط جوی، هرس کردند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دختر دو و میدانی کار بوشهری در مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان کشور نشان طلا به دست آورد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ثبت نام برای استخدام 52 نفر در تامین اجتماعی استان بوشهر آغاز شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۲:۳۴    
خارگ نیوز: ریس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی خارگ گفت: کمیسیون کارگری در سالن اجتماعات بخشداری خارگ برگزار گردید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: آخرین آمار ها نشان دهنده این است که تا کنون 12 هزار و 241 مبتلا به کرونا در استان بوشهر شناسایی شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: استفاده از ماسک خطر ابتلا به کرونا را کاهش می دهد و از افزایش موارد بستری جلوگیری می کند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته با تداوم روند افزایشی دما، دما در چهار شهر استان بوشهر به 46 درجه سانتی گراد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شاعر نام آشنای بوشهری در ادبیات دفاع مقدس گفت: دفاع مقدس مضمون و محتوا کم ندارد و نسل جدید شاعران دفاع مقدس برای فاصله گرفتن از تکرار باید این مضمون های تازه را کشف و یا مفاهیم را با نگاهی ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: تیزپروازان پایگاه هوایی ششم شکاری بوشهر، در دفاع مقدس حماسه هایی آسمانی آفریدند؛ از نخستین پاسخ به حمله ناجوانمردانه رژیم بعث تا انجام بیشترین پرواز در سال های دفاع و ایثار.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: امام جمعه بوشهر گفت: استخدام حداقل 50 درصد نیروهای بومی استان بوشهر در صنایع و شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی مورد توجه و در اولویت قرار بگیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۷:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهر گفت:صیادان در 43 روز 2 هزار و 296 تن میگو در آبهای خلیج فارس استان بوشهر صید کردند که نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش دارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر شورای هماهنگی بانک های استان بوشهر گفت:در راستای حمایت از مشاغل آسیب دیده به سبب ویروس کرونا تاکنون 343 میلیارد ریال به 3 هزار 190 نفر اشتغال آسیب دیده از کرونا استان بوشهر پرداخت شده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: غلامحسین کرمی نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی به کرونا مبتلا شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: چهار نفر به جانباختگان کرونا در استان بوشهر اضافه شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نماز جمعه امروز در 11 شهر استان بوشهر با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اقامه می شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی کنگان از دستگیری 7 محکوم تحت تعقیب مقامات قضائی در شهرستان خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۲۲:۳۴   + ۱۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: زمین لرزه ای به بزرگی 4.3 ریشتر در عمق 9 کیلومتری زمین مرز استان های فارس و بوشهر حوالی کنار تخته را لرزاند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۴   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر از دستگیری فرد شروری خبر داد که با عناوین مختلف مجرمانه تحت پیگرد مراجع قضائی بود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۴   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان گفت: 24 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) در برازجان کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۴    
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از دستگیری 17 نفر سارق و کشف 44 فقره سرقت در 10 روز گذشته خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۹:۰۴    
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان گناوه گفت: با دستگیری یک سارق اماکن خصوصی، چهار فقره سرقت کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: در زمان حاضر بیش از یک هزار نفر از کارکنان حوزه بهداشت و درمان این استان به ویروس کووید 19مبتلا شده که برخی از آنها بهبود یافته وبرخی دیگر در بستر بیماری ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس خانه معدن استان بوشهر گفت: با توجه به نیاز برخی از تولیدکنندگان سیمانی جنوب شرق فارس در سایه مسدود شدن پایانه صادارتی پارس جنوبی اکنون احداث پایانه جامع صادرات مواد معدنی بوشهر برای ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۴:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل حمل و نقل مسافری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: از ابتدای امسال تاکنون با وجود همه مشکلات 567هزار حلقه لاستیک سنگین در کشور با نرخ یارانه ای توزیع شده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت:جوانان می توانند ناقل خاموش ویروس کرونا بوده و این ویروس را به اعضای خانواده خود منتقل کنند.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: برای گذر از جنگ اقتصادی دشمن، باید از تجربیات 8 سال جنگ تحمیلی و دفاع مقدس بهره برده شود.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۲۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون عملیات و پشتیبانی شرکت نفت و گاز پارس از تحقق 99 درصدی برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی براساس برنامه تکلیفی وزارت نفت خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۲۳:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اداره امور بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: پنج هزار و 300 تی.ایی.یو کانتینر در محوطه بندر بوشهر رسوب شده که از این شمار یکهزار و 300 مورد متروکه است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرقت شبانه محصول خرمای نخیلات در شهرستان دشتستان پدیده ای مضاعف است که در این روزهای کرونایی و کسادی بازار بر تلخ کامی باغداران افزوده و باعث شده است که علاوه بر میوه درختان شیرین ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: ملوانان شاغل در شناورهای سفاری و باری که در اصطلاح محلی در بندر گناوه "جاشو" نامیده می شوند ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۴:۰۳    
خارگ نیوز: هواشناسی وضعیت جوی و دریایی استان بوشهر را تا فردا آرام پیش بینی کرده است.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس هیات هندبال استان بوشهر گفت: کادر فنی تیم ملی هندبال ساحلی نوجوانان سه بازیکن بوشهری را به شرکت در اردوی این تیم دعوت کرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: شورای شهر دوره پنجم بوشهر بیش از اینکه با خدمات و مصوبه هایش شناخته شود با حواشی متعدد در معرفی شهردار و اختلاف داخلی شناخته می شود و اکنون نیز بازداشت4 تن از اعضای آن به این سیاهه افزوده ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: پروژه راه آهن در استان های ساحلی یکی از راهکارهای مهم در رونق اقتصادی و تجاری معرفی شده که اکنون این پروژه به طول 437 کیلومتر در استان بوشهر طراحی شده که اتصال بنادربه خط ریلی یکی از ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۱۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر استان بوشهر بابیان اینکه وضعیت انفجاری در عرصه شیوع کرونا ندارد گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس دانشگاه خلیج فارس گفت: واگذاری مطالعه میدان نفتی نوروز به این دانشگاه فرصتی است تا این دانشگاه با نگاه علمی و تکیه به ظرفیت انسانی متخصص قابلیت های خود را در این عرصه به نمایش بگذارد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۹:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سر رابط کانون زائر و زیارت دبیرخانه کانون های خدمت رضوی استان بوشهر از پرداخت پنج میلیارد ریال تسهیلات به زوج های جوان استان بوشهر خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: محمد مهدی خواجه ئیان گفت: واکسن آنفلوانزا هنوز وارد استان نشده است و به محض ورود در اختیار گروه های پرخطر قرار می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر گفت: این استان 195 شهید ورزشکار دارد که بخشی از موزه فوتبال استان را به آثار این شهدا اختصاص می دهیم.
  ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۳:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: این روزها زمان کشت گوجه فرنگی در استان بوشهر است؛ استانی که رتبه نخست تولیدخارج از فصل این محصول را در کشور دارد. اما گوجه کاران این استان از اکنون نگران از فروش محصول هستند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: بی شک مقدس ترین جهاد، جهادی است که به عنوان دفاع از حقوق انسانی صورت گرفته باشد که در جنگ تحمیلی این مهم با همت و غیرت دلاورمردان ایران زمین ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نمایشگاه دستاورد های دفاع مقدس و مقاومت استان بوشهر عصر امروز همزمان با نخستین روز از هفته دفاع مقدس گشایش یافت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۳   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: زندگی عمده جمعیت ساحل نشین این استان به طور مستقیم و غیرمستقیم با دریا مرتبط است و چنین شرایطی می طلبد طرح های توسعه ای بندر در اولویت های اصلی استان ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۲:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در بوشهر گفت: حفظ و تأمین سلامت مردم و حفظ امنیت روانی جامعه در دوران مبارزه با کرونا خط قرمز متولیان حوزه سلامت استان بوشهر است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بوشهر از تدوین آموزش های مهارتی در عرصه دریا و سواحل خبر داد و گفت: بر این اساس 60 استاندارد مهارتی در حوزه صنایع شیلاتی، غواصی، صنایع دریایی ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۱۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: طی گزارش تصویری یکی از دوستداران محیط زیست در شهرستان جم مبنی بر تخلیه غیرمجاز پسماند در حوالی روستای تنگمان جمال آباد ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی کنگان از دستگیری کلاهبردار اینترنتی که هفتصد و 66میلیون ریال از یکی از شهروندان کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرپرست گمرک نخل تقی در استان بوشهر با تاکید بر اینکه ترخیص کالای ملوانی و ته لنجی مطابق با مصوبات ابلاغی انجام می شود گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بازار خرما در روزهایی که فصل برداشت آن است و باید گرم باشد، رونقی ندارد و نخلداران بوشهری از برداشت محصول دلسرد شده اند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: هر چند بوشهر اکنون با روند انفجار ابتلا روبه رو نیست، اما با توجه به وضعیت استان های همسایه آغاز موج سوم کرونا در این استان دور از انتظار نیست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: 2 اثر "سعید عرب زاده" در بخش طبیعت سومین جشنواره بین المللی عکس زیست محیطی روسیه فینالیست شد و به نمایشگاه سالانه راه ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: میزبانان مرحله نهایی سیزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال ساحلی مشخص شدند و تیم پارس جنوبی بوشهر برگزار کننده دور برگشت خواهد بود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۰:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: استاندار بوشهر گفت: کشتی تجاری حامل 28 هزار تن برنج به زودی در بندر بوشهر پهلو می گیرد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۱۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مسئول فروش نفت ایران در دوران جنگ تحمیلی گفت: در طول جنگ خارک 2238 بار مورد تهاجم دشمنان قرار گرفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۹:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: بخشدار ویژه خارگ گفت:مقاومت 8 ساله جزیره خارگ در دوران دفاع مقدس مستند و به تصویر کشیده شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۶:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: در 24 ساعت گذشته رطوبت در جزیره خارگ به 84 درصد رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اتاق اصناف مرکز استان بوشهر گفت: برای تامین رضایت مندی هم استانی ها ساعت کار نانوایی های این استان از اول مهرماه تغییر می کند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از اوایل وقت فردا در قسمت هایی از شمال خلیج فارس در برخی از ساعت ها با وزش بادهای شمالی دریا مواج و متلاطم می شود.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: 90 کیلوگرم تریاک در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر این استان و هرمزگان کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نیمه دوم شهریور هر سال زمان برداشت میوه درخت شیرین بار در استان بوشهر است که در شرایط معمول نخلداران این استان باید خوشحال از برداشت محصول خود باشند اما امسال وضعیت مبهم و رکود بازار تحت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: امام جمعه موقت دیر گفت: با وجود اینکه رهبر انقلاب هشدار دادند برای علاج مشکلات اقتصادی نباید منتظر انتخابات فلان کشور باشید ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر، بدهی برق دستگاه ها، شرکت ها و همچنین مشترکان خانگی و تجاری شهرستان عسلویه را افزون بر 51 میلیارد تومان عنوان کرد که یکی از مشکلات این شرکت به ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: صید میگو که از 13 مرداد در آب های استان بوشهر آغاز شده بود، از بامداد امروز (جمعه 28 شهریور) ممنوع است و شناور ها تا ساعت 24، پنجشنبه 27 شهریور اجازه صید داشتند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
خارگ نیوز: با بستری شدن 55 نفر دیگر، تعداد بیماران بستری در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر به 306 نفر رسید.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دومین محموله پرنده شکاری قاچاق در کمتر از یک هفته در بندر دیر کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: در پی وقوع سرقت های متعدد سیم و کابل برق از شبکه های توزیع در شهرستان دشتستان، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۷    
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان جم گفت: با دستگیری سه سارق چهار فقره سرقت کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: 105 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک پلیس بوشهر، فارس و چهار محال و بختیاری کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۵۷    
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از کشف 9 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (ماینر) به ارزش یک میلیارد و 800 میلیون ریال خبر داد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۲۳:۵۷    
خارگ نیوز: ساماندهی اقلام دارویی بخش های بیمارستان های توحید جم و خلیج فارس صنعت نفت خارگ توسط خانم دکتر زهرا حاجیان بازرس دارو و تجهیزات بهداشت و درمان بوشهرو خارگ انجام شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس سازمان نظام پزشکی استان بوشهر گفت: ماسک پارچه ای قابلیت پوشش ویروس را ندارد و دانش آموزان باید از ماسک سه لایه استاندارد استفاده کنند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس با اشاره به دشواری های شغل صیادان و ملوانان، پیگیری بیمه این قشر را خواستار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز :رئیس بهداشت، ایمنی و محیط زیست مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: تعمیرات اساسی در هشت پالایشگاه این مجتمع با رعایت ضوابط بهداشتی به پایان رسیده و در بقیه پالایشگاه ها نیز در دست اجراست.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان بوشهر با بیان اینکه تاکنون 2 هزار برنامه ویژه هفته دفاع مقدس در این استان طراحی شده است گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: برای مبتلا نشدن به کرونا، باید از سه موقعیت خطرناک یعنی مکان های شلوغ و پرازدحام (شلوغ) ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷    
خارگ نیوز: مراسم معارفه معاون پرورشی و تربیت بدنی اداره آموزش و پرورش خارگ برگزار شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر از افتتاح نخستین پروژه روستایی شیرین سازی آب دریا در استان بوشهر در هفته آینده خبر داد و گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس اتاق بازرگانی بوشهر با اشاره به راه اندازی 3شعبه کیفری و حقوقی ویژه فعالان اقتصادی با همکاری دادگستری استان بوشهر گفت ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۶ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: استاندار بوشهر با تاکید بر توجه به ظرفیت های اقتصادی و تجاری استان بوشهر خواستار حل مشکلات و تسریع در صدور کارت های بازرگانی فعالان اقتصادی استان بوشهر در راستای رونق اقتصادی و تجاری شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: این تصمیم هرچند با توجیه صرفه جویی ارزی و جلوگیری از تخلف رعایت نکردن سقف ورود کالاهای همراه ملوان در کشور با تخفیف 50 درصدی گمرکی اعمال شده است، اما نتیجه آن، کمبود کالا ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: صف های طولانی انتظار و سیلندرهای خالی از گاز و دست خالی برگشتن، داستان یکی دو روز اخیر در استان نیست، بلکه حدود دو ماه است که صف های طولانی و کمبود گاز مایع ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۲۰:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
خارگ نیوز: معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به قدمت بالای چاپ، مطبوعات و نشر در این استان گفت: در این راستا اقدامات مهمی برای راه اندازی موزه مطبوعات ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس پلیس استان بوشهر از توقیف خودروی حامل تجهیزات رایانه در محور عسلویه خبر داد و گفت: از این خودرو بیش از 10 میلیارد ریال تجهیزات رایانه کشف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: سرپرست معاونت صید و بنادر ماهیگیری شیلات استان بوشهراز صید یک هزار 860 تنی میگو در آبهای خلیج فارس استان بوشهرخبر داد و گفت: این میزان صید نسبت به سال قبل 63 درصد افزایش دارد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل امور عشایر استان بوشهر با اشاره به پرداخت 17 میلیارد تومان برای اجرای طرح های زیرساخت عمرانی در نقاط عشایری استان بوشهر گفت: در 4 ماه امسال 1 ...
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: رئیس هیات فوتبال استان بوشهر مشکل تیم های فوتبال را مدیریتی دانست و گفت: مسئولان تیم ها باید ساختاری را در مدیریت تیمشان تعریف کنند که از اعتبارات صرف شده نتیجه بگیرند.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
خارگ نیوز: مدیرکل ثبت احوال استان بوشهر، روند کاهش جمعیت را بی سابقه خواند و گفت: روند رشد طبیعی جمعیت استان در سال 1390، یک و 55 صدم درصد بوده که این شاخص در سال 98 به یک درصد رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
خارگ نیوز: هواشناسی استان بوشهر از ادامه ناپایداری های جوی به صورت رگبار، وزش تندباد و رعدوبرق در ارتفاعات شرقی استان خبر داده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۹:۲۷   + ۵ سایت دیگر  
خارگ نیوز: در حالی که صید میگو در آب های بوشهر از 28 شهریور ممنوع می شود، قیمت این آبزی به هر کیلوگرم 125 هزار تومان رسیده است.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
خارگ نیوز: فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: یک دستگاه خودرو سواری حامل ماسک قاچاق به ارزش 200 میلیون ریال توقیف شد.
  ۱۳۹۹/۰۶/۲۴ - ۲۲:۵۷   + ۴ سایت دیگر  
خارگ نیوز: کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر از رشد ابر در استان بوشهر خبر داد و گفت: وضعیت جوی و دریایی آرام است.
مشاهده نتایج بیشتر...